Promocje Santander: od 280 do 730 zł premii i 2,5% na lokacie

Zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Banku, mamy szanse zgarnąć nawet 730 zł premii w kilku  różnych promocjach. Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdźmy.

Santander Bank Polska przygotował prawdziwą kumulację promocji dla swoich klientów. Na początek możemy zyskać łatwe 200 zł na start. Idąc dalej :), jeśli wpiszemy we wniosku o konto kod polecającego, to zgarniemy kolejne 80 zł. Osoby, które przeniosą swoje wynagrodzenie zyskają jeszcze 150 zł, a osoby opłacające rachunki za media z konta otrzymają do 300 zł zwrotu. Jest i promocja dla oszczędzających – 2,5% na lokacie mobilnej (z możliwością ulokowania nawet 20 000 zł).

Bonus 200 zł na start

W ramach drugiej edycji akcji Bonus organizowanej przez pośrednika eBroker możemy zgarnąć 200 zł na start (150 zł w gotówce i bon o wartości 50 zł do Biedronki).

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli nie posiadać od 28 sierpnia 2018 r. konta osobistego w banku Santander. Posiadanie innych produktów banku jest dopuszczalne.

Warunki uzyskania premii w tej akcji nie należą do trudnych. By zgarnąć nagrody należy:

 • do 21 października zarejestrować się na stronie akcji Bonus, następnie poprzez wygenerowany tam link złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową, zaznaczając wymagane zgody,
 • w ciągu 30 dni od złożenia wniosku (najpóźniej do 31 października) zawrzeć umowę o konto z kartą,
 • w każdym z następujących po sobie dwóch miesięcy od dnia otwarcia konta (wrzesień/październik lub październik/listopad lub listopad/grudzień)  wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem.,

O czym warto pamiętać?

Podczas rejestracji na stronie promocji, trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi promocji – w takim zakresie, aby bank mógł powiadomić go o spełnieniu przez nas warunków promocji. To umożliwi mu zakwalifikowanie nas do wypłaty premii.

Podczas wypełniania wniosku o konto, trzeba pamiętać by zaznaczyć zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • elektroniczny kanał kontaktu (EKK);

Pamiętajmy, także iż we wniosku musimy podać ten sam adres e-mail, co podczas rejestracji na stronie promocji.

Warto we wniosku podać również kod polecającego – można skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: 1014625149 – zapewni to nam szansę na dodatkowy bonus 80 zł (o czym więcej w dalszej części)

I to wszystko. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi nas mailowo do 10 stycznia 2020 r. Wtedy w ciągu 7 dni będzie trzeba zalogować się na stronie promocji oraz podać numer konta założonego w Santander Banku, na który nastąpi wypłata bonusu pieniężnego – 150 zł na start. Przelew otrzymamy do 20 stycznia, tak samo jak wiadomość (mail lub SMS) z numerem karty podarunkowej do Biedronki o wartości 50 zł.

powrót do menu ↑

80 zł za założenie konta z polecenia

W ramach kolejnej edycji programu poleceń, bank Santander wynagradza założenie konta z polecenia przez nowego klienta.

Z programu „Polecam mój Bank – edycja IV” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Po spełnieniu warunków promocji obie strony  otrzymają po 80 zł.

Program poleceń Santander:Polecam mój Bank - edycja IV
Ile można zyskać? 80 zł
Do kiedy można przystąpić? do 30 września 2019 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Osoba polecona (nowy klient)
Warunki zdobycia premii 80 zł
 1. Do 30.09.2019 r. zawarcie umowy i wpisanie kodu polecającego podczas składania wniosku (jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz kod polecający: 1014625149)
 2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 3. Wyrażenie zgody na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)
 4. Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 5. Podanie numeru telefonu komórkowego i adresu mailowego do kontaktu
 6. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
 7. Dokonanie płatności kartą debetową (zwykłą lub mobilną) lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł - do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta
Regulamin

O czym warto pamiętać?

Konieczne jest udzielenie zgody na danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich oświadczeń z listy checkbox, na etapie wypełniania elektronicznego wniosku .

Aby nie stracić szansy uzyskania premii 80 zł, należy dopilnować wyznaczonych przez bank terminów. Wniosek o konto wraz z kartą debetową powinien zostać złożony nie później niż do 30  września 2019 r.

Kod polecający – najważniejsza rzecz

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku . Zachęcamy do korzystania z kodów swoich bliskich lub znajomych. Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu (z wszystkimi spełnionymi warunkami): 1014625149.

santander kod polecający

Jakie są dalsze kroki?

Aby zgarnąć premię w wysokości 80 zł, należy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander.

Ostatni warunek to dokonanie płatności kartą lub BLIKiem za min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę.

Premie 80 zł wypłacane są obu osobom do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki programu.

Więcej informacji o tym programie można znaleźć tutaj:

Santander Ważny Kod Polecający, Regulamin

powrót do menu ↑

150 zł za wynagrodzenie

Podmiot zarządzany przez Michała Gajewskiego zachęca klientów do comiesięcznego przelewania uposażenia na konto w Santander. W zamian oferuje im 150 zł jednorazowej premii.

Promocja Santander:150 zł za konto wynagrodzeniem
Ile można zyskać? 150 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 października 2019 r.
Dla kogo? Dla nowych klientów
Jak łatwo / trudno uzyskać? trudno
Warunki 1. Otworzyć konto osobiste w Santander
2. Do końca miesiąca, w którym podpisano umowę o konto złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santander
3. Przez trzy miesiące: otrzymać wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł
Regulamin promocji

Promocja „150 zł za konto wynagrodzeniem – IV edycja” skierowana jest do nowych klientów, którzy od 1 kwietnia 2018 r. do 31 lipca 2019 r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami żadnego konta osobistego w banku Santander.

By zyskać premię należy otworzyć ROR (Konto Jakie Chcę albo Konto VIP) z kartą debetową i przenieść wynagrodzenie na konto w Santander Banku.

Jak otrzymać premię za wpływ wynagrodzenia?

Co trzeba zrobić, by otrzymać 150 zł?

1Do 31.10.2019 r. zawrzeć umowę o konto osobiste w Santander wraz z kartą i usługami Santander online, wyrazić odpowiednie zgody
2Złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na ROR w Santander (można to zrobić w bankowości online – zakładka “Twoje Sprawy” – sekcja “Dane osobowe i pełnomocnictwa” lub na infolinii)
3Przez trzy kolejne miesiące otrzymać jednym przelewem na wskazane konto min. 1000 zł tytułem wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta)

Nagroda zostanie przekazana jednorazowo w lutym 2020. Jej łączna wysokość zależy od liczby miesięcy kalendarzowych, w których wpłynęło wynagrodzenie w okresie trwania promocji.

powrót do menu ↑

300 zł zwrotu za rachunki

Posiadacze Konta Jakie Chcę w Santander mają możliwość skorzystania z bonusu w postaci zwrotu 1% płatności za prąd, gaz i usługi telekomunikacyjne.

Promocja Santander:Zwrot 1% za rachunki
Ile można zyskać? do 300 zł rocznie
Do kiedy można przystąpić? bezterminowo
Dla kogo? Dla wszystkich posiadaczy Konta Jakie Chcesz w Santander
Co należy zrobić? 1. Opłacać faktury za gaz, prąd, TV, internet, telefon z Konta Jakie Chcę
2. Zgłosić faktury przez dołączenie ich skanów/zdjęć w bankowości elektronicznej lub u doradcy w oddziale

Zwrot za rachunki to nagroda, którą otrzymają klienci banku za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę poprzez przelew, zlecenie stałe czy polecenie zapłaty.

Santander zwraca na konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za:

 • gaz,
 • prąd,
 • internet, telefon oraz telewizję.

W ten sposób można otrzymać nawet 25 zł miesięcznie, co oznacza, że można obniżyć swoje rachunki nawet o 300 zł rocznie (12x25zł).

Aby otrzymywać zwrot za rachunki, należy wcześniej zgłosić swoje faktury przez dołączenie ich skanów lub zdjęć w usługach bankowości elektronicznej santander24 internet. W panelu Dopasuj konto należy wybrać sekcję ZWROTY ZA RACHUNKI. Można także pokazać faktury doradcy w dowolnej placówce Santander.

Zwroty otrzymuje się raz 5 dnia danego miesiąca, zbiorczo za wszystkie faktury zapłacone w poprzednim miesiącu.

powrót do menu ↑

Lokata Mobilna 2,5%

Lokata mobilna to najlepiej oprocentowany depozyt w ofercie Santander Banku.

Wysokość oprocentowania to aż 2,5 proc. w skali roku. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego, czyli po czterech miesiącach.

Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 20 tys. zł. W danym czasie może posiadać tylko jedną taką lokatę i tylko raz z niej skorzystać.

Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Czy samo Konto Jakie Chcę wiąże się z jakimiś kosztami? Przy umiejętnym korzystaniu konto osobiste Santander nie będzie nas kosztować ani grosza.

Z konta osobistego „Jakie Chcę” możemy korzystać całkowicie za darmo. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, a przy spełnieniu jednego z dwóch warunków, zostaniemy również zwolnieni z opłaty za kartę debetową.

Najprościej będzie zawrzeć minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W innym przypadku zapłacimy 5 zł miesięcznie.

Istnieje jednak możliwość obniżenia tej opłaty do stałej kwoty 3 zł – wówczas nie musimy pamiętać o jakichkolwiek płatnościach kartą debetową.

Wypłaty z bankomatów również mogą być darmowe – dla klientów poniżej 26 roku życia lub dokonujących operacji z użyciem maszyn banku Santander. Wypłaty z pozostałych bankomatów – w przypadku osób w wieku co najmniej 26 lat – wiążą się z każdorazową opłatą 5 zł.

Ale jest sposób na darmowe wypłaty ze wszystkich maszyn w Polsce. Chodzi o Blik. Z tym system współpracuje nieco ponad 70 proc. urządzeń.

Nasza pełną recenzje Konta Jakie Chcę oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Czy warto skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę?

Obecne promocje Santander są jednymi z lepszych na rynku. Jest to zapewne związane po części z niedawnym rebrandingiem “BZ WBK” na “Santander” i chęcią mocniejszego zaakcentowania korzyści płynących z posiadania Konta Jakie Chcę już pod marką Santander.

Po pierwsze, pod prostymi do wypełnienia wymogami aktualne promocje Santandera oferują atrakcyjne bonusy. Po drugie, samo konto nie wiąże się z większymi kosztami. Przy umiejętnym korzystaniu klient łatwo uniknie opłaty za kartę i bankomaty. Po trzecie, są dostępne dla szerokiego grona uczestników.

Warunki uzyskania pierwszych 280 zł premii (200 zł na start + 80 zł za założenie z polecenia) są bardzo proste – wystarczy założyć konto wpisując kod polecającego i dokonać prostych aktywności (zasilenie konta i kilka płatności kartą). Dalej jest już nieco trudniej, gdyż trzeba przelewać wynagrodzenie na nowo założone konto (+ 150 zł) i opłacać z niego rachunki za media (+ 300 zł).

Warto rozważyć otwarcie ROR-u w Santander specjalnie dla tych promocji – można zyskać naprawdę sporo.

Na koniec warto wspomnieć o innej ciekawej promocji  banku Santander, dla osób prowadzących działalność gospodarczą (lub planujących otworzyć własna firmę i założyć konto firmowe), którą można połączyć z powyższymi promocjami konta osobistego. Promocja 900 zł dla firm polega na możliwości uzyskania do 900 zł zwrotu za transakcje kartą oraz braku podstawowych opłat za konto przez 2 lata.

Konto Jakie Chce

Kumulacja promocji

+ 730 zł premii i 2,5% na lokacie
34 dni do końca promocji
15 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Jacek 3 Wrzesień 2019 21:14

  Tak, paypal ;lub revolut – można zasilać.

 2. Odpowiedz
  Jacek 3 Wrzesień 2019 15:14

  Hej, czy w tej promocji (zarówno 150zł , jak i 50zł do Biedronki, i 80zł za polecenie) wliczają się płatności kartą w formie zasilenia PayPal’a z konta Santandera? To też jest płatność kartą, a można po prostu przerzucić kasę na Paypala a potem ją przelać spowrotem na inne konto. Dobrze kombinuję?

 3. Odpowiedz
  Henkok 29 Sierpień 2019 13:58

  Mam takie pytanko odnośniej tej pierwszej promocji bonus 200 zł na start.

  Zakładając, że konto otworzę we wrześniu to w jakich miesiącach muszę wyrobić te 5 transakcji kartą?

  W październiku i listopadzie? Dobrze kombinuję?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Sierpień 2019 17:03

   Zgodnie z regulaminem promocji, 5 transakcji kartą lub blikiem wykonujesz w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym.

   Czyli jeśli konto otworzysz we wrześniu to 5 transakcji kartą wykonujesz w październiku i 5 transakcji kartą wykonujesz w listopadzie.

   Oczywiście, nie ma znaczenia jaka będzie wysokość każdej transakcji. Wystarczy więc np. kupić cokolwiek w sklepie spożywczym i mamy warunek aktywności spełniony 🙂

   • Odpowiedz
    Henkok 29 Sierpień 2019 23:39

    A to dodatkowe 80 zł w programie polecającym?
    Zakładam konto we wrześniu, zaznaczam wszystkie wymagane zgody, wpisuję wasz kod polecającego,
    i dalej w jakim miesiącu muszę wyrobić to 300 zł płatności kartą?

    Czy dobrze kombinuję, że w październiku?
    Wtedy by spełnić warunki obu promocji (200 zł na start + 80 zł za założenie z polecenia) w październiku musze zrobić min. 5 transakcji za łączną kwotę min. 300 zł?
    A w listopadzie tylko min. 5 transakcji i to już obojętnie na jaka kwotę łączną tak?

    • Ania - Tanie-Konto.pl 3 Wrzesień 2019 13:29

     Dokładnie tak.

 4. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:00

  Czy przy płatnościach kartą są jakie obostrzenia odnośnie kodu MCC ? Użyłem Waszego kodu polecającego :).

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:13

   1. Dziękujemy za użycie naszego kodu polecającego. Z naszej strony (jako polecającego) wszystkie niezbędne warunki/zgody do uzyskania nagród dla obu stron zostały spełnione. Trzeba spełnić tylko warunki dla osoby poleconej (opisane w artykule).

   2. Co do kodów MCC, regulamin “Mam Konto Jakie chcę z premią” nie zawiera żadnych obostrzeń czy ograniczeń co do płatności bezgotówkowych. Są tam jedynie takie ogólne definicje:

   Płatność Kartą – rodzaj transakcji bezgotówkowej wykonanej przy użyciu Karty debetowej w dowolnym punkcie usługowo – handlowym lub w dowolnym serwisie internetowym umożliwiającym wykonanie takiej transakcji, w celu zakupu towarów lub usług oraz rozliczona przez Bank (obciążająca Konto, do którego została wydana Karta kwotą zrealizowanej transakcji).

   Transakcja bezgotówkowa – bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (Płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet zaksięgowana przez Bank na Koncie Klienta.

 5. Odpowiedz
  klient 1 Sierpień 2019 16:41

  zapamomnieli powiedzieć że od wszystkich nagród jest pobierany “podatek belki” czyli 19% !!!

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 14:56

   Dlaczego siejesz ferment, gdzie to wyczytałeś?
   Widać, że z żadnym regulaminem się nie zapoznałeś.

   Większość nagród z promocji bankowych jest zwolniona z podatku.

   W przypadku promocji Santandera jest tak również, cytuję sekcję “Podatki od nagród”:

   Wartość nagród w promocji, w formie sprzedaży premiowej, jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1509 z późn. zm.).
   https://www.tanie-konto.pl/wp-content/uploads/Regulamin-150-zl-za-konto-z-wynagrodzeniem.pdf

 6. Odpowiedz
  Adam 20 Lipiec 2019 14:34

  Małgosia w świecie finansów nie ma sentymentów, bank Cię nie pogłaszcze, ani nie przytuli.
  Trzeba być twardym.
  Ja założyłem konto w poprzedniej promocji, (bodajże do 12 lipca)
  Jak zgarnę bonusy to będę bardzo “ROZCZAROWANY” tym bankiem i zamknę konto.
  Ale po okresie karencji (pewnie około roku) otworzę znowu rachunek(jeżeli będzię jakaś promocja), i będę “ZAFASCYNOWANY” tym bankiem.
  Pozdrawiam.

 7. Odpowiedz
  Piotr 6 Lipiec 2019 14:24

  Według mnie jeżeli nie było się klientem Santander Banku to warto wypróbować i przy okazji skorzystać z promocji.

 8. Odpowiedz
  Małgorzata 27 Czerwiec 2019 21:18

  A co Santander oferuje swoim wiernym, wieloletnim klientom? Figę z makiem. Mam konta w tym banku od niepamiętnych czasów i czuję się oskubywana z każdej strony oraz pomijana we wszystkich promocjach. Bardzo poważnie rozważam przeniesienie kont do innego banku, bo widzę, że lojalność i wierności nie jest w Santanderze ceniona.
  Tym bardziej, że bank schodzi na psy, zamyka oddziały, ogranicza ilość bankomatów a wypłacanie w innych bankomatach jest płatne i to słono. Ostatnio zwiedziłam pół Żoliborza, żeby znaleźć ich bankomat. Nie polecam.

 9. Odpowiedz
  Elwi 25 Czerwiec 2019 11:12

  Fajna promka, namówiłam faceta żeby przeniósł swoje konto do Santander bank właśnie ze względu na te możliwe zwroty. Wypłatę już przekierował, kartą płaci często więc koszty konta schodzą do 0 zł. Konto z fajnymi warunkami, warto od razu jak ktoś często pobiera kasę z bankomatów wykupić sobie ten pakiet, koszt kilka złotych i możemy bez ograniczeń korzystać z obcych bankomatów.

 10. Odpowiedz
  Tersa 24 Czerwiec 2019 10:10

  Dzięki za ten wpis, właśnie szukam jakiejś ciekawej promocji na konta. Santander wygrał, warunki mi pasują. Konto za free bo myślę, że wszystki warunki spełnię bez problemu, dodatkowa zaleta darmowe szybkie przelewy, to się przydaje nie raz a do tej pory na moim koncie to dużo musiałam za nie płacić.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0