Promocje Alior Banku: 150 zł za założenie konta i 3% na koncie oszczędnościowym

W ramach kolejnej edycji akcji “Zgarnij premię” możemy zyskać 150 zł w gotówce za założenie Konta Jakże Osobistego Alior Banku. Oprócz tego cały czas możemy korzystać z innych korzyści wbudowanych w ten ROR: oprocentowania 3% na koncie oszczędnościowym czy zwrotu 1% wartości transakcji wykonanych telefonem (Google Pay, Apple Pay, BLIK).

Organizatorem akcji promocyjnej „Zgarnij premię” jest firma Bonnier Business Polska (wydawca portalu Bankier.pl), natomiast Alior Bank jest partnerem i fundatorem nagród.

Do aktualnej 3 edycji można przystąpić do 22 lipca. W zamian za założenie Konta Jakże Osobistego poprzez stronę promocji, a następnie  zasilenie go kwotą  1000 zł i dokonanie 3 płatności bezgotówkowych, otrzymujemy nagrodę w postaci 150 zł premii pieniężnej.

By skorzystać z akcji posiadać należy status nowego klienta. Wg regulaminu nowy klient to osoba, która w okresie ostatnich 12 miesięcy (po 10.06.2018 r.) nie posiadała konta ROR w Alior Banku, ROR walutowego lub Karty Kibica Alior Banku. Jednocześnie posiadanie innych produktów banku jest dopuszczalne:

Posiadanie konta oszczędnościowego, konta firmowego, konta oszczędnościowego walutowego, konta w Kantorze Walutowym Alior Banku oraz konta w T-Mobile Usługi Bankowe nie wyklucza uczestnika z promocji.

Jak zdobyć 150 zł krok po kroku

Warunki uzyskania premii w tej akcji nie należą do trudnych. By zgarnąć 150 zł należy:

 • do 22 lipca zarejestrować się  na stronie promocji Zgarnij Premię, następnie poprzez wygenerowany tam link złożyć wniosek o prowadzenie Konta Jakże Osobistego wraz z kartą debetową,
 • w ciągu  30 dni (nie później niż do 22 sierpnia) podpisać umowę o konto z kartą,
 • w ciągu kolejnych  60 dni (nie później niż do 20 października) aktywować aplikację mobilnąwybrać minimum jedną korzyść do konta (np. oprocentowanie 3%), zasilić konto kwotą min. 1000 zł i dokonać przynajmniej 3 transakcji kartą debetową,

O czym warto pamiętać podczas wypełniania wniosku o konto?

Trzeba pamiętać o wyrażeniu zgody na ujawnienie przez bank tajemnicy bankowej organizatorowi promocji – w takim zakresie, aby bank mógł powiadomić go o spełnieniu przez nas warunków promocji. To umożliwi mu zakwalifikowanie nas do wypłaty premii.

Najłatwiej  spełnić warunki aktywności przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku i płacąc minimum trzy razy kartą za jakieś drobne zakupy np. w sklepach spożywczych.

Jednocześnie należy unikać tzw. „ułatwiaczy” obrotów, których bank nie będzie akceptował.

Zgodnie z regulaminem są to transakcje z następującymi kodami MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne;
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska);
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe;
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne.
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Dlatego najlepiej nie “kombinować” i dokonywać transakcji kartą w zwykłych sklepach, supermarketach, stacjach paliw, itp.

Jeśli chodzi o wybór jednej  korzyści do konta warto wybrać np. podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym (3% do 20 tys. zł).

I to wszystko. O przyznaniu nagrody organizator powiadomi nas mailowo do 31 listopada (na adres e-mail podany przy rejestracji). Wtedy w ciągu 5 dni będzie trzeba zalogować się na stronie promocji oraz podać numer konta założonego w Alior Banku, na który nastąpi wypłata premii 150 zł. Sam przelew otrzymamy na podane konto w ciągu 14 dni roboczych.

powrót do menu ↑

Pakiet korzyści do wyboru

Oprócz 150 zł premii każdy uczestnik może zdecydować, z których darmowych usług (poza samym rachunkiem, kartą i przelewami internetowymi) – będzie korzystał za darmo. By spełnić warunki promocji musimy aktywować co najmniej jedną korzyść.

Do wyboru mamy:

 • 3% na koncie oszczędnościowym do kwoty 20 tys zł,
 • zwrot 1 proc. od transakcji telefonem (Blik, Google Pay, Apple Pay i HCE),
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych,
 • pakiet 30 bezpłatnych powiadomień SMS o zdarzeniach na rachunku,
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • assistance samochodowy, domowy i medyczny,
 • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni,
 • płatności kartą bez kosztów przewalutowania.

Dwie z powyższych korzyści aktywujemy za darmo, a za każdą kolejną płacimy 3,5 zł na miesiąc. Oczywiście, swój wybór można później modyfikować – każda zmiana korzyści zaczyna obowiązywać od następnego dnia.

powrót do menu ↑

3% do 20 000 zł

Z punktu widzenia osoby oszczędzającej najciekawszą korzyścią Konta Jakże Osobistego będzie podwyższone oprocentowanie konta oszczędnościowego.

W takim wariancie stawka rośnie do 3 proc. i obowiązuje conajmniej do końca 2019 r. Lecz obowiązuje limit wpłat, który wynosi 20 tys. zł. Posiadaczowi rachunku przysługuje jeden bezpłatny przelew w miesiącu. Koszt każdego następnego to 5 zł.

powrót do menu ↑

Zwrot 1% płatności mobilnych

Inna ciekawą usługą zdecydowanie wartą zainteresowania jest zwrot 1% wartości płatności telefonem w stacjonarnych sklepach i punktach usługowych. W ten sposób możemy “odzyskać” do 20 zł miesięcznie (240 zł rocznie) – 1% wartości zakupów. Alior Bank obsługuje najważniejsze płatności mobilne takie jak: Google Pay, Apple Pay, Blik czy HCE.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto?

Prowadzenie Konta Jakże Osobistego dla osób poniżej 26 roku życia jest bezwarunkowo darmowe.

Osoby starsze muszą się liczyć z miesięczną opłatą w wysokości 10 zł, jednak wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł  zwalnia z tego kosztu. Takim wpływem może być przelew z innego banku, nie musi być to wpływ wynagrodzenia.

Opłata miesięczna za użytkowanie karty wynosi 5 zł, jednak można także być z niej zwolnionym – wystarczy dokonać transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł w miesiącu.

Gotówkę za darmo wypłacimy z bankomatów własnych Alior Banku. Chcąc mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów Polsce – musimy wybrać taką opcję w pakiecie korzyści. Jeżeli będzie to jedna z dwóch darmowych korzyści nie zapłacimy za nią nic.

Pełna analiza opłat Konta Jakże Osobistego dostępna jest tutaj.
Konto Jakże Osobiste

PROMOCJA: Zgarnij Premię - edycja 3

+ 150 zł i 3% na KO
3 dni do końca promocji
9 Ocena Łączna
1 opinie
Zgarnij Premię - edycja 3

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9Ocena Użytkowników
Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
9 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Kuba 17 Lipiec 2019 21:00
  Ocena
  90

  Założyłem konto, nawet się zalogowałem, jednak nie mam informacji o karcie w systemie. To bezwładność systemu czy też powinienem się zmartwić? Dodam, że jestem pewny, że zaznaczyłem chęć karty, bo proces rejestracji nagrałem.

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 18 Lipiec 2019 12:58

   Jeśli karta została do Ciebie wysłana, musisz mieć informację, że trzeba ją aktywować w bankowości internetowej na pulpicie:
   alior aktywacja karty


   Jak zamówić kartę?

   Aby zamówić kartę przejdź do Szczegółów rachunku → Karty → Zamów kartę do konta i wypełnij wniosek.
   Wniosek dostępny jest, jeśli do danego konta nie masz jeszcze wydanej karty.

   alior zamawianie karty

 2. Odpowiedz
  Tomo 13 Lipiec 2019 23:19

  Czy po dokonaniu 3 płatności bezgotówkowych można od razu zrezygnować z karty?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:18

   W regulaminie nic nie ma o konieczności trzymania aktywnej karty do dnia wypłaty premii, jednak dla pewności lepiej ją zachować do dnia wypłaty premii.

 3. Odpowiedz
  Kuba Kawecki 10 Lipiec 2019 19:05

  Czy można dokonać tej wpłaty 1000 zł np. w 5 przelewach po 200 zł w ciągu np. 40 dni ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 15 Lipiec 2019 21:21

   W regulaminie promocji jest dokładnie taki zapis:

   “…w terminie sześćdziesięciu (60) dni od daty otwarcia Produktu Alior Banku(nie później niż do 20.10.2019 r.) uzyska wpływ na Konto na łączną sumę co najmniej 1000 zł (słownie: jeden tysiąc złotych)…”

   Wynika z tego, że chodzi by łączna suma wyniosła co najmniej 1000 zł

 4. Odpowiedz
  Maciej 10 Lipiec 2019 11:45

  Jeżeli spełnię warunki promocji np. do końca lipca to czy mogę zamknąć konto / zrezygnować z karty aby nie płacić za nią miesięcznie 5 zł (nie mam w planach dokonywać miesięcznie płatności tą kartą na kwotę min. 300 zł)? Czy w takim wypadku mimo to mogę liczyć na wypłacenie nagrody czy zamknięcie konta / zablokowanie karty wiąże się z “odstąpieniem” od promocji?

 5. Odpowiedz
  darko 12 Czerwiec 2019 11:00

  Czy żeby skorzystać z tej promocji i dostać to 150 zł, muszę brać kartę do konta?

  • Odpowiedz
   Redakcja 13 Czerwiec 2019 11:10

   Tak, trzeba otworzyć konto z kartą.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0