Konto Oszczędnościowe Citikonto

Sprawdź
+ 8,6%
OSTATNI dzień promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2023.01.18

Nowy klient, który zawrze z Citibankiem umowę o konto osobiste Citikonto, może również otworzyć konto oszczędnościowe z najwyższą na rynku stawką 8,6%. Do tego znajdzie tam inne wysoko oprocentowane depozyty.

Oprocentowanie depozytów cały czas rośnie. Średnio na lokacie banki proponują 5,81 proc. w skali roku. Na koncie oszczędnościowym można zarobić 0,74%. Jednak na rynku znajdziemy zdecydowanie lepsze oferty.

Jedna z nich dostępna jest w Citi Handlowym. To bank z korzeniami sięgającymi 1870 r., który od początku XXI wieku należy do amerykańskiej korporacji Citigroup.

Na czele polskiego Citibanku stoi Elżbieta Światopełk-Czetwertyńska. Instytucja zalicza się do 10 największych w naszym sektorze. Uczestniczy w systemie ochrony depozytów BFG. Środki są gwarantowane do równowartości 100 tys. euro w złotych.

Oprocentowanie 8,6%

W ofercie Citi Handlowego znajdziemy m.in. konto oszczędnościowe z promocyjną stawką 8,6% w skali roku. To zdecydowanie najwyższe oprocentowanie na rynku.

Obejmuje ono kwoty do 100 tys. zł i jest naliczane do 31 maja. Później obowiązuje stawka podstawowa. Na dziś wynosi ona 3%.

Wyższe oprocentowanie przysługuje tylko nowym klientom. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2021 nie miały w Citibanku ROR-u lub rachunku oszczędnościowego. Dodatkowymi warunkami są:

  • otwarcie konta osobistego Citikonto ze strony promocji do 31 stycznia lub wyczerpania puli wniosków (1600),
  • comiesięczny wpływ na ROR min. 2000 zł.

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
Citi Handlowy
Nazwa
Konto Oszczędnościowe
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
10 zł
Oprocentowanie promocyjne
8,6% do 100 000 zł do 31 maja 2023 r.
Oprocentowanie standardowe
3%
powrót do menu ↑

Jak zdobyć 8,6% – krok po kroku?

Jak uzyskać wyższe odsetki na koncie oszczędnościowym Citi Handlowego?

By skorzystać z oferty oprocentowania 8,6% w skali roku, należy:

1Do 31 stycznia poprzez stronę promocji założyć konto osobiste w taryfie Citikonto.

Przejdź na stronę promocji

Uwaga! Warto we wniosku wyrazić zgody marketingowe, jest to warunek zdobycia dodatkowych 20 zł premii. Wymagane jest zaznaczenie dwóch zgód na przesyłanie przez bank informacji handlowych: elektronicznie oraz telefonicznie.

2Do 28 lutego otworzyć konto oszczędnościowe.

Po zawarciu umowy o CitiKonto rachunek oszczędnościowy można otworzyć samodzielnie z poziomu bankowości elektronicznej.

Należy się zalogować, a następnie przejść do sekcji Oszczędności i Inwestycje i wybrać opcję Otwórz konto walutowe lub oszczędnościowe.

3W każdym z 4 miesięcy (luty, marzec, kwiecień, maj) otrzymać wpływy na konto osobiste łącznie min. 2000 zł.

Kapitalizacja rachunku odbywa się co miesiąc (oprocentowanie standardowe). Lecz bonusowe odsetki (oprocentowanie promocyjne) są wypłacane do 20. dnia kolejnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Opłaty

Prowadzenie konta oszczędnościowego w Citi Handlowym jest bezpłatne. Co miesiąc klientowi przysługuje jeden darmowy przelew wewnętrzny (na swój ROR w tej instytucji). Za każdy kolejny płaci się 10 zł.

Opłatami za ROR nie trzeba się przejmować, bo ich nie ma. CitiKonto wraz z kartą do rachunku jest całkowicie darmowe. Tak samo jak pierwsze cztery w miesiącu wypłaty z obcych bankomatów.

powrót do menu ↑

Premia 20 zł

Osoby, które do 31 stycznia otworzą CitiKonto, mogą zyskać premię 20 zł. Wystarczy, że we wniosku o ROR wyrażą zgody marketingowe, czyli na otrzymywanie z banku informacji handlowych, w tym mających charakter reklamowy. Nagroda zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Konto oszczędnościowe Citi Handlowego w promocji z kontem osobistym to obecnie najwyżej oprocentowany rachunek na rynku. W ramach promocji dla nowych klientów zapewnia ono odsetki w wysokości 8,6% Można na nim ulokować 100 tys. zł.

Oprócz tego Citibank ma inne atrakcyjne produkty depozytowe. Chodzi o Konto SuperOszczędnościowe ze stawką 6% (do 20 tys. zł) oraz półroczną lokatę na nowe środki na 7% (dostępna tylko w oddziale).

Warto też zainteresować się promocją karty kredytowej. Za jej wyrobienie i spełnienie prostych warunków klient otrzymuje nagrodę 600 zł (w bonie Allegro lub smartfon Motorola).

CitiKonto + Konto Oszczędnościowe

8,6% | do 100 000 zł | do 31 maja

+ 8,6%
OSTATNI dzień promocji

Dokumenty do pobrania (pdf)

8 Ocena Łączna
1 opinie
CitiKonto Konto Oszczędnościowe

6.5Ocena Redakcji
Ocena
6.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
ZALETY
  • oprocentowanie,
WADY
  • dostępne tylko z ROR-em.
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0