Promocja CitiBank: 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej

Umiejętnie używana kredytówka zapewnia płynność finansową. A w tym przypadku umożliwia jeszcze zgarnięcie bonu na spore zakupy!

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji Citibanku lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  Citibank karta: promocja 400 zł na Allegro.

Citi Handlowy choć jest średniej wielkości bankiem, należy do największych wydawców kart kredytowych na polskim rynku. Wedle stanu na III kw. 2018 r. zajmował trzecie miejsce z liczbą prawie 700 tys. plastików tego typu.

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę utrzymuje wysoką sprzedaż dzięki częstym i atrakcyjnym promocjom.

W ramach jednej z nich oferuje 400 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka.

Karta podarunkowa będąca nagrodą w promocji ma postać 13-cyfrowego elektronicznego kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka . Aby móc go zrealizować, należy podać go po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów.

Jak zdobyć 400 zł do Biedronki?

Promocja CitiBankBiedronka 400 zł
Ile można zyskać? 400 zł do wydania w sklepach Biedronka
Do kiedy można przystąpić? do 22 stycznia 2020 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Do 22 stycznia: wypełnić wniosek o kartę, dostarczyć dokumenty dochodowe i zawrzeć umowę o kartę
2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej
3. Wydać kartą łącznie co najmniej 1500 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy
Strona promocji z regulaminem

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci Citi Handlowego. W szczególności chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2018 r. nie miały głównej karty kredytowej w tym banku. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne.

Promocja trwa od 12 lipca do 22 stycznia 2020 r. Udział w niej wymaga spełnienia podstawowych warunków dotyczących minimalnego:

 • wieku – min. 18 lat,
 • zatrudnienia (otrzymywania świadczenia w przypadku emerytów i rencistów) – min. trzy miesiące w obecnej firmie (dla przedsiębiorców – min 12 miesięcy),
 • dochodu – min. 1200 zł netto (dla przedsiębiorców – min. 2500 zł netto).

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu na karcie? Należy:

 • Złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na na stronie promocji
 • Dostarczyć/dołączyć wymagany dokument potwierdzający dochód (np. w przypadku umowy o pracę takim dokumentem będzie wyciąg z konta bankowego z ostatnich 3-miesiecy)

Uwaga! Przyznanie karty uzależnione jest od indywidualnej decyzji banku.

Natomiast celem otrzymania nagrody należy:

 • W końca kolejnego miesiąca od zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Po otrzymaniu karty w ciągu trzech miesięcywydać nią łącznie min. 1500 zł (liczą się transakcje w punktach stacjonarnych oraz internecie).

Na spełnienie warunków aktywności związanych z transakcjami kartą mamy trzy miesiące od zawarcia umowy. Termin graniczny to koniec trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o kartę Citi Simplicity.

Jeśli więc formalności załatwimy w październiku, to logowanie musimy wykonać do końca listopada, a transakcje kartą za min. 1500 zł do końca stycznia 2020.

Informację o przyznaniu nagrody Citi Handlowy przekaże jako wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Natomiast przekazania e-kodu dokona w kolejnej wiadomości w ciągu kolejnych 60 dni.

Termin ważności e-kodu wynosi 6 miesięcy od daty jego przesłania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie w Biedronce do maksymalnej wartości (400 zł).

Darmowa karta kredytowa w Citi Handlowym

Wydanie karty kredytowej Simplicity jest darmowe. Nie ma też opłaty miesięcznej ani rocznej za użytkowanie – bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. To jedyny taki plastik z funkcją kredytową na rynku.

Jeśli będziemy spłacać powstałe zadłużenie w wyznaczonym terminie, unikniemy również odsetek. W przeciwnym razie zapłacimy 10 proc. w skali roku od wykorzystanego limitu.

Opłaty występują przy usługach dodatkowych, np. usłudze CitiPhone albo gdy zamówimy kartę dodatkową w ramach jednej umowy.

Ponadto są nimi obciążone niektóre operacje, np. wypłata z bankomatu (8 proc. min 10 zł), spłata w oddziale (20 zł) lub bankomacie (10 zł), przelew z rachunku (8 proc. min 10 zł).

Jednak normalnie użytkowana karta Simplicity jest zupełnie bezkosztowa.

Czy warto?

Jeśli wiemy, jak używać karty kredytowej, i nie jesteśmy zbyt mocno zadłużeni, możemy w prosty sposób zdobyć bon na całkiem spore zakupy. Umiejętnie używana kredytówka Citi Handlowego jest bowiem darmowa, a czas na spełnienie warunków promocji – długi.

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi.

W pierwszej z nich możemy zyskać 400 zł na Allegro – warunki bardzo podobne do spełnienia, kartą musimy wydać również 1500 zł w ciągu kolejnych trzech miesięcy.

W drugiej możemy w zyskać  telefon LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł za wyrobienie o 500 zł większych obrotów kartą (2000 zł).

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka

+ 400 zł do Biedronki
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 400 zł na zakupy do Biedronki

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0