Promocja MasterCard Bezcenne Chwile: 8000 punktów na start

Uczestnik programu Mastercard Bezcenne Chwile, który zarejestruje w nim dowolny plastik z logo tej organizacji, może w łatwy sposób otrzymać na start 8000 punktów. Tym samym znacznie skróci okres oczekiwania na wybraną przez siebie nagrodę.

Mastercard to międzynarodowa firma wydająca karty płatnicze akceptowane przez sklepy i punkty usługowe na całym świecie. Plastiki opatrzone jej logotypem cieszą się największą popularnością w krajach szeroko rozumianego Zachodu, w tym w Polsce.

Powszechna akceptowalność to niejedyna zaleta posługiwania się kartami Mastercardu. Drugim jest możliwość udziału w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile, w którym za każdą płatność zrealizowaną tymi instrumentami otrzymuje się punkty z możliwością późniejszej ich wymiany na nagrody.

Kto może otrzymać 8000 pkt powitalnych w Mastercard Bezcennych Chwilach?

Jednak gromadzenie punktów wg standardowych zasad jest mozolne (każde 50 zł to 1 pkt). Ale istnieją tzw. przyspieszacze, czyli sposoby na jednorazowe zdobycie większej liczby punktów. Są to np. akcje specjalne.

Jedną z nich jest promocja „8000 punktów na start”. Dzięki niej można zasilić swoje konto 8000 pkt. Ich ekwiwalent pieniężny to ok. 100 zł.

W trwającej akcji mogą wziąć nowi i obecni członkowie programu Priceless Specials. Wg regulaminu chodzi o osoby, które są pełnoletnimi posiadaczami karty płatniczej z logo Mastercard i dodadzą kartę nowej instytucji finansowej do programu, której karty nie dodawali wcześniej.

Uwaga! Pula nagród jest ograniczona i wynosi 30670 pakietów po 8000 pkt każdy (jedna osoba może otrzymać jeden pakiet).

Jak zdobyć 8000 pkt powitalnych w Mastercard Priceless Specials?

1Do 9 października lub wyczerpania puli nagród zarejestrować w programie dowolną kartę Mastercard (płatniczą lub przedpłaconą)

Wcześniej należy założyć konto w serwisie bezcennechwile.pl (jeśli jeszcze takiego nie mamy) i przy okazji wyrazić niezbędne zgody. Tam można zgłosić posiadany instrument płatniczy.

2W ciągu 30 dni od zgłoszenia plastiku dokonać transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 50 zł.

Zasilenie konta uczestnika promocyjnymi punktami

Punkty powitalne pojawią się na koncie uczestnika programu w ciągu 45 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków, czyli wykonania wymaganej płatności bezgotówkowej.

Ważne! Przyznane w promocji punkty mają 2-miesięczny termin ważności. Po jego upływie wygasną (zostaną odjęte od salda punktów na koncie uczestnika).

Ile to kosztuje?

Zarówno rejestracja, jak i utrzymanie konta w programie Bezcenne Chwile nie wiąże się z żadnymi opłatami. Te ewentualnie mogą nakładać banki i inne instytucje wydające plastiki z logo Mastercard.

Czy warto?

Warunki zdobycia 8000 punktów powitalnych w promocji „8000 punktów na start” są bardzo łatwe do spełnienia, do tego wartość bonusu jest całkiem atrakcyjna.

Mastercard Bezcenne Chwile

+ 8000 punktów powitalnych
11 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
3 opinie
8000 punktów na start

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
  1. Odpowiedz
    tadek 3 Kwiecień 2022 13:26

    szkoda że ta promocja jest tylko dla nowych klientów-a może by tak nagrodzić w ten sam sposób i obecnych klientów/bylibyśmy zapewne byli wdzięczni i zadowoleni/

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0