VIP Konto dla Ciebie

Dodaj do porównywarki

W czym Konto VIP w Credit Agricole jest lepsze od standardowego Konta dla Ciebie? Jakie są opłaty? Warto założyć? Zobacz opinie.

Konto dla Ciebie VIP w Credit Agricole to stabilna i pewna oferta, która przynosi sporo korzyści osobom dobrze zarabiającym i aktywnie korzystającym z konta. Podstawowe opłaty za rachunek są stałe i mogą być “wyzerowane” przez klientów regularnie zasilających swoje konto gotówką. Z tego powodu konto może spodobać się tym, którzy nie przepadają za ryzykiem.

Podstawowe opłaty za Konto VIP

Opłaty konta dla Ciebie  VIP  wyglądają następująco:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Credit Agricole
Nazwa
Konto dla Ciebie VIP
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
30 zł lub 0 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
miesięczne wpływy w wysokości min. 10000 zł lub średnie miesięczne saldo min. 200000 zł
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
0 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
-
Darmowe bankomaty
wszystkie w Polsce
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
0 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
Rachunek Oszczędzam z oprocentowaniem do 1%
Konto walutowe
EUR, USD, GBP

Opłata za prowadzenie konta to aż 30 zł miesięcznie. To dużo, ale da jej uniknąć przez odpowiednie wpływy lub odpowiednie saldo.

Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe, w przypadku gdy co miesiąc na rachunek wpłynie 10 000 zł lub średnie miesięczne saldo wyniesie 200 000 zł.

Za wypłatę gotówki z bankomatów w całej Polsce nie trzeba płacić ani złotówki.

Darmowe są także takie usługi jak:

 • przelewy internetowe lub dokonywane poprzez aplikację mobilną;
 • wypłaty z bankomatów za granicą;
 • realizacja zlecenia stałego;
 • realizacja polecenia zapłaty.

Karta wielowalutowa MasterCard Debit Platinum

Do konta wydawana jest darmowa karta płatnicza MasterCard Debit Platinum z funkcją zbliżeniową. Obsługa karty jest całkowicie darmowa. Darmowa jest również zmiana PINu oraz wypłata gotówki w usłudze cash back. Za wypłatę pieniędzy z bankomatów  również nie trzeba nic płacić.

Dodatkowe Korzyści

Właściciele rachunku mają możliwość korzystania z Indywidualnej Linii Kredytowej w ramach konta. Ciekawą opcją jest także usługa CAsaver. Polega ona na zaokrąglaniu wydatków w górę i odciągnięciu dodatków na rachunek oszczędnościowy prowadzony w ramach konta. Klient sam może ustalić, jaka kwota z każdych zakupów zostanie oszczędzona.

Zakładając konto PROSTOoszczędzające Plus można skorzystać z Multipakietu Maxi, czyli z 5 pakietów assistance obejmujących pomoc techniczną, pomoc medyczną, pomoc samochodową oraz pakiety zabezpieczające przed kradzieżą telefonu lub innymi drobnymi kradzieżami.

200 lub 100 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole
W ramach trwającej do 31 marca 2018 r. promocji „Polacy wybierają Credit Agricole”, 200 zł premii mogą otrzymać osoby, które:

 • zawrą umowę o Konto i umowę Bankowości Elektronicznej CA24 oraz złoża wniosek o wydanie Karty,
 • wybiorą wyciąg z Konta w formie elektronicznej,
 • złożą Wniosek z Pełnomocnictwem,
 • zobowiążą się do przekazywania stałych wpływów na Konto, oraz
 • zapewnią stałe wpływy na Konto na kwotę nie mniejszą niż 3000 zł miesięcznie przez min 3 miesiące.

Osoby, które zapewnią stałe wpływy na kwotę nie mniejszą niż 1500 zł mogą natomiast otrzymać 100 zł premii, zgodnie z Regulaminem promocji „Przenieś konto II”.

Szczegółowe zasady przyznawania obu rodzajów premii zostały opisane w naszej recenzji: premia 200 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole.

Jak założyć rachunek?

Konto można otworzyć za pomocą formularza internetowego. Istnieje także możliwość wysłania SMSa do banku – po jego odczytaniu doradca oddzwania do klienta. Otworzyć konto można także za pomocą infolinii lub po prostu odwiedzając placówkę. Na stronie Credit Agricole widnieje formularz pozwalający na wybranie daty spotkania i umówienie się z doradcą.

Opinie końcowe: Konto Vip Credit Agricole – zalety i wady

Konto VIP z pewnością nie należy do grupy kont tanich i nieskomplikowanych, zwolnienia z opłat obwarowane są warunkami wysokich wpływów lub salda.

Konto jest przeznaczone dla osób zamożnych, chętnie korzystających z usług bankowych, dokonujących sporo transakcji kartą w miesiącu i regularnie zasilających go gotówką w odpowiedniej wysokości. Nie sprawdzi się ono dla osób nie majacych stałych dochodów czy rzadko dokonujących płatności bezgotówkowych.

Konto pozwala na uzyskanie szeregu oszczędności właśnie za pomocą aktywnego korzystania z konta. Do innych zalet rachunku można zaliczyć:

 • Indywidualną Linię Kredytową;
 • Multipakiet assistance;
 • Rachunek Oszczedzam;
 • Usługę CAsaver.

Opinie klientów

Co sądzicie o Koncie Prostooszczędzającym Credit Agricole? Opnie czy warto założyć ? Jak to jest z tymi ukrytymi opłatami. Prosimy o wasze komentarze i opinie o banku Credit Agricole.

 

5.5 Ocena Łączna
13 opinie
Konto VIP dla Ciebie

7Ocena Redakcji
Wysokość opłat
6.5
Bankowość internetowa i mobilna
8
Dodatkowe korzyści
6.5
4Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
4.4
Bankowość internetowa i mobilna
4.8
Dodatkowe korzyści
3
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze

Tags:

14 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  jakitaki 25 Luty 2020 17:35
  1
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  Konto mam od kilkunastu lat. Przynajmniej raz w miesiącu awaria uniemożliwiająca przeprowadzanie transakcji. Obsługa bardzo miła ale po podpisaniu umowy koniec maj gdzieś klienta. Wypłata z rachunku oszczędzam raz w miesiącu darmowa później 10 zł. Pakiet internetowy równie drogi. Masa opłat i zero wsparcia ze strony obsługi zarówno przy koncie dla Ciebie jak również dla Ciebie VIP. Im dalej od tego banku tym lepiej.

  + ZALETY: Miła obsługa ale tylko do czasu podpisania umowy
  - WADY: Wysokość opłat. Aplikacja (chyba najbardziej zacofana z dostępnych)
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 2. Odpowiedz
  Paweł 27 Marzec 2018 16:47
  2.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  20

  Korzystam z tego banku już 8 lat i nie mogę powiedzieć o nim niczego dobrego poza fajnym debetem, który jest bardzo tani i nie wpisuje się jako kredyt więc przy wniosku o kredyt hipoteczny nie jest brany pod uwagę.

  Obsługa w placówce we Wrocławiu (Ul Reja) tragiczna.. Osoby pracujące tam traktują klienta banku jak zło konieczne, potrafią naśmiewać się z klientów którzy nie znają się na tych wszystkich bankowych procedurach.
  Przelewy walutowe oraz płatności kartą online w euro to dramat.. Potrafią przetrzymywać pieniądze nawet 5 dni.
  Wszelkie sprawy załatwiane są bardzo powoli i wręcz od niechcenia.

  + ZALETY: Fajny system debetowy.
  - WADY: Obsługa Procedury Transakcje walutowe/między krajowe
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Ja 2 Listopad 2017 22:11
  2
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Doradzam każdemu aby mijał ten bank szerokim łukiem.Takze założyłem konto jeszcze w Lucasie teraz chciałem zwykłe zaświadczenie że posiadam konto w banku aby przedłożyć pewnej firmie,potrzebne mi było natychmiast kazali czekać do trzech tygodni przysłali wcześniej nie wpisując nazwy firmy.Ten bank jest jedna wielka barierą dla osób niepełnosprawnych.

  Pomocne(5) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  Jarosław 25 Październik 2017 20:43
  4.15
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  90
  Dodatkowe korzyści
  60

  Jeżeli dotrzymujemy umowy wpływ 1500 transakcja kartą 500 to konto jest całkowicie bezpłatne ,wszystkie promocje z dnia założenia konta zrealizowane ( przez 1,5 roku zwrot za rachunki około 800 +100 za założenie) w placówce krośnieńskiej b. miła obsługa,przelewy internetowe bez opłat w obie strony na czas , karta bankomatowa bez prowizji we wszystkich bankomatach w Polsce a w okresie urlopowym w ramach promocji i w Europie (np.2016r Chorwacja – bankomat sklep restauracja- tylko przewalutowanie po kursie jak w kantorze). Jestem w banku od 2014r. i jak dotąd wszystko OK. Jedyna opłata jaką przez te lata poniosłem to koszt wymiany karty na nowa ( 8 zł )Jeżeli potrzebujesz konta w w/w celach to polecam.

  + ZALETY: w opisie
  - WADY: małe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym
  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Silentread 17 Czerwiec 2017 09:33

  Nie polecam, założyliśmy konto z mężem rok temu, na początku byliśmy zadowoleni. Opłaty wysokie, kilkukrotnie pobierano nam prowizje za prowadzenie konta mimo wpływów 1500 i obrót na karcie 500 zł. Gdybyśmy nie logowali się co CA24 przez na laptopie nawet byśmy nie wiedzili, że cokolwiek zostało pobrane, bo na aplikacji mobilnej tego nie wyświetlało. Po złożeniu reklamacji, pieniądze zostały zwrócone, ale sytuacja sie powtarza więc przenieśliśmy konto wraz z kredytem do innego banku. Mało tego, przez dwa miesiące wydzwaniano do nas, że mamy świetne warunki kredytowe i, że możemy dobrać do obecnie już istniejącego, jak mąż chciał dowiedzieć się przez telefon jakie są te “możliwości” to Pan powiedział, że nie ma dostępu do takich informacji bez obecności klienta w placówce. Hahahaa skończyło się na tym, że nie mamy w ogóle możliwości kredytowania, ale co tam przecież możemy pozawracać głowę klientom. Jako, że trzeba jakość ocenić to dam pół gwiazdki, chociaż ten bank nawet na tyle nie zasługuje.

 6. Odpowiedz
  gocha 1 Maj 2017 22:02
  1.65
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  20

  Najdroższy bank dla ludzi z niskimi dochodami przy dochodzie mc niespełna 800 zł , opłata miesięczna za prowadzenie konta to kilkanaście zł miesięcznie. Rozbój w biały dzień , szukam innego banku .Nie polecam!!!

  Pomocne(10) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  cigle zaskoczony 24 Kwiecień 2017 08:54
  1
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  10

  gdy był Lucas było ok, teraz coraz to nowsze i coraz bardziej zaskakujące opłaty jak np za wypłatę własnych pieniędzy w banku… polityka banku dziwna bo za lojalność dochodzą kolejne opłaty a nowych zachęca się wielką premią… no trudno po 9 latach przyszedł czas na zmianę banku, bo i sam dostęp do swoich pieniędzy utrudniony i płatny… totalny bezsens

  Pomocne(13) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  zbig 19 Kwiecień 2017 22:30
  2.8
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  50

  Nie jest ten “agric” taki zły, jak piszecie w większosci. Dla mnie przechował lokatę, dołożył co obiecał, odebrał co musiał, resztę przelał gdzie trzeba, szybko, sprawnie i na czas! Organizacyjnie, to przez te parę lat znacznie sie poprawił, ciagle są czynne 4 stanowiska /2 przed laty/, z zachęcającą obsadą, czysto, pachnie, usmiechy, można pogadać, no i … jest na kim “oko zawiesić, bravo!, no a w takim np molochu PKP BP zajmującym cały budynek, hala jak do gry w ręczną, stanowisk /okienek/ narobionych z 10 a czynne 2 albo i jedno a ludzi w kolejce jak nie 5 to 10 -ciu.

  Pomocne(5) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  marcin 18 Luty 2017 15:26
  1.5
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  20

  Konto teoretycznie darmowe. Darmowych SMS jest tylko 10, a po każdej transakcji kartą czy potwierdzenie przelewu przychodzi SMS, więc miesięczne rozliczenie za SMS to ok 20.00 PLN. Najlepsze jest to, że konto mam 6 m-cy, a opłaty za SMS są dopiero od dwóch. Ponoć skończyła się jakaś promocja…

  Zakładając konto pytałem, czy aby na pewno konto jest całkowicie darmowe przy spełnieniu wpływy 1500, płatności kartą 500. Zapewniali, że tak.

  Na szczęście banków wiele i żegnam się z CA.

  Pomocne(11) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  jas 24 Styczeń 2017 15:15
  1
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  20

  Jeśli ktoś sie teraz zastanawia nad zalożeniem konta wtym banku to szczerze odradzam!!!ciągle jakieś awarie… nie można wybrać pieniedzy z bankomatu bo maja bład w systemie i naprawiaja pobieraja podwójnie pieniadze przy transakcji tez jakis blad…konto internetowe co chciwle mam blokowane(chociaz jestem pewna ze wpisuje prawidlowe hasla-trzeba zadzwonic i odblokowac telefonicznie-oplaczenie platne i to tak kika razy w miesiacu)karta platnicza do niczego-bankomaty jej nie widza po zgloszeniu tego problemu i prosby o nowa karte okazuje sie ze pracownik zapomnial tego zrobic i czeka sie 5 tyg na nic!!!a karta nadal nie dziala!!!jest to najgorszy bank z jakim mialam stycznosc!!!

  - WADY: awarie
  Pomocne(6) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  ewa 20 Listopad 2016 18:25
  2.8
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  Nic się nie da załatwic porzadnie.

  Brałam kredyt na mieszkanie, Spłaciłam. Z powodu niewyraznych pieczatek banku nie moglam sciągnąć wpisu hipoteki w sądzie – sąd odrzucił wniosek. Walczylam 4lata o sprawę. Jest w toku.
  zmienilam nazwisko – poprosilam o zmianę karty kredytowej, Wyslali 5VIII.Podobno, bo do mnie nie doszla. Zamowilam drugą 5 X. Ale oni nie zamowili ….zamowienie im się zgubilo…. Masakra

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Micha 24 Czerwiec 2016 19:22
  1.3
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  30

  Witam!
  Konto założyłem jeszcze w Lukas Banku, była atrakcyjna promocja. Nim uruchomili konto, promocja “zdechła” — i nic mi z niej. Po paru latach wyrobiłem kartę kredytową. Zbieranie papierków — mordęga, ale tak pewnie jest wszędzie. Bardzo przy tym była życzliwa i pomocna obsługa (Wrocław). Koszmar zaczął się ze spłatą. Zawarłem z bankiem umowę, że spłata “idzie” z mojego konta i wyjechałem. Okazało się, że po kilku tygodniach ta umowa nie nabrała dla banku jeszcze mocy.
  Żegnaj, Credit Agricole! Adieu Juliette Binoche*
  * aktorka jest “twarzą” banku, lubię ją, nie lubię banku 😉

  Pomocne(5) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Anonim 24 Kwiecień 2016 09:01
  2.3
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  20

  Kilka miesięcy temu wprowadzili opłaty za wypłaty z bankomatu – trzeba było zmienić nazwę konta 🙁
  Teraz dołożyli opłatę za prowadzenie konta 10 pln – bez żadnego powiadomienia – nie polecam.

  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  jzmk 12 Styczeń 2016 19:23
  2.3
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  40

  Konto Prostooszczędzające plus jest jak na razie darmowe pod warunkiem wpływów 1500zł/mc minimalnie i płatatności w sklepach kartą na minimum 200zł/mc. Polecam!

  Pomocne(2) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0