100 zł za otwarcie konta dziecku lub nastolatkowi w Banku Pekao

Masz niepełnoletnie dziecko? Otwierając mu rachunek bieżący w Banku Pekao, możesz zyskać nawet 100 zł w gotówce. A jeśli założysz ROR dla siebie, w nagrodę możesz otrzymać 200 zł w gotówce.

Edukacja od wczesnych lat jest gwarancją podejmowania trafnych decyzji w całym dorosłym życiu. Dotyczy to również finansów.

Dlatego warto zadbać o wiedzę finansową swojej pociechy. Jako że najlepiej uczyć się poprzez praktykę, rozważmy założenie konta dziecku – nawet, jeśli dopiero zaczęło ono chodzić do szkoły.

Promocja dla dzieci w Pekao

Można to zrobić w Banku Pekao. Dlaczego tam? Choćby dla zyskania premii 50 zł z opcją zwiększenia o kolejne 50 zł.

Zatem łącznie do zdobycia jest 100 zł na jedno dziecko. Im więcej pociech, tym więcej zarobi rodzina.

Trwająca do 28 sierpnia akcja adresowana jest do osób mających mniej niż 18 lat, których rodzice mają lub otworzą konto osobiste w Banku Pekao.

W promocji nie mogą wziąć udziału dzieci, które mają albo od 1 stycznia 2021 miały rachunek płatniczy w Banku Pekao. Czynnikiem wykluczającym jest też uczestnictwo w którejś z poprzednich edycji akcji.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 0-5 lat?

1Mieć lub otworzyć konto osobiste w Banku Pekao jako rodzic.

Można na tym zyskać 200 zł w gotówce . Wystarczy w kolejnych 3 miesiącach zalogować się do aplikacji Peopay oraz wykonać kartą debetową po 5 płatności bezgotówkowych.

2Do 28 sierpnia w imieniu swojej niepełnoletniej latorośli zawrzeć umowę Konto Przekorzystne dla młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb Można to zrobić w oddziale albo z poziomu systemu transakcyjnego Pekao24.
3Zaakceptować regulamin promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach uczestnictwa w akcji.
4Na dzień 15 października zapewnić na rachunku bieżącym dziecka lub jego koncie oszczędnościowym saldo ponad 100 zł.

Czyli możemy tego dnia albo wcześniej zasilić konto dziecka przelewem np. na 101 zł i utrzymać tę kwotę do 15 października.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie konta dziecku w wysokości 150 zł zostanie wypłacona na jego rachunek do 31 października.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 100 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 6-17 lat?

1Mieć lub otworzyć konto osobiste w Banku Pekao jako rodzic.

Można na tym zyskać 200 zł w gotówce .

2Do 28 sierpnia w imieniu swojej niepełnoletniej latorośli zawrzeć umowę o Konto Przekorzystne dla młodych oraz rachunek Mój Skarb

Zrobimy to w oddziale albo w systemie transakcyjnym Pekao24, akceptując umowę kodem SMS albo w swojej aplikacji PeoPay.

3Do 15 października wykonać  3 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty.

Ten warunek realizuje osoba niepełnoletnia. Chodzi o płatności kartą, w aplikacji albo Blikiem w punktach stacjonarnych albo/i w internecie.

Przekazanie nagrody

Nagroda za otwarcie konta nastolatkowi zostanie wypłacona w dwóch częściach po 50 zł, co razem daje 100 zł. Obie trafią do klienta do 31 października.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Przekorzystne dla młodych w Banku Pekao?

Do ukończenia 26 lat Konto Przekorzystne dla młodych jest w pełni darmowe w prowadzeniu. Ponadto Bank Pekao nie nalicza opłat za przelewy internetowe, kartę debetową ani wypłaty z obcych bankomatów. Zwolnienie ma charakter bezwarunkowy.

Rodzice muszą postarać się bardziej. Unikną kosztów prowadzenia konta i obsługi plastikiem, jeśli co miesiąc zasilą ROR min. 500 zł i wykonają kartą jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Wówczas będą też mogli dwa razy w miesiącu pobrać gotówkę z obcej maszyny (normalnie to koszt 2 proc. wartości operacji, ale nie mniej niż 5 zł)

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja kont dla dzieci w Banku Pekao to możliwość zgarnięcia 100 zł w łatwy sposób. Do tego dochodzi 200 zł w gotówce dla rodzica. Premia jest tym większa, im więcej ma się latorośli.

By zdobyć nagrodę, wystarczy założyć ROR swojej latorośli oraz utrzymać na rachunku saldo min. 101 zł (pociechy 0-5 lat) albo zrealizować trzy transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty (nastolatkowie 6-17 lat).

Kosztami nie trzeba w ogóle się przejmować, ponieważ Konto Przekorzystne dla młodych jest całkowicie darmowe do momentu ukończenia przez klienta 26 lat.

Konto Przekorzystne + Konto dla dziecka

Kumulacja promocji

+ 200 zł na start i 100 zł dla dziecka
52 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
100 zł dla dziecka

Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0