Promocje Nest Bank: 200 zł za założenie konta i 4% na Lokacie Witaj

Premię 200 zł zgarniemy w zamian za otwarcie ROR-u, kilka płatności kartą w miesiącu i wpływ wynagrodzenia. Dodatkowo w dalszym ciągu możemy skorzystać z najlepiej oprocentowanej na rynku Lokaty Witaj (4% w skali roku) czy  konta oszczędnościowego Nest Rodzinne Oszczędności, które pozwala na wyciągnięcie nawet ok. 5,7% zysku w pierwszym roku oszczędzania.

Nest Bank to jeden z najmniejszych graczy na polskim rynku. Znany jest m.in. z tego, że jako jedyny oferuje bezwarunkowo darmowe konto osobiste z usługami dodatkowymi (karta debetowa, e-przelewy, wszystkie bankomaty w kraju, zlecenia stałe, polecenia zapłaty, a do tego wpłatomaty Euronet, konta walutowe). Ma też przyzwoitą ofertę depozytową, którą od czasu do czasu uatrakcyjnia.

Promocja 200 zł

W ramach trwającej od 16 do 31 lipca promocji „200 zł z Nest Kontem” organizacja kierowana przez Marka Kulczyckiego płaci nawet 200 zł za otwarcie ROR-u i wykazanie się aktywnością.

Oferta skierowana jest do nowych klientów. W szczególności chodzi o osoby, które nie miały w Nest Banku konta osobistego w ciągu 24 miesięcy przed złożeniem wniosku ani nie są w trakcie otwierania takiego rachunku.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać 200 zł bonusu?

 • Do 31 lipca złożyć wniosek o ROR na stronie promocji,
 • Do 31 sierpnia zawrzeć umowę o rachunek bieżący z kartą debetową,
 • Do 30 września otrzymać na konto wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1000 zł oraz dokonać kartą co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej na łączną kwotę min. 500 zł (za spełnienie tego warunku otrzymujemy pierwsze 100 zł).
 • W dwóch kolejnych miesiącach spełnić te same warunki tj. otrzymać 1000 zł na konto oraz dokonać transakcji za min 500 zł (za każdy miesiąc otrzymujemy po 50 zł)

Uwaga! Liczba uczestników jest ograniczona do 500 osób. Liczy się kolejność zgłoszeń

Zwolniona z podatku nagroda za dany miesiąc wypłacana jest do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca.

Instytucja kontrolowana przez fundusz AnaCap zastrzega sobie prawo do zweryfikowania otrzymywanego przez klienta wynagrodzenia. W takiej sytuacji uczestnik promocji przesyła do banku skan dokumentu potwierdzającego wysokość otrzymywanych wpływów.

Jako wynagrodzenie traktuje się:

 • pensję (także z tytułu umów cywilnoprawnych),
 • emeryturę, rentę, świadczenie przedemerytalne,
 • stypendium,
 • świadczenie z programu „Rodzina 500 plus” lub inne świadczenie rodzinne.

powrót do menu ↑

4% na Lokacie Witaj

Warto przypomnieć, że Nest Bank to świetny bank do oszczędzania. Jako nowy klient w ciągu 30 dni od założenia Nest Konta możemy w bankowości elektronicznej założyć Lokatę Witaj z oprocentowaniem 4%. Kwota maksymalna lokaty to 10 000 zł, a jej czas trwania to 3 lub 6 miesięcy.

Szczegółowo lokata ta została przeanalizowana w tym wpisie.
powrót do menu ↑

5,7% zysku z Konta Nest Rodzinne Oszczędności

Lokaty Witaj to nie jedyny ciekawy produkt oszczędnościowy Nest Banku. Warto, także zainteresować się kontem oszczędnościowym Nest Rodzinne Oszczędności służącym do regularnego oszczędzania. Samo oprocentowanie rachunku jest stosunkowo niskie (ok. 1,2% w skali roku i tak więcej niż np. w PKO BP :), jednak możemy znacznie zwiększyć swoje zyski poprzez program regularnego oszczędzania.

Jak to działa: jeśli co miesiąc, przez minimum rok, będziemy na rachunek wpłacać zadeklarowaną wcześniej kwotę (max. 600 zł miesięcznie), to bank dorzuci od siebie na koniec takiego okresu dodatkową premię pieniężną w zależności od liczby posiadanych dzieci – od 2% do 6% wartości dokonanych wpłat . W ten sposób z łatwością podkręcimy oprocentowanie w pierwszym roku do minimum 5,7% w skali roku.

Szczegółowa analiza tego konta wraz zasadami premiowania znajduje się w tym artykule.
powrót do menu ↑

Darmowe konto osobiste w Nest Banku

Rachunek bieżący w Nest Banku jest całkowicie bezkosztowy (pełna analiza tabeli opłat znajduje się tutaj). Mało tego, nie trzeba spełniać żadnych warunków, by uniknąć opłat za podstawowe usługi. Obecnie to jedyna taka oferta na rynku.

Biorąc pod uwagę wysokość nagrody, łatwość spełnienia warunków i całkowity brak kosztów posiadania konta, promocję Nest Banku można polecić wszystkim jego nowym klientom. Jednak z uwagi na niewielki limit wniosków należy się spieszyć z jego złożeniem.

Nest Konto + Lokata 4%

PROMOCJA: 200 zł z Nest Kontem

+ 200 zł premii i 4% na lokacie
Promocja zakończona
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0