150 zł za otwarcie konta dziecku lub nastolatkowi w Banku Pekao

Masz niepełnoletnie dziecko? Otwierając mu rachunek bieżący w Banku Pekao, możesz zyskać nawet 150 zł w gotówce. A jeśli założysz ROR z kartą dla siebie, w nagrodę możesz otrzymać dodatkowe 250 zł.

Edukacja od wczesnych lat jest gwarancją podejmowania trafnych decyzji w całym dorosłym życiu. Dotyczy to również finansów.

Dlatego warto zadbać o wiedzę finansową swojej pociechy. Jako że najlepiej uczyć się poprzez praktykę, rozważmy założenie konta dziecku – nawet, jeśli dopiero zaczęło ono chodzić do szkoły.

Promocja dla dzieci w Pekao

Można to zrobić w Banku Pekao. Dlaczego tam? Choćby dla zyskania premii 50 zł z opcją zwiększenia o kolejne 100 zł.

Zatem łącznie do zdobycia jest 150 zł na jedno dziecko. Im więcej pociech, tym więcej zarobi rodzina.

Trwająca do 15 maja 2023 r. akcja adresowana jest do osób mających mniej niż 18 lat, których rodzice mają lub otworzą konto osobiste w Banku Pekao.

W promocji nie mogą wziąć udziału dzieci, które mają albo od 1 stycznia 2021 miały rachunek płatniczy w Banku Pekao. Czynnikiem wykluczającym jest też uczestnictwo w którejś z poprzednich edycji akcji.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 150 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 0-12 lat?

1Mieć lub otworzyć konto osobiste w Banku Pekao jako rodzic.

Można na tym zyskać nawet 250 zł . Wystarczy w kolejnych 3 miesiącach zalogować się do aplikacji Peopay oraz wykonać kartą debetową po 5 płatności bezgotówkowych.

2Do 15 maja w imieniu swojej niepełnoletniej latorośli zawrzeć umowę Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb Można to zrobić w oddziale albo z poziomu systemu transakcyjnego Pekao24.

W przypadku dzieci w wieku 6-12 lat należy dodatkowo pobrać i aktywować aplikacje mobilną Peopay Kids.

3Zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach uczestnictwa w akcji.
4Na dzień 1 czerwca zapewnić na rachunku bieżącym dziecka lub jego koncie oszczędnościowym saldo ponad 200 zł.

Czyli możemy tego dnia albo wcześniej zasilić konto dziecka (lub konto oszczędnościowe Mój Skarb) przelewem np. na 201 zł i utrzymać tę kwotę do 1 czerwca.

Ważne: Bank nie sumuje sald na Koncie Przekorzystnym dla młodych i Rachunku oszczędnościowym Mój Skarb. Zatem cała ww. kwota powinna być w całości na koncie osobistym dziecka albo na jego koncie oszczędnościowym Mój Skarb.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie konta dziecku w wysokości 150 zł zostanie wypłacona na jego rachunek do 30 czerwca.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 150 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 13-17 lat?

1Mieć lub otworzyć konto osobiste w Banku Pekao jako rodzic.

Można na tym zyskać nawet 300 zł .

2Do 15 maja w imieniu swojej niepełnoletniej latorośli zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych, kartę oraz aplikacje Peopay.

Zrobimy to w oddziale albo w systemie transakcyjnym Pekao24, akceptując umowę kodem SMS albo w swojej aplikacji PeoPay.

3Do 1 czerwca wykonać  5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty.

Ten warunek realizuje osoba niepełnoletnia. Chodzi o płatności kartą, w aplikacji albo Blikiem w punktach stacjonarnych albo/i w internecie.

Przekazanie nagrody

Nagroda za otwarcie konta nastolatkowi zostanie wypłacona w dwóch częściach po 50 zł i 100 zł, co razem daje 150 zł. Obie trafią na jego konto do 30 czerwca.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao?

Do ukończenia 26 lat Konto Przekorzystne dla młodych jest w pełni darmowe w prowadzeniu. Ponadto Bank Pekao nie nalicza opłat za przelewy internetowe, kartę debetową ani wypłaty z obcych bankomatów. Zwolnienie ma charakter bezwarunkowy.

Rodzice muszą postarać się bardziej. Unikną kosztów prowadzenia konta i obsługi plastikiem, jeśli co miesiąc zasilą ROR min. 500 zł i wykonają kartą jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Wówczas będą też mogli dwa razy w miesiącu pobrać gotówkę z obcej maszyny (normalnie to koszt 2 proc. wartości operacji, ale nie mniej niż 5 zł)

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja kont dla dzieci w Banku Pekao to możliwość zgarnięcia 150 zł w łatwy sposób. Do tego dochodzi nawet 200 zł w gotówce i 50 zł w bonie do Żabki dla rodzica. Premia jest tym większa, im więcej ma się latorośli.

By zdobyć nagrodę, wystarczy założyć ROR swojej latorośli oraz utrzymać na rachunku saldo min. 201 zł (pociechy 0-12 lat) albo zrealizować 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty (nastolatkowie 13-17 lat).

Kosztami nie trzeba w ogóle się przejmować, ponieważ Konto Przekorzystne dla młodych jest całkowicie darmowe do momentu ukończenia przez klienta 26 lat.

Konto Przekorzystne + Konto dla dziecka

Kumulacja promocji

+ 250 zł na start i 150 zł dla dziecka
51 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
150 zł dla dziecka

Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0