Promocje Santander: 700 zł za konto + 150 zł dla dziecka

Aktualizacja - 2024.06.11

Zakładając Konto w Santander Banku Polska, mamy szanse zdobyć 700 zł w gotówce. Do tego możemy zyskać 150 zł dla dziecka, 300 zł zwrotu za opłacanie rachunków za media oraz korzystnie ulokować oszczędności. Jakie warunki trzeba spełnić? Sprawdźmy.

Udział w promocjach bankowych naprawdę może się opłacić. Na rynku są dostępne oferty, w których premie pieniężne sięgają kilkuset złotych. Co ważne, wcale nie trzeba stawać na głowie ani wydawać niepotrzebnie pieniędzy, by sięgnąć po nagrodę. Wystarczy normalnie korzystać z założonego konta osobistego.

Świetnym przykładem jest Santander Bank Polska, który postanowił zdystansować konkurencję, proponując nowym klientom otwierającym tam konto osobiste nagrody o wartości dochodzącej do 700 zł. Ich zdobycie jest stosunkowo proste, ponieważ wymagania poszczególnych promocji są ze sobą zbieżne. Do tego bank dorzuca inne bonusy takie jak: premię 150 zł za konto dla dziecka oraz zwrot do 300 zł/rok opłacanych rachunków za media. …Naprawdę dużo tego!

Zyskaj nawet 850 zł w promocjach

Do grona instytucji wypłacających wysokie bonusy pod niezbyt wymagającymi warunkami należy Santander Bank Polska. Otwierając tam konto osobiste w ramach powitalnej promocji, można na start zarobić 600 zł w gotówce.

Ale to nie wszystko. Jeśli podstawowe promocje połączymy z równolegle dostępnym programem poleceń, możliwa do zdobycia premia rośnie o kolejne 100 zł.

Jest też dodatkowa premia 150 zł dla rodziców, którzy założą konto swojemu dziecku.

Co więcej, część wymagań warunkujących przyznanie poszczególnych nagród pokrywa się. Zatem ich zdobycie nie jest trudne.

To nagrody jednorazowe. Oprócz nich konsument może regularnie otrzymywać 1 proc. money-backu za rachunki za media. W tym przypadku roczna wartość premii może sięgnąć nawet 300 zł (maks. 25 zł miesięcznie).

powrót do menu ↑

Promocja 600 zł na dobry początek

Główna promocja („600 zł na dobry początek”) trwa do 31 maja 2024 r. Mogą wziąć w niej udział nowi klienci. Chodzi o pełnoletnie osoby, które nie mają i od 1 stycznia 2022 r. nie miały konta osobistego w Santanderze.

Regulamin promocji uzależnia poszczególne czynności, jakie należy wykonać w celu odbioru nagrody, od daty złożenia wniosku o konto (czerwiec, lipiec lub sierpień).  Poniżej instrukcja krok po kroku dla wniosków o konto wysłanych w czerwcu 2024 r.

Jak zdobyć 700 zł krok po kroku?

1Do 30 czerwca 2024 r. złożyć ze specjalnej strony promocyjnej wniosek internetowy o Konto Santander z kartą debetową oraz usługami Santander online.

Zgodnie z regulaminem trzeba także, wyrazić zgodę na:

 • kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym,
 • kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • elektroniczny kanał kontaktu EKK (dostarczanie wyciągów i korespondencji drogą elektroniczną),
 • przystąpienie do promocji i akceptację jej regulaminu.

Zgody te wyrażamy na etapie wypełniania wniosku o konto. Wszystkich, powyższych zgód nie możemy odwołać do końca akcji promocyjnej.

Trzeba także pamiętać, by podać prawidłowy numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

Przejdź na stronę promocji

2Do 10 lipca zawrzeć umowę o konto.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera albo metodą na selfie, czyli wykonując kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego.

3W każdym z kolejnych 4 miesięcy po otwarciu konta: tj. lipcu, sierpniu, wrześniu i październiku:

 • zalogować się min. 1 raz do aplikacji Santander mobile,
 • wykonać płatności kartą lub Blikiem za zakupy na łączną kwotę min. 300 zł (w punktach stacjonarnych lub w internecie),
 • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł.

Powyższy warunek wpływu najłatwiej spełnić przelewając sobie wymaganą kwotę z innego banku.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy pierwsze 2 x 150 zł.

4W 4 i 5 miesiącu po otwarciu konta: tj. listopadzie i grudniu:

 • zapewnić wpływ na konto min. 1000 zł tytułem wynagrodzenia.

Za wynagrodzenie bank uznaje wpływ w zł z tytułu: wynagrodzenia za pracę, renty, emerytury.

Za spełnienie tego warunku otrzymujemy 300 zł.

Przekazanie nagród

Premie pieniężne będą wypłacane w trzech turach: 150 zł, 150 zł i 300 zł.

Pierwsze 150 zł (za otwarcie konta w maju i aktywność w pierwszych 2 miesiącach) otrzymamy do 30 września 2024 r.

Kolejne 150 zł (za aktywności w kolejnych 2 miesiącach) zostanie przelane do 30 listopada 2024 r.

Trzeci przelew w wysokości 300 zł (za spełnienie warunku wpływu wynagrodzenia) pojawi się na koncie do 31 stycznia 2025 r.

powrót do menu ↑

Zwiększamy premię – 100 zł za kod polecenia

Jeśli po założeniu konta podamy kod polecający i dokonamy płatności kartą za 300 zł otrzymamy dodatkowe 100 zł. Nagroda ma postać karty podarunkowej do wybranego sklepu (Biedronka, Decathlon, Zalando lub RTV Euro AGD) lub 4 biletów do kina (Cinema City).

Kod polecenia, który wpisuje się w bankowości internetowej w ciągu 30 dni od otwarcia konta, uzyskamy od obecnego klienta.

Jeśli nie mamy takiego kodu, można wykorzystać nasz sprawdzony kod: KUKAVJ

Czas na przystąpienie do 8 edycji promocji „Polecam mój Bank” mija 30 wrzesnia 2024 r. Do tego dnia trzeba zawrzeć umowę o rachunek z kartą oraz wpisać kod polecenia.

Jak otrzymać dodatkowe 100 zł z programu poleceń krok po kroku? Poza zawarciem umowy o konto trzeba:

1W ciągu 30 dni od otwarcia konta (nie później niż do 30 września 2024 r.) zalogować się do bankowości internetowej (zakładka Program Poleceń) i wpisać specjalny kod polecającego .

W tym celu można wykorzystać nasz sprawdzony i ważny kod: KUKAVJ

2Zaakceptować regulamin i wyrazić odpowiednie zgody.

Wymagane są zgody marketingowe oraz na EKK  (te same co w podstawowej promocji).

Poza tym, należy także wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej osobie polecającej. Chodzi o to, żeby bank mógł powiadomić osobę rekomendującą, że przysługuje nam nagroda.

3Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta dokonać płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 300 zł.

Przykładowo, jeśli konto założyliśmy w czerwcu, płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł, musimy wykonać do końca lipca (możemy to zrobić już w czerwcu).

I to wszystko.

Po wykonaniu regulaminowych zadań nagroda zostanie udostępniona w ciągu 5 dni roboczych w bankowości internetowej i mobilnej (zakładka Program poleceń). Następnie uczestnicy mają 30 dni na wybór jednej spośród dostępnych kart podarunkowych.

Więcej informacji o samym programie poleceń można znaleźć tutaj: Santander Ważny Kod Polecenia, Regulamin

powrót do menu ↑

Zwiększamy premię – 150 zł za konto dla dziecka

Klient banku Santander, który ma potomstwo w wieku od 7 do 17 lat, może zgarnąć następne 150 zł premii.

By otrzymać dodatkowe 150 zł, należy:

1Do 21 lipca 2024 r. wypełnić formularz rejestracyjny na stronie banku i złożyć online wniosek o konto dla dziecka wraz z kartą debetową.

Konto należy otworzyć po zalogowaniu z poziomu systemu transakcyjnego (zakładka „Oferta banku” -> „Konto dla dziecka i nastolatka”).

Podczas wnioskowania należy także wyrazić  zgody marketingowe dla dziecka (na kontakt telefoniczny i elektroniczny).

2Do 31 sierpnia 2024 r. wykonać min. 3 płatności kartą wydaną do konta dziecka (kwota pojedynczej płatności dowolna).
1Do 3 czerwca 2024 r. wypełnić formularz rejestracyjny na stronie banku i złożyć online wniosek o konto dla nastolatka wraz z kartą debetową i usługami Santander online.

Należy to zrobić z poziomu systemu transakcyjnego Santander internet (zakładka „Oferta banku” -> „Konto dla dziecka i nastolatka”). Podczas wnioskowania należy także wyrazić  zgody marketingowe dla dziecka (kontakt droga elektroniczną)

2Do 31 sierpnia 2024 r. wykonać min. 3 płatności kartą wydaną do konta dziecka (kwota pojedynczej płatności dowolna).

Uwaga! W promocji rodzic może otrzymać klika nagród, po jednej za każde konto dla każdego z dzieci.

Szczegółowa analiza tej promocji znajduje się tutaj: Santander Promocja 150 zł za konto dla dziecka – regulamin i warunki
powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Santander?

Usługa Osoby od 26 lat Osoby poniżej 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
(na miesiąc)
0 zł lub 6 zł
(0 zł po wyk. płatności kartą lub blikiem na łącznie min. 300 zł)
0 zł
Opłata za kartę
(na miesiąc)
0 zł lub 9 zł
(0 zł po wyk. płatności kartą lub blikiem na łącznie min. 300 zł)
0 zł lub 9 zł
(0 zł po wyk. 1 płatności kartą lub blikiem dowolną kwotę)
Przelewy internetowe 0 zł 0 zł
Przelewy ekspresowe 0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów 0 zł - Santander
3 zł - pozostałe

0 zł - darmowe wypłaty Blikiem ze wszystkich bankomatów w Polsce
0 zł - darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

Konto Santander może być darmowe w utrzymaniu, ale wymaga to spełnienia jednego warunku: dokonania płatności bezgotówkowych kartą albo kodem Blik na łączną kwotę min. 300 zł. W przeciwnym razie za prowadzenie rachunku Santander pobierze 6 zł, a za obsługę karty debetowej – 9 zł.

Dostęp do obcych bankomatów (innych niż bankomaty Santander) pozostaje płatny. Koszt każdej operacji realizowanej plastikiem wynosi 3 zł. Można go uniknąć, pobierając gotówkę Blikiem. Alternatywą jest abonament w cenie 7 zł miesięcznie na wypłaty z obcych maszyn już bez dodatkowych kosztów.

Ogromną zaletą ROR-u Santandera są darmowe przelewy ekspresowe. To jedyny bank na rynku, który oferuje taką usługę klientowi segmentu detalicznego bezpłatnie i bez ograniczeń. U konkurencji za jeden taki transfer trzeba zapłacić 5-10 zł.

Nasza pełną recenzje Konta Santander można znaleźć tutaj.

W przypadku klientów do 26 lat (i niepełnoletnich) występuje tylko opłata za kartę.  Klient unika jej po wykonaniu plastikiem albo Blikiem jednej transakcji w miesiącu na dowolną kwotę.

Młodzi klienci mają też bezpłatny i nieograniczony dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.

Darmowe są również: zlecenia stałe, polecenie zapłaty, cash-back oraz przelewy internetowe, w tym te ekspresowe, co jest ewenementem na rynku.

Nasza pełną recenzje Konta Santander dla młodych (18-25) można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Podsumowanie

Promocje Santander Banku to  hit wśród promocji bankowych. Do zdobycia pod prostymi warunkami jest aż 700 zł, z czego 600 zł to gotówka, a reszta (100 zł) ma postać kart podarunkowych. Do tego dochodzi bonus za założenie konta dziecku (150 zł) i comiesięczny money-back do 300 zł /rok za opłacanie rachunków za media z konta.

Co ważne, część warunków poszczególnych ofert specjalnych się pokrywa, np. płacąc kartą automatycznie spełnia się wymagania kilku akcji.

Warto rozważyć otwarcie ROR-u w Santander specjalnie dla tych promocji – przy odpowiedniej operatywności można zyskać naprawdę sporo.

By nie ponosić kosztów utrzymania Konta Santander, trzeba co miesiąc dokonywać płatności kartą lub blikiem na łączną kwotę min. 300 zł. Ten ostatni sposób zalecany jest też przy pobieraniu gotówki z obcych bankomatów.

Konto Santander

Ważny Kod Polecający: KUKAVJ

+ do 850 zł premii
80 dni do końca promocji
88 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Krisss 1 Maj 2024 08:00

  Chciałabym zdobyć tą całą premię (400 zł na start + do 100 zł w bonach z programu poleceń). Chcę połaczyć wszystkie warunki do tych promocji. Czy taki schemat działania wystarczy bo to wszystko zdobyć?

  Załóżmy, że w maju zakładam konto z kartą i wyrażam wszystkie wymagane zgody.

  Co robię dalej?
  W czerwcu:
  1. Wpisuje kod polecającego KUKAVJ w bankowości internetowej (mogę to już zrobić w maju?)
  4.Loguje się 5 razy do apki
  2. Przelewam sobie 1000 zł na moje konto w sanatnderze
  3. Robię min. 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (pilnuje by łącznie były na conajmniej 300 zł) – wtedy jednocześnie spełniam warunek płatności do promocji głównej i do programu poleceń

  W lipcu:
  1. Loguję się 5 razy do apki
  2. Robie znowu conajmniej 5 płatności kartą lub blikiem na dowolna kwote
  3. Przelewam sobie 1000 zł na moje konto w sanatnderze

  Rozumiem, że jak wszytko powyżej co napisałam w czerwcu-lipcu ogarnę to już dostaję 200 zł gotówką i bon na 100 zł za kod polecenia?

  Dalej robie podobnie
  sierpień, wrzesień
  W każdym z tych miesięcy:
  1. Loguję się 5 razy do apki
  2. Robie znowu conajmniej 5 płatności kartą lub blikiem
  3. Przelewam sobie 1000 zł na moje konto w sanatnderze

  Za to dostaję 200 zł przelewem na konto.

  Czy dobrze sobie to wypisałem wszystko?

  • Odpowiedz
   Marvilek 2 Maj 2024 10:35

   W uproszczeniu można sobie tak połączyć wszystko.

   Kod polecenia trzeba wpisać w ciągu 30 dni od otwarcia konta, czyli jeśli konto otworzysz np 5 maja musisz to zrobić do 5 czerwca.
   Co do płatności bezgotówkowych z promocji głównej (min. 5 płatności) i programu poleceń (płatności na łączną kwotę min. 300 zł do końca miesiąca po otwarciu konta) trzeba pamiętać jeśli chcemy nagrodę z programu poleceń by do końca kolejnego miesiąca po założeniu konta dokonać płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

   Czyli można np wykonać:
   5 płatności po 60 zł = 300 zł
   6 płatności po 50 zł = 300 zł
   10 płatności po 30 zł= 300 zł
   itp.

 2. Odpowiedz
  Marek 15 Kwiecień 2024 12:31

  Hej,
  Mam takie pytanko. Założyłem konto w Santanderze i chciałbym dostać ten bon 100 zł do Biedronki.

  Gdzie teraz mam wpisać ten kod polecenia: KUKAVJ

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Kwiecień 2024 12:55

   Logujesz się na swoje konto w bankowości internetowej, dalej klikasz w zakładkę “Program Poleceń” i tam wpisujesz własnie kod polecenia.

   Musisz to zrobić w ciągu 30 dni od otwarcia konta.

 3. Odpowiedz
  Kamil 10 Styczeń 2024 22:36

  Czy rachunki muszą być na imię i nazwisko posiadacza rachunku? czy mogę opłacić rachunki rodziców?

  • Odpowiedz
   Arek 11 Styczeń 2024 11:11

   Zwroty możesz dostawać jedynie za rachunki wystawione na dane posiadacza rachunku.

 4. Odpowiedz
  Mater 21 Grudzień 2023 20:42

  posiadam konto w Santander, chce z żoną otworzyć wspólne konto czy będę mógł skorzystać z promocji?

  • Odpowiedz
   Greg34 21 Grudzień 2023 20:55

   W promocji zakładasz konto osobiste a nie wspólne, za to nic nie stoi na przeszkodzie, aby po odebraniu wszystkich nagród przekształcić je potem w konto wspólne.

   Jeśli Ty już posiadasz konto w Santander to jesteś już z automatu wykluczony z udziału w promocjach.

   Więc by zgarnąć bonusy:
   1. otwierasz konto osobiste ze strony promocji na żonę,
   2. spełniasz warunki promocji,
   3. odbierasz nagrody
   4. po odebraniu nagród, idziesz z żoną do oddziału i przekształcacie konto żony na konto wspólne

 5. Odpowiedz
  Grzegorz 5 Luty 2023 13:28

  Jestem w szoku jak szybko mi przyznali ten bon podarunkowy 80 zł do wyboru.
  W zeszłym tygodniu wpisałem podany tutaj kod polecenia i uzbierałem w ciągu kilku dni płątności kartą za te 300 zł.

  No i bach po kilku dniach odbieram już bon do Biedronki. Poniżej zrzut dla niedowiarków:
  ———————-
  promocja santander biedronka
  ———————-
  Dzięki za kod i jasne opisanie tutaj wszystkiego co i jak zrobić, żeby wszystko dostać :)))

  Pozdrówka

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Luty 2023 13:53

   Cieszymy się , że się udało 🙂 Rzeczywiście ta część jest banalnie prosta a sama nagroda jest bardzo szybko przyznawana.

 6. Odpowiedz
  Bigi 1 Styczeń 2023 11:33

  Wniosek o konto ze strony promocji wypełniony
  Tak info pojawia się na sam koniec po poprawnym wypełnieniu wniosku:
  ———————-
  santander wniosek
  ———————-

  Teraz czekam na kontakt ze strony kuriera. Zobaczymy czy się uwinie w ciągu 3 dni.

 7. Odpowiedz
  Ewa 8 Grudzień 2022 18:32

  Czy jeśli zamknęłam konto osobiste ostatecznie 24.05.2019 r. to mogę skorzystać z w.w.promocji – *w 2018 r. korzystałam z promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 9 Grudzień 2022 11:07

   W promocji nie moją brać udziału osoby, które od 1 grudnia 2021 r. nie miały konta w Santanderze.

   Wykluczone są też osoby, które uczestniczyły w akcjach specjalnych dotyczących konta osobistego organizowanych od 1 kwietnia 2019 r.

   Jeśli więc korzystałaś z promocji organizowanej przed tą datą (01.04.2019) to możesz wziąć udział w promocji. Konto zamknęłaś przed 01.12.2021 więc także ten warunek spełniasz.

   • Odpowiedz
    Ewelina 2 Styczeń 2023 10:29

    “W promocji nie moją brać udziału osoby, które od 1 grudnia 2021 r. nie miały konta w Santanderze.”
    Czyli jesli nigdy nie mialam konta w Santander to nie moge wziac udzialu?

    • Marucha 2 Styczeń 2023 16:32

     Jak nigdy wcześniej nie miałaś konta w Santanderze to oczywiście możesz wziąć udział w promocji jako nowy klient.
     Powyższe ograniczenie jest stosowane tylko do osób, które kiedyś miały konto w Santanderze i go zamknęły.

     Poniżej kilka przykładów:
     Nie miałem nigdy konta w Santanderze – mogę wziąć udział w promocji
     Miałem konto w Santanderze, ale zamknąłem je w styczniu 2019 r. – mogę wziąć udział w promocji
     Miałem konto w Santanderze (otwarte w akcji z bonusem na start) i zamknąłem je w listopadzie 2021 – Nie mogę wziąć udziału w promocji
     Miałem konto w Santanderze (otwarte w akcji bez bonusu na start) i zamknąłem je w listopadzie 2021 – Mogę wziąć udziału w promocji

 8. Odpowiedz
  Bartek 8 Listopad 2022 20:50

  Witam, czy jeżeli 2 lata temu otwierałem konto w Santander z promocją za otwarcie kont,a zamknąłem je 30 czerwca 2021 to mogę skorzystać z obecnej promocji za otwarcie konta? pozdrawiam

 9. Odpowiedz
  Berbeka 4 Październik 2022 21:26

  Wczoraj Santander uruchomił kolejną edycję podwyższonego oprocentowania na swoim koncie oszczędnościowym dla nowych środków.
  Tym razem oprocentowanie wynosi 7% do kwoty 300 tys. zł i jest naliczane aż do 30 stycznia.

 10. Odpowiedz
  Lech 7 Lipiec 2022 18:18

  ja zamknąłem konto w Santander 7 stycznia 2021 czy teraz mogę skorzystać z tej promocji?

 11. Odpowiedz
  Marek 6 Kwiecień 2022 20:35

  konto jakie się chce, proszę o potwierdzenie po otrzymaniu nagród kiedy mogę zamknąć konto, czy po roku od założenia?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 7 Kwiecień 2022 10:33

   Konto możesz zamknąć jak już przekażą ci wszystkie nagrody. Przynajmniej jak tak zrobiłem jak korzystałem z wcześniejszych promocji w Santanderze za założenie konta. I nie było żadnych problemów czy niespodzianek.

 12. Odpowiedz
  Bartek 4 Marzec 2022 13:41

  Czy jeśli założyłem konto 4 marca to mogę zacząć logować się już w marcu i zrobić tą jedną płatność kartą w marcu? By otrzymać to pierwsze 100 zł?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Marzec 2022 14:40

   Tak, możesz.
   Przy koncie założonym w marcu spełnianie warunków można rozpocząć już w tym samym miesiącu (marzec) ważne by to zrobić do 30 kwietnia.

 13. Odpowiedz
  zbuch 4 Styczeń 2022 20:42

  To oprocentowanie w obecnej chwili gdy banki dają 3% a Glapiński dziś jeszcze podniósł zakrawa na jakąś kpinę

 14. Odpowiedz
  MadMax 15 Październik 2021 22:09

  Witam, chciałbym się dowiedzieć ;

  1. czy ‘polecający’ dostaje kase po spełnieniu przez ‘poleconego’ warunków (300zł itd.) ,czy tylko wystarczy że wpisany zostanie kod i to wszystko?
  I po jakim czasie jest księgowana kasa za polecenie na koncie polecającego?

  2. Przez jaki okres dostaje się ‘zwroty za rachunki’? ,czy jest jakiś termin końca tej ‘usługi’ -300zł rocznie ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Październik 2021 13:13

   1. Polecający otrzyma nagrodę po spełnieniu warunków przez poleconego (nowego klienta). Zgodnie z regulaminem, następuje do końca kolejnego miesiąca po ich spełnieniu. Czyli jeśli warunki zostaną spełnione w październiku, nagroda zostanie przelana do końca listopada. Szczegółowo opisane zasady programu poleceń są tutaj.

   2. Zwrot za opłacanie rachunków/faktur za media z konta (1%) jest przyznawany do odwołania. Maksymalnie można otrzymać 300 zł zwrotu rocznie (tj. maks. 25 zł miesięcznie)

 15. Odpowiedz
  Werka 16 Sierpień 2021 07:52

  Czy wpływ 1000 zł na konto musi być wykonany w jednym przelewie czy mogą to być dwa lub więcej przelewów, których łączna kwota będzie wynosiła 1000 zł?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 16 Sierpień 2021 14:50

   W regulaminie promocji masz taki zapis:

   “na Twoje Konto, otwarte w tej promocji, wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł….”

   Czyli nie musi to być jeden przelew na 1000 zł, mogą to być też np. dwa przelewy po 500 zł. Ważne by łącznie było to co najmniej min. 1000 zł.

 16. Odpowiedz
  Bartek 8 Czerwiec 2021 12:16

  Kiedy wpływają pieniądze z promocji za spełnienie warunków? Czy jest to początek miesiąca czy raczej pod koniec?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Czerwiec 2021 17:51

   W promocjach bankowych banki premie wypłacają na ogół w okolicach deklarowanych terminów w regulaminach – bardzo rzadko robią to szybciej.

   1. Promocja z premią 300 zł

   Czyli, jeśli chodzi o promocję Santandera pierwsze 100 zł za aktywność w lipcu (1 płatność kartą za min. 10 zł + wpływ 1000 zł + zalogowanie się do apki ) bank powinien przelać pod koniec sierpnia.

   Druga część nagrody 200 zł (za spełnienie tych samych warunków w sierpniu i we wrześniu) bank powinien przelac pod koniec października.

   2. 50 zł z programu poleceń

   Znacznie wcześniej powinno się pojawić na koncie to 50 zł za wpisanie kodu polecenia podczas wypełniania wniosku + dokonanie płatności za min. 300 zł (z czego przynajmniej jedna powinna być zrobiona blikiem).

   Jeśli, byś spełnił wszystkie warunki już w czerwcu, to ten bonus powinien pojawić się u Ciebie na koncie już w lipcu. Jeśli płatności dokonasz dopiero w lipcu to wszystko się przesunie o 1 miesiąc.

 17. Odpowiedz
  Marek 7 Czerwiec 2021 17:25

  Ja od pięciu dni próbuję założyć konto poprzez przelew weryfikacyjny .Cały czas dostaję odpowiedź z Banku:
  “Dzień dobry,
  sprawdziliśmy Twój wniosek. Niestety nie wszystko się zgadza – dlatego nie możemy otworzyć Ci konta.

  Co się nie zgadza
  Potrzebujesz więcej informacji? Powód odrzucenia wniosku to: Podanie danych uzytych do otwarcia konta przelewem w innym wniosku Dotyczy to wniosku numer xx-xxxxxxx , ktory otrzymaliśmy od Ciebie 2021-06-07 16:49

  Co dalej
  Możesz wypełnić wniosek jeszcze raz lub przyjść do naszego oddziału.
  Jeśli masz pytania, prosimy o kontakt. Porozmawiajmy telefonicznie lub w dowolnym oddziale.”

  Telefonicznie rozmawiałem już z Nimi parę godzin,Oddzwaniają kombinują nie potrafią znaleźć błędu nie wiedzą przepraszają,Nie pomaga nic zmiana przeglądarek ,zmiana komputera próba założenia z aplikacji na komórce.Ciągle ten sam komunikat na e-mail.
  Efekt ten sam i tylko porada :Pan se założy konto przez kuriera.

  • Odpowiedz
   Pio 18 Sierpień 2021 22:37

   Witam. Czy wpływ na konto to tylko przelew czy promocja obejmuje też wpłaty we wpłatomacie ?

   • Odpowiedz
    Dociekliwy 19 Sierpień 2021 19:29

    W regulaminie jest tylko zwrot “na Twoje Konto, otwarte w tej promocji, wpłynie łącznie kwota co najmniej 1000 zł”

    Czyli musi być zaksięgowany obojętnie jaki wpływ na konto.
    Nie ma żadnych ograniczeń, czyli może to być zarówno wpłata we wpłatomacie czy kasie banku jaki i przelew (np. ze swojego konta w innymn banku, wynagrodzenia, itp dowlnie)

    Ważne , żeby w historii konta było, że na konto wpłynęło łącznie 1000 zł w danym miesiącu.

 18. Odpowiedz
  Adrian 29 Kwiecień 2021 09:49

  Witam,
  Jeśli dziś lub jutro złożę wniosek o założenie konta to zdążę załapać się na promocję 250,- + dodatkowe 50,- jako osoba polecona? I jak lepiej, prościej to uczynić- online czy u np.placówki partnerskiej banku (taką posiadam w swojej miejscowości) aby było prościej i ewentualnie przyspieszyło by to procedury zawarcia konta???
  Pozdrawiam,

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Kwiecień 2021 12:05

   1. Do 30 kwietnia musisz złożyć wniosek o konto przez internet ze strony promocji (tutaj masz link do tej strony).

   Ważne! Tylko wnioski wypełnione online przez internet ze strony promocji biorą w odział w tej akcji z bonusem 250 zł.

   Konta założone w placówkach/oddziałach, przez pracownika banku nie biorą udziału w tej akcji.

   2. Na stronie promocji klikasz w przycisk “Załóż konto online”. Po jego kliknięciu otwiera Ci się “Wniosek o otwarcie Konta”. Tam w pierwszym kroku masz “Sposób weryfikacji tożsamości”

   Wygląda to tak:
   zakładanie konta santander kurier

   Aktualnie do wyboru jako formę dostarczenia umowy i weryfikacji danych masz tylko kuriera. Więc musisz wybrać kuriera. Ważne by wniosek o konto wysłać do 30 kwietnia a umowę podpisać do 15 maja. Czyli spokojnie ze wszystkim zdążysz kurier powinien się zjawić z umową w ciągu kilku dni roboczych po wypełnieniu wniosku.

 19. Odpowiedz
  Rafał 26 Luty 2021 14:51

  Witam.
  Mam dwa pytania:
  1) czy aby otrzymać dodatkowe 50 zł z kodu polecenia muszę jednorazowo wydać 300 zł za zakupy? W tekście opisane jest to w ten sposób: “dokonać płatności za zakupy za min. 300 zł (kartą lub blikiem)” i nie jestem pewny czy chodzi o jednorazowy zakup za 300 zł czy o sumę płatności w danym miesiącu na kwotę 300zł.

  2) Czy przy spełnianiu warunku: “dokonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub Blikiem) na dowolną kwotę,” można w to wliczyć zakupy przez Internet blikiem czy chodzi tylko o zakupy w sklepach stacjonarnych blikiem? Np. Jeśli kupił bym doładowane do telefonu przez Internet korzystając z blika też zostanie spełniony warunek promocji?

  Dziękuje za wyjaśnienia i pozdrawiam.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 27 Luty 2021 12:52

   1. Jeśli chodzi o dodatkowe 50 zł z programu poleceń to musisz łącznie zrobić kartą lub blikiem zakupy za min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca.
   Nie musi być to jedna transakcja za 300 zł, może to być kilka mniejszych płatności.
   Tylko pamiętaj aby min. 1 transakcja była zrobiona blikiem (warunek konieczny!)

   2. Jeśli chodzi o płatności blikiem mogą być wykonane zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie.

   W regulaminie masz takie zapisy:

   Przyznamy Ci nagrodę w kwocie 50 zł, jeżeli łącznie:
   – zalogujesz się przynajmniej 1 raz do naszej aplikacji –Santander mobile lub Santander internet
   – zapłacisz łącznie za zakupy minimum 300 zł (w ramach nowo otwartego Konta) w okresie nr 2 tj. do końca następnego miesiąca, po tym, w którym zawarliśmy umowę o Konto.

   W ramach kwoty 300 zł musisz wykonać:
   – min.1 płatność BLIKiem (w tym przelew na telefon BLIK; tu nie uwzględniamy wypłat z bankomatu)
   – pozostałe transakcje mogą być wykonane kartą (tu nie uwzględniamy usługi cashback, czyli wypłat gotówki kartą w terminalu w sklepie).

   I dalej definicja płatności Blik:

   płatność BLIK – jest poleceniem przelewu albo poleceniem przelewu wewnętrznego, to transakcja BLIK wykonywana na stronie internetowej lub w sklepie stacjonarnym, umożliwiającym dokonywanie płatności przy wykorzystaniu usługi BLIK…

 20. Odpowiedz
  Łukasz 22 Luty 2021 22:00

  Witam serdecznie,
  Co rozumiemy pod zapisem: ” zapewnić wpływ min. 1000 zł,”. Czy może być to przelew z innego, dowolnego swojego konta na kwote 1.000,-?

  • Odpowiedz
   ddd 22 Luty 2021 22:21

   Przelew z innego banku: może być to przelew 1000 zł ze swojego innego konta (najłatwiej).
   Ale może też być to też przelew wynagrodzenia, stypendium, czegolkolwiek ….
   Ważne by ten wpływ min. 1000 zł został zaksięgowany. Oczywiście zaraz można sobie wszystko przelać spowrotem jak chcesz.

   Ja pierwszego miesiąca zrobiłem sobie przelew 1000 zł mbank -> santander , następnego dnia przelałem 700 zł spowrotem do mbanku, a resztę zostawiłem sobie do zrobienia tych wymaganych płatności.

   • Odpowiedz
    Łukasz 22 Luty 2021 22:47

    Dzięki wielkie za odpowiedź.
    Jeśli można w ten sposób to było by super, bo obecnie nie mam żadnego dochodu od pracodawcy.
    Jeszcze jedno mam pytanie- do kiedy (ostateczny dzień) trzeba złożyć konto, tzn. wypełnić dane osobowe by je otworzyć aby skorzystać z promocji 250,- oraz te 50,- z polecenia? I lepiej zrobić to w placówce banku/oddziale partnerskim banku- gdyz może być szybciej czy pozostać w domu odpadając laptopa i wypełniać dane?
    Pozdrawiam,

    • Ania - Tanie-Konto.pl 23 Luty 2021 10:01

     Do 28 lutego musisz złożyć wniosek o konto przez internet ze strony promocji (tutaj masz link do tej strony).

     Ważne! Tylko wnioski wypełnione online przez internet ze strony promocji biorą w odział w tej akcji z bonusem 250 zł. Konta założone przez pracownika w oddziale nie będą brały udziału.

     Aktualnie do wyboru jako formę dostarczenia umowy i weryfikacji danych masz tylko kuriera. Więc musisz wybrać kuriera. Ale spokojnie ze wszystkim zdążysz umowę trzeba zawrzeć do 15 marca. Także masz bardzo dużo czasu na to. Kurier powinien się zjawić z umową w ciągu kilku dni roboczych po wypełnieniu wniosku.

  • Odpowiedz
   Natans 22 Luty 2021 22:16

   Zasilasz swoje konto 1000 zł poprzez przelew z innego banku. W historii konta musisz mieć tą kwotę zaksięgowane.

 21. Odpowiedz
  gracz kontowy 16 Luty 2021 21:46

  Zwroty za opłacanie rachunków nie są udzielane gdy opłacamy je z tytułu polecenia zapłaty/ Musimy to czynić samodzielnie.. Sprawdziłem.

 22. Odpowiedz
  Natans 29 Styczeń 2021 18:50

  Musze przyznać, że pierwszą cześć premii tj. 50 zł z promocji polecam moj bank wypłacili mi w terminie.

  W grudniu założyłem konto w poprzedniej promocji, wpisałem podany tutaj kod polecający, dwa razy zapłaciłem za zakupy kartą (154 zł + 172 zł ) oraz raz zapłaciłem sobie blikiem za jakąs drobnostkę na Allegro (10 zł). W styczniu przelali mi kaskę:

  promocja santander wypłata

  Tak więc wszystko co tutaj jest opisane jak najbardziej działa.

  Teraz czekam na główną nagrodę i of korz pilnuję by spełnić warunki w kązdym miesiącu (zasilenie konta, transakcje kartą, logowanie do ichnej apki). Kolejna wyplata niestety dopiero za kilka miechów 🙂

  Bedę informował co i jak

 23. Odpowiedz
  hen 27 Styczeń 2021 20:28

  Witam,mam pytanie:jak długo na koncie musi być przelana kwota np 1000.zł żeby spełniała warunek promocji?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 27 Styczeń 2021 22:37

   Ten 1000 zł musi zostać zaksięgowany na Twoim koncie. Sprawdź sobie w historii konta.
   Po zaksięgowaniu go na koncie możesz go sobie zaraz nawet następnego dnia przelać spowrotem.

   • Odpowiedz
    Hen 27 Styczeń 2021 22:59

    Dzięki za szybką i rzeczową odpowiedź. Pozdrawiam

 24. Odpowiedz
  Magda 27 Styczeń 2021 16:24

  Dzień dobry, czy ktoś z zakłądających konto we wrześniu otrzymał już premię? (wg regulaminu do 15.02.2021)

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 27 Styczeń 2021 22:34

   Jak ja brałem udział w promocji Santandera na początku zeszłego roku, to pamiętam, że wypłacili jakoś w okolicach terminu z regulaminu. Także, raczej spodziewaj się wypłaty w regulaminowym terminie, nie licz na to, że wypłaca wcześniej.

 25. Odpowiedz
  Ania 6 Sierpień 2020 18:07

  Czy jeżeli na FV za przykładowo prąd nie widnieje moje nazwisko ale ja opłacam tą fakture, to czy bank zwróci mi 1%?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 6 Sierpień 2020 22:41

   Rachunki/faktury muszą być wystawione na dane posiadacza konta.

 26. Odpowiedz
  Justimoz 18 Lipiec 2020 01:00

  Czy opłacenie faktury poprzez przelew z konta Jakie Chce na konto innej instytucji np. żłobka też się wlicza do transakcji i do bonusu za min. 300 zł ?

  Faktury za rachunki można przesyłać na adres mailowy banku ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 22 Lipiec 2020 11:52

   Niestety zwrot 1% obejmuje jedynie faktury za: gaz, prąd, TV, internet, telefon .

   Co zrobić, aby otrzymać zwroty:

   zgłosić rachunki (faktury) – zgłoś do nas wcześniej swoje faktury (muszą być wystawione na Twoje nazwisko),
   opłacić rachunki z konta – zwroty za domowe rachunki to nagrody, które otrzymasz od banku za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę.

   Możesz to zrobić:

   w usłudze bankowości elektronicznej Santander internet – najszybciej możesz to zrobić przez dołączenie ich skanów lub zdjęć. W panelu Dopasuj konto wybierz ZWROTY ZA RACHUNKI,
   w dowolnej placówce banku – możesz pokazać faktury doradcy w dowolnej placówce banku.

   Za co otrzymasz zwroty:

   prąd, gaz, internet, telefon komórkowy i stacjonarny oraz telewizję.

   Jak należy opłacać rachunki:

   rachunki możesz opłacać jak Ci wygodnie i jak lubisz – przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty.

   Ile możesz zyskać:

   nawet 25 zł miesięcznie, co oznacza, że możesz obniżyć swoje rachunki nawet o 300 zł rocznie.

 27. Odpowiedz
  Jakub 17 Maj 2020 13:51

  Czy po założeniu konta wraz z kartą, jest ona (karta) widoczna w bankowości? Założyłem dwa dni temu, a dalej wyświetla się “brak kart”.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Maj 2020 14:36

   Daj bankowi kilka dni wyrobienie i przesłanie Ci karty, wtedy powinna się pojawić w bankowości.

 28. Odpowiedz
  Paweł 14 Maj 2020 18:13

  Otrzymałem dziś maila dot. wypłaty bonusu z poprzedniej III edycji promocji.

 29. Odpowiedz
  Magda 13 Maj 2020 16:53

  U mnie wszystko przebiegło ok, ale brałam udział w poprzedniej Money manii z Santanderem (edycja 21)

  Konto założyłam jakoś w listopadzie 2019, w kolejnych miesiącach spełniłam wymagane warunki, a sam przelew 200 zł premii przez organizatora (firmę Totalmoney) nastąpił 3 kwietnia. Poniżej zrzut jak to wyglądało w historii rachunku:

  money mania santander

  Dużo wcześniej (chyba już w styczniu) otrzymałam przelew tych dodatkowych 50 zł z programu poleceń – także warto pamiętać by wpisać podany tutaj kod polecajacy przy wypełnianiu wniosku.

  Także ja tą promocję jak najbardziej polecam to 200 zł i 50 zł wypłacili mi w terminach i bez żadnych komplikacji.

 30. Odpowiedz
  Joanna 10 Marzec 2020 20:18

  Cześć 🙂 bardzo fajny artykuł, mam pytanie odnośnie wykonania min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą. Jeśli umowę podpisałam na początku marca to w których miesiącach powinnam zrobić te transakcje? Jeśli wykonam je marzec/kwiecień i spełnię pozostałe warunki to czy otrzymam bonus?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 10 Marzec 2020 21:04

   1. Jeśli chodzi o pierwszą promocje z bonunsem 200 zł, po 5 transakcji bezgotówkowych robisz w wybranych dwóch kolejnych miesiącach. Czyli może być to zarówno marzec/kwiecień jak i kwiecień/maj – wybór należy od Ciebie.

   2. Jeśli chodzi zaś o dodatkowy bonus 50 zł z programu poleceń to musisz wykonać transakcje kartą za min. 300 zł do końca miesiąca następującego po otwarciu konta. Czyli jeśli konto otworzyłaś w marcu to transakcje kartą za 300 zł musisz zrobić do końca kwietnia.

 31. Odpowiedz
  Chrupek 14 Luty 2020 13:10

  Czy te 300zl obrotu w miesiącu można załatwić bez problemu przesyłając na 301 zł BLIKiem na telefon ?

  • Odpowiedz
   Harry 19 Luty 2020 23:23

   W regulaminie masz taką definicję transakcji bezgotówkowej:

   Transakcje bezgotówkowe – bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność bezgotówkowa kartą za zakupy w sklepie lub w Internecie w tym transakcje Blik (transakcja BLIK jest Poleceniem przelewu albo Poleceniem przelewu wewnętrznego))…

   A wiec BLIK powinien jak najbardziej przejść.

 32. Odpowiedz
  Barbara 14 Luty 2020 09:37

  Witam , założyłam konto już prawie tydzień temu , dostalam kartę , a umowy nie mam kurier się odezwal że będzie dzwonić ale dalej nic , czy to jest prawidlowe. I jeszcze jedno nie wpisalam kodu polecającego tz że promocja nie jest aktualna.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 14 Luty 2020 12:20

   1. Najlepiej zadzwoń na infolinie Santander i tam przedstaw sytuację – podejrzewam, że wyślą do Ciebie kuriera ponownie. Nr infolinii to: 1 9999

   2. Szkoda, że nie wpisałaś kodu polecającego we wniosku, przez to nie zdobędziesz dodatkowych 50 zł z programu poleceń (promocja nr 2)

   Za to jak najbardziej możesz wziąć udział w promocji z bonusem 300 zł na start (promocja nr 1).

   Czyli zamiast maksymalnych 350 zł (z dwóch promocji) możesz zdobyć jedynie 300 zł.

 33. Odpowiedz
  Matek 13 Luty 2020 11:52

  Oczywiście, że bank wypłaca premię w programie poleceń. Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Trzeba tylko i aż spełnić WSZYSTKIE WYMAGANE WARUNKI (miałeś spełnone wszystkie warunki, zaznaczone wszystkie zgody itd?)

  Ja w poprzedniej edycji programu poleceń (jak bonus wynosił jeszcze 80 zł a nie jak teraz 50 zł) zyskałem:
  80 zł – za to że, założyłem konto na kod podany tutaj na stronie
  160 zł – za to, że założyłem konto żonie i 1-osobie z rodziny (oczywiście dopilnowałem by mieli spełnione wszystkie warunki)

  Poniżej zrzut z historii mojego konta:
  santander przelew polecam program polecen

 34. Odpowiedz
  Joanna 9 Luty 2020 21:14

  ‘Wyrażenie zgody na elektroniczny kanał kontaktu (EKK)”
  podczas składania wniosku nie znalazłam tej zgody, czy tą zgodę można zaznaczyć dopiero po podpisaniu umowy?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 10 Luty 2020 11:49

   Tak, jak najbardziej można zaznaczyć tą zgodę po podpisaniu umowy. Tylko trzeba się z tym wyrobić do 30 kwietnia.

   Najlepiej sprawdzić sobie czy mamy ją zaznaczone po zalogowaniu się do bankowości internetowej.
   Klikamy i sprawdzamy:

   Ustawienia -> Forma otrzymywania korespondencji
   Powinno być:
   – Masz wybraną elektroniczną formę kontaktu

   Można od razu sobie sprawdzić czy są zaznaczone zgody marketingowe:
   Ustawienia -> Zgody na kontakt:
   Powinno być:
   – Zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym (tak)
   – Zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym (tak)

 35. Odpowiedz
  Mirek 29 Styczeń 2020 11:30

  Witam,

  czy 5 transakcji karta musi zostać wykonane na określana kwotę czy to nie ma znaczenia??

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 30 Styczeń 2020 01:10

   1. Jeśli chodzi o pierwszą promocję tj. akcję Bonus z premią 300 zł to wymagane płatności mogą być wykonane na całkowicie dowolną kwotę.

   Ważne by w danym miesiącu było zrealizowanych min. 5 płatności kartą (np. w lutym 5 płatności i w marcu 5 płatności).

   2. Jeśli chodzi o dodatkowy bonus z programu poleceń, to warunek płatności kartą (min. 300 zł do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta), można zrealizować wykonując jedną bądź kilka/kilkanaście transakcji kartą – ważne by ich suma wyniosła min. 300 zł.

 36. Odpowiedz
  Michał 25 Styczeń 2020 19:01

  Witam
  jeśli chodzi o program poleceń to ta minimalna kwota 300 zł jaką muszę zapłacić w miesiącu lutym może być rozbita na kilka razy czy to jest kwota jednorazowa za jaką muszę zarobić zakupy?

  • Odpowiedz
   Archi 26 Styczeń 2020 18:47

   Miałem swego czasu takie same pytanie jak Ty.

   Zapytałem doradcę Santander na czacie po zalogowaniu się w bankowości internetowej i odpowiedział mi że, może być to kilka transakcji, ważne by łącznie do końca kolejnego miesiąca z płatności kartą “uzbierało” się to 300 zł.

   Pisałem o tym tutaj.

   • Odpowiedz
    Adams 26 Styczeń 2020 19:00

    Dokładnie tak.
    Liczy się suma transakcji min. 300zł.
    Może to być i 100 płatności.
    UWAGA!
    Ważne żeby płacić fizyczną kartą, a nie wirtualną poprzez NFC, bo takie płatności nie są zaliczane w każdej z promocji (taka pułapka)

    • Adams 26 Styczeń 2020 20:21

     Widocznie nastąpiły zmiany.
     Nie biorę udziału w tej promocji.
     Brałem w poprzedniej (lub dwie wstecz) i tam taka pułapka była.
     Sorry za zamieszanie.
     Ważne. Czytajcie dokładnie regulaminy promocji.

    • archi 26 Styczeń 2020 19:21

     Tutaj w obu promocjach chyba płatności wirtualne powinny przejść bez problemu, wyraźnie je maja uwzględnione z w regulaminie (karta debetowa lub karta mobilna lub blik):

     Polecony zapłaci minimum 300 zł za zakupy Kartą debetową albo Kartą mobilną debetową (
     transakcje cashback nie są wliczane) albo za pomocą usługi BLIK (z wyłączeniem wypłat z
     bankomatu), do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę o: Konto
     Jakie Chcę albo Konto Select.


     Karta mobilna debetowa – instrument płatniczy, wydawany przez Bank, dostępny w aplikacji
     Santander mobile instalowanej w zaufanym urządzeniu mobilnym (Karty: Visa-Mobile debetowa,
     Mastercard Mobile debetowa), umożliwiający Posiadaczowi dokonywanie transakcji zbliżeniowych.

     Sam jednak tego nie testowałem, wszystkie wymagane płatności robiłem płacąc “normalną” kartą w sklepach.

 37. Odpowiedz
  Dotka 6 Styczeń 2020 22:30

  Witam, Czy ten kod polecenia 1016316253 jest nadal aktualny? Można na niego założyć konto, uczestnicząc w tej promocji czy już się skończył limit? 😉

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 7 Styczeń 2020 11:27

   Tak, kod polecenia 1016316253 jest jak najbardziej aktualny i można, (a nawet trzeba 🙂 go wpisać we wniosku o konto jeśli chcemy wziąć udział w programie poleceń i zyskać dodatkowe 50 zł (po spełnieniu warunków opisanych w artykule).

   Z naszej strony jako polecającego (obecnego klienta) wszystkie wymagane regulaminem warunki są spełnione.

   Więcej o programie poleceń Santander tutaj.

 38. Odpowiedz
  onna 10 Październik 2019 17:13

  złożyłam wniosek przyjechał kurier , niestety nieopatrznie nie zaznaczyłam zgód na kontakt w celu marketingowym , niestety wniosku nie można było zmienić , kurier czekał więc podpisałam . zy w tej sytuacji mogę zmienić upoważnienie klienta w placówce banku i nadal skorzystać z promocji ?

  • Odpowiedz
   Pomocny 10 Październik 2019 18:35

   Zgody marketingowe możesz łatwo zmienić w bankowości elektronicznej.

   Po zalogowaniu na konto wchodzisz w Ustawienia. Następnie po lewej stronie w menu klikasz Zgody na kontakt .

   No i zaznaczasz obie zgody na tak:
   – Zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
   – Zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym

   Sprawdź sobie także czy masz udzielone zgodę na elektroniczny kanał kontaktu. W tym celu znowu wchodzisz w Ustawienia. Tym razem klikasz w menu po lewej – Forma otrzymywania korespondencji .

   Jeśli masz udzielone prawidłowo zgodę, powinnaś mieć wyświetlone:

   Masz wybraną elektroniczną formę kontaktu (więcej szczegółów na santander.pl).

   • Odpowiedz
    onna 14 Październik 2019 22:27

    Rzecz w tym , że według konsultanta, tak aby skorzystać z promocji ,wyżej wymienione zgosy muszą być wyrażone z chwilą podisania umowy . Naisałam już reklamacje do banku , uwzględniając okoliczności zawarcia umowy , jak również nastęnego dnia zatwierdziłam zgody marketingowe . Czy nadal mogę liczyć na przystąienie do promocji ?

    • Czytelnik 30 Marzec 2020 16:33

     Witam, jak rozwiązała się Pani sytuacja? Dostała Pani i tak pieniążki?

 39. Odpowiedz
  Poldas 8 Październik 2019 08:41

  Witam. Może głupie pytanie, ale czy do zaliczenia zadania można wykonywać transakcję blikiem dokonując zakupów na allegro ? I czy może to być 5 zakupów po 1zł w tym samym dniu ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Październik 2019 11:08

   W pierwszej promocji “bonus” (150 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki) transakcje bezgotówkowe możesz zrobić kartą lub blikiem. W regulaminie masz taki zapis:

   Transakcje bezgotówkowe – bezgotówkowe transakcje zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie), płatności przez Internet, w tym transakcje Blik (transakcja BLIK jest Poleceniem przelewu albo Poleceniem przelewu wewnętrznego);

   By spełnić warunki płatności musisz dokonać po 5 płatności w dwóch kolejnych miesiącach, czyli np. 5 w październiku i 5 w listopadzie.
   Kwota płatności może być dowolna – ale pamiętaj, że jak te transakcje będą razem za conajmniej 300 zł to automatycznie spełnisz warunek płatności dla dodatkowych 80 zł w programie poleceń (oczywiście jeśli wpisałeś przy wypełnianiu wniosku kod polecającego).

 40. Odpowiedz
  Ola 3 Październik 2019 21:41

  Czy odnośnie karty można wybrać opcję bez karty debetowej, mianowicie “Zainstaluj aplikację mobilną Santander, aby wypłacać z bankomatu i płacić w sklepach obsługujących metodę BLIK, a także płacić zbliżeniowo telefonem.”

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 4 Październik 2019 10:42

   Zgodnie z regulaminem akcji “bonus” musisz założyć konto z kartą debetową

   …złożyć w okresie od 26.08.2019r. do 21.10.2019r. Wniosek o otwarcie Konta Jakie Chcę wraz z kartą debetową wyłącznie poprzez Profil Uczestnika w Serwisie za pośrednictwem linku udostępnionego w zakładce “KONTO BONUS”, przekierowującego Uczestnika do strony internetowej Banku….

   Później wymagane płatności możesz robić blikiem lub kartą.

 41. Odpowiedz
  Bingo 2 Październik 2019 19:37

  Profil na stronie promocji założony, następnie wniosek o konto wypełniony (kod polecającego także wpisany). Teraz czekam na kuriera z umową.

  Pytanka:

  1. Teraz by zgarnąć to 200 zł (150 zł gotówka + 50 zł do Biedry) w promocji Bonus to musze w październiku wykonać 5 transakcji kartą w październiku i w listopadzie 5 pięć transakcji kartą tak?

  2. By dostać to dodatkowe 80 zł po wpisaniu kodu polecającego to wystarczy, że te 5 transkacji będzie razem na min. 300 zł i warunek płatności jest spełniony?

  To jest aż takie proste ? Nic nie pominąłem?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 2 Październik 2019 19:48

   1. Możesz pierwsze 5 transakcji wykonać w październiku, a kolejne 5 w listopadzie.
   Warunki też byłyby spełnione w takiej konfiguracji: 5 transakcji w listopadzie i 5 w grudniu.
   Albo jedna wersja albo druga.

   2. Jeśli te 5 transakcji w pierwszym miesiącu będzie na min. 300 zł to z automatu spełniasz warunek płatności do uzyskania 80 zł z programu poleceń.

 42. Odpowiedz
  Ela 20 Wrzesień 2019 13:35

  Mam pytanie o bonus 200zl:
  „wykonać 5 płatności bezgotówkowych kartą albo Blikiem” – czy muszą to być typowe płatności np.w sklepie za zakupy czy opłacenie np.rachunku za prąd za pomocą blika przez internet tez przejdzie?

 43. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:00

  Czy przy płatnościach kartą są jakie obostrzenia odnośnie kodu MCC ? Użyłem Waszego kodu polecającego :).

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:13

   1. Dziękujemy za użycie naszego kodu polecającego. Z naszej strony (jako polecającego) wszystkie niezbędne warunki/zgody do uzyskania nagród dla obu stron zostały spełnione. Trzeba spełnić tylko warunki dla osoby poleconej (opisane w artykule).

   2. Co do kodów MCC, regulamin “Mam Konto Jakie chcę z premią” nie zawiera żadnych obostrzeń czy ograniczeń co do płatności bezgotówkowych. Są tam jedynie takie ogólne definicje:

   Płatność Kartą – rodzaj transakcji bezgotówkowej wykonanej przy użyciu Karty debetowej w dowolnym punkcie usługowo – handlowym lub w dowolnym serwisie internetowym umożliwiającym wykonanie takiej transakcji, w celu zakupu towarów lub usług oraz rozliczona przez Bank (obciążająca Konto, do którego została wydana Karta kwotą zrealizowanej transakcji).

   Transakcja bezgotówkowa – bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (Płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet zaksięgowana przez Bank na Koncie Klienta.

 44. Odpowiedz
  Magda 1 Sierpień 2019 15:05

  Proszę o potwierdzenie czy dobrze rozumiem warunki obu promocji (150 zł + 50 zł).

  Wypełniam wniosek o konto 10 sierpnia (wpisuje podany kod polecenia), potem podpisuję umowę a następnie zaznaczam wszystkie wymagane zgody.

  Teraz by zdobyć to 150 zł to w każdym z miesięcy sierpień, wrzesień, październik muszę:
  – zalogować się do apki
  – zrobić 5 płatności kartą lub blikiem (rozumiem, że kwota dowolna? moze być np. płatność 2 zł za bułki)
  – zasilić konto 1000 zł (czyli sobie poprostu przelewam ten 1000 zł na moje konto w Santanderze z innego banku? czy po zaksięgowaniu na koncie tego 1000 zł mogę sobie go przelać zaraz spowrotem?)

  Teraz by zdobyć to 50 zł z progaramu poleceń to dodatkowo muszę przypilnować by do końca września:
  – suma płatności bezgotówkowych dokonanych kartą lub blikiem wyniosła min. 300 zł
  – co najmniej raz zapłacić za coś blikiem (generując sobie kod blik w apce)

  Czy jeśli tak zrobię jak opisałam to wszystko będzie ok?

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0