Promocja CitiBank: 600 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej

Aktualizacja - 2024.05.07

W promocji z bardzo krótkim okresem karencji Citibank przyznaje kody zakupowe do Biedronki w zamian za wyrobienie karty kredytowej i jej pięciokrotne użycie w każdym z 6 kolejnych miesięcy. 

Życie potrafi zaskoczyć nagłymi wydatkami. Nie zawsze jesteśmy w stanie je pokryć z bieżących dochodów.

W takich awaryjnych sytuacjach (i nie tylko) przydaje się karta kredytowa. Mądrze używana zapewnia płynność finansową. W dodatku niektóre banki płacą klientom za jej wyrobienie.

Nawet 600 zł do Biedronki z Kartą Kredytową Citibank

Świetnym przykładem jest karta kredytowa Citi Handlowego. W szczególności chodzi o plastik o nazwie Simplicity, za którego wyrobienie i spełnienie prostych warunków bank przyznaje 600 zł w formie kart podarunkowych do Biedronki. Do tego na 12 miesięcy bezwarunkowo zwalnia z opłaty za obsługę plastiku. Przekłada się to na oszczędność 144 zł.

Można też zdobyć premię za otwarcie konta osobistego. W tym przypadku nagroda wynosi 700 zł w gotówce.

Trwająca do 8 lipca 2024 r. promocja adresowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie miały karty kredytowej Citi Handlowego od 1 kwietnia 2023 r. Posiadanie innych produktów w tej instytucji np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji specjalnej.

Uwaga! W akcji obowiązuje limit 1000 uczestników. Zatem warto się pospieszyć ze złożeniem wniosku. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pamiętajmy również, że promocja dotyczy produktu kredytowego. Osoby zainteresowane muszą więc wykazać się minimalnymi dochodami (1200 zł netto dla etatowców i 2500 zł dla przedsiębiorców) oraz okresem zatrudnienia (3 miesiące) / prowadzenia firmy (24 miesiące).

powrót do menu ↑

Jak dostać 600 zł do Biedronki od CitiBanku?

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu na karcie? Należy:

1Do 8 lipca 2024 na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę. Umowę można zawrzeć całkowicie online (metodą na selfie, czyli robiąc smartfonem zdjęcie twarzy) albo za pośrednictwem kuriera.

Uwaga! Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile.

2Do końca 6 miesiąca po miesiącu wyrobienia karty zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Przykład: zawierając umowę o kartę w maju, kartę rejestrujemy do 30 listopada (można to zrobić szybciej). Możemy to zrobić na stronie programu lub w e-bankowości Citi Handlowego.

3W każdym z 6 kolejnych miesięcy po miesiącu wyrobienia karty wykonać nią 5 płatności bezgotówkowych na łącznie min. 100 zł.

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp. Za każdy miesiąc bank przyznaje e-kod o wartości 100 zł. W sumie można otrzymać sześć voucherów o łącznej wartości 600 zł.

Jeśli więc umowę zawrzemy w maju, transakcje realizujemy .

Przykład: zawierając umowę w maju 5 płatności na łączną kwotę min.  100 zł należy wykonać od czerwca do listopada włącznie.   Przy umowie w czerwcu czas na spełnienie tego wymogu przesunie się od lipca do grudnia.

Ważne! Niespełnienie warunku aktywności (pięć transakcji kartą) w jednym miesiącu nie pozbawia uczestnika prawa do otrzymania nagrody w kolejnych miesiącach.

Przyznanie nagrody

Premia za wyrobienie karty kredytowej Simplicity podzielona jest na sześć części po 100 zł każda. Bank przekaże e-kod na zakupy do Biedronki w ciągu 30 dni od poinformowania uczestnika o spełnieniu przez niego warunków przyznania nagrody. Informację taką wyśle do końca następnego miesiąca po miesiącu dokonania płatności.

Przykład. Zawieramy umowę w maju. Pierwsze promocyjne transakcje realizujemy w czerwcu. Do 31 lipca bank informuje nas o spełnieniu wymogu aktywności, a voucher przesyła do 30 sierpnia.

Uwaga! Bon zakupowy jest ważny przez sześć miesięcy od dnia jego przekazania w e-bankowości.

powrót do menu ↑

Opłaty za kartę

Wyrobienie karty kredytowej Simplicity odbywa się bezpłatnie. Za obsługę plastiku bank standardowo nalicza 12 zł miesięcznie. Jednak przez pierwszy rok w ramach promocji tego nie robi.

Co później? Klient też może uniknąć wspomnianej opłaty. Wystarczy, że w każdym miesiącu wykona kartą płatności bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł.

Bezkosztowe utrzymanie karty kredytowej wymaga też spłaty wykorzystanego limitu na czas. Ostateczny termin bank wskazuje na przesyłanym co miesiąc wyciągu. W razie opóźnień naliczy odsetki.

Ponadto, by uniknąć opłat związanych z kartą kredytową Simplicity, zrezygnujmy z usług dodatkowych. Nie pobierajmy gotówki w bankomacie. Zadłużenie spłacajmy przelewem. Dostępny limit sprawdzajmy w aplikacji, a nie w bankomacie.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego to świetna okazja, by w łatwy sposób zdobyć bony zakupowe do Biedronki o wartości 600 zł. Wystarczy w każdym z sześciu kolejnych miesięcy wykonywać kartą kredytową Simplicity pięć transakcji bezgotówkowych na łącznie min. 100 zł i zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Przez pierwsze 12 miesięcy kosztami utrzymania plastiku nie musimy się przejmować. Bank bezwarunkowo nie pobiera 12-zł opłaty za obsługę. Później też możemy jej uniknąć, wykonując co miesiąc obrót bezgotówkowy na łącznie min. 1000 zł.

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi.

W pierwszej z nich możemy zyskać 900 zł w bonach . Nagroda wyższa, jednak warunki trudniejsze do spełnienia.

Warto także dodać, że w ramach promocji CitiKonta Citi Handlowego, pod prostymi do spełnienia warunkami można: zgarnąć nawet 700 zł i stać się posiadaczem darmowego konta osobistego z bezprowizyjnym dostępem do wszystkich bankomatów w kraju.

Jeśli nie interesuje nas ta forma nagrody, rozważmy udział w promocji karty kredytowej ze smartfonem. Tam gratyfikacją jest smartfon Samsung Galaxy A15 oraz 300 w bonach.

Karta Citi Simplicity

PROMOCJA: 600 zł na zakupy w Biedronce

+ 600 zł do Biedronki
26 dni do końca promocji

Przydatne dokumenty (pdf)

9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 600 zł na zakupy do Biedronki

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Piotr 6 Kwiecień 2023 11:01

  Czy ta oferta jest bezpieczna i nie ma ukrytych kosztów?

 2. Odpowiedz
  Wiesław 29 Grudzień 2020 01:14

  ‘Trwająca do 31 grudnia promocja’. Przepraszam, ale jaka promocja?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Grudzień 2020 12:22

   Strona promocji była niedostępna przez kilka dni (związane było to ze świętami).
   Teraz już działa prawidłowo.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0