Promocja mBank: mKonto Intensive ze 100 zł na Allegro i darmową dostawą Allegro Smart

Nowi klienci mBanku, którzy otworzą mKonto Intensive i będą wydawać kartą 1500 zł miesięcznie, zgarną łącznie 149 zł. Jednak znacznie bardziej atrakcyjną ofertą wydaje się podwyższone oprocentowanie oszczędności.

Praktycznie każdy duży bank o profilu uniwersalnym ma osobą ofertę dla osób zamożnych, zarabiających powyżej średniej czy zaliczanych do wyższej klasy średniej. Wbrew pozorom również w segmencie bankowości prywatnej znajdziemy promocje, nad którymi warto się pochylić.

Promocja – mKonto Intensive z Allegro

Teraz na jego otwarciu i spełnieniu określonych warunków można zyskać 100 zł w formie karty zakupowej Allegro oraz darmowy dostęp do programu Allegro Smart na 12 miesięcy. Wartość tej drugiej nagrody to co najmniej 49 zł (jeśli abonament opłacamy na rok z góry) lub 108 zł (jeśli subskrypcję opłacamy co miesiąc).

Czym jest Allegro Smart? To abonament na darmowe dostawy do paczkomatów i punktów odbioru (przy zakupach na min. 40 zł) oraz kurierów (przy zakupach na 100 zł). Ponadto program ten zapewnia zwolnienie z kosztów zwrotu towarów i szybki zwrot pieniędzy z tego tytułu (do dwóch dni roboczych).

Trwająca do 30 kwietnia druga edycja akcji „mKonto Intensive z Allegro” skierowana jest do nowych klientów. Wg regulaminu chodzi o osoby, które nie miały w mBanku żadnego konta osobistego lub oszczędnościowego od 1 stycznia 2017 r. Na tle konkurencyjnych ofert okres karencji jest więc bardzo długi.

Jak zdobyć bonus na Allegro krok po kroku?

1Do 30 kwietnia otworzyć mKonto Intensive z kartą  na stronie promocji

We wniosku należy wyrazić chęć udziału w promocji i programie lojalnościowym mOkazje. Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub sfinalizować w oddziale.

2Do końca miesiąca po miesiącu otwarcia ROR-u wykonać kartą albo Blikiem (płatności z użyciem kodu Blik) transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1500 zł

Zatem dla umów zawartych w kwietniu czas na spełnienie tego warunku mija z końcem maja.

3W każdym z trzech kolejnych miesięcy po drugim miesiącu od otwarcia rachunku wykonać kartą płatności bezgotówkowe na łącznie co najmniej 2000 zł

Przykładowo dla kont otwartych w kwietniu wymagane obroty kartą należy zrealizować w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Przekazanie nagrody

Nagroda podzielona jest na dwie części. Pierwszą, czyli darmowy dostęp do Allegro Smart na 12 miesięcy, mBank przekaże w wiadomości w systemie transakcyjnym do końca następnego miesiąca po spełnieniu wymaganego warunku. Zatem stanie się tak do końca drugiego miesiąca po otwarciu mKonta Intensive.

W ten sam sposób mBank przekaże e-kartę zakupową Allegro o wartości 100 zł. Otrzymamy ją do końca następnego miesiąca po spełnieniu wymaganego warunku, czyli do końca piątego miesiąca od zawarcia umowy o ROR.

Obie nagrody będą dostępne w systemie transakcyjnym przez trzy miesiące od ich przyznania. Należy je wykorzystać go do 31 grudnia 2021.

Konto oszczędnościowe 1,8% do 20 000 zł

mBank zachęca do systematycznego oszczędzania, proponując wyższe oprocentowanie konta Moje cele. W dodatku pomaga wytrwać w postanowieniu, gdyż odkładanie odbywa się automatycznie.

Konto Moje Cele mBanku to świetny sposób na to, by bezboleśnie nauczyć się systematyczności w odkładaniu pieniędzy i wytrwać w tej postawie. Wystarczy uruchomić usługę automatycznego oszczędzania i zapewnić przyrost salda o min. 100 zł. W zamian zyskuje się 1,8 proc. odsetek na 3 miesiące.

Odsetki na rachunku Moje cele kapitalizowane są co miesiąc. Bez względu na liczbę kont oszczędnościowych (tych można otworzyć osiem) wyższą stawką objęte są kwoty do 10.000 zł.

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Prowadzenie mKonta Intensive kosztuje 49,5 zł miesięcznie. Opłaty unikamy, o ile w danym miesiącu spełnimy jeden z trzech warunków:

 • łączne wpływy min. 7 tys. zł,
 • stan aktywów (np. śródków na kontach, lokatach itd.) min. 100 tys. zł,
 • obroty na rachunku maklerskim eMakler w wysokości 100 tys. zł.

Podstawową kartą płatniczą do rachunku jest darmowa MasterCard Intensive. Bezpłatne są też wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie.

Alternatywnie można wyrobić kartę Visa Świat Intensive ze stałą opłatą 10 zł miesięcznie. Oprócz darmowych bankomatów na całym świecie zapewnia ona bezprowizyjne przewalutowanie transakcji po kursie organizacji Visa.

Posiadaczom mKonta Intensive przysługują też trzy bezpłatne przelewy ekspresowe w miesiącu.

Organizacja zarządzana przez Cezarego Stypułkowskiego deklaruje, że tacy klienci są priorytetowo traktowani na mLinii. W praktyce oznacza to, że oczekują na połączenie mniej niż minutę. Mogą też korzystać z konsjerża.

Nasza pełną recenzje mKonta Intensive oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Na tle innych ofert specjalnych promocja „mKonto Intensive z Allegro” wypada dość blado. Wartość nagrody (łącznie 149 zł w różnych formach) nie rekompensuje trudności warunków jej otrzymania (obroty kartą na 1500 zł w czterech kolejnych miesiącach).

Oczywiście zamożne osoby nie będą mieć trudności z ich realizacją. Ale czy zainteresują je bonusy o wartości 149 zł?

Utrzymanie rachunku może być bezpłatne po zapewnieniu wpływów na ROR w wysokości min. 7000 zł. W przeciwnym razie płaci się za niego 49,5 zł miesięcznie.

Czy otwarcie mKonta Intensive specjalnie dla premii 100 zł może być dobrym pomysłem dla klienta nie będącego VIP’em? Może. Po zakończeniu promocji i zgarnięciu bonusu możemy łatwo przekonwertować mKonto Intensive na standardowe eKonto osobiste w bankowości elektronicznej.

Na koniec warto dodać, że równolegle trwa promocja “standardowego” eKonta Osobistego, w której z kolei zdobyć możemy 160 zł premii – za dokonanie transakcji bezgotówkowych.

mkonto Intensive

PROMOCJA: mKonto Intensive z Allegro

+ 149 zł na Allegro
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja mKonto Intensive z Allegro

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0