Promocja Citibank: 150 zł za założenie darmowego konta (+ inne bonusy)

Citibank postanowił pójść pod prąd rynkowego trendu i zaoferował darmowe konto osobiste. Za zostanie nowym klientem Citi Handlowego i spełnienie prostych warunków można otrzymać: 150 zł w gotówce.

Wywołany przez pandemię kryzys gospodarczy i obniżenie niemal do zera stóp procentowych mocno uderzyły w przychody banków. Dlatego kolejne instytucje, szukając oszczędności, ograniczają zakres darmowych usług i podnoszą opłaty. Tymczasem Citi Handlowy zdecydował się na zaskakujące posunięcie.

Promocja 150 zł na start

Organizacja zarządzana przez Sławomira Sikorę odświeżyła jedno ze swoich kont osobistych, znosząc opłaty za najważniejsze usługi z nim powiązane. Do tego proponuje premię pieniężną do 150 zł za jego otwarcie i spełnienie prostych warunków.

Wszystko odbywa się w ramach trwającej do 5 grudnia drugiej edycji promocji „CitiKonto. Finansowa rewolucja”. Bank kieruje ją do nowych klientów.

Ale w tej kwestii regulamin jest bardzo liberalny, ponieważ za nowego klienta uznaje osobę, która po 1 stycznia 2020 r. nie miała w Citi Handlowym żadnego ROR-u ani rachunku oszczędnościowego. Okres karencji jest więc bardzo krótki. W dodatku posiadanie innych produktów Citibanku nie wyklucza z udziału w akcji specjalnej.

Uwaga! Obowiązuje limit uczestników promocji. Tylko 5000 osób może otrzymać nagrodę. Warto się więc pospieszyć ze składaniem wniosków o ROR.
powrót do menu ↑

Instrukcja krok po kroku

Jak zdobyć 150 zł krok po kroku?

1Do 5 grudnia na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o CitiKonto i kartę płatniczą

Można to zrobić na kilka sposobów, m.in. przez kuriera lub z użyciem wideoweryfikacji (na selfie). Ta druga metoda polega na wykonaniu smartfonem zdjęć swojego dowodu osobistego i twarzy. Pamiętajmy o limicie promocyjnych wniosków (5000).

2Do końca następnego miesiąca po otwarciu CitiKonta zapewnić wpływ wynagrodzenia min. 2000 zł:

Przy czym nie musi to być koniecznie przelew od pracodawcy. Można przelać sobie pieniądze tytułem “wynagrodzenia” z rachunku w innym banku. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie wykluczenie, iż przelew nie może pochodzić z rachunków indywidualnych prowadzonych przez Bank Handlowy.

Jeśli więc CitiKonto otworzymy w listopadzie, “umowne” wynagrodzenie powinno się pojawić na nim do końca grudnia.

3Do końca drugiego miesiąca po zawarciu umowy o CitiKonto

 • zalogować się do aplikacji Citi Mobile,
 • zapewnić wpływ 100 zł przelewem z innego banku.

Przy założeniu, że umowę zawieramy w listopadzie, powyższe zadania musimy wykonać do końca stycznia 2021 r.

4Do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy o ROR wykonać płatności mobilne na łącznie min. 100 zł

Chodzi o transakcje bezgotówkowe online lub w punktach stacjonarnych kartą zapisaną w portfelu cyfrowym Google Pay (dla posiadaczy smartfonów z Androidem) lub Apple Pay (dla użytkowników urządzeń z iOS-em). Przy założeniu, że konto otwieramy w listopadzie, transakcje musimy zrealizować do końca lutego 2021 r.

Przekazanie nagrody

Premia pieniężna podzielona jest na trzy części po 50 zł każda. Łącznie daje to 150 zł.

Citibank będzie przekazywać każdą nagrodę do końca następnego miesiąca po spełnieniu wymogów warunkujących jej przyznanie.
W naszym przykładzie kolejne przelewy będą więc realizowane do końca: stycznia, lutego i marca.

powrót do menu ↑

Opłaty za Citikonto

CitiKonto w nowym wydaniu prowadzone jest bezpłatnie. Klient nie musi przy tym spełniać żadnych warunków. Podobnie jest z kartą płatniczą z usługą wielowalutową, krajowymi przelewami internetowymi, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty.

Do tego co miesiąc klientowi przysługują trzy darmowe przelewy ekspresowe (dotyczy transferów zlecanych w bankowości internetowej i aplikacji). Za każdy kolejny płaci on 5 zł.

Citibank nie pobiera opłat za pierwsze cztery wypłaty z obcych bankomatów w kraju i za granicą. Za każdą kolejną taką operację nalicza 8 zł.

Warto zauważyć, że posiadacz nowego CitiKonta może bezpłatnie korzystać ze wszystkich wpłatomatów w kraju.

Nasza pełną recenzje Citikonta oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

W dobie drożejących usług finansowych najnowsza promocja Banku Handlowego jest warta uwagi. Otwierając tam CitiKonto, zyskujemy darmowy ROR z wieloma przydatnymi funkcjami oraz możliwość zgarnięcia 150 zł pod prostymi warunkami (łącznie: wpływ 2100 zł, płatności mobilne na 100 zł i logowanie do apki).

Utrzymanie rachunku jest w pełni darmowe. Trzeba tylko pilnować limitu darmowych wypłat z obcych bankomatów.

Citi Handlowy to także bank, który ma najlepsze promocje kart kredytowych, można w nich zyskać dodatkowo np. Smartfon LG K30 czy też 200 zł do wydania w Lidlu.

Promocje konta osobistego i karty kredytowej można ze sobą łączyć.

Citi Priority

PROMOCJA: Finansowa rewolucja - II edycja

+ 150 zł premii
5 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
3 opinie
Finansowa rewolucja

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
7 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  MiNiS 19 Październik 2020 20:20

  Czy jest możliwość spełnienia wszystkich warunków w pierwszym miesiącu i otrzymywania premi pozniej, czy trzeba spelniac po kolei?
  Czy jezeli przeleje 100 zł po 3 dniach 2000zł a za nastepne 2 dni zrobie wszystkie tranzakcje todostane wszystkie premie?

 2. Odpowiedz
  Qsia 14 Wrzesień 2020 20:37

  Przy zakładaniu przez selfie karta przychodzi listem zwykłym ? Jak z umową ? Kurier doręcza ?

  • Odpowiedz
   Betka 6 Październik 2020 12:49

   Umowa jest wysyłana kurierem, a karta pocztą.

   Można też założyć konto na selfie.

 3. Odpowiedz
  Simo 14 Wrzesień 2020 12:05

  Wprowadzasz ludzi w błąd:

  “Przy czym nie musi to być koniecznie przelew od pracodawcy. Można przelać sobie pieniądze ze swojego rachunku w innym banku.”

  14. Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 15 poniżej,
  otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 3”).
  15. Wpłata, o której mowa w pkt 14 nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 15 Wrzesień 2020 11:40

   To ty wprowadzasz ludzi w błąd. Autor ma jak najbardziej racje, może być to przelew z innego banku niż Citibank, najważniejsze by w tytule było “wynagrodzenie”

   Ale tak to jest jak się nie potrafi czytać tekstów regulaminów ze zrozumieniem.

   Coś tu cytujesz, a sprawdziłeś sobie co w regulaminie oznacza skrót “Bank” w twoim cytacie. Zapewne nie więc napisze Ci ja:

   1. Organizatorem Oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” („Oferta”) jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał w pełni opłacony („Bank”),

   Domyśliłeś się już czy Ci Dokładnie wyłożyć?
   Określenie “Bank” oznacza Bank Handlowy. Z tego wynika, że przelew “wynagrodzenia” nie może pochodzić z rachunku prowadzonych przez Citibank handlowy dla klientów indywidualnych.

   Czyli nie może być to przelew wewnętrzny. Przelew zewnętrzny z innego banku (niż Bank Handlowy) jak najbardziej może być, w regulaminie nie ma nigdzie jakichkolwiek wykluczeń. Najważniejsze w tytule przelewu podać “wynagrodzenie”.

   Kumasz już teraz czy jeszcze nie?

 4. Odpowiedz
  Kamil_k 3 Wrzesień 2020 00:18
  Ocena promocji
  90

  Ciekawa promocja bardzo łatwa do spełnienia, do tego całkowicie darmowe konto. Nieźle Citi namieszał z tą promocją (pozytywnie) 🙂

  + ZALETY: - wysoka premia - łatwe warunki do spełnienia
  Pomocne(2) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  dorcia 2 Wrzesień 2020 17:07

  Brawo! Prawdziwie darmowe konto bez żadnych warunków! Tak trzymać.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0