Konto Przekorzystne

Sprawdź
+ 300 zł premii i 7% na KO
77 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2024.06.14

Czy Konto Przekorzystne w Pekao się opłaca? Jak zdobyć 500 zł w promocjach i 7% na koncie oszczędnościowym? Zbyt piękne by było prawdziwe? Jakie są “haczyki” i ukryte opłaty w tej ofercie? Nasza analiza tabeli opłat i opinie klientów.

Właściciele Banku Pekao S.A. postawili przed sobą ambitny cel, aby w ciągu 12 miesięcy pozyskać 400 tys. nowych klientów. W związku z tym zrezygnowali z czterech dotychczasowych rachunków osobistych, zastępując je jednym Kontem Przekorzystnym. Przy spełnieniu prostych warunków, nie zapłacimy ani grosza za korzystanie z niego w podstawowym zakresie. W pakiecie otrzymujemy do 200 zł za założenie konta oraz wielowalutową kartę płatniczą, zwolnioną z opłat za przewalutowanie.

Opłaty

Skrócona tabela najważniejszych opłat i prowizji Konta Przekorzystnego wygląda następująco:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Bank Pekao SA
Nazwa
Konto Przekorzystne
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
10 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł / 4 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
wiek poniżej 26 lat LUB miesięczne wpływy w wysokości min. 500 zł oraz co najmniej 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay
Bankomaty
0 zł / 2,3%, min. 5 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
Wiek poniżej 26 lat:
0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce

Wiek od 26 lat:
0 zł - Pekao SA
0 zł - pierwsze 2 wypłaty z bankomatów obcych (warunek: jednorazowy wpływ min. 500 zł oraz co najmniej 1 transakcja kartą lub przez PeoPay) 2,3%, min. 5 zł - kolejne wypłaty
Wypłaty z bankomatów za granicą
Wiek poniżej 26 lat:
0 zł - Wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie

Wiek od 26 lat:
0 zł - Pekao SA
0 zł - wszystkie bankomaty za granicą (warunek: miesięczne wpływy w wysokości min. 500 zł oraz co najmniej 1 transakcja bezgotówkowa kartą lub przez PeoPay)
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
oddział: 8 zł
wpłatomat: 0 zł
Konto oszczędnościowe
Konto walutowe
EUR, USD, GBP, CHF

Co później?

W standardzie prowadzenie Konta Przekorzystnego jest darmowe. Za kartę Mastercarad Debit FX płaci się 4 zł miesięcznie, jeśli nie zapewni się wpływu na ROR min. 500 zł i nie wykona plastikiem min. jednej płatności bezgotówkowej. Natomiast dostęp do obcych bankomatów obarczony jest prowizją 2,3 proc. (min. 5 zł).

Kiedy konto będzie darmowe?

Na szczęście w stosunkowo łatwy sposób można uniknąć konieczności ponoszenia większości kosztów prowadzenia nowego rachunku w Banku Pekao. Skorzystają przede wszystkim osoby do 26 roku życia, które bez żadnych dodatkowych warunków zostaną zwolnione z opłat za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty płatniczej. Nie zapłacą również za 2 wypłaty w miesiącu z użyciem krajowych bankomatów innych sieci niż Pekao S.A. oraz bankomatów zagranicznych.

W przypadku natomiast osób, które ukończyły już 26 rok życia, zasady również są wyjątkowo przejrzyste. Aby mogły uzyskać opisane w powyższym akapicie zwolnienia, zostaną jedynie zobowiązani do zasilenia rachunku raz w miesiącu kwotą co najmniej 500 zł oraz wykonania jednej płatności bezgotówkowej kartą debetową. Zwolnienie uzyskają również dokonując zapłaty przy użyciu systemu płatności mobilnych PeoPay. Będzie ono miało miejsce tylko pod warunkiem, że kwota co najmniej 500 zł zostanie przesłana na konto w całości. Nie dopełnimy więc tego typu formalności, jeżeli wyślemy np. 2 przelewy po 250 zł każdy.

Sporą zaletą konta jest również zwolnienie (po spełnieniu ww. warunków) z ponoszenia opłaty za przewalutowanie. Wystarczy, że posiadamy jednocześnie konto walutowe w Pekao S.A., które zostało powiązane z kartą wielowalutową wydaną do rachunku. Wówczas unikniemy przewalutowania w przypadku płatności w takich walutach jak GBP, USD, CHF oraz EUR.

Konto wspólne

Regulamin banku mówi jasno, że Konto Przekorzystne może przyjąć formę rachunku wspólnego. Wówczas mamy możliwość przypisania do niego drugiej osoby, która będzie mogła z niego korzystać w takim samym zakresie jak współposiadacz. Warto jednak mieć na uwadze, że wydanie każdej kolejnej karty wymaga wniesienia dodatkowej opłaty w wysokości 10 zł.

powrót do menu ↑

Promocja 300 zł na start

pekao promocjaW zamian za otwarcie konta osobistego z użyciem nowoczesnej metody (selfie albo logowanie do swojego konta w innym banku) Pekao proponuje nowym klientom  200 zł w gotówce.

Do tego umożliwia wzięcie udziału w promocji, w której nagrodą jest 8000 pkt w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile. Ekwiwalent pieniężny nagrody wynosi 100 zł.

Jak zdobyć 200 zł za otwarcie konta w Pekao?

 • do 30 września 2024 r. poprzez stronę promocji otwórz online Konto Przekorzystne wraz z kartą i aplikacją Peopay,
 • w kolejnych trzech miesiącach po miesiącu zawarcia umowy dokonaj min. 5 transakcji kartą lub aplikacją .

Warunki promocji zostały szczegółowo przeanalizowane tutaj.
powrót do menu ↑

Dodatkowe 200 zł dla dziecka

W Banku Pekao równolegle trwa inne akcja z nagrodami, w której można wziąć udział.

Klienci będący rodzicami małoletnich pociech mogą postarać się o bonus 200 zł dla każdej ze swoich latorośli. Wystarczy, że otworzą im rachunek płatniczy i pomogą spełnić proste warunki.

Jak zdobyć 200 zł za konto dla dziecka? Warunki otrzymania premii zależą od wieku latorośli i wyglądają następująco:

1Do 1 lipca 2024 r. zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych.

Można to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale. Wystarczy PESEL pociechy.

2Zapisać dziecko do promocji tego samego dnia co otwarcie konta.

Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w promocji oraz zaakceptować regulamin.

3Zapewnić, by w dniu 31 lipca 2024 r. na koncie dziecka znajdowało się  ponad 200 zł (np. 201 zł).

1Do 1 lipca 2024 r. zawrzeć umowę o wszystkie produkty wchodzące w skład pakietu PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne dla młodych, Rachunek oszczędnościowy Mój Skarb,  karta Mastercard PeoPay KIDS oraz aplikacja mobilna PeoPay KIDS).

Można to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale. Wystarczy PESEL pociechy.

2Zapisać dziecko do promocji tego samego dnia co otwarcie  powyższych produktów.

Trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w promocji oraz zaakceptować regulamin.

3Do 31 lipca 2024 r. min. raz zalogować się do aplikacji mobilnej Peopay KIDS oraz dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą dziecka lub blikiem.

1Do 1 lipca 2024 r. zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych, kartę i aplikację Peopay.

Można to zrobić w bankowości internetowej lub w oddziale. Wystarczy PESEL pociechy.

2Zapisać dziecko do promocji tego samego dnia co otwarcie  powyższych produktów.

Trzeba wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach uczestnictwa w promocji oraz zaakceptować regulamin.

3Do 31 lipca 2024 r. min. raz zalogować sie do aplikacji mobilnej Peopay oraz dokonać min. 3 transakcji bezgotówkowych kartą nastolatka lub aplikacją Peopay.

Bonus zostanie wypłacony na rachunek latorośli w terminie do 31 sierpnia 2024 r.

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 7%

pekao konto oszczędnościowe 7Oprócz premii za otwarcie konta osobistego można zyskać większe odsetki na koncie oszczędnościowym. Promocyjna stawka wynosi 7% w skali roku i przysługuje przez 5 miesięcy (152 dni) od otwarcia rachunku. Podwyższone oprocentowanie jest naliczane od kwot nieprzekraczających 100 tys. zł.

Konto oszczędnościowe 7% mogą założyć nowi klienci i ci z dotychczasowych, którzy w każdym miesiącu od 1 lipca 2023 r. do 13 czerwca 2024 r. mieli średnie miesięczne saldo na rachunkach w banku Pekao poniżej 2000 zł.

Do promocji możemy przystąpić do 30 września 2024 r.

Sporą zaletą nowego rachunku oszczędnościowego jest to, że możemy wypłacać środki bez utraty odsetek oraz dokonywać bez limitu bezpłatnych wypłat za pomocą aplikacji PeoPay.

powrót do menu ↑

PeoPay

Klient po założeniu Konta Przekorzystnego, zyskuje dostęp do bankowości mobilnej oraz internetowej. Zwłaszcza skorzystanie z pierwszej opcji pozwala zyskać wysoki komfort zarządzania płatnościami oraz produktami finansowymi.

Niewątpliwą zaletą Konta Przekorzystnego w Pekao SA jest bardzo nowoczesna aplikacja mobilna PeoPay, która pozwala na szybkie przeprowadzanie szeregu operacji bankowych. Dzięki niej można np.:

 • sprawdzić historię operacji oraz stan rachunku;
 • dokonać wypłaty z bankomatu Pekao SA;
 • dokonać szybkiego przelewu z innym zalogowanym do PeoPay użytkownikiem;
 • zapłacić za zakupy w internecie;
 • uregulować należność w wybranych sklepach i punktach usługowych (z logiem PeoPay).

Aplikacja jest naprawdę intuicyjna, nie wiesza się i umożliwia szybkie przeglądanie historii operacji na rachunku. W kilka sekund po zalogowaniu sprawdzimy również bieżące saldo oraz doładujemy telefon. Poza tym aplikacja umożliwia wykonanie fotoprzelewu, otwarcie oraz zerwanie lokaty, a także skorzystanie z usług Wester Union.

Autoryzacja mobilna

Autoryzacja mobilna w Pekao  za pomocą powiadomień push w PeoPay to wygodny i szybki sposób akceptowania operacji, nie trzeba przepisywać kodów SMS (i nie trzeba płacić za nie 0,2 zł/sztuka!) – wystarczy akceptacja operacji w aplikacji.

Z autoryzacji mobilnej  można korzystać na smartfonach z najnowszymi wersjami aplikacji PeoPay na systemy Android i iOS i dostępem do internetu. Jeśli wybierzemy autoryzację mobilną za pomocą aplikacji, operacje zlecane w PeoPay na kwotę powyżej 120 zł zatwierdzamy bezpłatnym kodem SMS (transakcje na kwotę do 120 zł zatwierdzane są PIN-em lub biometrią).

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Konto Przekorzystne ma zarówno zalety jak i wady. Najbardziej skorzystają osoby do 26 roku życia, dla których rachunek jest bezwarunkowo bezpłatny. Starsi klienci również w łatwy sposób mogą uniknąć opłat. Wystarczy zapewnić comiesięczny wpływ 500 zł na konto i dokonywać jednej transakcji kartą w miesiącu.

Jednocześnie za założenie Konta Przekorzystnego możemy zyskać 200 zł premii. Warunki zdobycia nagrody są banalnie proste i sprowadzają się do wykonania 5 transakcji kartą płatniczą na dowolną kwotę w kolejnych 3 miesiącach. Jednocześnie łatwo zyskamy punkty  w programie Bezcenne Chwile o wartości 100 zł. Do tego bank dorzuca 200 zł w gotówce za założenie konta dziecku.

Bank Pekao SA pozwala także na całkiem korzystne ulokowanie oszczędności. Na koncie oszczędnościowym zarobimy 7% w skali roku aż przez przez 5 miesięcy od dnia jego otwarcia.

Ważne! Za każdy SMS z kodem do autoryzacji transakcji płaci się 20 gr. Opłata nie występuje, gdy operacje zatwierdza się na smartfonie (autoryzacja mobilna).

Konto Przekorzystne

Kumulacja promocji

+ 300 zł premii i 7% na KO
77 dni do końca promocji
7.5 Ocena Łączna
9 opinie
Konto Przekorzystne

8.5Ocena Redakcji
Wysokość opłat
8
Bankowość internetowa i mobilna
8.5
Dodatkowe bonusy
9
7.9Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
7.6
Bankowość internetowa i mobilna
8.5
Dodatkowe bonusy
7.8
ZALETY
 • bezpłatne prowadzenie konta osobistego oraz użytkowanie karty płatniczej po spełnieniu warunków aktywności,
 • wielowalutowa karta z możliwością uniknięcia opłat za przewalutowanie,
 • możliwość zyskania premii 200 zł w gotówce,
 • wysoko oprocentowane konto oszczędnościowe
WADY
 • opłata 0,20 zł za każde potwierdzenie i powiadomienie SMS
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
17 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Anna 7 Lipiec 2022 17:13
  1.65
  Wysokość opłat
  0
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe bonusy
  0

  Niby ok, bo duzy solidny bank, ale jednak nie dla mnie. Po pierwsze tylko 2 wyplaty za darmo z obcych bankomatow,potem placisz gigantyczne 2,3% od wyplacanej kwoty. Raz zaplacilam az 73zl i bylam w szoku. Platne 0.20 gr smsy z kodem do przelewow,gdzie w innych bankach darmowo. Wydaje sie ze duzo bankomatow, ale wcale nie. Sprawdzenie salda w bankomacie 2zl. Brak powiadomien sms o wplywach na konto. Ogolnie oplaty dramatycznie duze, dlatego chce zamknąć to konto.

  + ZALETY: Przestronna i latwa w obsludze strona do bankowości internetowej Brak problemow z przelewami, zawsze dochodza na czas
  - WADY: Oplaty za korzystanie z bankomatow bardzo duze, Oplaty za smsy do przelewow, Oplaty za sprawdzenie salda w bankomacie Brak powiadomien sms o ruchach na koncie, kiedys byly, teraz nie wiadomo czemu nie ma
  Pomocne(14) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Igor 23 Czerwiec 2022 11:53

  Mam ponad 26 lat i widzę już, że to nie dla mnie, wypłaty z bankomatów tylko 2 pierwsze bezpłatnie, no jakaś kpina, tym bardziej jak ktoś mieszka w mniejszym mieście i są miejsca gdzie kartą nie zapłacisz, a co dopiero na wsi, widać, że bank preferuje młodych w dużych miastach, jak dla mnie dyskryminacja totalna

 3. Odpowiedz
  Marek 3 Maj 2022 15:08
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe bonusy
  100

  Dla mnie konto jak najbardziej ok. Przejrzysta bankowość internetowa + dopracowana aplikacja mobilna. Wszystko chodzi jak nalezy. Większych błędów nie napotkałem.

  Kilka mięsięcy temu założyłem konto przekorzystne w promocji bonusem na start i parę dni temu otrzymałem od Pekao przelew nagrody 200 zł. Wszystko w terminie. Dla niedowiarków poniżej zrzut z mojej historii konta:
  pekao premia wypłata

  + ZALETY: konto bez opłat przy zasilenie konta kwotą 500 zł i jednej transakcji kartą || bardzo przejrzysta bankowość internetowa
  - WADY: oprocentowanie lokat mogłoby być wyższe (dobrze oprocentowane jest tylko konto oszczędnościowe dla nowych klientów)
  Pomocne(5) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Arek 8 Październik 2021 02:15

  Ten bank to porazka
  Struktura to dno a system informatyczny ro jakas paranoja. Pracownicy pracuja na 5roznych systemach nie powiazanych ze soba…
  Zalatwienie sprawy W wielu przypadkach nie wykonalne
  Pracownicy pomiedzy dzialami pisza maile.
  Dostep 24h to w ich przypadku doslownie zart
  Obsluga walut i ich kurs przy przewalutowniu szkoda slow
  Reklamacja goni reklamacje ktore czesto zostaja bez odpowiedzi
  Rekompensata za wyrzadzona szkode (ewidentna wina banku) nieosiagalna
  Gina pieniadze z kont i nikt nie moze nic z tym zrobic bo sami nie wiedza jak to mozliwe.
  Co by sie nie dzialo to latasz do oddzialu lub odsylaja do doradcy ktory pisze maile ktore moze zostana laskawie odczytane lub nie
  Na wszystko jedna odpowiedz. ProsE pisac reklamacje…
  Reklamacja goni reklamacje ktore czesto sa bez odpowiedzi lub nie na temat

 5. Odpowiedz
  Buk 7 Październik 2021 21:39

  Jest dużo zalet, ale dla mnie ogormną wadą jest brak salda po każdej transakcji, co jest normalne w każdym chyba innym banku.

 6. Odpowiedz
  Krysia1 27 Styczeń 2021 23:01
  3.5
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe bonusy
  60

  Obsluga klienta ( mowa o emailach i czatach poprzez aplikacje) powinna byc przemianowana na Zlewanie klienta. Wtedy nie traciloby sie ani czasu ani nerwow na jakiekolwiek proby kontaktu z bankiem bo efekt jest taki sam jak przy braku kontaktu. I jeden i drugi przypadek cechuje brak zalatwienia czegokolwiek.

  + ZALETY: Ładne logo banku
  - WADY: Bardzo niski poziom obslugi klienta Niezrozumialy/ ukryty system naliczania oplat i prowizji
  Pomocne(24) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Elżbieta 14 Luty 2020 08:37

  Opłaty za kod sms to juz przesada. Dla emerytów jest to dość skomplikowane. Poza tym opłaty za korzystanie z innych bankomatów, to też jest nie w porządku, tym bardziej, jeżeli w mieście 32 tysięcznym są raptem 3 bankomaty Pekao. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

 8. Odpowiedz
  gość 27 Styczeń 2020 14:00
  4.8
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe bonusy
  100

  Czy ta karta wielowalutowa Pekao jest jakoś dodatkowo płatna? Przy składaniu wniosku zaznaczyłem zwykła Vise a w podsuwaniu wskoczyła ta druga..

  + ZALETY: 200 zł dobre oprocentowanie konta oszczędnościowego
  Pomocne(17) Niepomocne(14)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   uki 27 Styczeń 2020 15:04

   Wydanie karty wielowalutowej jest darmowe, opłata jest za wybór innego wizerunku.

   Bank pobiera opłatę 20 groszy za każdy SMS do autoryzacji, dlatego warto od razu zmienić z smsów na autoryzację przez powiadomienia w aplikacji Peopay.

   Jest też opłata 7zł za przelew z Konta Oszczędnościowego na Przekorzystne w Pekao24, ale w aplikacji mobilnej taki przelew jest za darmo (i wszystkie następne).

   Dlatego warto przy tym koncie mieć aplikację mobilna – Peopay

 9. Odpowiedz
  ascot 21 Styczeń 2020 15:11

  Chciałem otworzyć konto w Pekao i niestety nie udało mi się go założyć przez selfie – biometrię, dostałem komunikat, że mam udać się do oddziału dokończyć wniosek.

  I teraz moje zasadnicze pytanko na co uważać, by mnie tam nie wpuszczono w maliny i przypadkiem nie dano nowego wniosku i nowej umowy bez promocji.
  Jak mieć pewność, że biorę udział w promocji po podpisaniu papierów przez oddział? Regulamin promocji czy coś? Wolę się upewnić.

  • Odpowiedz
   uki 27 Styczeń 2020 15:15

   Też tak miałem jak zakładałem konto w Pekao. Ta metoda na selfie chyba rzadko kiedy działą u nich…

   W oddziale powiedz, że chcesz dokończyć wniosek rozpoczęty w aplikacji. Wygląda to tak jakby pracownik pisał wniosek od nowa, ale twierdził, że „coś tam widzi” z wcześniej wypełnianego wniosku.

   Ostatecznie dostałem umowę do podpisania, do parafowania regulamin promocji i do podpisania załącznik nr 1 do promocji „Oświadczenie uczestnika promocji – w przypadku zawarcia umowy w oddziale Banku”.

 10. Odpowiedz
  calicja 5 Wrzesień 2019 13:25

  Czy to SELFIE było od początku, czy była jakaś aktualizacja? Rachunek oczywiście zakładałam z linka z promocją ale umowę podpisywałam w oddziale – zgapiłam się i nie będzie bonusa?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Wrzesień 2019 12:32

   Najważniejsze by wejść na stronę promocji i z niej kliknąć wniosek o konto i go wstępnie wypełnić.

   Dalej mamy dwie metody założenia konta online: biometria (tzw. selfie) i oddział.

   Dodatkowo w regulaminie promocji mamy taki zapis:
   “Jeśli w trakcie zakładania rachunku system nie będzie mógł zweryfikować Twojej tożsamości i poprosi Cię o wizytę w oddziale, otwarcie rachunku w oddziale również zostanie uznane za spełnienie warunków promocji. W tym przypadku za moment spełnienia warunku założenia konta uważa się moment zawarcia umowy w oddziale.”

 11. Odpowiedz
  Joanna 16 Luty 2019 22:15

  3% to dość atrakcyjne i 100 za założenie ,opłata za sms-kody to już przesada.w związku z tym nie będe robić żadnych opłat. WA. innych bankach kody są bez opłat. Osoby nie lubiące komputera mają bardzo wysokie oplaty- tak więc bank nie będzie miał klientów “nieinternetowych”.

 12. Odpowiedz
  Tedi 15 Luty 2019 15:32
  3.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe bonusy
  100

  Karta wielowalutowa to największy plus tego konta ale żeby było ono darmowe trzeba trochę pokombinować. Zadania wymagane do tego aby konto było bezpłatne można zautomatyzować np:
  1. Ustawić autoryzację transakcji po przez aplikacje pekotoken
  2. Ustawić na koncie w innym banku zlecenie stałe min. 500 zł ( lub w inny sposób zapewnić regularne wpływy np. przenieść wynagrodzenie )
  3. Ustawić doładowanie cykliczne telefonu używając karty płatniczej do konta.

  Pomocne(36) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Edyta 6 Kwiecień 2018 15:07

  Opłata za kody sms jest, ale można samemu sobie generować kody w aplikacji mobilnej “token” i wtedy opłaty nie ma. Jest możliwość zatwierdzania zaufanych przelewów odciskiem palca.

 14. Odpowiedz
  Marecki 22 Marzec 2018 17:51
  2.65
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe bonusy
  50

  Dla mnie to konto przekorzystne niczym się nie wyróżnia.
  Dodali tylko trochę bajerów i podnieśli wymagania dotyczące zwolnienia z opłat za prowadzenie czy też za kartę.
  No i co z tego , że darmowe przelewy internetowe jak trzeba płacić za sms kody.
  To ja już wolę mbank czy nest bank, gdzie jest bezwarunkowo darmowe prowadzenie i darmowe sms kody.

  + ZALETY: w miarę dobra aplikacja mobilna
  - WADY: trzeba płacić 0,2 zł za sms kod do autoryzacji np. przelewów to skandal w żadnym banku tego nie ma opłąty ukryte w tabeli prowizji trzeba albo być młodym albp przelewać kasę na konto by nie płącić podstawowych opłąt.
  Pomocne(105) Niepomocne(32)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0