Promocja MasterCard Bezcenne Chwile: 4000 punktów powitalnych

Nowy uczestnik programu Mastercard Bezcenne Chwile, który zarejestruje w nim dowolny plastik z logo tej organizacji, może w łatwy sposób otrzymać na start 4000 punktów. Tym samym znacznie skróci okres oczekiwania na wybraną przez siebie nagrodę.

Mastercard to międzynarodowa firma wydająca karty płatnicze akceptowane przez sklepy i punkty usługowe na całym świecie. Plastiki opatrzone jej logotypem cieszą się największą popularnością w krajach szeroko rozumianego Zachodu, w tym w Polsce.

Powszechna akceptowalność to niejedyna zaleta posługiwania się kartami Mastercardu. Drugim jest możliwość udziału w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, w którym za każdą płatność zrealizowaną tymi instrumentami otrzymuje się punkty z możliwością późniejszej ich wymiany na nagrody.

Kto może otrzymać 4000 pkt powitalnych w Mastercard Bezcennych Chwilach?

Jednak gromadzenie punktów wg standardowych zasad jest mozolne (każde 50 zł to 1 pkt). Ale istnieją tzw. przyspieszacze, czyli sposoby na jednorazowe zdobycie większej liczby punktów. Są to np. akcje specjalne.

Jedną z nich jest promocja „Wakacyjne przyspieszenie”. Dzięki niej można zasilić swoje konto 4000 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny to ok. 58 zł.

W trwającej akcji mogą wziąć nowi członkowie programu Priceless Specials. Wg regulaminu chodzi o osoby, które nigdy nie były w nim zarejestrowane.

Uwaga! Pula nagród jest ograniczona i wynosi 66 tys. pakietów po 4000 pkt każdy (jedna osoba może otrzymać jeden pakiet).

Jak zdobyć 4000 pkt powitalnych w Mastercard Priceless Specials?

1Do wyczerpania puli nagród zarejestrować w programie dowolną kartę Mastercard (płatniczą lub przedpłaconą)

Wcześniej należy założyć konto w serwisie bezcennechwile.pl i przy okazji wyrazić zgody marketingowe. Tam można zgłosić posiadany instrument płatniczy.

2W ciągu 30 dni od zgłoszenia plastiku dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę 50 zł.

Zasilenie konta uczestnika promocyjnymi punktami

Punkty powitalne pojawią się na koncie uczestnika programu w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków, czyli wykonania wymaganej płatności bezgotówkowej.

Ważne! Przyznane w promocji punkty mają 2-miesięczny termin ważności. Po jego upływie wygasną (zostaną odjęte od salda punktów na koncie uczestnika).

Ile to kosztuje?

Zarówno rejestracja, jak i utrzymanie konta w programie Bezcenne Chwile nie wiąże się z żadnymi opłatami. Te ewentualnie mogą nakładać banki i inne instytucje wydające plastiki z logo Mastercard.

Czy warto?

Choć warunki zdobycia 4000 punktów powitalnych w promocji „Bliżej celu” są bardzo łatwe do spełnienia, to wartość bonusu nie jest zbyt atrakcyjna. W alternatywnych akcjach specjalnych organizowanych przez banki(np. Alior Bank, Bank Pekao) można zdobyć kilkukrotnie więcej punktów przy niewiele trudniejszych wymaganiach.

Jednak warto spróbować je połączyć. Regulamin promocji Mastercardu tego nie zabrania.

 

9 Ocena Łączna
3 opinie
2000 punktów powitalnych od Mastercard

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0