Promocja CitiBank: 450 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej

Aktualizacja - 2022.09.14

Jeśli wyrobimy kartę kredytową Simplicity i w trzy miesiące wydamy nią 1000 zł, Citibank nagrodzi nas 450-zł voucherem do wykorzystania w Biedronce. Równie łatwo zdobędziemy sięgającą 450 zł premię za otwarcie konta osobistego.

Pewnie nieraz słyszałeś, że karta kredytowa wpędza ludzi w kłopoty. Po części to prawda. Jednak mądrze używana jest narzędziem wspierającym płynność finansową. Może też być sposobem na lepsze zarządzanie oszczędnościami. Do tego są na rynku banki, które płacą za jej wyrobienie.

Jak zdobyć 450 zł do Biedronki?

Świetnym przykładem jest karta kredytowa Citi Handlowego. W szczególności chodzi o plastik o nazwie Simplicity, za którego wyrobienie i spełnienie prostych warunków bank przyznaje 450 zł w formie kart podarunkowych do Biedronki. Oprócz tego przez rok obniża do 300 zł (z 1000 zł) próg obrotów bezgotówkowych zwalniających z 12-zł opłaty miesięcznej.

Do tego bank oferuje konto oszczędnościowe, na którym płaci 5,5 proc. w skali roku. To jedna z lepszych stawek.

Można też zdobyć premię za otwarcie konta osobistego. W tym przypadku nagroda wynosi 450 zł w gotówce.

Trwająca do 16 stycznia 2023 r. promocja adresowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie miały karty kredytowej Citi Handlowego od 1 września 2020 r. Posiadanie innych produktów w tej instytucji np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji specjalnej.

Uwaga! Obowiązuje limit 1000 zgłoszeń. Warto więc pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Ważne! By móc otrzymać bonus, trzeba pomyślnie przebrnąć proces badania zdolności kredytowej. Minimalne wymagania to 18 lat, dochód 1200 zł netto miesięcznie i zatrudnienie w danym miejscu od co najmniej trzech miesięcy. Osoby prowadzące biznes (min. 24 miesiące) muszą zarabiać min. 2500 zł netto.

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu na karcie? Należy:

1Do 16 stycznia 2023 na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe, bo to warunek zdobycia pierwszego bonu 50 zł. Wymagane jest zaznaczenie dwóch zgód na przesyłanie przez bank informacji handlowych: elektronicznie oraz telefonicznie.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę. Umowę można zawrzeć całkowicie online (metodą na selfie, czyli robiąc smartfonem zdjęcie twarzy) albo za pośrednictwem kuriera.

Uwaga! Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

2Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład: zawierając umowę o kartę we wrześniu czas na zalogowanie się mamy do końca października (można to zrobić już we wrześniu). W przypadku wyrobienia plastiku w październiku omawiany warunek musimy spełnić do końca listopada.

3Do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy zrealizować kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę we wrześniu płatności na łączną kwotę min.  1000 zł należy wykonać do końca grudnia 2022.   Przy umowie w październiku czas na spełnienie tego wymogu przesunie się do końca stycznia 2023.

Pamiętajmy: Im szybciej wykonamy wymagany obrót, tym szybciej otrzymamy nagrodę.

Przyznanie nagrody

Im szybciej wykonamy wymagany obrót na 1000 zł, tym szybciej karta podarunkowa do Biedronki będzie nasza. O zdobyciu nagrody dowiemy się z wiadomości w systemie transakcyjnym Citibank Online. Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę prześle ją do końca miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków. W ciągu kolejnych 60 dni bank przekaże nam ją (jako e-kod o wartości 450 zł) w osobnej wiadomości w bankowości internetowej.

Termin ważności e-kodu wynosi 6 miesięcy od daty jego przesłania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie w Biedronce do maksymalnej wartości (450 zł).

Opłaty za kartę

Za wyrobienie karty kredytowej Citibank nie nalicza opłaty. Natomiast pobiera 12 zł miesięcznie za jej obsługę.

Na szczęście można uniknąć tej daniny. Jak? Przez pierwsze 12 miesięcy od wydania plastiku należy wykonywać nim obroty bezgotówkowe na min. 300 zł miesięcznie, czyli relatywnie niedużo. Później próg wydatków wzrośnie do 1000 zł.

Z założenia instrument tego typu służy do płatności bezgotówkowych. Nie warto więc podejmować nim gotówki z bankomatów. Wiąże się to z aż 10-proc. prowizją (min. 20 zł).

Sporo kosztuje też spłata zadłużenia w oddziale (20 zł) i bankomacie (10 zł). Unikajmy również usług dodatkowych i w terminie regulujmy dług. W przeciwnym razie bank będzie naliczać odsetki.

Czy warto?

W promocji Citi Handlowego warto wziąć udział z uwagi na wartość nagrody i łatwość jej zdobycia. W zamian za zawarcie umowy i wykonanie kartą kredytową Simplicity w ciągu trzech miesięcy transakcji bezgotówkowych na 1000 zł otrzymuje się 450-zł bon zakupowy do Biedronki.

Utrzymanie plastiku może być całkowicie bezpłatne. Wystarczy co miesiąc wydawać nią 300 zł, a od drugiego roku od zawarcia umowy – 1000 zł.

Nie zapomnijmy o promocji CitiKonta Citi Handlowego Otwierając je i spełniając proste warunki, otrzymamy 450 zł w gotówce.

Karta Citi Simplicity

PROMOCJA: 450 zł na zakupy w Biedronce

+ 450 zł do Biedronki
Promocja zakończona

Przydatne dokumenty (pdf)

9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 450 zł na zakupy do Biedronki

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Piotr 6 Kwiecień 2023 11:01

  Czy ta oferta jest bezpieczna i nie ma ukrytych kosztów?

 2. Odpowiedz
  Wiesław 29 Grudzień 2020 01:14

  ‘Trwająca do 31 grudnia promocja’. Przepraszam, ale jaka promocja?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Grudzień 2020 12:22

   Strona promocji była niedostępna przez kilka dni (związane było to ze świętami).
   Teraz już działa prawidłowo.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0