Promocje Nest Bank: 600 zł zwrotu za zakupy w Biedronce i Lidlu + 7,1% dla oszczędności

Chcesz mieć bezwarunkowo darmowy ROR z bezpłatną kartą płatniczą i jeszcze zarobić na tym 600 zł, robiąc codzienne zakupy w Lidlu i Biedronce? Załóż Nest Konto. Przy okazji bardzo korzystnie ulokujesz oszczędności.

Nest Bank to jeden z najmniejszych podmiotów na rynku. Jego grupą docelową są m.in. drobni przedsiębiorcy.

Instytucja znana jest z bardzo dobrej oferty oszczędnościowej. Ma też zupełnie darmowy ROR z bezpłatną kartą płatniczą.

Promocja 600 zł za płatności w Lidlu i Biedronce

Teraz kolejnym powodem, dla którego warto zostać klientem Nest Banku, jest sięgająca 600 zł premia wypłacana w formie zwrotu za płatności wykonane kartą w sklepach Lidl i Biedronka.

Bank przez 6 miesięcy oddaje do 10% od każdej transakcji bezgotówkowej zrealizowanej kartą. Limit kwotowy bonusu wynosi do 100 zł miesięcznie. Zatem by otrzymać maksymalny zwrot, trzeba wydać 1 tys. zł miesięcznie.

W trwającej do 30 września promocji mogą wziąć udział nowi klienci. Są nimi osoby, które nie miały ROR-u w Nest Banku od początku 2022.

Do tego dochodzi najwyższe na rynku oprocentowanie oszczędności. Za środki w PLN bank nalicza odsetki 7,1%, a za te w euro – 1,5 proc.

Uwaga! W promocji z kontem osobistym obowiązuje limit 5000 wniosków. Tylko tyle osób może założyć Nest Konto z premią na start.

powrót do menu ↑

Jak dostać do 600 zł od Nest Banku?

1Do 30 września 2024 r. lub wyczerpania się puli promocyjnych wnioskó złożyć ze strony promocji wniosek o Nest Konto

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe (za pośrednictwem SMS/MMS, rozmowy telefonicznej, poczty elektronicznej oraz bankowości internetowej i mobilnej) i utrzymać je przynajmniej do dnia otrzymania nagród.

Przejdź na stronę promocji

2W ciągu 14 dni zawrzeć umowę.

Można to zrobić podczas rozmowy wideo z konsultantem (wideoweryfikacja), przelewem autoryzacyjnym albo sfinalizować proces w placówce.

3Przez 6 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu podpisania umowy o konto:

 • zapewnić wpływ na ROR łącznie min. 2 tys. zł,
 • wykonać min. 15 płatności kartą (co najmniej 1 transakcja musi być wykonana w Lidlu/Biedronce, pozostałe mogą być wykonane w innych miejscach)
 • płacić jak najczęściej kartą za zakupy w Lidlu i Biedroncezwrot wyniesie 10% (maks. 100 zł/mies.) w przypadku wpływu wynagrodzenia min. 2000 zł lub 5% (maks 60 zł/mies.) w przypadku wpływu min. 2000 zł z innego tytułu.

Uwaga! Najlepiej otrzymywać comiesięczne wpływy w postaci wynagrodzenia, wtedy otrzymamy najwyższy zwrot 10% za płatności w Lidlu i Biedronce (maks. 100 zł/miesięcznie). Pod pojęciem wynagrodzenia bank rozumie:

(i) wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez pracodawcę lub

(ii) stosunków mianowania/powołania, kontraktów menedżerskich/wojskowych/marynarskich; umów zlecenia/o dzieło dokonanych bezpośrednio na Rachunek ROR przez zleceniodawcę, lub

(iii) renty lub emerytury i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie lub

(iv) stypendium dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub

(v) świadczenia z programu Rodzina 800 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Rachunek ROR przez organ wypłacający świadczenie

W innych przypadkach, gdy wpływ będzie uzyskiwany np. przez wpłaty albo/i przelewy z innych banków zwrot wyniesie 5% (maks. 60 zł/miesięcznie).

Jeśli więc, konto otworzymy w czerwcu, wskazane wyżej czynności musimy wykonać w od lipca do grudnia.

Przekazanie nagrody

Zwrot za transakcje z danego miesiąca Nest Bank wypłaca do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca. W sumie, czyli w ciągu 6 miesięcy, można zyskać 600 zł (wpływy z tytułu wynagrodzenia) lub 360 zł (wpływy z innego tytułu).

powrót do menu ↑

Wysokie oprocentowanie oszczędności

Na tle konkurencji Nest Bank wyróżnia się dobrą ofertą depozytową. Spośród jego produktów oszczędnościowych najkorzystniej prezentują się: sześciomiesięczna Lokata Witaj i Nest Konto Oszczędnościowe (przez 90 dni). Na obu można zyskać 7,1% w skali roku.

Ale uwaga! Bank nalicza wysokie oprocentowanie pod dwoma warunkami, które trzeba spełnić w każdym miesiącu:

 • wpływ 2000 zł,
 • realizacja trzech dowolnych transakcji: płatność bezgotówkowa kartą / płatność za zakupy Blikiem / przelew na konto w innym banku.

Na lokatę można wpłacić 25 tys. zł. Na koncie oszczędnościowym można ulokować 100 tys. zł. Warto dodać, że wszystkie przelewy z rachunku oszczędnościowego na ROR w miesiącu są darmowe.

Do tego dochodzi atrakcyjne, jak na polskie realia, oprocentowanie Nest Konta Oszczędnościowego EUR. Stawka wynosi 1,5 proc. Jest naliczana przez 120 dni od otwarcia rachunku i obejmuje saldo do 200 tys. euro. Później kupon spada do 0,01 proc.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Nest Konto?

Nest Konto to bezwarunkowo darmowy ROR. Nie płaci się też za zwykłe przelewy internetowe, obsługę karty do rachunku.

Klient bez prowizji może pobierać gotówkę z bankomatów Euronetu. W przypadku wypłaty z innej maszyny bank naliczy mu za 6 zł. Jednak używając do tego Blika, opłaty się unika. Ponadto klient może bezpłatnie korzystać z wpłatomatów Euronetu.

Darmowe są zwykłe przelewy internetowe. Te ekspresowe kosztują 4 zł od sztuki.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocja Nest Banku to świetna propozycja dla tych, którzy chcą się związać z tą instytucją na dłużej (co najmniej 6 miesięcy) i zyskać w formie zwrotu za płatności nawet 600 zł. Tyle otrzymają, jeśli będą wydawać kartą w Lidlu i Biedronce co miesiąc 1 tys. zł (w min. 15 transakcjach) i zapewniać wpływy wynagrodzenia na ROR min. 2 tys. zł.

Ofertę warto polecić również tym, którzy szukają wysokiego oprocentowania na lokatach (do 7,1%) i kontach oszczędnościowych (do 7,1%) oraz chcącym mieć bezpłatne w utrzymaniu konto osobiste. To ostatnie jest bezwarunkowo darmowe. Tak samo jak karta płatnicza.

Nest Konto + Lokata 7.1%

600 zł za zakupy w Lidlu i Biedronce

+ 600 zł premii i 7,1% na lokacie
77 dni do końca promocji
2 opinie
 1. Odpowiedz
  t.j 20 Czerwiec 2024 11:30

  Czy da się wziąć udział w tej promocji zakładając konto przez program poleceń?

 2. Odpowiedz
  gda 19 Czerwiec 2024 17:10

  jaki jest okres karencji jeśli juz kiedyś było się klientem Nest Banku?

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0