Lokata Horyzont Zysku

Dodaj do porównywarki

Lokata Horyzont Zysku do 6% to tylko jedna z kilku atrakcyjnych propozycji depozytowych Banku Millennium. Znajdziemy tam też dobrze oprocentowane oferty na krótki termin. A nowi klienci mogą do tego zainkasować 400 zł premii za otwarcie ROR-u.

Bank Millennium jest średniej wielkości bankiem uniwersalnym. Pod względem wielkości zajmuje siódme miejsce na rynku. Jego pakiet większościowy należy do Banco Comercial Portugues.

Znakiem rozpoznawczym Banku Millennium jest dobra oferta depozytowa. Składają się na nią m.in. lokaty, które podlegają ochronie BFG. Zakres gwarancji wynosi równowartość 100 tys. euro w złotych.

Oprocentowanie

W ofercie Banku Millennium znajdziemy m.in. Lokatę Horyzont Zysku. To depozyt na nowe środki dostępny w trzech terminach zapadalności:

 • 6 miesięcy – z oprocentowaniem 6,0% w skali roku,
 • 12 miesięcy – 5,5%,
 • 18 miesięcy – 5,0%.

Specyfikacja lokaty

Nazwa banku
Millennium Bank
Nazwa lokaty
Lokata Horyzont Zysku

Warunki lokaty

Oprocentowanie
6,0%
Okres lokaty
6 miesięcy
Minimalna kwota
1000
Maksymalna kwota
brak limitu

Dodatkowe informacje

Klient
nowy i obecny
Konto osobiste (ROR)
wymagane konto
Zerwanie lokaty przez czasem
utrata odsetek

powrót do menu ↑

Warunki

Lokata Horyzont Zysku jest nieodnawialna. Do jej założenia niezbędne jest konto osobiste. Jeden klient może założyć dowolną liczbę lokat, o ile zapewni nowe środki. Czym one są?

Chodzi o nadwyżkę względem salda na rachunkach bieżących, oszczędnościowych, technicznych, lokatach terminowych i produktach strukturyzowanych w porównaniu ze stanem z 7 lutego  2023 r. Brak jest limitów kwotowych.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 400 zł za założenie konta

millenium promocja 400 złZałożenie Lokaty Horyzont Zysku wymaga posiadania lub otwarcia ROR-u. Może to być konto Millennium 360°.

Jego prowadzenie kosztuje 11 zł miesięcznie. Opłaty unika się pod warunkiem wykonania kartą albo Blikiem pięciu płatności bezgotówkowych w miesiącu.

Jeśli nie korzystamy jeszcze z usług Banku Millennium, możemy zyskać premię 400 zł za otwarcie tam konta Millennium 360° (zrobimy to całkowicie przez internet, wykonując selfie, albo przez kuriera).

W tym celu powinniśmy:

 • w ciągu 14 dni od założenia konta, zasilić go kwotą min. 1000 zł,
 • do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy aktywować aplikację mobilną oraz wykonać kartą 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę oraz
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy: zalogować się do aplikacji mobilnej, zapewnić wpływ 1000 zł i wykonać kartą pięć płatności o dowolnej wartości.

Pełna analiza promocji dostępna jest tutaj.

powrót do menu ↑

Jak założyć Lokatę Horyzont Zysku?

Będąc już posiadaczem konta osobistego w Banku Millennium, lokatę Horyzont Zysku założyć można w oddziale albo systemie transakcyjnym Millenet. Wystarczy zalogować się na swoje konto do bankowości internetowej, a następnie:

 • przejść do sekcji Moje finanse,
 • wybrać zakładkę Lokaty,
 • kliknąć „nowa lokata” i wybrać Lokatę Horyzont Zysku.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Lokata Horyzont Zysku to jedna z lepszych propozycji depozytowych Banku Millennium, bo zapewnia do 7% odsetek. Jednak dla krótszych okresów bardziej opłaca się założyć Konto Oszczędnościowe Profit ze stawką 6-7,5% (nie mrozimy środków, bo możemy po nie sięgnąć w każdej chwili). Ciekawą opcją jest też miesięczna Lokata Urodzinowa (7% do 25000 zł) oraz Lokata Mobilna (6% do 25000 zł)

A jeśli nie korzystamy jeszcze z usług Banku Millennium, to zysk z depozytu łatwo powiększymy o premię 400 zł za założenie konta osobistego.

Konto Millennium 360 + Lokata Horyzont Zysku

5-6% | od 1000 zł | 6, 12 i 18 miesęcy

9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Lokata Horyzont Zysku

9Ocena Redakcji
Ocena lokaty
9
10Ocena Użytkowników
Ocena lokaty
10
ZALETY
 • Brak kwoty maksymalnej
WADY
 • Tylko dla nowych środków
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0