Ranking Kont Oszczędnościowych: Najlepsze Okazje – Wrzesień 2021

Aktualizacja - 2021.09.01

Niezależny ranking najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych w Polsce.  Uwzględniamy zarówno najwyżej oprocentowane konta jak i najlepsze aktualnie promocje – tak byś miał pogląd gdzie zarobisz najwięcej (oprocentowanie + premia za założenie konta). Co miesiąc sprawdzamy, w których bankach najbardziej opłaca się łączyć obie strategie.

Ranking wrzesień 2021

W obecnych czasach skuteczne pomnażanie oszczędności nie jest takie łatwe. Ale na rynku znajdziemy jeszcze kilka całkiem atrakcyjnych ofert depozytowych. Dodatkowo możemy zarobić na promocjach dla nowych klientów. We wrześniu 2021 roku najkorzystniejsze oferty kont oszczędnościowych mają banki:  mBank, Credit Agricole i Getin Bank (korzystne oprocentowanie + premie za otwarcie konta dla nowych klientów). Zanim zdecydujemy się na konkretny rachunek oszczędnościowy, sprawdźmy jego warunki i ograniczenia:

BankNazwaWysokość oprocentowaniaDodatkowe informacje
Moje Cele

Moje Cele

do 10 000 zł
3 miesiące
1,7%
500 zł
 • Należy posiadać lub założyć eKonto Osobiste
 • Co miesiąc trzeba odkładać o minimum 100 zł więcej, niż wynosi suma obciążeń konta oszczędnościowego
 • Możliwość zyskania dodatkowych 500 zł premii za założenie ekonta osobistego w promocji mBanku trwającej do 28.09.2021 r.
Sprawdź
+ 1,7% i 500 zł premii
2 Rachunek Oszczędzam

Rachunek Oszczędzam

do 20 000 zł
3 miesiące
1,5%
500 zł
Sprawdź
+ 1,5% i 500 zł premii
3 Elastyczne Konto Oszczędnościowe – Bonus za Aktywność

Elastyczne Konto Oszczędnościowe – Bonus za Aktywność

do 10 000 zł
12 miesięcy
2,0%
50 zł
Sprawdź
+ 2% i 50 zł premii
Bez Konta
4 Lokata 12M

Lokata 12M

5000 - 50000 zł
12 miesięcy
1,4%
 • Lokata bez konta osobistego
 • Maksymalna łączna wartość lokat to aż 400 000 zł
 • Dla nowych i obecnych klientów
5 Lokata Mobilna 1%

Lokata Mobilna 1%

1000 - 20000 zł
4 miesiące
1,0%
470 zł
 • Możliwość zyskania do 770 zł w promocjach Santander Banku: 420 zł za założenie konta osobistego, 50 zł w punktach Mastercard Bezcenne Chwile i 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków z konta
Sprawdź
+ 1% i 470 zł premii
6 Konto Oszczędnościowe 1%

Konto Oszczędnościowe 1%

do 10 000 zł
do 30.09.2021
1,0%
 • Należy mieć lub założyć Konto Jakże Osobiste i wybrać podwyższone oprocentowanie jako jedną z korzyści
 • Należy dokonać transakcji bezgotówkowych kartą za min. 300 zł/mies.
Sprawdź
+ 1% i 300 zł premii
7 Elastyczne Konto Oszczędnościowe – Nowe Środki

Elastyczne Konto Oszczędnościowe – Nowe Środki

do 400 000 zł
3 miesiące
0,5%
50 zł

Konto oszczędnościowe to obok lokat terminowych oraz obligacji skarbowych najprostsza i najbezpieczniejsza forma pomnażania środków. Można je otworzyć w banku albo SKOK-u.W dobie niskich stóp procentowych i rosnącej inflacji niemal wszystkie depozyty (tak bieżące, jak i terminowe) przynoszą realne straty. Ich oprocentowanie jest bowiem niższe od wskaźnika wzrostu cen . W praktyce oszczędności tracą na wartości.

Jednak trzymanie pieniędzy w przysłowiowej skarpecie to jeszcze gorsze rozwiązanie. Co w takiej sytuacji należy zrobić?

Najwyżej oprocentowane konta oszczędnościowe  w ofertach promocyjnych

Po pierwsze, jeśli interesują nas tylko bezpieczne formy pomnażania nadwyżek (lokaty i konta oszczędnościowe), musimy podjąć trud znalezienia ofert ze stawką przewyższającą próg opłacalności. Ten wyznaczany jest przez inflację powiększoną o podatek Belki. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wskazujemy banki, w których ulokowanie pieniędzy może się jeszcze opłacić (szczegóły w tabelach poniżej).

Uwaga! Większość najlepszych propozycji obwarowana jest wymogami. Przeważnie najlepsze konta oszczędnościowe mogą założyć tylko nowi klienci. W praktyce chodzi o osoby, które nigdy nie miały relacji (żadnej umowy o produkt) z danym bankiem. Niekiedy to obostrzenie jest łagodzone i dotyczy klientów, którzy nie mieli styczności z bankiem np. dwa lata wstecz.

W innym przypadku trzeba wpłacić nowe środki (nadwyżkę względem stanu ze wskazanego w regulaminie dnia). Z takiej propozycji skorzystają też dotychczasowi klienci.

Standardowym warunkiem kont oszczędnościowych z promocyjnym oprocentowaniem jest również otwarcie, nie zawsze darmowego, konta osobistego w pakiecie.

Dodatkowe bonusy za założenie ROR-u

Po drugie, by zwiększyć odsetki, można skorzystać z organizowanych przez banki promocji polegających na otwarciu konta osobistego (ROR-u) wraz z kontem oszczędnościowym. Do zdobycia są mniejsze i większe premie pieniężne. Jeśli umiejętnie się je połączy, zyskać można nawet kilkaset złotych.

Z tym że akcje specjalne wiążą się z koniecznością spełnienia pewnych warunków. Zwykle chodzi w nich o to, żeby poza zawarciem umowy o konto osobiste wykazać się aktywnością rozumianą jako zasilanie rachunku wpływami i wykonanie kartą transakcji na określoną kwotę.

Najlepsze konta oszczędnościowe dla mniejszych oszczędności (do 20 tys. zł)

Obecnie na najlepszych rachunkach oszczędnościowych dla wkładów pieniężnych do 10-20 tys. zł można zarobić ok. 2% w skali roku. Od tego należy odjąć podatek, zatem ich faktyczna stopa zwrotu („na rękę”) jest jeszcze mniejsza. Jednak dzięki skorzystaniu z promocyjnych ofert banków, oferujących premie pieniężne dla nowych klientów, możemy istotnie zwiększyć nasze zyski.

Najciekawsze oferty na ulokowanie oszczędności w tym przedziale (1-20 tys zł) mają przede wszystkim banki: Getin Bank, mBank i Credit Agricole. Banki te oprócz oprocentowania 1,5 – 2% w skali roku, oferują dodatkowe bonusy dla nowych klientów, którzy otworzą konto osobiste i wykonają proste aktywności (wpływy, transakcje bezgotówkowe).

1. miejsce2. miejsce3. miejsce
Bank credit agricole mbank pekao
Ocena
Oprocentowanie

1,7%

1,5%

2,0%

Maksymalna kwota 10 000 zł 20 000 zł 10 000 zł
Okres 3 miesiące 3 miesiące 12 miesięcy
Wysokość premii

500 zł

500 zł

50 zł

Koniec promocji 28 wrzesień 2021 31 grudzień 2021 30 listopad 2021
Łatwość uzyskania łatwo średnio łatwo
Szczegóły
Załóż online
Szczegóły
Załóż online
Szczegóły
Załóż online

W powyższych bankach jako nowi klienci zyskamy najwięcej (odsetki od oprocentowania + premia za ror i aktywności).

Najlepsze konta oszczędnościowe i lokaty dla większych oszczędności (5 – 400 tys. zł)

Jeśli chcemy ulokować na koncie oszczędnościowym/lokacie wyższą kwotę oszczędności (nawet do 400 tys. zł) na korzystny procent musimy się liczyć z mniejszą liczbą ciekawych ofert.

Podobnie jak w poprzednim przypadku najwięcej zarobimy na promocyjnych ofertach, otwierając konto osobiste z kontem oszczędnościowym w danym banku, a następnie spełniając proste warunki aktywności. Najlepsze okazje w tym miesiącu przedstawiliśmy poniżej:

1. miejsce2. miejsce
Bank scb getin
Ocena
Oprocentowanie

1,4%

0,5%

Maksymalna kwota 8 x 50 000 zł 400 000 zł
Okres 12 miesięcy 3 miesiące
Wysokość premii -

50 zł

Koniec promocji - 31 sierpnia
Łatwość uzyskania - łatwo
Szczegóły
Załóż online
Szczegóły
Załóż online

Jak działa konto oszczędnościowe?

Mianem konta oszczędnościowego określa się rachunek bankowy służący do gromadzenia nadwyżek finansowych. Zatem w przeciwieństwie do rachunku bieżącego nie służy ono do rozliczeń pieniężnych z innymi osobami czy podmiotami.

Posiadacza konta oszczędnościowego nie musi dokonywać na nie systematycznych wpłat. Może zasilać je dowolnymi wpływami w pożądanym przez siebie czasie.

Środki ulokowane na rachunku lokacyjnym są dostępne na każde żądanie jego posiadacza. Z tym że banki wprowadziły ograniczenia w liczbie darmowych wypłat. Z reguły jest to jeden bezpłatny przelew w miesiącu. Za każdy kolejny płaci się 5-10 zł. Ma to powstrzymać konsumentów przed zbyt częstym pobieraniem oszczędności.

Trzecia istotna różnica w stosunku do ROR-u to oprocentowanie. Od wkładów na rachunku lokacyjnym naliczane są odsetki, które bank dopisuje na koniec miesiąca (kapitalizacja miesięczna). Natomiast konta osobiste najczęściej nie są oprocentowane, a jeśli już – to symbolicznymi stawkami rzędu 0,01 proc.

Zyski wypracowane na koncie oszczędnościowym – tak jak na lokacie czy ROR-ze – podlegają opodatkowaniu (podatek Belki). Danina wynosi 19 proc. i jest pobierana oraz odprowadzana do US automatycznie przez instytucję finansową.

Wszystkie banki biorące udział w rankingu maja gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG). Pieniądze ulokowane na koncie oszczędnościowym podlegają ochronie BFG do równowartości 100 tys. euro na każdego posiadacza rachunku. Oznacza to, że w razie upadłości banku lub SKOK-u Bankowy Fundusz Gwarancyjny zwróci klientowi pieniądze, które zdeponował on w danej instytucji.

Uwaga! Limit ochrony liczony jest łącznie dla wszystkich produktów depozytowych posiadacza w danym banku, czyli prócz kont oszczędnościowych obejmuje też konta osobiste oraz lokaty terminowe.

Promocje kont oszczędnościowych dla nowych klientów

Standardowe oprocentowanie rachunków oszczędnościowych nie przekracza 1 proc. Banki bardzo niechętnie płacą więcej. Z reguły robią to w odniesieniu do nowych klientów.

W zależności od banku może chodzić o osoby, które:

 • nigdy nie korzystały z jego usług (nie były stroną żadnej umowy)
  albo
 • nie korzystały z jego usług w wyznaczonym okresie, np. rok-dwa lata wstecz.

Promocje kont oszczędnościowych na nowe środki

Drugim najczęściej spotykanym warunkiem, pod którym instytucje finansowe godzą się płacić klientom więcej za depozyty, jest konieczność wpłaty nowych środków. Chodzi o to, by konsument ulokował w banku kolejne swoje oszczędności, a nie cały czas obracał tymi samymi. W praktyce wygląda to tak, że wyższe oprocentowanie przysługuje dopiero wtedy, gdy wpłacimy środki powyżej salda z określonego dnia.

Jeśli więc np. 1 grudnia mieliśmy w banku 10 tys. zł, to promocyjna stawka obejmie dopiero nadwyżkę wobec 10 tys. zł. Jeśli w międzyczasie coś wypłaciliśmy i zeszliśmy z saldem do 8 tys. zł, a później przelaliśmy 4 tys. zł, to wyższe odsetki będą naliczane tylko od 2 tys. zł (12-10).

Najlepsze promocje przedstawiono poniżej:

CA: do 500 zł premii i 1,5% na koncie oszczędnościowym
+ 500 zł premii i 1,5% na KO
102 dni do końca promocji
mBank: 500 zł premii i 1,7% na koncie oszczędnościowym
+ 500 zł i 1,7% na KO
8 dni do końca promocji

Konto oszczędnościowe czy lokata?

Tak naprawdę można mieć oba produkty jednocześnie. I warto postawić na takie rozwiązanie ze względu na płynność środków. O co chodzi?

W razie potrzeby pieniądze z konta oszczędnościowego można podjąć w dowolnej chwili bez utraty odsetek. Można je też dopłacać.

W przypadku lokaty wycofanie środków przed terminem zapadalności (umownym końcem lokaty) grozi zwykle utratą odsetek. Poza tym – z rzadko spotykanymi na rynku wyjątkami – już po założeniu depozytu terminowego nie ma możliwości dopłacania do niego środków.

Wówczas w razie pojawienia wolnych środków trzeba założyć drugą lokatę. A to nie zawsze jest możliwe, gdyż w niektórych bankach dla lokat obowiązują pewne kwoty minimalne. Na konto oszczędnościowe przelejmy każdą sumę, nawet grosze (z tym że naliczanie odsetek może zacząć się dopiero po przekroczeniu określonego salda).

Podręczniki oszczędzania zalecają, by drobne sumy odkładać na koncie oszczędnościowym, a po zebraniu na nim większej kwoty (np. 5-10 tys. zł) przenieść je na lokatę. Taki ruch jest z reguły opłacalny, ponieważ depozyty terminowe są lepiej oprocentowane od tych bieżących (wedle NBP średnie stawki wynoszą odpowiednio: 1,61 proc. i 0,5 proc.).

Jednak nie wszędzie musi być to regułą, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę promocje dla nowych klientów czy na nowe środki. Może się okazać, że przenosząc pieniądze między kontami oszczędnościowymi w różnych bankach, zarobi się więcej niż na lokacie dostępnej w swoim głównym banku.

O tym jak wygląda aktualne zestawienie najlepszych lokat z kontami oszczędnościowymi można przekonać się w naszym Rankingu Najlepiej Oprocentowanych Lokat i Kont.


22 opinie
 1. Odpowiedz
  Ula 5 Maj 2021 12:43

  Witam, czy mogę prosić o informację jakie banki mają teraz najlepsze oprocentowanie dla kont oszczędnościowych dla kwot rzędu 100 000zl?

 2. Odpowiedz
  Iro69 10 Marzec 2021 23:58

  1 procent to i tak dobrze. Ja na swoim koncie oszczędnościowym w BNP Paribas mam teraz oprocentowanie 0,01 procenta a wcześniej było 0,5. Chyba najwyższy czas zmienić bank.

 3. Odpowiedz
  Magda 25 Luty 2020 15:03

  Mogę prosić o radę czy lepiej wybrać konto oszczędnościowe czy lokatę i w jakim banku na kwotę 20 tysięcy? I na jaki okres najlepiej? . Konto bankowe posiadam w PKO BP

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 25 Luty 2020 23:27

   Konto oszczędnościowe jest lepszym rozwiązaniem dlatego, że możesz w każdej chwili wypłacić oszczędności bez utraty urosłych już odsetek. Lokatę jeśli zerwiesz przed terminem to tracisz w wszystkie urosłe odsetki.

   PKO BP to jeden z banków, który ma najniższe oprocentowanie produktów oszczędnościowych na rynku.

   Przy oszczędnościach rzędu 20 000 zł warto sprawdzić ofertę konta oszczędnościowego Pekao SA (tego z żubrem).

   Dla nowych klientów banku ma ono oprocentowanie 3,0% na 4 miesiące. Dodatkowo możesz wziąć udział w łatwej promocji i zdobyć dodatkowe 200 zł za założenie konta osobistego i proste aktywności.

   Ile można potencjalnie zyskać (20 tys. zł na 3% przez 4 miesiące)?

   Zysk z oprocentowania konta oszczędnościowego – 162,49 zł na rękę (po opodatkowaniu)
   Premia z promocji – 200 zł

   Razem ok. 362,49 zł

   Pełan instrukcja jak skorzystać z obu promocji przedstawiona jest tutaj.

   • Odpowiedz
    Magda 26 Luty 2020 08:10

    Dziękuję za odpowiedź
    a czy po tym upływie 4 miesięcy można dalej trzymać tam pieniądze i lokata zostanie w dalszym stopniu 3%? Czy lepiej po tym okresie przelać na inną lokatę do innego banku i tą poprzednią lokatę zamknąć czy może sobie istnieć bez środków na koncie ?

    • Ania - Tanie-Konto.pl 26 Luty 2020 23:27

     Promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego (3% do 30 tys. zł ) trwa w Pekao tylko przez 4 miesiące.

     Potem oszczędności są maja oprocentowanie standardowe – 0,7% czyli bardzo mało.

     Wtedy warto sobie poszukać jakiś nowy bank – można zawsze zajrzeć do nas znowu – na bieżąco śledzimy sytuację na rynku i “wychwytujemy” najlepsze okazje dla oszczędzających 🙂

 4. Odpowiedz
  Ania 6 Luty 2020 16:19

  A jak “żonglować” kwotą rzędu 400.000PLN? Paranoja te ograniczenia do 100.000PLN, a już zupełnie typu 20.000PLN…

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Luty 2020 10:17

   Dla kwot > 100 000 zł, dobre oprocentowanie mają jeszcze lokaty Facto w szczególności jeśli chodzi o dłuższe terminy np. :
   – 2,5% – lokaty na 6/9 miesięcy
   – 2,85% – lokaty na 12/18/24 miesiące
   – 3,0% – lokaty na 36/48 miesięcy

   Szczegóły można sprawdzić tutaj.

 5. Odpowiedz
  Asia 2 Styczeń 2020 01:39

  Jakie konto oszczędnościowe będzie najlepsze do trzymania oszczędności ok. 100 000 zł ? Gdzie zyskam najwięcej?

 6. Odpowiedz
  Mieszko 27 Lipiec 2019 22:09

  Roberts,jest prostszy sposób.
  1.W Mile otwierasz konto osobiste z drugą osobą,a konto Profit otwierasz Ty.W dniu badania salda przelewasz kasę na konto osobiste,a następnego dnia znowu na konto Profit.
  2.jeśli masz konto osobiste sam,to na jeden dzień przelewasz kasę do innego banku
  I tak w kółko

 7. Odpowiedz
  Redakcja 17 Czerwiec 2019 18:26

  Dziś wystartowała kolejna edycja promocji w Banku Millennium (300 zł z plusem), w której nowy klient który założy konto oszczędnościowe profit z kontem osobistym 360 może zgarnąć dodatkowe 300 zł (200 zł łatwo i 100 zł nieco trudniej):
  Promocje Millenium: 2,7% na koncie oszczędnościowym + 300 zł premii

  Warunki zyskania podstawowych 200 zł łatwe do spełnienia dla każdego, oprocentowanie konta Profit (2,7% na 3 miesiące) w czołówce rankingu.

  Jeśli nie mamy konta w Mille, warto przyjrzeć się tej ofercie

 8. Odpowiedz
  RobertS 24 Maj 2019 16:52

  Bardzo fajną ofertę kont oszczędnościowych teraz mają Mille i ING: oprocentowanie przyzwoite, banki regularnie przedłużają promocje dla nowych środków, tak więc można mieć to 2,5%-2,7% na dłużej niż tylko 4 miesiące przy odpowiednim operowaniu swoimi oszczędnościami.

  Ja to robię tak.. Swoje oszczędności trzymam przez jedną edycję promocji w ING (2,5% na 4 miesiące) potem jak się kończy okres promocyjny przelewam na konto oszczędnościowe w Millennium (2,7% na 3 miesiące)

  Jak się skończy okres promocyjny w Millenium to przelewam spowrotem do ING (trzeba odczekać to startu nowej edycji promocji).

  I tak w kółko już ponad rok, w ten sposób mam zawsze dopływ nowych środków i de facto ta sama kwotą oszczędności jest cały czas oprocentowana w przedziale 2,5-2,7%.

  Do tego jeśli w obu bankach nie mieliśmy jeszcze kont osobistych łatwo możemy zyskać dodatkowe 340 zł (200 zł w Millenium za konto + 140 zł za konto w ING)

  Wg mnie mix tych dwóch kont to najlepsza opcja aktualnie na rynku.

  Przebija wszystkie lokaty i konta 3,5% (getina i idei) dlatego, że tam nie ma dodatkowych premii pieniężnych za otwarcie konta.
  Poza tym po ostatnich wydarzeniach z aferą KNF w tle banków Czarneckiego (Idea Banku/Getin Banku) staram się unikać.

  • Odpowiedz
   mati 1 Czerwiec 2019 15:19

   czesc. mam pytanko. Korzystam z poprzedniej edycji Millenium, załozyłem konto osobiste i oszczędnościowe pod koniec listopada 2018 – i tak mniej więcej przelałem oszczędności na konto oszczędnościowe – czyli okres promocyjny skonczy mi się pod koniec lutego 2019. Mam zamiar wtedy załozyc konto w ING i przelać kasę na konto oszczednosciowe w tym banku – i pytanie czy po 4 miesiącach w ING jak przeleję je na Millenium to od nowa będę miał te 2,7% tak jak teraz ????

   • Odpowiedz
    RobertS 2 Czerwiec 2019 12:35

    Tak powinieneś mieć znowu 2,7% na koncie w Mille, gdyż bank regularnie przedłuża tą promocje (bodaj już 14 raz), a 4 miesiące przerwy od wypłaty wystarczają by te same środki w Millenium ponownie stały się “Nowymi Środkami”.

    Jak jeszcze czegoś nie wiecie to śmiało pytajcie.

  • Odpowiedz
   Marta 26 Maj 2019 12:17

   @roberts, za każdym razem zamykasz konto pierwszeg banku, jak sie przenosisz do drugiego banku i na odwrót? bo nie wiem , jak to jest z opłatami, można trzymać puste konto bez opłat?

   • Odpowiedz
    RobertS 2 Czerwiec 2019 12:31

    no co Ty, konta mam cały czas otwarte.
    W obu bankach bez problemu można trzymać puste konto i nic za to nie płacić.

    W ING mam konto Direct i tam wystarczy zrobić zakupy kartą za min 300 zł w miesiącu (wtedy darmowa karta), prowadzenie konta jest zawsze darmowe bez względu na to czy tam coś jest.

    W Millenium mam konto 360, tutaj by nic nie płacić trzeba dokonać jedej transakcji kartą w miesiącu + dokonać wpływów na min. 1000 zł (można np. przelewać wynagrodzenie lub poprostu przelać sobie ten 1000 zł z innego banku, można po 1 dniu już go sobie wypłącić spowrotem).

    Jeśli masz mniej niż 26 lat jest jeszcze prościej w obu bankach.

    W ING zakładasz konto Mobi (a nie Direct) z kontem oszczędnościowym. Konto Mobi jest zawsze darmowe, nie trzeba dokonywać żadnych transakcji kartą.

    W Mille zakładasz Konto 360 Student. Konto jest darmowe gdy zrobisz 1 transakcję kartą w miesiącu, nie ma warunku żadnych obowiązkowych wpływów.

    Przykładowo teraz mam moje oszczędności 50 tys. zł na koncie oszczędnościowym Millenium (2,7%) tam promocja na nowe środki trwa do 30 marca (sobota). Więc na koniec marca zamierzam je wycofać z Mille i przelać na konto oszczędnościowe ING (2,5%). I tak robię w kółko. Jak się kończy jedna promocja w jednym banku to przelewam do drugiego, okresy karencji są takie że zawsze są to nowe środki.

 9. Odpowiedz
  Łuki 16 Styczeń 2019 22:00

  Jest jakieś konto oszczędnościowe w miarę dobrze oprocentowane, w którym można wybierać pieniądze za darmo więcej niż 1 raz w miesiącu?

 10. Odpowiedz
  Krzysiek 11 Styczeń 2019 13:09

  Mnie po prostu rozbraja dzisiejsza pazerność banków. Moja mama dostała zestawienie z konta oszczędnościowego za okres 3 m-cy. Konto założone było jeszcze w WBK, obecnie Santander. Nie sądziłem, że może być większe k…wo niż oprocentowanie środków na poziomie 0,3% (salodo 50000-99999) a do tego jeszcze kasowanie klienta 1PLN/ miesiąc.

  • Odpowiedz
   Jacek 15 Styczeń 2019 10:00

   Niestety da się gorzej – Bank Spółdzielczy :
   Oprocentowanie MA: 0,0500 %
   za średnio 20k przez miesiąc na koncie dostajesz 2,60zł,
   Opłaty miesięczne:
   opłata za kartę 3,50zł,
   opłata za utrzymanie konta 5,90zł,
   każdy przelew (nawet wewnętrzny) 0,60zł
   Rzekłbym, że macie “wypasione konto” w stosunku do BS.

 11. Odpowiedz
  Babcia Klara 24 Listopad 2018 13:56

  Niskie oprocentowanie kont i lokat to polityka niestety Rządu, który korzysta z tych środków i wmawia nam, że inflacja jest taka niska.Tego niestety nie jesteśmy sprawdzić.Nikt nie mówi prawdy, że posiadacze lokat na czarną godzinę finansują pośrednio rozdawnictwo PiSu. Więc nie tylko VAT ,ale i drobni tułacze finansują to rozdawnictwo!!!

 12. Odpowiedz
  Redakcja 29 Marzec 2018 10:46

  To już ostatnie 2 dni ( trwa do niedzieli 31 marca) promocji “140 zł za otwarcie konta” ING, w której w łatwy sposób można zyskać 140 zł premii i mieć dodatkowo 2,5% na koncie oszczędnościowym przez 4 miesiące.

  Warunki bardzo łatwe do spełnienia, warto skorzystać jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0