mBank promocja dla młodych: 600 zł za otwarcie eKonta Możliwości

mBank płaci nowym klientom w wieku 18-24 lata, którzy spełnią proste warunki, nawet 600 zł za otwarcie eKonta możliwości. Do tego nalicza do 7,5% na rachunku oszczędnościowym.

Właściwie każdy większy bank ma w swojej ofercie rachunek dla młodych klientów. Nie inaczej jest z organizacją kierowaną przez Cezarego Stypułkowskiego, w ofercie której znajdziemy eKonto możliwości (dawne eKonto m). Teraz za jego otwarcie i spełnienie kilku warunków można zdobyć nawet 600 zł premii. W tej kwocie 400 zł stanowi gotówka, natomiast 200 zł to bon zakupowy do wykorzystania na Allegro.

Warunki promocji z premią do 600 zł

Promocja „Mogę jeszcze więcej” oraz akcja “Łap bony od mBanku III” są skierowane do nowych klientów mBanku. Chodzi o osoby w wieku 18-24 lata, które nie są ani były posiadaczami konta osobistego ani oszczędnościowego po 1 stycznia 2020 r. Wykluczenie dotyczy rachunków z numerami rozliczeniowymi 1140 2004 lub 1140 2017.

Pierwsza promocja trwa do 17 września 2024 r., druga – do 25 lipca 2024 r.

Uwaga! W promocji z bonem 200 zł obowiązuje limit 5000 nagród. Kto pierwszy, ten lepszy. W promocji z gotówką nie ma takiego ograniczenia.

W ramach obu akcji można łącznie zyskać 600 zł, przy czym premia podzielona jest na 7 części.

Do tego uczestnik może przez trzy miesiące korzystać z wyższego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Zamiast standardowych 0,5% instytucja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego będzie naliczać do 5,5 lub 7,5% w skali roku.

Oczywiście, uprzednio należy zawrzeć umowę o eKonto możliwości wraz z kartą debetową.

Uwaga! Czas na wykonanie każdego z nagradzanych zadań upływa z końcem miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego. Jeśli więc zrobimy to w marcu, warunki przyznania bonusu będziemy musieli wypełnić do końca kwietnia. Niespełnienie jednego z wymogów nie przekreśla szans na zdobycie premii tytułem realizacji innego wymagania.

Jak zdobyć 600 zł – krok po kroku?

Aby uzyskać bonus 600 zł należy:

1Do 17 września 2024 r. lub wyczerpania się puli promocyjnych wniosków  zapisać się do promocji na specjalnej stronie.

Przejdź na stronę promocji

W tym celu na stronie promocji, należy kliknąć w przycisk “Zapisz się do promocji”, a następnie wypełnić formularz i wybrać bon podarunkowy (200 zł na Allegro).[/hide]

2Do 17 września 2024 r. poprzez stronę promocji, złożyć wniosek i zawrzeć o otwarcie eKonta możliwości z kartą debetową VISA.

Na końcu wniosku trzeba zaakceptować odpowiednie oświadczenia z części “Moje Oświadczenia”.

Uwaga! Trzeba pamiętać, by wyrazić zgodę na korzystanie z programu mOkazje poprzez zaznaczenie na “tak” odpowiedniego checkboxa przy: “Oświadczenia dotyczące programu mOkazje”.

Umowę zawiera się metodą na selfie (zdjęcie twarzy i skan dowodu osobistego). Alternatywą jest użycie dowodu osobistego z warstwą elektroniczną. Jeśli wybierzemy inny sposób (kurier, oddział), stracimy szansę na 200 zł w gotówce i nagrodę dodatkową w postaci bonu.

Uwaga! Zawierając umowę przez selfie lub przez e-dowód, możemy otrzymać dodatkowe 200 zł + bon 200 zł.

Jeśli jest taka możliwość, prosimy o wpisanie we wniosku identyfikatora polecającego: taniekonto1

Dziękujemy z góry 🙂

3Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta:

 • zapłacić min. 5 razy telefonem (+ 10 zł);
 • wykonać min. 5 przelewów na numer telefonu (+ 10 zł);
 • założyć aktywny cel oszczędnościowy i zgromadzić na nim min. 50 zł (+10 zł).

Dodatkowo, za spełnienie wszystkich powyższych trzech warunków otrzymamy kolejne 70 zł.

4Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

 • zapłacić min. 5 razy telefonem (+ 10 zł);
 • wykonać min. 5 przelewów na numer telefonu (+ 10 zł);
 • założyć aktywny cel oszczędnościowy i zgromadzić na nim min. 50 zł (+10 zł).

Dodatkowo, za spełnienie wszystkich powyższych trzech warunków otrzymamy kolejne 70 zł.

W efekcie łącznie możemy zgarnąć w tej promocji  do 600 zł (za spełnienie wszystkich  warunków i założenie konta przez selfie/e-dowód).

Co warto jeszcze wiedzieć?

Zgodnie z regulaminem płatności telefonem to bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego.
Za przelew na numer telefonu rozumiany jest przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.
Aktywny cel oszczędnościowy  to bezpłatny rachunek do regularnego oszczędzania, który można założyć wypełniając poprzez bankowość elektroniczną (już po założeniu ekonta możliwości). Pamiętaj, by w ostatnim dniu miesiąca znajdowało się na nim przynajmniej 50 zł.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie eKonta możliwości podzielona jest na kilka części: po 10 zł za wykonanie każdego z promocyjnych zadań (łącznie 60 zł), bon 200 zł na Allegro i 140 zł za spełnienie wszystkich warunków. Do tego mBank dorzuca bonus 200 zł za zawarcie umowy metodą na selfie albo z e-dowodem. Łącznie do zyskania jest  600 zł.

Wszystkie przelewy zostaną zrealizowane do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków ich otrzymania. Jeśli więc zrobimy to w czerwcu, zadania wykonamy w lipcu i sierpniu, nagrodę pieniężną  otrzymamy do końca sierpnia (100 zł) i września (300 zł).

Bon zakupowy 200 zł otrzymamy do końca trzeciego miesiąca po miesiącu po otwarciu konta. W naszym przykładzie będzie to także koniec września. Nagroda zostanie przekazana w bankowości elektronicznej w zakładce “mOkazje”.

Konto Moje Cele do 7,5%

Wyższe oprocentowanie jest naliczane dla kwot do 25.000 zł w miesiącu otwarcia rachunku Moje Cele (zróbmy to na jednym wniosku z eKontem) oraz przez kolejne trzy miesiące. W promocji oprocentowanie wynosi 7,5% (dla osób, które otworzyły konto przez selfie lub e-dowód) lub 5,5% (konto otwarte w inny sposób) i obejmuje kwoty do 25.000 zł.

Zatem, zakładając konto w czerwcu, odsetkami w wysokości 5,5-7,5% możemy się cieszyć do końca września.

Uwaga! Warunkiem naliczania ponadstandardowego oprocentowania jest przyrost salda o co najmniej 100 zł. O tyle kwota oszczędności musi na koniec każdego miesiąca przewyższać kwotę obciążeń. Najlepiej ustawić zlecenie stałe lub wykonywać ręcznie przelewy i nie wypłacać środków (jeden przelew w miesiącu jest darmowy, za kolejny płaci się 9 zł).

Ile kosztuje eKonto dla młodych?

eKonto możliwości stanowi atrakcyjną propozycję dla młodych osób szukających nowoczesnego, taniego rachunku osobistego, zapewniającego dostęp do wielu ciekawych usług i zniżek.

Wysokość opłaty
Opłata za prowadzenie konta 0 zł
Opłata za kartę 0 zł
Przelew przez internet 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł (wypłaty powyżej 100 zł)

eKonto dla młodych mbanku jest bezwarunkowo darmowym rachunkiem dla klientów do 24. roku życia. Nie płacą oni za:

 • prowadzenie ROR-u,
 • obsługę karty,
 • przelewy internetowe ani
 • wypłaty powyżej 100 zł z bankomatów krajowych.

Do tego mogą pobrać bezpłatnie gotówkę z maszyny zagranicznej.

Inne zalety? Możliwość bezpłatnego wyrobienia spersonalizowanej karty płatniczej. Nadruk wybiera się spośród grafik z galerii banku albo przesyła własną propozycję.

Nasza pełną recenzje eKonta możliwości można znaleźć tutaj.

Czy warto?

eKonto możliwości to świetna propozycja dla młodych, którzy szukają pierwszego konta albo nie chcą już płacić za to, które mają obecnie. Wszystko przez fakt, że w mBanku podstawowe usługi finansowe otrzymują za darmo i nie muszą przy tym wykonywać żadnych czynności. Do tego w łatwy sposób mogą zgarnąć nawet 600 zł oraz założyć konto oszczędnościowe Moje Cele ze stawką do 5,5-7,5%.

Jeśli chodzi o warunki promocji, wydaje się, że największą trudność sprawić może konieczność trzykrotnego zapłacenia telefonem. Jednak w dobie smartfonów każdy z młodych klientów powinien sobie poradzić z tym zadaniem.

eKonto możliwości

Kumulacja promocji

+ 600 zł premii i 7,5% na KO
10 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Venom 1 Marzec 2023 20:46

  Co w przypadku kiedy mając 24 lata przystąpię do promocji dla młodych, ale za 3 dni mam urodziny i już mnie ta promocja nie obejmuje?

 2. Odpowiedz
  Janek_K 11 Kwiecień 2019 09:36

  Wszystko czego potrzebne w banku. Najlepsza opcja bez martiwenia sie o opłaty.

 3. Odpowiedz
  Karol_cia 4 Wrzesień 2018 21:50
  Ocena promocji
  100

  Skorzystałam z poprzedniej okazji – konto na razie spoko.
  Dzięki za wasz opis.

  + ZALETY: Proste zasady
  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0