ING Konto Direct/Mobi: 140 zł za otwarcie i 2,5% na koncie oszczędnościowym

Przejdź na stronę promocji
+ 140 zł premii i 2,5% na OKO
5 dni do końca promocji
Aktualizacja - 2019.03.14

Do 31.03.2019 r. zakładając w ING konto osobiste Direct lub Mobi, możemy zyskać nawet 140 zł premii w dwóch promocjach i dodatkowo 2,5% na Otwartym Koncie Oszczędnościowym. Z kolejnych promocji możemy skorzystać jeśli otrzymamy od banku zaproszenie w systemie bankowości internetowej.

Ruszyła kolejna edycja promocji dla nowych klientów ING Banku Śląskiego. W zamian za założenie Konta z Lwem Direct lub Mobi zyskać możemy do 140 zł premii. Ciągle można też zgarnąć 2,5% na koncie oszczędnościowym – dla łącznej kwoty nawet 100 000 zł.

Promocja 140 zł w ING

promocja ing konto directING Bank Śląski w kolejnej edycji promocji “Do 140 zł za otwarcie konta Direct” proponuje 140 zł nagrody osobom, które zdecydują się otworzyć Konto w ING do 31 marca 2019 r.

W tym miejscu warto podkreślić, iż oferta promocyjna jest przeznaczona dla nowych klientów, a więc nie jest skierowana do osób, które w okresie od 28 lutego 2017 r. do 31 grudnia 2018 r. posiadały Konta z Lwem: Direct, Komfort, Klasyczne, Premium, Student, Mobi. Jeśli dana osoba była właścicielem albo nawet współwłaścicielem któregokolwiek z wymienionych rachunków w ING Banku Śląskim w tym okresie, będzie wyłączona z promocji.

Inaczej jest zaś w przypadku posiadania lokaty, kredytu, konta firmowego lub oszczędnościowego w ING Banku Śląskim. Korzystając z tego rodzaju produktów, można równocześnie wziąć udział w promocji Konta z Lwem.

Warunkiem koniecznym kwalifikującym do uzyskania 140 zł bonusu pieniężnego jest uruchomienie Konta Direct wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym (jeśli jeszcze go nie mamy).

Obydwa konta muszą być założone za pośrednictwem bankowości internetowej (nie w oddziale banku).

Kolejny wymóg dotyczy już samego użytkowania konta i wykonywanych przez nas transakcji.

Aby bank wypłacił nam 100 zł nagrody, należy do 30 czerwca 2019 r. dokonać za pośrednictwem karty debetowej lub systemu BLIK płatności bezgotówkowych o łącznej wartości minimalnej 1000 zł.

Poza aktywnością kartą bank, premiuje transakcje wykonane przez BLIK oraz wpływ wynagrodzenia na konto.

Dodatkowe 40 zł, otrzymamy jeśli:

 • +20 zł – gdy 3 z wykonanych transakcji zrobimy BLIKIEM w internecie
 • +20 zł – gdy na nasze konto wpłynie wynagrodzenie w wysokości min. 1000 zł.

Dodatkowym warunkiem w promocji jest konieczność pozostania właścicielem Konta z Lwem Direct oraz karty debetowej i Otwartego Konta Oszczędnościowego aż do dnia wypłaty nagrody tj. 10 lipca 2019 r.

Instrukcja krok po kroku

Poniżej w skrócie prezentujemy czynności, jakie należy wykonać, by otrzymać 140 zł:

 • do 31.03.2019 r. składamy wniosek na stronie promocji  o otwarcie Konta z Lwem Direct (wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym): Załóż Konto na stronie promocji
 • do 30.06.2019 r. dokonujemy płatności bezgotówkowych za pośrednictwem karty debetowej i/lub systemu BLIK na łączną kwotę min. 1000 zł.
 • do 30.06.2019 r. dokonujemy min. 3 transakcji BLIK (dodatkowe 20 zł).
 • do 30.06.2019 r. otrzymujemy wynagrodzenie min. 1000 zł na konto (dodatkowe 20 zł).

Premia zostanie wypłacona przez bank do  10 lipca 2019 r. i trafi na Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Prostsze warunki dla konta Mobi

ING ma aktualnie w ofercie bardzo zbliżoną promocję dotyczącą Konta Mobi dla młodych, z tym że jej warunki są jeszcze łatwiejsze do spełnienia.

Podstawowa różnicą jest konieczność założenia Konta Mobi dla młodych, a więc nasz wiek musi się mieścić w przedziale 18-26 lat.

Reszta warunków jest bardzo podobna z dwoma ważnymi uproszczeniami:

 • podstawowe 100 zł otrzymamy za wykonanie min. 10 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK do 30 kwietnia 2019 r.
 • dodatkowe 20 zł otrzymamy za dokonanie min. 2 przelewów na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców – za min. 5 zł każdy

Analogicznie jak w przypadku konta Direct premię wyższą o kolejne 20 zł otrzymamy, jeśli wykonamy min. 3 transakcje BLIKiem za zakupy w internecie (mogą to być te same transakcje, co powyżej).

Wypłata nagrody nastąpi też szybciej bo do 15 maja 2019 r.

Premię w łącznej wysokości 140 zł otrzymamy za spełnienie wszystkich powyższych warunków.

powrót do menu ↑

120 zł za wynagrodzenie

ING Bank Śląski zachęca klientów do co miesięcznego przelewania wynagrodzenia na konto w ING. W zamian za wpływ pensji (min. 1000 zł) w czterech kolejnych miesiącach oferuje im premię w  promocji 120 zł za wynagrodzenie.

powrót do menu ↑

40 zł za Apple Pay

Warto też  przypomnieć, że ING wynagradza osoby korzystające z płatności mobilnych w systemach Google Pay i Apple Pay.

Osoby posiadające telefon z iOS mogą zyskać 40 zł za dodanie karty i transakcje Apple Pay. Wystarczy dodać kartę do Apple Pay i wykonać 2 transakcje w ten sposób.

powrót do menu ↑

2,5% na koncie oszczędnościowym OKO

Zakładając wraz Kontem Direct, Otwarte Konto Oszczędnościowego (OKO) możemy skorzystać  z bonusu dla oszczędzających w postaci podwyższonego oprocentowania do 2,5% dla kwot poniżej 100 tys zł na 4 miesiące od założenia konta.

KwotaOprocentowanie nowych środków w skali roku przez 4 miesiące
do 100000 zł 2,5%
Nadwyżka ponad 100000 zł 0,7%

Promocja “Bonus na Start” trwa do 08.05.2019 r.

Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO jest prowadzone za darmo i można go założyć wraz ze wnioskiem o otwarcie Konta Direct lub Mobi.
powrót do menu ↑

ING Konto osobiste Direct/Mobi – czy się opłaca?

Podstawowe konto osobiste ING Banku Śląskiego, czyli Konto z Lwem Direct, ze względu na niskie opłaty za użytkowanie rachunku oraz bogatą funkcjonalność, jest produktem korzystnym i opłacanym dla klienta.

W ramach Konta z Lwem Direct zapłacimy 0 zł za prowadzenie rachunku, tyle samo za przelewy internetowe oraz za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash (w przypadku innych bankomatów pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa, a za kolejne pobierana jest prowizja 2,5 zł). Za użytkowanie karty debetowej zapłacimy miesięcznie 7 zł (lub 0 zł, gdy w danym miesiącu dokonamy płatności bezgotówkowych za minimum 300 zł).

Oprócz niskich opłat, zalety Konta osobistego Direct to: dostęp do bardzo nowoczesnej bankowości internetowej i mobilnej, możliwość uzyskania wysokiego limitu debetowego i pożyczek, usługa tańszych zakupów, rabaty oraz ciekawe systemy oszczędnościowe.

Nasza pełną recenzje konta Direct oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Konto Mobi jest jeszcze tańsze w użytkowaniu niż konto Direct – głównie przez bezwarunkowo darmową kartę debetową do 26 roku życia oraz darmowe wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce bez ograniczeń (telefonem).

Nasza pełną recenzje konta Mobi oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto skorzystać z promocji?

Analizując korzyści płynące z założenia ING Konta Direct  z Lwem oraz warunki, jakie trzeba spełnić, by uzyskać 140 zł bonusu, można stwierdzić, że propozycja ING Banku należy do najkorzystniejszych aktualnie na rynku. Szczególnie dla osób, które często i w nie najniższych kwotach korzystają z płatności bezgotówkowych jest to bardzo prosty sposób na otrzymanie dodatkowego zastrzyku gotówki praktycznie za nic. Nieco trudniejsze, może się okazać zapewnienie wpływu wynagrodzenia, ale to jest to opcja dodatkowa (+ 20 zł).

W przypadku konta Mobi dla młodych (w wieku 18-26 lat) jest jeszcze łatwiej spełnić warunki promocji:  wystarczy 10 transakcji na dowolną kwotę, brak warunku wpływu.

Dodatkowo możemy otrzymać całkiem niezłe oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym: 2,5% aż przez 4 miesiące.

Premia 140 zł za aktywne korzystnie z konta, to nie jedyny bonus jaki możemy uzyskać aktualnie w Banku ING.

Bank płaci za korzystanie z płatności mobilnych.

Użytkownicy urządzeń firmy Apple mogą skorzystać z promocji z Apple Pay. Tam za dodanie karty do Apple Pay i transakcje zgarniemy jeszcze więcej łącznie 40 zł.

Dodatkowe 120 zł możemy zyskać za przelewanie wynagrodzenia na konto w ING.

Jak widać posiadanie rachunku w ING Banku Śląskim może być bardzo opłacalne – to jeden z niewielu banków, który oferuje tak ciekawe promocje za tak różne aktywności. 🙂

Konto Direct/Mobi

PROMOCJA: Do 140 zł za otwarcie konta i Bonus na start

+ 140 zł premii i 2,5% na OKO
5 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie

Promocja atrakcyjna, warunki łatwe do spełnienia, a samo Konta Direct i Mobi to sprawdzone, tanie i funkcjonalne konta osobiste z dopracowaną aplikacją mobilną.

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
ZALETY
 • 140 zł w promocji za otwarcie konta
 • 2,5% na 4 miesiące dla nowych środków na koncie oszczędnościowym OKO
 • tanie i sprawdzone konta (wysokie pozycje w rankingach)
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
16 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  waldek 13 Styczeń 2019 18:14
  Ocena promocji
  100

  Mam konto od 10 lat ,raz tylko w tym okresie zapłaciłem 7 zł za kartę bo byłem na wakacjach i nie płaciłem kartą złożyłem reklamacje i zwrócono mi opłatę za kartę ,Super bank polecam .
  Ostatnio poleciłem córce konto Mobi i już dostała 140 zł ja jeszcze czekam na swoje 100 zł.

  + ZALETY: -wszystko gratis -super aplikacja mobilna
  - WADY: -dla mnie brak
  Pomocne(4) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Kara 24 Październik 2017 13:22

  czy płatności kartą na 300 zł. gwarantują darmowe konto, czy zaliczyć można do tego bonusu wypłaty z bankomatu?

 3. Odpowiedz
  marcin 9 Maj 2017 23:36

  Orientujecie się może jak jest w wypłatami w kasie ( nie mam możliwości użycia karty ), czy jest jakaś prowizja?

 4. Odpowiedz
  KurdTt 8 Maj 2017 23:09

  Mam pytanie – jeżeli zakładam konto przez internet, to od kiedy jest ważne konto, tj. od kiedy mogę wpłacać na nie pieniądze i uzyskać do niego dostęp on-line? Od zaraz?

  • Odpowiedz
   Avis 9 Maj 2017 11:10

   Możesz od razu koleszko 😉

 5. Odpowiedz
  Satoshi 5 Maj 2017 18:19

  Opinia 3 letniego klienta ING

  Konto Direct to naprawdę bardzo dobre konto, jest w pełni darmowe po wydaniu kartą przynajmniej 300 zł.

  To jedyna warunkowa opłata

  W zamian otrzymujemy wszystko za 0 zł:
  – darmowe przelewy przez internet,
  – darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
  – darmowe wpłaty we wpłatomatach ING
  – wysoko ocenianą aplikacji mobilną – nr 1 w rankingu newsweeka.

  A teraz z tego co widze jeszcze dają 100 zł w promocji dla nowych klientów – warunki bardzo łatwe do spełnienia.

  Jedyne czego mi brakuje to wyższego oprocentowania lokat, ale cóż nie można mieć wszystkiego 😉 jest i tak nadzpodziewanie dobrze.

 6. Odpowiedz
  bercik 2 Maj 2017 15:20

  ile ważny wniosek o konto, w jakim czasie muszę dokonać przelewu autoryzującego moje dane z innego banku ?

 7. Odpowiedz
  klient 23 Kwiecień 2017 13:00

  W końcu decyzja zapadła i stało się.Założyłem konto w ING Direct.
  Przeniosłem się z PKO.BP,w którym w zasadzie płaci się za wszystko,począwszy od prowadzenia konta przez kartę bankomatową, a na karcie – zdrapce skończywszy.

  Obsługa w placówce ING stoi na wysokim poziomie (kawa,uśmiech,wiedza).

  Pracownik wyjaśnił mi dokładnie “organoleptycznie” wszystkie kwestie na miejscu: działanie wpłatomatu,wypłacanie pieniędzy smartfonem z bankomatu,aplikacji na smartfona,aplikacji na PC-ta,rachunek oszczędnościowy O.K.O.

  Karta bankomatowa po ośmiu dniach jest dostępna do odbioru w oddziale lub listownie.

  W moim mieście jet osiem darmowych bankomatów,także nie ma problemu.

  Warunek 300 zł miesięcznego obrotu na karcie nie stanowi problemu (markety,stacja paliw etc.)

  Kwestia dostępności darmowych bankomatów – cóż podziękujcie PIS-owi za podatek bankowy.

  Banki,nie tylko ING zareagowały natychmiastowo.Ciekawy system logowania do konta,jak dla mnie.Wszystko wygląda bardzo pozytywnie,pożyjemy zobaczymy.

 8. Odpowiedz
  Meri 20 Kwiecień 2017 17:50

  Nie dość że to najlepsze konto bankowe w prawdziwym banku z oddziałami to teraz można jeszcze zyskać 100 zł za założenie konta.

 9. Odpowiedz
  Jacek 3 Kwiecień 2017 18:50

  Jestem klientem Ing od kilkunastu lat i jestem bardzo zadowolony ,wszystko mam za free (opłat zero).

  Szybko ksieguja przelewy (w ten sam dzien u mnie co pracodawca wysyła).

  Nigdy nie miałem problemów.

  Przydałyby się jedynie premie za płatności kartą nie tylko dla nowych ale i starych klientów.

  banki dopłacają do Ror-u ,gdyż niestety są nieoprocentowane (a bank zarabia na naszej kasie)

 10. Odpowiedz
  krystian 1 Kwiecień 2017 10:29

  Witam. Mam głupie pytanie.. dzis założyłem konto direct i chciałem zalogowac sie mobilnie. Podałem identyfikator użytkownika i miałem wpisać kod.5 liczbowy. i wpisywałem. Ale nie chciało mi załapać. Bo ostatnia liczba to ,,11 ” i nie wiem czemu ale mi nie działa. Wpisywalem raz ,,11″ potem 1 ale to i tak nic nie dało. Nie ogarniam tego… Proszę o pomoc

 11. Odpowiedz
  tymonxp 30 Marzec 2017 20:05

  Witam
  Ja mam konto osobiste i firmowe w ING i polecam je wszystkich. Przeszedłem już parę banków: PKO, WBK, mBank, AliorSync (T-mobile obecnie, Bank Millennium
  i stwierdzam, że jednak tylko ING jest bankiem w 100% fair dla klientów

 12. Odpowiedz
  bernard 23 Marzec 2017 15:07

  mam konto w tym banku od ponad 12 lat i nie zamierzam zmieniać banku .. pieniądze są zawsze ksiegowane na czas..zabezpieczenia ten bank ma moim zdaniem najlepsze konto internetowe i kontakt z praconikiem banku jest jak najlepszy..gorąco polecam…prędzej miałem w milenium PORAŻKA przechodzcie do ING zobaczycie różnice …jestem budowlańcem i w końcu mam kase na czas

 13. Odpowiedz
  justa 28 Luty 2017 14:03

  Witam, ja jestem zadowolona z konta Direct, posiadam je od 6 lat. Opłaty czasem ponoszę a czasem nie ( zdarzaja się miesiące że płacę kartę mniej niż trzeba ) ale te 7 zł nie robi mi większej różnicy bo w zamian za to nie muszę się martwić gdzie jest bankomat z ING gdyż wypłaty ze wszystkich mam za darmo. Chwalę sobie tez wpłatomaty chociaż rzadko z nich korzystam.Kolejny pozytyw to bankowość internetowa dla mnie bardzo czytelna i prosta, w większości przelewy robię ze smartfona. Może to tez kwestia przyzwyczajenia do szaty graficznej i budowy strony 🙂
  Są dodatkowe koszty jak np. przelewy w placówce za 9 zł ale skoro mam konto internetowe to z placówki nie korzystam.

  Pozdrawiam

 14. Odpowiedz
  mendrek 15 Luty 2017 08:52

  ING konto direct wg mnie najlepsze!

  Ja mam konto direct w ING Banku Śląskim i nie zamienił bym go na żadne inne.
  Koszt całego utrzymania to tylko 7zł miesięcznie za kartę i to wszystko chyba że dokonam płatności kartą wtedy nie jest pobierana żadna opłata.
  Darmowe przelewy darmowy serwis telefoniczny na który dzwoni się pod bezpłatnym numerem 0 800. Powiadomienia sms o transakcjach na rachunku. No i nie muszę stać w kolejkach do kasy żeby wpłacić pieniądze na konto bo do tego służą WPŁATOMATY. Jak dla studenta konto super taka jest moja opinia.

  A Wy macie jakieś opinie na temat tego konta??

  • Odpowiedz
   krzy 23 Kwiecień 2017 13:56

   Mam konto Direct od 2 lat i jestem bardzo bardzo zadowolony. Wypłacam pieniądze w każdym bankomacie za darmo, mam dostęp do konta online. Dokonuję miesięcznych płatności kartą na kwotę min. 300 zł i mam w pełni darmowe konto. Dodatkowo zaciągnięcie kredytu nie wymaga przedstawienia żadnych dokumentów i zaświadczeń z pracy, formalności załatwiałem w około 15 minut. Nie zamieniłbym go na żadne inne. A gdy już muszę iść do placówki bankowej, zawsze jestem miło i fachowo traktowany. Z czystym sercem polecam.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0