Promocje Nest Bank: 400 zł za założenie konta i 8,1% na Lokacie Witaj

Chcesz mieć bezwarunkowo darmowy ROR z bezpłatną kartą płatniczą i jeszcze zarobić na tym 400 zł, robiąc codzienne zakupy? Załóż Nest Konto. Przy okazji bardzo korzystnie ulokujesz oszczędności.

Nest Bank to jeden z najmniejszych podmiotów na rynku. Jego grupą docelową są m.in. drobni przedsiębiorcy.

Instytucja kierowana przez Piotra Kowynię znana jest z bardzo dobrej oferty oszczędnościowej. Ma też zupełnie darmowy ROR z bezpłatną kartą płatniczą.

Promocja 400 zł

Teraz kolejnym powodem, dla którego warto zostać klientem Nest Banku, jest sięgająca 400 zł premia wypłacana w formie money-backu.

Bank przez osiem miesięcy oddaje 5 proc. od każdej transakcji bezgotówkowej zrealizowanej kartą. Limit kwotowy bonusu wynosi 50 zł miesięcznie. Zatem by otrzymać maksymalny zwrot, trzeba wydać 1 tys. zł miesięcznie.

W trwającej do 30 września promocji mogą wziąć udział nowi klienci. Są nimi osoby, które nie miały ROR-u w Nest Banku od początku 2021.

Jak zdobyć do 400 zł zwrotu za płatności?

1Do 30 września złożyć ze strony promocji wniosek o Nest Konto z kartą płatniczą Visa Należy wyrazić w nim zgody marketingowe.

Przejdź na stronę promocji

2W ciągu 14 dni zawrzeć umowę.

Można to zrobić na wiele sposobów: wykonując selfie na smartfonie, podczas rozmowy wideo z konsultantem, wysyłając przelew weryfikacyjny ze swojego konta w innym banku albo w oddziale. W ostatnim przypadku warto wcześniej złożyć wniosek przez internet, żeby skrócić formalności na miejscu.

3Przez osiem kolejnych miesięcy:

 • zapewnić wpływ na ROR łącznie min. 2 tys. zł (najlepiej poprzez wpłaty albo/i przelewy z innych banków),
 • płacić kartą za zakupy (uwzględniane są także transakcje kartą zapisaną w telefonie).

Jeśli umowę zawrzemy do 15. dnia miesiąca, przy wyliczaniu premii uwzględniane są transakcje już w miesiącu otwarcia Nest Konta. W przeciwnym razie na pierwszy money-back będziemy pracować od kolejnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o ROR.

Przekazanie nagrody

Money-back za transakcje z danego miesiąca Nest Bank wypłaca do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca. W sumie, czyli w ciągu ośmiu miesięcy, można zyskać 400 zł (8 x 50 zł).

powrót do menu ↑

8,1% na Lokacie Witaj

Produkty oszczędnościowe Nest Banku należą do najlepiej oprocentowanych na rynku.

Najwyższą stawkę organizacja kontrolowana przez fundusz AnaCap proponuje na Nest Lokacie Witaj. W wariancie sześciomiesięcznym daje ona zarobić 8,1% w skali roku. Na depozycie dostępnym w ciągu 30 dni od otwarcia ROR-u można ulokować do 50 tys. zł.

Jest też wersja trzymiesięczna. Jednak ona daje zarobić 6 proc.

Szczegółowo lokata ta została przeanalizowana w tym wpisie.

Na Nest Koncie Oszczędnościowym bank płaci 8,1% przez 90 dni od otwarcia rachunku. Limit wpłat wynosi 200 tys. zł. Później stawka spada do 3%.

Uwaga! W obu przypadkach (lokata i KO) warunkiem naliczania wysokiego oprocentowania jest:

 • wyrażenie i utrzymanie zgód marketingowych,
 • comiesięczny wpływ na ROR min. 2 tys. zł,
 • comiesięczne wykonywanie trzech transakcji (do wyboru): przelew wychodzący, płatność bezgotówkowa kartą, płatność Blikiem.

Co poza tym? Oprocentowanie Nest Konta Twoje Cele, który służyć może zarówno do automatycznego odkładania drobnych kwot, jak stanowić tradycyjny rachunek oszczędnościowy, wynosi 7,5 proc. Taka stawka naliczana jest przez 90 dni i obejmuje środki do 20 tys. zł.

Lokując w Nest Banku nowe środki na krótki (3M), średni (6M) lub długi termin (12M), można zarobić 5-6,25%. Mniej więcej takie same odsetki otrzymuje w ramach Nest Lokaty Lojalnej klient wykazujący się aktywnością (wpływy + transakcje przez cały okres trwania lokaty).

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to jeden z dwóch na rynku bezwarunkowo darmowych ROR-ów, z którym sprzężona jest bezpłatna w obsłudze karta debetowa Visa.

Klient bez prowizji może pobierać gotówkę z bankomatów Euronetu. W przypadku wypłaty z innej maszyny bank naliczy mu za 6 zł. Jednak używając do tego Blika, opłaty się unika. Ponadto klient może bezpłatnie korzystać z wpłatomatów Euronetu.

Darmowe są zwykłe przelewy internetowe. Te ekspresowe kosztują 4 zł od sztuki.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Nest Banku to świetna propozycja dla tych, którzy chcą się związać z tą instytucją na dłużej (co najmniej osiem miesięcy) i zyskać w formie money-backu nawet 400 zł. Tyle otrzymają, jeśli będą wydawać co miesiąc 1 tys. zł i zapewniać wpływy na ROR min. 2 tys. zł.

Ofertę warto polecić również tym, którzy szukają wysokiego oprocentowania na lokatach (do 8,1%) i kontach oszczędnościowych (do 8,1%) oraz chcącym mieć bezpłatne w utrzymaniu konto osobiste. To ostatnie jest bezwarunkowo darmowe. Tak samo jak karta płatnicza.

Nest Konto + Lokata 8.1%

Wakacyjna promocja z Nest Kontem

+ 400 zł premii i 8,1% na lokacie
Promocja zakończona
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  gda 25 Wrzesień 2019 17:10

  jaki jest okres karencji jeśli juz kiedyś było się klientem Nest Banku?

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0