Promocja Citibank: 150 zł za założenie konta + 10 darmowych wysyłek z paczkomatów inPost

Uczestnicząc w promocji CitiBanku Handlowego, zyskujemy zupełnie darmowe konto osobiste oraz możemy zarobić 150 zł w gotówce i otrzymać 10 kodów na usługi kurierskie wartych 160 zł. Tylko musimy się pospieszyć, bo pula nagród jest ograniczona.

Wywołany przez pandemię kryzys gospodarczy i obniżenie niemal do zera stóp procentowych mocno uderzyły w przychody banków. Dlatego kolejne instytucje, szukając oszczędności, ograniczają zakres darmowych usług i podnoszą opłaty. Tymczasem Citi Handlowy zdecydował się na zaskakujące posunięcie.

Promocja 150 zł na start i 10 kodów inPost

Organizacja zarządzana przez Sławomira Sikorę odświeżyła jedno ze swoich kont osobistych, znosząc opłaty za najważniejsze usługi z nim powiązane. Do tego proponuje premię pieniężną w wysokości 150 zł. Do tego dokłada on 10 kodów rabatowych na usługi kurierskie (paczkomaty) firmy InPost. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi 130-160 zł w zależności od wielkości nadawanej przesyłki.

Wszystko odbywa się w ramach trwającej do 31 stycznia trzeciej edycji promocji „CitiKonto. Finansowa rewolucja”. Bank kieruje ją do nowych klientów.

Wg regulaminu chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2019 nie miały konta osobistego albo oszczędnościowego w Banku Handlowym. Posiadanie innych produktów tej instytucji, np. popularnych kart kredytowych Simplicity albo Motokarty, nie stanowi powodu wykluczającego z udziału.

Uwaga! Obowiązuje limit uczestników promocji. Tylko 1700 osób może otrzymać nagrodę. Decyduje kolejność otwarcia rachunku. Warto się więc pospieszyć ze składaniem wniosków o ROR.
powrót do menu ↑

Instrukcja krok po kroku

Jak zdobyć 150 zł i kody InPost krok po kroku?

1Do 31 stycznia na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o CitiKonto i kartę płatniczą

Można to zrobić na kilka sposobów, m.in. przez kuriera lub z użyciem biometrii (na selfie). Ta druga metoda polega na wykonaniu smartfonem zdjęć swojego dowodu osobistego i twarzy.

Uwaga! Oferta promocyjna jest dostępna tylko dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczną, w przypadku wyboru kuriera – oferta promocyjna nie obowiązuje.

We wniosku warto wyrazić zgody marketingowe, bo to warunek zdobycia jednego z bonusów. Wymagane jest zaznaczenie dwóch zgód na przesyłanie przez bank informacji handlowych: elektronicznie oraz telefonicznie.

Pamiętajmy także, by podczas wypełniania wniosku zaakceptować regulamin promocji.

2Do końca pierwszego miesiąca po otwarciu CitiKonta zapewnić wpływ wynagrodzenia min. 2000 zł:

Przy czym nie musi to być koniecznie przelew od pracodawcy. Można przelać sobie pieniądze tytułem “wynagrodzenia” z rachunku w innym banku. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie wykluczenie, iż przelew nie może pochodzić z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Bank Handlowy.

Jeśli więc CitiKonto otworzymy w grudniu, “umowne” wynagrodzenie powinno się pojawić na nim do 31 stycznia.

3Do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o CitiKonto

 • zalogować się do aplikacji Citi Mobile,
 • zapewnić wpływ 100 zł przelewem z innego banku.

Zatem w naszym przykładzie (konto otwarte w grudniu) wymagania z tego punktu należy spełnić do końca lutego.

4Do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy o ROR wykonać płatności mobilne na łącznie min. 100 zł

Chodzi o transakcje bezgotówkowe online lub w punktach stacjonarnych kartą zapisaną w portfelu cyfrowym Google Pay (dla posiadaczy smartfonów z Androidem) lub Apple Pay (dla użytkowników urządzeń z iOS-em).

Przy założeniu, że konto otworzyliśmy w grudniu, płatności mobilne musimy zrealizować do końca marca.

Przekazanie nagrody

Nagrody podzielone są na cztery części. Każdą z nich uczestnik otrzymuje do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Wyjątkiem są dwa kody rabatowe za wyrażenie zgód marketingowych. Te bank przekazuje do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia ROR-u. W naszym przykładzie będzie to najpóźniej 18 stycznia.

Premie pieniężne wypłacane są w trzech transzach po 50 zł każda. W naszym przykładzie będzie to koniec: lutego, marca i kwietnia. Łącznie daje to 150 zł w gotówce.

Kody rabatowe na nadanie paczek w ramach usług kurierskich firmy Inpost (w tym Paczkomaty) przekazywane są w wiadomości w systemie transakcyjnym (zakładka „Korzyści i produkty) w dwóch turach (2 sztuki + 8 sztuk).

powrót do menu ↑

Opłaty za Citikonto

CitiKonto w nowym wydaniu prowadzone jest bezpłatnie. Klient nie musi przy tym spełniać żadnych warunków. Podobnie jest z kartą płatniczą z usługą wielowalutową, krajowymi przelewami internetowymi, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty.

Do tego co miesiąc klientowi przysługują trzy darmowe przelewy ekspresowe (dotyczy transferów zlecanych w bankowości internetowej i aplikacji). Za każdy kolejny płaci on 5 zł.

Citibank nie pobiera opłat za pierwsze cztery wypłaty z obcych bankomatów w kraju i za granicą. Za każdą kolejną taką operację nalicza 8 zł.

Warto zauważyć, że posiadacz nowego CitiKonta może bezpłatnie korzystać ze wszystkich wpłatomatów w kraju.

Nasza pełną recenzje Citikonta oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

W dobie drożejących usług finansowych najnowsza promocja Banku Handlowego jest warta uwagi. Otwierając tam CitiKonto, zyskujemy darmowy ROR z wieloma przydatnymi funkcjami Dodatkowo, wykazując się niewielką aktywnością przez trzy miesiące (łącznie: wpływ 2100 zł i płatności telefonem na 100 zł) możemy zyskać 150 zł w gotówce i 10 kodów rabatowych na usługi kurierskie (paczkomaty InPostu) o wartości nawet 160 zł. W sumie daje to bonusy wyceniane na 310 zł.

Utrzymanie rachunku jest w pełni darmowe. Trzeba tylko pilnować limitu darmowych wypłat z obcych bankomatów.

Citi Handlowy to także bank, który ma najlepsze promocje kart kredytowych, można w nich zyskać dodatkowo np. dodatkowe 300 zł do wydania w Biedronce.

Promocje konta osobistego i karty kredytowej można ze sobą łączyć.

Citi Priority

PROMOCJA: Finansowa rewolucja - III edycja

+ 150 zł premii i 10 kodów inPost
8 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
3 opinie
Finansowa rewolucja

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
9 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Zuza 3 Grudzień 2020 19:34

  Czy wpływ min. 2000 musi być w 1 transakcji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Grudzień 2020 13:52

   Tak musi być jeden wpływ na minimum 2000 zł.

 2. Odpowiedz
  MiNiS 19 Październik 2020 20:20

  Czy jest możliwość spełnienia wszystkich warunków w pierwszym miesiącu i otrzymywania premi pozniej, czy trzeba spelniac po kolei?
  Czy jezeli przeleje 100 zł po 3 dniach 2000zł a za nastepne 2 dni zrobie wszystkie tranzakcje todostane wszystkie premie?

 3. Odpowiedz
  Qsia 14 Wrzesień 2020 20:37

  Przy zakładaniu przez selfie karta przychodzi listem zwykłym ? Jak z umową ? Kurier doręcza ?

  • Odpowiedz
   Betka 6 Październik 2020 12:49

   Umowa jest wysyłana kurierem, a karta pocztą.

   Można też założyć konto na selfie.

 4. Odpowiedz
  Simo 14 Wrzesień 2020 12:05

  Wprowadzasz ludzi w błąd:

  “Przy czym nie musi to być koniecznie przelew od pracodawcy. Można przelać sobie pieniądze ze swojego rachunku w innym banku.”

  14. Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 15 poniżej,
  otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 3”).
  15. Wpłata, o której mowa w pkt 14 nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 15 Wrzesień 2020 11:40

   To ty wprowadzasz ludzi w błąd. Autor ma jak najbardziej racje, może być to przelew z innego banku niż Citibank, najważniejsze by w tytule było “wynagrodzenie”

   Ale tak to jest jak się nie potrafi czytać tekstów regulaminów ze zrozumieniem.

   Coś tu cytujesz, a sprawdziłeś sobie co w regulaminie oznacza skrót “Bank” w twoim cytacie. Zapewne nie więc napisze Ci ja:

   1. Organizatorem Oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” („Oferta”) jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał w pełni opłacony („Bank”),

   Domyśliłeś się już czy Ci Dokładnie wyłożyć?
   Określenie “Bank” oznacza Bank Handlowy. Z tego wynika, że przelew “wynagrodzenia” nie może pochodzić z rachunku prowadzonych przez Citibank handlowy dla klientów indywidualnych.

   Czyli nie może być to przelew wewnętrzny. Przelew zewnętrzny z innego banku (niż Bank Handlowy) jak najbardziej może być, w regulaminie nie ma nigdzie jakichkolwiek wykluczeń. Najważniejsze w tytule przelewu podać “wynagrodzenie”.

   Kumasz już teraz czy jeszcze nie?

 5. Odpowiedz
  Kamil_k 3 Wrzesień 2020 00:18
  Ocena promocji
  90

  Ciekawa promocja bardzo łatwa do spełnienia, do tego całkowicie darmowe konto. Nieźle Citi namieszał z tą promocją (pozytywnie) 🙂

  + ZALETY: - wysoka premia - łatwe warunki do spełnienia
  Pomocne(2) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  dorcia 2 Wrzesień 2020 17:07

  Brawo! Prawdziwie darmowe konto bez żadnych warunków! Tak trzymać.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0