MasterCard Bezcenne Chwile: 8000 punktów w promocji na start

Uczestnik programu Mastercard Bezcenne Chwile, który zarejestruje w nim dowolny plastik z logo tej organizacji, może w łatwy sposób otrzymać na start 8000 punktów. Tym samym znacznie skróci okres oczekiwania na wybraną przez siebie nagrodę.

Mastercard to międzynarodowa firma wydająca karty płatnicze akceptowane przez sklepy i punkty usługowe na całym świecie. Plastiki opatrzone jej logotypem cieszą się największą popularnością w krajach szeroko rozumianego Zachodu, w tym w Polsce.

Powszechna akceptowalność to niejedyna zaleta posługiwania się kartami Mastercardu. Drugim jest możliwość udziału w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, w którym za każdą płatność zrealizowaną tymi instrumentami otrzymuje się punkty z możliwością późniejszej ich wymiany na nagrody.

Kto może otrzymać 8000 pkt powitalnych w Mastercard Bezcennych Chwilach?

Jednak gromadzenie punktów wg standardowych zasad jest mozolne (każde 50 zł to 1 pkt). Ale istnieją tzw. przyspieszacze, czyli sposoby na jednorazowe zdobycie większej liczby punktów. Są to np. akcje specjalne.

Jedną z nich jest promocja „Punkty na start”. Dzięki niej można zasilić swoje konto 8000 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny to ok. 2 x 50 zł.

W trwającej akcji mogą wziąć nowi i obecni członkowie programu Bezcenne Chwile. Wg regulaminu chodzi o osoby, które są pełnoletnimi posiadaczami karty płatniczej z logo Mastercard i dodadzą kartę nowej instytucji finansowej do programu, której karty nie dodawali wcześniej.

Uwaga! Pula nagród jest ograniczona i wynosi 78333 pakietów po 8000 punktów na start każdy (jedna osoba może otrzymać jeden pakiet w ramach jednej instytucji finansowej).

Jak zdobyć 8000 punktów na start w Mastercard Bezcenne Chwile?

1Do 17 maja lub wyczerpania puli nagród zarejestrować w programie dowolną kartę Mastercard (płatniczą lub przedpłaconą)

Wcześniej należy założyć konto w serwisie bezcennechwile.pl (jeśli jeszcze takiego nie mamy) i przy okazji wyrazić niezbędne zgody. Tam można zgłosić posiadany instrument płatniczy.

Jeśli mamy już konto w Bezcennych Chwilach, możemy dodać kartę nowej instytucji finansowej, której jeszcze do tej pory tam nie dodaliśmy. Przykładowo mając w programie dodaną kartą np. Santander Banku możemy dodać do niego kartę innego banku np. VeloBanku.

2W ciągu 30 dni od zgłoszenia plastiku dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 100 zł.

Zasilenie konta uczestnika promocyjnymi punktami

Punkty powitalne pojawią się na koncie uczestnika programu w ciągu 30 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków, czyli wykonania wymaganej płatności bezgotówkowej.

Ważne! Przyznane w promocji punkty mają 3-miesięczny termin ważności. Po jego upływie wygasną (zostaną odjęte od salda punktów na koncie uczestnika).

Ile to kosztuje?

Zarówno rejestracja, jak i utrzymanie konta w programie Bezcenne Chwile nie wiąże się z żadnymi opłatami. Te ewentualnie mogą nakładać banki i inne instytucje wydające plastiki z logo Mastercard.

Czy warto?

Warunki zdobycia 8000 punktów powitalnych w promocji „Punkty na start” są bardzo łatwe do spełnienia, do tego wartość bonusu jest całkiem atrakcyjna.

Dodatkowo warto spróbować połączyć promocję Mastercarda, z akcjami specjalnymi organizowanymi przez banki. Dzięki temu, możemy zarobić jeszcze więcej. Pule do zyskania rosną do naprawdę sporych rozmiarów i tak zyskać możemy:

Mastercard Bezcenne Chwile

+ 8000 punktów powitalnych
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
3 opinie
8000 punktów na start

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Adrian 30 Marzec 2023 23:14

  Jeżeli wcześniej nie miałeś podpiętej karty getinbanku lub velobanku do programu bezcenne chwile to śmiało można podpiąć darmową kartę mastercard z velobanku i dostać 8000 pkt = nagroda za 100 zł. Jak założysz konto do 31.03.2023 to nawet załapiesz się na promocję zwrotu 10 % za zakupy kartą lub blikiem (maksymalnie 100 zł miesięcznie przez pół roku)

  Jeżeli wpiszesz kod polecenia przy zakładaniu konta otrzymasz nagrodę w wysokości 50 zł za otwarcie konta

 2. Odpowiedz
  tadek 16 Luty 2023 13:26

  Czyli jak mam już konto w Bezcennych Chilach i dodaną kartę Pekao, to mogę dodac sobie kartę z innego banku? Zasatanawiam się właśnie nad założśeniem konta w Getinie i Santanderze.

 3. Odpowiedz
  Monika 8 Październik 2022 19:28

  Czy komuś też się wyświetla albo wyświetlał taki komunikat po zalogowaniu “Wystąpił problem z załadowaniem odpowiednich treści. Przeładuj stronę, aby odświeżyć”? Przeładowanie ani zmiana przeglądarki nic nie daje, mam tak od kilku dni.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0