Promocja zakończona

Konto dla Ciebie VIP

Załóż Konto
+ 500 zł premii i 1,5% na KO
Promocja zakończona
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2021.07.11

Założenie Konta dla Ciebie VIP powinny rozważyć osoby, które często podróżują za granicę. Dzięki temu rachunkowi nie poniosą kosztów wypłat z bankomatów ani przewalutowań. Mogą też zyskać 500 zł na użytkowaniu ROR-u.

Credit Agricole to średniej wielkości bank kontrolowany przez jedną z największych w Europie grup finansowych. Kilka lat temu organizacja kierowana przez Piotra Kwiatkowskiego zmieniła model biznesowy. W efekcie z podmiotu wyspecjalizowanego w kredytach ratalnych i kartach kredytowych Credit Agricole stał się bankiem uniwersalnym z ofertą dla wszystkich segmentów klientów.

Konto VIP a Konto dla Ciebie

Obejmuje ona m.in. prestiżowy rachunek bieżący. Chodzi o Konto dla Ciebie VIP. Czym różni się on w porównaniu ze zwykłym Kontem dla Ciebie oferowanym szerokiemu gronu odbiorców?

Przede wszystkim ceną. Jednak w zamian posiadacze konta premium mogą korzystać z wielu usług bezpłatnie i bez limitu. Dotyczy to m.in. przelewów ekspresowych, kont walutowych, wypłat z bankomatów poza EOG, przewalutowań, powiadomień SMS czy przelewów wewnętrznych z rachunku oszczędnościowego.

powrót do menu ↑

Opłaty

Opłaty konta dla Ciebie  VIP w Credit Agricole  wyglądają następująco:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Credit Agricole
Nazwa
Konto dla Ciebie VIP
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
40 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
miesięczne wpływy w wysokości min. 10000 zł lub średnie miesięczne saldo min. 150000 zł
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
0 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
-
Bankomaty
wszystkie w Polsce
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
Rachunek Oszczędzam z oprocentowaniem do 1%
Konto walutowe
EUR, USD, GBP

Jedynym kosztem jest opłata za prowadzenie ROR-u. Wynosi ona 40 zł miesięcznie. Jednak można jej uniknąć, spełniając jeden z dwóch warunków:

 • comiesięczny wpływ łącznie min. 10 tys. zł,
 • utrzymanie średniego miesięcznego salda (na wszystkich rachunkach) w wysokości min. 150 tys. zł.

Za wypłatę gotówki z bankomatów w całej Polsce nie trzeba płacić ani złotówki.

Darmowe są także takie usługi jak:

 • przelewy internetowe lub dokonywane poprzez aplikację mobilną;
 • wypłaty z bankomatów za granicą;
 • realizacja zlecenia stałego;
 • realizacja polecenia zapłaty.

Do konta wydawana jest darmowa karta płatnicza z funkcją zbliżeniową. Obsługa karty jest całkowicie darmowa. Darmowa jest również zmiana PINu oraz wypłata gotówki w usłudze cash back. Za wypłatę pieniędzy z bankomatów  również nie trzeba nic płacić.

Konto dla Ciebie VIP jako rachunek wspólny

Konto dla Ciebie VIP mogą założyć dwaj współposiadacze. Wówczas za rachunek wspólny pobierana jest jedna opłata 40 zł, której klienci unikną, jeśli spełnią standardowy warunek, czyli wpływy 10 tys. zł lub saldo 150 tys. zł.

Nie ma znaczenia, który z klientów zrealizuje to wymaganie. Równie dobrze mogą zrobić to obaj, w różnych proporcjach.

powrót do menu ↑

Oprocentowanie

Z produktów depozytowych dostępnych w Credit Agricole warto zwrócić uwagę na konto oszczędnościowe w wariancie promocyjnym. Bank przez trzy miesiące nalicza nowym klientom 1,5 proc. w skali roku. Przy czym podwyższona stawka obejmuje kwoty do 20 tys. zł, a kapitalizacja odbywa się co kwartał.

Kwota Oprocentowanie w skali roku przez 3 miesiące
do 50 000 zł 1,5%

Co po upływie okresu promocyjnego? W zamian za regularne wpływy na ROR można podnieść stawkę ze standardowej 0,01 do 0,4 proc.

Oprocentowanie lokat jest również mizerne i wynosi 0,01 proc. bez względu na okres zapadalności. A ten jest bardzo zróżnicowany (od 30 dni do trzech lat).

powrót do menu ↑

Promocja 500 zł

Do końca roku trwa promocja, dzięki której nowy klient zakładający ROR może zarobić nawet 500 zł. W tej kwocie 50 zł to premia na start, a reszta przybiera postać money-backu.

Pierwszą nagrodę otrzymuje się po zapewnieniu wpływu min. 300 zł w miesiącu zawarcia umowy. Natomiast zwrot w wysokości 3 proc. od każdej transakcji inkasuje się pod warunkiem wykonania w miesiącu co najmniej 10 płatności kartą, zegarkiem, telefonem lub/i Blikiem.

Money-back wypłacany jest przez 18 miesięcy, a jego maksymalna miesięczna wartość to 25 zł. Łącznie daje to gratyfikację o wartości nawet 450 zł. By tyle zarobić, należy wydawać co miesiąc łącznie ok. 832 zł.

Nasza pełną recenzje promocji z premią 500 zł na start można znaleźć tutaj.

Posiadacz Konta dla Ciebie VIP może bez dodatkowych opłat wyrobić kartę debetową z niestandardowym wizerunkiem. Standardowo Credit Agricole pobiera za to 25 zł.

Po zarejestrowaniu karty Mastercard w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile jej posiadacz może otrzymać 4000 punktów powitalnych o wartości nieco ponad 50 zł. Wystarczy, że w ciągu 30 dni wykona plastikiem (również zapisanym w telefonie lub zegarku) płatności o łącznej wartości 50 zł.

powrót do menu ↑

CA24 eBank

Bankowość internetowa Credit Agricole spełnia rynkowe standardy. System CA24 eBank jest przyjazny w obsłudze. Ma też miłą dla oka warstwę wizualną. Użytkownik może go spersonalizować, zmieniając tło, identyfikator, język i wygląd ekranu startowego.

Z tego ostatniego klient szybko zorientuje się o stanie swoich finansów. Diagramy prezentują zbiorczą informację o posiadanych produktach, w tym środkach na koncie, oszczędnościach, kredytach, limitach kredytowych, ubezpieczeniach. Obok znajduje się historia operacji.

W platformie transakcyjnej użytkownik może również kategoryzować i analizować swoje wydatki w ujęciu miesięcznym, kwartalnym i rocznym.

powrót do menu ↑

Aplikacja CA24 Mobile

Do obsługi rachunku z poziomu telefonu służy aplikacja CA24 Mobile. Wśród użytkowników zbiera ona raczej pozytywne noty, choć do najlepszych na rynku nieco jej brakuje. Ocena aplikacji w Google Play wynosi 4,2. Nieco słabiej oprogramowanie wypada w AppStore – 3,8. Najwyższą ocenę przyznali jej użytkownicy telefonów Huawei – 5.

Część klientów narzeka na trudności z autoryzacją mobilną. Już po krótkiej bezczynności aplikacja wymaga podawania PIN-u, a ważność komunikatu do zatwierdzenia np. transakcji w internecie wygasa.

CA24 Mobile brakuje m.in. czasowej blokady kart. Póki co użytkownik nie zapłaci nią za parking, bilet komunikacji miejskiej ani przejazd autostradą.

Bank nadrabia za to szerokim wachlarzem płatności mobilnych. Klienci Credit Agricole mogą korzystać z:

 • Blika,
 • Google Pay,
 • Apple Pay,
 • Garmin Pay,
 • Fitbit Pay.
powrót do menu ↑

Jak założyć?

Najszybciej można to zrobić przez internet, w kilkanaście minut. Wniosek składa się na stronie promocji z premią do 500 zł (w tym przypadku trzeba załączyć skan dowodu osobistego).

Innym sposobem na otwarcie ROR-u w Credit Agricole bez wizyty w placówce jest specjalna aplikacja.

W tym celu należy pobrać na telefon z systemem Android lub iOS aplikację CA24 Otwórz Konto (do obsługi rachunku służy inna aplikacja).

Tam inicjuje się proces i składa wniosek. Należy podać w nim dane oraz zeskanować dowód osobisty i wykonać kilka selfie. Po udzieleniu zgód i złożeniu oświadczeń umowę zawiera się, podając kod z SMS-a.

Konto dla Ciebie VIP otwarte w ten sposób zyskuje pełną funkcjonalność (m.in. możliwość składania wniosków w programie Rodzina 500 plus) po potwierdzeniu tożsamości w oddziale.

Ważne! Konto dla Ciebie VIP w wariancie wspólnym można założyć wyłącznie w oddziale przy obecności obu współposiadaczy.

powrót do menu ↑

Czy warto?

Konto dla Ciebie VIP trudno traktować jako rachunek premium. Nie oferuje ono bowiem żadnych przywilejów, które byłyby warte ponoszenia comiesięcznej opłaty w wysokości 40 zł. Na szczęście tej można uniknąć.

Najmocniejszą stroną tego ROR-u jest możliwość nielimitowanego korzystania z usług powiązanych z rachunkiem bez dodatkowych kosztów. Jednak na rynku znajdziemy rozwiązania, które oferują to samo przy wiele mniejszych wymaganiach. Zresztą w ramach standardowego konta Credit Agricole wiele z tych usług również może być dla klienta darmowych, o ile ten się postara.

Komu więc Konto dla Ciebie VIP będzie się opłacać? Osobom, które często podróżują, zwłaszcza poza obszar EOG. Z tym ROR-em nie poniosą kosztów wypłat z bankomatów ani przewalutowań. Nie będą też musiały zaprzątać sobie głowy zasilaniem rachunków walutowych.

Opinie klientów

Co sądzicie o Koncie Vip Credit Agricole? Opnie czy warto założyć ? Jak to jest z tymi ukrytymi opłatami. Prosimy o wasze komentarze i opinie o banku Credit Agricole.

Konto dla Ciebie VIP

PROMOCJA: Do 500 zł dla Ciebie

+ 500 zł premii i 1,5% na KO
Promocja zakończona
5.5 Ocena Łączna
13 opinie
Konto VIP dla Ciebie

7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
6.5
Bankowość internetowa i mobilna
8
Dodatkowe korzyści
6.5
4Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
4.4
Bankowość internetowa i mobilna
4.8
Dodatkowe korzyści
3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
14 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  jakitaki 25 Luty 2020 17:35
  1
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  Konto mam od kilkunastu lat. Przynajmniej raz w miesiącu awaria uniemożliwiająca przeprowadzanie transakcji. Obsługa bardzo miła ale po podpisaniu umowy koniec maj gdzieś klienta. Wypłata z rachunku oszczędzam raz w miesiącu darmowa później 10 zł. Pakiet internetowy równie drogi. Masa opłat i zero wsparcia ze strony obsługi zarówno przy koncie dla Ciebie jak również dla Ciebie VIP. Im dalej od tego banku tym lepiej.

  + ZALETY: Miła obsługa ale tylko do czasu podpisania umowy
  - WADY: Wysokość opłat. Aplikacja (chyba najbardziej zacofana z dostępnych)
  Pomocne(6) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Paweł 27 Marzec 2018 16:47
  2.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  20

  Korzystam z tego banku już 8 lat i nie mogę powiedzieć o nim niczego dobrego poza fajnym debetem, który jest bardzo tani i nie wpisuje się jako kredyt więc przy wniosku o kredyt hipoteczny nie jest brany pod uwagę.

  Obsługa w placówce we Wrocławiu (Ul Reja) tragiczna.. Osoby pracujące tam traktują klienta banku jak zło konieczne, potrafią naśmiewać się z klientów którzy nie znają się na tych wszystkich bankowych procedurach.
  Przelewy walutowe oraz płatności kartą online w euro to dramat.. Potrafią przetrzymywać pieniądze nawet 5 dni.
  Wszelkie sprawy załatwiane są bardzo powoli i wręcz od niechcenia.

  + ZALETY: Fajny system debetowy.
  - WADY: Obsługa Procedury Transakcje walutowe/między krajowe
  Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Ja 2 Listopad 2017 22:11
  2
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Doradzam każdemu aby mijał ten bank szerokim łukiem.Takze założyłem konto jeszcze w Lucasie teraz chciałem zwykłe zaświadczenie że posiadam konto w banku aby przedłożyć pewnej firmie,potrzebne mi było natychmiast kazali czekać do trzech tygodni przysłali wcześniej nie wpisując nazwy firmy.Ten bank jest jedna wielka barierą dla osób niepełnosprawnych.

  Pomocne(7) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Jarosław 25 Październik 2017 20:43
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  60

  Jeżeli dotrzymujemy umowy wpływ 1500 transakcja kartą 500 to konto jest całkowicie bezpłatne ,wszystkie promocje z dnia założenia konta zrealizowane ( przez 1,5 roku zwrot za rachunki około 800 +100 za założenie) w placówce krośnieńskiej b. miła obsługa,przelewy internetowe bez opłat w obie strony na czas , karta bankomatowa bez prowizji we wszystkich bankomatach w Polsce a w okresie urlopowym w ramach promocji i w Europie (np.2016r Chorwacja – bankomat sklep restauracja- tylko przewalutowanie po kursie jak w kantorze). Jestem w banku od 2014r. i jak dotąd wszystko OK. Jedyna opłata jaką przez te lata poniosłem to koszt wymiany karty na nowa ( 8 zł )Jeżeli potrzebujesz konta w w/w celach to polecam.

  + ZALETY: w opisie
  - WADY: małe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
  Pomocne(6) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Silentread 17 Czerwiec 2017 09:33

  Nie polecam, założyliśmy konto z mężem rok temu, na początku byliśmy zadowoleni. Opłaty wysokie, kilkukrotnie pobierano nam prowizje za prowadzenie konta mimo wpływów 1500 i obrót na karcie 500 zł. Gdybyśmy nie logowali się co CA24 przez na laptopie nawet byśmy nie wiedzili, że cokolwiek zostało pobrane, bo na aplikacji mobilnej tego nie wyświetlało. Po złożeniu reklamacji, pieniądze zostały zwrócone, ale sytuacja sie powtarza więc przenieśliśmy konto wraz z kredytem do innego banku. Mało tego, przez dwa miesiące wydzwaniano do nas, że mamy świetne warunki kredytowe i, że możemy dobrać do obecnie już istniejącego, jak mąż chciał dowiedzieć się przez telefon jakie są te “możliwości” to Pan powiedział, że nie ma dostępu do takich informacji bez obecności klienta w placówce. Hahahaa skończyło się na tym, że nie mamy w ogóle możliwości kredytowania, ale co tam przecież możemy pozawracać głowę klientom. Jako, że trzeba jakość ocenić to dam pół gwiazdki, chociaż ten bank nawet na tyle nie zasługuje.

 6. Odpowiedz
  gocha 1 Maj 2017 22:02
  1.65
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  20

  Najdroższy bank dla ludzi z niskimi dochodami przy dochodzie mc niespełna 800 zł , opłata miesięczna za prowadzenie konta to kilkanaście zł miesięcznie. Rozbój w biały dzień , szukam innego banku .Nie polecam!!!

  Pomocne(11) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  cigle zaskoczony 24 Kwiecień 2017 08:54
  1
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  10

  gdy był Lucas było ok, teraz coraz to nowsze i coraz bardziej zaskakujące opłaty jak np za wypłatę własnych pieniędzy w banku… polityka banku dziwna bo za lojalność dochodzą kolejne opłaty a nowych zachęca się wielką premią… no trudno po 9 latach przyszedł czas na zmianę banku, bo i sam dostęp do swoich pieniędzy utrudniony i płatny… totalny bezsens

  Pomocne(13) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  zbig 19 Kwiecień 2017 22:30
  2.8
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  50

  Nie jest ten “agric” taki zły, jak piszecie w większosci. Dla mnie przechował lokatę, dołożył co obiecał, odebrał co musiał, resztę przelał gdzie trzeba, szybko, sprawnie i na czas! Organizacyjnie, to przez te parę lat znacznie sie poprawił, ciagle są czynne 4 stanowiska /2 przed laty/, z zachęcającą obsadą, czysto, pachnie, usmiechy, można pogadać, no i … jest na kim “oko zawiesić, bravo!, no a w takim np molochu PKP BP zajmującym cały budynek, hala jak do gry w ręczną, stanowisk /okienek/ narobionych z 10 a czynne 2 albo i jedno a ludzi w kolejce jak nie 5 to 10 -ciu.

  Pomocne(6) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  marcin 18 Luty 2017 15:26
  1.5
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  20

  Konto teoretycznie darmowe. Darmowych SMS jest tylko 10, a po każdej transakcji kartą czy potwierdzenie przelewu przychodzi SMS, więc miesięczne rozliczenie za SMS to ok 20.00 PLN. Najlepsze jest to, że konto mam 6 m-cy, a opłaty za SMS są dopiero od dwóch. Ponoć skończyła się jakaś promocja…

  Zakładając konto pytałem, czy aby na pewno konto jest całkowicie darmowe przy spełnieniu wpływy 1500, płatności kartą 500. Zapewniali, że tak.

  Na szczęście banków wiele i żegnam się z CA.

  Pomocne(13) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  jas 24 Styczeń 2017 15:15
  1
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  Jeśli ktoś sie teraz zastanawia nad zalożeniem konta wtym banku to szczerze odradzam!!!ciągle jakieś awarie… nie można wybrać pieniedzy z bankomatu bo maja bład w systemie i naprawiaja pobieraja podwójnie pieniadze przy transakcji tez jakis blad…konto internetowe co chciwle mam blokowane(chociaz jestem pewna ze wpisuje prawidlowe hasla-trzeba zadzwonic i odblokowac telefonicznie-oplaczenie platne i to tak kika razy w miesiacu)karta platnicza do niczego-bankomaty jej nie widza po zgloszeniu tego problemu i prosby o nowa karte okazuje sie ze pracownik zapomnial tego zrobic i czeka sie 5 tyg na nic!!!a karta nadal nie dziala!!!jest to najgorszy bank z jakim mialam stycznosc!!!

  - WADY: awarie
  Pomocne(7) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  ewa 20 Listopad 2016 18:25
  2.8
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  Nic się nie da załatwic porzadnie.

  Brałam kredyt na mieszkanie, Spłaciłam. Z powodu niewyraznych pieczatek banku nie moglam sciągnąć wpisu hipoteki w sądzie – sąd odrzucił wniosek. Walczylam 4lata o sprawę. Jest w toku.
  zmienilam nazwisko – poprosilam o zmianę karty kredytowej, Wyslali 5VIII.Podobno, bo do mnie nie doszla. Zamowilam drugą 5 X. Ale oni nie zamowili ….zamowienie im się zgubilo…. Masakra

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Micha 24 Czerwiec 2016 19:22
  1.3
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  30

  Witam!
  Konto założyłem jeszcze w Lukas Banku, była atrakcyjna promocja. Nim uruchomili konto, promocja “zdechła” — i nic mi z niej. Po paru latach wyrobiłem kartę kredytową. Zbieranie papierków — mordęga, ale tak pewnie jest wszędzie. Bardzo przy tym była życzliwa i pomocna obsługa (Wrocław). Koszmar zaczął się ze spłatą. Zawarłem z bankiem umowę, że spłata “idzie” z mojego konta i wyjechałem. Okazało się, że po kilku tygodniach ta umowa nie nabrała dla banku jeszcze mocy.
  Żegnaj, Credit Agricole! Adieu Juliette Binoche*
  * aktorka jest “twarzą” banku, lubię ją, nie lubię banku 😉

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Anonim 24 Kwiecień 2016 09:01
  2.3
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  20

  Kilka miesięcy temu wprowadzili opłaty za wypłaty z bankomatu – trzeba było zmienić nazwę konta 🙁
  Teraz dołożyli opłatę za prowadzenie konta 10 pln – bez żadnego powiadomienia – nie polecam.

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  jzmk 12 Styczeń 2016 19:23
  2.3
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  40

  Konto Prostooszczędzające plus jest jak na razie darmowe pod warunkiem wpływów 1500zł/mc minimalnie i płatatności w sklepach kartą na minimum 200zł/mc. Polecam!

  Pomocne(3) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0