Promocje Credit Agricole: 300 zł premii i 3% na koncie oszczędnościowym

Bank Credit Agricole wrócił z promocją, która wiosną okazała się jedną z popularniejszych. W zamian za przeniesienie konta, opłacanie rachunków lub płatności kartą możemy zdobyć  300 zł premii. Dodatkowo na start mamy rachunek oszczędnościowy z oprocentowaniem 3,0% do kwoty 30 tysięcy złotych.

Warunki promocji – Jesienne Korzyści dla Ciebie 2019

W ramach oferty promocyjnej „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie”, Credit Agricole umożliwia skorzystanie z jednej z 3 form uzyskania premii:

 • do 300 zł premii za przeniesienie konta
 • do 300 zł zwrotu za opłacone rachunki
 • do 50% premii z CAsaver

Otrzymają ją ci klienci, którzy otworzą „Konto dla Ciebie” w okresie trwania promocji (do końca 30 listopada 2019 r.), spełnią wszystkie wymagane warunki i do czasu jej zakończenia nie zamkną rachunku.

Zobacz stronę promocji

Promocja nie obejmuje klientów, którzy skorzystali z promocji banku z premią za przeniesienie konta z innego banku lub byli posiadaczami konta od 1.04.2018 r.

1

300 zł za przeniesienie konta

Pierwszym sposobem uzyskania premii na nowym „Koncie dla Ciebie” jest zamknięcie rachunku w innym banku, na który dotychczas otrzymywaliśmy wynagrodzenie. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek, zawierający w treści dane odnośnie nazwy i adresu instytucji, która przekazuje nam pensję, rentę, emeryturę lub stypendium.

Przenosząc konto do banku Credit Agricole możemy zyskać premię 100 zł lub 300 zł.

Niższą kwotę otrzymamy w przypadku, kiedy zapewnimy sobie wpływy o wartości co najmniej 1000 zł przez 3 następujące po sobie miesiące.

Premia 300 zł wpadnie natomiast w nasze ręce pod warunkiem, że w każdym z trzech kolejnych miesięcy kwota wpływającego na konto wynagrodzenia wyniesie minimum 3000 zł.

2

Zwrot do 300 zł za rachunki

Bank Credit Agricole w ramach promocji „Korzyści dla Ciebie” oferuje również zwrot 5% od kwoty ponoszonych opłat za media:

 • gazu,
 • energii elektrycznej,
 • wody bieżącej (w tym podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
 • telewizji kablowej lub satelitarnej,
 • dostępu do Internetu,
 • telefonu komórkowego,
 • telefonu stacjonarnego

Maksymalnie można otrzymać w ciągu roku 300 zł, opłacając z „Konta dla Ciebie” rachunki przez 12 miesięcy od momentu wzięcia udziału w promocji.

Aby skorzystać z tej formy promocji, należy zarejestrować pierwszą płatność na dedykowanej stronie banku lub w jednym z jego oddziałów.

Warunkiem uzyskania premii jest następnie zapewnienie sobie comiesięcznych wpływów w kwocie nie mniejszej niż 1000 zł. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy środki te będą naszym wynagrodzeniem. Bank zaakceptuje również przelewy z naszych rachunków w innych bankach.

3

300 zł za oszczędzanie z CAsaver

Trzecią możliwością uzyskania premii jest skorzystanie z usługi CAsaver banku Credit Agricole. Polega ona na tym, że bank automatycznie zaokrągla kwoty transakcji dokonywanych kartą płatniczą do wielokrotności 5 zł. Jeżeli więc opłacamy produkt o wartości 12 zł, wówczas 3 zł jest przekazywane na konto oszczędnościowe CAsaver.

Dodatkowo uczestnicy promocji „Korzyści dla Ciebie” otrzymają 50% od przekazanej kwoty oszczędności.

Maksymalnie można w ten sposób zyskać 25 zł miesięcznie, co daje nam roczny zysk w kwocie 300 zł.

Aby otrzymać premię w ramach korzyści powiązanej z usługą CAsaver, należy pamiętać o comiesięcznym wpływie na kwotę minimum 1000 zł przelewem z dowolnego konta w innym banku.

Poza tym wymagane jest dokonanie płatności bezgotówkowych o comiesięcznej wartości nie mniejszej niż 300 zł.

Premię otrzymamy do końca każdego miesiąca następującego po tym okresie rozliczeniowym, w którym uda nam się spełnić wszystkie warunki promocji.

3% do 30 tys zł

Dla osób decydujących się na otwarcie Konta dla Ciebie w promocji “na Start”, Credit Agricole ma również ofertę konta oszczędnościowego ze specjalnym oprocentowaniem – Rachunek Oszczędzam 3%. Dzięki temu, możemy otrzymać 3% w skali roku dla kwoty do 30 tysięcy złotych.

Zgodnie z informacjami zawartymi w tabeli oprocentowania oferta „Na start” dotyczy osób, które nie były posiadaczem konta dla osób fizycznych w Credit Agricole przed 17.09.2019.

Wysokie oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące od daty otwarcia konta, a kapitalizacja odsetek następuje co kwartał. Pieniądze zgromadzone na koncie oszczędnościowym możemy bezpłatnie wycofać raz w miesiącu.

Konto dla Ciebie w Credit Agricole a opłaty

OpłataWysokość
Opłata za prowadzenie konta
7 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Opłata za kartę
9 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
5 zł lub 0 zł
(zwolnienie: wpływ min. 1000 zł i dokonanie min. 1 transakcji kartą)

Korzystanie z nowego konta w Credit Agricole może być w podstawowym zakresie całkowicie bezpłatne, pod warunkiem spełnienia prostych warunków.

Wystarczy, że na rachunku pojawią się comiesięczne wpływy w kwocie minimum 1000 zł – nie musi być to przelew z wynagrodzeniem, lecz wystarczy nawet transakcja z własnego konta w innym banku. Kolejnym warunkiem jest dokonanie co najmniej jednej płatności o dowolnej wartości za pomocą karty debetowej lub przez Blik.

Jeżeli nie spełnimy tych warunków, wtedy zostanie naliczona opłata 7 zł za prowadzenie rachunku oraz 9 zł za używanie karty. Narazimy się wówczas także na opłatę za korzystanie z bankomatów – 5 zł za każdą wypłatę.

Nasza pełną recenzje Konta dla Ciebie oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia na koniec

Promocja „Korzyści dla Ciebie” jest zatem naprawdę warta uwagi. Uzyskanie premii do 300 zł nie jest niczym trudnym – tym bardziej, że postawione warunki są wymagane również do uniknięcia opłat za prowadzenie konta.

Dodotkowo, możemy skorzystać z promocji na Start na Rachunku Oszczędzam, czyli ulokować do 30 000 zł na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 3% przez 4 miesiące.

Konto dla Ciebie

PROMOCJA: Jesienne Korzyści dla Ciebie 2019

+ 300 zł premii i 3% na KO
Promocja zakończona
8.5 Ocena Łączna
Promocja Jesienne Korzyści z Kontem dla Ciebie 2019

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0