Promocje Credit Agricole: do 555 zł premii i 10% na lokacie mobilnej

Aktualizacja - podwyższenie oprocentowania lokaty - 2023.01.01

Credit Agricole ma ciekawą, długoterminową promocję dla nowych klientów. Oprócz 55-zł premii za otwarcie konta osobistego proponuje im wypłacany nawet przez 18 miesięcy money-back o wartości 500 zł. Jest też i hit dla oszczędzających – 10% na 6-miesięcznej lokacie mobilnej.

Wbrew powszechnym obawom banki nadal organizują promocje mające skłonić klientów do korzystania z ich usług. Wciąż można na tych ofertach całkiem fajnie zarobić. Oczywiście, nie na wszystkich.

Promocja – Do 555 zł dla Ciebie

Do tych lepszych zalicza się najnowsza akcja Credit Agricole. Dzięki niej można zgarnąć premię pieniężną sięgającą nawet 555 zł!

Przy czym trzeba się związać z bankiem na 20 miesięcy, ponieważ zdecydowana większość nagrody (50-500 zł w zależności od wyboru klienta) ma postać comiesięcznego 3-proc. money-backu od transakcji kartą, telefonem (systemy Apple Pay, Google Pay), Blikiem i zegarkiem (Garmin, Fitbit). Reszta (55 zł) to bonus za otwarcie ROR-u.

Ale to nie koniec bonusów dla nowych klientów banku. Credit Agricole ma bowiem całkiem atrakcyjną ofertę depozytową. Na 6-miesięcznej lokacie mobilnej można zarobić rekordowe 10% w skali roku. Obecnie to najwyższa stawka na rynku.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć do 555 zł – krok po kroku?

W trwającej do 31 marca 2023 r. promocji mogą wziąć udział nowi klienci banku Credit Agricole. Regulamin precyzuje, że chodzi o osoby, które nie miały konta osobistego w Credit Agricole od 31 grudnia 2020 r. Okres karencji jest więc dość krótki. Do tego możliwe do zainkasowania profity również należą do wyższych na rynku.

1Do 31 marca złożyć wniosek na specjalnej stronie promocyjnej  i zawrzeć umowę o Konto dla Ciebie (lub konto Vip) z kartą

We wniosku trzeba: wyrazić zgody marketingowe, wybrać wyciągi z konta w formie elektronicznej, wyrazić chęć przystąpienia do promocji.

Konto można założyć w aplikacji CA24 Otwórz Konto (metoda na selfie) lub przez kuriera. Na tym etapie wybieramy wariant money-backu, jaki nas interesuje:

 • 6 miesięcy (max 8,35 zł miesięcznie) – łącznie 50 zł za płatności,
 • 12 miesięcy (max 12,5 zł miesięcznie) – łącznie 150 zł za płatności,
 • 20 miesięcy (max 25 zł miesięcznie) – w sumie 500 zł za płatności.

2Do końca następnego miesiąca po otwarciu ROR-u zapewnić nań wpływ min. 300 zł.

Regulamin definiuje wpływ jako:

Wpływ na konto to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to zarówno przelewów z innych kont, które prowadzimy lub Twoich rachunków w innych bankach. Sprawdzamy relację posiadacza,
współposiadacza i pełnomocnika.

Za spełnienie tego warunku otrzymamy 55 zł.

Dalsze kroki zależą od wariantu wybranego moneybacku.

3Co miesiąc wykonać min. 10 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub Blikiem na dowolne kwoty

Uwaga! Zwrot wynosi 3 proc. płatności kartą, Blikiem oraz kartą zapisaną w portfelu elektronicznym Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay .

Gratyfikacja wypłacana jest w 20 miesięcznych transzach.

Za każdy miesiąc można otrzymać max 25 zł.

To oznacza, że maksymalny money-back (500 zł) zdobędziemy, o ile w każdym miesiącu wydamy w transakcjach ok. 833 zł.

3Co miesiąc wykonać min. 5 płatności kartą, telefonem, zegarkiem lub Blikiem.

Przez 12 miesięcy od otwarcia konta wykonywać jak najwięcej płatności kartą / Blikiem / telefonem / zegarkiem

Bank zwraca 3 proc. od każdej transakcji – do wysokości miesięcznego limitu (max 12,5 zł miesięcznie).

Zdobycie maksymalnego zwrotu w tym wariancie wymaga wydawania 416,5 zł miesięcznie.

3Przez 6 miesięcy od otwarcia konta wykonywać jak najwięcej płatności kartą / Blikiem / telefonem / zegarkiem

Bank zwraca 3 proc. od każdej transakcji – do wysokości miesięcznego limitu (max 8,35 zł miesięcznie).

Ważne! By otrzymywać premię za dany miesiąc, trzeba wykonać w nim minimalną liczbę 3 płatności.

Zdobycie maksymalnego zwrotu wymaga wydawania 278 zł miesięcznie. Taki wymóg jest w stanie spełnić większość klientów robiących normalne zakupy, bez konieczności dokonywania niepotrzebnych wydatków.

Przekazanie nagrody

Dostępna w promocji nagroda pieniężna podzielona jest na część stałą i zmienną. Pierwszą, czyli 55-zł premię za otwarcie konta otrzymamy do końca następnego miesiąca po zapewnieniu wymaganych wpływów.

Natomiast money-back 3 proc. za transakcje z danego miesiąca bank będzie nam wypłacać do końca następnego miesiąca. Zatem za aktywność np. w lutym nagrodzi nas do końca marca.

powrót do menu ↑

Lokata mobilna 10%

Otwierając konto osobiste w Credit Agricole, zyskujemy dostęp do specjalnej oferty Lokaty Mobilnej w ofercie dla nowych kont.

Nazwa produktu Oprocentowanie Kwota maks. Okres Warunki
Lokata mobilna dla nowych kont

10%

30 000 zł 6 miesięcy (180 dni)
 • otwarcie konta osobistego
 • lokata możliwa do założenia w aplikacji mobilnej do 14 dni od otwarcia konta

Wysokość oprocentowania to rekordowe 10% w skali roku. Depozyt zakłada się z poziomu aplikacji mobilnej CA24 Mobile w terminie do 14 dni od otwarcia konta. Kapitalizacja odbywa się na koniec okres umownego, czyli po 6 miesiącach (180 dniach). Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 30 tys. zł. Klient może posiadać tylko jedną taką lokatę.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto w Credit Agricole?

Opłata Wysokość
Opłata za prowadzenie konta
7 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Opłata za kartę
9 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)

Konto dla Ciebie jest warunkowo darmowe. Oznacza to, że jego utrzymanie wiąże się z kosztami, których można uniknąć.

W tym celu wystarczy co miesiąc: wykonać jedną płatność bezgotówkową kartą (telefonem, zegarkiem) albo Blikiem na dowolną kwotę i zapewnić wpływ na ROR min. 1000 zł. Dzięki temu zyskujemy też bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w kraju.

W przeciwnym razie Credit Agricole pobierze: 7 zł (ROR), 9 zł (karta z funkcją płatności wielowalutowych) i 6 zł (każde pobranie gotówki z obcego bankomatu w Polsce).

Nasza pełną recenzje Konta dla Ciebie oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Credit Agricole to bardzo uczciwy i korzystny deal. W zamian za otwarcie konta osobistego i aktywność, otrzymujemy 55-zł premię na start (pod warunkiem zapewnienia wpływów 300 zł) oraz money-back za transakcje kartą, telefonem, zegarkiem i Blikiem. Wartość tego drugiego to nawet 500 zł w ciągu 20 miesięcy, czyli 25 zł miesięcznie (przy min. 10 płatnościach na łącznie 833 zł).

By zwrot nie został uszczuplony o koszty utrzymania ROR-u, wystarczy co miesiąc jedna płatność bezgotówkowa kartą (Blikiem, telefonem, zegarkiem) i wpływ 1000 zł.

Lokata mobilna Credit agricole , którą możemy otworzyć po założeniu konta, to najwyżej oprocentowany na rynku depozyt 6-miesięczny. Daje zarobić rekordowe 10% w skali roku. W dodatku umożliwia bezpieczne ulokowanie całkiem sporej kwoty – nawet 50 tys. zł.

 

9 Ocena Łączna
Promocja Do 555 zł dla Ciebie

Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
23 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Jarek 31 Grudzień 2022 22:20

  Założyłem dziś konto. Czyli w terminie. Zakładałem przez aplikację. Podczas zakładania konta miałem do wyboru różne promocje. Zaznaczyłem promocję z 555 zł. Zaznaczyłem wszystkie zgody marketingowe. I… nic się nie stało. Konto mam założone, ale nie miałem nawet pola do wybrania wariantu cash-backu… Wobec tego zakładam, że coś jest nie tak. Znowu jakiś haczyk, który przeoczyłem, czy oszustwo Credit Agricole?

 2. Odpowiedz
  Nako 25 Grudzień 2022 20:56

  Otworzyłem konto w CA kilka miesięcy temu…na początku było tak jak w ofercie, później oprocentowanie konta oszczędnościowego drastycznie spadło…Nic w zamian…konto zamknąłem bo nie lubię być kuszony obietnicami które po chwili znikają. Pani pracownica banku sama mi przyznała rację, że promocje są właśnie po to by szybko przyciągnąć dodatkowy kapitał…A tak wogóle Polska to chyba jedyne takie miejsce na świecie że nowy klient ma dużo lepiej niż taki co “ich żywi” prowizjami i opłatami od np 10 lat…banki są po prostu nielojalne

  • Odpowiedz
   Roman 1 Styczeń 2023 11:39

   W Polsce nie tylko banki są nielojalne. To dotyczy np. telewizji od UPC, telefonii komórkowej PLAY, co mnie osobiście dotknęło.

 3. Odpowiedz
  Sławek 26 Październik 2021 16:17

  Odradzam.
  Spełniłem wszystkie warunki promocji 500 w lipcu i sierpniu (konto założone w czerwcu). Do września nic się nie działo, więc zadzwoniłem i uznano mi reklamację za lipiec. CA przelało 50 za otwrcie konta i 25 maksymalnej kwoty prowizji.
  Sierpień (25 zysku) mieli rozliczyć do końca września. Do dziś nic się nie dzieje… Ale, oczywiście, opłaty i prowizje są pobierane ode mnie co do dnia.

  • Odpowiedz
   Sp7kie 29 Październik 2021 09:21

   U mnie bez problemów. 50 zl za otwarcie, i co miesiac 25zł. Żadnych prowizji nie płacę.

 4. Odpowiedz
  SP7KIE 3 Wrzesień 2021 17:11

  Teraz ogólnie mieli jakaś awarię systemu. Dostałem smsem info. To są te płatne smsy?

 5. Odpowiedz
  Paweł 3 Wrzesień 2021 10:13

  Uwaga na automatycznie włączany pakiet sms za 5zł/m-c.

  Pakiet jest włączany bez jakiejkolwiek wiedzy, a po zapytaniu via internet odpowiedzieli, że mogłem przeczytać o tym w cenniku załączonym do umowy :-)))

 6. Odpowiedz
  SP7KIE 23 Sierpień 2021 20:47

  Coś nie widzę zwrotu 3% za płatności za miesiąc lipiec… Hmmm

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 24 Sierpień 2021 10:46

   Kiedy założyłeś konto?
   Jaki wariant premii za płatności wybrałeś (50, 150 czy 450 zł)?
   Czy zrobiłeś minimalną liczbę płatności dla danego wariantu premii?

   Zgodnie z regulaminem zwrot jest naliczany następująco:

   “Premię za płatności wypłacimy na Twoje konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego po tym, gdy spełnisz warunki do jej otrzymania.”

   I przykład z regulaminu:

   “Otworzyłeś konto 12 sierpnia 2021 r. i wybrałeś premię w wysokości 150zł. We wrześniu wykonałeś 5 płatności na łączną kwotę 500zł. 3% z tej wartości to 15 zł, w związku z tym wypłacimy Ci premię w wysokości 12,50 zł. Zrobimy to najpóźniej do 31 października 2021 r.”

 7. Odpowiedz
  SP7KIE 30 Kwiecień 2021 22:16

  Witam, właśnie założyłem konto w CA. Info od konsultantki: 1000 zł wpływu (do premii) nie może pochodzić z rachunku, którego jesteśmy właścicielami (nawet jeśli w innym banku).

  • Odpowiedz
   Drako 1 Październik 2022 15:05

   masz rację czysta paranoja.

  • Odpowiedz
   Morning 2 Maj 2021 13:33

   Najłatwiej ten warunek spełnić przelewając sobie np. wynagrodzenie czy stypendium.

   Można też spełnić ten warunek przelewając sobie tą kwotę z konta od kogoś z rodziny (np. z konta współmałżonka)

   • Odpowiedz
    SP7KIE 2 Maj 2021 17:27

    Tak wlasnie robię.

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Maj 2021 11:28

   W regulaminie jest taka definicja wpływu:

   wpływ na konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Gdy sprawdzamy wpływ na konto, nie bierzemy pod uwagę przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami. Dotyczy to także przelewów z innych kont, które prowadzimy lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika.
   Pamiętaj, że musisz zapewnić wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, który przypada po dniu otwarcia konta;

   • Odpowiedz
    SP7KIE 2 Maj 2021 17:31

    Dokładnie tak. Dlatego albo pensja albo od kogoś z rodziny xD

 8. Odpowiedz
  Tomasz 24 Listopad 2020 03:12

  W jakim przypadku nie otrzymam promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 24 Listopad 2020 14:28

   By skorzystać z promocji trzeba być nowym klientem (nie mającym konta w banku po 1 kwietnia 2018 r), otworzyć konto osobiste i zdecydować się na Rachunek Oszczędzam z kapitalizacją kwartalną.

   Posiadacz konta musi dodatkowo wyrazić zgody marketingowe.

   Oferta specjalna „Na start” dotyczy nowo otwartego Konta dla Ciebie, Konta dla Ciebie VIP, Konta dla Ciebie MOVE!, lub Konta dla Ciebie GO! od dnia 21.08.2020 r., z wyłączeniem kont klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole. Aby skorzystać ww. Oferty, Posiadacz konta musi dodatkowo wyrazić zgody marketingowe, które oznaczają łącznie:
   a) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku po wygaśnięciu umowy konta,
   b) zgodę na otrzymywanie ofert mailingowych Banku: elektronicznie (za pomocą e-mail i SMS) oraz telefonicznie,
   c) zgodę na przesyłanie przez Bank informacji dotyczących umów na podany przez posiadacza konta adres e-mail.

   Oprocentowanie specjalne jest stałe i obowiązuje przez 3 miesiące od dnia otwarcia konta, wyłącznie dla pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek w ramach konta objętego Ofertą „Na start”.

   Szczegółowy opis zasad znajduje się tabeli oprocentowania:
   https://static.credit-agricole.pl/asset/t/o/-/to-indywidualni-01112020_19915.pdf

 9. Odpowiedz
  KRZYSZTOF 31 Październik 2020 16:52

  Witam
  Jakie będzie oprocentowanie środków po 3-miesięcznym okresie promocyjnym na Koncie Oszczędnościowym.
  Pozdrawiam

 10. Odpowiedz
  Natalia 26 Październik 2020 13:38

  Proszę mi powiedzieć czy jak wplacę to 1000 zł na ROR, zrobię jedną płatność przelewem i wybiorę z tego konta resztę pieniędzy to dalej będzie bezpłatne prowadzenie konta? I w następnym miesiącu znowu wpłacam, płace przelewem i wybieram pieniądze, czy to tak działa?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Październik 2020 15:44

   Warunki zwalniające z opłaty to:
   – zasilenie konta min. 1000 zł w miesiącu
   – wykonanie minimum jednej w miesiącu płatności bezgotówkowej kartą do konta lub blikiem

 11. Odpowiedz
  Atis 13 Czerwiec 2020 17:46

  Niestety, nie ma w formularzu rejestracyjnym opcji na wpisanie kodu polecenia. Wycofałam się…Bo już na starcie są niewiarygodni…

 12. Odpowiedz
  Ania - Tanie-Konto.pl 1 Maj 2020 12:37

  1 maja bank Credit Agricole wprowadził zmiany do promocji “na start” w Rachunku Oszczędzam.

  Maksymalna kwota objęta promocyjnym oprocentowaniem to teraz 20 000 zł (było 30 000 zł).

  Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące (były 4 miesiące).

  Mimo wszystko jest to nadal jedna z lepszych ofert na rynku dla oszczędności do 20 000 zł.

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0