Promocje Credit Agricole: 250 zł premii i 3% na koncie oszczędnościowym

Bank Credit Agricole wrócił z promocją, która okazała się jedną z popularniejszych. W zamian za przeniesienie konta, płatności mobilne lub płatności kartą możemy zdobyć  200 zł premii. Dodatkowo oferta ta łączy się z programem poleceń, w którym za założenie konta z polecenia można zyskać dodatkowe 50 zł. Jest też i gratka dla oszczędzających – świetny rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 3,0% do kwoty 20 000 zł.

Korzyści dla Ciebie 2020

W ramach najnowszej oferty promocyjnej „Korzyści dla Ciebie 2020”, Credit Agricole umożliwia skorzystanie z jednej z 3 form uzyskania premii:

 • do 200 zł premii za przeniesienie konta
 • do 200 zł zwrotu za płatności kartą i mobilne
 • do 50% premii z CAsaver

Otrzymają ją ci klienci, którzy otworzą „Konto dla Ciebie” w okresie trwania promocji (do 30 czerwca 2020), spełnią wszystkie wymagane warunki i do czasu jej zakończenia nie zamkną rachunku.

Zobacz stronę promocji

Promocja nie obejmuje klientów, którzy skorzystali z promocji banku z premią za przeniesienie konta z innego banku lub byli posiadaczami konta od 1.04.2018 r.

1

200 zł za przeniesienie konta

Pierwszym sposobem uzyskania premii na nowym „Koncie dla Ciebie” jest zamknięcie rachunku w innym banku, na który dotychczas otrzymywaliśmy wynagrodzenie. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek, zawierający w treści dane odnośnie nazwy i adresu instytucji, która przekazuje nam pensję, rentę, emeryturę lub stypendium.

Przenosząc konto do banku Credit Agricole możemy zyskać premię 100 zł lub 200 zł.

Niższą kwotę otrzymamy w przypadku, kiedy zapewnimy sobie wpływy o wartości co najmniej 1000 zł przez 3 następujące po sobie miesiące.

Natomiast, premia 200 zł wpadnie w nasze ręce pod warunkiem, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kwota wpływającego na konto wynagrodzenia wyniesie min. 3000 zł.

2

200 zł za płatności kartą lub mobilne

Bank Credit Agricole w ramach promocji „Korzyści dla Ciebie” oferuje również opcję zwrotu 2% za płatności kartą lub 5% za płatności mobilne (maks. 16,67 zł / mies.):

 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • BLIK.

Maksymalnie można otrzymać w ciągu roku 200 zł, za płatności mobilne przez 12 miesięcy od momentu wzięcia udziału w promocji.

Warunkiem uzyskania premii jest dokonanie min. 3 płatności kartą lub mobilnych w miesiącu, a następnie zapewnienie sobie comiesięcznych wpływów w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy środki te będą naszym wynagrodzeniem. Bank zaakceptuje również przelewy z naszych rachunków w innych bankach.

3

200 zł za oszczędzanie z CAsaver

Trzecią możliwością uzyskania premii jest skorzystanie z usługi CAsaver banku Credit Agricole. Polega ona na tym, że bank automatycznie zaokrągla kwoty transakcji dokonywanych kartą płatniczą do wielokrotności 5 zł. Jeżeli więc opłacamy produkt o wartości 12 zł, wówczas 3 zł jest przekazywane na konto oszczędnościowe CAsaver.

Dodatkowo uczestnicy promocji „Korzyści dla Ciebie” otrzymają 50% od przekazanej kwoty oszczędności.

Maksymalnie można w ten sposób zyskać 16,67 zł miesięcznie, co daje nam roczny zysk w kwocie 200 zł.

Aby otrzymać premię w ramach korzyści powiązanej z usługą CAsaver, należy pamiętać o comiesięcznym wpływie na kwotę minimum 1000 zł przelewem z dowolnego konta w innym banku.

Poza tym wymagane jest dokonanie płatności bezgotówkowych o comiesięcznej wartości nie mniejszej niż 300 zł.

Premię otrzymamy do końca każdego miesiąca następującego po tym okresie rozliczeniowym, w którym uda nam się spełnić wszystkie warunki promocji.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 50 zł za kod polecenia

200 zł w promocji “Korzyści dla Ciebie 2020” to jednak nie wszystko. Trwa bowiem 4 edycja programu poleceń, w której obecni klienci banku mogą polecać konto osobiste nowym klientom, dzięki czemu obie strony mogą zyskać po 50 zł w gotówce.

Jak zyskać 50 zł za otwarcie konta z polecenia – krok po kroku?

 • We wniosku o konto podać kod polecenia otrzymany od polecającego – w tym celu można wykorzystać nasz sprawdzony i ważny kod polecenia4718673 

kod polecenia credit agricol

 • Zawrzeć umowę w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
 • Wyrazić i do czasu wypłaty premii utrzymać zgody marketingowe
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy od daty otwarcia konta: zapewnić wpływ min.  1000 zł (Konto dla Ciebie i Konto dla Ciebie VIP) LUB wydać kartą min. 300 zł.

Oczywiście po otwarciu konta również każdy może przystąpić do programu poleceń i przekazać dalej  swój kod polecenia znajomym. Dzięki temu można zarobić dodatkowo nawet 500 zł (10 x 50 zł).

powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe 3% do 20 tys zł

Dla osób decydujących się na otwarcie Konta dla Ciebie w promocji “na Start”, Credit Agricole ma również ofertę konta oszczędnościowego ze specjalnym oprocentowaniem – Rachunek Oszczędzam 3%. Dzięki temu, możemy otrzymać 3% w skali roku dla kwoty do 20 tysięcy złotych.

KwotaOprocentowanie w skali roku przez 3 miesiące
do 20 000 zł 3,0%

Wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 3 miesiące od daty otwarcia konta, a kapitalizacja odsetek następuje co kwartał. Pieniądze zgromadzone na koncie oszczędnościowym możemy bezpłatnie wycofać raz w miesiącu.

powrót do menu ↑

Konto dla Ciebie w Credit Agricole a opłaty

OpłataWysokość
Opłata za prowadzenie konta
7 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Opłata za kartę
9 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)

Korzystanie z nowego konta w Credit Agricole może być w podstawowym zakresie całkowicie bezpłatne, pod warunkiem spełnienia prostych warunków.

Wystarczy, że na rachunku pojawią się comiesięczne wpływy w kwocie minimum 1000 zł – nie musi być to przelew z wynagrodzeniem, lecz wystarczy nawet transakcja z własnego konta w innym banku. Kolejnym warunkiem jest dokonanie co najmniej jednej płatności o dowolnej wartości za pomocą karty debetowej lub przez Blik.

Jeżeli nie spełnimy tych warunków, wtedy zostanie naliczona opłata 7 zł za prowadzenie rachunku oraz 9 zł za używanie karty. Narazimy się wówczas także na opłatę za korzystanie z bankomatów – 5 zł za każdą wypłatę.

Nasza pełną recenzje Konta dla Ciebie oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja „Korzyści dla Ciebie” jest zatem naprawdę warta uwagi. Uzyskanie premii do 200 zł nie jest niczym trudnym – tym bardziej, że postawione warunki są wymagane również do uniknięcia opłat za prowadzenie konta.

Dodatkowo, możemy skorzystać z promocji na Start na Rachunku Oszczędzam, czyli ulokować do 20 000 zł na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 3% przez 3 miesiące.

Konto dla Ciebie

Ważny Kod Polecający: 4718673

+ 250 zł premii i 3% na KO
27 dni do końca promocji

 

8.5 Ocena Łączna
Promocja Korzyści dla Ciebie 2020

Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 1 Maj 2020 12:37

  1 maja bank Credit Agricole wprowadził zmiany do promocji “na start” w Rachunku Oszczędzam.

  Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem to teraz 20 000 zł (było 30 000 zł).

  Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące (były 4 miesiące).

  Mimo wszystko jest to nadal jedna z lepszych ofert na rynku dla oszczędności do 20 000 zł.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0