100 zł za otwarcie konta dziecku lub nastolatkowi w Banku Pekao

Masz niepełnoletnie dziecko? Otwierając mu rachunek bieżący w Banku Pekao, możesz zyskać nawet 100 zł w gotówce. A jeśli założysz ROR z kartą dla siebie, w nagrodę możesz otrzymać dodatkowe 200 zł i korzystnie ulokować oszczędności.

Edukacja od wczesnych lat jest gwarancją podejmowania trafnych decyzji w całym dorosłym życiu. Dotyczy to również finansów.

Dlatego warto zadbać o wiedzę finansową swojej pociechy. Jako że najlepiej uczyć się poprzez praktykę, rozważmy założenie konta dziecku – nawet, jeśli dopiero zaczęło ono chodzić do szkoły.

Promocja dla dzieci w Pekao

Można to zrobić w Banku Pekao. Dlaczego tam? Choćby dla zyskania premii 100 zł i możliwości otwarcia konta oszczędnościowego dla dziecka na 7% w skali roku.

Zatem łącznie do zdobycia jest 100 zł na jedno dziecko. Im więcej pociech, tym więcej zarobi rodzina.

Trwająca do 20 maja 2024 r. akcja adresowana jest do osób mających mniej niż 18 lat, których rodzice mają lub otworzą konto osobiste w Banku Pekao.

W promocji nie mogą wziąć udziału dzieci, które mają albo od 1 stycznia 2021 miały rachunek płatniczy w Banku Pekao. Czynnikiem wykluczającym jest też uczestnictwo w którejś z poprzednich edycji akcji.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 0-5 lat?

1Mieć lub otworzyć konto osobiste w Banku Pekao jako rodzic.

Można na tym zyskać nawet 200 zł . Wystarczy w kolejnych 3 miesiącach zalogować się do aplikacji Peopay oraz wykonać kartą debetową po 5 płatności bezgotówkowych.

2Do 20 maja 2024 r. w imieniu swojej niepełnoletniej latorośli zawrzeć umowę Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb Można to zrobić w oddziale albo z poziomu systemu transakcyjnego Pekao24.
3Zapisać dziecko do promocji (w dniu otwarcia konta).

Trzeba zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach uczestnictwa w akcji.

4Na dzień 30 czerwca 2024 r. zapewnić na rachunku bieżącym dziecka lub jego koncie oszczędnościowym saldo ponad 200 zł.

Czyli możemy tego dnia albo wcześniej zasilić konto dziecka (lub konto oszczędnościowe Mój Skarb) przelewem np. na 201 zł i utrzymać tę kwotę do 30 czerwca.

Ważne: Bank nie sumuje sald na Koncie Przekorzystnym dla młodych i Rachunku oszczędnościowym Mój Skarb. Zatem cała ww. kwota powinna być w całości na koncie osobistym dziecka albo na jego koncie oszczędnościowym Mój Skarb.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie konta dziecku w wysokości 100 zł zostanie wypłacona na jego rachunek do 31 lipca 2024 r.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 6-12 lat?

1Mieć lub otworzyć konto osobiste w Banku Pekao jako rodzic.
2Do 20 maja 2024 r. w imieniu dziecka zawrzeć umowę o Pakiet PeoPay KIDS (Konto Przekorzystne dla młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, kartę Mastercard Peopay KIDS oraz aplikacje Peopay KIDS) oraz zapisać w tym samym dniu dziecko do promocji.

Zrobimy to w oddziale albo w systemie transakcyjnym Pekao24, akceptując umowę kodem SMS albo w swojej aplikacji PeoPay.

3Do 30 czerwca 2024 r. min. 1 raz zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS oraz wykonać  3 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty.

Ten warunek realizuje osoba niepełnoletnia. Chodzi o płatności kartą dziecka albo Blikiem w punktach stacjonarnych albo/i w internecie.

Przekazanie nagrody

Nagroda za otwarcie konta dziecku zostanie wypłacona do 31 lipca 2024 r.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 13-17 lat?

1Mieć lub otworzyć konto osobiste w Banku Pekao jako rodzic.

Można na tym zyskać nawet 200 zł .

2Do 20 maja 2024 r. w imieniu swojej niepełnoletniej latorośli zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych, kartę Mastercard oraz aplikacje Peopay oraz w tym samym dniu zapisać dziecko do promocji.

Zrobimy to w oddziale albo w systemie transakcyjnym Pekao24, akceptując umowę kodem SMS albo w swojej aplikacji PeoPay.

3Do 30 czerwca 2024 r. min. 1 raz zalogować się do aplikacji PeoPay oraz wykonać  3 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty.

Ten warunek realizuje osoba niepełnoletnia. Chodzi o płatności kartą, w aplikacji albo Blikiem w punktach stacjonarnych albo/i w internecie.

Przekazanie nagrody

Nagroda za otwarcie konta nastolatkowi zostanie wypłacona do 31 lipca 2024 r.

powrót do menu ↑

7% na koncie oszczędnościowym

Osoba otwierająca Konto Przekorzystne może również założyć konto oszczędnościowe ze stawką 7% w skali roku. Podwyższone odsetki naliczane są przez 5 miesięcy. Limit wpłat wynosi 100 tys. zł.

Identyczne oprocentowanie 7% obowiązuje na specjalnym koncie oszczędnościowym dla dziecka Mój Skarb. Z tym że w tym przypadku limit wpłat to 5 tys. zł.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao?

Do ukończenia 26 lat Konto Przekorzystne dla młodych jest w pełni darmowe w prowadzeniu. Ponadto Bank Pekao nie nalicza opłat za przelewy internetowe, kartę debetową ani wypłaty z obcych bankomatów. Zwolnienie ma charakter bezwarunkowy.

Rodzice muszą postarać się bardziej. Unikną kosztów prowadzenia konta i obsługi plastikiem, jeśli co miesiąc zasilą ROR min. 500 zł i wykonają kartą jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Wówczas będą też mogli dwa razy w miesiącu pobrać gotówkę z obcej maszyny (normalnie to koszt 2 proc. wartości operacji, ale nie mniej niż 5 zł)

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja kont dla dzieci w Banku Pekao to możliwość zgarnięcia 100 zł w łatwy sposób. Do tego dochodzi nawet 200 zł w gotówce dla rodzica. Premia jest tym większa, im więcej ma się latorośli.

By zdobyć nagrodę, wystarczy założyć ROR swojej latorośli oraz utrzymać na rachunku saldo min. 201 zł (pociechy 0-6 lat) albo zalogować się do aplikacji i zrealizować 3 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty (dzieci 6-17 lat).

Oprócz tego bank z żubrem w logo ma ofercie bardzo dobrze oprocentowane konto oszczędnościowe zarówno dla dorosłego jak i dla dziecka. Stawka 7% to ścisła rynkowa czołówka.

Kosztami nie trzeba w ogóle się przejmować, ponieważ Konto Przekorzystne dla młodych jest całkowicie darmowe do momentu ukończenia przez klienta 26 lat.

Konto Przekorzystne + Konto dla dziecka

Kumulacja promocji

+ 200 zł na start i 100 zł dla dziecka
61 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
100 zł dla dziecka

Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0