Promocje ING: do 500 zł za założenie konta Direct lub Mobi + 6% dla oszczędności

Aktualizacja - 2024.07.01

Ing Bank Śląski w promocji płaci nowym klientom nawet 500 zł w gotówce za założenie konta osobistego (Direct lub Mobi) i niewielką aktywność. Do tego dorzuca możliwość założenia rachunku oszczędnościowego ze stawką do 6% w skali roku.

Banki stawiają na różne strategie reklamowe. Jedna z nich polega na angażowaniu do spotów telewizyjnych znanych osób. Tak robi np. ING Bank Śląski, którego twarzą reklamową od lat jest były aktor Marek Kondrat.

Promocja 500 zł na start w ING

Oczywiście Ing Bank Śląski stosuje też tradycyjny już sposób pozyskiwania klientów, czyli promocje z premią pieniężną. W ramach trwającej do 29 sierpnia 2024 r. akcji specjalnej w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie warunków promocji można zyskać nawet 500 zł.

Oprócz tego klient może otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 6% w skali roku w ofercie specjalnej “Bonus na start” dla kwot poniżej 200 tys. zł.(przez 3 miesiące od założenia konta). To jedna z wyższych stawek na rynku.

Promocja powitalna “Załóż konto i zyskaj” skierowana jest do nowych klientów. Regulamin definiuje je jako osoby, które nie miały żadnego ROR-u w ING Banku Śląskim od 1 kwietnia 2023 r. do 27 czerwca 2024 r. Wykluczone z akcji są także osoby posiadające lub współposiadające inne produkty banku (np. konta, karty, pożyczki) jak też będące pełnomocnikami tych produktów.

Oferta dotyczy m. in. rachunków: Konta z Lwem Direct (powyżej 26 lat) i Konta z Lwem Mobi (dla klientów 18 – 26 lat). W obu przypadkach wysokość maksymalnej premii jest identyczna i wynosi 500 zł.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 500 zł za otwarcie Konta w ING?

Aby otrzymać łącznie bonusy warte 500 zł należy:

1Do 29 sierpnia 2024 r. złożyć wniosek internetowy i zawrzeć umowę o wybrane Konto Osobiste z Otwartym Kontem Oszczędnościowym i kartą debetową:

Przejdź na stronę promocji

Należy także wyrazić zgody na przekazywanie przez bank informacji handlowych (marketingowych) poprzez środki i urządzenia komunikacji elektronicznej oraz profilowanych informacji handlowych.

Umowę można zawrzeć w aplikacji Moje ING metodą na selfie (nagroda 200 zł) bądź w przeglądarce ( potwierdzenie tożsamości przelewem weryfikacyjnym lub  przez kuriera).

Uwaga! Pełną premię (do 500 zł) można otrzymać jedynie zakładając konto w aplikacji Moje ING metodą na selfie. Zakładając konto w przeglądarce, można otrzymać maks. 300 zł w promocji.

Ważne! Wnioski składane w oddziałach banku nie biorą udziału w promocji.

2W ciągu 3 miesięcy od założenia konta:

 • otrzymać w każdym z 2 dowolnych miesięcy trwania promocji łączny wpływ min. 1000 zł (w formie jednego lub kilku przelewów),
 • dokonać min. 15 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta, portfelem mobilnym (Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay) lub BLIKIEM w sklepach stacjonarnych,
 • pobrać aplikację Moje ING i zalogować się do niej min. 3 razy,
 • wykonać min. 1 płatność Blikiem za zakupy w internecie,

3Do 30 listopada 2024 r.:

 • odłożyć na Otwartym Koncie Oszczędnościowym (OKO) min. 500 zł (30 listopada bank zweryfikuje stan Otwartego Konta Oszczędnościowego).

Przekazanie nagrody

Premia pieniężna za otwarcie Konta w ING zostanie wypłacona na powiązane z nim konto oszczędnościowe (OKO) do 16 grudnia 2024 r.

Ważne! Do dnia wypłaty nagrody, klient musi być posiadaczem rachunków i karty.

powrót do menu ↑

6% na koncie oszczędnościowym

Otwarte Konto Oszczędnościowe w promocji „Bonus na start” można polecić tym, którzy szukają dobrze oprocentowanego rachunku. W ING Banku Śląskim zarobią do 6%. Limit bezpłatnych przelewów obejdą, używając do wypłat Blika.

Jeśli mają więcej niż 200 tys. zł, mogą skorzystać z równoległej promocji OKO Bonus na nowe środki. W niej zarobią także 6%.

Uwaga! By skorzystać z obu promocji w ciągu 3 miesięcy od założenia OKO, należy zalogować się min. 3 razy do Moje ING mobile oraz wykonać min. 15 płatności kartą lub BLIKiem.

Nazwa oferty Oprocentowanie Kwota Okres Główne warunki

Bonus na start

do 6% do 200 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie online konta w aplikacji (przed zalogowaniem) lub przez stronę www
 • bycie nowym klientem
 • wykonanie min. 3 logowań do aplikacji Moje ING mobile oraz 15 transakcji kartą lub blikiem (w ciągu 3 miesięcy od otwarcia OKO)

OKO Bonus

do 6% do 200 000 zł 3 miesiące
 • otwarcie OKO Bonus
 • wpłata nowych środków
 • wykonanie min. 3 logowań do aplikacji Moje ING mobile oraz 15 transakcji kartą lub blikiem (w ciągu 3 miesięcy od otwarcia OKO)

Nowi klienci mogą skorzystać z obu wariantów promocji. Pierwsze 200 tys. zł  mogą ulokować w ramach akcji “Bonus na Start” dla nowych klientów. Po otwarciu OKO stają się dotychczasowymi klientami i przysługuje im prawo do ulokowania kolejnych 200 tys. zł (jako nowe środki) w ramach promocji konta oszczędnościowego OKO Bonus. W efekcie na atrakcyjnych warunkach (6% na 3 miesiące) mogą ulokować nawet 400 000 zł.

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO jest prowadzone za darmo, jego pełna charakterystyka wraz z ofertami specjalnymi została przedstawiona tutaj.
powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto w ING?

Za prowadzenie Konta Direct i Konta Mobi ING Bank Śląski nie pobiera opłat. Darmowe są też zwykłe przelewy internetowe zlecane w ciężar tych rachunków.

Karta debetowa kosztuje 10 zł miesięcznie. Opłaty unika się pod warunkiem wykonania plastikiem obrotów na min. 300 zł. Natomiast karta do konta dla młodych obsługiwana jest bezpłatnie.

Klienci ING Banku Śląskiego mogą za darmo pobierać gotówkę w maszynach własnych (przy oddziałach) i należących do sieci Planet Cash. Mogą też raz w miesiącu rozliczeniowym (od 29. do 28.) bezpłatnie podjąć środki z obcego bankomatu. Za każdą kolejną taką transakcję organizacja zarządzana przez Brunona Bartkiewicza nalicza po 5 zł posiadaczom Konta Direct i 2,5 zł posiadaczom Konta Mobi. Z tym że ci drudzy mogą bezpłatnie korzystać z obcych bankomatów poprzez Blika.

Nasza pełną recenzje konta Direct można znaleźć tutaj.

Konto Mobi jest jeszcze tańsze w użytkowaniu niż konto Direct – głównie przez bezwarunkowo darmową kartę debetową do 26 roku życia oraz darmowe wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce bez ograniczeń (telefonem).

Nasza pełną recenzje konta Mobi można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto skorzystać z promocji?

Na tle konkurencyjnych ofert promocja konta osobistego ING Banku Śląskiego wypada ciekawie. Premia pieniężna jest przyzwoita, bo wynosi do 500 zł, i dość łatwo ją zdobyć, ale czeka się na nią dość długo.

W dodatku ING Bank Śląski jest jednym z nielicznych, który celem uniknięcia przez klienta opłaty za kartę stawia wymóg kwotowy (transakcje plastikiem na 300 zł). Na szczęście warunek ten nie dotyczy młodych osób, którzy dzięki Blikowi mają również darmowy dostęp do obcych bankomatów.

Konto Direct/Mobi

Kumulacja promocji

+ 500 zł premii i 5,25% na KO
Promocja zakończona
7 Ocena Łączna
2 opinie
Załóż konto i zyskaj 500 zł

Promocja atrakcyjna, warunki łatwe do spełnienia, a samo Konta Direct i Mobi to sprawdzone, tanie i funkcjonalne konta osobiste z dopracowaną aplikacją mobilną.

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
5.5Ocena Użytkowników
Ocena promocji
5.5
ZALETY
 • 500 zł w promocji za otwarcie konta
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
31 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Stefan 4 Listopad 2022 17:53

  Czy wniosek o kartę debetową jest niezbędny, skoro można płacić BLIKiem? Czy zawnioskowanie o konto z kartę i jej wypowiedzenie po 1 miesiącu wpłynie na odebranie nagród?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Listopad 2022 17:36

   Aby zdobyć premię na start musisz założyć konto osobiste wraz z kartą i otwartym kontem oszczędnościowym (OKO).

   W regulaminie promocji masz taki zapis:

   Ważne:
   Do dnia wypłaty nagrody, musisz mieć Konto założone w ramach tej Promocji – z Kartą i OKO.
   – W dniu przystąpienia do promocji wyraź zgodę na marketing drogą elektroniczną oraz otrzymywanie profilowanych informacji handlowych.

   Czyli kartę musisz mieć co najmniej do dnia wypłaty nagrody (3 kwietnia 2023 r. dla konta Mobi lub 4 maja 2023 r. dla konta Direct).

   Potem z karty możesz zrezygnować.

 2. Odpowiedz
  Krzysiek 26 Wrzesień 2022 19:31

  Wniosek niemożliwy do złożenia. Już kolejny raz próbuję i po dokonaniu płatności (weryfikacja przelewem) strona zawiesza się. Dostaję co prawda link do kontynuacji wniosku, ale proces zawiesza się na różnych etapach. Może to doprowadzić do szału.

 3. Odpowiedz
  Konrad 5 Maj 2022 20:03

  Jakaś porażka jeśli chodzi o założenie konta. Próbowałem potwierdzić przez przelew z innego banku i cały czas komunikat skontaktuj się z administratorem. Pomijając już fakt, że taki komunikat można opisać w wersji testowej strony na nie oficjalnej, to pomimo kilku prób z różnych banków cały czas to samo albo po prostu strona utyka. Dziwne że jeszcze się nikt nie odezwał bo w innych bankach zazwyczaj jak się nie dokończy wniosku to jest telefon w czym był problem tu pozostajemy sami sobie. Trzeba chyba dzwonić na infolinię i się prosić o założenie konta.
  Czy ktoś ma również podobne problemy?

  • Odpowiedz
   Krzysiek 26 Wrzesień 2022 20:44

   Miałem to samo, dziś próbowałem założyć konto i strona padała na różnych etapach. Najczęściej po wykonaniu przelewu weryfikacyjnego (w sumie 4 płatności z dwóch różnych banków). Dostawałem na pocztę link do dokończenia wniosku, ale po kilku kolejnych próbach zrezygnowałem.

 4. Odpowiedz
  Jamajka 24 Styczeń 2021 13:59

  Czy, aby otrzymać premię 160 zł, trzeba rzeczywiście zapewnić te wpływy 1000 zł o tytule wynagrodzenie od pracodawcy, czy wystarczy sam tytuł przelewu?

  • Odpowiedz
   SP7KIE 21 Wrzesień 2022 19:36

   No właśnie, jak to z tym wpływem jest? Mogę z innego konta przelać 1000 zł o tytule “wynagrodzenie” ?

 5. Odpowiedz
  Witold 12 Czerwiec 2020 16:01

  Czy wpływ 1000 musi być w każdym miesiącu do września ( konto direct) czy tylko raz wystarczy?

 6. Odpowiedz
  Halina 5 Kwiecień 2020 23:47

  Nie mam jeszcze kont w ING. Czy można założyć konto oszczędnościowe na 2.5% z konten Direct bez karty debetowej.Czy wtedy trzeba robić wydatki-przelewy na kwotę 300 zł miesięcznie by konta były darmowe ?

 7. Odpowiedz
  Robuś 19 Luty 2020 21:30

  W kwestii konta “OKO” mam pytanie :
  co to znaczy “nowe środki”?. Czy wystarczy przelew z direct na oko czy musi być z zewnątrz przelew bezpośrednio na “Oko” ?
  Co do promocji jeszcze nie wiem, wypłacą to pochwalę. Zasady ok.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 19 Luty 2020 23:02

   Jeśli chodzi o OKO to ING cyklicznie organizuje dwie promocje z podwyższonym oprocentowaniem (2,5% do 100 000 zł):

   1. Bonus na Start (2,5% do 100 000 zł) – tylko dla nowych klientów. Podwyższone oprocentowanie bank nalicza od wszystkich środków poniżej 100 000 zł, zgromadzonych na rachunku OKO przez 4 miesiącelicząc od dnia otwarcia tego rachunku.

   2. Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus (2,5% do 100 000 zł) – zarówno dla nowych jak i starych klientów, którzy wpłacą do ING nowe środki, które regulamin określa jako:

   Nowe środki – środki wpłacane na OKO Bonus w trakcie trwania Umowy i obliczane na koniec każdego dnia, które stanowią nadwyżkę nad Saldem początkowym i nie przekraczają 100 000 PLN.

   Saldo początkowe – łączne saldo Produktów depozytowych w Banku, obliczone na koniec 16.12.2019 r.

   Jako nowy klient banku możesz skorzystać z obu promocji i na 2,5% ulokować nawet 200 000 zł (100 000 zł w Bonus na Start i 100 000 zł w OKO Bonus). Więcej na ten temat piszemy tutaj:
   https://www.tanie-konto.pl/ing-bank/otwarte-konto-oszczednosciowe/

 8. Odpowiedz
  Pytalska 24 Październik 2019 10:32

  czy użytkownik konta Direct musi posiadać kartę?, czy wystarczy że będzie płacić blikiem?, czy wtedy też nalicza się opłata 7 zł? gdybym nie dokonała płatności min. 300zł?, czy ten warunek mnie wtedy nie dotyczy?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 24 Październik 2019 12:39

   1. Tak, by spełnić warunki promocji trzeba założyć konto Direct z kartą i kontem oszczędnościowym OKO.

   W regulaminie jest taki zapis:

   ..od 1 października 2019 r. do 31 grudnia 2019 r. otworzyć Konto Direct albo Komfort oraz OKO, a także zawrzeć umowę o kartę…

   2. Transakcje bezgotówkowe za 300 zł można realizować kartą lub Blikiem – do wyboru.

   3. Do dnia wypłaty nagrody musimy cały czas mieć aktwne konto otwarte w ramach promocji wraz z kartą i kontem oszczędnościowym OKO.

 9. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:06

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:05

   Żadnych konkretnych kodów nie ma podanych w regulaminie.

   Jest definicja:

   Transakcja – transakcja bezgotówkowa zrealizowana Kartą lub BLIKIEM za towary i usługi np. w sklepach stacjonarnych, internetowych, przez telefon…

   Oraz wykluczenie:

   ….wykonać transakcje bezgotówkowe w złotych polskich na łączną kwotę minimum 1000 zł Kartą lub BLIKIEM. Nie zostaną uwzględnione transakcje wycofane lub anulowane oraz wypłata gotówki

   Podsumowując, wszystkie “zwykłe” płatności za towary i usługi powinny być ok. Tradycyjnie nie będą zaliczane transakcje wycofane i anulowane.

 10. Odpowiedz
  waldek 13 Styczeń 2019 18:14
  Ocena promocji
  100

  Mam konto od 10 lat ,raz tylko w tym okresie zapłaciłem 7 zł za kartę bo byłem na wakacjach i nie płaciłem kartą złożyłem reklamacje i zwrócono mi opłatę za kartę ,Super bank polecam .
  Ostatnio poleciłem córce konto Mobi i już dostała 140 zł ja jeszcze czekam na swoje 100 zł.

  + ZALETY: -wszystko gratis -super aplikacja mobilna
  - WADY: -dla mnie brak
  Pomocne(17) Niepomocne(22)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  Kara 24 Październik 2017 13:22

  czy płatności kartą na 300 zł. gwarantują darmowe konto, czy zaliczyć można do tego bonusu wypłaty z bankomatu?

 12. Odpowiedz
  marcin 9 Maj 2017 23:36

  Orientujecie się może jak jest w wypłatami w kasie ( nie mam możliwości użycia karty ), czy jest jakaś prowizja?

 13. Odpowiedz
  KurdTt 8 Maj 2017 23:09

  Mam pytanie – jeżeli zakładam konto przez internet, to od kiedy jest ważne konto, tj. od kiedy mogę wpłacać na nie pieniądze i uzyskać do niego dostęp on-line? Od zaraz?

  • Odpowiedz
   Avis 9 Maj 2017 11:10

   Możesz od razu koleszko 😉

 14. Odpowiedz
  Satoshi 5 Maj 2017 18:19

  Opinia 3 letniego klienta ING

  Konto Direct to naprawdę bardzo dobre konto, jest w pełni darmowe po wydaniu kartą przynajmniej 300 zł.

  To jedyna warunkowa opłata

  W zamian otrzymujemy wszystko za 0 zł:
  – darmowe przelewy przez internet,
  – darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  – darmowe wpłaty we wpłatomatach ING
  – wysoko ocenianą aplikacji mobilną – nr 1 w rankingu newsweeka.

  A teraz z tego co widze jeszcze dają 100 zł w promocji dla nowych klientów – warunki bardzo łatwe do spełnienia.

  Jedyne czego mi brakuje to wyższego oprocentowania lokat, ale cóż nie można mieć wszystkiego 😉 jest i tak nadzpodziewanie dobrze.

 15. Odpowiedz
  bercik 2 Maj 2017 15:20

  ile ważny wniosek o konto, w jakim czasie muszę dokonać przelewu autoryzującego moje dane z innego banku ?

 16. Odpowiedz
  klient 23 Kwiecień 2017 13:00

  W końcu decyzja zapadła i stało się.Założyłem konto w ING Direct.
  Przeniosłem się z PKO.BP,w którym w zasadzie płaci się za wszystko,począwszy od prowadzenia konta przez kartę bankomatową, a na karcie – zdrapce skończywszy.

  Obsługa w placówce ING stoi na wysokim poziomie (kawa,uśmiech,wiedza).

  Pracownik wyjaśnił mi dokładnie “organoleptycznie” wszystkie kwestie na miejscu: działanie wpłatomatu,wypłacanie pieniędzy smartfonem z bankomatu,aplikacji na smartfona,aplikacji na PC-ta,rachunek oszczędnościowy O.K.O.

  Karta bankomatowa po ośmiu dniach jest dostępna do odbioru w oddziale lub listownie.

  W moim mieście jet osiem darmowych bankomatów,także nie ma problemu.

  Warunek 300 zł miesięcznego obrotu na karcie nie stanowi problemu (markety,stacja paliw etc.)

  Kwestia dostępności darmowych bankomatów – cóż podziękujcie PIS-owi za podatek bankowy.

  Banki,nie tylko ING zareagowały natychmiastowo.Ciekawy system logowania do konta,jak dla mnie.Wszystko wygląda bardzo pozytywnie,pożyjemy zobaczymy.

 17. Odpowiedz
  Meri 20 Kwiecień 2017 17:50

  Nie dość że to najlepsze konto bankowe w prawdziwym banku z oddziałami to teraz można jeszcze zyskać 100 zł za założenie konta.

 18. Odpowiedz
  Jacek 3 Kwiecień 2017 18:50

  Jestem klientem Ing od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony ,wszystko mam za free (opłat zero).

  Szybko ksieguja przelewy (w ten sam dzien u mnie co pracodawca wysyła).

  Nigdy nie miałem problemów.

  Przydałyby się jedynie premie za płatności kartą nie tylko dla nowych ale i starych klientów.

  banki dopłacają do Ror-u ,gdyż niestety są nieoprocentowane (a bank zarabia na naszej kasie)

 19. Odpowiedz
  krystian 1 Kwiecień 2017 10:29

  Witam. Mam głupie pytanie.. dzis założyłem konto direct i chciałem zalogowac sie mobilnie. Podałem identyfikator użytkownika i miałem wpisać kod.5 liczbowy. i wpisywałem. Ale nie chciało mi załapać. Bo ostatnia liczba to ,,11 ” i nie wiem czemu ale mi nie działa. Wpisywalem raz ,,11″ potem 1 ale to i tak nic nie dało. Nie ogarniam tego… Proszę o pomoc

 20. Odpowiedz
  tymonxp 30 Marzec 2017 20:05

  Witam
  Ja mam konto osobiste i firmowe w ING i polecam je wszystkich. Przeszedłem już parę banków: PKO, WBK, mBank, AliorSync (T-mobile obecnie, Bank Millennium
  i stwierdzam, że jednak tylko ING jest bankiem w 100% fair dla klientów

 21. Odpowiedz
  bernard 23 Marzec 2017 15:07

  mam konto w tym banku od ponad 12 lat i nie zamierzam zmieniać banku .. pieniądze są zawsze ksiegowane na czas..zabezpieczenia ten bank ma moim zdaniem najlepsze konto internetowe i kontakt z praconikiem banku jest jak najlepszy..gorąco polecam…prędzej miałem w milenium PORAŻKA przechodzcie do ING zobaczycie różnice …jestem budowlańcem i w końcu mam kase na czas

 22. Odpowiedz
  justa 28 Luty 2017 14:03

  Witam, ja jestem zadowolona z konta Direct, posiadam je od 6 lat. Opłaty czasem ponoszę a czasem nie ( zdarzaja się miesiące że płacę kartę mniej niż trzeba ) ale te 7 zł nie robi mi większej różnicy bo w zamian za to nie muszę się martwić gdzie jest bankomat z ING gdyż wypłaty ze wszystkich mam za darmo. Chwalę sobie tez wpłatomaty chociaż rzadko z nich korzystam.Kolejny pozytyw to bankowość internetowa dla mnie bardzo czytelna i prosta, w większości przelewy robię ze smartfona. Może to tez kwestia przyzwyczajenia do szaty graficznej i budowy strony 🙂
  Są dodatkowe koszty jak np. przelewy w placówce za 9 zł ale skoro mam konto internetowe to z placówki nie korzystam.

  Pozdrawiam

 23. Odpowiedz
  mendrek 15 Luty 2017 08:52

  ING konto direct wg mnie najlepsze!

  Ja mam konto direct w ING Banku Śląskim i nie zamienił bym go na żadne inne.
  Koszt całego utrzymania to tylko 7zł miesięcznie za kartę i to wszystko chyba że dokonam płatności kartą wtedy nie jest pobierana żadna opłata.
  Darmowe przelewy darmowy serwis telefoniczny na który dzwoni się pod bezpłatnym numerem 0 800. Powiadomienia sms o transakcjach na rachunku. No i nie muszę stać w kolejkach do kasy żeby wpłacić pieniądze na konto bo do tego służą WPŁATOMATY. Jak dla studenta konto super taka jest moja opinia.

  A Wy macie jakieś opinie na temat tego konta??

  • Odpowiedz
   krzy 23 Kwiecień 2017 13:56

   Mam konto Direct od 2 lat i jestem bardzo bardzo zadowolony. Wypłacam pieniądze w każdym bankomacie za darmo, mam dostęp do konta online. Dokonuję miesięcznych płatności kartą na kwotę min. 300 zł i mam w pełni darmowe konto. Dodatkowo zaciągnięcie kredytu nie wymaga przedstawienia żadnych dokumentów i zaświadczeń z pracy, formalności załatwiałem w około 15 minut. Nie zamieniłbym go na żadne inne. A gdy już muszę iść do placówki bankowej, zawsze jestem miło i fachowo traktowany. Z czystym sercem polecam.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0