Promocje ING: 160 zł za założenie konta Direct lub Mobi

Aktualizacja - 2020.10.01

Do 30 września zakładając w ING konto osobiste Direct lub Mobi, możemy zyskać nawet 160 zł za założenie konta i proste aktywności.

Ruszyła kolejna edycja promocji dla nowych klientów ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie Konta z Lwem Direct lub Mobi zyskać możemy do 160 zł premii.

Promocja 160 zł w ING

ING Bank Śląski w kolejnej edycji promocji “Do 160 zł za otwarcie konta Direct” proponuje 160 zł nagrody osobom, które zdecydują się otworzyć Konto w ING do 31 grudnia.

W tym miejscu warto podkreślić, iż oferta promocyjna jest przeznaczona dla nowych klientów, a więc nie jest skierowana do osób, które w okresie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r. posiadały konto osobiste w ING. Jeśli dana osoba była właścicielem albo nawet współwłaścicielem któregokolwiek z wymienionych rachunków w ING Banku Śląskim w tym okresie, będzie wyłączona z promocji.

Inaczej jest zaś w przypadku posiadania lokaty, kredytu, konta firmowego lub oszczędnościowego w ING Banku Śląskim. Korzystając z tego rodzaju produktów, można równocześnie wziąć udział w promocji Konta z Lwem.

Pierwszym warunkiem niezbędnym do uzyskania 160 zł bonusu pieniężnego jest otwarcie Konta Direct wraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym (OKO).

Obydwa konta muszą być założone za pośrednictwem bankowości internetowej (nie w oddziale banku).

Kolejny wymóg dotyczy już samego użytkowania konta i wykonywanych przez nas transakcji.

Aby bank wypłacił nam podstawową nagrodę 100 zł, należy do 31 marca 2021 r. dokonać za pośrednictwem karty debetowej lub systemu BLIK płatności bezgotówkowych o łącznej wartości minimalnej 1000 zł.

Dodatkową nagrodę 60 zł, otrzymamy jeśli:

 • 3 z wykonanych transakcji zrobimy BLIKIEM w internecie
 • na nasze konto wpłynie min. 1000 zł (tytułem: wynagrodzenia, renty lub emerytury) w 3 dowolnych miesiącach trwania promocji,
 • założymy min. jeden cel oszczędnościowy (poprzez moje ING) i zgromadzimy na nim min. 300 zł.

Dodatkowym warunkiem w promocji jest konieczność pozostania właścicielem Konta z Lwem Direct oraz karty debetowej i Otwartego Konta Oszczędnościowego aż do dnia wypłaty nagrody tj. 16 kwietnia 2021 r.

Instrukcja krok po kroku

Poniżej w skrócie prezentujemy czynności, jakie należy wykonać, by otrzymać 160 zł:

 • do 31 grudnia składamy wniosek na stronie promocji  o otwarcie Konta Direct (wraz z kartą i Otwartym Kontem Oszczędnościowym) wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi: Załóż Konto na stronie promocji
 • do 31 marca dokonujemy płatności bezgotówkowych za pośrednictwem karty debetowej i/lub BLIK na łączną kwotę min. 1000 zł (podstawowa nagroda 100 zł).
 • do 31 marca dokonujemy min. 3 transakcji BLIK, otrzymujemy wpływ min. 1000 zł (tytułem wynagrodzenia, emerytury lub renty) na konto w trzech dowolnych miesiącach oraz zakładamy min. jeden cel oszczędnościowy (poprzez moje ING) gromadząc na nim min. 300 zł (dodatkowa nagroda 60 zł).

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji łączna nagroda (100 lub 160 zł) zostanie przelana na Otwarte Konto Oszczędnościowe do 16 kwietnia 2021 r.

Prostsze warunki dla konta Mobi

ING ma aktualnie w ofercie bardzo zbliżoną promocję dotyczącą Konta Mobi dla młodych, z tym że jej warunki są jeszcze łatwiejsze do spełnienia.

Podstawowa różnicą jest konieczność założenia Konta Mobi dla młodych, a więc nasz wiek musi się mieścić w przedziale 18-26 lat.

Reszta warunków jest bardzo podobna z ważnym uproszczeniem podstawową nagrodę 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych. Dokładnie wygląda to tak:

 • do 31 grudnia składamy wniosek na stronie promocji  o otwarcie Konta Mobi (wraz z kartą i Otwartym Kontem Oszczędnościowym) wraz z wymaganymi zgodami marketingowymi: Załóż Konto na stronie promocji
 • do 31 stycznia dokonujemy 10 płatności bezgotówkowych za pośrednictwem karty debetowej i/lub systemu BLIK (podstawowa nagroda 100 zł).
 • do 31 stycznia dokonujemy min. 3 transakcji BLIK oraz zakładamy min. jeden cel oszczędnościowy (poprzez moje ING) gromadząc na nim min. 100 zł (dodatkowa nagroda 60 zł)

Wypłata nagrody nastąpi do 18 lutego 2021 r.

Premię w łącznej wysokości 160 zł otrzymamy za spełnienie wszystkich powyższych warunków.

powrót do menu ↑

ING Konto osobiste Direct/Mobi – czy się opłaca?

Podstawowe konto osobiste ING Banku Śląskiego, czyli Konto z Lwem Direct, ze względu na niskie opłaty za użytkowanie rachunku oraz bogatą funkcjonalność, jest produktem korzystnym i opłacanym dla klienta.

W ramach Konta z Lwem Direct zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku, tyle samo za przelewy internetowe oraz za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash (w przypadku innych bankomatów pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa, a za kolejne pobierana jest prowizja 2,5 zł). Za użytkowanie karty debetowej zapłacimy miesięcznie 7 zł (lub 0 zł, gdy w danym miesiącu dokonamy płatności bezgotówkowych za minimum 300 zł).

Oprócz niskich opłat, zalety Konta osobistego Direct to: dostęp do bardzo nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, możliwość uzyskania wysokiego limitu debetowego i pożyczek, usługa tańszych zakupów, rabaty oraz ciekawe systemy oszczędnościowe.

Nasza pełną recenzje konta Direct oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Konto Mobi jest jeszcze tańsze w użytkowaniu niż konto Direct – głównie przez bezwarunkowo darmową kartę debetową do 26 roku życia oraz darmowe wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce bez ograniczeń (telefonem).

Nasza pełną recenzje konta Mobi oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto skorzystać z promocji?

Analizując korzyści płynące z założenia ING Konta Direct oraz warunki, jakie trzeba spełnić, by uzyskać 160 zł bonusu, można stwierdzić, że propozycja ING Banku należy do najłatwiejszych aktualnie na rynku. Szczególnie dla osób, które często i w nie najniższych kwotach korzystają z płatności bezgotówkowych jest to bardzo prosty sposób na otrzymanie dodatkowego zastrzyku gotówki praktycznie za nic. Nieco trudniejsze, może się okazać zapewnienie wpływu wynagrodzenia, ale to jest to opcja dodatkowa (+ 60 zł).

W przypadku konta Mobi dla młodych (w wieku 18-26 lat) jest jeszcze łatwiej spełnić warunki promocji:  wystarczy 10 transakcji na dowolną kwotę (brak warunku wpływu wynagrodzenia 1000 zł).

Konto Direct/Mobi

PROMOCJA: Do 160 zł za otwarcie konta

+ 160 zł premii
72 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie

Promocja atrakcyjna, warunki łatwe do spełnienia, a samo Konta Direct i Mobi to sprawdzone, tanie i funkcjonalne konta osobiste z dopracowaną aplikacją mobilną.

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
ZALETY
 • 160 zł w promocji za otwarcie konta
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
24 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Witold 12 Czerwiec 2020 16:01

  Czy wpływ 1000 musi być w każdym miesiącu do września ( konto direct) czy tylko raz wystarczy?

 2. Odpowiedz
  Halina 5 Kwiecień 2020 23:47

  Nie mam jeszcze kont w ING. Czy można założyć konto oszczędnościowe na 2.5% z konten Direct bez karty debetowej.Czy wtedy trzeba robić wydatki-przelewy na kwotę 300 zł miesięcznie by konta były darmowe ?

 3. Odpowiedz
  Robuś 19 Luty 2020 21:30

  W kwestii konta “OKO” mam pytanie :
  co to znaczy “nowe środki”?. Czy wystarczy przelew z direct na oko czy musi być z zewnątrz przelew bezpośrednio na “Oko” ?
  Co do promocji jeszcze nie wiem, wypłacą to pochwalę. Zasady ok.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 23:02

   Jeśli chodzi o OKO to ING cyklicznie organizuje dwie promocje z podwyższonym oprocentowaniem (2,5% do 100 000 zł):

   1. Bonus na Start (2,5% do 100 000 zł) – tylko dla nowych klientów. Podwyższone oprocentowanie bank nalicza od wszystkich środków poniżej 100 000 zł, zgromadzonych na rachunku OKO przez 4 miesiącelicząc od dnia otwarcia tego rachunku.

   2. Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (2,5% do 100 000 zł) – zarówno dla nowych jak i starych klientów, którzy wpłacą do ING nowe środki, które regulamin określa jako:

   Nowe środki – środki wpłacane na OKO Bonus w trakcie trwania Umowy i obliczane na koniec każdego dnia, które stanowią nadwyżkę nad Saldem początkowym i nie przekraczają 100 000 PLN.

   Saldo początkowe – łączne saldo Produktów depozytowych w Banku, obliczone na koniec 16.12.2019 r.

   Jako nowy klient banku możesz skorzystać z obu promocji i na 2,5% ulokować nawet 200 000 zł (100 000 zł w Bonus na Start i 100 000 zł w OKO Bonus). Więcej na ten temat piszemy tutaj:
   https://www.tanie-konto.pl/ing-bank/otwarte-konto-oszczednosciowe/

 4. Odpowiedz
  Pytalska 24 Październik 2019 10:32

  czy użytkownik konta Direct musi posiadać kartę?, czy wystarczy że będzie płacić blikiem?, czy wtedy też nalicza się opłata 7 zł? gdybym nie dokonała płatności min. 300zł?, czy ten warunek mnie wtedy nie dotyczy?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 24 Październik 2019 12:39

   1. Tak, by spełnić warunki promocji trzeba założyć konto Direct z kartą i kontem oszczędnościowym OKO.

   W regulaminie jest taki zapis:

   ..od 1 października 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. otworzyć Konto Direct albo Komfort oraz OKO, a także zawrzeć umowę o kartę…

   2. Transakcje bezgotówkowe za 300 zł można realizować kartą lub Blikiem – do wyboru.

   3. Do dnia wypłaty nagrody musimy cały czas mieć aktwne konto otwarte w ramach promocji wraz z kartą i kontem oszczędnościowym OKO.

 5. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:06

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:05

   Żadnych konkretnych kodów nie ma podanych w regulaminie.

   Jest definicja:

   Transakcja – transakcja bezgotówkowa zrealizowana Kartą lub BLIKIEM za towary i usługi np. w sklepach stacjonarnych, internetowych, przez telefon…

   Oraz wykluczenie:

   ….wykonać transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę minimum 1000 zł Kartą lub BLIKIEM. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki

   Podsumowując, wszystkie “zwykłe” płatności za towary i usługi powinny być ok. Tradycyjnie nie będą zaliczane transakcje wycofane i anulowane.

 6. Odpowiedz
  waldek 13 Styczeń 2019 18:14
  Ocena promocji
  100

  Mam konto od 10 lat ,raz tylko w tym okresie zapłaciłem 7 zł za kartę bo byłem na wakacjach i nie płaciłem kartą złożyłem reklamacje i zwrócono mi opłatę za kartę ,Super bank polecam .
  Ostatnio poleciłem córce konto Mobi i już dostała 140 zł ja jeszcze czekam na swoje 100 zł.

  + ZALETY: -wszystko gratis -super aplikacja mobilna
  - WADY: -dla mnie brak
  Pomocne(14) Niepomocne(17)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Kara 24 Październik 2017 13:22

  czy płatności kartą na 300 zł. gwarantują darmowe konto, czy zaliczyć można do tego bonusu wypłaty z bankomatu?

 8. Odpowiedz
  marcin 9 Maj 2017 23:36

  Orientujecie się może jak jest w wypłatami w kasie ( nie mam możliwości użycia karty ), czy jest jakaś prowizja?

 9. Odpowiedz
  KurdTt 8 Maj 2017 23:09

  Mam pytanie – jeżeli zakładam konto przez internet, to od kiedy jest ważne konto, tj. od kiedy mogę wpłacać na nie pieniądze i uzyskać do niego dostęp on-line? Od zaraz?

  • Odpowiedz
   Avis 9 Maj 2017 11:10

   Możesz od razu koleszko 😉

 10. Odpowiedz
  Satoshi 5 Maj 2017 18:19

  Opinia 3 letniego klienta ING

  Konto Direct to naprawdę bardzo dobre konto, jest w pełni darmowe po wydaniu kartą przynajmniej 300 zł.

  To jedyna warunkowa opłata

  W zamian otrzymujemy wszystko za 0 zł:
  – darmowe przelewy przez internet,
  – darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  – darmowe wpłaty we wpłatomatach ING
  – wysoko ocenianą aplikacji mobilną – nr 1 w rankingu newsweeka.

  A teraz z tego co widze jeszcze dają 100 zł w promocji dla nowych klientów – warunki bardzo łatwe do spełnienia.

  Jedyne czego mi brakuje to wyższego oprocentowania lokat, ale cóż nie można mieć wszystkiego 😉 jest i tak nadzpodziewanie dobrze.

 11. Odpowiedz
  bercik 2 Maj 2017 15:20

  ile ważny wniosek o konto, w jakim czasie muszę dokonać przelewu autoryzującego moje dane z innego banku ?

 12. Odpowiedz
  klient 23 Kwiecień 2017 13:00

  W końcu decyzja zapadła i stało się.Założyłem konto w ING Direct.
  Przeniosłem się z PKO.BP,w którym w zasadzie płaci się za wszystko,począwszy od prowadzenia konta przez kartę bankomatową, a na karcie – zdrapce skończywszy.

  Obsługa w placówce ING stoi na wysokim poziomie (kawa,uśmiech,wiedza).

  Pracownik wyjaśnił mi dokładnie “organoleptycznie” wszystkie kwestie na miejscu: działanie wpłatomatu,wypłacanie pieniędzy smartfonem z bankomatu,aplikacji na smartfona,aplikacji na PC-ta,rachunek oszczędnościowy O.K.O.

  Karta bankomatowa po ośmiu dniach jest dostępna do odbioru w oddziale lub listownie.

  W moim mieście jet osiem darmowych bankomatów,także nie ma problemu.

  Warunek 300 zł miesięcznego obrotu na karcie nie stanowi problemu (markety,stacja paliw etc.)

  Kwestia dostępności darmowych bankomatów – cóż podziękujcie PIS-owi za podatek bankowy.

  Banki,nie tylko ING zareagowały natychmiastowo.Ciekawy system logowania do konta,jak dla mnie.Wszystko wygląda bardzo pozytywnie,pożyjemy zobaczymy.

 13. Odpowiedz
  Meri 20 Kwiecień 2017 17:50

  Nie dość że to najlepsze konto bankowe w prawdziwym banku z oddziałami to teraz można jeszcze zyskać 100 zł za założenie konta.

 14. Odpowiedz
  Jacek 3 Kwiecień 2017 18:50

  Jestem klientem Ing od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony ,wszystko mam za free (opłat zero).

  Szybko ksieguja przelewy (w ten sam dzien u mnie co pracodawca wysyła).

  Nigdy nie miałem problemów.

  Przydałyby się jedynie premie za płatności kartą nie tylko dla nowych ale i starych klientów.

  banki dopłacają do Ror-u ,gdyż niestety są nieoprocentowane (a bank zarabia na naszej kasie)

 15. Odpowiedz
  krystian 1 Kwiecień 2017 10:29

  Witam. Mam głupie pytanie.. dzis założyłem konto direct i chciałem zalogowac sie mobilnie. Podałem identyfikator użytkownika i miałem wpisać kod.5 liczbowy. i wpisywałem. Ale nie chciało mi załapać. Bo ostatnia liczba to ,,11 ” i nie wiem czemu ale mi nie działa. Wpisywalem raz ,,11″ potem 1 ale to i tak nic nie dało. Nie ogarniam tego… Proszę o pomoc

 16. Odpowiedz
  tymonxp 30 Marzec 2017 20:05

  Witam
  Ja mam konto osobiste i firmowe w ING i polecam je wszystkich. Przeszedłem już parę banków: PKO, WBK, mBank, AliorSync (T-mobile obecnie, Bank Millennium
  i stwierdzam, że jednak tylko ING jest bankiem w 100% fair dla klientów

 17. Odpowiedz
  bernard 23 Marzec 2017 15:07

  mam konto w tym banku od ponad 12 lat i nie zamierzam zmieniać banku .. pieniądze są zawsze ksiegowane na czas..zabezpieczenia ten bank ma moim zdaniem najlepsze konto internetowe i kontakt z praconikiem banku jest jak najlepszy..gorąco polecam…prędzej miałem w milenium PORAŻKA przechodzcie do ING zobaczycie różnice …jestem budowlańcem i w końcu mam kase na czas

 18. Odpowiedz
  justa 28 Luty 2017 14:03

  Witam, ja jestem zadowolona z konta Direct, posiadam je od 6 lat. Opłaty czasem ponoszę a czasem nie ( zdarzaja się miesiące że płacę kartę mniej niż trzeba ) ale te 7 zł nie robi mi większej różnicy bo w zamian za to nie muszę się martwić gdzie jest bankomat z ING gdyż wypłaty ze wszystkich mam za darmo. Chwalę sobie tez wpłatomaty chociaż rzadko z nich korzystam.Kolejny pozytyw to bankowość internetowa dla mnie bardzo czytelna i prosta, w większości przelewy robię ze smartfona. Może to tez kwestia przyzwyczajenia do szaty graficznej i budowy strony 🙂
  Są dodatkowe koszty jak np. przelewy w placówce za 9 zł ale skoro mam konto internetowe to z placówki nie korzystam.

  Pozdrawiam

 19. Odpowiedz
  mendrek 15 Luty 2017 08:52

  ING konto direct wg mnie najlepsze!

  Ja mam konto direct w ING Banku Śląskim i nie zamienił bym go na żadne inne.
  Koszt całego utrzymania to tylko 7zł miesięcznie za kartę i to wszystko chyba że dokonam płatności kartą wtedy nie jest pobierana żadna opłata.
  Darmowe przelewy darmowy serwis telefoniczny na który dzwoni się pod bezpłatnym numerem 0 800. Powiadomienia sms o transakcjach na rachunku. No i nie muszę stać w kolejkach do kasy żeby wpłacić pieniądze na konto bo do tego służą WPŁATOMATY. Jak dla studenta konto super taka jest moja opinia.

  A Wy macie jakieś opinie na temat tego konta??

  • Odpowiedz
   krzy 23 Kwiecień 2017 13:56

   Mam konto Direct od 2 lat i jestem bardzo bardzo zadowolony. Wypłacam pieniądze w każdym bankomacie za darmo, mam dostęp do konta online. Dokonuję miesięcznych płatności kartą na kwotę min. 300 zł i mam w pełni darmowe konto. Dodatkowo zaciągnięcie kredytu nie wymaga przedstawienia żadnych dokumentów i zaświadczeń z pracy, formalności załatwiałem w około 15 minut. Nie zamieniłbym go na żadne inne. A gdy już muszę iść do placówki bankowej, zawsze jestem miło i fachowo traktowany. Z czystym sercem polecam.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0