Promocja CitiBank: 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej

Umiejętnie używana kredytówka zapewnia płynność finansową. A w tym przypadku umożliwia jeszcze zgarnięcie bonu na spore zakupy!

Citi Handlowy choć jest średniej wielkości bankiem, należy do największych wydawców kart kredytowych na polskim rynku. Wedle stanu na III kw. 2018 r. zajmował trzecie miejsce z liczbą prawie 700 tys. plastików tego typu.

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę utrzymuje wysoką sprzedaż dzięki częstym i atrakcyjnym promocjom.

W ramach jednej z nich oferuje 400 zł do wydania w sklepach sieci Biedronka.

Karta podarunkowa będąca nagrodą w promocji ma postać 13-cyfrowego elektronicznego kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka . Aby móc go zrealizować, należy podać go po zeskanowaniu przez kasjera ostatniego z produktów.

Jak zdobyć 400 zł do Biedronki?

Promocja CitiBankBiedronka 400 zł
Ile można zyskać? 400 zł do wydania w sklepach Biedronka
Do kiedy można przystąpić? do 3 października 2019 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Do 3 października: wypełnić wniosek o kartę, dostarczyć dokumenty dochodowe i zawrzeć umowę o kartę
2. Zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej i wydać kartą łącznie co najmniej 2000 zł w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy
Strona promocji z regulaminem

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci Citi Handlowego. W szczególności chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie miały głównej karty kredytowej w tym banku. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne.

Promocja trwa od 12 lipca do 3 października. Udział w niej wymaga spełnienia podstawowych warunków dotyczących minimalnego:

 • wieku – min. 18 lat,
 • zatrudnienia (otrzymywania świadczenia w przypadku emerytów i rencistów) – min. trzy miesiące w obecnej firmie (dla przedsiębiorców – min 12 miesięcy),
 • dochodu – min. 1200 zł netto (dla przedsiębiorców – min. 2500 zł netto).

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu na karcie? Należy:

 • Złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity na na stronie promocji
 • Dostarczyć wymagany dokument potwierdzający dochód (można załączyć skany lub załatwić mailem)

Uwaga! Przyznanie karty uzależnione jest od indywidualnej decyzji banku.

Natomiast celem otrzymania nagrody należy w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy:

 • Zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Po otrzymaniu karty – wydać nią łącznie min. 2000 zł (liczą się transakcje w punktach stacjonarnych oraz internecie).

Na spełnienie powyższych warunków mamy trzy miesiące od zawarcia umowy. Termin graniczny to koniec trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym podpisaliśmy umowę o kartę Citi Simplicity. Jeśli więc formalności załatwimy w sierpniu, to logowanie i transakcje musimy wykonać do końca listopada.

Informację o przyznaniu nagrody Citi Handlowy przekaże jako wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków. Natomiast przekazania e-kodu dokona w kolejnej wiadomości w ciągu kolejnych 60 dni.

Termin ważności e-kodu wynosi 6 miesięcy od daty jego przesłania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie w Biedronce do maksymalnej wartości (400 zł).

Darmowa karta kredytowa w Citi Handlowym

Wydanie karty kredytowej Simplicity jest darmowe. Nie ma też opłaty miesięcznej ani rocznej za użytkowanie – bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. To jedyny taki plastik z funkcją kredytową na rynku.

Jeśli będziemy spłacać powstałe zadłużenie w wyznaczonym terminie, unikniemy również odsetek. W przeciwnym razie zapłacimy 10 proc. w skali roku od wykorzystanego limitu.

Opłaty występują przy usługach dodatkowych, np. usłudze CitiPhone albo gdy zamówimy kartę dodatkową w ramach jednej umowy.

Ponadto są nimi obciążone niektóre operacje, np. wypłata z bankomatu (8 proc. min 10 zł), spłata w oddziale (20 zł) lub bankomacie (10 zł), przelew z rachunku (8 proc. min 10 zł).

Jednak normalnie użytkowana karta Simplicity jest zupełnie bezkosztowa.

Podsumowanie

Jeśli wiemy, jak używać karty kredytowej, i nie jesteśmy zbyt mocno zadłużeni, możemy w prosty sposób zdobyć bon na całkiem spore zakupy. Umiejętnie używana kredytówka Citi Handlowego jest bowiem darmowa, a czas na spełnienie warunków promocji – długi.

Na koniec warto przypomnieć także o bardzo alternatywnej promocji karty kredytowej Citi, gdzie możemy z kolei zyskać 400 zł na Allegro – warunki jeszcze łatwiejsze do spełnienia, kartą musimy wydać 1500 zł (o 500 zł mniej niż w promocji z Biedronką).

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka

+ 400 zł do Biedronki
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 400 zł na zakupy do Biedronki

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0