Nest Oszczędności

Sprawdź
+ lokata 4%
Dodaj do porównywarki

Czy warto założyć konto oszczędnościowe Nest Oszczędności ? Jakie jest aktualne oprocentowanie? Czy Nest Bank to dobry bank do oszczędzania? Analiza i opinie klientów.

Konto Nest Oszczędności  to najwyżej oprocentowany rachunek oszczędnościowy w ofercie Nest Banku. Wyróżnia on się całkiem niezła wysokością oprocentowania wśród innych banków.

Jako nowy Klient, dostajesz oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (w przypadku gdy saldo na koncie przekroczy 50 tys. złotych cała kwota będzie oprocentowana na 2,0% w skali roku).

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
Nest Bank
Nazwa
Nest Oszczędności
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
5 zł
Oprocentowanie promocyjne
2,25% do 50 000 zł
2% powyżej 50 000 zł
4% na 3-miesięcznej Lokacie Witaj do 10 000 zł
Oprocentowanie standardowe
WIBOR 3M - 0,5% (ok. 1,2%)

Oprocentowanie stałe 2,25% w skali roku obejmuje kwoty do 50.000 zł (w przypadku gdy saldo na rachunku płatniczym przekroczy 50.000 złotych cała kwota będzie oprocentowana na 2,0% w skali roku) i obowiązuje od dnia otwarcia rachunku płatniczego Nest Oszczędności do końca miesiąca kalendarzowego, w którym otwarto rachunek płatniczy oraz przez następne 2 pełne miesiące kalendarzowe.

Przydatne dokumenty

9 Ocena Łączna
Nest Oszczędności

Ocena
9
ZALETY
 • możliwość założenia 3-miesięcznej Lokaty Witaj z oprocentowaniem 4% do 10000 zł
 • możliwość założenia konta do systematycznego oszczędzania Nest Rodzinne Oszczędności z dodatkową premia roczna od 2 do 30% rocznie w zależności od liczby lat oszczędzania oraz liczby posiadanych dzieci
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0