eKonto możliwości 13-24

Sprawdź
+ 410 zł premii i 6,5% na KO
47 dni do końca promocji
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2024.04.03

Czy opłaca się założyć eKonto możliwości w mBanku? Czy jest ono w 100% darmowe dla młodych osób w wieku 13-24 lat? Jak zdobyć do 410 zł premii i 6,5% na koncie oszczędnościowym? Czy są tu ukryte haczyki? Szczegółowa recenzja rachunku i opinie klientów. 

mBank należy do największych i najbardziej innowacyjnych instytucji finansowych na polskim rynku. Był jednym z pierwszych, który uruchomił bankowość internetową, jaką znamy dziś.

mBank zadbał także o swoich najmłodszych klientów i przygotował specjalną ofertę konta osobistego pozbawionego niemal wszystkich opłat. Mowa tutaj eKoncie możliwości. To rachunek adresowany do niepełnoletnich i pełnoletnich klientów, którzy mają nie więcej niż 24 lata. Mogą z niego skorzystać nawet osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13 lat, ale jeszcze nie posiadają dowodu osobistego.

Opłaty

eKonto dla młodych to jeden z najlepszych na rynku ROR-ów dla osób do 24. roku życia. Z nim nauka zarządzania własnymi finansami i oszczędzania odbywa się przyjemnie i całkowicie bez opłat. Do tego można na niej zarobić. Skrócona tabela opłat eKonta możliwości poniżej:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
mBank
Nazwa
eKonto możliwości
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla młodych od 13 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
Przelew przez internet
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
Bankomaty
0 zł / 2,5 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł - wypłaty od 100 zł
2,5 zł - wypłaty poniżej 100 zł
Plusy
 • 0 zł za konto, kartę, przelewy bez żadnych warunków
 • do 6,5% w skali roku przez 3-miesiące na rachunku Moje Cele (do 50 tys. zł)
 • Możliwość zyskania dodatkowych 410 zł premii za założenie ekonta m w promocji mBanku

Jak widać, mBank w eKoncie możliwości wyznaje zasadę , że im młodszy klient tym powinien mieć taniej.

Wszystkie podstawowe usługi w nim zawarte (prowadzenie, karta, przelewy internetowe, wszystkie bankomaty w kraju wypłaty od 100 zł, wpłatomaty Planet Cash i Cashline, cash-back, zlecenie stałe, polecenie zapłaty, transakcje gotówkowe w placówkach) są bezwarunkowo darmowe do ukończenia przez posiadacza 24. roku życia.

ekonto możliwości opłaty

Co się dzieje z kontem po ukończeniu 24 lat?

Od 25 roku życia rachunek eKonto możliwości zostanie przekształcony na eKonto osobiste. Oznacza, że od 25 roku życia obowiązywać będą opłaty i prowizje dla eKonta osobistego.
Dojdzie wtedy m. in. miesięczna opłata w wysokości 10 zł za użytkowanie karty. Można, jednak zostać z niej zwolnionym po wykonaniu  transakcji bezgotówkowych na łaczną kwotę min. 350 zł.

Karta do eKonta m

Do konta wydawana jest karta Visa Me. Można samemu decydować o wyglądzie swojej karty, wybierając projekt z galerii kart lub swoje zdjęcie.Pozwala ona na dokonywanie płatności zbliżeniowych oraz darmowych przelewów po zalogowaniu się do konta. Obługa karty jest całkowicie darmowa. Karta Visa Me pozwala również na szybkie płatności online w ramach usługi mTransfer.

powrót do menu ↑

Promocja 420 zł na start

mbank promocja 410 zł dla młodychOtwierając eKonto możliwości w promocji jako nowy pełnoletni klient i spełniając proste warunki promocji możemy zyskać 410 zł w gotówce.

Jak zdobyć 410 zł krok po kroku?

 • do 5 czerwca 2024 r. zapisz się do promocji i otwórz eKonto możliwości wraz z kartą  poprzez  stronę promocji,
 • do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku:
  • zapłać min. 5 razy telefonem przy użyciu Google Pay lub Apple Pay (nagroda 20 zł + bon 200 zł);
  • wykonaj min. 5 przelewów na numer telefonu przy użyciu systemu Blik (nagroda 20 zł);
  • utwórz cel oszczędnościowy i zgromadź na rachunku do regularnego oszczędzania Moje Cele min. 50 zł (nagroda 20 zł);

Za spełnienie wszystkich powyższych trzech warunków otrzymamy dodatkowy bonus 140 zł. Niespełnienie jednego nie pozbawia szans na pozostałe premie (każda to 20 zł). Przekazanie nagrody nastąpi do końca kolejnego miesiąca.

Dodatkowe 210 zł  można otrzymać za otwarcie konta przez selfie lub e-dowód.

Pełna analiza warunków promocji została przedstawiona tutaj: mBank Konto dla Młodych w promocji 410 zł

Promocja jest przeznaczona dla osób pełnoletnich. Osoby niepełnoletnie (13-17 lat) mogą złożyć wniosek o konto poprzez standardową stronę i zdobyć premię 110 zł w bonach do Żabki.

powrót do menu ↑

Oprocentowanie do 6,5%

W mBanku znajdziemy  kilka dobrych ofert oszczędnościowych godnych zainteresowania.

Warto przede wszystkim zainteresować się kontem oszczędnościowym Moje Cele ze stawką do 6,5%. Co prawda w założeniach służy on do regularnego odkładania drobnych kwot, ale można też traktować go jak zwykłe konto oszczędnościowe (wpłacamy i wypłacamy pieniądze w dowolnym momencie bez utraty odsetek).

powrót do menu ↑

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna mBank PL należy do najlepszych w sektorze finansowym. Użytkownicy dali jej 4,6 gwiazdki. W branżowych rankingach plasuje się na podium.

Przy pomocy aplikacji mBanku można zrealizować wszystkie podstawowe zadania na koncie. Oprócz tego umożliwia ona czasową blokadę karty i autoryzację mobilną. Wysyła darmowe powiadomienia push o zdarzeniach na rachunku.

Jej wyróżnikiem jest możliwość zakupu polisy na życie. To pierwsze takie wdrożenie na polskim rynku. Z poziomu aplikacji kupimy też ubezpieczenie turystyczne i NNW dla siebie oraz bliskich.

Bardzo przydatną funkcją apki jest licznik tempa wydatków. Pokazuje on, czy nie wydajemy zbyt dużo.

Niezwykle użytecznym rozwiązaniem jest autouzupełnianie formatki przelewu. Wystarczy tylko zrobić zdjęcie faktury, a aplikacja sama podstawi dane w odpowiednie miejsca.

Z aplikacją mBanku wygodnie zapłacimy telefonem za zakupy w punktach stacjonarnych i internecie oraz pobierzemy gotówkę z bankomatów bez użycia karty. Do wyboru mamy wszystkie najpopularniejsze w Polsce systemy płatności mobilnych:

 • Apple Pay,
 • Blik,
 • Google Pay.

Serwis transakcyjny mBanku jest szybki i prosty w obsłudze. Jego interfejs można dopasować do własnych preferencji. Zaletą systemu są także proste wizualizacje stanu konta oraz zaawansowane opcje wyszukiwania w historii transakcji. Zakres czasowy wyszukiwania określa się suwakiem, a nie kliknięciami jak w tradycyjnym kalendarzu. Funkcja ta przydaje się również podczas odnajdywania niezapisanego odbiorcy.

powrót do menu ↑

Zakładanie Konta

Osoby od 18 lat

Zakładanie eKonta możliwości przez Internet, rozpoczyna się od wypełnienia wniosku na stronie mbanku. Jeśli mamy ukończone 18 lat (jesteśmy osobą pełnoletnią) możemy złożyć wniosek poprzez stronę promocji 370 zł. Umowę zawrzemy na kilka sposobów: przez kuriera, metodą na selfie, z użyciem e-dowodu bądź w placówce (jako finalizacja procesu).

Załóż Konto (masz ukończone 18 lat)

Osoby od 13 do 17 lat

Jeśli masz mniej niż 18 lat, musisz poprosić Twojego rodzica lub opiekuna prawnego o zgodę na otwarcie konta.
Do wypełnienia wniosku o konto będzie potrzeby Twój dokument tożsamości (np. legitymacja szkolna lub paszport) oraz dokument tożsamości twojego rodzica (np. dowód osobisty).

Załóż Konto (masz 13-17 lat)

zakładanie ekonta mbank

Na podstawie wniosku mBank przygotuje Umowę o prowadzenie  i inne potrzebne dokumenty. Po kilku (2-3) dniach darmowy kurier dostarcza te dokumenty. Umowę o prowadzenie eKonta możliwości Ty i Twoi Rodzice lub Opiekunowie (wystarczy podpis jednego z nich) podpiszecie w obecności Kuriera. Typowe dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość to np. legitymacja szkolna, paszport lub dowód osobisty.

O czym warto pamiętać?

Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią masz już więcej niż 13, a mniej niż 18 lat:

 1. Rodzic (opiekun) musi wyrazić zgodę na założenie konta, może też zostać również ustanowiony pełnomocnikiem do konta – ale nie jest to obowiązkowe. 13-latek ma ograniczoną zdolność do czynności prawnych – i w zakresie gospodarowania środkami, zgromadzonymi na koncie, może decyzje podejmować samodzielnie.
 2. Do wypełniania wniosku na stronie mbanku przygotuj ważny dokument tożsamości potwierdzający Twoją tożsamość np. legitymację szkolną lub paszport lub dowód osobisty.

powrót do menu ↑

Czy warto?

eKonto możliwości to rachunek, który można polecić każdemu młodemu człowiekowi. Z tym ROR-em nauka zarządzania własnymi finansami oraz kształtowania nawyku oszczędzania będzie bezbolesna i wygodna. Dzieje się tak dzięki bezwarunkowemu brakowi opłat i funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Do tego pod prostymi warunkami posiadacz konta może zyskać nawet 410 zł i w miarę atrakcyjnie ulokować oszczędności (Konto oszczędnościowe do 6,5%).

eKonto Możliwości

Kumulacja promocji

+ 410 zł premii i 6,5% na KO
47 dni do końca promocji
8.5 Ocena Łączna
27 opinie
eKonto możliwości

9.2Ocena Redakcji
Wysokość opłat
9.5
Bankowość internetowa i mobilna
9.5
Dodatkowe korzyści
8.5
8.5Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
8.8
Bankowość internetowa i mobilna
8.8
Dodatkowe korzyści
8
ZALETY
 • 0 zł za wszystko (konto, karta, przelewy, bankomaty) bez żadnych warunków !
 • premia do 410 zł za aktywność,
 • bezpłatna personalizacja karty,
 • funkcjonalna aplikacja mobilna,
 • usługa wielowalutowa.
WADY
 • po osiągnięciu 25 lat konto zostaje przekształcone w eKonto osobiste
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
69 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Rafał 15 Luty 2022 18:32

  Jak. chcesz założyć dla dwojki dzieci za jednym razem to sie da bo system tylko jedem wniosek rozpatruje

  Gratulacje

  Najpierw jedno konto następnie drugie – oczywiście nie da sie bez wizyty w banku – taki niby bank on line

  • Odpowiedz
   Gabs 23 Kwiecień 2023 21:59
   1.5
   Wysokość opłat
   90
   Bankowość internetowa i mobilna
   0
   Dodatkowe korzyści
   0

   Czy rezygnacja z takiego konta jest płatna?

   Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Kacpi 27 Wrzesień 2021 04:39

  Czy jak nie bede uzywal przez 5 lat konta i zapomne je i nie zamkne wtedy bank zadzwoni do mnie lub sam mi zamknie konto z powodu braku na nim aktywności , da mi jakies informacje jak gsybym,zapomnial zamknac konta i bylo by otwarte kilka lat bez zadnych aktywnosci

 3. Odpowiedz
  Andrzej 19 Listopad 2019 18:52

  Witam,
  żeby założyć konto najpierw trzeba podpisać umowę w obecności kuriera. Tylko że kurierowi firmy InPost pasuje tylko godz. 13 ( w naszym przypadku) (sic!!!) O tej godz. oczywiście syn jest w szkole, więc zapis na stronie banku o “dogodnym terminie” jest mocno na wyrost. Dwa razy wypełniony wniosek, dwie reklamacje, stracony czas i wszystko ląduje w koszu.

 4. Odpowiedz
  Kinia 5 Kwiecień 2019 10:32
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Konto warte polecenia – szybko udalo się wszystko załatwić przez internet. Do tego obecnie fajna promocja – 120 pln do zgarnięcia

  + ZALETY: wygodne otwarcie przez net promocja
  Pomocne(13) Niepomocne(86)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Gooof 27 Marzec 2019 20:23

  Najlepszy obecnie rachunek dla młodych – szczególnie z uwagi na aplikację. Płacenie Apple Pay to dodatkowa zaleta.

 6. Odpowiedz
  Michał mirvisek 27 Styczeń 2019 22:54
  4.65
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Wszytko darmowe dla osób w wieku 13 – 20 lat. Sam posiadam konto w banku więc wiem. Naprawdę gorąco polecam

  + ZALETY: - pomoc 24/7 przez stronę - możliwość wyboru grafiki na kartę - darmowe koszty za prowadzenie konta, wybieranie pieniędzy i za kartę
  - WADY: - grafikę na kartę. Według mnie jest mały haczyk w regulaminie masz jaką grafikę musisz dać bodajże jest tam 16 punktów, ja miałem tam że wybrałem grafikę i mi odrzucili. Zrobiłem tak z pomocą doradcy że zablokował tamta kartę i mogłem nową.
  Pomocne(20) Niepomocne(12)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Patryk1 13 Styczeń 2019 17:09
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  50

  Jestem klientem banku od początku. Oddziały w marketach to coś do czego trzeba sie przyzwyczaić. Zamknięcie konta w punkcie i ponowne otworzenie po pół roku bez problemu. Bardzo sprawne przelewy i obsługa internetowa. Karta tęczowy delfinek w porównaniu z cudnym błekitnym, który był kiedyś to powód dla którego karty warto nie mieć jeśli nie wykonuje się 4 płatności w mięsiacu. Nigdy nie miałem problemu z tym kontem – pomijam wciskanie ubezpieczeń Metlife zprzed lat. Bank nie bombarduje mnie żadnymi nachalnymi telefonami.

  + ZALETY: Działa w sieci bez żadnych zawieszeń, blokad. Jest tani.
  - WADY: Bardzo uboga strona. Karty w barwach z przedszkola choc istnieje możliwość personifikacji za stałą opłatą.
  Pomocne(11) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Błażej 30 Sierpień 2018 15:21
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Dobre konto dla młodego – właściwie wszystko za darmo.
  Póki co jestem zadowolony xD

  + ZALETY: Bardzo dobra aplikacja. Odkładanie końcówek przy płaceniu kartą. Karta z własnym zdjęciem
  Pomocne(19) Niepomocne(13)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Igor 3 Luty 2018 17:09

  Mam pytanie urodziłem się 2005 14 października mogę już zakładać konto ?

 10. Odpowiedz
  Kara 29 Listopad 2017 19:06
  2.3
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  40

  Byłam bardzo zadowolona z eKonta… do czasu. Przy podpisywaniu umowy wszystko miało być za darmo. Po pół roku od posiadania konta wprowadzono, że wypłaty poniżej 100zł są płatne co mi przeszkadzało, bo zazwyczaj wypłacałam 50zł. Miałam otwarte konto oszczędnościowe, na które po każdej transakcji odkładała się konkretna kwota. Potrzebowałam pieniędzy to z konta oszczędnościowego na główne robiłam przelew i było po sprawie. Po czasie zobaczyłam w wyciągach, że za każdy przelew między moimi kontami była potrącana prowizja. Miarka się przebrała, kiedy wpłacałam we wpłatomacie pieniądze i zostało mi za to potrącone dodatkowo 2zł. Konto zamknęłam i założyłam w innym banku. Szkoda, bo mBank zapowiadał się bardzo obiecująco.

  + ZALETY: aplikacja mobilna
  - WADY: opłaty za wpłaty, wypłaty, przelewy między własnymi kontami
  Pomocne(123) Niepomocne(38)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  xpaulinax 27 Listopad 2017 16:43

  Witam mam pytanie czy jak mi przyjedzie karta wszytsko to czy za to coś płace czy nie ?

 12. Odpowiedz
  blow 20 Październik 2017 21:32
  4.8
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Otwarcie konta bez problemów. Łatwe korzystanie z aplikacji na telefon. Póki co super

  + ZALETY: Karta płatnicza z własnym zdjęciem 10% zniżki w kinie
  - WADY: jeszcze nie zauważyłem xD
  Pomocne(20) Niepomocne(30)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Jarek 7 Wrzesień 2017 22:44
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Ciekawa oferta szczególnie z aktualnie obowiązująca promocją. Do konta karta z własnym zdjęciem. Polecam

  + ZALETY: Aplikacja mobilna Promocja Karta z własnym zdjęciem
  Pomocne(16) Niepomocne(28)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  Beta 31 Sierpień 2017 13:54

  WITAM
  Czy to konto może założyć młody człowiek uczący się w Polsce ale jest z Ukrainy? Jeśli tak, to jakie dokumenty są potrzebne do założenia konta przez internet.
  Pozdrawiam

 15. Odpowiedz
  Aga 23 Sierpień 2017 19:48

  Czy jeśli mam już ukończone 18 lat (kilka miesięcy temu) to czy nadal mogę założyć to konto?

  • Odpowiedz
   Redakcja 23 Sierpień 2017 22:04

   Oczywiście, ekonto m można założyć będąc w każdym wieku, jednak najbardziej atrakcyjne cenowo jest ono dla osób młodych (poniżej 25 lat).

 16. Odpowiedz
  zawadi 26 Czerwiec 2017 00:28
  2.5
  Wysokość opłat
  0
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  50

  Dzien dobry 🙂
  Czy można płacić za granicą kartą Visa me? Czy pobiera prowizję? Czy samo podczas zapłacenia przy kasie przewalutowuje na EURO?

  Pomocne(69) Niepomocne(36)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Barbie 10 Maj 2017 22:15

  Hej mam pytanie do uzytkownikow ekonta m czy na koncie musze stale posiadac jakas sume?
  jaka?
  czy moge miec poprostu w danym miesiacu puste konto?

  • Odpowiedz
   tk 11 Maj 2017 20:15

   Barbie na koncie mozesz miec pusto nawet przez dluzszy okres czasu. Nie ma wymogu zadnych wplat. ekonto m i tak bedzie caly czas darmowe.

 18. Odpowiedz
  djvolt 9 Maj 2017 12:31
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  ekonto m caly czas darmowe

  MOge potwierdzic, ze ekonto m mbanku jest caly czas darmowe.
  Za nic sie nie placi, konto prowadzone bezplatnie, karat do konta darmowa bez zadnych wymogow no i przelewy przez neta za friko.

  Polecam wszystkim zaden inny bank nie ma lepszego konta młodzieżowego dla niepełnoletnich

  Pomocne(36) Niepomocne(17)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  niku 7 Maj 2017 00:39
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  80

  Najlepsze konto młodzieżowe od lat

  ekonto m mbanku to jedyne konto bankowe dla młodzieży, które jest w 100% darmowe.

  Nic dziwnego, że jest to najczęściej zakładane konto przez młodych, bo jest całkowicie bezpłatne (prowadzenie konta, przelewy, karta do konta). I to wszystko bez jakichkolwiek haczyków czy gwiazdek – tak jak w innych bankach.

  Polecam wszystkim

  Pomocne(18) Niepomocne(36)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  maroo 4 Maj 2017 19:26
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  @eryk235:
  Kurier powinien się z Toba skontaktować w ciągu 5 dni roboczych. Na pewno w weekend kurierzy nie pracują.

  Ogólnie przed przyjazdem do Ciebie powinien się Tobą skontaktować telefonicznie i ustalić kiedy najlepiej pasuje Ci by podpisać umowę. Jkaby Ciebie nie było akurat w domu to też kurier będzie do Ciebie dzwonił.

  U mnie jak zakładałem konto w mbanku z tej właśnie stronki, to kurier zadzwonił do mnie po 3 dniach.

  Umówiliśmy się na spotkanie kolejnego dnia.

  Podpisałem umowe + moja matka oswiadzcenie.
  Kurier wtedy dał mi przesyłke z mbanku z pakietem aktywacyjnym do konta i instrukcjami obsługi konta.

  Warto pamiętać , że izzykonto jest w pełni aktywne dopiero po ok. 3 dniach od momentu podpisania umowy (mbank musi otrzymac twoja podpisana umowe). Wtedy dopiero na koncie widzisz wszystkie operacje takie jak np. przelewy wpłaty itp.

  Pomocne(16) Niepomocne(9)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  eryk 235 3 Maj 2017 15:25

  w jakich godzinach i w jakie dni może przyjść kurier

 22. Odpowiedz
  olek 27 Kwiecień 2017 09:36
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Polecam wszystkim tym którzy się zastanawiają nad darmowym kontem bankowym 😉
  To na prawdę super sprawa.
  0 zł za wszystko.
  Gdzie tak macie? W jakim banku?
  Powiem wam w żadnym, mbank jest najtańszy, tańszego konta młodzieżowego nie znajdziecie, gwarantuje to wam.

  Doładowania telefonów w necie mtransferem 0 zł, wpłaty na konta użytkowników sklepów internetowych 0 zł!…
  przelewy na allegro 0zł…
  karta bankomatowa 0 zł…

  zero haczyków czy gwiazdek.

  Czego więcej wymagać? Zostaje z mbank-iem do końca życia :d
  hehe
  Pozdrawiam!
  OLEK. . .

  Pomocne(15) Niepomocne(38)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  olciak 27 Kwiecień 2017 00:21

  Chcę sobie założyć to konto. Jak to wygląda? Składam wniosek i co dalej? Coś słyszałam że kurier ma przyjeżdżać i że się z nim podpisuje. Ale pytam posiadaczy – jak to wygląda?

  • Odpowiedz
   tk 29 Kwiecień 2017 09:45

   Witam, po złożeniu formularza w internecie, za jakiś góra tydzień zadzwoni do Ciebie kurier i umówicie się na podpisanie dokumentów. Gdy już podpiszecie za jakieś trzy dni Twoje konto będzie funkcjonować. Pozdrawiam

   • Odpowiedz
    natulka 6 Maj 2017 12:22

    Witam, ja juz zalozyłam konto do mnie kurier zadzwonil nastepnego dnia po wypelnieniu formularza i odrazu umowil sie na wieczor czyli mozliwe ze do was tez przyjdzie szybciej niz tydzien ogolnie jestem zadowolona.
    Polecam konto nie ma sie nad czym zastanawiac pozdrawiam.

 24. Odpowiedz
  kaska 26 Kwiecień 2017 12:35

  Czy nadal opłaca się zakładać to ekontom , bo poważnie się nad nim zastanawiam

 25. Odpowiedz
  SIKOR 21 Kwiecień 2017 16:41
  4.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  90

  Witam.
  Czy za założenie konta przez internet coś się płaci? Chodzi mi głównie o to czy za dostarczenie umowy przez kuriera i przesłanie karty trzeba coś zapłacić?

  Pomocne(15) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   tk 25 Kwiecień 2017 06:50

   Założenie konta przez internet jest zupełnie darmowe.
   Wszelkie koszty przesylek i kuriera pokrywa mbank. Ty za nic nie placisz.

   Zreszta tak jest przy zakladaniu konta przez internet we wszystkich znanych mi bankach.

 26. Odpowiedz
  minia 15 Kwiecień 2017 09:45

  Właśnie wczoraj podpisałam umowę. Kurier powiedział że papiery dojdą za 3 dni. Liczę że do piątku już się ogarną 😀
  Ale chciałam się zapytać na czym polega pełna aktywacja. Bo już ustaliłam nr i hasło. I jeszcze jedno pytanie. Czy hasło do karty to oni przyślą i czy można je zmienić ? 😀
  Z góry dzięki.

 27. Odpowiedz
  janek 12 Kwiecień 2017 23:54
  4.15
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  witam.czy jest jakieś ograniczenie że np miesięcznie musi być wpłacane na konto np minimum 50zł czy np konto będzie stało 3 miesiące puste i nie będzie za to kary czy jak ?

  Pomocne(11) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   tk 17 Kwiecień 2017 13:55

   W ekoncie m nie ma zadnych wymogow co do minimalnego stanu konta, tzn. moze byc puste przez caly rok i tak dalej bedzie darmowe.

 28. Odpowiedz
  lozin 12 Kwiecień 2017 08:24

  Siemka

  Mam takie małe pytanko
  Jeżeli nie będę wpłacał na to konto przez pewien czas pieniędzy to mogą je zablokować lub usunąć???

  • Odpowiedz
   tk 15 Kwiecień 2017 15:01

   mozesz bez problem nawet przez dluzszy czas nic nie wplacac ani nawet nie miec nic na koncie, konto bedzie caly czas dzialac tak samo i bedzie nadal darmowe.

 29. Odpowiedz
  query 3 Kwiecień 2017 20:09

  Siema, wczoraj zawitał kurier z umową. Aktywowałem konto i od razu wpłaciłem 20zł. Teraz się dowiedziałem, że można wpłacać dopiero, gdy dokumenty dojdą do mbanku. Jak już dojdą te papiery to pojawi się kasa na koncie?

  • Odpowiedz
   tk 5 Kwiecień 2017 10:10

   Twoja kaska pojawi sie na koncie twoim jak tylko papiery dojda do mbanku czyli za kilka dni, od momentu wizyty kuriera, wtedy też twoje ekonto m bedzie w pelni aktywne.

   Pare osob mialo juz ten sam problem co ty. Pozniej wszystko bylo ok.
   poczytaj sobie wczesniejsze komentarze

 30. Odpowiedz
  Migo 1 Kwiecień 2017 12:16
  4
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  60

  Mam 16 lat konto w mBanku posiadam od października zeszłego roku oczywiście wszystko bezpłatnie, ma takie same możliwości jak pełnopłatne konto bankowe w tym samym banku. Moje miesięczne wpływy wahają się od 200 do 400 zł plus przelewy. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tego konta ponieważ nie obciąża ono mnie dodatkowymi kosztami a oprócz tego dostaje co miesiąc jakiś tam procent sumy wpływu przy dużej ilości pieniędzy to jest opłacalne.

  Polecam wszystkim szukjacym taniego konta dla niepelnoletnich.

  + ZALETY: Bezpłatne dla niepełnoletnich
  - WADY: Lokaty mogłyby być wyżej oprocentowane
  Pomocne(9) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 31. Odpowiedz
  Dawid 24 Marzec 2017 15:56

  Witam.
  Czy na eKontom można przelewać euro i wypłacać w bankomacie
  Czy przelewy do innych banków są płatne? Jeżeli nie to ewentualni napiszcie do których są bezpłatne. Z góry dzięki.

  • Odpowiedz
   TK 25 Marzec 2017 13:56

   Oczywiscie mozesz na swoje ekonto m przelewac euro, poprostu zostana one automatycznie zamienione na zlotowki po kursie przeliczeniowym mbanku z danego dnia.

   Przelewy do wszystkich bankow w przypadku izzykonta sa darmowe

 32. Odpowiedz
  Sara 23 Marzec 2017 14:02
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Polecam z czystym sumieniem mBank i ekonto m:D
  Posiadam to konto, za nic absolutnie nie płacę, a bankomatów darmowe jest bardzo dużo:) Przelewy także nic nie kosztują:) POLECAM i pozdrawiam:)

  + ZALETY: DARMOWE w 100% - całkowity brak opłąt
  - WADY: jak na razie nie znalazłam
  Pomocne(0) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 33. Odpowiedz
  14 - latek 15 Marzec 2017 18:18
  4.15
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  80

  Jak chce założyć takie konto to muszę mieć dowód ?

  Pomocne(0) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   tk 16 Marzec 2017 19:50

   Jak jestes osoba niepelnoletnia, oczywiscie ze nie musisz miec dowodu! wystarczy jak masz legitymacje szkolna, to jej nr podajesz podczas wypleniania wniosku.

 34. Odpowiedz
  Aniiitusia 23 Luty 2017 13:20

  Witam, za parę dni skończę 14 lat i zastanawiam się nad założeniem konta bankowego. Z tego, co wyczytałam najlepszą opinie dajecie dla ‘ekonto m’ więc raczej tam założę.

  Jednak mam parę pytań, czy mogę tą kartą płacić.:
  1. w sklepach.?
  2. w internecie.?
  3. za granicą.?

  Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź. 😉

  • Odpowiedz
   TK 23 Marzec 2017 13:21

   Odpowiadam na twoje pytania. Kartą do ekonta m mozesz placic w: sklepach, internecie. Za granica na pewno mozesz wyplacac ta karta kase z bankmatow zagranicznych

 35. Odpowiedz
  sentinel 23 Luty 2017 00:09
  4.8
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  90

  Ile płacę kurierowi za przyjazd?

  Pomocne(0) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   tk 26 Luty 2017 10:09

   Ty kurierowi nie placisz nic, koszty kuriera pokrywa mbank

 36. Odpowiedz
  ziomu 15 Luty 2017 09:32
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Mam od 2 lat ( teraz mam 15 ) i naprawde polecam, ŻADNYCH opłat, przelewy dochodzą na drugi dzień do innego banku, a do tego samego – od razu. Karta jak każda inna

  + ZALETY: darmowe
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 37. Odpowiedz
  ha 13 Luty 2017 00:16
  4.3
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  90

  we wniosku kogo dane trzeba podać? rodzica czy moje

  Pomocne(1) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   tk 16 Luty 2017 17:01

   Ty zakladasz konto na siebie , takze do wniosku beda potrzebne twoje dane. Jesli chodzi o rodzicow to potrzebny jest tylko podpis jednego z nich na umowie ktora dostarczy ci kurier po wypelnieniu wniosku.

 38. Odpowiedz
  sebek 6 Luty 2017 16:54

  witam czy karta płatnicza dochodzi w późniejszym terminie ?? od podpisania umowy czy trzeba składac wniosek

  • Odpowiedz
   tk 10 Luty 2017 17:17

   Najpierw dostajesz umowe do konta kurierem, potem po okolo jakims tygodniu przysylaja ci karte bankomatowa poczta (oczywiscie jesli zaznaczyles podczas wypelniania wniosku o zalozenie konta, ze chcesz miec karte bankomatowa do konta).

  • Odpowiedz
   kriso 8 Luty 2017 13:55

   Ja na kuriera czekałem 4 dni od dnia w ktorym wypelnilem wniosek. Po ok. 7 dniach doszla takze do mnie karta.

   Konto sluzy mi glownie do kupowania na allegro, jest spoko bo darmowe 🙂

   Pzdr.

 39. Odpowiedz
  ananas 27 Styczeń 2017 17:23

  Mam Pytanie…

  Mam ukonczone 13 lat itd…
  Ale chodzi mi o to czy jakbym poszedł do oddziału mbanku z kolegą który ma 18 lat to załozyli by mi konto a on byłby jako mój opiekun…?
  Oczywiscie miałby dowód itd..

  Pozfrawiam ; )

  • Odpowiedz
   tk 2 Luty 2017 16:16

   Hejas
   No niezle kombinujesz widze 🙂
   Niestety twoim opikunem ktorego podpis jest wymagany na umowie moze byc rodzic lub twoj prawny opiekun nic innego nie przejdzie 🙂

   Jak nie wiesz jak przekonac twoich rodzicow powiedz ze dzięki kontu bankowemu chcesz nauczyc się oszczędzać. I w tym kierunku jedz.

   Na pewno ci sie uda.
   Podpis tylko jednego rodzica jest wymagany i to wszystko.
   Potem i tak tylko ty masz dostep do swojego konta

 40. Odpowiedz
  lechu 26 Styczeń 2017 23:57
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  70

  mBank, dla mnie najlepszy mam już długo tam konto i nienarzekam, obsługa telefoniczna na wysokim poziomie, przyjazna strona internetowa, wszystko realizuje się łatwo i przyjemnie, a przedewszystkim – bezpiecznie

  Pomocne(0) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 41. Odpowiedz
  razor 18 Styczeń 2017 00:07
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Mam sprawę do was ponieważ mam już aktywowane konto i mam wpłacone pieniądze więc wszystko chodzi jak należy lecz problem jest taki że czekam na kartę już 2 tyg i nie przychodzi i zastanawiam się czy zaznaczyłem ją we wniosku jak można to sprawdzić najlepiej na stronie ? ale jak ? a jak okaże się że nie zaznaczyłem to jak ją zamówić żeby mnie nic nie kosztowała

  Pomocne(2) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 42. Odpowiedz
  sobieraj 27 Lipiec 2016 00:00

  Witam, a czy oprócz podanych dokumentów do założenia izzy konta może posłużyć np. karta wędkarska albo rowerowa??

  • Odpowiedz
   tk 27 Październik 2016 15:01

   By zalozyc ekonto m musisz miec jeden z dokumentów : legitymacja szkolna lub paszport lub dowód osobisty

 43. Odpowiedz
  mil 27 Kwiecień 2016 10:06

  Witam
  wiem ze ponizej pisze ze izzykonto jest w pełni darmowe ale ja jestem przekany ze “co za darmo to umarło” i nadal mam watpliwosci czy napeno nic sie nie płaci. to ze sa opłaty za wypłaty pieniedzy z obcego bankomatu to standart jak w kazdym banku ale czy nie ma np. jednorazowej rocznej opłaty albo cos w tym stylu. i czy jest tak ze jesli bede wypłacał kase z bankomatu mbanku i nie wezme ubezpieczenia to nie zapłace nawet 1zl ? i co jesli nie wezme ubezpieczenia a karta mi zginie co wtedy nie majac ubezpieczenia ??

 44. Odpowiedz
  Patryk 14 Kwiecień 2016 13:19
  4.65
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Hejka,
  Wszystkim szukającym taniego konta bankowego, do zakupow necie allegro iwp. polecam izzykonto mbanku.

  Darmowe zupelnie, karta bankomatowa za free.

  Lepszego znaczy sie tanszego konta niz izzykonto nie znjdziecie.

  Pozdro 600

  + ZALETY: Najtańsze konto dla młodzieży
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 45. Odpowiedz
  gasiol 15 Marzec 2016 00:02
  4.5
  Wysokość opłat
  90
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  90

  Mam pytanko czy muszą być podpisy obojga z rodziców ponieważ mojego taty nie będzie przez 3tygodnie w domu bo jest w delegacji ale na konto się zgodził żeby nie było : ) więc mamy podpis starczy ??

  A no i jeszcze jedno moi rodzice nie mają konta w MBanku i czy nie muszą przypadkiem mieć ??

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   gasiol 20 Marzec 2017 10:03

   Siemanko ja mam pytanko no bo był juz u mnie kurier no i podpisałem umowe i moja mama tez . Zalogowałem sie w necie i siostra z innego konta w czwartek wysłała mi na moje kase i do tej pory nie przyszło a jest aktywowane jak to mozliwe ?? czy trzeba czekac az mi poczta karta przyjdzie ??

  • Odpowiedz
   tk 19 Marzec 2016 00:02

   Wystarczy podpis jednego rodzica w zupelnosci. Twoi rodzice nie musza miec konta w mbanku.
   Pozdrawiam

   • Odpowiedz
    amusil 27 Marzec 2016 20:20

    Mam dokładnie ten sam problem co Gasiol. Tydzień temu w czwartek był kurier podpisałem wszystko ok, dostałem zestaw startowy, wszystkie hasła poustawiałem itp. i ojciec przelał mi kasę ze swojego konta bankowego i dziś jeszcze nie dostałem przelewu. Są jakieś ograniczenia dopóki mbank nie dostanie swojej kopii umowy?

    • waluś 30 Marzec 2016 11:05

     Potwierdzam, izzykonto jest calkowicie aktywne dopiero jak do mbanku kurier doniesie umowe o prowadzenie konta. To znaczy, że od wtedy będzie można wykonywać przelewy, wpłacać i wypłacać pieniądze. Także radze sie wstrzymać i dopiero kilka dni po wizycie kuriera, robic wplaty na konto.

    • amusil 1 Marzec 2016 00:04

     no i sprawa rozwiązana – moje konto nie jest jeszcze aktywne w 100% i jest zablokowane na wpłaty i wypłaty, trzeba czekać aż dokumenty dojdą do mbanku i konto zostanie aktywowane

 46. Odpowiedz
  grzesiu 6 Styczeń 2016 15:59
  3.5
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  Witam, był dzisiaj u mnie kurier i podpisaliśmy wszystkie dokumenty wymagane do otwarcia mojego izzykonta w mbanku. Konto aktywowałem wszystkie identyfikatory i hasła spisałem i co dalej…
  Nie mogę się doczytać czy dostane jeszcze jakaś przesyłkę od mbank kiedy dojdzie do nich moja umowa.
  Przy składaniu wniosku zaznaczyłem, ze chce kartę bankomatowa, czy prześlą mi ja poczta ??
  Co jeszcze otrzymam ?? Czy konto jest już w pełni aktywne-mogę otrzymywać i przelewać pieniądze ??
  Prosze o pomoc

  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0