Promocja zakończona

Konto Credit Agricole: nawet 300 zł premii (3 warianty promocji do wyboru)

Załóż Konto w promocji
+ 300 zł premii
Promocja zakończona

Bank Credit Agricole oferuje dla nowych klientów atrakcyjną promocję „Korzyści dla Ciebie”, Program Partnerski oraz rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 3% do kwoty 100 tysięcy złotych. W łatwy sposób możemy zyskać do 300 zł. Zarobią również osoby polecające nowe „Konto dla Ciebie” swoim znajomym – nawet do 500 zł.

Na czym polega promocja „Korzyści dla Ciebie”?

W ramach oferty promocyjnej „Korzyści dla Ciebie”, Credit Agricole umożliwia skorzystanie z jednej z 3 form uzyskania premii:

 • do 200 zł premii za przeniesienie konta
 • do 300 zł zwrotu za opłacone rachunki
 • do 50% premii z CAsaver

Otrzymają ją ci klienci, którzy otworzą „Konto dla Ciebie” w okresie trwania promocji (od 10 kwietnia do końca lipca 2018 roku), spełnią wszystkie wymagane warunki i do czasu jej zakończenia nie zamkną rachunku.

1

Jak zdobyć premię 200 zł za przeniesienie konta?

Pierwszym sposobem uzyskania premii na nowym „Koncie dla Ciebie” jest zamknięcie rachunku w innym banku, na który dotychczas otrzymywaliśmy wynagrodzenie. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek, zawierający w treści dane odnośnie nazwy i adresu instytucji, która przekazuje nam pensję, rentę, emeryturę lub stypendium.

Przenosząc konto do banku Credit Agricole możemy zyskać premię 100 zł lub 200 zł.

Niższą kwotę otrzymamy w przypadku, kiedy zapewnimy sobie wpływy o wartości co najmniej 1000 zł przez 3 następujące po sobie miesiące.

Premia 200 zł wpadnie natomiast w nasze ręce pod warunkiem, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kwota wpływającego na konto wynagrodzenia wyniesie minimum 3000 zł.

Nasza pełną recenzję tej formy promocji można znaleźć tutaj.
2

Otrzymuj zwrot na rachunki i zyskaj premię do 300 zł

Bank Credit Agricole w ramach promocji „Korzyści dla Ciebie” oferuje również zwrot 5% od kwoty ponoszonych opłat za media: energię elektryczną, gaz, telefon stacjonarny i komórkowy, wodę, internet, a także abonament telewizyjny.

Maksymalnie można otrzymać w ciągu roku 300 zł, opłacając z „Konta dla Ciebie” rachunki przez 12 miesięcy od momentu wzięcia udziału w promocji.

Aby skorzystać z tej formy promocji, należy zarejestrować pierwszą płatność na dedykowanej stronie banku lub w jednym z jego oddziałów.

Warunkiem uzyskania premii jest następnie zapewnienie sobie comiesięcznych wpływów w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy środki te będą naszym wynagrodzeniem. Bank zaakceptuje również przelewy z naszych rachunków w innych bankach.

3

Oszczędzaj pieniądze i przy okazji zdobądź premię 300 zł

Trzecią możliwością uzyskania premii jest skorzystanie z usługi CAsaver banku Credit Agricole. Polega ona na tym, że bank automatycznie zaokrągla kwoty transakcji dokonywanych kartą płatniczą do wielokrotności 5 zł. Jeżeli więc opłacamy produkt o wartości 12 zł, wówczas 3 zł jest przekazywane na konto oszczędnościowe CAsaver.

Dodatkowo uczestnicy promocji „Korzyści dla Ciebie” otrzymają 50% od przekazanej kwoty oszczędności.

Maksymalnie można w ten sposób zyskać 25 zł miesięcznie, co daje nam roczny zysk w kwocie 300 zł.

Aby otrzymać premię w ramach korzyści powiązanej z usługą CAsaver, należy pamiętać o comiesięcznym wpływie na kwotę minimum 1000 zł przelewem z dowolnego konta w innym banku.

Poza tym wymagane jest dokonanie płatności bezgotówkowych o comiesięcznej wartości nie mniejszej niż 300 zł.

Premię otrzymamy do końca każdego miesiąca następującego po tym okresie rozliczeniowym, w którym uda nam się spełnić wszystkie warunki promocji.

4

Zyskaj nawet do 500 zł w Programie Partnerskim

Możemy poza tym dodatkowo zyskać dzięki założeniu „Konta dla Ciebie”, polecając je swoim znajomym.

Mamy możliwość zgarnięcia do 10 nagród po 50 zł każda.

W tym celu należy po założeniu nowego rachunku uzyskać kod polecający, a następnie przekazać go swojemu znajomemu. Kod można wygenerować na dedykowanej stronie internetowej lub zgłosić się po jego uzyskanie do placówki banku Credit Agricole.

Zarówno polecający, jak i osoba zakładająca konto z jego rekomendacji, powinni udzielić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Rachunek musi być otwarty najpóźniej 30 dni od dnia złożenia wniosku. Do zaliczenia premii konieczne jest również to, aby nowy klient zarejestrował wpływy co najmniej w kwocie 1000 zł oraz dokonał płatności kartą debetową o wartości minimum 300 zł.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole a opłaty

Korzystanie z nowego konta w Credit Agricole może być w podstawowym zakresie całkowicie bezpłatne, pod warunkiem spełnienia prostych warunków.

Wystarczy, że na rachunku pojawią się comiesięczne wpływy w kwocie minimum 1000 zł – nie musi być to przelew z wynagrodzeniem, lecz wystarczy nawet transakcja z własnego konta w innym banku. Kolejnym warunkiem jest dokonanie co najmniej jednej płatności o dowolnej wartości za pomocą karty debetowej.

Jeżeli nie spełnimy tych warunków, wtedy zostanie naliczona opłata 7 zł za prowadzenie rachunku oraz 9 zł za używanie karty. Narazimy się wówczas także na opłatę za korzystanie z bankomatów – 5 zł za każdą wypłatę.

Nasza pełną recenzje Konta dla Ciebie oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia na koniec

Promocja „Korzyści dla Ciebie” jest zatem naprawdę warta uwagi. Uzyskanie premii do 300 zł nie jest niczym trudnym – tym bardziej, że postawione warunki są wymagane również do uniknięcia opłat za prowadzenie konta.

Pełen regulamin promocji “Korzyści dla Ciebie” można znaleźć tutaj.
Konto dla Ciebie

PROMOCJA: Korzyści dla Ciebie

+ 300 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Promocja "Korzyści dla Ciebie"

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0