mBank promocja dla młodych: 350 zł za otwarcie eKonta Możliwości

Młodzi klienci mBanku mający nie więcej niż 24 lata, którzy otworzą w nim konto osobiste i spełnią trzy warunki, otrzymają do 250 zł premii. Przy okazji nie będą się musieli martwić kosztami utrzymania rachunku, bo ten jest bezwarunkowo darmowy.

Właściwie każdy większy bank ma w swojej ofercie rachunek dla młodych klientów. Nie inaczej jest z organizacją kierowaną przez Cezarego Stypułkowskiego, w ofercie której znajdziemy eKonto możliwości (dawne eKonto m). Teraz za jego otwarcie i spełnienie kilku warunków można zdobyć nawet 350 zł w gotówce.

Warunki promocji

Dziesiąta edycja promocji „I możesz więcej” skierowana jest do nowych klientów mBanku. Chodzi o osoby w wieku 18-24 lata, które nie są ani były posiadaczami konta osobistego ani oszczędnościowego po 1 stycznia 2020 r. Wykluczenie dotyczy rachunków z numerami rozliczeniowymi 1140 2004 lub 1140 2017.

Co prawda akcja trwa do 31 sierpnia 2023 r., ale czas na przystąpienie do niej upływa 31 maja 2023 r.. W jej ramach można łącznie zyskać 350 zł, przy czym premia podzielona jest na cztery części. Każdą mBank wypłaca za spełnienie innego warunku:

 • wykonanie minimum 4 płatności telefonem przy użyciu Google Pay albo Apple Pay,
 • wykonanie w aplikacji mobilnej minimum 4 przelewów na numer telefonu przy użyciu Blika,
 • posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego i zgromadzenie na rachunku Moje Cele min. 50 zł,
 • dodatkowy bonus 150 zł za założenie konta na selfie lub e-dowód.

Do tego uczestnik może przez trzy miesiące korzystać z wyższego oprocentowania środków na koncie oszczędnościowym Moje Cele. Zamiast standardowych 0,5% instytucja kierowana przez Cezarego Stypułkowskiego będzie naliczać do 7 lub 8% w skali roku.

Oczywiście, uprzednio należy zawrzeć umowę o eKonto możliwości wraz z kartą debetową.

Uwaga! Czas na wykonanie każdego z nagradzanych zadań upływa z końcem miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta osobistego. Jeśli więc zrobimy to w lutym, warunki przyznania bonusu będziemy musieli wypełnić do końca marca. Niespełnienie jednego z wymogów nie przekreśla szans na zdobycie premii tytułem realizacji innego wymagania.

Jak zdobyć 350 zł – krok po kroku?

Aby uzyskać bonus 350 zł należy:

1Do 31 maja złożyć wniosek i zawrzeć o otwarcie eKonta możliwości z kartą debetową :

Załóż eKonto możliwości na stronie mBanku

Umowę zawrzemy na kilka sposobów: przez kuriera, metodą na selfie, z użyciem e-dowodu bądź w placówce (jako finalizacja procesu). Zawierając umowę na selfie albo z e-dowodem, otrzymamy dodatkowy bonus 150 zł.

Uwaga! Jeśli jest taka możliwość, prosimy o wpisanie we wniosku identyfikatora polecającego: taniekonto1

Dziękujemy z góry 🙂

2Do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku:

 • zapłacić min. 4 razy telefonem (+ 20 zł);
 • wykonać min. 4 przelewy na numer telefonu (+ 20 zł);
 • założyć aktywny cel oszczędnościowy i zgromadzić na nim min. 50 zł (+20 zł).

Dodatkowo, za spełnienie wszystkich powyższych trzech warunków otrzymamy kolejne 140 zł. W efekcie łącznie możemy zgarnąć w tej promocji od 20 zł (za spełnienie jednego warunku) do 350 zł (za spełnienie wszystkich trzech warunków i założenie konta przez selfie/e-dowód).

Co warto jeszcze wiedzieć?

Zgodnie z regulaminem płatności telefonem to bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego.
Za przelew na numer telefonu rozumiany jest przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK.
Aktywny cel oszczędnościowy  to bezpłatny rachunek do regularnego oszczędzania, który można założyć wypełniając poprzez bankowość elektroniczną (już po założeniu ekonta możliwości). Pamiętaj, by w ostatnim dniu miesiąca znajdowało się na nim przynajmniej 50 zł.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie eKonta możliwości podzielona jest na kilka części: po 20 zł za wykonanie każdego z promocyjnych zadań (łącznie 60 zł) i 140 zł za spełnienie wszystkich warunków. Do tego mBank dorzuca bonus 150 zł za zawarcie umowy metodą na selfie albo z e-dowodem. Łącznie do zyskania jest 350 zł.

Wszystkie przelewy zostaną zrealizowane do końca drugiego miesiąca po otwarciu ROR-u. Jeśli więc zrobimy to w lutym, zadania wykonamy do końca marca, nagrodę otrzymamy do końca kwietnia.

Konto Moje Cele do 8%

Wyższe oprocentowanie jest naliczane dla kwot do 50.000 zł w miesiącu otwarcia rachunku Moje Cele (zróbmy to na jednym wniosku z eKontem) oraz przez kolejne trzy miesiące. W promocji oprocentowanie wynosi 8,0% (dla osób, które otworzyły konto przez selfie lub e-dowód) lub 7,0% (konto otwarte w inny sposób) i obejmuje kwoty do 50.000 zł.

Zatem, zakładając konto w lutym, odsetkami w wysokości 7-8% możemy się cieszyć do końca maja.

Uwaga! Warunkiem naliczania ponadstandardowego oprocentowania jest przyrost salda o co najmniej 100 zł. O tyle kwota oszczędności musi na koniec każdego miesiąca przewyższać kwotę obciążeń. Najlepiej ustawić zlecenie stałe lub wykonywać ręcznie przelewy i nie wypłacać środków (jeden przelew w miesiącu jest darmowy, za kolejny płaci się 9 zł).

Ile kosztuje eKonto dla młodych?

eKonto możliwości stanowi atrakcyjną propozycję dla młodych osób szukających nowoczesnego, taniego rachunku osobistego, zapewniającego dostęp do wielu ciekawych usług i zniżek.

Wysokość opłaty
Opłata za prowadzenie konta 0 zł
Opłata za kartę 0 zł
Przelew przez internet 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce 0 zł

eKonto dla młodych mbanku jest bezwarunkowo darmowym rachunkiem dla klientów do 24. roku życia. Nie płacą oni za:

 • prowadzenie ROR-u,
 • obsługę karty,
 • przelewy internetowe ani
 • wypłaty z bankomatów krajowych.

Do tego mogą trzy razy w miesiącu pobrać bezpłatnie gotówkę z maszyny zagranicznej.

Inne zalety? Możliwość bezpłatnego wyrobienia spersonalizowanej karty płatniczej. Nadruk wybiera się spośród grafik z galerii banku albo przesyła własną propozycję.

Nasza pełną recenzje eKonta możliwości oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

eKonto możliwości to świetna propozycja dla młodych, którzy szukają pierwszego konta albo nie chcą już płacić za to, które mają obecnie. Wszystko przez fakt, że w mBanku podstawowe usługi finansowe otrzymują za darmo i nie muszą przy tym wykonywać żadnych czynności. Do tego w łatwy sposób mogą zgarnąć nawet 350 zł oraz założyć konto oszczędnościowe Moje Cele ze stawką do 7-8%.

Jeśli chodzi o warunki promocji, wydaje się, że największą trudność sprawić może konieczność trzykrotnego zapłacenia telefonem. Jednak w dobie smartfonów każdy z młodych klientów powinien sobie poradzić z tym zadaniem.

eKonto możliwości

PROMOCJA: I możesz więcej - X edycja

+ 350 zł premii i 8% na KO
2 dni do końca promocji
9.5 Ocena Łączna
1 opinie

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
10Ocena Użytkowników
Ocena promocji
10
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
4 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Venom 1 Marzec 2023 20:46

  Co w przypadku kiedy mając 24 lata przystąpię do promocji dla młodych, ale za 3 dni mam urodziny i już mnie ta promocja nie obejmuje?

 2. Odpowiedz
  Janek_K 11 Kwiecień 2019 09:36

  Wszystko czego potrzebne w banku. Najlepsza opcja bez martiwenia sie o opłaty.

 3. Odpowiedz
  Karol_cia 4 Wrzesień 2018 21:50
  Ocena promocji
  100

  Skorzystałam z poprzedniej okazji – konto na razie spoko.
  Dzięki za wasz opis.

  + ZALETY: Proste zasady
  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0