Promocja zakończona

Konto dla Ciebie

Sprawdź
+ 555 zł premii
Promocja zakończona
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2023.03.06

Jakie konto założyć w Credit Agricole? Co się bardziej opłaca? Czy są jakieś ukryte opłaty? Jak zdobyć 555 zł premii? Zobacz opinie użytkowników i nasza recenzję.

Konkurencja pomiędzy bankami walczącymi o każdego klienta jest obecnie dość duża. Nie dziwi zatem fakt, że starają się one tworzyć produkty, które nie tylko przyciągną uwagę, ale też przekonają niezdecydowanych do skorzystania z ich oferty. A do grupy kuszących ofert tego typu, dołączyło Konto dla Ciebie – czyli nowa propozycja banku Credit Agricole.

Opłaty

Konto dla Ciebie Credit Agricole jest atrakcyjne z dwóch powodów: po pierwsze ma opłaty dostosowane do danej grupy wiekowej (im klient młodszy tym mniej musi płacić/łatwiej uzyskać zwolnienie), po drugie kusi szeregiem dodatkowych usług i bonusów.

Bank podzielił swoją ofertę Konta dla Ciebie na 4 warianty:

 • Konto dla Ciebie (standardowe),
 • Konto VIP – dla klientów VIP,
 • Konto MOVE – dla młodych mających od 18 do 27 lat,
 • Konto GO – dla nastolatków od 13 do 18 lat.

Propozycje różnią się od siebie kwotami opłat za poszczególne usługi.

Szczegółowe porównanie opłat i prowizji standardowego Konta dla Ciebie:

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Credit Agricole
Nazwa
Konto dla Ciebie
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł / 7 zł
Zwolnienie z opłaty za prowadzenie
wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc i dokonanie min. 1 transakcji kartą lub BLIK w miesiącu
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
10 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł / 9 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
wpływ na konto min. 1000zł/miesiąc i dokonanie min. 1 transakcji kartą lub BLIK w miesiącu
Bankomaty
Credit Agricole

wszystkie w Polsce (wpływ min. 1000 zł na miesiąc oraz min. 1 transakcja kartą lub BLIK w miesiącu)
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł / 5 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
10 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
Rachunek Oszczędzam dla nowych klientów:
2,5% | 20 000 zł | 3 miesiące
Konto walutowe
EUR, USD, GBP

 

Klientów z pewnością ucieszy fakt, że Credit Agricole jasno i wyraźnie zaznacza w jakich przypadkach Konto Dla Ciebie jest darmowe.

Warunki są dwa:

 • po pierwsze, każdego miesiąca na nasze konto musi wpłynąć co najmniej 1000 zł (i nie musi być to wynagrodzenie, ale nawet zwykły przelew środków)
 • po drugie, w ciągu tego samego miesiąca musimy wykonać jedną transakcję kartą lub BLIK na dowolną kwotę.

Co zyskujemy w zamian? Zupełnie darmowe prowadzenie konta oraz brak opłat za kartę oraz wypłatę gotówki z wszystkich bankomatów w Polsce.

A co jeśli nie spełnimy wyżej wymienionych warunków?

Wówczas, prowadzenie konta wyniesie nas 7 zł za miesiąc, opłata za używanie karty to 9 zł, a wypłaty gotówki z bankomatów w kraju, poza placówkami banku, będą nas kosztować 5 zł. Wciąż zupełnie za darmo możemy jednak wykonywać przelewy przy pomocy serwisu internetowego lub aplikacji Credit Agricole.

Bankowość internetowa i aplikacje mobilne

Aby ułatwić swoim klientom zarządzanie finansami, Credit Agricole przygotował specjalne systemy umożliwiające bezpieczne i wygodne korzystanie z usług bankowych w ramach bankowości elektronicznej. Należą do nich:

 • Serwis internetowy CA24 – w pełni funkcjonalny system bankowości internetowej, umożliwiający m.in. wykonywanie bezpłatnych przelewów i zleceń stałych, doładowanie telefonu oraz dostęp do wyciągów elektronicznych;
 • Serwis mobilny CA24 – czytelna i intuicyjna aplikacja działająca w systemie iOS, Android i Windows Phone;
 • Serwis telefoniczny CA24 – profesjonalne Contact Center.
powrót do menu ↑

Promocja 555 zł dla Ciebie

credit agricol promocja 555 złCredit Agricole ma ciekawą, długoterminową promocję dla nowych klientów, którzy założą Konto dla Ciebie w Credit Agricole do 31 marca 2023 r.

Dzięki niej można zgarnąć premię pieniężną sięgającą nawet 555 zł!

Przy czym trzeba się związać z bankiem na 20 miesięcy, ponieważ zdecydowana większość nagrody (50-500 zł w zależności od wyboru klienta) ma postać comiesięcznego 3-proc. money-backu (zwrotu) za transakcje kartą, telefonem (systemy Apple Pay, Google Pay), Blikiem i zegarkiem (Garmin, Fitbit). Reszta (55 zł) to bonus za otwarcie ROR-u.

Zobacz szczegóły promocji

powrót do menu ↑

CAsaver

Usługa CAsaver polega na automatycznym oszczędzaniu,  tzn. bank automatycznie zaokrągla kwoty transakcji dokonywanych kartą płatniczą, a środki z tych zaokrągleń przelewa na konto oszczędnościowe – Rachunek Oszczędzam.

Klient sam decyduje o wartości zaokrągleń – do 0,5 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł albo 10 zł.

Załóżmy, że wybrał przedostatnią wartość (5 zł). Wtedy przy transakcji kartą na np. 42,44 zł na Rachunek Oszczędzam powędruje 2,56 zł (a ROR zostanie obciążony 50 zł).

powrót do menu ↑

Zalety i wady

Niewątpliwą zaletą konta dla Ciebie w Credit Agricole jest możliwość zwolnienia z głównych opłat przy regularnym zasilaniu go kwotą 1000 zł i dokonywaniu min. 1 transakcji bezgotówkowej w miesiącu. Dzięki tego typu polityce, klienci z góry mogą założyć, ile w przeciągu miesiąca stracą pieniędzy na obsługę bankową.

Jasne zasady przedstawione przez Credit Agricole sprawiają, że oferta Konta dla Ciebie wydaje się być dość atrakcyjna. Klienci z góry wiedzą, jakie warunki muszą spełnić, aby korzystać z darmowego konta oraz poszczególnych premii oferowanych im przez bank. Zdecydowanie warto pochylić się zatem nad propozycją Credit Agricole i przeanalizować ją pod kątem naszych indywidualnych potrzeb.

Do pozostałych zalet można zaliczyć m.in.:

 • 555 zł premii w promocji dla nowych klientów,
 • bardzo wygodną bankowość elektroniczną. W zależności od życzenia klienta, możliwe jest skorzystanie z profesjonalnej infolinii, solidnie skonstruowanej strony internetowej lub funkcjonalnej aplikacji mobilnej;
 • ciekawy zestaw usług dodatkowych oraz możliwości oszczędzania (CAsaver).

Konto dla Ciebie Credit Agricole może być świetną alternatywną dla tych, którzy poszukują banku stabilnego i solidnego, a jednocześnie nowoczesnego i mobilnego. Warto jednak pamiętać o tym, że Credit Agricole ma stosunkowo duże opłaty obejmujące bankowość międzynarodową – za wypłatę w zagranicznych bankomatach lub przelewy zagraniczne trzeba zapłacić.

Konto oferuje dostęp do usługi “CAsaver” polegającej na zaokrąglaniu w górę wszystkich transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą płatniczą do konta.
Środki z zaokrąglenia są przekazywane (bez dodatkowych opłat) na korzystanie oprocentowany, wybrany przez Ciebie Rachunek Oszczędzam.

Konto dla Ciebie

PROMOCJA: Do 555 zł dla Ciebie

+ 555 zł premii
Promocja zakończona

Wszystkich użytkowników prosimy o opinie o Credit Agricole. Czy konta bankowe Credit Agricole są godne polecenia? A może zauważyliście jakie dodatkowe opłaty lub haczyki? Prosimy o wasze komentarze i oceny poniżej.

5.5 Ocena Łączna
18 opinie
Konto dla Ciebie

8.5Ocena Redakcji
Wysokość opłat
8
Bankowość internetowa i mobilna
8
Dodatkowe korzyści
9.5
3.9Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
3.9
Bankowość internetowa i mobilna
4.6
Dodatkowe korzyści
3.4
ZALETY
 • Konto całkowicie darmowe przy wpływie min. 1000 zł i 1 transakcji kartą w miesiącu
 • Możliwość zyskania dodatkowej premii za założenie konta w promocjach 555 zł Credit Agricole
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze

Tags:

22 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  J.J. 16 Październik 2023 17:46

  Chwala sie opcja odroczenia splat kredytu, po wyslaniu ogromnego wypracowania i probie odroczenia o doslownie 2 miesiace dostalem po 2 tygodniach odpowiedz iz nie wypelnilem dokladnie formularza, i mam to zrobic ponownie. PONOWNIE CZEKAC 2 TYGODNIE NA TAKA SAMA ODPOWIEDZ MIMO ZE DOSLOWNIE KAZDY SZCZEGOL BYL WYPELNIONY. Generalnie taki syf ze gorzej sie nie da. Nawet nikt z tego zalosnego banku nie zechcial zadzwonic tylko dostalem smsa z zalosnym powodem odrzucenia wniosku mimo terminowych splat od prawie 2 lat. Trzymac sie z dala i nie brac tam zadnych kredytow ani nie zakladac kont bo to zwykly scierwo-bank co tylko przewala ludzi w reklamach jaki to jest cudowny itd. a przyjdzie co do czego to sie okazuje jaka jest prawda. Pozdrawiam.

 2. Odpowiedz
  Karolina 12 Kwiecień 2023 12:32
  1
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  40

  Gorąco nie polecam tego banku. Jako osoba posiadająca konta w wielu bankach, CA to nieśmieszny żart.

  Na otwarcie konta skusiłam się z mężem przez atrakcyjne oprocentowanie lokaty. Aby ją otworzyć konieczne było otwarcie konta.
  Otwarlismy 2 konta pod 2 promocyjne lokaty.

  Pierwszy problem – zapytaliśmy sie, czy jest możliwość niezamawiania karty do konta, w celu uniknięcia opłat. Wiedzieliśmy że nie będziemy nimi płacić. Pani w oddziale powiedziała nam, że nie ma takiej możliwości – co jest nieprawdą. Karty dezaktywowaliśmy kilka miesięcy później.

  W trakcie rozmowy, pani udzieliła nam BŁĘDNYCH informacji o warunkach darmowego konta i karty. Cały czas była mowa o 2 transakcjach per karta żeby trzymać darmowe konto oraz przelewu na 1000 zł per konto, żeby uniknąć opłaty 9 zł za jego prowadzenie. W oddziale zadaliśmy wyraźnie (!!!) pani pytanie czy przelewy mogą być między kontami CA, z jednego konta na 2. Pani odpowiedziała, że tak! Robimy tak w innych bankach i nie było z tym problemu.

  Konta założone w październiku.
  W listopadzie pierwsze niespodziewane pobrania – 6 zł. Grudzień to samo. Po wizycie w innym oddziale pani udzieliła nam informacji, że to opłata za SMS, na które świadomie nie udzielaliśmy zgody W trakcie mojej wizyty udało mi się dezaktywować SMS dla mojego konta, ale dla pelnomicnitwa nie – pani nie potrafiła tego zrobić, bo ,,teoretycznie może pani dezaktywować powiadomienia jako pełnomocnik, ale w systemie nie widze teraz takiej opcji. Musiałby przyjść mąż bezpośrednio”. Co to w ogóle za informacja i co mówi o banku!? Mąż następnego dnia szedł dodatkowo sam.

  To nie koniec przygód
  W następnym miesiącu ponownie pobrane 2 razy po 6 zł, mimo dezaktywowania.
  W listopadzie i grudniu robiliśmy przelewy i transakcje według wytycznych. W styczniu przyszło pierwsze pobranie 3 razy po 9 zl – za użytkowanie w grudniu 2 kart i 1 konta. Mimo spełnienia warunków.
  Luty i marzec to samo.

  Przez ten czas nie śledziliśmy dokładnie aktywności na koncie, co było błędem – bo nagle po wejściu mieliśmy debet kilkudziesięciu złotych

  Wybraliśmy się do oddziału żeby wyjaśnić i zażądać zwrotu. Pani w oddziale sprawdziła i sama POTWIERDZIŁA że nie było podstaw do pobrania środków. I żebyśmy napisali reklamację przez stronę internetową. To także zrobiliśmy.

  Pierwsza odpowiedź – postanowiony zwrot ,,w trosce o dobrą przyszłą współpracę” w wysokości 18 zł.

  Co jest chore – 4 wizyty w oddzialach, stanie po 30 minut w kolejkach i najlepsze – suma kosztów (nieświadomych po naszej stronie!!) 117 zł

  W zeszłym miesiącu byliśmy dezaktywować karty do konta. Wtedy zadaliśmy pani w oddziale pytanie czy w takim razie wystarczy już tylko przelew na konta, nie trzeba już żadnych transakcji. Pani na to – TAK. W kwietniu pobrane 2 razy 9 zł, bo mimo zamkniętych kart nie wykonaliśmy transakcji bezgotówkowej. Uczciwie mówiac, błedem było niedoręczenie w tabeli opłat, ale ślepe posłuchanie DORADCY W ODDZIALE. W zasadzie 4 różnych, z których żaden nie był w stanie udzielić nam jednoznacznych wytycznych.

  Z reklamacji dowiedzieliśmy się tylko NARESZCIE że opłaty za konto były naliczane, bo przelew nie może być WEWNĘTRZNY (pozdrowienia dla pań w oddziale) 🙁

  Po zwrocie jednorazowym 18 zł, ponowna reklamacja z opisami powyższych sytuacji, pobrań z kont.
  Odpowiedź: Przeprowadziliśmy postępowanie wyjaśniające. Analiza nie wykazała aby pracownik postępował w sposób nieodpowiedni. Doradca wyraził chęć pomocy i wyjaśnienia opłat naliczanych za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty.
  Kwestię sporną precyzuje Tabela opłat i prowizji.
  Jeżeli doszło do nieporozumienia – serdecznie przepraszamy.
  Postanowiliśmy o zwrocie pobranej opłaty za prowadzenie konta z dnia 05-03-2023 r. Kwotę 9 PLN udostępnimy na Pani rachunku do 2023-04-19.

  Bilans: Credit Agricole + 117 zł
  Zwrot z laską o powodzenie przyszłej współpracy łącznie 18 + 9 zł = 27 zł.

  Na rzecz Credit Agricole stracone bezpodstawnie 90 zł. 2 długie reklamacje, 2 kontakty z infolinią i 4 półgodzinne wizyty w oddziałach.

  Płakać mi się chce jak to podsumowywuję.
  Ale serdecznie dziękuję za zwrot całych 27 zł i przeprosiny ze strony banku 🙂

  Nie polecamy i każdemu z czystym sercem będziemy odradzać, trzymanie fajnych lokat nie jest warte tych wszystkich nerwów.

  + ZALETY: Fajna lokata, ale niewarta powyższych nerwów
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Aneta 14 Marzec 2023 19:42
  2
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  30

  Premia do 555 zł to jest jakaś kpina w ich wykonaniu – trzymali się swoich regulaminowych obietnic całe trzy miesiące… Czwarty miesiąc warunki wszystkie spełnione, a cash-backu brak – złożona reklamacja i reakcja po tygodniu, zwrot zrobiony. Kolejny miesiąc – to samo, znów reklamacja, mija 14-sty dzień – brak jakiejkolwiek reakcji, jakby tym razem specjalnie grali na czas i trzymali się 30-dniowego czasu na odpowiedź? I po co kusić takimi promocjami, z których się nie wywiązują? Zostaje tylko zlikwidować konto i założyć w innym banku, bo CA jak się okazuje nie jest godne polecenia, olewa klienta i w “głębokim poważaniu” ma własne regulaminy…

  Pomocne(5) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 4. Odpowiedz
  piot 6 Marzec 2023 17:47

  nie polecam, jak wielu z nas, nacielismy się na to, że nie było zgody marketingowe…parodia.

 5. Odpowiedz
  Stanislaw 25 Sierpień 2022 17:51
  1.3
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  0

  Premię 555 zł można włożyć między bajki.Spełniłem wszystkie wymagania.Na reklamację odpowiedzieli że dostanę
  figę z makiem bo nie podpisałem zgód marketingowych,mimo to że za przejście z innego banku z automatu należy się 55 zł.Bez powiadomiwnia włączają uslugę SMS koszt 6żł miesięcznie i przy małej lokacie trzeba płacić za to że
  mamy u nich pieniądze.

  Pomocne(14) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  Paweł 7 Luty 2021 23:35
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  wg mnie bank jest w ok; konto (z małą przerwą) mam jeszcze od czasów Lukas Banku; w kocie brak opłat – wystarczy spełnić 2 warunki: wpłata na konto 1000 zł i jedna płatność kartą lub blikiem w miesiącu; ja jestem zadowolonym klientem, a konta miałem w różnych bankach

  + ZALETY: - przelewy zlecone do godziny 14:00 realizowane tego samego dnia - wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce - możliwość płatności kartą przy użyciu telefonu - przyjazna aplikacja mobilna - płatność kartą w internecie - brak opłat za prowadzenie konta i karty po spełnieniu warunków - wygodne oszczędzanie z CAsave -klub rabatowy
  - WADY: - promocje głównie dla nowych klientów - troszkę kuleje obsługa klienta, ale większość spraw do załatwienia bez problemu
  Pomocne(16) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Marcin 22 Lipiec 2020 10:33

  obiecywali 300 zł za założenie konta przy wpływie miesięcznym 1000 zł z dowolnego konta. W styczniu po upomnieniu dali 100 zł. Nie dali obowiązku wpłaty od pracodawcy. Teraz, że przelew z konta właściciela z innego banku nie upoważnia do premii. Odmówiłem telefonicznie opłatę za SMS i co naliczają. Omijać z daleka !!!!

 8. Odpowiedz
  Ewa 7 Lipiec 2020 16:12
  0.65
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  10

  Witam to najgorszy bank z jakim mialam doczynie w swoim życiu. Kolejki zawsze bardzo długie. A Panie kreca sie z miejsca na miejsce zamiast obsługiwać. Kiedy bym nie poszla nigdy nie maja waluty obcej przy sobie i zawsze znikaja na minimum 15 min. niby ida po ta walute nawet 5 min po otwarciu placowki. Do tego oddzialu nie mozna sie dodzwonic bo nigdzie nie ma numeru telefonu. Telefonicznie też się nie da załatwić. Opłaty pobierane nie wiadomo za co. Nawet z zamknięciem konta problem. Nie polecam

  - WADY: Niekompetentni pracownicy
  Pomocne(27) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Eryk 18 Styczeń 2022 18:17

   Placówka jest do obsługi tu i teraz,telefonicznie kiedy mają cię obsługiwać? Druga sprawa, euro należy awizować,trzy dni przed,jest informacja w regulaminie.Naucz się czytać tak dobrze i szybko jak piszesz komenatarze w internecie.

 9. Odpowiedz
  M. 13 Styczeń 2020 12:51
  0.3
  Wysokość opłat
  0
  Bankowość internetowa i mobilna
  20
  Dodatkowe korzyści
  0

  Opłaty za prowadzenie konta niemal kuriozalne, bank księguje transakcje z opóźnieniem a potem nalicza opłaty bo przecież sumuje się miesiąc kalendarzowy. Obsługa zarówno w punkcie stacjonarnym jak i telefoniczna nader niekompetentna. Regulamin swoje, w placówce co innego, a przez telefon jeszcze inaczej. Człowiek myśli, że spełnia warunki, a one niemal przy każdej konfrontacji są inne. Jeszcze jakieś dodatkowo płatne usługi, np sms. której nie da się na wstępie wyłączyć. Przy dostarczającym wpływie na konto pobierane są opłaty za wybranie z Euronetu (przykład: wybrałam pieniądze 1 dnia miesiąca, a zatem jest to nowy miesiąc kalendarzowy i nie było wpływu min. 1000 zł, choć na koncie ponad 2tys.) Podobnie z opłatami przy koncie oszczędnościowym. Wszystko Ci wcisną, każdą promocję, a potem odbiorą poniesione koszty z nawiązką. Nie polecam.

  - WADY: Wysokie opłaty za prowadzenie konta oraz dodatkowe usługi (są włączane automatycznie), obsługa klienta,
  Pomocne(39) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  Piotrek 26 Marzec 2019 21:36
  3.65
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  60

  Coś wam pokażę, złozyłem konto w marcu 2019r, na stronie głównej banku jest taki zapis
  Podstawowe informacje o koncie:
  0 zł za prowadzenie konta
  0 zł za kartę wielowalutową do konta
  0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  Powyższe trzy warunki obowiązują, jeżeli co miesiąc na Twoje konto wpłynie minimum 1 000 zł i wykonasz 1 płatność kartą lub BLIK. poczytałem , przesłałem sobie ponad 1000zł zapłaciłem kartą, raz, drugi czyli spełniłem warunki banku, patrzę za jakiś czas a tu bach 5zł potrącono pozniej znowu 5 zł (za wybranie gotówki z bankomatu obcego) mysle jaki grzyb co jest grane? miało być za 0 zł złozyłem reklamacje i mam odpowiedz kuriozum ,cyt ”zgodnie z Tabelą Opłat i Prowizji warunkiem do zwolnienia z opłaty za wypłatę z bankomatów jest zapewnienie wpływu
  w poprzednim miesiącu kalendarzowym w wysokości min. 1000zł i zapewnienie co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej.
  Założył Pan konto 12 marca, więc ten warunek nie mógł zostać spełniony.” reasumując, bank pobierze mi prowizje za każde wybranie gotówki z bankomatu, ściągnie opłatę za konto, bo….. w lutym- jak jeszcze nie miałem konta nie spełniłem wymogów banku 🙂 jak myślicie strzygą nas w żywe oczy??

  + ZALETY: Fajna i funkcjonalna apk-a
  - WADY: Obsługa zdalna czyli reklamacje etc na poziomie innych banków nastawionych na żyłowanie klientów.
  Pomocne(83) Niepomocne(20)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 11. Odpowiedz
  dibros 4 Maj 2018 01:26
  4.3
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  60

  Z bankiem Credit Agricole związany jestem od czterech lat, wcześniej korzystałem z GetinBanku (stara sprawa, można powiedzieć od 2000r) oraz PKO. We wszystkich wymienionych prowadziłem rachunki podstawowe tzw. ROR. Jest to pierwszy bank z którego jestem naprawdę zadowolony. Pełen profesjonalizm i niezawodność jeśli chodzi o stronę techniczną (CA24, serwis telef.) oraz kulturę obsługi w oddziałach w moim mieście. Sporadycznie, gdy się zagapię, zapłacę te 7zł ale z tym bankiem czuję się pewnie -będąc w każdej “dziurze” swobodnie korzystam z bankomatów zaś stan konta CAsaver często mile zaskakuje. Tylko te zaokrąglenia do wielokrotności 5zł powodują zabawne dokupowanie jakiś batoników. Ja śmiało POLECAM dla “szarego człowieka”.

  + ZALETY: Klub Rabatowy
  Pomocne(17) Niepomocne(37)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  aga 1 Maj 2017 23:18
  3.5
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  100

  Jestem upoważniona do męża konta a nie mogę założyć konta online.Mój mąż musi zgłosić się osobiście w banku i nie pomogło tłumaczenie że nie da rady bo jest schorowany i nie jest w stanie.Pytam po co mi to upoważnienie?

  Pomocne(23) Niepomocne(16)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  jaro 24 Kwiecień 2017 22:00
  1.5
  Wysokość opłat
  40
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  10

  Najdrozszy bank w jakim mialem konto, po pierwsze co miesiac 5 zł za uzytkowanie, po drugie ten ich bezplatny bankomat istnieje tylko w teorii, bo w moim 20 tys miasteczku nie mam zadnego bankomatu obslugujacego ten bank, wszystko platne tj 7zł plus jakis tam procent od wysokosci sumy, wiec wyplacajac 300zł mozemy zaplacic nawet kilkanascie zlotych prowizji, po trzecie skoro nie ma ich bankomatu to o samym punkcie obslugi w poblizu nie ma co marzyć, wiec aby wplacic lub bezplatnie wyplacic pieniadze musze jechac ok 20km do centrum ponad 300tys miasta. Konto mam od 2004r i od nowego roku się z nim żegnam, a zmiany w regulaminie i oprocentowaniu przysylają na maila kilka razy w miesiącu, tak aby czlowiek sie nie polapał, już nawet tego nie czytam. Odradzam, nie wiem jak jest obecnie w innych bankach, ale gorzej byc na pewno nie moze.

  Pomocne(24) Niepomocne(23)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  Markos 24 Luty 2017 19:19
  2.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Witam,

  przymierzam się do założenia konta osobistego w credit agricole. Jakie macie opinie o tym banku i tym koncie?
  Zależy mi na koncie z darmowymi przelewami i przyzwoitym oprocentowaniu.
  Dodam, że mam kredytówkę w ca i kredyt mieszkaniowy tamże.

  Pomocne(68) Niepomocne(17)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 15. Odpowiedz
  krzysztof 3 Styczeń 2017 06:50
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  nie mogę polecić.
  jestem klientem od 2002 roku (jeszcze Lukas)
  dziś bank lojalność i staż ma w głębokim poważaniu.
  ciągłe próby wyłudzania pieniędzy pod różnymi pretekstami oczywiście poparte zmianami regulaminu. Wszystkie swoje środki już od dawna przekierowałem do innych banków. aktualnie jestem w trakcie zamykania konta.
  Najbardziej ciekawi mnie w tej polityce to że dla nowych klientów są korzystne warunki, a dla aktualnych… – przecież są – Dyrektorom od marketingu zdrowia życzę!!!

  Pomocne(29) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  Tomas 24 Maj 2016 15:15
  1.15
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  10

  Ogólnie, do póki konto w CA było podstawowym i były wpływy od pracodawcy+ wykonywane regularnie płatności kartą, nie miałem opłat. Teraz, prowadzenie konta 6 zł, użytkowanie karty 5. Druga sprawa to jakość wykonania kart debetowych. Po roku użytkowania zaczynam mieć ze swoją problem. Ostatnio przy próbie zapłaty, Pani w kasie poinformowała mnie, że mam brak środków. Jako że miałem możliwość odpalenia na tablecie konta, wiedziałem że tak nie jest, to podjąłem jeszcze 2 próby. Niestety. Nie udało się. Na szczęście dojechała do mnie żona ze swoją kartą do tego samego konta ( znacznie nowsza) i udało się nią zapłacić. Dodam, że karta z portfela jest wyciągana jedynie w momencie potrzeby jej użycia. Nie jest noszona sama w spodniach, więc o zniszczeniu karty poprzez nieszanowanie jej nie ma mowy. Po prostu jest wykonana z kiepskich materiałów.

  Pomocne(19) Niepomocne(10)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 17. Odpowiedz
  Darko 12 Kwiecień 2016 13:48
  1.5
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  60
  Dodatkowe korzyści
  10

  Wiele lat korzystałem z konta w Lukasbanku i z grubsza było wszystko ok. Po przejęciu przez Francuzów też na początku było normalnie, aż tu patrzę w tym miesiącu że naliczyli mi za prowadzenie konta 25 zł. Miałem to konto za darmo z uwagi na wpływy przekraczające 3000 zł. teraz by mieć je za darmo musiał bym generować obroty na koncie powyżej 10 000 zł. Różne bzdetne informacje potrafili przysłać pocztą do domu ale informację o podniesieniu opłat już nie. Oczywiście mógł bym generować sztucznie ruch na koncie i uzyskać obroty 10k zł. ale tak mnie zdenerwowało to zdzierstwo, że właśnie założyłem przez internet konto w innym banku, a po obiedzie jadę dać wymówienie. Ten bank trafia na moją czarną listę banków z którymi nie chcę mieć nic do czynienie.

  Pomocne(27) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
  • Odpowiedz
   Rafał 18 Styczeń 2022 18:23

   A jaki problem żeby zmienić pakiet konta ? Przecież można co miesiąc sobie zmieniać pakiet konta na jaki się chce.Mozna samemu ,można na infolini ,dwa kliknięcia ? Ciężko się myśli ,prawda ?

 18. Odpowiedz
  Leszek 12 Luty 2014 15:45
  2
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  40

  W lukasie oraz w w tym agricole…. (trudno nawet wpisać stronę www.) do sierpnia 2013r. konto było darmowe przy spełnieniu określonych, minimalnych wymagań – stan konta, korzystanie z tokena i karty bankomatowej. Aktualnie przewróciło im się w głowach: nie ważne ile masz na koncie, nie ważne ile wydajesz miesięcznie płacąc kartą oraz korzystając z tokena – PŁAĆ IM ZA SAM FAKT ŻE OBRACAJĄ TWOIMI PIENIĘDZMI. To jest albo nieporozumienie (mówiąc bardzo delikatnie), albo zwykłe chamstwo czyli ordynarne wykorzystywanie każdego z nas w istniejącym systemie politycznym. NIE DAJMY SIĘ. NIKT NAS NIE ZMUSZA PRAWNIE DO KORZYSTANIA Z ICH KONTA.

  Pomocne(15) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  pioczel 20 Styczeń 2014 16:20
  1.5
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  30

  po kilkunastu latach korzystania oczywiście jeszcze lukas ,zamykam ten syf 20.01.2014,są inne zdecydowanie lepsze banki które nie naliczją dziwnych opłat ,tokeny sreny ,płatne karty ,CA ma już chyba najdroższe kredyty na rynku-czasami człowiek jest zmuszony wziąść parę tysiaków a tu zonk bo ubezpieczenie ,srenia ,drogie prowizje itp

  Pomocne(11) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  leszek 20 Kwiecień 2013 16:04
  1.15
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  20

  Mam konto od 14 lat. Założyłem jeszcze w Lukas banku. Średnio na koncie mam 15 tys.zł. Wykonuję stałe przelewy na kwotę ca. 1,8 tys.zł miesięcznie oraz płacę kartą za minimum 900 zł. miesięcznie. Mają stałe wpływy na konto ca.5 tys. zł. Konto nie jest oprocentowane. MAŁO IM TEGO. Cały czas zarabiają, ale jeszcze im mało. Przedstawione nowe warunki od sierpnia 2013r. są dla mnie poniżające. NIE BĘDĘ PŁACIŁ IM HARACZU – REZYGNUJĘ Z ICH USŁUG !!!!. Nie radzę nikomu korzystać z ich warunków.

  Pomocne(25) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0