mBank promocja dla młodych: 200 zł za otwarcie eKonta Możliwości

Młodzi klienci mBanku mający nie więcej niż 24 lata, którzy otworzą w nim konto osobiste i spełnią trzy warunki, otrzymają do 200 zł premii. Przy okazji nie będą się musieli martwić kosztami utrzymania rachunku, bo ten jest bezwarunkowo darmowy.

Właściwie każdy większy bank ma w swojej ofercie rachunek dla młodych klientów. Nie inaczej jest z organizacją kierowaną przez Cezarego Stypułkowskiego, w ofercie której znajdziemy eKonto możliwości (dawne eKonto m). Teraz za jego otwarcie i spełnienie trzech warunków można zdobyć nawet 200 zł.

Warunki promocji

Piąta edycja promocji „I możesz więcej” skierowana jest do nowych klientów mBanku. Chodzi o osoby w wieku 18-24 lata, które nie są ani były posiadaczami konta osobistego ani oszczędnościowego po 1 stycznia 2018 r. Wykluczenie dotyczy rachunków z numerami rozliczeniowymi 1140 2004 lub 1140 2017.

Co prawda akcja trwa do 26 lutego 2022 r., ale czas na przystąpienie do niej upływa 26 października. W jej ramach można łącznie zyskać 200 zł, przy czym premia podzielona jest na cztery części. Każdą mBank wypłaca za spełnienie innego warunku:

 • wykonanie minimum trzech płatności telefonem przy użyciu Google Pay albo Apple Pay,
 • wykonanie w aplikacji mobilnej minimum trzech przelewów na numer telefonu przy użyciu Blik,
 • posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego i zgromadzenie na rachunku Moje Cele min. 10 zł,
 • dodatkowy bonus 50 zł za założenie konta na selfie lub e-dowód.

Oczywiście, uprzednio należy zawrzeć umowę o eKonto możliwości wraz z kartą debetową.

Uwaga! Czas na wykonanie każdego z nagradzanych zadań upływa z końcem miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego. Jeśli więc zrobimy to w lipcu, warunki przyznania bonusu będziemy musieli wypełnić do końca sierpnia. Niespełnienie jednego z wymogów nie przekreśla szans na zdobycie premii tytułem realizacji innego wymagania.

Jak zdobyć 150 zł – krok po kroku?

Aby uzyskać bonus 150 zł należy:

1Do 26 października złożyć wniosek o otwarcie eKonta możliwości z kartą debetową :Załóż eKonto możliwości na stronie mBanku
2Do 26 października podpisać umowę o eKonto możliwości wraz z kartą.

Umowę zawrzemy na kilka sposobów: przez kuriera, metodą na selfie, z użyciem e-dowodu bądź w placówce (jako finalizacja procesu).

Uwaga! Zawierając umowę na selfie albo z e-dowodem, otrzymamy dodatkowy bonus 50 zł.

3Do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

 • zapłacić min. 3 razy telefonem (+ 20 zł);
 • wykonać min. 3 przelewy na numer telefonu (+ 20 zł);
 • założyć aktywny cel oszczędnościowy (+20 zł).

Dodatkowo, za spełnienie wszystkich powyższych trzech warunków otrzymamy kolejne 90 zł. W efekcie łącznie możemy zgarnąć w tej promocji od 20 zł (za spełnienie jednego warunku) do 150 zł (za spełnienie wszystkich trzech warunków).

Co warto jeszcze wiedzieć?

Zgodnie z regulaminem płatności telefonem to bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego.
Za przelew na numer telefonu rozumiany jest przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.
Aktywny cel oszczędnościowy  to bezpłatny rachunek do regularnego oszczędzania, który można założyć wypełniając poprzez bankowość elektroniczną (już po założeniu ekonta możliwości). Pamiętaj, by w ostatnim dniu miesiąca znajdowało się na nim przynajmniej 10 zł.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie eKonta możliwości podzielona jest na kilka części: po 20 zł za wykonanie każdego z promocyjnych zadań (łącznie 60 zł) i 90 zł za spełnienie wszystkich warunków. Do tego mBank dorzuca bonus 50 zł za zawarcie umowy metodą na selfie albo z e-dowodem. Łącznie do zyskania jest 200 zł.

Wszystkie przelewy zostaną zrealizowane do końca drugiego miesiąca po otwarciu ROR-u. Jeśli więc zrobimy to w lipcu, zadania wykonamy do końca sierpnia, nagrodę otrzymamy do końca września.

Ile kosztuje eKonto dla młodych?

eKonto możliwości stanowi atrakcyjną propozycję dla młodych osób szukających nowoczesnego, taniego rachunku osobistego, zapewniającego dostęp do wielu ciekawych usług i zniżek.

Wysokość opłaty
Opłata za prowadzenie konta 0 zł
Opłata za kartę 0 zł
Przelew przez internet 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł

eKonto dla młodych mbanku jest bezwarunkowo darmowym rachunkiem dla klientów do 24. roku życia. Nie płacą oni za:

 • prowadzenie ROR-u,
 • obsługę karty,
 • przelewy internetowe ani
 • wypłaty z bankomatów krajowych.

Do tego mogą trzy razy w miesiącu pobrać bezpłatnie gotówkę z maszyny zagranicznej.

Inne zalety? Możliwość bezpłatnego wyrobienia spersonalizowanej karty płatniczej. Nadruk wybiera się spośród grafik z galerii banku albo przesyła własną propozycję.

Nasza pełną recenzje eKonta możliwości oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

eKonto możliwości to świetna propozycja dla młodych, którzy szukają pierwszego konta albo nie chcą już płacić za to, które mają obecnie. Wszystko przez fakt, że w mBanku podstawowe usługi finansowe otrzymują za darmo i nie muszą przy tym wykonywać żadnych czynności. Do tego w łatwy sposób mogą zgarnąć nawet 200 zł.

Jeśli chodzi o warunki promocji, wydaje się, że największą trudność sprawić może konieczność trzykrotnego zapłacenia telefonem. Jednak w dobie smartfonów każdy z młodych klientów powinien sobie poradzić z tym zadaniem.

eKonto możliwości

PROMOCJA: I możesz więcej - V edycja

+ 200 zł premii
36 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Janek_K 11 Kwiecień 2019 09:36

  Wszystko czego potrzebne w banku. Najlepsza opcja bez martiwenia sie o opłaty.

 2. Odpowiedz
  Karol_cia 4 Wrzesień 2018 21:50
  Ocena promocji
  100

  Skorzystałam z poprzedniej okazji – konto na razie spoko.
  Dzięki za wasz opis.

  + ZALETY: Proste zasady
  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0