Promocje Citibank: Łatwe 150 zł za konto i 100 zł za transakcje (+ 400 zł za kartę )

Start nowej edycji - 2021.03.20

Uczestnicząc w promocji CitiBanku Handlowego, zyskujemy zupełnie darmowe konto osobiste oraz możemy zarobić 250 zł i otrzymać 2 kody na usługi kurierskie. Tylko musimy się pospieszyć, bo pula nagród jest ograniczona.

Konto bankowe może być lepsze i gorsze. Do tych pierwszych zalicza się ROR, który jest darmowy w utrzymaniu i zapewnia bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów. Jego posiadanie powinno wiązać się z profitami. Wbrew pozorom znajdziemy na rynku taki rachunek.

Promocje Citibanku

Świetny przykład to CitiKonto w Banku Handlowym. Otwierając je w promocji, można zyskać 150 zł w gotówce, dwa kody rabatowe o wartości 12-15 zł każdy na usługi paczkomatowe InPostu oraz do 100 zł w formie money-backu za transakcję kartą.

Trwająca do 19 czerwca akcja specjalna skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie miały konta osobistego lub konta oszczędnościowego w Citibanku od 1 stycznia 2020.

Uwaga! Promocja obejmuje 6000 kont. Tylko tyle osób może zdobyć premię za otwarcie ROR-u. Obowiązuje zasada, że kto pierwszy, ten lepszy.
powrót do menu ↑

Proste 150 zł za założenie konta

Jak zdobyć 150 zł w gotówce i 2 kody na przesyłki Inpost? Należy:

1Do 19 czerwca na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć online umowę o CitiKonto

Można to zrobić m.in. z użyciem biometrii (na selfie). Metoda ta polega na wykonaniu smartfonem zdjęć swojego dowodu osobistego i twarzy.  Bank dopuszcza także weryfikację tożsamości w oddziale banku lub przez telefon.

Uwaga! Oferta promocyjna jest dostępna tylko dla osób otwierających konto poprzez weryfikację biometryczną, w przypadku wyboru kuriera – oferta promocyjna nie obowiązuje.

We wniosku warto wyrazić zgody marketingowe, bo to warunek zdobycia pierwszych 2 kodów Inpost. Wymagane jest zaznaczenie dwóch zgód na przesyłanie przez bank informacji handlowych: elektronicznie oraz telefonicznie.

Pamiętajmy także, by w ciągu 10 dni zaakceptować regulamin promocji – w przypadku otwarcia konta online jest on zatwierdzany za pomocą kodu SMS.

2Do końca pierwszego miesiąca po zawarciu umowy o CitiKonto

 • zalogować się do aplikacji Citi Mobile,
 • zapewnić wpływ 100 zł (najłatwiej przelewem z konta w innym banku).

Jeśli więc CitiKonto otworzymy w marcu, konto kwotą 100 zł powinniśmy zasilić do 30 kwietnia.

Nagroda za ten etap to 50 zł w gotówce.

3Do końca drugiego miesiąca po otwarciu CitiKonta zapewnić wpływ wynagrodzenia min. 2000 zł lub dokonać w Citi Kantor wymiany walut za min. 2000 zł

Przy czym “wynagrodzeniem” może być wpływ z tytułu: wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/wojskowych, umów o dzieło/zlecenia, emerytury, renty, stypendium, świadczenia z programu Rodzina 500+.

Można także przelać pieniądze tytułem “wynagrodzenia” z rachunku w innym banku (niż Citibank) od innej osoby np. małżonka czy kogoś z rodziny. W regulaminie promocji znajdziemy jedynie wykluczenie, że transfer nie może pochodzić z konta uczestnika promocji w innym banku :

Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank Handlowy dla klientów indywidualnych oraz z rachunku prowadzonych dla Uczestnika w innych instytucjach finansowych….

Zatem w naszym przykładzie (konto otwarte w marcu) wymagania z tego punktu należy spełnić do końca maja.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 50 zł w gotówce.

4Do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy o ROR wykonać płatności mobilne na łącznie min. 100 zł

Chodzi o transakcje bezgotówkowe online lub w punktach stacjonarnych kartą zapisaną w portfelu cyfrowym Google Pay (dla posiadaczy smartfonów z Androidem) lub Apple Pay (dla użytkowników urządzeń z iOS-em).

Przy założeniu, że konto otworzyliśmy w marcu, płatności mobilne musimy zrealizować do końca czerwca.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy kolejne 50 zł w gotówce.

Przekazanie nagrody

Nagrody podzielone są na cztery części.

Premie pieniężne wypłacane są w trzech transzach po 50 zł każda. Każdą z nich uczestnik otrzymuje do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie będzie to koniec: maja, czerwca i lipca. Łącznie daje to 150 zł w gotówce.

Kody rabatowe na nadanie paczek w ramach usług kurierskich firmy Inpost (w tym Paczkomaty) przekazywane są w wiadomości w systemie transakcyjnym (zakładka „Korzyści i produkty) do 10. dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia ROR-u.

Będzie można z nich skorzystać do  30 października 2021 r.

powrót do menu ↑

Do 100 zł zwrotu za transakcje kartą

Na dodatkową premię moga liczyć osoby, które po założeniu Citikonta (w powyższej promocji), wyrobią kartę kredytową Citibanku.

Warto dodać, że w bieżacej ofercie banku nowy klient, który wyrobi kartę kredytową i wykona nią obrót na 1000 zł, otrzyma voucher o wartości 400 zł do wydania na Allegro lub 300 zł do Biedronki.

Dodatkowy bonus ma postać 4-miesięcznego money-backu za transakcję kartą. Chodzi o to, że bank odda nam 1 proc. od każdej płatności wykonanej kartą.

Maksymalna premia wynosi 25 zł miesięcznie, co w sumie daje zwrot w wysokości 100 zł.

By tyle zyskać, trzeba wykazać się obrotem 2500 zł miesięcznie. Zatem wydaje się, że w przypadku większości uczestników realny money-back to jakieś kilkanaście złotych.

Przykładowo przy wydatkach na poziomie 500 zł bonus wyniesie 5 zł, a przy 1000 zł – 10 zł. Premię można maksymalizować, ponieważ do zwrotu liczą się operacje debetówką i kredytówką, którą może posługiwać się mąż, żona, partner(-ka).

Czyli co dokładnie robimy:

 1. Zakładamy CitiKonto ze strony promocji i spełniamy warunki otrzymania 150 zł na start.
 2. W międzyczasie wyrabiamy kartę kredytową Citi Simplicity z premią 400 zł na allegro.
 3. Dodatkowy moneyback 1% (max. 100 zł) otrzymujemy zarówno za płatności kartą debetową jak i kredytową.
powrót do menu ↑

Opłaty za Citikonto

CitiKonto w nowym wydaniu prowadzone jest bezpłatnie. Klient nie musi przy tym spełniać żadnych warunków. Podobnie jest z kartą płatniczą z usługą wielowalutową, krajowymi przelewami internetowymi, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty.

Do tego co miesiąc klientowi przysługują trzy darmowe przelewy ekspresowe (dotyczy transferów zlecanych w bankowości internetowej i aplikacji). Za każdy kolejny płaci on 5 zł.

Citibank nie pobiera opłat za pierwsze cztery wypłaty z obcych bankomatów w kraju i za granicą. Za każdą kolejną taką operację nalicza 8 zł.

Warto zauważyć, że posiadacz nowego CitiKonta może bezpłatnie korzystać ze wszystkich wpłatomatów w kraju.

Nasza pełną recenzje Citikonta oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja CitiKonta jest warta uwagi. Otwierając je, zyskujemy bezwarunkowo darmowy ROR i możemy łatwo zyskać 150 zł w gotówce oraz dwa kody rabatowe InPostu (wartość: 24-30 zł). Taką premię zainkasujemy po zalogowaniu do aplikacji, zapewnieniu wpływów 2100 zł i zrealizowaniu transakcji na 100 zł kartą zapisaną w portfelu cyfrowym.

Do tego przez cztery miesiące możemy otrzymywać money-back po 25 zł (realnie kilkanaście).

Ale to nie koniec bonusów! W Citibanku dostępne są teraz inne oferty specjalne. W ramach jednej z nich zyskujemy do 400 zł w formie vouchera Allegro za wyrobienie karty kredytowej (jest potrzebna do otrzymywania zwrotów).

Jest też program poleceń. Tutaj zarabia się po 50 zł za każdy skutecznie zarekomendowany ROR i 300 zł za kartę kredytową.

CitiKonto

Kumulacja promocji

+ 450 zł premii
67 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
4 opinie
Finansowa rewolucja

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  luki 3 Luty 2021 22:04
  Ocena promocji
  90

  A czy jest jakiś minimalny okres od zamknięcia poprzedniego konta w banku?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Luty 2021 12:47

   Zgodnie z regulaminem:

   Z Oferty wyłączone/eni są:
   a. osoby, które po dniu 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta).

 2. Odpowiedz
  Zuza 3 Grudzień 2020 19:34

  Czy wpływ min. 2000 musi być w 1 transakcji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Grudzień 2020 13:52

   Tak musi być jeden wpływ na minimum 2000 zł.

 3. Odpowiedz
  MiNiS 19 Październik 2020 20:20

  Czy jest możliwość spełnienia wszystkich warunków w pierwszym miesiącu i otrzymywania premi pozniej, czy trzeba spelniac po kolei?
  Czy jezeli przeleje 100 zł po 3 dniach 2000zł a za nastepne 2 dni zrobie wszystkie tranzakcje todostane wszystkie premie?

 4. Odpowiedz
  Qsia 14 Wrzesień 2020 20:37

  Przy zakładaniu przez selfie karta przychodzi listem zwykłym ? Jak z umową ? Kurier doręcza ?

  • Odpowiedz
   Betka 6 Październik 2020 12:49

   Umowa jest wysyłana kurierem, a karta pocztą.

   Można też założyć konto na selfie.

 5. Odpowiedz
  Simo 14 Wrzesień 2020 12:05

  Wprowadzasz ludzi w błąd:

  “Przy czym nie musi to być koniecznie przelew od pracodawcy. Można przelać sobie pieniądze ze swojego rachunku w innym banku.”

  14. Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 15 poniżej,
  otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 3”).
  15. Wpłata, o której mowa w pkt 14 nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 15 Wrzesień 2020 11:40

   To ty wprowadzasz ludzi w błąd. Autor ma jak najbardziej racje, może być to przelew z innego banku niż Citibank, najważniejsze by w tytule było “wynagrodzenie”

   Ale tak to jest jak się nie potrafi czytać tekstów regulaminów ze zrozumieniem.

   Coś tu cytujesz, a sprawdziłeś sobie co w regulaminie oznacza skrót “Bank” w twoim cytacie. Zapewne nie więc napisze Ci ja:

   1. Organizatorem Oferty „CitiKonto. Finansowa Rewolucja” („Oferta”) jest Bank Handlowy w Warszawie S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Senatorskiej 16, 00-923 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000001538; NIP 526-030-02-91; wysokość kapitału zakładowego wynosi 522.638.400 złotych, kapitał w pełni opłacony („Bank”),

   Domyśliłeś się już czy Ci Dokładnie wyłożyć?
   Określenie “Bank” oznacza Bank Handlowy. Z tego wynika, że przelew “wynagrodzenia” nie może pochodzić z rachunku prowadzonych przez Citibank handlowy dla klientów indywidualnych.

   Czyli nie może być to przelew wewnętrzny. Przelew zewnętrzny z innego banku (niż Bank Handlowy) jak najbardziej może być, w regulaminie nie ma nigdzie jakichkolwiek wykluczeń. Najważniejsze w tytule przelewu podać “wynagrodzenie”.

   Kumasz już teraz czy jeszcze nie?

 6. Odpowiedz
  Kamil_k 3 Wrzesień 2020 00:18
  Ocena promocji
  90

  Ciekawa promocja bardzo łatwa do spełnienia, do tego całkowicie darmowe konto. Nieźle Citi namieszał z tą promocją (pozytywnie) 🙂

  + ZALETY: - wysoka premia - łatwe warunki do spełnienia
  Pomocne(2) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  dorcia 2 Wrzesień 2020 17:07

  Brawo! Prawdziwie darmowe konto bez żadnych warunków! Tak trzymać.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0