Promocja mBank: mKonto Intensive plus premia do 300 zł

Chcesz mieć prestiżowy ROR, który jest darmowy w utrzymaniu i zapewnia bezpłatny dostęp do gotówki na całym świecie? Otwórz mKonto Intensive w mBanku, a dodatkowo w łatwy sposób będziesz mógł zgarnąć nawet 300 zł!

Generalnie jako społeczeństwo się stajemy się coraz zamożniejsi. Starają się to wykorzystać banki, oferując różne produkty finansowe premium. W praktyce oznacza to, że do zwykłego konta osobistego dodają np. zwolnienie z opłat, priorytetową obsługę czy sprofilowane inwestycje. Oprócz tego wciąż kuszą premiami pieniężnymi.

Promocja mKonta Intensive

Świetnym przykładem jest mBank. Otwierając tam mKonto Intensive, można pod łatwymi do spełnienia warunkami zyskać 200 zł.

Ale to nie koniec nagród. Organizacja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego dorzuca dwa bonusy po 50 zł każdy za zawarcie umowy w nowoczesny sposób (selfie lub z e-dowodem) oraz otwarcie rachunku swojej latorośli. Zatem łącznie do zgarnięcia jest 300 zł w gotówce.

Trwająca do 31 października akcja skierowana jest do nowych klientów. Wedle regulaminu za takowych uchodzą osoby, które nie mają i od 1 stycznia 2018 r. nie miały konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku. Okres karencji jest więc stosunkowo długi.

Jak zdobyć 250 zł za otwarcie mKonta Intensive w mBanku?

1Do 31 października na stronie promocji złożyć wniosek internetowy i zawrzeć umowę o mKonto Intensive z kartą debetową Visa lub Mastercard

Umowę można zawrzeć na wiele sposobów: wykonując selfie (fotoweryfikacja w aplikacji), z użyciem dowodu osobistego z warstwą elektroniczną (e-dowód), za pośrednictwem kuriera albo sfinalizować proces w oddziale. Uwaga! Wybierając metodę na selfie albo z e-dowodem, można zyskać dodatkowe 50 zł.

2W ciągu 7 dni od otwarcia mKonta Intensive zapewnić nań wpływ jednorazowo min. 1000 zł

Najłatwiej zrobić to, wysyłając przelew ze swojego konta w innym banku. Można również wpłacić pieniądze we wpłatomacie.

3Do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy wykonać kartą albo/i Blikiem osiem transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty

Płatność Blik to operacja z użyciem kodu Blik w punkcie stacjonarnym albo online.

Jeśli więc umowę zawrzemy w sierpniu, operacje realizujemy do końca września.

4Do końca drugiego, trzeciego i czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia mKonta Intensive:

 • zapewnić nań wpływ jednorazowo min. 1000 zł,
 • zrealizować kartą albo/i Blikiem osiem transakcji bezgotówkowych o dowolnej wartości.

Przykład. Umowę zawieramy w sierpniu, więc warunki spełniamy w październiku, listopadzie i grudniu.

Jak zyskać dodatkowe 50 zł  dla dziecka?

 1. Do 31 października otworzyć mKonto Intensive
 2. Do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarciu umowy otworzyć eKonto Junior
  Można to zrobić w systemie transakcyjnym. Wymagany jest jeden z dokumentów określających tożsamość pociechy: legitymacja szkolna, paszport, dowód osobisty, akt urodzenia.
  Zatem otwierając ROR dla siebie w sierpniu, rachunek dziecku musimy otworzyć do końca września.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie mKonta Intensive podzielona jest na sześć części po 50 zł każda. mBank wypłaca je w różnych terminach.

Nagrodę za szybki wpływ 1000 zł, osiem transakcji kartą/Blikiem, zawarcie umowy metodą na selfie albo z e-dowodem oraz otwarcie eKonta Junior (łącznie 150 zł) otrzymamy do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia ROR-u. W naszym przykładzie będzie to koniec października.

Gratyfikacje (3 x 50 zł) za aktywność (wpływ + płatności) w kolejnych miesiącach będziemy otrzymywać do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. W naszym przykładzie będzie to koniec: listopada, grudnia i stycznia 2022.

Konto oszczędnościowe 1,7% do 20 000 zł

mBank zachęca do systematycznego oszczędzania, proponując wyższe oprocentowanie konta Moje cele. W dodatku pomaga wytrwać w postanowieniu, gdyż odkładanie odbywa się automatycznie.

Konto Moje Cele mBanku to świetny sposób na to, by bezboleśnie nauczyć się systematyczności w odkładaniu pieniędzy i wytrwać w tej postawie. Wystarczy uruchomić usługę automatycznego oszczędzania i zapewnić przyrost salda o min. 100 zł. W zamian zyskuje się 1,7 proc. odsetek na 3 miesiące.

Odsetki na rachunku Moje cele kapitalizowane są co miesiąc. Bez względu na liczbę kont oszczędnościowych (tych można otworzyć osiem) wyższą stawką objęte są kwoty do 10.000 zł.

Ile kosztuje mKonto Intensive?

mKonto Intensive to warunkowo darmowy ROR. Normalnie jego prowadzenie kosztuje 49,5 zł miesięcznie.

Zwolnienie z opłaty następuje po spełnieniu jednego z dwóch wymogów: comiesięczny wpływ min. 7 tys. zł albo utrzymanie na koniec miesiąca aktywów w wysokości min. 100 tys. zł (np. na koncie oszczędnościowym i lokatach, w funduszach, w ramach lokat strukturyzowanych).

W cenie otrzymuje się:

 • obsługę karty debetowej Visa Intensive lub Mastercard Intensive,
 • darmowe wypłaty z bankomatów na całym świecie bez względu na kwotę,
 • dostęp do wpłatomatów Planet Cash, Euronet i Cashline bez prowizji,
 • trzy przelewy ekspresowe w miesiącu za 0 zł.

Posiadanie eKonta Junior nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Nasza pełną recenzje mKonta Intensive oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Promocja mBanku to całkiem atrakcyjna oferta. Pod łatwymi do spełnienia warunkami (wpływ 1000 zł i osiem płatności kartą/Blikiem w każdym z czterech kolejnych miesięcy) pozwala na zarobienie 200 zł z opcją zwiększenia nagrody o kolejne 100 zł (zawarcie umowy przez selfie lub z e-dowodem + otwarcie rachunku dziecku).

W dodatku utrzymanie mKonta Intensive może być całkowicie darmowe. By tak się stało, wystarczy co miesiąc zasilać je min. 7 tys. zł albo trzymać w mBanku min. 100 tys. zł.

mkonto Intensive

PROMOCJA: mKonto Intensive plus premia

+ 250 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja mKonto Intensive z Allegro

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0