Regulamin

Regulamin:

1. Zawarte w portalu Tanie-Konto.pl opinie wyrażone przez społeczność w komentarzach lub w inny sposób wyrażają poglądy i opinie ich autorów. Redaktorzy portalu tanie-konto.pl nie odpowiadają za treść wiadomości publikowanych w komentarzach.

2. Niektóre obszary portalu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku.

3. Wszystkie informacje oraz dane zamieszczone w serwisie nie stanowią oferty, usługi doradztwa ani rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawione informacje były aktualne, a analizy rzetelne. Nie zwalnia to jednak użytkownika z obowiązku zapoznania się z regulaminami i innymi materiałami informacyjnymi, które dotyczą opisywanych produktów lub usług, przed podjęciem jakichkolwiek decyzji z nimi związanych.

4. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań by prezentowane dane były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych w podejmowaniu decyzji związanych z finansami.

5. Dane publikowane w portalu Tanie-Konto.pl mają charakter wyłącznie informacyjny.

6. Redaktorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji i usuwania komentarzy bez podania przyczyny.

7. W celach podwyższenia bezpieczeństwa, od użytkowników, którzy udzielają komentarzy na w portalu tanie-konto.pl pobierane i zapisywane w bazie danych są takie informacje jak: adres IP, oraz czas wysłania komentarza.

 


Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0