Promocje Alior Banku: 200 zł za założenie konta i 3% do 50 000 zł na lokacie

Aktualizacja - start 3 edycji promocji - 2019.11.16

W ramach trzeciej edycji akcji “Z nami najlepiej” możemy zyskać 200 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Możemy także korzystać z innych korzyści wbudowanych w ten ROR: podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (3% do 20 000 zł) czy zwrotu 1% wartości transakcji wykonanych telefonem. Z punktu widzenia osoby oszczędzającej warto jeszcze wspomnieć o lokacie 3% na 100 dni z możliwością ulokowania na niej nawet 50 000 zł.

Do najnowszej edycji promocji można przystąpić do 31 grudnia. W zamian za założenie Konta Jakże Osobistego poprzez stronę promocji i dokonanie prostych aktywności w ciągu kolejnych trzech miesięcy, możemy otrzymać nagrodę w postaci 200 zł premii pieniężnej.

By skorzystać z akcji, nie można mieć złożonego wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste w okresie trwania poprzednich promocji tj. od 01.06.2019 r. do 15.11.2019 r.

Trzeba także posiadać należy status nowego klienta. Wg regulaminu nowy klient to osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy (po 31.10.2018 r.) nie posiadała konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Jednocześnie posiadanie innych produktów banku jest dopuszczalne:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Jak zdobyć 200 zł krok po kroku

Warunki uzyskania premii w tej akcji nie należą do trudnych. By zgarnąć 200 zł należy:

 • do 31 grudnia  poprzez stronę promocji, złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową,
 • w ciągu  30 dni (nie później niż do 30 stycznia) podpisać umowę o konto z kartą,
 • w każdym z kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta: zalogować się do aplikacji mobilnej, zasilić konto kwotą min. 1000 zł i dokonać przynajmniej 3 transakcji kartą debetową

Zgodnie z regulaminem, wpływy to:

 • przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach;
 • przelewy z innych rachunków prowadzonych w Alior Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem;
 • przelewy z rachunków prowadzonych w Alior Banku dla firm, których klient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo.

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, należy unikać wszelkich tzw. „ułatwiaczy” obrotów, których bank nie będzie akceptował.

Zgodnie z regulaminem są to transakcje z następującymi kodami MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Dlatego najlepiej nie “kombinować” i dokonywać transakcji kartą w zwykłych sklepach, supermarketach, stacjach paliw, itp.

I to wszystko. Po spełnieniu warunków promocji do końca kolejnego miesiąca, otrzymamy przelew 200 zł na nowo otwarte konto. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczami konta oraz karty debetowej.

Proste przykłady:

1. Wypełniamy wniosek o konto na stronie promocji 17 grudnia. Umowę zawieramy 20 grudnia.  W każdym z kolejnych trzech miesięcy: styczniu, lutym, marcu  zasilamy je kwotą 1000 zł, wykonujemy 3 transakcje kartą oraz logujemy się do aplikacji mobilnej. 200 zł premii bank przelewa nam do końca kwietnia 2020.

2. Tym razem wniosek o konto wypełniamy 30 grudnia. Umowę o konto zawieramy 4 stycznia. Tym razem warunki aktywności (wpływ 1000 zł, 3 transakcje, zalogowanie się do apki) musimy wykonać w lutym, marcu, kwietniu. 200 zł odbieramy w maju 2020 r.

powrót do menu ↑

Korzyści do wyboru

Oprócz 200 zł premii każdy uczestnik może zdecydować, z których darmowych usług (poza samym rachunkiem, kartą i przelewami internetowymi) – będzie korzystał za darmo.

Do wyboru mamy:

 • 3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 20 tys zł,
 • zwrot 1 proc. od transakcji telefonem (Blik, Google Pay, Apple Pay i HCE),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • assistance samochodowy, domowy i medyczny,
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Dwie z powyższych korzyści aktywujemy za darmo, a za każdą kolejną płacimy 3,5 zł na miesiąc. Oczywiście, swój wybór można później modyfikować – każda zmiana korzyści zaczyna obowiązywać od następnego dnia.

Konto oszczędnościowe 3% do 20 000 zł

Z punktu widzenia osoby oszczędzającej najciekawszą korzyścią Konta Jakże Osobistego będzie podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego.

W takim wariancie stawka rośnie do 3% i obowiązuje conajmniej do końca marca 2020. Lecz obowiązuje limit wpłat, który wynosi 20 tys. zł. Posiadaczowi rachunku przysługuje jeden bezpłatny przelew w miesiącu. Koszt każdego następnego to 5 zł.

Zwrot 1% płatności mobilnych

Ciekawą usługą zdecydowanie wartą zainteresowania jest zwrot 1% wartości płatności telefonem w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych. W ten sposób możemy “odzyskać” do 20 zł miesięcznie (240 zł rocznie) – 1% wartości zakupów. Alior Bank obsługuje najważniejsze płatności mobilne takie jak: Google Pay, Apple Pay, Blik czy HCE.

powrót do menu ↑

Lokata 3% do 50 000 zł

Bogaty pakiet dobrych ofert depozytowych, sprawia, że Alior Bank to dobry bank do oszczędzania.

Nazwa produktuOprocentowanieKwota maks.OkresWarunki
Konto Oszczędnościowe

3%

20 000 zł do 31 marca
 • wybór podwyższonego oprocentowania jako jednej z korzyści
  Lokata na 100 dni

  3%

  50 000 zł 100 dni
  • bycie nowym klientem - lokata dostępna przez 14 dni od otwarcia karty klienta
  Konto Mega Oszczędnościowe

  2,2%

  100 000 zł 3 miesiące
  • wpłata nowych środków
  Konto Mega Oszczędnościowe

  2,6%

  100 000 zł 3 miesiące
  • wpłata nowych środków
  • comiesięczny wpływ na konto osobiste min. 1500 zł

  Lokata na 100 dni to kolejna atrakcyjna propozycja, która czeka w Alior Banku na osoby poszukujące dobrze oprocentowanych depozytów.

  Jej oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. Lokatę mogą założyć tylko nowi klienci, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste. Mają na to 14 dni od zawarcia umowy. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł. Liczba depozytów jest nieograniczona, ale łącznie można na nich ulokować nie więcej niż 50.000 zł.

  Kolejnym ciekawym produktem oszczędnościowym jest Konto Mega Oszczędnościowe. Wpłacając na nie nowe środki, zarabia się 2,2% w skali roku przez trzy miesiące przy limicie 100.000 zł. Jednak klienci posiadający Konto Jakże Osobiste, którzy będą je co miesiąc zasilać min. 1500 zł, czyli tym samym spełnić warunek jego bezpłatnego prowadzenia, otrzymują wyższe odsetki – 2,6%.

  powrót do menu ↑

  Ile kosztuje konto?

  Konto Jakże OsobisteOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
  Opłata za prowadzenie konta
  0 zł 10 zł lub 0 zł
  (zwolnienie: wpływ min. 1500 zł)
  Opłata za kartę
  5 zł lub 0 zł
  (zwolnienie: transakcje kartą za min. 300 zł)
  5 zł lub 0 zł
  (zwolnienie: transakcje kartą za min. 300 zł)
  Przelew przez internet
  0 zł 0 zł
  Wypłaty z bankomatów w Polsce
  0 zł - Alior Bank
  2,5 zł - pozostałe
  0 zł - Alior Bank
  2,5 zł - pozostałe

  Prowadzenie Konta Jakże Osobistego dla osób poniżej 26 roku życia jest bezwarunkowo darmowe.

  Osoby starsze muszą się liczyć z miesięczną opłatą w wysokości 10 zł, jednak wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł  zwalnia z tego kosztu. Takim wpływem może być przelew z innego banku niż Alior Bank i T-mobile usługi bankowe, nie musi być to wpływ wynagrodzenia.

  Opłata miesięczna za użytkowanie karty wynosi 5 zł, jednak można także być z niej zwolnionym – wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł w miesiącu.

  Gotówkę za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Chcąc mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów Polsce – musimy wybrać taką opcję w pakiecie korzyści. Jeżeli będzie to jedna z dwóch darmowych korzyści nie zapłacimy za nią nic.

  Pełna analiza opłat Konta Jakże Osobistego dostępna jest tutaj.
  powrót do menu ↑

  Ocena promocji

  Promocja Alior Banku „Z nami najlepiej” jest naprawdę kusząca. Otwierając konto osobiste, można pod prostymi warunkami (wpływy 1000 zł, 3 płatności kartą, logowanie do apki) po trzech miesiącach wzbogacić się o 200 zł.

  Bogaty pakiet dobrych ofert depozytowych, sprawia, że Alior Bank to również dobry bank do oszczędzania.

  Lokata 3% na 100 dni Alior Banku należy do najwyżej oprocentowanych w swoim przedziale czasowym. Na tle konkurencyjnych ofert jej zaletą jest dość wysoki limit wpłat (50 000 zł). W kilku bankach znajdziemy lokaty na 3,5-4%, lecz z dużo niższą kwotą maksymalną.

  Dodatkowe 20 000 zł możemy ulokować na koncie oszczędnościowym, również w stawce 3%, obowiązującej aż do 31 marca 2020 roku.

  W rezultacie na 3% możemy ulokować nawet 70 000 zł!

  Sam rachunek będzie darmowy w utrzymaniu przy wpływach 1500 zł miesięcznie i obrotach kartą na min. 300 zł miesięcznie (w przeciwnym razie zapłacimy odpowiednio 10 i 5 zł).

  Konto Jakże Osobiste

  PROMOCJA: Z nami najlepiej - III edycja

  + 200 zł i 3% na KO
  Promocja zakończona
  9 Ocena Łączna
  8 opinie
  Promocja - Z nami najlepiej

  9.5Ocena Redakcji
  Ocena
  9.5
  9.7Ocena Użytkowników
  Ocena
  9.7
  Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
  36 opinii
  Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
  1. Odpowiedz
   Piotr 5 Styczeń 2020 19:05

   Wpływy – przelewy przychodzące z rachunków prowadzonych w innych bankach;przelewy z innych rachunków prowadzonych w Banku dla osób fizycznych (z wyłączeniem rachunków prowadzonych przez Biuro Maklerskie Banku), których klient nie jest posiadaczem lub współposiadaczem; przelewy z rachunków prowadzonych w Banku dla firm, którychklient nie jest właścicielem ani wobec których nie jest osobą powiązaną organizacyjnie lub kapitałowo…

   Ja rozumiem to tak:
   Pierwszy warunek – wpływ jest to przelew z rachunków z innego banku LUB
   drugi warunek – przelew z Banku (w regulaminie termin Bank określa Alior Bank i pochodne) w którym nie jesteś właścicielem lub współwlaścicielem. Czyli nie możesz przelać pieniędzy ze swojego konta w aliorze.

   Reasumując może to być przelew z Aliora od osoby trzeciej lub przelew ze swojego konta w innym banku

  2. Odpowiedz
   Piotr 5 Styczeń 2020 18:52

   też tak miałem. Z infolinii pokierowany zostałem do wideoweryfikacji zamiast przelewu niestety znów nie było tej opcji. Został kurier.

  3. Odpowiedz
   Norbert 27 Grudzień 2019 11:43

   właśnie chciałem założyć konto, ostatni punkt to weryfikacja online ( przelew na 1 zł), wpisałem swój nr konta z ING, został zaakceptowany, przekierowany zostałem na stronę płatności, a tam nie ma ING do wyboru – trochę to absurdalne dla mnie

  4. Odpowiedz
   Maciej 7 Grudzień 2019 13:02

   Alior nabił mi 10 zł opłaty za prowadzenie konta za listopad, mimo że na koncie pojawił się przelew w wysokości 1500 zł (poprosiłem kolegę więc to nie był przelew z mojego konta). Napisałem już reklamację, ale polecam sprawdzić wasze saldo bo coś tu nie gra. Przestudiowałem regulamin i jak byk stoi minimalny przelew 1500 zł gwarantujący 0 zł za konto…

   • Odpowiedz
    Michuuu 8 Grudzień 2019 11:23

    Dokładnie tak, zgodnie z tabela opłat i prowizji Aliora opłata za prowadzenie konta nie jest pobierana:

    w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływy na rachunek nie są traktowane polecenia przelewu otrzymane z rachunków dla Klientów Indywidualnych prowadzonych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych prowadzonych w Kantorze Walutowym Alior Banku); lub

    – jeżeli posiadacz rachunku lub obaj współposiadacze (w przypadku rachunku wspólnego) nie ukończyli 26. roku życia (ostatnim miesiącem zwolnienia z opłaty jest miesiąc, w którym przypada dzień 26. urodzin posiadacza rachunku lub któregokolwiek ze współposiadaczy).

    U mnie od dwóch miesięcy wszystko ok.
    Robię sobie co miesiąc przelew 1500 zł z konta żony a potem używam karty Aliora do płacenia za zakupy – w miesiącu zawsze uzbiera się większa kwota niż te wymagane 300 zł do zwolnienie z opłaty za kartę (pilnuje by były to min. 3 płatności aby spełnić warunki promocji).

    W efekcie za konto nie płacę nic, a jednocześnie spełniam warunki promocji premii 200 zł.
    Jesli u Ciebie coś pobrali mimo wpływu 1500 zł pisz reklamację (można to zrobić łatwo w bankowości internetowej) na pewno ją uznają.

    Koniecznie daj znać co ci odpiszą i jak sprawa się zakończyła.

    • Odpowiedz
     Maciej 10 Grudzień 2019 14:16

     Hej, dostałem odpowiedź i – o dziwo – zwrot 🙂 Ale z zaznaczeniem że to jednorazowy wyjątek. Przelew pochodził nie z Aliora a z T-mobile (moja pomyłka). Wklejam odpowiedź:

     Szanowny Panie,
     w odpowiedzi na reklamacje numer xxxxx dotyczącą opłaty za prowadzenie rachunku informuję,
     że postanowiłam zwrócić naliczoną opłatę.

     Uzasadnienie

     10.12.2019 r. dokonałam zwrotu 10,00 zł na Pana rachunek numer xxxxx.

     Zaznaczam, że zwrot ma charakter jednorazowy. Opłata została pobrana, ponieważ jednorazowy wpływ powyżej 1500,00 zł, nastąpił z rachunku prowadzonym w T-Mobile Usługi Bankowe.
     Nie został spełniony zatem warunek zwalniający z opłaty za prowadzenie.

     Opłata za prowadzenie rachunku w wariancie Konto
     Jakże Osobiste nie jest pobierana w miesiącu otwarcia rachunku oraz w każdym innym miesiącu, w którym na Konto Jakże Osobiste nastąpił jednorazowy wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku lub z rachunku dla Klientów Biznesowych prowadzonego w Alior Banku (jako wpływyna rachunek nie są traktowane przelewy otrzymane z rachunków dla Klienta Indywidualnego prowadzonych w ramach T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków Kantoru Walutowego Alior Banku

     • Agnieszka 3 Styczeń 2020 18:34

      Miałam tę samą zagwozdkę, bo również bank pobrał mi 10 zł za prowadzenie konta i też to było przez moje niedopatrzenie, bo przelew na 1500 zł zrobił mi znajomy, ale z konta T-mobile. Na szczęście warunki promocji są nadal spełnione, więc przeboleję tę “dyszkę” :). Rada na kolejne miesiące to poprosić kogoś o przelew 1500 zł z innego konta niż Alior czy jego odnoga T-mobile bank, wtedy będzie rachunek za 0 zł i załatwiony tysiak z promocji.

     • Michuuu 12 Grudzień 2019 23:48

      No tak wpływ na konto musi pochodzić z innego banku niż Alior Bank i T-mobile.

      Mało kto wie, że T-Mobile Usługi Bankowe to bank prowadzony przez Aliora.

      Wielki plus dla banku, że mimo wszystko uznał Ci reklamację i zwrócił opłatę.

      Widać , że zależy im na kliencie.

    • Odpowiedz
     Maciej 8 Grudzień 2019 12:43

     dzięki za odpowiedź, aczkolwiek zaczynam widzieć gdzie jest pies pogrzebany – przelew dostałem z konta kolegi też z Aliora a w regulaminie stoi “wpływ na kwotę min. 1 500 zł z rachunku prowadzonego w innym banku”. Uważam że to słabe ze strony banku jeśli oczywiście się potwierdzi. Dam znać.

  5. Odpowiedz
   Tomek 18 Listopad 2019 18:58

   Mam pytanie, czy karta do konta jest wysyłana wraz z umową przez kuriera?

   • Odpowiedz
    Adam 19 Listopad 2019 21:49

    Najpierw kurier przywozi umowę którą podpisujesz. Następnie bank potwierdza zawarcie umowy i po kilku dniach wysyła kartę

  6. Odpowiedz
   Ryszard 24 Październik 2019 16:43
   Ocena
   90

   ok , założyłem konto przez stronę promocji ,spełniam wymagane warunki i czekam do lutego,ale nie mam żadnego dowodu że biorę udział w tej promocji 200 zł,będzie jakieś potwierdzenie ?

   + ZALETY: oprocentowanie 3 % konta oszczędzającego i lokata na 100 dni też na 3 %
   - WADY: krótki termin na założenie lokaty i założenie jej wymaga odwiedzenia oddziału
   Pomocne(12) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
   • Odpowiedz
    Ania - Tanie-Konto.pl 24 Październik 2019 18:17

    W większości promocji organizowanych przez same banki nie ma żadnych potwierdzeń.

    Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin promocji (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo spełnienia opisanych tam warunków).

    Pełen regulamin promocji “Z nami najlepiej – II edycja” Alior Banku jest tutaj. Najlepiej go sobie zapisać na komputerze lub wydrukować.

    • Odpowiedz
     Dociekliwy 24 Październik 2019 19:58

     Ja skorzystałem, z którejś z poprzednich edycji promocji Alior Banku i mi premię wypłacili – oczywiście spełniłem wszystkie wymagane warunki.

     Najważniejsze, że by wogóle skorzystać z tych akcji Aliora, konto musi zostać założone przez Internet poprzez stronę promocji.
     Zakładając konto w oddziale nie weźmiemy w niej udziału.

     Podejrzewam, że dlatego w oddziałach Aliora często pracownicy nie wiedzą wogole o jej istnieniu. Tak przynajmniej było w moim przypadku….oddział Aliora w małym mieście…
     Wtedy poleciłem im kontakt telefoniczny z centralą…. 🙂 by się doedukowali…. i rzeczywiście po kilku telefonach potwierdzili, że taka promocja istnieje…

     A do oddziału po otwarciu konta trzeba i tak się wybrać jeśli chcemy założyć lokatę 3% na 100 dni do 50 tys zł (cwano to sobie wymyślili). Z kolei konta oszczędnościowe bez problemu założymy sobie online w bankowości internetowej (to 3% do 20 tys zł i 2,6% do 100 tys zł).

     Tutaj jest sporo na ten temat też:
     https://www.tanie-konto.pl/alior-bank/lokata-3-na-100-dni/#comment-2954

  7. Odpowiedz
   Janicki 10 Październik 2019 14:23
   Ocena
   100

   Konto w promocji założone. Moje pytanie, potwierdzcie, że dobrze kombinuję.

   1. We październiku otwieram konto, to te wpływy i transakcje kartą robię we listopadzie, grudniu i styczniu tak?

   2. Chyba najlepiej w każdym z tych miesięcy najlepiej zrobić 1500 zł wpływu (wtedy zwolnienie z opłaty za konto) i 3 lub więcej transakcji kartą tak by łącznie były na conajmniej 300 zł (wtedy zwolnienie z opłaty za kartę) – dzięki temu przez 3 miesiące mamy zupełnie darmowe konto.

   + ZALETY: premia 200 zł; konto oszczędnościowe i lokata 3%;1% zwrot za transakcje telefonem
   - WADY: jak znajdę to napisze
   Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
   • Odpowiedz
    Ania - Tanie-Konto.pl 8 Październik 2019 14:52

    Dokładnie tak, w listopadzie, grudniu i styczniu robisz wymagane wpływy i transakcje kartą.

    Najlepiej dopilnować by w każdym miesiącu wpływ był min. 1500 zł i transakcje kartą za min. 300 zł – gdyż wtedy konto i kartą będą darmowe.

  8. Odpowiedz
   ddddd 9 Październik 2019 09:13

   Ja założyłem sobie konto w Aliorze poprzez przelew z innego banku.
   Wszystko poszło bez problemowo.

   „Potwierdzenie złożenia wniosku. Twój przelew został wykonany. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz email potwierdzający zawarcie umowy wraz z załączoną umową. Dodatkowo, otrzymasz przelew w wysokości 1 złoty na rachunek, z którego dokonałeś przelew aktywacyjny. W tytule tego przelewu znajdziesz swój identyfikator (numer CIF). Będziesz mógł od tego momentu korzystać z Twojego konta w Alior Banku.”

  9. Odpowiedz
   lokata 8 Październik 2019 23:08

   Lokatę 3% na 100 dni należy złożyć wniosek o depozyt w bankowości elektronicznej czy można osobiście w oddziale?
   Pytam ponieważ aby otrzymać 200 zł należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakże Osobistego poprzez stronę promocji a nie osobiście

   • Odpowiedz
    Madziaaa 10 Październik 2019 19:06

    Miałam taki sam dylemat a więc to jest tak.

    1. By dostać 200 zł w promocji wniosek o konto musisz złożyć ze strony promocji przez internet (nie w oddziale).

    2. By mieć konto oszczędnościowe 3% do 20 000 zł – zakładasz sobie w bankowości elektronicznej konto oszczędnościowe (“Oferty” -> “Oszczędności” -> “Konto oszczędnościowe w PLN”) a następnie wchodzisz w “Konto Jakże Osobiste” -> “Korzyści” wybierasz korzyść “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym”

    3. By mieć jeszcze dodatkowo lokatę 3% na 100 dni trzeba udać się do oddziału by ją założyć. Dostałam informację iż przez bankowość elektroniczną tego nie zrobię:

    Szanowna Pani,

    Uprzejmie informuję, że lokata 3% na 100 dni dedykowana jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy posiadają Konto Jakże Osobiste.

    WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT LOKATY

    Do zawarcia lokaty uprawnieni są tylko klienci banku w terminie 14 dni od dnia otwarcia karty klienta w systemie bankowym, co oznacza udostępnienie bankowi danych umożliwiających identyfikację klienta w wyżej wymienionym systemie.

    Maksymalna kwota lokat dla jednego klienta to 50 000,00 zł (włącznie).

    Nadmienię, że otwarcie lokaty jest możliwe w oddziałach banku.

    Mam nadzieję, że przedstawione informacje będą pomocne.

    W przypadku dodatkowych pytań nasi konsultanci pozostają do Pani dyspozycji.

    • Odpowiedz
     Lokata 10 Październik 2019 23:44

     Ad.2 w bankowości elektronicznej jest taka informacja odnośnie Konta Mocno oszczędnościowego
     “2,60% – jeżeli zapewnisz miesięczny wpływ na Konto Osobiste min. 1500 zł”
     czy to jest coś innego niż “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” – 3%?

     • Madziaaa 11 Październik 2019 00:17

      Tak to są dwa różne konta oszczędnościowe i mają dwie różne promocje.

      Konto Oszczędnościowe w PLN – to jest konto do podwyższenia oprocentowania do 3% w ramach Korzyści (do 20 000 zł).

      Konto Mocno Oszczędnościowe – tutaj mamy oprocentowanie 2,6% do 100 000 zł, jak zapewnimy wpływ min. 1500 zł na konto osobiste – czyli jak spełnimy warunek bezpłatności konta.

      Przykładowo, ja już we wniosku o konto jakże osobiste, zaznaczyłam również otwarcie Konta Mocno Oszczędnościowego i miałam go już otwarte gdy się pierwszy raz zalogowałam. Musiałam założyć w bankowości tylko to drugie (Oferty > Oszczędności > Konto Oszczędnościowe w PLN > Złóż wniosek), a potem wybrać “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” w zakładce “Korzyści”.

  10. Odpowiedz
   Paweł 7 Październik 2019 18:01

   Czy wykonując obrót miesięczny karty w wysokości 300 zł jest akceptowany kod MCC 6012 ?

   • Odpowiedz
    Dociekliwy 9 Październik 2019 23:47

    Masz wyżej w artykule w ramce napisane, że transakcje z kodem MCC 6012 (określającym instytucje finansowe) nie są akceptowane.

  11. Odpowiedz
   Grażka 17 Wrzesień 2019 13:26
   Ocena
   100

   U mnie po wpisaniu danych wyskoczyło, że nie można złożyć wniosku oraz pytanie o kontakt telefoniczny z banku w celu dokończenia zakładania konta “Zamów kontakt”. Pytanie, czy po takim założeniu konta będę brała udział w promocji?

   Pomocne(10) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
   • Odpowiedz
    Ania - Tanie-Konto.pl 17 Wrzesień 2019 15:07

    W przypadku gdy pojawia się taki komunikat, należy kliknąć “Zamów kontakt” i poczekać na kontakt, że strony pracownika Alior Banku.

    Może on się pojawiać np. gdy ktoś już miał kiedyś w przeszłości jakikolwiek inny produkt Alior Banku i ma założoną kartotekę klienta w ich systemie.

    Trzeba zamówić kontakt i wyjaśnić sprawę.

    By móc wziąć udział w promocji w ciągu ostatnich 12 miesięcy (po 31.08.2018 r.) nie można posiadać konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.
    Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne. Tak to jest opisane w regulaminie:

    ..Oferta Specjalna jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatniego roku (po dniu 31 sierpnia 2018 r.) nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowegow Alior Banku (Rachunek płatniczy), rachunku walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej…

  12. Odpowiedz
   robi333 29 Sierpień 2019 12:14

   Zakładałem konto przez przelew i nie wykonałem transakcje 1 złoty bo zapomniałem że nie mam pieniędzy na koncie.Co w takiej sytuacji?

  13. Odpowiedz
   Ryszard 26 Lipiec 2019 19:14

   Jesli w regulaminie pisze ze wciagu 2 dni roboczych od zlozenia wniosku skontaktuje sie z toba kurier w celu podpisania dokumentów, to dlaczego dzisiaj mija 5 doba i cisza ? To tak dziala Alior Bank?

  14. Odpowiedz
   Kuba 17 Lipiec 2019 21:00
   Ocena
   90

   Założyłem konto, nawet się zalogowałem, jednak nie mam informacji o karcie w systemie. To bezwładność systemu czy też powinienem się zmartwić? Dodam, że jestem pewny, że zaznaczyłem chęć karty, bo proces rejestracji nagrałem.

   Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
   • Odpowiedz
    Ania - Tanie-Konto.pl 18 Lipiec 2019 12:58

    Jeśli karta została do Ciebie wysłana, musisz mieć informację, że trzeba ją aktywować w bankowości internetowej na pulpicie:
    alior aktywacja karty


    Jak zamówić kartę?

    Aby zamówić kartę przejdź do Szczegółów rachunku → Karty → Zamów kartę do konta i wypełnij wniosek.
    Wniosek dostępny jest, jeśli do danego konta nie masz jeszcze wydanej karty.

    alior zamawianie karty

  15. Odpowiedz
   Tomo 13 Lipiec 2019 23:19

   Czy po dokonaniu 3 płatności bezgotówkowych można od razu zrezygnować z karty?

   • Odpowiedz
    Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:18

    Tak konto wraz kartą musi być aktywne do dnia wypłaty premii.

  16. Odpowiedz
   Kuba Kawecki 10 Lipiec 2019 19:05

   Czy można dokonać tej wpłaty 1000 zł np. w 5 przelewach po 200 zł w ciągu np. 40 dni ?

   • Odpowiedz
    Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:21

    W regulaminie promocji jest dokładnie taki zapis:

    “…w terminie sześćdziesięciu (60) dni od daty otwarcia Produktu Alior Banku(nie później niż do 20.10.2019 r.) uzyska wpływ na Konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych)…”

    Wynika z tego, że chodzi by łączna suma wyniosła co najmniej 1000 zł

  17. Odpowiedz
   Maciej 10 Lipiec 2019 11:45

   Jeżeli spełnię warunki promocji np. do końca lipca to czy mogę zamknąć konto / zrezygnować z karty aby nie płacić za nią miesięcznie 5 zł (nie mam w planach dokonywać miesięcznie płatności tą kartą na kwotę min. 300 zł)? Czy w takim wypadku mimo to mogę liczyć na wypłacenie nagrody czy zamknięcie konta / zablokowanie karty wiąże się z “odstąpieniem” od promocji?

  18. Odpowiedz
   darko 12 Czerwiec 2019 11:00

   Czy żeby skorzystać z tej promocji i dostać to 150 zł, muszę brać kartę do konta?

   • Odpowiedz
    Redakcja 13 Czerwiec 2019 11:10

    Tak, trzeba otworzyć konto z kartą.

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0