Rachunek Oszczędzam

Dodaj do porównywarki

Konto Oszczędnościowe Credit Agricole to oprocentowanie do 2,5% przez 3 miesiące do kwoty 200 000 zł. Czy oszczędności w CA są bezpieczne? Analiza warunków i opinie klientów.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
Credit Agricole
Nazwa konta
Rachunek Oszczędzam
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
5 - 10 zł
Oprocentowanie promocyjne
dla nowych środków przez 4 miesiące:
2,5% do 100 000 zł
Oprocentowanie standardowe
WIBOR 1M - 1,5%

Oferta specjalna na nowe środki

Oferta „Na start” dotyczy kont dla osób fizycznych otwartych od 1.08.2018 r. Oprocentowanie specjalne 2,5% obowiązuje przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta, wyłącznie dla pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek.

Oprocentowanie w Ofercie specjalnej “Na start” – 2,5% na Rachunku Oszczędzam w PLN z kwartalną kapitalizacją odsetek – obejmuje środki na nim zgromadzone do kwoty 100 000 zł, przez 4 miesiące od dnia otwarcia konta. Nadwyżka powyżej kwoty 100 000 zł będzie oprocentowana odpowiednio wg stawki obowiązującej dla rachunku oszczędnościowego w ramach oferty standardowej lub oferty specjalnej “Rachunek Oszczędzam – lojalni zyskują” (w przypadku spełnienia warunków tej oferty).

Oprocentowanie specjalne 2,5% (w skali roku) będzie obowiązywało wyłącznie dla pierwszego Rachunku Oszczędzam z kwartalną kapitalizacją odsetek w ramach konta objętego Ofertą specjalną “Na start”.

Konto dla Ciebie + Rachunek Oszczędzam

PROMOCJA: Na start

5.5 Ocena Łączna
1 opinie
Rachunek Oszczędzam

9Ocena Redakcji
Ocena
9
2Ocena Użytkowników
Ocena
2
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Paweł 13 Styczeń 2019 16:30
  Ocena
  20

  Co z resztą klientów banku co mają już u was pieniądze 0.40% śmiech. Też powinni korzystać z oprocentowania promocyjnego.

  + ZALETY: Jedyny plus na nowe srodki
  - WADY: Wszystko fajnie ale ci co mają u was już pieniądze też powinni korzystać z tej promocji. Lepiej się opłaci wyciągnąć i przenieść oszczędności do innego banku gdzie nawet można otrzymać 2,7% na koncie oszczędnościowym. A u was klienci mają oprocentowanie 0,40% śmiech.
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
  Porównaj Teraz
  0