Dodaj do porównywarki HIT

Promocje Santander: od 230 do 680 zł premii i 2,5% na lokacie

Zakładając Konto Jakie Chcę w Santander Banku, mamy szanse zgarnąć nawet 680 zł premii w kilku  różnych promocjach. Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdźmy.

Santander Bank Polska przygotował prawdziwą kumulację promocji dla swoich klientów. Na początek możemy zyskać łatwe 150 zł w bonach do Biedronki. Idąc dalej :), jeśli wpiszemy we wniosku o konto kod polecającego, to zgarniemy kolejne 80 zł. Osoby, które przeniosą swoje wynagrodzenie i będą płacić kartą zyskają jeszcze 150 zł, a osoby opłacające rachunki za media z konta otrzymają do 300 zł zwrotu. Jest i promocja dla oszczędzających – 2,5% na lokacie mobilnej (z możliwością ulokowania nawet 20 000 zł).

Promocja 150 zł do Biedronki

Akcja specjalna “Mam Konto Jakie Chce z premią” organizowana jest przez sam Santander Bank, a nagroda wypłacana jest w postaci elektronicznych bonów do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Do zdobycia mamy vouchery o łącznej wartości 150 zł (50 i 100 zł).

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, czyli nie posiadać od 1 lipca 2018 r. konta osobistego w banku Santander. Posiadanie innych produktów banku jest dopuszczalne.

Warunki uzyskania premii w tej akcji są bardzo proste. By zgarnąć nagrody należy:

 • do 31 sierpnia  złożyć wniosek poprzez dedykowaną stronę promocji o prowadzenie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową, zaznaczając wymagane zgody,
 • do 15 września podpisać umowę o konto z kartą,
 • w ciągu miesiąca od aktywacji konta zasilić konto kwotą min. 1000 zł i dokonać przynajmniej 5 transakcji kartą  (lub blikiem) w sklepach stacjonarnych lub przez internet,

O czym warto pamiętać podczas wypełniania wniosku o konto?

Trzeba pamiętać by zaznaczyć zgody na:

 • kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowych,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Warto we wniosku podać również kod polecającego – można skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: 1014625149 – zapewni to nam szansę na dodatkowy bonus 80 zł (o czym więcej w dalszej części).

I to wszystko.

Pierwszą nagrodę w postaci bonu do Biedronki  o wartości 50 zł otrzymamy już za samo założenie i aktywację konta.

Drugą nagrodę w postaci bonu o wartości 100 zł otrzymamy za spełnieni warunków aktywności (wpływ 1000 zł i 5 transakcji). W ten sposób łącznie możemy zgarnąć nawet 150 zł premii.

Nagrody zostaną wysłane do 31 października na adres e-mail podany podczas wypełniania wniosku.

Elektroniczne bony do Biedronki będące nagrodami mają termin ważności do 31 lipca 2020 r.

powrót do menu ↑

80 zł za założenie konta z polecenia

W ramach kolejnej edycji programu poleceń, bank Santander wynagradza założenie konta z polecenia przez nowego klienta.

Z programu „Polecam mój Bank – edycja IV” profity czerpać mogą zarówno osoby polecające (obecni klienci), jak i polecane (przyszli klienci). Po spełnieniu warunków promocji obie strony  otrzymają po 80 zł.

Program poleceń Santander:Polecam mój Bank - edycja IV
Ile można zyskać? 80 zł
Do kiedy można przystąpić? do 30 września 2019 r.
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Osoba polecona (nowy klient)
Warunki zdobycia premii 80 zł
 1. Do 30.09.2019 r. zawarcie umowy i wpisanie kodu polecającego podczas składania wniosku (jeśli nie posiadasz kodu polecającego, możesz wykorzystać nasz kod polecający: 1014625149)
 2. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną
 3. Wyrażenie zgody na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)
 4. Wyrażenie zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie informacji, iż jest klientem Banku i o dokonanych przez niego czynnościach bankowych w zakresie niezbędnym do uzyskania nagrody
 5. Podanie numeru telefonu komórkowego i adresu mailowego do kontaktu
 6. Choć jedno logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej do końca miesiąca po miesiącu zawarciu umowy
 7. Dokonanie płatności kartą debetową (zwykłą lub mobilną) lub Blikiem na łączną kwotę min. 300 zł - do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarciu konta
Regulamin

O czym warto pamiętać?

Konieczne jest udzielenie zgody na danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną. Trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich oświadczeń z listy checkbox, na etapie wypełniania elektronicznego wniosku .

Aby nie stracić szansy uzyskania premii 80 zł, należy dopilnować wyznaczonych przez bank terminów. Wniosek o konto wraz z kartą debetową powinien zostać złożony nie później niż do 30  września 2019 r.

Kod polecający – najważniejsza rzecz

W całym programie najważniejsze, abyśmy podali w odpowiednim miejscu we wniosku kod polecający uzyskany od obecnego klienta banku . Zachęcamy do korzystania z kodów swoich bliskich lub znajomych. Jeśli natomiast nie mamy nikogo takiego, to zawsze można skorzystać z naszego, sprawdzonego kodu (z wszystkimi spełnionymi warunkami): 1014625149.

santander kod polecający

Jakie są dalsze kroki?

Aby zgarnąć premię w wysokości 80 zł, należy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej Santander.

Ostatni warunek to dokonanie płatności kartą lub BLIKiem za min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę.

Premie 80 zł wypłacane są obu osobom do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym Polecony spełnił warunki programu.

Więcej informacji o tym programie można znaleźć tutaj:

Santander Ważny Kod Polecający, Regulamin

powrót do menu ↑

150 zł za wynagrodzenie

Podmiot zarządzany przez Michała Gajewskiego zachęca klientów do comiesięcznego przelewania uposażenia na konto w Santander. W zamian oferuje im 150 zł jednorazowej premii.

Promocja Santander:150 zł za konto wynagrodzeniem
Ile można zyskać? 150 zł
Do kiedy można przystąpić? do 31 lipca 2019 r.
Dla kogo? Dla nowych klientów
Jak łatwo / trudno uzyskać? łatwo
Warunki 1. Otworzyć konto osobiste w Santander
2. Do końca miesiąca, w którym podpisano umowę o konto złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia na konto w Santander
3. Przez trzy kolejne miesiące (w każdym miesiacu): otrzymać wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1 tys. zł oraz dokonać 5 transakcji kartą
Regulamin promocji

Promocja „150 zł za konto wynagrodzeniem” skierowana jest do nowych klientów, którzy od 1 kwietnia 2018 r. do 5 maja 2019 r. nie byli posiadaczami ani współposiadaczami żadnego konta osobistego w banku Santander.

By zyskać premię należy otworzyć ROR (Konto Jakie Chcę albo Konto VIP) z kartą debetową i przenieść wynagrodzenie na konto w Santander Banku.

Jak otrzymać premię za wpływ wynagrodzenia?

Co trzeba zrobić, by otrzymać 150 zł?

1Do 31.07.2019 r. zawrzeć umowę o konto osobiste w Santander wraz z kartą i usługami Santander online, wyrazić odpowiednie zgody
2Do końca miesiąca, w którym podpiszemy umowę o konto  złożyć dyspozycję przelewania wynagrodzenia na ROR w Santander (można to zrobić w bankowości online – zakładka „Obsługa klienta” lub na infolinii)
3Przez trzy kolejne miesiące, w każdym miesiącu: otrzymać jednym przelewem na wskazane konto min. 1000 zł tytułem wynagrodzenia (pensja, emerytura, renta) i dokonać min. 5 transakcji kartą

Pierwszy przelew z wynagrodzeniem powinien zostać zarejestrowany najpóźniej na koniec drugiego miesiąca, licząc od dnia złożenia dyspozycji.

Wypłata całości premii czyli 150 zł nastąpi do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

W tabeli w regulaminie promocji, dokładnie pokazano przykład jak przebiegają poszczególne czynności, jeśli do promocji przystąpimy w maju:

promocja santander regulamin

 

powrót do menu ↑

300 zł zwrotu za rachunki

Posiadacze Konta Jakie Chcę w Santander mają możliwość skorzystania z bonusu w postaci zwrotu 1% płatności za prąd, gaz i usługi telekomunikacyjne.

Promocja Santander:Zwrot 1% za rachunki
Ile można zyskać? do 300 zł rocznie
Do kiedy można przystąpić? bezterminowo
Dla kogo? Dla wszystkich posiadaczy Konta Jakie Chcesz w Santander
Co należy zrobić? 1. Opłacać faktury za gaz, prąd, TV, internet, telefon z Konta Jakie Chcę
2. Zgłosić faktury przez dołączenie ich skanów/zdjęć w bankowości elektronicznej lub u doradcy w oddziale

Zwrot za rachunki to nagroda, którą otrzymają klienci banku za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę poprzez przelew, zlecenie stałe czy polecenie zapłaty.

Santander zwraca na konto 1% wartości zapłaconych z konta rachunków za:

 • gaz,
 • prąd,
 • internet, telefon oraz telewizję.

W ten sposób można otrzymać nawet 25 zł miesięcznie, co oznacza, że można obniżyć swoje rachunki nawet o 300 zł rocznie (12x25zł).

Aby otrzymywać zwrot za rachunki, należy wcześniej zgłosić swoje faktury przez dołączenie ich skanów lub zdjęć w usługach bankowości elektronicznej santander24 internet. W panelu Dopasuj konto należy wybrać sekcję ZWROTY ZA RACHUNKI. Można także pokazać faktury doradcy w dowolnej placówce Santander.

Zwroty otrzymuje się raz 5 dnia danego miesiąca, zbiorczo za wszystkie faktury zapłacone w poprzednim miesiącu.

powrót do menu ↑

Lokata Mobilna 2,5%

Lokata mobilna to najlepiej oprocentowany depozyt w ofercie Santander Banku.

Wysokość oprocentowania to aż 2,5 proc. w skali roku. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego, czyli po czterech miesiącach.

Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 20 tys. zł. W danym czasie może posiadać tylko jedną taką lokatę i tylko raz z niej skorzystać.

Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji mobilnej Santander Mobile.

Ile kosztuje Konto Jakie Chcę?

Czy samo Konto Jakie Chcę wiąże się z jakimiś kosztami? Przy umiejętnym korzystaniu konto osobiste Santander nie będzie nas kosztować ani grosza.

Z konta osobistego „Jakie Chcę” możemy korzystać całkowicie za darmo. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne, a przy spełnieniu jednego z dwóch warunków, zostaniemy również zwolnieni z opłaty za kartę debetową.

Najprościej będzie zawrzeć minimum 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W innym przypadku zapłacimy 5 zł miesięcznie.

Istnieje jednak możliwość obniżenia tej opłaty do stałej kwoty 3 zł – wówczas nie musimy pamiętać o jakichkolwiek płatnościach kartą debetową.

Wypłaty z bankomatów również mogą być darmowe – dla klientów poniżej 26 roku życia lub dokonujących operacji z użyciem maszyn banku Santander. Wypłaty z pozostałych bankomatów – w przypadku osób w wieku co najmniej 26 lat – wiążą się z każdorazową opłatą 5 zł.

Ale jest sposób na darmowe wypłaty ze wszystkich maszyn w Polsce. Chodzi o Blik. Z tym system współpracuje nieco ponad 70 proc. urządzeń.

Nasza pełną recenzje Konta Jakie Chcę oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
4

Czy warto skorzystać z promocji Konta Jakie Chcę?

Obecne promocje Santander są jednymi z lepszych na rynku. Jest to zapewne związane po części z niedawnym rebrandingiem “BZ WBK” na “Santander” i chęcią mocniejszego zaakcentowania korzyści płynących z posiadania Konta Jakie Chcę już pod marką Santander.

Po pierwsze, pod prostymi do wypełnienia wymogami aktualne promocje Santandera oferują atrakcyjne bonusy. Po drugie, samo konto nie wiąże się z większymi kosztami. Przy umiejętnym korzystaniu klient łatwo uniknie opłaty za kartę i bankomaty. Po trzecie, są dostępne dla szerokiego grona uczestników.

Warunki uzyskania pierwszych 280 zł premii (150 zł do Biedronki + 80 zł za założenie z polecenia) są bardzo proste – wystarczy założyć konto wpisując kod polecającego i dokonać prostych aktywności (zasilenie konta i kilka płatności kartą). Dalej jest już nieco trudniej, gdyż trzeba przelewać wynagrodzenie na nowo założone konto (+ 150 zł) i opłacać z niego rachunki za media (+ 300 zł).

Warto rozważyć otwarcie ROR-u w Santander specjalnie dla tych promocji – można zyskać naprawdę sporo.

Konto Jakie Chce

Kumulacja promocji

+ 680 zł premii i 2,5% na lokacie
43 dni do końca promocji
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Piotr 6 Lipiec 2019 14:24

  Według mnie jeżeli nie było się klientem Santander Banku to warto wypróbować i przy okazji skorzystać z promocji.

 2. Odpowiedz
  Małgorzata 27 Czerwiec 2019 21:18

  A co Santander oferuje swoim wiernym, wieloletnim klientom? Figę z makiem. Mam konta w tym banku od niepamiętnych czasów i czuję się oskubywana z każdej strony oraz pomijana we wszystkich promocjach. Bardzo poważnie rozważam przeniesienie kont do innego banku, bo widzę, że lojalność i wierności nie jest w Santanderze ceniona.
  Tym bardziej, że bank schodzi na psy, zamyka oddziały, ogranicza ilość bankomatów a wypłacanie w innych bankomatach jest płatne i to słono. Ostatnio zwiedziłam pół Żoliborza, żeby znaleźć ich bankomat. Nie polecam.

 3. Odpowiedz
  Elwi 25 Czerwiec 2019 11:12

  Fajna promka, namówiłam faceta żeby przeniósł swoje konto do Santander bank właśnie ze względu na te możliwe zwroty. Wypłatę już przekierował, kartą płaci często więc koszty konta schodzą do 0 zł. Konto z fajnymi warunkami, warto od razu jak ktoś często pobiera kasę z bankomatów wykupić sobie ten pakiet, koszt kilka złotych i możemy bez ograniczeń korzystać z obcych bankomatów.

 4. Odpowiedz
  Tersa 24 Czerwiec 2019 10:10

  Dzięki za ten wpis, właśnie szukam jakiejś ciekawej promocji na konta. Santander wygrał, warunki mi pasują. Konto za free bo myślę, że wszystki warunki spełnię bez problemu, dodatkowa zaleta darmowe szybkie przelewy, to się przydaje nie raz a do tej pory na moim koncie to dużo musiałam za nie płacić.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0