Promocje Alior Banku: 400 zł za konto + zwrot płatności mobilnych (240 zł/rok) + 1% na koncie

Aktualizacja - 2021.01.01

Alior Bank przygotował dla nowych klientów promocję, w ramach której mogą oni zdobyć 300 zł w gotówce oraz punkty Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 100 zł. Natomiast wszyscy posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą otrzymywać comiesięczny 1% zwrot za płatności telefonem czy wyższe odsetki na koncie oszczędnościowym.

Zdecydowana większość premii pieniężnych dostępnych w promocjach bankowych przekazywana jest jednorazowo. Niekiedy dzieje się to w dwóch-trzech transzach. Tylko niektóre akcje przewidują rozłożenie wypłaty nagrody na dłuższy okres. W ten sposób instytucje finansowe starają się zwiększyć lojalność klientów.

Promocje Alior Banku

Tą drogą poszedł Alior Bank. W ramach VI edycji promocji „Z nami lepiej” w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie określonych warunków proponuje on do 300 zł premii. Przy czym klient otrzymuje ją w 12 miesięcznych częściach.

Pierwsza nagroda ma wartość 120 zł (12 x 10 zł) i jest przyznawana za aktywne używanie Konta Jakże Osobistego. Druga gratyfikacja ma wartość 180 zł (12 x 15 zł) i przysługuje tym, którzy będą również korzystać z produktu kredytowego (np. karty kredytowej) i terminowo regulować zadłużenie z tego tytułu.

Trwająca do 28 lutego akcja adresowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie miały rachunku bieżącego (ROR) w złotych lub walutach obcych w Alior Banku i T-Mobile Usługach Bankowych w ciągu ostatnich 24 miesięcy. To samo dotyczy posiadaczy Karty Kibica Alior Banku.

Ale to nie koniec bonusów. Posiadacze karty debetowej mogą zyskać 6800 punktów powitalnych w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Ich ekwiwalent pieniężny wynosi 100 zł. Ta promocja dostępna jest dla wszystkich klientów banku.

Podobnie jak money-back 1 proc. za zbliżeniowe płatności telefonem (max 20 zł miesięcznie) i wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego (1 proc. w skali roku do 20 tys. zł lub 1 proc w skali roku do 100 tys. zł). Co istotne te oferty obowiązują do odwołania.

powrót do menu ↑

Promocja 300 zł

Jak zdobyć 300 zł za założenie konta w Alior Banku? Należy:

1Do 28 lutego  poprzez stronę promocji, złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową.
2W ciągu  30 dni zawrzeć umowę o konto z kartą.

Można to zrobić na trzy sposoby: za pośrednictwem kuriera, podczas wideoweryfikacji albo przelewem weryfikacyjnym ze swojego konta w innym banku.

3W każdym z 12 kolejnych miesięcy:

 • zasilić konto łączną kwotą min. 1500 zł (liczy się suma wpływów),
 • wykonać kartą 3 transakcje bezgotówkowe na dowolne kwoty,
 • zalogować się do aplikacji mobilnej,

Za każdy miesiąc, w którym spełnimy powyższe warunki, otrzymamy 10 zł premii. W sumie za ten etap możemy zdobyć 120 zł (12 x 10 zł).

4Zawrzeć umowę o produkt kredytowy i utrzymać go przez 12 kolejnych miesięcy

Bank premiuje posiadanie: pożyczki gotówkowej, kredytu (oprócz kredytu ratalnego), limitu odnawialnego w rachunku i karty kredytowej. Jednak wymaga, by terminowo spłacać powstałe na nich zadłużenie. Uwaga! Zaciągnięcie kredytu wiąże się z opłatami, np. prowizją. Tak samo jest z ustanowieniem debetu w rachunku.

Teoretycznie kosztów można uniknąć przy karcie kredytowej Mastercard OK. Za jej obsługę organizacja kierowana przez Iwonę Dudę pobiera 10 zł, ale nie nalicza opłaty, gdy klient wykona plastikiem obroty na 600 zł miesięcznie. To warunek, który jest w stanie spełnić większość konsumentów. Przy czym najpierw muszą oni pomyślnie przejść procedurę badania zdolności kredytowej.

Przekazanie nagród

I to wszystko. Każda z dwunastu nagród za dany miesiąc 10 zł (bez produktu kredytowego) lub 25 zł (z produktem kredytowym) będzie wypłacana do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczami konta oraz karty debetowej.

powrót do menu ↑

Bezcenne Chwile i 100 zł

Program Bezcenne Chwile firmy Mastercard, to program premiowy którego członkami są banki wydające karty płatnicze z logo tej organizacji. Akcja polega na tym, że za każdą transakcję z użyciem tych instrumentów klienci otrzymują punkty i później wymieniają je na nagrody.

W programie Bezcenne Chwile biorą też udział karty płatnicze wydawane przez Alior Bank. W ramach trwającej do 25 marca promocji za pierwszą rejestrację nośnika można otrzymać 6800 pkt powitalnych.

Darmowe punkty na start w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile mogą otrzymać wszyscy klienci Alior Banku – również ci dotychczasowi. Ważne jest to, by byli nowymi uczestnikami tej akcji (nie byli jej członkami przed 1 stycznia 2020) i mieli kartę debetową wydaną przez Alior Bank.

6800 pkt, których ekwiwalent pieniężny to 100 zł, otrzymają, jeśli:

 • Do 25 marca zarejestrują kartę w programie (z poziomu Alior Online lub Alior Mobile)
 • Udzielą i nie odwołają zgód marketingowych
 • W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu wykonają zgłoszonym instrumentem min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 10 zł.

Pełna analiza tej promocji została przedstawiona tutaj.
powrót do menu ↑

Korzyści do wyboru

Wyróżnikiem Konta Jakże Osobistego jest bogaty pakiet usług dodatkowych powiązanych z rachunkiem. Dotyczą one różnych sfer codziennej aktywności klienta. Zatem na pewno każdy znajdzie coś dla siebie spośród 11 korzyści.

Przy czym za dwie w miesiącu są darmowe, a za każdą kolejną płaci się 3,5 zł. Można je zmieniać w dowolnej chwili. Do wyboru są:

 • bezpłatne bankomaty w Polsce,
 • bezpłatne bankomaty za granicą,
 • 5 przelewów natychmiastowych,
 • brak kosztów przewalutowania transakcji zagranicznych (przeliczanie po kursie Mastercard i NBP),
 • limit odnawialny bez odsetek przez 10 dni,
 • 30 powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,
 • korzystniejszy przeliczników punktów dla uczestników Bezcennych Chwil,
 • pakiet assistance,
 • ubezpieczenie podróży zagranicznych,
 • wyższe oprocentowanie konta oszczędnościowego – 1 proc. (dla max 20 tys. zł),
 • zwrot 1 proc. transakcji zrealizowanych Blikiem oraz zbliżeniowo telefonem (chodzi o płatności w ramach systemów Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay i Fitbit Pay; miesięczny limit premii wynosi 20 zł).
powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 1%

Z punktu widzenia osoby oszczędzającej najciekawszą korzyścią Konta Jakże Osobistego będzie podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego.

W takim wariancie stawka rośnie do 1% (pod warunkiem dokonania transakcji kartą za min. 300 zł) lub 0,3% (bez dodatkowego warunku) i obowiązuje co najmniej do 31 marca.  Lecz obowiązuje limit wpłat, który wynosi 20 tys. zł.

Nazwa produktuOprocentowanieKwota maks.OkresWarunki
Konto Oszczędnościowe

0,3% lub 1%

20 000 zł do 31 marca
 • wybór podwyższonego oprocentowania jako jednej z korzyści
 • 1% - pod warunkiem dokonywania transakcji kartą za min. 300 zł/mies.
Konto Mega Oszczędnościowe

0,1% lub 0,6%

100 000 zł 2 miesiące
 • wpłata nowych środków
 • wyrażenie zgód marketingowych
 • 0,6% - pod warunkiem wpływu na konto osobiste min. 2000 zł/mies.

Kolejnym ciekawym produktem oszczędnościowym jest Konto Mega Oszczędnościowe. Wpłacając na nie nowe środki, zarabia się 0,1% w skali roku przez dwa miesiące przy limicie 100 tys. zł. Jednak klienci posiadający Konto Jakże Osobiste, którzy będą je co miesiąc zasilać min. 2000 zł, czyli tym samym spełnić warunek jego bezpłatnego prowadzenia, otrzymują wyższe odsetki – 0,6%. Muszą mieć także wyrażone zgody marketingowe dla banku.

powrót do menu ↑

Zwrot płatności mobilnych do 240 zł

zwrot 1 procent Zdecydowania najciekawszą korzyścią wartą zainteresowania jest zwrot 1% wartości płatności telefonem wykonanych w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych.

W ten sposób możemy “odzyskać” do 20 zł miesięcznie (240 zł rocznie).

Alior Bank obsługuje najważniejsze płatności mobilne takie jak: Google Pay, Apple Pay ,Garmin Pay, Fitbit Pay czy Blik.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto?

Konto Jakże OsobisteOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 10 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1500 zł)
Opłata za kartę
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: transakcje kartą za min. 300 zł)
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: transakcje kartą za min. 300 zł)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - Alior Bank
2,5 zł - pozostałe
0 zł - Alior Bank
2,5 zł - pozostałe

Otwierane w promocji Konto Jakże Osobiste jest warunkowo darmowym ROR-em. By nie płacić 10 zł za jego prowadzenie ani 5 zł z obsługę karty debetowej, trzeba co miesiąc zapewniać wpływ jednorazowy min. 1500 zł i wykonywać plastikiem obroty na 300 zł.

Posiadacz rachunku może bez dodatkowych kosztów pobierać gotówkę w maszynach własnych, znajdujących się przy oddziałach. Za każdą wypłatę z obcego bankomatu realizowaną kartą Alior Bank nalicza 2,5 zł. Natomiast wszystkie takie operacje Blikiemdarmowe.

Inna metoda bezpłatnego wypłacania ze wszystkich bankomatów to wybór “0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce” jako jednej z dwóch darmowych korzyści.

Klienci poniżej 26 lat nie ponoszą kosztu prowadzenia rachunku. To zwolnienie jest bezwarunkowe.

Pełna analiza opłat Konta Jakże Osobistego dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ocena promocji

Na pierwszy rzut oka promocja Alior Banku wygląda na bardzo atrakcyjną. Jednak po bliższej analizie okazuje się, że realna premia do zyskania jest mniejsza niż tytułowe 400 zł, gdyż posiadanie produktu kredytowego nie każdemu się opłaci. Dla większości osób w zasięgu będzie 120 zł w gotówce i 100 zł w darmowych punktach Mastercard Bezcenne Chwile.

Pewną wadą jest rozłożenie bonusu pieniężnego na 12 części. Natomiast warunki jego otrzymania są dość proste (co miesiąc: logowanie do apki, wpływ 1500 zł, trzy transakcje kartą i aktywny produkt kredytowy). Poza tym nagrodę za aktywność możemy powiększyć o money-back za płatności telefonem.

Konto Jakże Osobiste może być darmowe w utrzymaniu. Wymaga to comiesięcznego wpływu 1500 zł i obrotów kartą na 300 zł.

Konto Jakże Osobiste

Kumulacja promocji

+ 400 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
11 opinie
Promocja - Z nami najlepiej

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9Ocena Użytkowników
Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
40 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  przemo 27 Lipiec 2020 14:12
  Ocena
  80

  Proszę o podpowiedź Jak założyłem konto w Lipcu to czy pierwszą wpłatę mogę zrobić dopiero w sierpniu , nie zapłacę 10 zł za lipiec jeśli nic nie wpłacę ?.
  W czasie zakładania konta nie dopatrzyłem zaznaczenia karty debetowe j(myślałem że to oczywiste że z kartą) , ale się zorientowałem i przy pierwszym logowaniu zamówiłem kartę debit do konta. Czy mogę stracić promocję jeśli wcześniej nie zaznaczyłem karty?

  + ZALETY: premia i zwrot z płatności z telefonu oraz wybór korzyści.
  - WADY: -----
  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  MałaMi 5 Lipiec 2020 03:23
  Ocena
  40

  Karta Mastercard LOL – ta dla graczy – nie daje punktów powitalnych na 50zł w Bezcenne Chwile.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Szymon 17 Czerwiec 2020 19:59

  Czy te 300zł kartą żeby nie naliczała się opłata 5zł może być płacone BLIKiem, w sklepie albo przez internet?

 4. Odpowiedz
  Mikołaj 4 Czerwiec 2020 10:25
  Ocena
  100

  To alior chyba zaskoczył wszystkich tą promocją. Inne banki obniżaja bonusy a Alior daje więcej niż poprzednio

  W poprzedniej edycji jak sobie zakładałem konto tutaj to dawali max. 200 zł, a teraz 300 zł. Z tego co widze pierwsza stówka, praktycznie za nic, bo wystarczy otworzyć konto z kartą.

  Trzeba jeszcze założyć konto żonie 🙂

  + ZALETY: wysoka premia banalnie proste warunki dla pierwszych 100 zł - wystarczy podpisać umowe o konto z karta niezłe procenty na kontach oszczędnościowych
  - WADY: to oprocentowanie 3% jest do końca czerwca, potem nie wiadomo co będzie (chociaż z tego co pamiętam to przedłużali)
  Pomocne(15) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Piotr 5 Styczeń 2020 19:05

  Wpływy – przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach;przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w Banku dla firm, którychklient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo…

  Ja rozumiem to tak:
  Pierwszy warunek – wpływ jest to przelew z rachunków z innego banku LUB
  drugi warunek – przelew z Banku (w regulaminie termin Bank określa Alior Bank i pochodne) w którym nie jesteś właścicielem lub współwlaścicielem. Czyli nie możesz przelać pieniędzy ze swojego konta w aliorze.

  Reasumując może to być przelew z Aliora od osoby trzeciej lub przelew ze swojego konta w innym banku

 6. Odpowiedz
  Piotr 5 Styczeń 2020 18:52

  też tak miałem. Z infolinii pokierowany zostałem do wideoweryfikacji zamiast przelewu niestety znów nie było tej opcji. Został kurier.

 7. Odpowiedz
  Norbert 27 Grudzień 2019 11:43

  właśnie chciałem założyć konto, ostatni punkt to weryfikacja online ( przelew na 1 zł), wpisałem swój nr konta z ING, został zaakceptowany, przekierowany zostałem na stronę płatności, a tam nie ma ING do wyboru – trochę to absurdalne dla mnie

 8. Odpowiedz
  Maciej 7 Grudzień 2019 13:02

  Alior nabił mi 10 zł opłaty za prowadzenie konta za listopad, mimo że na koncie pojawił się przelew w wysokości 1500 zł (poprosiłem kolegę więc to nie był przelew z mojego konta). Napisałem już reklamację, ale polecam sprawdzić wasze saldo bo coś tu nie gra. Przestudiowałem regulamin i jak byk stoi minimalny przelew 1500 zł gwarantujący 0 zł za konto…

  • Odpowiedz
   Michuuu 8 Grudzień 2019 11:23

   Dokładnie tak, zgodnie z tabela opłat i prowizji Aliora opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana:

   w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych prowadzonych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku); lub

   – jeżeli posiadacz rachunku lub obaj współposiadacze (w przypadku rachunku wspólnego) nie ukończyli 26. roku życia (ostatnim miesiącem zwolnienia z opłaty jest miesiąc, w którym przypada dzień 26. urodzin posiadacza rachunku lub któregokolwiek ze współposiadaczy).

   U mnie od dwóch miesięcy wszystko ok.
   Robię sobie co miesiąc przelew 1500 zł z konta żony a potem używam karty Aliora do płacenia za zakupy – w miesiącu zawsze uzbiera się większa kwota niż te wymagane 300 zł do zwolnienie z opłaty za kartę (pilnuje by były to min. 3 płatności aby spełnić warunki promocji).

   W efekcie za konto nie płacę nic, a jednocześnie spełniam warunki promocji premii 200 zł.
   Jesli u Ciebie coś pobrali mimo wpływu 1500 zł pisz reklamację (można to zrobić łatwo w bankowości internetowej) na pewno ją uznają.

   Koniecznie daj znać co ci odpiszą i jak sprawa się zakończyła.

   • Odpowiedz
    Maciej 10 Grudzień 2019 14:16

    Hej, dostałem odpowiedź i – o dziwo – zwrot 🙂 Ale z zaznaczeniem że to jednorazowy wyjątek. Przelew pochodził nie z Aliora a z T-mobile (moja pomyłka). Wklejam odpowiedź:

    Szanowny Panie,
    w odpowiedzi na reklamacje numer xxxxx dotyczącą opłaty za prowadzenie rachunku informuję,
    że postanowiłam zwrócić naliczoną opłatę.

    Uzasadnienie

    10.12.2019 r. dokonałam zwrotu 10,00 zł na Pana rachunek numer xxxxx.

    Zaznaczam, że zwrot ma charakter jednorazowy. Opłata została pobrana, ponieważ jednorazowy wpływ powyżej 1500,00 zł, nastąpił z rachunku prowadzonym w T-Mobile Usługi Bankowe.
    Nie został spełniony zatem warunek zwalniający z opłaty za prowadzenie.

    Opłata za prowadzenie rachunku w wariancie Konto
    Jakże Osobiste nie jest pobierana w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływyna rachunek nie są traktowane przelewy otrzymane z rachunków dla Klienta Indywidualnego prowadzonych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków Kantoru Walutowego Alior Banku

    • Agnieszka 3 Styczeń 2020 18:34

     Miałam tę samą zagwozdkę, bo również bank pobrał mi 10 zł za prowadzenie konta i też to było przez moje niedopatrzenie, bo przelew na 1500 zł zrobił mi znajomy, ale z konta T-mobile. Na szczęście warunki promocji są nadal spełnione, więc przeboleję tę “dyszkę” :). Rada na kolejne miesiące to poprosić kogoś o przelew 1500 zł z innego konta niż Alior czy jego odnoga T-mobile bank, wtedy będzie rachunek za 0 zł i załatwiony tysiak z promocji.

    • Michuuu 12 Grudzień 2019 23:48

     No tak wpływ na konto musi pochodzić z innego banku niż Alior Bank i T-mobile.

     Mało kto wie, że T-Mobile Usługi Bankowe to bank prowadzony przez Aliora.

     Wielki plus dla banku, że mimo wszystko uznał Ci reklamację i zwrócił opłatę.

     Widać , że zależy im na kliencie.

   • Odpowiedz
    Maciej 8 Grudzień 2019 12:43

    dzięki za odpowiedź, aczkolwiek zaczynam widzieć gdzie jest pies pogrzebany – przelew dostałem z konta kolegi też z Aliora a w regulaminie stoi “wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku”. Uważam że to słabe ze strony banku jeśli oczywiście się potwierdzi. Dam znać.

 9. Odpowiedz
  Tomek 18 Listopad 2019 18:58

  Mam pytanie, czy karta do konta jest wysyłana wraz z umową przez kuriera?

  • Odpowiedz
   Adam 19 Listopad 2019 21:49

   Najpierw kurier przywozi umowę którą podpisujesz. Następnie bank potwierdza zawarcie umowy i po kilku dniach wysyła kartę

 10. Odpowiedz
  Ryszard 24 Październik 2019 16:43
  Ocena
  90

  ok , założyłem konto przez stronę promocji ,spełniam wymagane warunki i czekam do lutego,ale nie mam żadnego dowodu że biorę udział w tej promocji 200 zł,będzie jakieś potwierdzenie ?

  + ZALETY: oprocentowanie 3 % konta oszczędzającego i lokata na 100 dni też na 3 %
  - WADY: krótki termin na założenie lokaty i założenie jej wymaga odwiedzenia oddziału
  Pomocne(15) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 24 Październik 2019 18:17

   W większości promocji organizowanych przez same banki nie ma żadnych potwierdzeń.

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin promocji (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo spełnienia opisanych tam warunków).

   Pełen regulamin promocji “Z nami najlepiej – II edycja” Alior Banku jest tutaj. Najlepiej go sobie zapisać na komputerze lub wydrukować.

   • Odpowiedz
    Dociekliwy 24 Październik 2019 19:58

    Ja skorzystałem, z którejś z poprzednich edycji promocji Alior Banku i mi premię wypłacili – oczywiście spełniłem wszystkie wymagane warunki.

    Najważniejsze, że by wogóle skorzystać z tych akcji Aliora, konto musi zostać założone przez Internet poprzez stronę promocji.
    Zakładając konto w oddziale nie weźmiemy w niej udziału.

    Podejrzewam, że dlatego w oddziałach Aliora często pracownicy nie wiedzą wogole o jej istnieniu. Tak przynajmniej było w moim przypadku….oddział Aliora w małym mieście…
    Wtedy poleciłem im kontakt telefoniczny z centralą…. 🙂 by się doedukowali…. i rzeczywiście po kilku telefonach potwierdzili, że taka promocja istnieje…

    A do oddziału po otwarciu konta trzeba i tak się wybrać jeśli chcemy założyć lokatę 3% na 100 dni do 50 tys zł (cwano to sobie wymyślili). Z kolei konta oszczędnościowe bez problemu założymy sobie online w bankowości internetowej (to 3% do 20 tys zł i 2,6% do 100 tys zł).

    Tutaj jest sporo na ten temat też:
    https://www.tanie-konto.pl/alior-bank/lokata-3-na-100-dni/#comment-2954

 11. Odpowiedz
  Janicki 10 Październik 2019 14:23
  Ocena
  100

  Konto w promocji założone. Moje pytanie, potwierdzcie, że dobrze kombinuję.

  1. We październiku otwieram konto, to te wpływy i transakcje kartą robię we listopadzie, grudniu i styczniu tak?

  2. Chyba najlepiej w każdym z tych miesięcy najlepiej zrobić 1500 zł wpływu (wtedy zwolnienie z opłaty za konto) i 3 lub więcej transakcji kartą tak by łącznie były na conajmniej 300 zł (wtedy zwolnienie z opłaty za kartę) – dzięki temu przez 3 miesiące mamy zupełnie darmowe konto.

  + ZALETY: premia 200 zł; konto oszczędnościowe i lokata 3%;1% zwrot za transakcje telefonem
  - WADY: jak znajdę to napisze
  Pomocne(7) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Październik 2019 14:52

   Dokładnie tak, w listopadzie, grudniu i styczniu robisz wymagane wpływy i transakcje kartą.

   Najlepiej dopilnować by w każdym miesiącu wpływ był min. 1500 zł i transakcje kartą za min. 300 zł – gdyż wtedy konto i kartą będą darmowe.

 12. Odpowiedz
  ddddd 9 Październik 2019 09:13

  Ja założyłem sobie konto w Aliorze poprzez przelew z innego banku.
  Wszystko poszło bez problemowo.

  „Potwierdzenie złożenia wniosku. Twój przelew został wykonany. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz email potwierdzający zawarcie umowy wraz z załączoną umową. Dodatkowo, otrzymasz przelew w wysokości 1 złoty na rachunek, z którego dokonałeś przelew aktywacyjny. W tytule tego przelewu znajdziesz swój identyfikator (numer CIF). Będziesz mógł od tego momentu korzystać z Twojego konta w Alior Banku.”

 13. Odpowiedz
  lokata 8 Październik 2019 23:08

  Lokatę 3% na 100 dni należy złożyć wniosek o depozyt w bankowości elektronicznej czy można osobiście w oddziale?
  Pytam ponieważ aby otrzymać 200 zł należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakże Osobistego poprzez stronę promocji a nie osobiście

  • Odpowiedz
   Madziaaa 10 Październik 2019 19:06

   Miałam taki sam dylemat a więc to jest tak.

   1. By dostać 200 zł w promocji wniosek o konto musisz złożyć ze strony promocji przez internet (nie w oddziale).

   2. By mieć konto oszczędnościowe 3% do 20 000 zł – zakładasz sobie w bankowości elektronicznej konto oszczędnościowe (“Oferty” -> “Oszczędności” -> “Konto oszczędnościowe w PLN”) a następnie wchodzisz w “Konto Jakże Osobiste” -> “Korzyści” wybierasz korzyść “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym”

   3. By mieć jeszcze dodatkowo lokatę 3% na 100 dni trzeba udać się do oddziału by ją założyć. Dostałam informację iż przez bankowość elektroniczną tego nie zrobię:

   Szanowna Pani,

   Uprzejmie informuję, że lokata 3% na 100 dni dedykowana jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy posiadają Konto Jakże Osobiste.

   WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT LOKATY

   Do zawarcia lokaty uprawnieni są tylko klienci banku w terminie 14 dni od dnia otwarcia karty klienta w systemie bankowym, co oznacza udostępnienie bankowi danych umożliwiających identyfikację klienta w wyżej wymienionym systemie.

   Maksymalna kwota lokat dla jednego klienta to 50 000,00 zł (włącznie).

   Nadmienię, że otwarcie lokaty jest możliwe w oddziałach banku.

   Mam nadzieję, że przedstawione informacje będą pomocne.

   W przypadku dodatkowych pytań nasi konsultanci pozostają do Pani dyspozycji.

   • Odpowiedz
    Lokata 10 Październik 2019 23:44

    Ad.2 w bankowości elektronicznej jest taka informacja odnośnie Konta Mocno oszczędnościowego
    “2,60% – jeżeli zapewnisz miesięczny wpływ na Konto Osobiste min. 1500 zł”
    czy to jest coś innego niż “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” – 3%?

    • Madziaaa 11 Październik 2019 00:17

     Tak to są dwa różne konta oszczędnościowe i mają dwie różne promocje.

     Konto Oszczędnościowe w PLN – to jest konto do podwyższenia oprocentowania do 3% w ramach Korzyści (do 20 000 zł).

     Konto Mocno Oszczędnościowe – tutaj mamy oprocentowanie 2,6% do 100 000 zł, jak zapewnimy wpływ min. 1500 zł na konto osobiste – czyli jak spełnimy warunek bezpłatności konta.

     Przykładowo, ja już we wniosku o konto jakże osobiste, zaznaczyłam również otwarcie Konta Mocno Oszczędnościowego i miałam go już otwarte gdy się pierwszy raz zalogowałam. Musiałam założyć w bankowości tylko to drugie (Oferty > Oszczędności > Konto Oszczędnościowe w PLN > Złóż wniosek), a potem wybrać “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” w zakładce “Korzyści”.

 14. Odpowiedz
  Paweł 7 Październik 2019 18:01

  Czy wykonując obrót miesięczny karty w wysokości 300 zł jest akceptowany kod MCC 6012 ?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 9 Październik 2019 23:47

   Masz wyżej w artykule w ramce napisane, że transakcje z kodem MCC 6012 (określającym instytucje finansowe) nie są akceptowane.

 15. Odpowiedz
  Grażka 17 Wrzesień 2019 13:26
  Ocena
  100

  U mnie po wpisaniu danych wyskoczyło, że nie można złożyć wniosku oraz pytanie o kontakt telefoniczny z banku w celu dokończenia zakładania konta “Zamów kontakt”. Pytanie, czy po takim założeniu konta będę brała udział w promocji?

  Pomocne(11) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 17 Wrzesień 2019 15:07

   W przypadku gdy pojawia się taki komunikat, należy kliknąć “Zamów kontakt” i poczekać na kontakt, że strony pracownika Alior Banku.

   Może on się pojawiać np. gdy ktoś już miał kiedyś w przeszłości jakikolwiek inny produkt Alior Banku i ma założoną kartotekę klienta w ich systemie.

   Trzeba zamówić kontakt i wyjaśnić sprawę.

   By móc wziąć udział w promocji w ciągu ostatnich 12 miesięcy (po 31.08.2018 r.) nie można posiadać konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.
   Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne. Tak to jest opisane w regulaminie:

   ..Oferta Specjalna jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatniego roku (po dniu 31 sierpnia 2018 r.) nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowegow Alior Banku (Rachunek płatniczy), rachunku walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej…

 16. Odpowiedz
  robi333 29 Sierpień 2019 12:14

  Zakładałem konto przez przelew i nie wykonałem transakcje 1 złoty bo zapomniałem że nie mam pieniędzy na koncie.Co w takiej sytuacji?

 17. Odpowiedz
  Ryszard 26 Lipiec 2019 19:14

  Jesli w regulaminie pisze ze wciagu 2 dni roboczych od zlozenia wniosku skontaktuje sie z toba kurier w celu podpisania dokumentów, to dlaczego dzisiaj mija 5 doba i cisza ? To tak dziala Alior Bank?

 18. Odpowiedz
  Kuba 17 Lipiec 2019 21:00
  Ocena
  90

  Założyłem konto, nawet się zalogowałem, jednak nie mam informacji o karcie w systemie. To bezwładność systemu czy też powinienem się zmartwić? Dodam, że jestem pewny, że zaznaczyłem chęć karty, bo proces rejestracji nagrałem.

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Lipiec 2019 12:58

   Jeśli karta została do Ciebie wysłana, musisz mieć informację, że trzeba ją aktywować w bankowości internetowej na pulpicie:
   alior aktywacja karty


   Jak zamówić kartę?

   Aby zamówić kartę przejdź do Szczegółów rachunku → Karty → Zamów kartę do konta i wypełnij wniosek.
   Wniosek dostępny jest, jeśli do danego konta nie masz jeszcze wydanej karty.

   alior zamawianie karty

 19. Odpowiedz
  Tomo 13 Lipiec 2019 23:19

  Czy po dokonaniu 3 płatności bezgotówkowych można od razu zrezygnować z karty?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:18

   Tak konto wraz kartą musi być aktywne do dnia wypłaty premii.

 20. Odpowiedz
  Kuba Kawecki 10 Lipiec 2019 19:05

  Czy można dokonać tej wpłaty 1000 zł np. w 5 przelewach po 200 zł w ciągu np. 40 dni ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:21

   W regulaminie promocji jest dokładnie taki zapis:

   “…w terminie sześćdziesięciu (60) dni od daty otwarcia Produktu Alior Banku(nie później niż do 20.10.2019 r.) uzyska wpływ na Konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych)…”

   Wynika z tego, że chodzi by łączna suma wyniosła co najmniej 1000 zł

 21. Odpowiedz
  Maciej 10 Lipiec 2019 11:45

  Jeżeli spełnię warunki promocji np. do końca lipca to czy mogę zamknąć konto / zrezygnować z karty aby nie płacić za nią miesięcznie 5 zł (nie mam w planach dokonywać miesięcznie płatności tą kartą na kwotę min. 300 zł)? Czy w takim wypadku mimo to mogę liczyć na wypłacenie nagrody czy zamknięcie konta / zablokowanie karty wiąże się z “odstąpieniem” od promocji?

 22. Odpowiedz
  darko 12 Czerwiec 2019 11:00

  Czy żeby skorzystać z tej promocji i dostać to 150 zł, muszę brać kartę do konta?

  • Odpowiedz
   Redakcja 13 Czerwiec 2019 11:10

   Tak, trzeba otworzyć konto z kartą.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0