Promocja mBank: mKonto Intensive z premią 300 zł

Nowi klienci mBanku, którzy otworzą mKonto Intensive i będą wydawać kartą 2500 zł miesięcznie, zgarną łącznie 300 zł. Jednak znacznie bardziej atrakcyjną ofertą wydaje się podwyższone oprocentowanie oszczędności.

Praktycznie każdy duży bank o profilu uniwersalnym ma osobą ofertę dla osób zamożnych, zarabiających powyżej średniej czy zaliczanych do wyższej klasy średniej. Wbrew pozorom również w segmencie bankowości prywatnej znajdziemy promocje, nad którymi warto się pochylić.

Promocja – mKonto Intensive z premią 300 zł

Świetny przykład stanowi trzecia edycja akcji „mKonto Intensive z premią” mBanku. Nagrodą jest w niej bonus 300 zł wypłacany w sześciu transzach po 50 zł każda. Dodatkową gratyfikacją jest zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive przez okres 6 miesięcy (jeśli taka karta zostanie wybrana).

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci, którzy otworzą ROR o tytułowej nazwie wraz z kartą płatniczą. Regulamin określa, że chodzi o osoby, które nie miały konta osobistego lub oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2017 r.

Jak zdobyć 300 zł krok po kroku?

1Do 31 sierpnia otworzyć mKonto Intensive z kartą  na stronie promocji

We wniosku trzeba  zaznaczyć oświadczenie o przystąpieniu do promocji, a następnie zawrzeć umowę o prowadzenie konta.

2Co miesiąc realizować transakcje bezgotówkowe kartą na min. 2500 zł

Przekazanie nagrody

Premia 50 zł miesięcznie wypłacana jest po upływie pełnego miesiąca kalendarzowego, licząc od miesiąca przystąpienia do promocji.

Przykład: chęć skorzystania z oferty wyraziliśmy 2 czerwca. Zwrot naliczany będzie od transakcji zrealizowanych w czerwcu i zostanie przekazany w lipcu. Money-back za płatności lipcowe otrzymamy w sierpniu itd.

Konto oszczędnościowe 2,5% do 20 000 zł

mBank zachęca do systematycznego oszczędzania, proponując wyższe oprocentowanie konta Moje cele. W dodatku pomaga wytrwać w postanowieniu, gdyż odkładanie odbywa się automatycznie.

Konto Moje Cele 2,5% mBanku to świetny sposób na to, by bezboleśnie nauczyć się systematyczności w odkładaniu pieniędzy i wytrwać w tej postawie. Wystarczy uruchomić usługę automatycznego oszczędzania i zapewnić przyrost salda o min. 100 zł. W zamian zyskuje się 2,5 proc. odsetek na 4 miesiące.

Promocja „Moje cele z oprocentowaniem 2,5%” trwa do 31 stycznia 2020 r. Jednak czas na przystąpienie do niej upływa już 30 września br.

Odsetki na rachunku Moje cele kapitalizowane są co miesiąc. Bez względu na liczbę kont oszczędnościowych (tych można otworzyć osiem) wyższą stawką objęte są kwoty do 20.000 zł.

Ile kosztuje mKonto Intensive?

Prowadzenie mKonta Intensive kosztuje 49,5 zł miesięcznie. Opłaty unikamy, o ile w danym miesiącu spełnimy jeden z trzech warunków:

 • łączne wpływy min. 7 tys. zł,
 • stan aktywów (np. śródków na kontach, lokatach itd.) min. 100 tys. zł,
 • obroty na rachunku maklerskim eMakler w wysokości 100 tys. zł.

Podstawową kartą płatniczą do rachunku jest darmowa MasterCard Intensive. Bezpłatne są też wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie.

Alternatywnie można wyrobić kartę Visa Świat Intensive ze stałą opłatą 10 zł miesięcznie. Oprócz darmowych bankomatów na całym świecie zapewnia ona bezprowizyjne przewalutowanie transakcji po kursie organizacji Visa.

Posiadaczom mKonta Intensive przysługują też trzy bezpłatne przelewy ekspresowe w miesiącu.

Organizacja zarządzana przez Cezarego Stypułkowskiego deklaruje, że tacy klienci są priorytetowo traktowani na mLinii. W praktyce oznacza to, że oczekują na połączenie mniej niż minutę. Mogą też korzystać z konsjerża.

Nasza pełną recenzje mKonta Intensive oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

mKonto Intensive to rachunek premium w ofercie mBanku. Lokując na nim co najmniej 100 000 zł przy okazji unikniemy bardzo dużej opłaty za prowadzenie ROR-u (inny sposób to zapewnienie wpływów 7 tys. zł).

Czy otwarcie mKonta Intensive specjalnie dla premii 300 zł może być dobrym pomysłem dla klienta nie będącego VIP’em? Może. Po zakończeniu promocji i zgarnięciu bonusu możemy łatwo przekonwertować mKonto Intensive na standardowe eKonto osobiste w bankowości elektronicznej.

Na koniec warto dodać, że równolegle trwa promocja “standardowego” eKonta Osobistego, w której z kolei zdobyć możemy 140 zł premii – za zasilenie konta 2-krotnie kwotą 1000 zł i dokonanie 2-krotnie 5 transakcji bezgotówkowych.

mkonto Intensive

PROMOCJA: mKonto Intensive z premią - III edycja

+ 300 zł premii i 2,5% na KO
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
3 opinie
Promocja mKonto Intensive z premią

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0