Promocje Santander: 80 zł za założenie, 200 zł za przelewanie wynagrodzenia, 300 zł za rachunki i 2,7% na KO

Zobacz stronę promocji
+ 80 zł za założenie, 200 zł za wynagrodzenie, 300 zł za rachunki, 2,7% na KO
35 dni do końca promocji

Zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Banku, mamy szanse zgarnąć nawet 580 zł premii w trzech promocjach (80 zł za założenie konta z polecenia, 200 zł za wynagrodzenie, 300 zł zwrotu za rachunki) i dodatkowo 2,7% na koncie oszczędnościowym. Jakie warunki trzeba spełnić? Czy te promocję się opłacają? Analiza regulaminu i opinie.

80 zł za założenie konta z polecenia

W ramach kolejnej edycji programu poleceń, bank Santander wynagradza założenie konta przez nowego klienta.

Z programu „Polecam mój Bank” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Po spełnieniu warunków promocji obie strony  otrzymają po 80 zł.

Program poleceń Santander:Polecam mój Bank - edycja III
Ile można zyskać? 80 zł
Do kiedy można przystąpić? do 30 kwietnia 2019 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Osoba polecona (nowy klient)
Warunki zdobycia premii 80 zł
 1. Do 30.04.2019 r. zawarcie umowy i wpisanie kodu polecającego podczas składania wniosku (jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz kod polecający: 1014625149)
 2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 3. Wyrażenie zgody na elektroniczną formę przekazywania korespondencji
 4. Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 5. Podanie numeru telefonu komórkowego i adresu mailowego do kontaktu
 6. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
 7. Dokonanie płatności kartą debetową (zwykłą lub mobilną) lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł - do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta
Regulamin

W przypadku osób poleconych obowiązuje karencja. Z promocji wykluczone są osoby, które miały już konto W Santander Banku po 1 marca 2018 r.

Możliwy jest też udział w promocji osoby małoletniej, która ukończyła 13 lat, pod warunkiem wyrażenia na to zgody przez jej przedstawiciela ustawowego (opiekuna prawnego, np. rodziców).

O czym warto pamiętać?

Konieczne jest udzielenie zgody na danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich oświadczeń z listy checkbox, na etapie wypełniania elektronicznego wniosku.

Aby nie stracić szansy uzyskania premii 80 zł, należy dopilnować wyznaczonych przez bank terminów. Wniosek o konto wraz z kartą debetową powinien zostać złożony nie później niż do 30  kwietnia 2019 r.

Kod polecający – najważniejsza rzecz

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku. Zachęcamy do korzystania z kodów swoich bliskich lub znajomych. Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu: 1014625149.

santander kod polecający

Jakie są dalsze kroki?

Aby zgarnąć premię w wysokości 80 zł, należy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander.

Ostatni warunek to dokonanie płatności kartą lub BLIKiem za min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę.

Zwolnione z podatku 80 zł wypłacane są obu osobom do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki programu.

Więcej informacji o tym programie można znaleźć tutaj:

Santander Ważny Kod Polecający, Regulamin

powrót do menu ↑

200 zł za konto z wynagrodzeniem

Podmiot zarządzany przez Michała Gajewskiego zachęca klientów do comiesięcznego przelewania uposażenia na konto w Santander. W zamian oferuje im premię 50 zł wypłacaną przez 4 miesiące.

Promocja Santander:200 zł za konto wynagrodzeniem - II edycja
Ile można zyskać? do 200 zł
Do kiedy można przystąpić? do 30 kwietnia 2019 r.
Dla kogo? Dla nowych klientów
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Warunki 1. Otworzyć konto osobiste w Santander
2. Do 30.04.2019 r. złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santander
3. Co miesiąc otrzymywać wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł
Regulamin promocji

Promocja „200 zł za konto wynagrodzeniem” skierowana jest do nowych klientów, którzy od 1 kwietnia 2018 r. do 31 stycznia 2019 r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami żadnego konta osobistego w banku Santander.

By zyskać premię należy otworzyć ROR (Konto Jakie Chcę albo Konto VIP) z kartą debetową i przenieść wynagrodzenie na konto w Santander Banku.

Jak otrzymać premię za wpływ wynagrodzenia?

Nagrodą jest 200 zł wypłacanych na konto osobiste przez cztery miesiące po 50 zł. Co trzeba zrobić, by je otrzymać?

1Do 30.04.2019 r. zawrzeć umowę o konto osobiste w Santander wraz z kartą i usługami Santander online
2Do 30.04.2019 r.  złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na ROR w Santander (można to zrobić w bankowości online – zakładka „Obsługa klienta” lub na infolinii)
3Otrzymać jednym przelewem na wskazane konto min. 1000 zł tytułem wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta)

Po spełnieniu powyższych warunków, bank będzie każdego miesiąca dopisywać 50 zł do salda na rachunku przez maksymalnie 4 następujące po sobie miesiące.

Pierwszy przelew z wynagrodzeniem powinien zostać zarejestrowany najpóźniej na koniec drugiego miesiąca, licząc od dnia złożenia dyspozycji.

Pamiętaj! By otrzymać maksymalną premię w wysokości 200 zł wynagrodzenie musi być przekazywane na konto w Santander w wysokości min. 1000 zł, przez co najmniej cztery miesiące.
powrót do menu ↑

300 zł zwrotu za rachunki

Posiadacze Konta Jakie Chcę w Santander mają możliwość skorzystania z bonusu w postaci zwrotu 1% płatności za prąd, gaz i usługi telekomunikacyjne.

Promocja Santander:Zwrot 1% za rachunki
Ile można zyskać? do 300 zł rocznie
Do kiedy można przystąpić? bezterminowo
Dla kogo? Dla wszystkich posiadaczy Konta Jakie Chcesz w Santander
Co należy zrobić? 1. Opłacać faktury za gaz, prąd, TV, internet, telefon z Konta Jakie Chcę
2. Zgłosić faktury przez dołączenie ich skanów/zdjęć w bankowości elektronicznej lub u doradcy w oddziale

Zwrot za rachunki to nagroda, którą otrzymają klienci banku za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę poprzez przelew, zlecenie stałe czy polecenie zapłaty.

Santander zwraca na konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za:

 • gaz,
 • prąd,
 • internet, telefon oraz telewizję.

W ten sposób można otrzymać nawet 25 zł miesięcznie, co oznacza, że można obniżyć swoje rachunki nawet o 300 zł rocznie (12x25zł).

Aby otrzymywać zwrot za rachunki, należy wcześniej zgłosić swoje faktury przez dołączenie ich skanów lub zdjęć w usługach bankowości elektronicznej santander24 internet. W panelu Dopasuj konto należy wybrać sekcję ZWROTY ZA RACHUNKI. Można także pokazać faktury doradcy w dowolnej placówce Santander.

Zwroty otrzymuje się raz 5 dnia danego miesiąca, zbiorczo za wszystkie faktury zapłacone w poprzednim miesiącu.

powrót do menu ↑

2,7% na Koncie Systematycznym

Promocja Santander:Konto systematyczne z bonusem 2
Ile można zyskać? oprocentowanie 2,7%
Do kiedy? do 29 czerwca 2019
Dla kogo? Dla wszystkich klientów indywidualnych Santander
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Warunki 1. Posiadać konto osobiste w Santander
2. Ustanowić zlecenie stałe z ROR-u na Konto Systematyczne w wysokości min. 20 zł miesięcznie
Regulamin promocji

Promocja „Konto Systematyczne z bonusem 2” polega na podniesieniu stawki na rachunku oszczędnościowym Konto Systematyczne ze standardowych 0,4 proc. do 2,7 proc.

Z oferty, która obowiązuje do 29 czerwca 2019 r., może skorzystać każdy klient mający ROR w Santander (w szczególności chodzi o Konto Jakie Chcę albo Konto VIP). Warunkiem naliczania bonusowych odsetek jest włącznie mechanizmu automatycznego oszczędzania.

Pod tą nazwą kryje się zlecenie stałe z konta osobistego w Santanderze w wysokości min. 20 zł miesięcznie.

Innymi słowy: by zarabiać 2,7 proc. na koncie oszczędnościowym, trzeba je regularnie zasilać zleceniem stałym z ROR-u o wartości min. 20 zł.

Uwaga! Bonusowe oprocentowanie naliczane jest tylko od kwot nie większych niż 20 tys. zł.

Od nadwyżki ponad 20 tys. zł bank dopisuje standardowe 0,4 proc. Po zakończeniu promocji, którą Santander już raz przedłużył, maksymalne odsetki wynosić będą 1,5 proc. (o ile posiadacz rachunku nadal będzie używać autooszczędzania).

Zatem maksymalny zysk po miesiącu odkładania na Koncie Systematycznym może wynieść ok. 36 zł. Tyle odsetek, już po podatku, dopisze nam instytucja kontrolowana przez Santander, jeśli ulokujemy na promocyjnym rachunku 20 tys. zł. A co z kosztami?

Tych można uniknąć. Oszczędnościowe Konto Systematyczne jest darmowe. W każdym miesiącu można raz bezpłatnie wypłacić z niego pieniądze. Każdy następny przelew kosztuje 10 zł.

Czy Konto Jakie Chcę  jest korzystne?

Widzimy więc, że benefity z powyższych promocji są łatwe do osiągnięcia. Czy samo Konto Jakie Chcę wiąże się z jakimiś kosztami? Przy umiejętnym korzystaniu konto osobiste Santander nie będzie nas kosztować ani grosza.

Z konta osobistego „Jakie Chcę” możemy korzystać całkowicie za darmo. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, a przy spełnieniu jednego z dwóch warunków, zostaniemy również zwolnieni z opłaty za kartę debetową.

Najprościej będzie zawrzeć minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Można również dokonać dowolną liczbę płatności na kwotę co najmniej 500 zł. W innym przypadku zapłacimy 5 zł miesięcznie.

Istnieje jednak możliwość obniżenia tej opłaty do stałej kwoty 3 zł – wówczas nie musimy pamiętać o jakichkolwiek płatnościach kartą debetową.

Wypłaty z bankomatów również mogą być darmowe – dla klientów poniżej 26 roku życia lub dokonujących operacji z użyciem automatów banku Santander. Wypłaty z pozostałych bankomatów – w przypadku osób w wieku co najmniej 26 lat – wiążą się z każdorazową opłatą 5 zł.

Ale jest sposób na darmowe wypłaty ze wszystkich maszyn w Polsce. Chodzi o Blik. Z tym system współpracuje nieco ponad 70 proc. urządzeń.

Nasza pełną recenzje Konta Jakie Chcę oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Czy warto skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę?

Obecne promocje Santander są jednymi z lepszych na rynku. Jest to zapewne związane po części z niedawnym rebrandingiem “BZ WBK” na “Santander” i chęcią mocniejszego zaakcentowania korzyści płynących z posiadania Konta Jakie Chcę już pod marką Santander.

Po pierwsze, pod prostymi do wypełnienia wymogami aktualne promocje Santandera oferują atrakcyjne bonusy. Po drugie, nie wiąże się z większymi kosztami. Przy umiejętnym korzystaniu klient łatwo uniknie opłaty za kartę i bankomaty. Po trzecie, są dostępne dla szerokiego grona uczestników.

Warunki uzyskania wszystkich premii nie są trudne do spełnienia  – wystarczy przelewać swoje wygrodzenie na konto, a później opłacać rachunki z konta.

Możemy również dodatkowo zarobić na koncie oszczędnościowym z atrakcyjnym oprocentowaniem 2,7%, co miesiąc przelewając na nie 20 zł.

Wszystko to sprawia, że warto rozważyć otwarcie ROR-u w Santander specjalnie dla tych promocji.

Konto Jakie Chce

PROMOCJA

+ 80 zł za założenie, 200 zł za wynagrodzenie, 300 zł za rachunki, 2,7% na KO
35 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0