Promocja CitiBank: 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka za wyrobienie karty kredytowej

Aktualizacja - 2022.04.17

Oferowana przez Citi Handlowy karta kredytowa Simplicity daje darmowy dostęp do dodatkowych środków. Za jej wyrobienie bank przyznaje 400 zł na zakupy w Biedronce. Jakby tego było mało, trzykrotnie obniża miesięczny próg wydatków zwalniających z opłaty za obsługę nośnika.

Citi Handlowy choć jest średniej wielkości bankiem, należy do największych wydawców kart kredytowych na polskim rynku.

Zewsząd słyszymy, że karta kredytowa to zło. Jednak umiejętnie używana stanowi duże wsparcie dla domowego budżetu, ponieważ poprawia płynność finansową, czyli zapewnia natychmiastowy dostęp do środków. Do tego nie musi być droga w utrzymaniu. Niekiedy może być darmowa. Zdarza się, że można nawet zarobić na jej wyrobieniu.

Jak zdobyć 400 zł do Biedronki?

Świetnym przykładem jest karta kredytowa Citi Handlowego. W szczególności chodzi o plastik o nazwie Simplicity, za którego wyrobienie i spełnienie prostych warunków bank przyznaje 400 zł w formie karty podarunkowej Biedronki. Oprócz tego przez rok obniża do 300 zł (z 1000 zł) próg obrotów bezgotówkowych zwalniających z 12-zł opłaty miesięcznej.

Trwająca do 16 sierpnia promocja adresowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie miały karty kredytowej Citi Handlowego od 1 stycznia 2020 r. Posiadanie innych produktów w tej instytucji np. konta osobistego nie wyklucza z udziału w akcji specjalnej.

Ważne! By móc otrzymać bonus, trzeba pomyślnie przebrnąć proces badania zdolności kredytowej. Minimalne wymagania to 18 lat, dochód 1200 zł netto miesięcznie i zatrudnienie w danym miejscu od co najmniej trzech miesięcy. Osoby prowadzące biznes (min. 24 miesiące) muszą zarabiać min. 2500 zł netto.

Promocja CitiBank Biedronka 400 zł
Ile można zyskać? 400 zł do wydania w sklepach Biedronka
Do kiedy można przystąpić? do 15 kwietnia 2022 r.
Dla kogo? dla nowych klientów
Najważniejsze warunki 1. Do 15 kwietnia: wypełnić wniosek o kartę, dostarczyć dokumenty dochodowe i zawrzeć umowę o kartę
2. Do końca miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, zalogować się do aplikacji Citi Mobile
3. Wydać kartą łącznie co najmniej 1000 zł do końca trzeciego miesiąca po zawarciu umowy
Strona promocji z regulaminem

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci bonu na karcie? Należy:

1Do 16 sierpnia na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub z wykorzystaniem wideoweryfikacji.

Uwaga! Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

2Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład: zawierając umowę o kartę w maju czas na zalogowanie się mamy do końca czerwca (można to zrobić już w maju). W przypadku wyrobienia plastiku w czerwcu omawiany warunek musimy spełnić do końca lipca.

3Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy – wydać kartą łącznie min. 1000 zł

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w maju płatności na łączną kwotę 1000 zł należy wykonać do końca sierpnia – czasu więc jest naprawdę dużo.   Przy umowie w czerwcu czas na spełnienie tego wymogu przesunie się do końca lipca.

Przyznanie nagrody

Im szybciej wykonamy wymagany obrót na 1000 zł, tym szybciej karta podarunkowa do Biedronki będzie nasza.

O zdobyciu nagrody dowiemy się z wiadomości w systemie transakcyjnym Citibank Online. Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę prześle ją do końca miesiąca po spełnieniu wszystkich warunków. W ciągu kolejnych 60 dni bank przekaże nam ją (jako e-kod o wartości 400 zł) w osobnej wiadomości w bankowości internetowej.

Termin ważności e-kodu wynosi 6 miesięcy od daty jego przesłania. Może być on wykorzystywany wielokrotnie w Biedronce do maksymalnej wartości (400 zł).

Opłaty za kartę

Za wyrobienie karty kredytowej Citibank nie nalicza opłaty. Natomiast pobiera 12 zł miesięcznie za jej obsługę.

Na szczęście można uniknąć tej daniny. Jak? Przez pierwsze 12 miesięcy od wydania plastiku należy wykonywać nim obroty bezgotówkowe na min. 300 zł miesięcznie, czyli relatywnie niedużo. Później próg wydatków wzrośnie do 1000 zł.

Z założenia instrument tego typu służy do płatności bezgotówkowych. Nie warto więc podejmować nim gotówki z bankomatów. Wiąże się to z aż 10-proc. prowizją (min. 20 zł).

Sporo kosztuje też spłata zadłużenia w oddziale (20 zł) i bankomacie (10 zł). Unikajmy również usług dodatkowych i w terminie regulujmy dług. W przeciwnym razie bank będzie naliczać odsetki.

Czy warto?

Promocja karty kredytowej Citi Handlowego jest warta uwagi przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, za jej wyrobienie można pod prostymi warunkami (logowanie do apki + transakcje na 1000 zł) otrzymać voucher do Biedronki o wartości 400 zł. Po drugie, łatwiej niż zwykle można uniknąć opłaty za obsługę plastiku (obroty na 300 zł miesięcznie zamiast 1000 zł). Oczywiście do tego dochodzi natychmiastowy dostęp do środków w razie potrzeby.

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi.

W pierwszej z nich możemy zyskać 600 zł na Allegro . Nagroda wyższa, jednak warunki trudniejsze do spełnienia.

Warto także dodać, że w ramach promocji CitiKonta Citi Handlowego, pod prostymi do spełnienia warunkami można: zgarnąć nawet 300 zł i stać się posiadaczem darmowego konta osobistego z bezprowizyjnym dostępem do wszystkich bankomatów w kraju.

Karta Citi Simplicity

PROMOCJA: 400 zł na zakupy w Biedronce

+ 400 zł do Biedronki
79 dni do końca promocji

Przydatne dokumenty (pdf)

9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 400 zł na zakupy do Biedronki

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Wiesław 29 Grudzień 2020 01:14

  ‘Trwająca do 31 grudnia promocja’. Przepraszam, ale jaka promocja?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 29 Grudzień 2020 12:22

   Strona promocji była niedostępna przez kilka dni (związane było to ze świętami).
   Teraz już działa prawidłowo.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0