Promocje Citibank: Łatwe 400 zł za konto (+ 990 zł za kartę )

Start nowej edycji - 2023.10.05

Wystartowała prawdziwa kumulacja promocji w Citibanku. Nowy klient, który otworzy w Citi konto osobiste, wyrobi kartę kredytową i wykaże się aktywnością, zarobi 400 zł w gotówce oraz otrzyma 990-zł bonus za kartę kredytową.

Od dawna wiadomo, że opłaca się kupować towary w pakietach czy większych ilościach. Dzięki temu obniżamy cenę jednostkową.

Podobną taktykę warto zastosować w przypadku promocji bankowych. Łącząc różne oferty dostępne w tej samej instytucji, można uzyskać całkiem sowitą premię pieniężną.

Promocje Citibanku do 1390 zł

Świetnym przykładem jest Citi Handlowy. Otwierając tam konto osobiste z kartą debetową oraz wyrabiając kartę kredytową i wykazując się aktywnością, można zarobić w sumie nawet 1390 zł. Z tego 400 zł ma postać premii za założenie konta osobistego, a 990 zł to bonus za wyrobienie karty kredytowej.

Obie akcje skierowane są do nowych klientów z tym że promocja z kontem osobistym trwa do 30 listopada, a z kartą kredytową – do 30 listopada. W promocji z kontem karencja liczona jest od 1 stycznia 2021. Zatem z udziału wykluczone są osoby, które mają lub po tej dacie miały ROR lub konto oszczędnościowe Citi Handlowego.

Uwaga! W promocji z kontem osobistym obowiązuje limit 3000 wniosków. Tylko tyle osób może zdobyć nagrodę pieniężną.

Ważne! W promocji z kartą kredytową przewidziano ograniczenie w postaci 990 wniosków. Decyduje kolejność zgłoszeń. Jednak chętni muszą wykazać się zdolnością kredytową, zarabiać min. 1200 zł (lub 2500 zł na działalności) i pracować od trzech miesięcy (prowadzić biznes od 24 miesięcy).

powrót do menu ↑

Proste 400 zł za konto

Konto bankowe może być lepsze i gorsze. Do tych pierwszych zalicza się ROR, który jest darmowy w utrzymaniu i zapewnia bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów. Jego posiadanie powinno wiązać się z profitami. Wbrew pozorom znajdziemy taki rachunek w CitiBanku. Jakby tego było mało, teraz za jego otwarcie zgarniemy całkiem niezły bonus.

Jak zdobyć 400 zł w gotówce za otwarcie Citikonta w Citibanku? Należy:

1Do 30 listopada na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć online umowę o CitiKonto z kartą debetową

Można to zrobić m.in. z użyciem biometrii (na selfie). Metoda ta polega na wykonaniu smartfonem zdjęć swojego dowodu osobistego i twarzy.  Bank dopuszcza także weryfikację tożsamości w oddziale banku lub przez telefon.

Uwaga! Oferta promocyjna jest dostępna tylko dla osób otwierających konto w procesie online akceptując zgodę na zdalną weryfikację tożsamości, w Oddziale Banku lub w ramach kampanii telefonicznej.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe, bo to warunek zdobycia pierwszych 25 zł. Wymagane jest zaznaczenie dwóch zgód na przesyłanie przez bank informacji handlowych: elektronicznie oraz telefonicznie.

Jeśli zgody zostaną utrzymane do końca piątego miesiąca (po otwarciu konta), to bank przekaże nam kolejne 25 zł. W efekcie za zaznaczenie i utrzymanie zgód marketingowych można otrzymać razem 50 zł.

Przejdź na stronę promocji

2W każdym z kolejnych kolejnych dwóch miesięcy po otwarciu CitiKonta zapewnić wpłaty na konto o łącznej wysokości min. 2000 zł.

Jeśli więc CitiKonto otworzymy w październiku to przelewy na swoje konto min. 2000 zł powinniśmy zrobić w listopadzie oraz w grudniu.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 175 zł w gotówce.

3W każdym z 4 kolejnych miesięcy po otwarciu CitKonta:

 • wykonać kartą min. 5 transakcji bezgotówkowych, na łączną kwotę min. 200 zł (w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet).

Zatem w naszym przykładzie (konto otwarte w październiku) wymagania z tego punktu należy spełnić od listopada 2023 do lutego 2024 r.

Za każdy miesiąc, w którym zostaną spełnione powyższe warunki bank wynagrodzi nad premią 50 zł. W efekcie łącznie możemy zyskać z tego tytułu 200 zł premii (4×50 zł).

Przekazanie nagród

Premia pieniężna za otwarcie ROR-u podzielona jest na sześć części: 25 zł + 175 zł + 4 x 50 zł, czyli łącznie 400 zł.

Wszystkie przelewy bank wypłaci do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków przyznania nagrody.

powrót do menu ↑

Do 990 zł za wyrobienie karty kredytowej

Na dodatkową premię mogą liczyć osoby, które po założeniu Citikonta (w powyższej promocji), wyrobią kartę kredytową Citibanku.

Warto dodać, że w bieżącej ofercie banku nowy klient, który wyrobi kartę kredytową i wykona nią 5 płatności w każdym z 6 kolejnych miesięcy, może otrzymać  bonus 600 zł do Lidla w promocji.

W alternatywnej promocji 990 zł może otrzymać bonus jeśli w każdym z 10 kolejnych miesięcy dokona transakcji kartą na kwotę min. 99 zł. Jest też promocja, w której nagrodą jest głośnik JBL Charge 5 przyzwany za dokonanie transakcji kartą na kwotę min. 1000 zł w kolejnych 2 miesiącach.

Czyli co dokładnie robimy:

 1. Zakładamy CitiKonto ze strony promocji i spełniamy warunki otrzymania 400 zł na start.
 2. W międzyczasie wyrabiamy kartę kredytową Citi z premią 600 zł do Lidla lub bonusem 990 zł lub z głośnikiem JBL Charge 5.
powrót do menu ↑

Opłaty za Citikonto

CitiKonto w nowym wydaniu prowadzone jest bezpłatnie. Klient nie musi przy tym spełniać żadnych warunków. Podobnie jest z kartą płatniczą z usługą wielowalutową, krajowymi przelewami internetowymi, zleceniami stałymi i poleceniami zapłaty.

Do tego co miesiąc klientowi przysługują trzy darmowe przelewy ekspresowe (dotyczy transferów zlecanych w bankowości internetowej i aplikacji). Za każdy kolejny płaci on 5 zł.

Citibank nie pobiera opłat za pierwsze cztery wypłaty z obcych bankomatów w kraju i za granicą. Za każdą kolejną taką operację nalicza 8 zł.

Warto zauważyć, że posiadacz nowego CitiKonta może bezpłatnie korzystać ze wszystkich wpłatomatów w kraju.

Nasza pełną recenzje Citikonta oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja CitiKonta jest warta uwagi. Otwierając je, zyskujemy bezwarunkowo darmowy ROR i możemy łatwo zyskać 400 zł w gotówce. Taką premię zainkasujemy po wrażeniu zgód marketingowych, zasileniu konta kwotą 2000 zł i zrealizowaniu 5 transakcji kartą na łączna kwotę min. 200 zł w każdym z kolejnych 4 miesięcy.

Ale to nie koniec bonusów! W Citibanku dostępne są teraz inne oferty specjalne. W ramach pierwszej z nich zyskujemy 990 zł za wyrobienie karty kredytowej (wymagane transakcje kartą na min. 99 zł w każdym z kolejnych 10 miesięcy), w drugiej  600 zł w bonach do Lidla (wymagane 5 transakcji kartą w każdym z 6 kolejnych miesięcy), a w trzeciej głośnik JBL Charge 5 (wymagane transakcje kartą na min. 1000 zł w każdym z kolejnych 2 miesięcy).

CitiKonto

Kumulacja promocji

+ 400 zł premii
1 dni do końca promocji

Dokumenty do pobrania (pdf)

9 Ocena Łączna
4 opinie
Zyskaj 400 zł

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
15 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Michał 3 Kwiecień 2022 16:05

  Może nie doczytałem, ale czy przelewy BLIK na telefon wliczają się do promocji, czy tylko płatności w sklepach bądź też płatności internetowe.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Kwiecień 2022 10:22

   Tak, może być to także przelew Blik na telefon.

   W regulaminie jest to tak opisane:

   ——————————
   Nagroda 2 – premia za aktywność

   10. Każdy Uczestnik, który spełni warunki wskazane w pkt 5 Regulaminu oraz do ostatniego dnia pierwszego
   miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otwarto Konto dokona minimum 3 (słownie:
   trzy) transakcji BLIK na łączną kwotę minimum 300 PLN (słownie: trzysta złotych), rozumianych jako:

   a. Płatność BLIK – Transakcja bezgotówkowa przeprowadzona w ramach Systemu BLIK wymagająca wprowadzenia Kodu BLIK lub

   b. Przelew na telefon BLIK – Polecenie przelewu krajowego w złotych lub Polecenie przelewu wewnętrznego
   w złotych realizowane w ramach Systemu BLIK na podstawie Zlecenia Płatniczego składanego w Citi Mobile,
   polegające na przekazaniu środków pieniężnych na konto Odbiorcy zarejestrowanego w Bazie powiązań BLIK
   i realizowane w czasie rzeczywistym,: które nie będą transakcjami zwróconymi, otrzyma nagrodę o wartości 100 PLN (słownie: sto złotych) („Nagroda 2”)….

   —————–

 2. Odpowiedz
  Paweł 22 Październik 2021 15:54

  Jak to jest z tym wynagrodzeniem? Mogę przelać jednego dnia na konto 2000zł z przelew z tytułem wynagrodzenie i następnego dnia przelać te pieniądze gdzieś indziej i wszystko będzie ok?

  • Odpowiedz
   Rafał 24 Sierpień 2022 12:52

   Ktoś podpowie jak to jest?

 3. Odpowiedz
  luki 3 Luty 2021 22:04
  Ocena promocji
  90

  A czy jest jakiś minimalny okres od zamknięcia poprzedniego konta w banku?

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Luty 2021 12:47

   Zgodnie z regulaminem:

   Z Oferty wyłączone/eni są:
   a. osoby, które po dniu 1 stycznia 2020 r. posiadały w Banku Konto Osobiste lub Rachunek Oszczędnościowy (dotyczy również wszystkich Współposiadaczy Konta).

 4. Odpowiedz
  Zuza 3 Grudzień 2020 19:34

  Czy wpływ min. 2000 musi być w 1 transakcji?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Grudzień 2020 13:52

   Tak musi być jeden wpływ na minimum 2000 zł.

 5. Odpowiedz
  MiNiS 19 Październik 2020 20:20

  Czy jest możliwość spełnienia wszystkich warunków w pierwszym miesiącu i otrzymywania premi pozniej, czy trzeba spelniac po kolei?
  Czy jezeli przeleje 100 zł po 3 dniach 2000zł a za nastepne 2 dni zrobie wszystkie tranzakcje todostane wszystkie premie?

 6. Odpowiedz
  Qsia 14 Wrzesień 2020 20:37

  Przy zakładaniu przez selfie karta przychodzi listem zwykłym ? Jak z umową ? Kurier doręcza ?

  • Odpowiedz
   Betka 6 Październik 2020 12:49

   Umowa jest wysyłana kurierem, a karta pocztą.

   Można też założyć konto na selfie.

 7. Odpowiedz
  Simo 14 Wrzesień 2020 12:05

  Wprowadzasz ludzi w błąd:

  “Przy czym nie musi to być koniecznie przelew od pracodawcy. Można przelać sobie pieniądze ze swojego rachunku w innym banku.”

  14. Każdy Uczestnik, który spełni warunki określone w pkt 5 Regulaminu oraz najpóźniej do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu w którym otwarto Konto, otrzyma na to Konto przynajmniej jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 PLN (słownie: dwa tysiące złotych), z zastrzeżeniem pkt 15 poniżej,
  otrzyma nagrodę o wartości 50 PLN (słownie: pięćdziesiąt złotych) („Nagroda 3”).
  15. Wpłata, o której mowa w pkt 14 nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych.

  • Odpowiedz
   Rafał 24 Sierpień 2022 10:45

   Z tego co piszą po różnych stronach nie może to być zwykły przelew taki po prostu.

   Może trzeba wprost zapytać bank ?

 8. Odpowiedz
  Kamil_k 3 Wrzesień 2020 00:18
  Ocena promocji
  90

  Ciekawa promocja bardzo łatwa do spełnienia, do tego całkowicie darmowe konto. Nieźle Citi namieszał z tą promocją (pozytywnie) 🙂

  + ZALETY: - wysoka premia - łatwe warunki do spełnienia
  Pomocne(5) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  dorcia 2 Wrzesień 2020 17:07

  Brawo! Prawdziwie darmowe konto bez żadnych warunków! Tak trzymać.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0