Promocje Alior Banku: 200 zł za założenie konta i 3% do 70 000 zł

Aktualizacja - start 2 edycji promocji - 2019.10.24

W ramach drugiej edycji akcji “Z nami najlepiej” możemy zyskać 200 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Możemy także korzystać z innych korzyści wbudowanych w ten ROR: oprocentowania 3% na koncie oszczędnościowym i lokacie czy zwrotu 1% wartości transakcji wykonanych telefonem.

Do promocji można przystąpić do 15 listopada. W zamian za założenie Konta Jakże Osobistego poprzez stronę promocji, a następnie  zasilenie go kwotą  1000 zł i dokonanie 3 płatności bezgotówkowych, otrzymujemy nagrodę w postaci 200 zł premii pieniężnej.

By skorzystać z akcji, nie można mieć złożonego wniosku internetowego o Konto Jakże Osobiste w okresie trwania poprzednich promocji tj. od 01.04.2019 r. do 16.10.2019 r.

Trzeba także posiadać należy status nowego klienta. Wg regulaminu nowy klient to osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy (po 31.08.2018 r.) nie posiadała konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Jednocześnie posiadanie innych produktów banku jest dopuszczalne:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej.

Jak zdobyć 200 zł krok po kroku

Warunki uzyskania premii w tej akcji nie należą do trudnych. By zgarnąć 200 zł należy:

 • do 15 listopada  poprzez stronę promocji, złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową,
 • w ciągu  30 dni (nie później niż do 16 grudnia) podpisać umowę o konto z kartą,
 • w każdym z kolejnych 3 miesięcy następujących po miesiącu otwarcia konta: zalogować się do aplikacji mobilnej, zasilić konto kwotą min. 1000 zł i dokonać przynajmniej 3 transakcji kartą debetową

Zgodnie z regulaminem, jako wpływy traktowane są wszystkie przelewy przychodzące z kont, których nie jesteśmy posiadaczami lub współposiadaczami. Odpadają zatem przelewy z innych rachunków bankowych, których to jesteśmy właścicielami. Odpowiedni za to będzie np. przelew wynagrodzenia z pracy czy przelew od kogoś z rodziny.

Jeśli chodzi o transakcje bezgotówkowe, należy unikać wszelkich tzw. „ułatwiaczy” obrotów, których bank nie będzie akceptował.

Zgodnie z regulaminem są to transakcje z następującymi kodami MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Dlatego najlepiej nie “kombinować” i dokonywać transakcji kartą w zwykłych sklepach, supermarketach, stacjach paliw, itp.

I to wszystko. Po spełnieniu warunków promocji do końca kolejnego miesiąca, otrzymamy przelew 200 zł na nowo otwarte konto. Oczywiście pod warunkiem, że ciągle będziemy posiadaczami konta oraz karty debetowej.

Proste przykłady:

1. Wypełniamy wniosek o konto na stronie promocji 20 października. Umowę zawieramy 24 października.  W każdym z kolejnych trzech miesięcy: listopadzie, grudniu i styczniu  zasilamy je kwotą 1000 zł, wykonujemy 3 transakcje kartą oraz logujemy się do aplikacji mobilnej. 200 zł premii bank przelewa nam do końca lutego 2020.

2. Tym razem wniosek o konto wypełniamy 15 listopada. Umowę o konto zawieramy 20 listopada. Tym razem warunki aktywności (wpływ 1000 zł, 3 transakcje, zalogowanie się do apki) musimy wykonać w grudniu, styczniu i lutym. 200 zł odbieramy w marcu 2020 r.

powrót do menu ↑

Korzyści do wyboru

Oprócz 200 zł premii każdy uczestnik może zdecydować, z których darmowych usług (poza samym rachunkiem, kartą i przelewami internetowymi) – będzie korzystał za darmo.

Do wyboru mamy:

 • 3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 20 tys zł,
 • zwrot 1 proc. od transakcji telefonem (Blik, Google Pay, Apple Pay i HCE),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • assistance samochodowy, domowy i medyczny,
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Dwie z powyższych korzyści aktywujemy za darmo, a za każdą kolejną płacimy 3,5 zł na miesiąc. Oczywiście, swój wybór można później modyfikować – każda zmiana korzyści zaczyna obowiązywać od następnego dnia.

3% do 20 000 zł

Z punktu widzenia osoby oszczędzającej najciekawszą korzyścią Konta Jakże Osobistego będzie podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego.

W takim wariancie stawka rośnie do 3% i obowiązuje conajmniej do końca 2019 r. Lecz obowiązuje limit wpłat, który wynosi 20 tys. zł. Posiadaczowi rachunku przysługuje jeden bezpłatny przelew w miesiącu. Koszt każdego następnego to 5 zł.

Zwrot 1% płatności mobilnych

Inna ciekawą usługą zdecydowanie wartą zainteresowania jest zwrot 1% wartości płatności telefonem w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych. W ten sposób możemy “odzyskać” do 20 zł miesięcznie (240 zł rocznie) – 1% wartości zakupów. Alior Bank obsługuje najważniejsze płatności mobilne takie jak: Google Pay, Apple Pay, Blik czy HCE.

powrót do menu ↑

Lokata 3% do 50 000 zł

Lokata na 100 dni to kolejna atrakcyjna propozycja, która czeka w Alior Banku na osoby poszukujące dobrze oprocentowanych depozytów.

Jej oprocentowanie wynosi 3% w skali roku. Lokatę mogą założyć tylko nowi klienci, którzy otworzą Konto Jakże Osobiste. Mają na to 14 dni od zawarcia umowy. Wniosek o depozyt złożą w bankowości elektronicznej. Minimalna kwota lokaty wynosi 1000 zł. Liczba depozytów jest nieograniczona, ale łącznie można na nich ulokować nie więcej niż 50.000 zł.

Kolejnym ciekawym produktem oszczędnościowym jest Konto Mocno Oszczędnościowe. Wpłacając na nie nowe środki, zarabia się 2,2% w skali roku przez trzy miesiące przy limicie 100.000 zł. Jednak klienci posiadający Konto Jakże Osobiste, którzy będą je co miesiąc zasilać min. 1500 zł, czyli tym samym spełnić warunek jego bezpłatnego prowadzenia, otrzymują wyższe odsetki – 2,6%.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto?

Konto Jakże OsobisteOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 10 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1500 zł)
Opłata za kartę
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: transakcje kartą za min. 300 zł)
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: transakcje kartą za min. 300 zł)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - Alior Bank
2,5 zł - pozostałe
0 zł - Alior Bank
2,5 zł - pozostałe

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego dla osób poniżej 26 roku życia jest bezwarunkowo darmowe.

Osoby starsze muszą się liczyć z miesięczną opłatą w wysokości 10 zł, jednak wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł  zwalnia z tego kosztu. Takim wpływem może być przelew z innego banku, nie musi być to wpływ wynagrodzenia.

Opłata miesięczna za użytkowanie karty wynosi 5 zł, jednak można także być z niej zwolnionym – wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł w miesiącu.

Gotówkę za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Chcąc mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów Polsce – musimy wybrać taką opcję w pakiecie korzyści. Jeżeli będzie to jedna z dwóch darmowych korzyści nie zapłacimy za nią nic.

Pełna analiza opłat Konta Jakże Osobistego dostępna jest tutaj.
powrót do menu ↑

Ocena promocji

Promocja Alior Banku „Z nami najlepiej” jest naprawdę kusząca. Otwierając konto osobiste, można pod prostymi warunkami (wpływy 1000 zł, 3 płatności kartą, logowanie do apki) po trzech miesiącach wzbogacić się o 200 zł.

Bogaty pakiet dobrych ofert depozytowych, sprawia, że Alior Bank to również dobry bank do oszczędzania.

Lokata 3% na 100 dni Alior Banku należy do najwyżej oprocentowanych w swoim przedziale czasowym. Na tle konkurencyjnych ofert jej zaletą jest dość wysoki limit wpłat (50 000 zł). W kilku bankach znajdziemy lokaty na 3,5-4%, lecz z dużo niższą kwotą maksymalną.

Dodatkowe 20 000 zł możemy ulokować na koncie oszczędnościowym, również w stawce 3%, obowiązującej aż do końca grudnia 2019 roku.

W rezultacie na 3% możemy ulokować nawet 70 000 zł!

Sam rachunek będzie darmowy w utrzymaniu przy wpływach 1500 zł miesięcznie i obrotach kartą na min. 300 zł miesięcznie (w przeciwnym razie zapłacimy odpowiednio 10 i 5 zł).

Konto Jakże Osobiste

PROMOCJA: Z nami najlepiej - II edycja

+ 200 zł i 3% na KO
1 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
8 opinie
Promocja - Z nami najlepiej

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.7Ocena Użytkowników
Ocena
9.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
25 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ryszard 24 Październik 2019 16:43
  Ocena
  90

  ok , założyłem konto przez stronę promocji ,spełniam wymagane warunki i czekam do lutego,ale nie mam żadnego dowodu że biorę udział w tej promocji 200 zł,będzie jakieś potwierdzenie ?

  + ZALETY: oprocentowanie 3 % konta oszczędzającego i lokata na 100 dni też na 3 %
  - WADY: krótki termin na założenie lokaty i założenie jej wymaga odwiedzenia oddziału
  Pomocne(4) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 24 Październik 2019 18:17

   W większości promocji organizowanych przez same banki nie ma żadnych potwierdzeń.

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin promocji (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo spełnienia opisanych tam warunków).

   Pełen regulamin promocji “Z nami najlepiej – II edycja” Alior Banku jest tutaj. Najlepiej go sobie zapisać na komputerze lub wydrukować.

   • Odpowiedz
    Dociekliwy 24 Październik 2019 19:58

    Ja skorzystałem, z którejś z poprzednich edycji promocji Alior Banku i mi premię wypłacili – oczywiście spełniłem wszystkie wymagane warunki.

    Najważniejsze, że by wogóle skorzystać z tych akcji Aliora, konto musi zostać założone przez Internet poprzez stronę promocji.
    Zakładając konto w oddziale nie weźmiemy w niej udziału.

    Podejrzewam, że dlatego w oddziałach Aliora często pracownicy nie wiedzą wogole o jej istnieniu. Tak przynajmniej było w moim przypadku….oddział Aliora w małym mieście…
    Wtedy poleciłem im kontakt telefoniczny z centralą…. 🙂 by się doedukowali…. i rzeczywiście po kilku telefonach potwierdzili, że taka promocja istnieje…

    A do oddziału po otwarciu konta trzeba i tak się wybrać jeśli chcemy założyć lokatę 3% na 100 dni do 50 tys zł (cwano to sobie wymyślili). Z kolei konta oszczędnościowe bez problemu założymy sobie online w bankowości internetowej (to 3% do 20 tys zł i 2,6% do 100 tys zł).

    Tutaj jest sporo na ten temat też:
    https://www.tanie-konto.pl/alior-bank/lokata-3-na-100-dni/#comment-2954

 2. Odpowiedz
  Janicki 10 Październik 2019 14:23
  Ocena
  100

  Konto w promocji założone. Moje pytanie, potwierdzcie, że dobrze kombinuję.

  1. We październiku otwieram konto, to te wpływy i transakcje kartą robię we listopadzie, grudniu i styczniu tak?

  2. Chyba najlepiej w każdym z tych miesięcy najlepiej zrobić 1500 zł wpływu (wtedy zwolnienie z opłaty za konto) i 3 lub więcej transakcji kartą tak by łącznie były na conajmniej 300 zł (wtedy zwolnienie z opłaty za kartę) – dzięki temu przez 3 miesiące mamy zupełnie darmowe konto.

  + ZALETY: premia 200 zł; konto oszczędnościowe i lokata 3%;1% zwrot za transakcje telefonem
  - WADY: jak znajdę to napisze
  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 8 Październik 2019 14:52

   Dokładnie tak, w listopadzie, grudniu i styczniu robisz wymagane wpływy i transakcje kartą.

   Najlepiej dopilnować by w każdym miesiącu wpływ był min. 1500 zł i transakcje kartą za min. 300 zł – gdyż wtedy konto i kartą będą darmowe.

 3. Odpowiedz
  ddddd 9 Październik 2019 09:13

  Ja założyłem sobie konto w Aliorze poprzez przelew z innego banku.
  Wszystko poszło bez problemowo.

  „Potwierdzenie złożenia wniosku. Twój przelew został wykonany. Po pozytywnej weryfikacji, otrzymasz email potwierdzający zawarcie umowy wraz z załączoną umową. Dodatkowo, otrzymasz przelew w wysokości 1 złoty na rachunek, z którego dokonałeś przelew aktywacyjny. W tytule tego przelewu znajdziesz swój identyfikator (numer CIF). Będziesz mógł od tego momentu korzystać z Twojego konta w Alior Banku.”

 4. Odpowiedz
  lokata 8 Październik 2019 23:08

  Lokatę 3% na 100 dni należy złożyć wniosek o depozyt w bankowości elektronicznej czy można osobiście w oddziale?
  Pytam ponieważ aby otrzymać 200 zł należy złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakże Osobistego poprzez stronę promocji a nie osobiście

  • Odpowiedz
   Madziaaa 10 Październik 2019 19:06

   Miałam taki sam dylemat a więc to jest tak.

   1. By dostać 200 zł w promocji wniosek o konto musisz złożyć ze strony promocji przez internet (nie w oddziale).

   2. By mieć konto oszczędnościowe 3% do 20 000 zł – zakładasz sobie w bankowości elektronicznej konto oszczędnościowe (“Oferty” -> “Oszczędności” -> “Konto oszczędnościowe w PLN”) a następnie wchodzisz w “Konto Jakże Osobiste” -> “Korzyści” wybierasz korzyść “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym”

   3. By mieć jeszcze dodatkowo lokatę 3% na 100 dni trzeba udać się do oddziału by ją założyć. Dostałam informację iż przez bankowość elektroniczną tego nie zrobię:

   Szanowna Pani,

   Uprzejmie informuję, że lokata 3% na 100 dni dedykowana jest wyłącznie dla nowych klientów, którzy posiadają Konto Jakże Osobiste.

   WAŻNE INFORMACJE NA TEMAT LOKATY

   Do zawarcia lokaty uprawnieni są tylko klienci banku w terminie 14 dni od dnia otwarcia karty klienta w systemie bankowym, co oznacza udostępnienie bankowi danych umożliwiających identyfikację klienta w wyżej wymienionym systemie.

   Maksymalna kwota lokat dla jednego klienta to 50 000,00 zł (włącznie).

   Nadmienię, że otwarcie lokaty jest możliwe w oddziałach banku.

   Mam nadzieję, że przedstawione informacje będą pomocne.

   W przypadku dodatkowych pytań nasi konsultanci pozostają do Pani dyspozycji.

   • Odpowiedz
    Lokata 10 Październik 2019 23:44

    Ad.2 w bankowości elektronicznej jest taka informacja odnośnie Konta Mocno oszczędnościowego
    “2,60% – jeżeli zapewnisz miesięczny wpływ na Konto Osobiste min. 1500 zł”
    czy to jest coś innego niż “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” – 3%?

    • Madziaaa 11 Październik 2019 00:17

     Tak to są dwa różne konta oszczędnościowe i mają dwie różne promocje.

     Konto Oszczędnościowe w PLN – to jest konto do podwyższenia oprocentowania do 3% w ramach Korzyści (do 20 000 zł).

     Konto Mocno Oszczędnościowe – tutaj mamy oprocentowanie 2,6% do 100 000 zł, jak zapewnimy wpływ min. 1500 zł na konto osobiste – czyli jak spełnimy warunek bezpłatności konta.

     Przykładowo, ja już we wniosku o konto jakże osobiste, zaznaczyłam również otwarcie Konta Mocno Oszczędnościowego i miałam go już otwarte gdy się pierwszy raz zalogowałam. Musiałam założyć w bankowości tylko to drugie (Oferty > Oszczędności > Konto Oszczędnościowe w PLN > Złóż wniosek), a potem wybrać “Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym” w zakładce “Korzyści”.

 5. Odpowiedz
  Paweł 7 Październik 2019 18:01

  Czy wykonując obrót miesięczny karty w wysokości 300 zł jest akceptowany kod MCC 6012 ?

  • Odpowiedz
   Dociekliwy 9 Październik 2019 23:47

   Masz wyżej w artykule w ramce napisane, że transakcje z kodem MCC 6012 (określającym instytucje finansowe) nie są akceptowane.

 6. Odpowiedz
  Grażka 17 Wrzesień 2019 13:26
  Ocena
  100

  U mnie po wpisaniu danych wyskoczyło, że nie można złożyć wniosku oraz pytanie o kontakt telefoniczny z banku w celu dokończenia zakładania konta “Zamów kontakt”. Pytanie, czy po takim założeniu konta będę brała udział w promocji?

  Pomocne(10) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 17 Wrzesień 2019 15:07

   W przypadku gdy pojawia się taki komunikat, należy kliknąć “Zamów kontakt” i poczekać na kontakt, że strony pracownika Alior Banku.

   Może on się pojawiać np. gdy ktoś już miał kiedyś w przeszłości jakikolwiek inny produkt Alior Banku i ma założoną kartotekę klienta w ich systemie.

   Trzeba zamówić kontakt i wyjaśnić sprawę.

   By móc wziąć udział w promocji w ciągu ostatnich 12 miesięcy (po 31.08.2018 r.) nie można posiadać konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku.
   Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne. Tak to jest opisane w regulaminie:

   ..Oferta Specjalna jest skierowana do nowych Klientów, czyli osób, które w okresie ostatniego roku (po dniu 31 sierpnia 2018 r.) nie posiadały Rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowegow Alior Banku (Rachunek płatniczy), rachunku walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza Uczestnika z Oferty Specjalnej…

 7. Odpowiedz
  robi333 29 Sierpień 2019 12:14

  Zakładałem konto przez przelew i nie wykonałem transakcje 1 złoty bo zapomniałem że nie mam pieniędzy na koncie.Co w takiej sytuacji?

 8. Odpowiedz
  Ryszard 26 Lipiec 2019 19:14

  Jesli w regulaminie pisze ze wciagu 2 dni roboczych od zlozenia wniosku skontaktuje sie z toba kurier w celu podpisania dokumentów, to dlaczego dzisiaj mija 5 doba i cisza ? To tak dziala Alior Bank?

 9. Odpowiedz
  Kuba 17 Lipiec 2019 21:00
  Ocena
  90

  Założyłem konto, nawet się zalogowałem, jednak nie mam informacji o karcie w systemie. To bezwładność systemu czy też powinienem się zmartwić? Dodam, że jestem pewny, że zaznaczyłem chęć karty, bo proces rejestracji nagrałem.

  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Lipiec 2019 12:58

   Jeśli karta została do Ciebie wysłana, musisz mieć informację, że trzeba ją aktywować w bankowości internetowej na pulpicie:
   alior aktywacja karty


   Jak zamówić kartę?

   Aby zamówić kartę przejdź do Szczegółów rachunku → Karty → Zamów kartę do konta i wypełnij wniosek.
   Wniosek dostępny jest, jeśli do danego konta nie masz jeszcze wydanej karty.

   alior zamawianie karty

 10. Odpowiedz
  Tomo 13 Lipiec 2019 23:19

  Czy po dokonaniu 3 płatności bezgotówkowych można od razu zrezygnować z karty?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:18

   Tak konto wraz kartą musi być aktywne do dnia wypłaty premii.

 11. Odpowiedz
  Kuba Kawecki 10 Lipiec 2019 19:05

  Czy można dokonać tej wpłaty 1000 zł np. w 5 przelewach po 200 zł w ciągu np. 40 dni ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:21

   W regulaminie promocji jest dokładnie taki zapis:

   “…w terminie sześćdziesięciu (60) dni od daty otwarcia Produktu Alior Banku(nie później niż do 20.10.2019 r.) uzyska wpływ na Konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych)…”

   Wynika z tego, że chodzi by łączna suma wyniosła co najmniej 1000 zł

 12. Odpowiedz
  Maciej 10 Lipiec 2019 11:45

  Jeżeli spełnię warunki promocji np. do końca lipca to czy mogę zamknąć konto / zrezygnować z karty aby nie płacić za nią miesięcznie 5 zł (nie mam w planach dokonywać miesięcznie płatności tą kartą na kwotę min. 300 zł)? Czy w takim wypadku mimo to mogę liczyć na wypłacenie nagrody czy zamknięcie konta / zablokowanie karty wiąże się z “odstąpieniem” od promocji?

 13. Odpowiedz
  darko 12 Czerwiec 2019 11:00

  Czy żeby skorzystać z tej promocji i dostać to 150 zł, muszę brać kartę do konta?

  • Odpowiedz
   Redakcja 13 Czerwiec 2019 11:10

   Tak, trzeba otworzyć konto z kartą.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0