Goodie – co to jest? Jak działa cashback? Jak dostać 10 zł na start w promocji?

Aktualizacja - 2024.01.20

Platforma goodie dostępna w formie strony internetowej i aplikacji mobilnej pomaga kupować taniej i jeszcze na tym zarabiać. Ale oprócz money-backu za transakcje online oferuje kilka innych przydatnych funkcji, które składają się na smart shopping.

Banki już dawno przestały być tylko dostarczycielami usług finansowych. W dobie niskich stóp procentowych szukają innych źródeł dochodów.

Wykorzystują do tego postęp technologiczny, który idzie w parze z upowszechnianiem się internetu. Wraz z podmiotami z różnych branż tworzą całe ekosystemy, by z jednej strony ułatwiać życie klientom, a z drugiej – jeszcze bardziej wiązać ich ze sobą i czerpać z tego profity finansowe. Świetnym przykładem jest goodie.

Co to jest goodie?

Goodie to platforma zakupowa pod postacią strony internetowej i aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. Stworzyła ją w 2016 r. spółka należąca do Banku Millennium.

Najkrócej rzecz ujmując, goodie służy do tzw. smart shoppingu. Po założeniu profilu na stronie goodie.pl lub zainstalowaniu aplikacji można:

 • przeglądać zniżki i okazje w sklepach tradycyjnych i internetowych oraz restauracjach i galeriach handlowych wg zdefiniowanych preferencji,
 • otrzymywać informacje o promocjach organizowanych przez obserwowane marki,
 • zakładać i dodawać karty lojalnościowe największych galerii handlowych,
 • przeglądać gazetki reklamowe sieci wielkopowierzchniowych,
 • tworzyć i udostępniać listy zakupów,
 • korzystać z kodów rabatowych dostępnych tylko użytkownikom goodie,
 • otrzymywać zwrot za zakupy internetowe (goodie cashback),
 • zamawiać spersonalizowane e-karty podarunkowe i płacić nimi za zakupy online oraz w sklepach stacjonarnych.
powrót do menu ↑

Promocja 10 zł na start

W ramach akcji specjalnej dla nowych użytkowników goodie, można otrzymać aż 10 zł na powitanie oraz stały % zwrotu wartości swoich zakupów netto (bez kosztów dostawy). Procent zwrotu jest zależny od marki.

Jak dostać 10 zł na start? Należy:

 1. Zarejestrować się na stronie  goodie, przez  stronę promocji z kodem lub podać kod TANIEKONTO ,
 2. W ciągu 30 dni od rejestracji wyszukać swoją ulubiona markę, oznaczoną symbolem “CASHBACK”, a następnie kliknąć “PRZEJDŹ DO SKLEPU”
 3. Po przejściu na stronę sklepu złożyć zamówienie za min. 80 zł.
 4. Wkrótce na Twoje konto w goodie zostanie naliczony zwrot 10 zł i nawet do 25% od wydanych środków (bez kosztów dostawy) w zależności od stawki cashback w danym sklepie.
powrót do menu ↑

Aplikacja goodie

Z wyjątkiem kart podarunkowych wszystkie funkcje dostępne są zarówno na stronie, jak i w aplikacji mobilnej. Tę ostatnią można bezpłatnie pobrać na urządzenia z Androidem oraz iOS-em.

Aplikacja goodie wykorzystuje geolokalizację, więc użytkownik mający ze sobą smartfon podłączony do internetu jest informowany o promocjach, zniżkach i rabatach dostępnych w mijanych punktach handlowo-usługowych. Sklepy czy produkty można w niej wyszukiwać również za pomocą komend głosowych.

powrót do menu ↑

Jak działa cashback?

Goodie umożliwia cashback czyli otrzymywanie zwrotu za zakupy. Wysokość premii pieniężnej dochodzi nawet do 25 proc. wartości zamówienia netto (bez kosztów dostawy). Przeważnie jest to 2-15 proc.

By otrzymać cashback, należy:

1Zalogować się na konto w goodie
2Odnaleźć na stronie lub w aplikacji interesujący produkt, sklep bądź markę,
3Przejść do sklepu partnerskiego, klikając „Przejdź do sklepu”

Firmy biorące udział w programie premiowym są oznaczone specjalnym symbolem. To wyklucza ryzyko pomyłek czy niewiedzy. Użytkownik jeszcze przed dokonaniem transakcji ma więc pewność, że otrzyma bonus pieniężny.

4Opłacić zamówienie.

Zwrot jest naliczany nawet wtedy, gdy użytkownik platformy skorzysta z rabatów i zniżek udzielanych niezależnie przez dany sklep.

Uwaga! Na czas zakupów lepiej wyłączyć tzw. adblocki. Ich działanie może sprawić, że klient nie zostanie poprawnie zidentyfikowany. W efekcie cashback nie zostanie mu przyznany.

powrót do menu ↑

Konto goodie cashback

Premia w formie punktów, które zamienia się na pieniądze wg przelicznika 1:1, trafia automatycznie na konto goodie cashback w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych od wykonania transakcji. Jednak będzie ją można wypłacić dopiero, gdy zmieni status z „oczekującej” na „zatwierdzoną”. To trwa 30-90 dni.

W tym czasie sklep potwierdza poprawność transakcji. Chodzi o to, że klient mógłby zwrócić zakupiony towar. Partnerzy platformy bronią się więc przed próbami wyłudzeń.

Punkty są ważne przez 12 miesięcy od ich przyznania. Wypłata środków z konta goodie cashback jest możliwa po uzbieraniu 21 pkt, czyli gdy saldo wyniesie min. 21 zł.

Pieniądze można przelać na dowolne konto bankowe w Polsce. Transfer jest bezpłatny, a operator platformy realizuje go w ciągu trzech dni roboczych.

Ważne! Od jednorazowych wypłat poniżej 2000 zł nie trzeba odprowadzać podatku dochodowego ani wykazywać premii w zeznaniu podatkowym.

cashback goodie

 

powrót do menu ↑

Sklepy

Platforma smartshoppingowa goodie współpracuje z ok. 1000 sklepów internetowych z wielu branż. Za jej pośrednictwem można kupić np. odzież i obuwie, elektronikę, sprzęt RTV i AGD, artykuły wyposażenia domu, dobra FMCG, jedzenie, produkty spożywcze.

W goodie znajdziemy znane marki. Do jej partnerów należą m.in. Allegro, Lidl, AliExpress, KFC, Pyszne.pl, RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Auchan, Carrefour, CCC, e-obuwie, Zalando czy Frisco.

Sklep Money-back
Allegro max 3%
AliExpress max 9%
Pyszne.pl 4%
KFC max 6,5%
RTV Euro AGD 2,5%
Smyk 3%
Media Expert 2%
Lidl 4,5%
CCC 6,5%
Media Markt 2%
Zalando max 14%
OleOle! 2,5%
Avans 21 zł
Frisco max 5%
e-obuwie 8%
4Home 6%
Auchan Direct max 12 zł
Home&You 4,8%
Adidas 5%
Agata Meble 4%
Abra 5%
Black Red White 5%
Booking.com 4%
Play max 82 zł
Puma 6%
Deichmann 8%

Allegro

W zależności od kategorii zakupów, dokonując transakcji na Allegro przez Goodie, można odzyskać do 3 proc. wydanej kwoty.

Uwaga! Niektóre kategorie (np. suplementy diety i odżywki) są wyłączone z programu zwrotów. To samo dotyczy zakupów w formie licytacji.

Cashback allegro naliczany jest od ceny netto przedmiotu. Nie obejmuje kosztów dostawy ani innych opłat związanych z transakcją. W przypadku zakupów u sprzedawców zagranicznych mogą wystąpić niewielkie różnice w kwocie premii, które wynikają z przewalutowania wydanej sumy.

AliExpress

W zależności od kategorii zakupów na AliExpress money-back wynosi do 9 proc. Szczegółowo wygląda to tak:

 • 9,00% – Akcesoria do telefonów komórkowych
 • 9,00% – Artykuły ogrodnicze
 • 3,00% – Dyski zewnętrzne
 • 3,00% – Komputery stacjonarne
 • 9,00% – Maksymalny zwrot w każdej kategorii może wynieść 50 USD
 • 3,00% – Pamięć wewnętrzna
 • 7,00% – Pozostałe kategorie
 • 3,00% – Sprzęt audio
 • 3,00% – Sprzęt komputerowy
 • 3,00% – Tablety
 • 3,00% – Telefony komórkowe
 • 9,00% – Ubrania
 • 9,00% – Wyposażenie wnętrz

Premia liczona jest od ceny netto, czyli nie obejmuje kosztów przesyłki ani podatku VAT.

Rejestracja transakcji trwa średnio 24 godziny. Z programu premiowego wyłączone są niektóre towary i usługi.

Po odebraniu zamówienia pamiętajmy, by zaznaczyć pole Confirm Order Received. W przeciwnym razie zwrot się nie naliczy. Tak samo będzie, jeśli zakupy zrobimy przez aplikację AliExpress.

powrót do menu ↑

Karta podarunkowa goodie

karta podarunkowa goodieGoodie wydaje również narzędzia płatnicze w postaci wirtualnych kart podarunkowych. Można je zasilić kwotą z przedziału 50-500 zł i płacić w internecie oraz sklepach stacjonarnych na terenie Polski.

Jednak aby móc realizować transakcje w punktach stacjonarnych, trzeba wcześniej zapisać e-kartę w jednym z dwóch portfeli cyfrowych. Do wyboru mamy Google Pay i Apple Pay.

Ważne! Kartę goodie wyrobimy wyłącznie w aplikacji. Tam znajdziemy też jej dane. Każdy instrument jest ważny przez 12 miesięcy od jego aktywowania.

Kartę można przekazać innej osobie jako prezent. W tym celu wysyła się jej link albo udostępnia wydruk z kodem QR.

Zobacz najlepsze okazje
HIT! Zgarnij ponad 1000 zł w promocjach bankowych

W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze promocje banków, które płacą za otwarcie konta online i proste aktywności.

9 Ocena Łączna
5 opinie
Goodie

9Ocena Redakcji
Ocena
7
3.6Ocena Użytkowników
Ocena
3.6
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze

25 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Sebastian 5 Styczeń 2024 09:06

  Totalne dno, odrzucają każda transakcję powyżej zwrotu do 5 groszy. Nie daje pisanie odwołań, ciągle tą samą śpiewka, transakcja anulowana, niezgodnie z zasadami, albo sklep nie potwierdził zakupu. Lepiej nie tracić zdrowia na to badziewie.

 2. Odpowiedz
  Anna 18 Wrzesień 2023 11:45

  Jak uzbierasz większą kwotę zablokują ci możliwość wypłaty. Nie odpowiadają w ogóle potem na twoje zapytania.

 3. Odpowiedz
  Piotr 10 Styczeń 2023 09:18

  małe transakcje oddają a jak jest już większa kwota do zwrotu to zawsze odrzucają bez powodu

 4. Odpowiedz
  AgnieszkaJ 29 Listopad 2022 11:20

  Na początku fajnie bo transakcje zatwierdzane, może ciut długo trzeba było czekać. Niby miało być 39 oczekiwania gdy napisałam dostałam info że tak naprawdę nawet 60 do 90. No ale kasa była. Potem zaczęły się schody i ciągła walka. Odpowiedzi na reklamacje że zkamany6regukamin. Po zapytaniu jaki, odpowiedź że sklep nie zatwierdził. A że ze sklepem byłam w kontakcie od pół roku bo już wcześniej prosiłam o zatwierdzanie transakcji, no to sklep się zdziwił. Bo według sklepu wszytko było zatwierdzane, a o Goodie zrobiło hmmmm

 5. Odpowiedz
  Piotr 26 Listopad 2022 16:46

  Takiego wałka jak goodie to ze świecą szukać. Bezproblemowo przechodzą tylko transakcje z Allegro (choć nie wszystkie, natomiast w moim przypadku niekoniecznie te najmniejsze, bo na kwoty po kilkaset złotych też przechodziły). Pozostałe sklepy – loteria, najczęściej seryjne odmowy. Transakcje albo się nie naliczają, albo giną albo nagle po kilku tygodniach są odrzucane z enigmatycznym “niezgodnie z zasadami” (jak może być niezgodnie z zasadami skoro link trackujący był – bo inaczej by się nie przypisało, zwrotu nie było, reklamacji nie było). Jakiekolwiek reklamacje są albo ignorowane albo zbywane formułkami ctrl+v. A już CCC to dosłownie przoduje w tych cashbackowych wałkach… Zdecydowanie nie polecam, zamierzam zamknąć konto i wymusić usuniecie danych osobowych (RODO).

 6. Odpowiedz
  Michał 11 Lipiec 2022 10:06
  Ocena
  50

  Małe kwoty jeszcze jako tako się potwierdzają, ale zmieniłem zdanie o goodie gdy nie naliczyli mi cashback ~300zł za zakup telefonu na ponad 6 tysięcy- weryfikacja 2 miesiące i cashback odrzucony. 2 reklamacje -również odrzucone.
  Najlepsze jest to że kupowałem 2 tańsze telefony ze strony samsung.pl i dla tańszych cashback przeszedł bez problemu. Tutaj też bez problemu pojawił się na stronie goodie sam (nie trzeba było ręcznie wpisywać) ale kwota była wyższa więc uznali pewnie że warto odrzucić. Podsumowując wybierasz dostawcę z lepszym % cashback od goodie, oni zbierają hajs a potem Ty zostajesz z niczym. NIE POLECAM

  + ZALETY: Dla małych kwot jeszcze jakoś działa
  - WADY: Wystarczy wyższy cashback i odrzucają bez powodu
  Pomocne(10) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Mick 26 Kwiecień 2022 22:21
  Ocena
  100

  Dno! Zatwierdzają transakcje po 3 miesiącach, ale tylko te o niskiej wartości. Dodatkowo oszukują i zamiast procentu od kwoty z tabeli zwrotów, naliczają od czapy jakieś grosze. Blokują możliwość reklamacji transakcji, z których byłby duży zwrot. Bezczelne odpowiedzi na zapytania w sprawie odrzucenia zwrotu.

  + ZALETY: Brak, dno.
  - WADY: Same wady.
  Pomocne(8) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  chris 5 Styczeń 2022 22:18
  Ocena
  10

  Nawet nie chce mi się powielać ogólnie znanych opinii o zł….ich praktykach banku millenium !!! Szanse na uznanie transakcji powyżej 100 zł są żadne !!! znaczy na pewno są zaliczane ale na pensje… Niby piszą że sprawdzą niby chcą żeby napisać do nich na podanego @, ale to tylko zwykła ściema !!! Albo BEZCZELNIE nie odpowiadają, albo piszą bzdury o niby naszej winie, a po prostu śmieja nam sie w oczy…. Nie korzystajcie, dla tych groszy nie warto sobie psuć nerwów !!!!

  + ZALETY: BRAK
  - WADY: SAME
  Pomocne(8) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 9. Odpowiedz
  Lukas 1 Grudzień 2021 17:31
  Ocena
  10

  Ja dopiero zaczynam przygodę z tym serwisem bo głównie kupuje na Allegro i serwis podaje ze zwraca 3% choć prawda wychodzi ze z tych 3% to zawraca kolejne 3% wiec zamiast np otrzymać zwrot 3zł otrzymuje się 15 groszy. Poza tym każda transakcja wymaga reklamacji gdyż choć serwis przekierowuje na stronę Allegro to transakcje nie pojawiają się na stronie. Dodatkowo duże transakcje są odrzucane z info o braku takiej transakcji w serwisie a te małe przechodzą.

  + ZALETY: Brak
  - WADY: Duże transakcje giną w systemie
  Pomocne(7) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  Wiktor 27 Lipiec 2021 08:14

  Ja nie polecam. Czekam na cashback za zakup roweru na allegro od marca. Małe zwroty to przyznają szybko ale jak jest większa kwota to już są problemy. Także tak jak na początku nie polecam.

 11. Odpowiedz
  Maciej 25 Lipiec 2021 10:25

  Zwroty spoko ale obsługa to żenada. Nikt nic nie wie. Nie ma opcji żeby dowiedzieć się ile procent zwrotu powinno być naliczone. Jak już coś jest naliczone to także nie ma jak sprawdzić czy to dobrze czy źle. Zespół goodie nad niczym nie panuje i nic nie wie.

 12. Odpowiedz
  Sanio 9 Lipiec 2021 14:38

  No i w końcu odpisali że nie uznają reklamacji bo źle robiłem zakupy no ale dawali mi po swojemu i nie zgodnie z regulaminem jakiś procent żebym miał mimo wszystko satysfakcję że coś tam dostawałem, a oni są niby są stratni.
  I tak moja czujność została uśpiona bo nawet nie wiedziałem że otrzymany zwrot to nie jest tyle co zakłada ich regulamin. A nawet gdy zakładałem reklamacje bo jakiegoś zakupu nie wiedzieć czemu nie odnotowali to zawsze rozpatrywali pozytywnie więc tym bardziej nie wnikałem że jest coś tam nie prawidłowo przez mnie robione. Dziękuję za współpracę i oby firma żyła długo i szczęśliwie..

 13. Odpowiedz
  Mxyz 8 Lipiec 2021 06:04

  Nie wiem ja Wy to obsługujecie. Ja z goodie dzialam już kilka lat i mam duzo zwrotów. Czy to małe czy duze zakupy, nie ma z tym problemu. Myślę, ze trzeba byloby zapoznac sie z regulaminem. Sądzę, ze zle użytkujecie.
  Ja polecam, ponieważ jestem bardzo zadowolona.

 14. Odpowiedz
  Ola 2 Lipiec 2021 09:21

  Potwierdzam, male kwoty sa naliczane duze – odrzucane tylko z info “nie uzyto linku traktujacego” co kolwiek to znaczy. Booking potwierdza:
  Magda z Centrum obsługi klienta

  Szanowna Pani Aleksandro,

  Uprzejmie informujemy, ze rezerwacja została dokonana we współpracy z goodie, tak jak to jest widoczne na potwierdzeniu.

  W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.
  a Goodie dalej swoje … niesmak niesmak …

 15. Odpowiedz
  antygoodie 25 Czerwiec 2021 07:21

  absolutnie nie polecam – groszowe transakcje sa naliczane kwoty wyzsze absolutnie po prostu odrzucaja bo to za duza strata dla nich chyba. a co najlepsze tranzakcje robione tego samego samego dni w ten sam spobob takze slabo to wyglada prosze panstwa. i zeby to bylo jeden raz wtedy czlowiek sie zastanawia co zrobil zle ale zeby non stop i odrzucaja ciagle? bez przesady szanujmy sie
  ja stad uciekam ide do innego cashbacka

 16. Odpowiedz
  Sanio 24 Czerwiec 2021 12:04

  Nie wiem co o tym Googie mam myśleć. Drugi raz piszę do serwisu że źle mi wyliczyli zwrot bo 800zł z kategorii Allegro 1,10% a dają tylko około 2 zł.
  Napisałem, że chcę o ponowne rozpatrzenie wszystkich moich transakcji bo powyższy przykład ewidentnie pokazał że jest to jakaś pomyłka. Drugi i ostatni raz to zgłaszam.

 17. Odpowiedz
  megide 16 Czerwiec 2021 10:59

  oszustwo
  dzis po raz kolejny sie przekonalam
  zawsze jak robie zakuoy na allegro powyzej 300zl jest problem i daj pare groszy na pocieszenie wklejam co otrzymuje zawsze w odpowiedzi…
  a wiecie co jak roilam zakuo juz wiedzialalm,ze bede oszukana i odrazu pisalam do allegro czy wszystko jest ok i odpisali ze tak
  takze…
  milej lektury czytajcie

  Dzień dobry,

  Prawidłowo wykonane transakcje pojawiają się automatycznie na koncie goodie w ciągu 3 dni roboczych.

  W przypadku braku pojawienia się transakcji, proces zakupowy z cashback prawdopodobnie nie został prawidłowo przeprowadzony.

  Tak było w przypadku Twojej transakcji na kwotę 347zł.

  Partner nie odnotował Twojej transakcji więc w przypadku reklamacji ma prawo ją odrzucić i my nie mamy już na to wpływu. Partner nie zapłacił nam za Twoją transakcję, natomiast my, w ramach dobrej współpracy naliczyliśmy Ci najmniejszą wartoś. która w tym przypadku wyniosła 0.50zł

  Aby otrzymać cashback prosimy postępować zgodnie z instrukcją (goodie.pl/cashback), nie korzystać jednocześnie z innych kuponów ani nie otwierać innych stron www.

  Przed zakupami prosimy wyczyść historię przeglądania, pliki cookies oraz nie dodawać wcześniej produktów do koszyka zakupowego. Pozwoli to na automatyczne zapisywanie zakupów i szybszy zwrot.

  Aby transakcja pojawiła się automatycznie pamiętaj!

  To, co robimy na urządzeniu w ciągu 24H przed zakupami i jest z nimi powiązane może spowodować że cashback nie zostanie naliczony 🙁 Dlatego tak ważne jest czyszczenie ciasteczek przed zakupami (ciasteczka zabierają cashback), a gdy robisz zakupy na urządzeniu mobilnym, zamykanie innych stron i aplikacji działających w tle.

 18. Odpowiedz
  pawel 28 Maj 2021 15:11

  Non stop odrzucone reklamacje, na uwaga: “Przypisanie do innej strony” a każdą transakcję wykonuję tak samo, jedna na 5 pokazuje się automatycznie a pozostałe dodaję sam i każda z nich jest odrzucana. Po 5-6 miesięcy czekam na zaakceptowanie (odrzucenie) zwrotu! Wszystkie transakcje z większą kwotą niż kilka złotych są odrzucane. Większość transakcji ma zaniżoną kwotę zwrotu!

 19. Odpowiedz
  Aga 26 Maj 2021 21:39

  Uwaga, odradzam korzystanie z tego serwisu! Cashback nie jest naliczany a reklamacje nic nie wnoszą; ciągle piszą że zamówienie zostało anulowane co nie jest prawdą! Posiadam fakturę zakupu oraz potwierdzenie realizacji ze sklepu, ale goodie dalej nie uznaje reklamacji. Zwłaszcza od większych sum nie przyznają zwrotu. Nie polecam. Wszystkie negatywne opinie o serwisie to prawda niestety 🙂

 20. Odpowiedz
  as 16 Luty 2021 20:45

  Statystycznie nalicza się w porywach 50% transakcji (a robię ich dużo), co ciekawe zwykle nie naliczają się transakcje na duże kwoty (np. jak kupuje coś na Allegro za 43zł to się nalicza ale jak za 543zł to już niekoniecznie). Poziom obsługi reklamacji poniżej jakiegokolwiek poziomu – DEPRESJA! A ich hasło reklamowe powinno brzmieć: Zwrot nie został przyznany z powodu: Przypisanie do innej strony.
  Cokolwiek to znaczy! I żeby było zabawniej całą tę imprezę firmuje BANK MILLENNIUM

 21. Odpowiedz
  Bogacki 29 Styczeń 2021 18:59

  Ja tam jak najbardziej mogę potwierdzić, że wypłacają pieniądze i ten ich cashback goodie działa.

  Wziąłem udział w tej ich promocji na start i bez problemu mi naliczyli to 15 zł za pierwszy zakup.

  Poniżej zrzut z ostatniej wypłaty od nich na moje konto w Getinie:
  goodie cashback wypłata

 22. Odpowiedz
  Ela 24 Styczeń 2021 19:16

  To jakaś kpina, na kilkanaście maili zero reakcji a reklamacja od 27.10.2020, dodała bym chętnie zdjęcie ale skopiowałam i wstawiam –
  Allegro.pl
  ID:53157571-188e-11eb-b587-cdd8c664adc7
  Data zamówienia:2020-10-27
  Wartość zakupów:203,99 zł (brutto)
  bez kosztów dostawy
  Kwota zwrotu:0.59 – 6.12 zł
  Status ostatniej reklamacji:W trakcie
  Jak na razie zatwierdzone środki to aż 13 groszy i zero za pierwszy zakup, oczywiście odpowiedzi żadnej dlaczego, jeszcze raz napiszę KPINA

 23. Odpowiedz
  andrzej 10 Styczeń 2021 15:37

  Drodzy, kupuje do 20 towarów miesięcznie. Skorzystałem 3 przeglądarek, w tym też adblock nie jest pobrany wcale. Zwrot nalicza się nie częściej, niż w 50%. Mam wrażenie, że to działa na zasadzie algorytmu, który sam decyduje, kiedy zwrot uznać, a kiedy odrzucić

 24. Odpowiedz
  Iaa 31 Grudzień 2020 17:14

  Oszustwo. Nalicza zwrot za zakupy jako transakcje ocxekujace a po miesiacu odrzuca wiec totalna sciema.. kontakt z biurem obsługi bezskuteczny.

 25. Odpowiedz
  Stanislaw 21 Wrzesień 2020 14:35

  Te zwroty za zakupy w goodie są naliczane bardzo różnie. U mnie pierwszy raz były zakupy za 50 zł na allegro i te 15 zł na start zostało naliczone.

  Z kolei u żony jest problem goodie cashback nie nalicza wykonanych transakcji

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0