Promocja CitiBank: 600 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej

Aktualizacja - 2022.07.17

Chciałbyś zrobić zakupy w Biedronce za 600 zł? Wyrób w promocji kartę kredytową Citibanku i realizuj nią transakcje na min. 300 zł miesięcznie. Przy okazji możesz też w łatwy sposób zgarnąć 270 zł w gotówce za założenie darmowego konta osobistego.

Pewnie nieraz słyszałeś, że karta kredytowa wpędza ludzi w kłopoty. Po części to prawda. Jednak mądrze używana jest narzędziem wspierającym płynność finansową. Może też być sposobem na lepsze zarządzanie oszczędnościami. Do tego są na rynku banki, które płacą za jej wyrobienie.

Jak zdobyć 600 zł do Biedronki?

Świetnym przykładem jest karta kredytowa Citi Handlowego. W szczególności chodzi o plastik o nazwie Simplicity, za którego wyrobienie i spełnienie prostych warunków bank przyznaje 600 zł w formie karty podarunkowej Biedronki. Oprócz tego przez rok obniża do 300 zł (z 1000 zł) próg obrotów bezgotówkowych zwalniających z 12-zł opłaty miesięcznej.

Do tego bank oferuje konto oszczędnościowe, na którym płaci 5,5 proc. w skali roku. To jedna z lepszych stawek.

Można też zdobyć premię za otwarcie konta osobistego. W tym przypadku nagroda wynosi 270 zł w gotówce.

Trwająca do 16 sierpnia promocja adresowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie miały karty kredytowej Citi Handlowego od 1 stycznia 2020 r. Posiadanie innych produktów w tej instytucji np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji specjalnej.

Uwaga! Obowiązuje limit 1000 zgłoszeń. Warto więc pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Ważne! By móc otrzymać bonus, trzeba pomyślnie przebrnąć proces badania zdolności kredytowej. Minimalne wymagania to 18 lat, dochód 1200 zł netto miesięcznie i zatrudnienie w danym miejscu od co najmniej trzech miesięcy. Osoby prowadzące biznes (min. 24 miesiące) muszą zarabiać min. 2500 zł netto.

Promocja CitiBank Biedronka 600 zł
Ile można zyskać? 600 zł do wydania w sklepach Biedronka
Do kiedy można przystąpić? do 16 sierpnia 2022 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Do 16 sierpnia: wypełnić wniosek o kartę, dostarczyć dokumenty dochodowe i zawrzeć umowę o kartę
2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogować się do aplikacji Citi Mobile
3. W każdym z siedmiu kolejnych miesięcy po zawarciu umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł.
Strona promocji z regulaminem

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu na karcie? Należy:

1Do 16 sierpnia na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę. Umowę można zawrzeć całkowicie online (metodą na selfie, czyli robiąc smartfonem zdjęcie twarzy) albo za pośrednictwem kuriera.

Uwaga! Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

2Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład: zawierając umowę o kartę w lipcu czas na zalogowanie się mamy do końca sierpnia (można to zrobić już w lipcu). W przypadku wyrobienia plastiku w sierpniu omawiany warunek musimy spełnić do końca września.

3W każdym z siedmiu kolejnych miesięcy po zawarciu umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 300 zł.

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w lipcu płatności na łączną kwotę min.  300 zł należy wykonać w każdym miesiącu od sierpnia 2022 do lutego 2023.   Przy umowie w sierpniu czas na spełnienie tego wymogu przesunie się do końca marca 2023.

Przyznanie nagrody

Nagroda za wyrobienie karty Simplicity podzielona jest na kilka części o wartości 200 zł i cztery razy po 100 zł. Łącznie daje to 600 zł na zakupy.

Wszystkie e-kody bank przekaże w wiadomości w bankowości internetowej. Zrobi to w ciągu 60 dni od poinformowania nas o przyznaniu vouchera. Natomiast powiadomienie o spełnieniu warunków otrzymania premii za dany miesiąc wyśle do końca następnego miesiąca.

Jeśli więc plastik wyrobimy w lipcu, to pierwsze wymagane obroty wykonujemy w sierpniu. Powiadomienie o przyznaniu nagrody otrzymamy do końca września, a kartę zakupową Biedronki – do końca listopada. Doświadczenia z wcześniejszych edycji promocji wskazują, że wszystko odbywa się dużo sprawniej.

Ważne! E-kody są ważne sześć miesięcy od ich przekazania. Można płacić nimi wielokrotnie – do wyczerpania salda.

Opłaty za kartę

Za wyrobienie karty kredytowej Citibank nie nalicza opłaty. Natomiast pobiera 12 zł miesięcznie za jej obsługę.

Na szczęście można uniknąć tej daniny. Jak? Przez pierwsze 12 miesięcy od wydania plastiku należy wykonywać nim obroty bezgotówkowe na min. 300 zł miesięcznie, czyli relatywnie niedużo. Później próg wydatków wzrośnie do 1000 zł.

Z założenia instrument tego typu służy do płatności bezgotówkowych. Nie warto więc podejmować nim gotówki z bankomatów. Wiąże się to z aż 10-proc. prowizją (min. 20 zł).

Sporo kosztuje też spłata zadłużenia w oddziale (20 zł) i bankomacie (10 zł). Unikajmy również usług dodatkowych i w terminie regulujmy dług. W przeciwnym razie bank będzie naliczać odsetki.

Czy warto?

Promocja karty kredytowej Simplicity to świetny sposób na zrobienie darmowych zakupów w Biedronce o wartości 600 zł. Wystarczy w każdym z siedmiu kolejnych miesięcy realizować plastikiem transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł. Dzięki temu unikniemy też opłaty za obsługę instrumentu.

Nie zapomnijmy o promocji CitiKonta Citi Handlowego Otwierając je i spełniając proste warunki, otrzymamy 270 zł w gotówce.

Karta Citi Simplicity

PROMOCJA: 600 zł na zakupy w Biedronce

+ 600 zł do Biedronki
3 dni do końca promocji

Przydatne dokumenty (pdf)

9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 600 zł na zakupy do Biedronki

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Wiesław 29 Grudzień 2020 01:14

  ‘Trwająca do 31 grudnia promocja’. Przepraszam, ale jaka promocja?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Grudzień 2020 12:22

   Strona promocji była niedostępna przez kilka dni (związane było to ze świętami).
   Teraz już działa prawidłowo.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0