Promocje Santander: od 80 do 830 zł premii i 2,5% na lokacie

Aktualizacja - 2020.01.23

Zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Banku, mamy szanse zdobyć nawet 830 zł premii w kilku  różnych promocjach. Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdźmy.

Santander Bank Polska przygotował prawdziwą kumulację promocji dla swoich klientów. Na początek możemy zyskać łatwe 300 zł na start. Idąc dalej :), jeśli wpiszemy we wniosku o konto kod polecającego, to zgarniemy kolejne 80 zł. Osoby, które przeniosą swoje wynagrodzenie zyskają jeszcze 150 zł, a osoby opłacające rachunki za media z konta otrzymają do 300 zł zwrotu. Jest i promocja dla oszczędzających – 2,5% na lokacie mobilnej (z możliwością ulokowania nawet 20 000 zł).

Bonus 300 zł na start

W ramach trzeciej edycji akcji Bonus organizowanej przez pośrednika eBroker możemy zgarnąć łącznie 300 zł na start (200 zł + 100 zł).
Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, tzn. nie posiadać od 13 stycznia 2019 r. konta osobistego w banku Santander. Posiadanie innych produktów banku jest dopuszczalne.

Warunki uzyskania premii w tej akcji nie należą do trudnych. By zgarnąć nagrody należy:

 • do 29 lutego zarejestrować się na stronie akcji Bonus (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie poprzez wygenerowany tam link ze swojego profilu złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami Santander on-line,
 • do 15 marca zawrzeć umowę o konto z kartą,
 • do 30 kwietnia wyrazić odpowiednie zgody (możemy je sobie zaznaczyć już na etapie wypełniania wniosku),
 • w każdym z wybranych dwóch następujących po sobie miesięcy po otwarciu konta (styczeń/luty lub luty/marzec lub marzec/kwiecień) wykonać min. 5 płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem,
 • do 30 kwietnia zapewnić wpływy (zrobić przelew lub przelewy) o łącznej wysokości min. 1000 zł na swoje nowo otwarte konto,

 O czym warto pamiętać?

Podczas rejestracji na stronie promocji, trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi promocji – w takim zakresie, aby bank mógł powiadomić go o spełnieniu przez nas warunków promocji. To umożliwi mu zakwalifikowanie nas do wypłaty premii.

Z kolei podczas wypełniania wniosku o konto, warto pamiętać by już sobie zaznaczyć wymagane zgody:

santander jakie zgody zaznaczyć

Zgód tych nie możemy odwołać do końca akcji promocyjnej.

Pamiętajmy, także iż we wniosku musimy podać ten sam adres e-mail, co podczas rejestracji na stronie promocji.

Warto we wniosku podać również kod polecającego (można wykorzystać nasz sprawdzony kod: 1016217695 ) i zaznaczyć odpowiednią zgodę odnośnie akceptacji regulaminu programu poleceń. Zapewni to nam szansę na dodatkowy bonus 80 zł .

I to wszystko. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi nas mailowo do 15 maja 2020 r. Wtedy w ciągu 7 dni będzie trzeba zalogować się na stronie promocji oraz podać numer konta założonego w Santander Banku, na który nastąpi wypłata bonusu pieniężnego. Sam przelew otrzymamy do 31 maja.

powrót do menu ↑

Program poleceń i 80 zł

W ramach kolejnej edycji programu poleceń, bank Santander wynagradza założenie konta z polecenia przez nowego klienta.

Z programu „Polecam mój Bank – edycja V” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Nie ma tutaj żadnych ograniczeń wiekowych.

Po spełnieniu warunków promocji obie strony  otrzymają po 80 zł.

Program poleceń Santander:Polecam mój Bank - edycja V
Ile można zyskać? 80 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 stycznia 2020 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Osoba polecona (nowy klient)
Warunki zdobycia premii 80 zł
 1. Do 31.01.2020 r. zawarcie umowy i wpisanie kodu polecającego podczas składania wniosku (jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz sprawdzony kod: 1016217695)
 2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 3. Wyrażenie zgody na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)
 4. Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 5. Podanie numeru telefonu komórkowego i adresu mailowego do kontaktu
 6. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
 7. Dokonanie płatności kartą debetową (zwykłą lub mobilną) lub Blikiem za min. 300 zł - do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta
Regulamin

O czym warto pamiętać?

Konieczne jest udzielenie zgody na danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich oświadczeń z listy checkbox, na etapie wypełniania elektronicznego wniosku .

Aby nie stracić szansy uzyskania premii 80 zł, należy dopilnować wyznaczonych przez bank terminów. Wniosek o konto wraz z kartą debetową powinien zostać złożony nie później niż do 31 stycznia 2020 r.

Kod polecający – najważniejsza rzecz

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku . Zachęcamy do korzystania z kodów swoich bliskich lub znajomych. Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu (z wszystkimi spełnionymi warunkami): 1016217695.

Jakie są dalsze kroki?

Aby zgarnąć premię w wysokości 80 zł, należy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander.

Ostatni warunek to dokonanie płatności kartą lub BLIKiem za min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę.

Premie 80 zł wypłacane są obu osobom do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki programu.

Więcej informacji o tym programie można znaleźć tutaj:

Santander Ważny Kod Polecający, Regulamin

powrót do menu ↑

Premia za wynagrodzenie 150 zł

Podmiot zarządzany przez Michała Gajewskiego zachęca klientów do comiesięcznego przelewania uposażenia na konto w Santander. W zamian oferuje im 150 zł jednorazowej premii.

Promocja Santander:150 zł za konto wynagrodzeniem
Ile można zyskać? 150 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 stycznia 2020 r.
Dla kogo? Dla nowych klientów
Jak łatwo / trudno uzyskać? trudno
Warunki 1. Otworzyć konto osobiste w Santander
2. Do końca miesiąca, w którym podpisano umowę o konto złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santander
3. Przez trzy miesiące: otrzymać wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł
Regulamin promocji

Promocja „150 zł za konto wynagrodzeniem – V edycja” skierowana jest do nowych klientów, którzy od 1 listopada 2018 r. do 31 października 2019 r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami żadnego konta osobistego w banku Santander.

By zyskać premię należy otworzyć ROR (Konto Jakie Chcę albo Konto VIP) z kartą debetową i przenieść wynagrodzenie na konto w Santander Banku.

Jak otrzymać premię za wpływ wynagrodzenia?

Co trzeba zrobić, by otrzymać 150 zł?

1Do 31.01.2020 r. zawrzeć umowę o konto osobiste w Santander wraz z kartą i usługami Santander online, wyrazić odpowiednie zgody
2Złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na ROR w Santander (można to zrobić w bankowości online – zakładka “Twoje Sprawy” – sekcja “Dane osobowe i pełnomocnictwa” lub na infolinii)
3Przez trzy kolejne miesiące otrzymać jednym przelewem na wskazane konto min. 1000 zł tytułem wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta)

Nagroda zostanie przekazana jednorazowo w maju 2020. Jej łączna wysokość zależy od liczby miesięcy kalendarzowych, w których wpłynęło wynagrodzenie w okresie trwania promocji.

powrót do menu ↑

Zwrot za rachunki do 300 zł

Posiadacze Konta Jakie Chcę w Santander mają możliwość skorzystania z bonusu w postaci zwrotu 1% płatności za prąd, gaz i usługi telekomunikacyjne.

Promocja Santander:Zwrot 1% za rachunki
Ile można zyskać? do 300 zł rocznie
Do kiedy można przystąpić? bezterminowo
Dla kogo? Dla wszystkich posiadaczy Konta Jakie Chcesz w Santander
Co należy zrobić? 1. Opłacać faktury za gaz, prąd, TV, internet, telefon z Konta Jakie Chcę
2. Zgłosić faktury przez dołączenie ich skanów/zdjęć w bankowości elektronicznej lub u doradcy w oddziale

Zwrot za rachunki to nagroda, którą otrzymają klienci banku za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę poprzez przelew, zlecenie stałe czy polecenie zapłaty.

Santander zwraca na konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za:

   • gaz,
   • prąd,
   • internet, telefon oraz telewizję.

W ten sposób można otrzymać nawet 25 zł miesięcznie, co oznacza, że można obniżyć swoje rachunki nawet o 300 zł rocznie (12x25zł).

Aby otrzymywać zwrot za rachunki, należy wcześniej zgłosić swoje faktury przez dołączenie ich skanów lub zdjęć w usługach bankowości elektronicznej santander24 internet. W panelu Dopasuj konto należy wybrać sekcję ZWROTY ZA RACHUNKI. Można także pokazać faktury doradcy w dowolnej placówce Santander.

Zwroty otrzymuje się raz 5 dnia danego miesiąca, zbiorczo za wszystkie faktury zapłacone w poprzednim miesiącu.

powrót do menu ↑

Lokata Mobilna 2,5%

Lokata mobilna to najlepiej oprocentowany depozyt w ofercie Santander Banku.

Wysokość oprocentowania to aż 2,5 proc. w skali roku. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego, czyli po czterech miesiącach.

Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 20 tys. zł. W danym czasie może posiadać tylko jedną taką lokatę i tylko raz z niej skorzystać.

Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Czy samo Konto Jakie Chcę wiąże się z jakimiś kosztami? Przy umiejętnym korzystaniu konto osobiste Santander nie będzie nas kosztować ani grosza.

Z konta osobistego „Jakie Chcę” możemy korzystać całkowicie za darmo. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, a przy spełnieniu jednego z dwóch warunków, zostaniemy również zwolnieni z opłaty za kartę debetową.

Najprościej będzie zawrzeć minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W innym przypadku zapłacimy 5 zł miesięcznie.

Istnieje jednak możliwość obniżenia tej opłaty do stałej kwoty 3 zł – wówczas nie musimy pamiętać o jakichkolwiek płatnościach kartą debetową.

Wypłaty z bankomatów również mogą być darmowe – dla klientów poniżej 26 roku życia lub dokonujących operacji z użyciem maszyn banku Santander. Wypłaty z pozostałych bankomatów – w przypadku osób w wieku co najmniej 26 lat – wiążą się z każdorazową opłatą 5 zł.

Ale jest sposób na darmowe wypłaty ze wszystkich maszyn w Polsce. Chodzi o Blik. Z tym system współpracuje nieco ponad 70 proc. urządzeń.

Nasza pełną recenzje Konta Jakie Chcę oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Czy warto skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę?

Obecne promocje Santander są jednymi z lepszych na rynku. Jest to zapewne związane po części z rebrandingiem “BZ WBK” na “Santander” i chęcią mocniejszego zaakcentowania korzyści płynących z posiadania Konta Jakie Chcę już pod marką Santander.

Po pierwsze, pod prostymi do wypełnienia wymogami aktualne promocje Santandera oferują atrakcyjne bonusy. Po drugie, samo konto nie wiąże się z większymi kosztami. Przy umiejętnym korzystaniu klient łatwo uniknie opłaty za kartę i bankomaty. Po trzecie, są dostępne dla szerokiego grona uczestników.

Warunki uzyskania pierwszych 380 zł premii (300 zł na start + 80 zł za założenie z polecenia) są bardzo proste – wystarczy założyć konto wpisując kod polecającego i dokonać prostych aktywności (zasilenie konta i kilka płatności kartą). Dalej jest już nieco trudniej, gdyż trzeba przelewać wynagrodzenie na nowo założone konto (+ 150 zł) i opłacać z niego rachunki za media (+ 300 zł).

Warto rozważyć otwarcie ROR-u w Santander specjalnie dla tych promocji – można zyskać naprawdę sporo.

Na koniec warto wspomnieć o innej ciekawej promocji  banku Santander, dla osób prowadzących działalność gospodarczą (lub planujących otworzyć własna firmę i założyć konto firmowe), którą można połączyć z powyższymi promocjami konta osobistego. Promocja 900 zł dla firm polega na możliwości uzyskania do 900 zł zwrotu za transakcje kartą oraz braku podstawowych opłat za konto przez 2 lata.

Konto Jakie Chcę

Kumulacja promocji

+ do 830 zł premii i 2,5% na lokacie
31 dni do końca promocji
50 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Michał 25 Styczeń 2020 19:01

  Witam
  jeśli chodzi o program poleceń i 80 zł to ta minimalna kwota 300 zł jaką muszę zapłacić w miesiącu lutym może być rozbita na kilka razy czy to jest kwota jednorazowa za jaką muszę zarobić zakupy?

  • Odpowiedz
   Archi 26 Styczeń 2020 18:47

   Miałem swego czasu takie same pytanie jak Ty.

   Zapytałem doradcę Santander na czacie po zalogowaniu się w bankowości internetowej i odpowiedział mi że, może być to kilka transakcji, ważne by łącznie do końca kolejnego miesiąca z płatności kartą “uzbierało” się to 300 zł.

   Pisałem o tym tutaj.

   • Odpowiedz
    Adams 26 Styczeń 2020 19:00

    Dokładnie tak.
    Liczy się suma transakcji min. 300zł.
    Może to być i 100 płatności.
    UWAGA!
    Ważne żeby płacić fizyczną kartą, a nie wirtualną poprzez NFC, bo takie płatności nie są zaliczane w każdej z promocji (taka pułapka)

    • Adams 26 Styczeń 2020 20:21

     Widocznie nastąpiły zmiany.
     Nie biorę udziału w tej promocji.
     Brałem w poprzedniej (lub dwie wstecz) i tam taka pułapka była.
     Sorry za zamieszanie.
     Ważne. Czytajcie dokładnie regulaminy promocji.

    • archi 26 Styczeń 2020 19:21

     Tutaj w obu promocjach (tej 300 zł i 80 zł) chyba płatności wirtualne powinny przejść bez problemu, wyraźnie je maja uwzględnione z w regulaminie (karta debetowa lub karta mobilna lub blik):

     Polecony zapłaci minimum 300 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową (
     transakcje cashback nie są wliczane) albo za pomocą usługi BLIK (z wyłączeniem wypłat z
     bankomatu), do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o: Konto
     Jakie Chcę albo Konto Select.


     Karta mobilna debetowa – instrument płatniczy, wydawany przez Bank, dostępny w aplikacji
     Santander mobile instalowanej w zaufanym urządzeniu mobilnym (Karty: Visa-Mobile debetowa,
     Mastercard Mobile debetowa), umożliwiający Posiadaczowi dokonywanie transakcji zbliżeniowych.

     Sam jednak tego nie testowałem, wszystkie wymagane płatności robiłem płacąc “normalną” kartą w sklepach.

 2. Odpowiedz
  Maciej 23 Styczeń 2020 20:44

  Czy doładowanie konta Revolut liczy się jako transakcja bezgotówkowa?

 3. Odpowiedz
  Jacek R 21 Styczeń 2020 23:19

  Witam serdecznie.
  Złożyłem wniosek o konto Santander i przy wyborze kart zaznaczyłem że nie jest mi potrzebna (utworzę kartę wirtualną z NFC w telefonie). Czy taka sytuacja wyklucza mnie z promocji o przelew wynagrodzenia, lub którejkolwiek promocji?
  Pozdrawiam.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 22 Styczeń 2020 23:39

   Na stronie promocji Bonus 300 zł masz takie coś:

   Do 29.02.2020 za pośrednictwem profilu złóż Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową i usługami Santander on-line. Umowę o Konto Jakie Chcę podpisz najpóźniej do 15.03.2020.

   W regulaminie z kolei definicja karty debetowej jest następująca:

   Karta debetowa – karta płatnicza wydawana do rachunku płatniczego. Służy do wykonywania płatności
   bezgotówkowych i wypłat/wpłat gotówkowych, związanych z prowadzonym rachunkiem; kartą
   debetową jest również mobilna karta debetowa, która wydawana jest przez Bank w formie aplikacji
   instalowanej w Zaufanym urządzeniu mobilnym i którą możliwe jest dokonywanie transakcji
   zbliżeniowych

   • Odpowiedz
    JACEK R 23 Styczeń 2020 10:01

    Dziękuję DOCIEKLIWY.
    Pozdrawiam.

 4. Odpowiedz
  Marcin 21 Styczeń 2020 11:57

  Mam pytanie odnoście bonusu za wynagrodzenie.
  Założyłem konto w styczniu i czy jeśli złożę u pracodawcy przed 31 stycznia dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto Santander, ale wynagrodzenie wpłynie dopiero w lutym (około 10 lutego) to zaliczy mi się ono do bonusu 150pln? Jeśli nie to w jaki sposób ogarnąć ten warunek? Pozdrawiam

 5. Odpowiedz
  Bigi 20 Styczeń 2020 12:33

  Wniosek o konto wypełniony, kod polecającego wpisany.
  Tak info pojawia się na sam koniec po poprawnym wypełnieniu wniosku:
  ———————-
  santander wniosek
  ———————-

  Teraz czekam na kontakt ze strony kuriera. Zobaczymy czy się uwinie w ciągu 3 dni.

 6. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 14 Styczeń 2020 23:01

  W dniu dzisiejszym wystartowała kolejna III edycja akcji “Konto Jakie Chcę z bonusem”. Premia została podniesiona do 300 zł (w poprzedniej edycji było to 200 zł). Tradycyjnie musimy zarejestrować się na stronie promocji i zniej wypełnić wniosek o konto, zaznaczając wymagane zgody. Warunki aktywności uzyskania proste w porównaniu do innych promocji bankowych:
  – po 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z kolejnych dwóch miesięcy (styczniu/lutym lub lutym/marcu lub marcu/kwietniu)
  – do 30 kwietnia łączny wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

  Ponadto dodatkowe 80 zł możemy zyskać w wpisując kod polecenia (np. nasz sprawdzony kod: 1016217695 ) i spełniając wymagane warunki (zaznaczenie wymaganych zgód, zalogowanie się do bankowości, dokonanie transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł).

  Tak więc to podstawowe 380 zł (300 zł + 80 zł) jest bardzo łatwe do zgarnięcia dla niemal każdego.

 7. Odpowiedz
  Dotka 6 Styczeń 2020 22:30

  Witam, Czy ten kod polecenia 1016217695 jest nadal aktualny? Można na niego założyć konto, uczestnicząc w tej promocji czy już się skończył limit? 😉

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Styczeń 2020 11:27

   Tak, kod polecenia 1016217695 jest jak najbardziej aktualny i można, (a nawet trzeba 🙂 go wpisać we wniosku o konto jeśli chcemy wziąć udział w programie poleceń i zyskać dodatkowe 80 zł (po spełnieniu warunków opisanych w artykule).

   Z naszej strony jako polecającego (obecnego klienta) wszystkie wymagane regulaminem warunki są spełnione.

   Więcej o programie poleceń Santander tutaj.

 8. Odpowiedz
  Sławek 3 Grudzień 2019 21:33

  Mama pytanie ogólne co do tych wszystkich promocji, zarówno wewnętrznych banku – czy gdziekolwiek mowa o miesiącu następującym po miesiącu założenia konta (w sensie przelewów, wpływów zasilających konto w określonej wysokości, płatności bezgotówkowych) należy to traktować dosłownie, że to musi być np. po grudniu styczeń ? Chodzi mi o to, że jeżeli spełnię warunki w miesiącu założenia konta to też się to liczy jako spełnienie wymaganych warunków promocji, czy jednak trzeba literalnie i sztywno coś wykonać w następnym miesiącu po miesiącu w którym założono konto ?

  • Odpowiedz
   Bigi 3 Grudzień 2019 22:00

   Jeśli chodzi o 80 zł z programu polecającego to transakcję za 300 zł musisz zrobić do końca mies. następującego po zawarciu umowy.
   Jeśli konto otworzysz w grudniu to transakcje robisz do końca stycznia, jesli w styczniu to do końca lutego itd.. Możesz je zrobić już w grudniu jak chcesz – ważne by wyrobić się do 31 stycznia.

 9. Odpowiedz
  onna 10 Październik 2019 17:13

  złożyłam wniosek przyjechał kurier , niestety nieopatrznie nie zaznaczyłam zgód na kontakt w celu marketingowym , niestety wniosku nie można było zmienić , kurier czekał więc podpisałam . zy w tej sytuacji mogę zmienić upoważnienie klienta w placówce banku i nadal skorzystać z promocji ?

  • Odpowiedz
   Pomocny 10 Październik 2019 18:35

   Zgody marketingowe możesz łatwo zmienić w bankowości elektronicznej.

   Po zalogowaniu na konto wchodzisz w Ustawienia. Następnie po lewej stronie w menu klikasz Zgody na kontakt .

   No i zaznaczasz obie zgody na tak:
   – Zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
   – Zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym

   Sprawdź sobie także czy masz udzielone zgodę na elektroniczny kanał kontaktu. W tym celu znowu wchodzisz w Ustawienia. Tym razem klikasz w menu po lewej – Forma otrzymywania korespondencji .

   Jeśli masz udzielone prawidłowo zgodę, powinnaś mieć wyświetlone:

   Masz wybraną elektroniczną formę kontaktu (więcej szczegółów na santander.pl).

   • Odpowiedz
    onna 14 Październik 2019 22:27

    Rzecz w tym , że według konsultanta, tak aby skorzystać z promocji ,wyżej wymienione zgosy muszą być wyrażone z chwilą podisania umowy . Naisałam już reklamacje do banku , uwzględniając okoliczności zawarcia umowy , jak również nastęnego dnia zatwierdziłam zgody marketingowe . Czy nadal mogę liczyć na przystąienie do promocji ?

 10. Odpowiedz
  Poldas 8 Październik 2019 08:41

  Witam. Może głupie pytanie, ale czy do zaliczenia zadania można wykonywać transakcję blikiem dokonując zakupów na allegro ? I czy może to być 5 zakupów po 1zł w tym samym dniu ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Październik 2019 11:08

   W pierwszej promocji “bonus” (150 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki) transakcje bezgotówkowe możesz zrobić kartą lub blikiem. W regulaminie masz taki zapis:

   Transakcje bezgotówkowe – bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie), płatności przez Internet, w tym transakcje Blik (transakcja BLIK jest Poleceniem przelewu albo Poleceniem przelewu wewnętrznego);

   By spełnić warunki płatności musisz dokonać po 5 płatności w dwóch kolejnych miesiącach, czyli np. 5 w październiku i 5 w listopadzie.
   Kwota płatności może być dowolna – ale pamiętaj, że jak te transakcje będą razem za conajmniej 300 zł to automatycznie spełnisz warunek płatności dla dodatkowych 80 zł w programie poleceń (oczywiście jeśli wpisałeś przy wypełnianiu wniosku kod polecającego).

 11. Odpowiedz
  Ola 3 Październik 2019 21:41

  Czy odnośnie karty można wybrać opcję bez karty debetowej, mianowicie “Zainstaluj aplikację mobilną Santander, aby wypłacać z bankomatu i płacić w sklepach obsługujących metodę BLIK, a także płacić zbliżeniowo telefonem.”

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Październik 2019 10:42

   Zgodnie z regulaminem akcji “bonus” musisz założyć konto z kartą debetową

   …złożyć w okresie od 26.08.2019r. do 21.10.2019r. Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową wyłącznie poprzez Profil Uczestnika w Serwisie za pośrednictwem linku udostępnionego w zakładce “KONTO BONUS”, przekierowującego Uczestnika do strony internetowej Banku….

   Później wymagane płatności możesz robić blikiem lub kartą.

 12. Odpowiedz
  Bingo 2 Październik 2019 19:37

  Profil na stronie promocji założony, następnie wniosek o konto wypełniony (kod polecającego także wpisany). Teraz czekam na kuriera z umową.

  Pytanka:

  1. Teraz by zgarnąć to 200 zł (150 zł gotówka + 50 zł do Biedry) w promocji Bonus to musze w październiku wykonać 5 transakcji kartą w październiku i w listopadzie 5 pięć transakcji kartą tak?

  2. By dostać to dodatkowe 80 zł po wpisaniu kodu polecającego to wystarczy, że te 5 transkacji będzie razem na min. 300 zł i warunek płatności jest spełniony?

  To jest aż takie proste ? Nic nie pominąłem?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 2 Październik 2019 19:48

   1. Możesz pierwsze 5 transakcji wykonać w październiku, a kolejne 5 w listopadzie.
   Warunki też byłyby spełnione w takiej konfiguracji: 5 transakcji w listopadzie i 5 w grudniu.
   Albo jedna wersja albo druga.

   2. Jeśli te 5 transakcji w pierwszym miesiącu będzie na min. 300 zł to z automatu spełniasz warunek płatności do uzyskania 80 zł z programu poleceń.

 13. Odpowiedz
  Karol 2 Październik 2019 14:53

  Czy w świetle definicji wynagrodzenia zawartego w regulaminie promocji na str. 2 w szarej ramce za wynagrodzenie może zostać uznany wpływ zatytułowany np. “wynagrodzenie” od kolegi, który jest klientem innego banku? Według mnie może. Jaka jest opinia innych? Wrzucam rzeczony fragment regulaminu:

  Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.”

  • Odpowiedz
   ma 8 Październik 2019 11:44

   Moim zdaniem tak. Kłóciłabym sie z nimi gdyby to nie przeszło.

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 2 Październik 2019 19:43

   Możesz zaryzykować i spróbować – teoretycznie powinno przejść. Ale na 100% Ci nikt tutaj tego nie potwierdzi.

 14. Odpowiedz
  Marek 29 Wrzesień 2019 22:19

  Zwrot rachunków 300 zł – kusząca propozycja ALE …
  Ale właśnie – przy regulaminowym zwrocie 1% z rachunków – aby wycisnąć całe 300 zł – to trzeba mieć rachunki miesięczne (prąd+gaz) na poziomie 2500 zł przez cały rok. Kto płaci taaaakie rachunki ? 😉
  Ja nawet w sezonie grzewczym w ostrą zimę (a ogrzewam dom gazem) nie osiągam połowy tej kwoty.
  Wniosek – promocja ma zachęcający – nawet klikbajtowy – tytuł – ale nie da się z jej do końca skorzystać.

  • Odpowiedz
   Mikolin 30 Wrzesień 2019 16:46

   Wg mnie to jest tak:

   1. 200 zł na start – bez problemu do zgarnięcia (zgody + 5 transakcji kartą w dwóch kolejnych miesiącach),

   2. 80 zł za kod polecający – również bez problemu do zgarnięcia. (wpisanie kodu + zgody + transakcje za 300 zł)

   3. 150 zł za wygrodzenie – bez problemu do zgarnięcia dla każdego pracującego

   4. 300 zł zwrotu za media – wg mnie realnie do zgarnięcia jest ok. 100 – 150 zł
   Mi wyszło, że średnio rocznie wydaję ok 13 tys. zł na media. Wszystko zależy od pogody – bo u mnie najwięcej kosztuje gaz. Jeśli będzie ostra zima to i można się zbliżyć do tego 2500 zł miesięcznie. Tak więc podejrzewam, że większość wyciągnie z tego zwrotu ok. 100-150 zł – zawsze pare zł oszczędności. Inne banki nie daja nic takiego.

   Tak więc wg mnie realnie do zgarnięcia jest ok 580 zł – co i tak jest niezłym wynikiem. Chyba w żadnym banku aktualnie nie zarobimy więcej na założeniu konta.
   Do tego konto praktycznie darmowe przy 5 transakcjach kartą na miesiąc – co chyba nie stanowi problemu w dzisiejszych czasach dla nikogo.

   Zresztą jak się nam coś w tym banku nie spodoba lub podniosą opłaty – można zawsze zamknąć po zgarnięciu bonusów konto i przenieśćź się do konkurencji.

  • Odpowiedz
   jacek 30 Wrzesień 2019 12:33

   czemu? zapłać za wszystko 2500 – będziesz miałzwrot 300 zł i nadplatę za wszystkie media 🙂

 15. Odpowiedz
  Agata 27 Wrzesień 2019 15:21

  Czy zalozenie konta przez jakis zewnetrzny portal jest bezpieczne?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 30 Wrzesień 2019 17:02

   Agata,

   Wszystko jest w pełni bezpieczne – organizator (firma Rankomat) to sprawdzona firma, która wiele akcji tego typu już przeprowadziła (pierwsza edycja tej akcji,która trwałą do końca czerwca cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem). Zresztą współorganizatorem jest Santander Bank i wszystko jest przez nich zaakceptowane i monitorowane.

   Na stronie promocji ( Akcji Bonus), rejestrujesz tylko swój Profil Uczestnika, akceptujesz regulaminy i wymagane zgody a następnie klikasz tam w zakładce “Konto Bonus” na link do wniosku o konto jakie chcę z bonusem.

   Później już sam wniosek o konto wypełniasz na stronie należącej do banku Santander.

 16. Odpowiedz
  Ela 20 Wrzesień 2019 13:35

  Mam pytanie o bonus 200zl:
  „wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem” – czy muszą to być typowe płatności np.w sklepie za zakupy czy opłacenie np.rachunku za prąd za pomocą blika przez internet tez przejdzie?

 17. Odpowiedz
  Jacek 3 Wrzesień 2019 21:14

  Tak, paypal ;lub revolut – można zasilać.

 18. Odpowiedz
  Jacek 3 Wrzesień 2019 15:14

  Hej, czy w tej promocji (zarówno 150zł , jak i 50zł do Biedronki, i 80zł za polecenie) wliczają się płatności kartą w formie zasilenia PayPal’a z konta Santandera? To też jest płatność kartą, a można po prostu przerzucić kasę na Paypala a potem ją przelać spowrotem na inne konto. Dobrze kombinuję?

 19. Odpowiedz
  Henkok 29 Sierpień 2019 13:58

  Mam takie pytanko odnośniej tej pierwszej promocji bonus 200 zł na start.

  Zakładając, że konto otworzę we wrześniu to w jakich miesiącach muszę wyrobić te 5 transakcji kartą?

  W październiku i listopadzie? Dobrze kombinuję?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Sierpień 2019 17:03

   Zgodnie z regulaminem promocji, 5 transakcji kartą lub blikiem wykonujesz w miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta oraz w kolejnym.

   Czyli jeśli konto otworzysz we wrześniu to 5 transakcji kartą wykonujesz w październiku i 5 transakcji kartą wykonujesz w listopadzie.

   Oczywiście, nie ma znaczenia jaka będzie wysokość każdej transakcji. Wystarczy więc np. kupić cokolwiek w sklepie spożywczym i mamy warunek aktywności spełniony 🙂

   • Odpowiedz
    Henkok 29 Sierpień 2019 23:39

    A to dodatkowe 80 zł w programie polecającym?
    Zakładam konto we wrześniu, zaznaczam wszystkie wymagane zgody, wpisuję wasz kod polecającego,
    i dalej w jakim miesiącu muszę wyrobić to 300 zł płatności kartą?

    Czy dobrze kombinuję, że w październiku?
    Wtedy by spełnić warunki obu promocji (200 zł na start + 80 zł za założenie z polecenia) w październiku musze zrobić min. 5 transakcji za łączną kwotę min. 300 zł?
    A w listopadzie tylko min. 5 transakcji i to już obojętnie na jaka kwotę łączną tak?

    • Ania - Tanie-Konto.pl 3 Wrzesień 2019 13:29

     Dokładnie tak.

 20. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:00

  Czy przy płatnościach kartą są jakie obostrzenia odnośnie kodu MCC ? Użyłem Waszego kodu polecającego :).

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:13

   1. Dziękujemy za użycie naszego kodu polecającego. Z naszej strony (jako polecającego) wszystkie niezbędne warunki/zgody do uzyskania nagród dla obu stron zostały spełnione. Trzeba spełnić tylko warunki dla osoby poleconej (opisane w artykule).

   2. Co do kodów MCC, regulamin “Mam Konto Jakie chcę z premią” nie zawiera żadnych obostrzeń czy ograniczeń co do płatności bezgotówkowych. Są tam jedynie takie ogólne definicje:

   Płatność Kartą – rodzaj transakcji bezgotówkowej wykonanej przy użyciu Karty debetowej w dowolnym punkcie usługowo – handlowym lub w dowolnym serwisie internetowym umożliwiającym wykonanie takiej transakcji, w celu zakupu towarów lub usług oraz rozliczona przez Bank (obciążająca Konto, do którego została wydana Karta kwotą zrealizowanej transakcji).

   Transakcja bezgotówkowa – bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (Płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet zaksięgowana przez Bank na Koncie Klienta.

 21. Odpowiedz
  klient 1 Sierpień 2019 16:41

  zapamomnieli powiedzieć że od wszystkich nagród jest pobierany “podatek belki” czyli 19% !!!

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 14:56

   Dlaczego siejesz ferment, gdzie to wyczytałeś?
   Widać, że z żadnym regulaminem się nie zapoznałeś.

   Większość nagród z promocji bankowych jest zwolniona z podatku.

   W przypadku promocji Santandera jest tak również, cytuję sekcję “Podatki od nagród”:

   Wartość nagród w promocji, w formie sprzedaży premiowej, jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1509 z późn. zm.).
   https://www.tanie-konto.pl/wp-content/uploads/Regulamin-150-zl-za-konto-z-wynagrodzeniem.pdf

 22. Odpowiedz
  Adam 20 Lipiec 2019 14:34

  Małgosia w świecie finansów nie ma sentymentów, bank Cię nie pogłaszcze, ani nie przytuli.
  Trzeba być twardym.
  Ja założyłem konto w poprzedniej promocji, (bodajże do 12 lipca)
  Jak zgarnę bonusy to będę bardzo “ROZCZAROWANY” tym bankiem i zamknę konto.
  Ale po okresie karencji (pewnie około roku) otworzę znowu rachunek(jeżeli będzię jakaś promocja), i będę “ZAFASCYNOWANY” tym bankiem.
  Pozdrawiam.

 23. Odpowiedz
  Piotr 6 Lipiec 2019 14:24

  Według mnie jeżeli nie było się klientem Santander Banku to warto wypróbować i przy okazji skorzystać z promocji.

 24. Odpowiedz
  Małgorzata 27 Czerwiec 2019 21:18

  A co Santander oferuje swoim wiernym, wieloletnim klientom? Figę z makiem. Mam konta w tym banku od niepamiętnych czasów i czuję się oskubywana z każdej strony oraz pomijana we wszystkich promocjach. Bardzo poważnie rozważam przeniesienie kont do innego banku, bo widzę, że lojalność i wierności nie jest w Santanderze ceniona.
  Tym bardziej, że bank schodzi na psy, zamyka oddziały, ogranicza ilość bankomatów a wypłacanie w innych bankomatach jest płatne i to słono. Ostatnio zwiedziłam pół Żoliborza, żeby znaleźć ich bankomat. Nie polecam.

  • Odpowiedz
   tomasz 4 Październik 2019 21:46

   Popieram. Dlatego zmieniłem i symboliczną złotówkę zostawiłem. Skany rachunków wysłałem na kwotę ok 1200 zł i figa z makiem. Po 14 latach tak się traktuje. Teraz 482 zł co kwartał mam za oszczędność a S….. 38 zł miesięcznie za tą samą kwotę.

 25. Odpowiedz
  Elwi 25 Czerwiec 2019 11:12

  Fajna promka, namówiłam faceta żeby przeniósł swoje konto do Santander bank właśnie ze względu na te możliwe zwroty. Wypłatę już przekierował, kartą płaci często więc koszty konta schodzą do 0 zł. Konto z fajnymi warunkami, warto od razu jak ktoś często pobiera kasę z bankomatów wykupić sobie ten pakiet, koszt kilka złotych i możemy bez ograniczeń korzystać z obcych bankomatów.

 26. Odpowiedz
  Tersa 24 Czerwiec 2019 10:10

  Dzięki za ten wpis, właśnie szukam jakiejś ciekawej promocji na konta. Santander wygrał, warunki mi pasują. Konto za free bo myślę, że wszystki warunki spełnię bez problemu, dodatkowa zaleta darmowe szybkie przelewy, to się przydaje nie raz a do tej pory na moim koncie to dużo musiałam za nie płacić.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0