Regulamin

Korzystając z portalu Tanie-Konto.pl zgadzasz się na poniższe warunki:

1. Zawarte w portalu Tanie-Konto.pl opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób wyrażają poglądy i opinie ich autorów. Redaktorzy portalu tanie-konto.pl nie odpowiadają za treść wiadomości publikowanych w komentarzach.

2. Niektóre obszary portalu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

3. Porady prezentowane na łamach portalu Tanie-Konto.pl w artykułach i komentarzach, powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie.

4. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań by prezentowane dane były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji związanych z finansami.

5. Dane publikowane w portalu Tanie-Konto.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.

6. Redaktorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji i usuwania komentarzy bez podania przyczyny.

7. W celach podwyższenia bezpieczeństwa, od użytkowników, którzy udzielają komentarzy na w portalu tanie-konto.pl pobierane i zapisywane w bazie danych są takie informacje jak: adres IP, oraz czas wysłania komentarza.

 


   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0