Jak zarabiać na promocjach bankowych ponad 1500 zł nie wychodząc z domu?

Aktualizacja tygodniowa promocji - 2021.10.20

Wymuszone “siedzenie” w domu to świetna okazja na łatwe dorobienie atrakcyjnej sumy. Zebraliśmy w 1 miejscu promocje tych banków, które płacą niezłe pieniądze za otwarcie konta bankowego i aktywność na nim. Nie marnuj czasu w domu – wykorzystaj go jak najlepiej!

Promocje bankowe to niezły sposób na dorobienie całkiem niezłych pieniędzy. Dlaczego? Wystarczy poświęcić kilkanaście minut na wypełnienie wniosku o konto bankowe, spełnić określone warunki aktywności w regulaminie (np. wykonać przelew lub zasilić konto) by otrzymać gwarantowane nagrody w postaci gotówki lub bonów.

Obecna sytuacja sprawiła, że wiele osób przebywa w domu, opiekując się dziećmi, starszymi albo pozostając na tzw. postojowym. Okres letni to także czas wakacji i urlopów. To może być dobra okazja, by skorzystać z promocji bankowych i łatwo zarobić kilkaset złotych, otwierając konto bankowe online.

Umowę o ROR można bowiem zawrzeć nie tylko w oddziale i przez kuriera. Część instytucji już wcześniej wdrożyła nowoczesne metody potwierdzania tożsamości na odległość takie chociażby jak fotoweryfikacja (tzw. metoda na selfie).

Część banków umożliwiających zdalne zawarcie umowy o konto bankowe prowadzi obecnie akcje specjalne. Przystępując do nich i spełniając określone warunki, można zyskać łącznie ponad 1500 zł. Oto przegląd promocji umożliwiających zdobycie premii pieniężnej bez wychodzenia z domu.

Jak zarobić ponad 1500 zł na promocjach bankowych?

Tak naprawdę wszystko zależy od naszej operatywności. Przeważnie w tym samym czasie odbywa się kilka promocji w różnych bankach, w których do zdobycia jest kilkaset złotych premii. Im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę i będziemy mogli skupić się na ofercie konkurencji.

W sumie w opisanych poniżej promocjach można zarobić ponad 1500 zł. Po otrzymaniu bonusów można z czystym sumieniem wypowiedzieć umowy i rozstać się z bankami.

powrót do menu ↑

Łatwe 400 zł w promocji konta BNP Paribas

Najłatwiej bonusy zdobywa się w BNP Paribas. W zamian za założenie konta poprzez specjalną stronę promocji, a następnie wykonanie kilku prostych aktywności w kolejnych 4 miesiącach zdobywa się 400 zł premii.

W BNP Paribas umowę o konto zawiera sie całkowicie online.  Robi się to, podając kod SMS w systemie firmy Autenti, do którego zostaniemy przekierowani. By aktywować rachunek, musimy jeszcze nadać karcie PIN. Plastik dostarczy nam kurier. Login znajdziemy w umowie otrzymanej mailem.

BNP Paribas: Konto Otwarte dla Ciebie

Październikowa premia

+ 400 zł
10 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

350 zł w promocjach  Santander Banku

Niekiedy jeden bank organizuje kilka akcji specjalnych jednocześnie. Umiejętne ich zsynchronizowanie pozwala na sięgnięcie po całkiem spore bonusy. Tak jest w Santanderze, który płaci za otwarcie konta i rejestrację karty w trzech promocjach,  które możemy połączyć ze sobą.

Nagroda podstawowa wynosi 300 zł. Jeśli we wniosku podamy kod osoby polecającej, zyskamy dodatkowe 50 zł.  Łącznie w ciągu trzech miesięcy można zyskać 300 zł premii.

Po założeniu konta, bardzo łatwo możemy jeszcze bardziej zwiększyć naszą premię. Wystarczy zarejestrować swoją kartę debetową w programie Mastercard Bezcenne Chwile, a następnie dokonać nią płatności na łączną kwotę 50 zł. W ten sposób można zyskać 4000 punktów powitalnych wymiennych na bony o wartości 50 zł.

Do odwołania możemy też zyskiwać 1 proc. miesięcznie (maks. 300 zł na rok) od kwoty opłaconych rachunków za media i założyć lokatę na 1 proc.

Santander Bank: Konto Jakie Chcę

Kumulacja promocji

+ 350 zł
3 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

250 zł na start w mBanku

Na cały pakiet nagród, mogą liczyć klienci mBanku, którzy otworzą tam konto osobiste i spełnią proste warunki. Za wykazanie się aktywnością w kolejnych czterech miesiącach (zasilenia i transakcje kartą) otrzymają nawet 250 zł w gotówce.

Do tego będą mogli otworzyć konto oszczędnościowe Moje Cele z oprocentowaniem 1,8 proc. w skali roku i zyskać dodatkowe 50 zł za otwarcie konta dziecku.

mBank: eKonto

Promocja: ekonto plus premia

+ 250 zł
102 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

250 zł za otwarcie konta w Pekao

Bardzo łatwo otrzymuje się 100 zł premii otwierając konto w Pekao SA metodą na selfie przez stronę banku lub w aplikacji z wykorzystaniem biometrii twarzy. Wystarczy co miesiąc spełnić warunek bezpłatności rachunku (wpływ 500 zł) oraz cztery transakcje kartą w okresie trzech miesięcy od otwarcia ROR-u, by zarobić 100 zł. Przy okazji, po uprzedniej rejestracji, można zyskać punkty powitalne w Mastercard Bezcennych Chwilach o wartości 50 zł a także money-back 10% (maks 100 zł) od transakcji dokonanych kartą.

Pekao SA: Konto Przekorzystne

Kumulacja promocji

+ 250 zł
3 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

250 zł za otwarcie konta w Banku Millenium

Promocje Banku Millennium należą do najlepszych na rynku, ponieważ oferują atrakcyjną premie i nie stawiają wygórowanych wymagań. Tak jest i tym razem.

250 zł za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium to przyzwoita i banalnie łatwa do uzyskania premia. Warunki do zdobycia (wpływ 1000 zł + 1 płatność kartą albo Blikiem) też nie są przesadnie trudne do spełnienia. Jednak wymagają konsekwencji i cierpliwości, bo trzeba realizować je w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Plus jest taki, że w zamian zyskuje się również zwolnienie z opłat związanych z utrzymaniem ROR-u i darmowy dostęp do wszystkich bankomatów.

Millennium Bank: Konto 360 stopni

Kumulacja promocji

+ 250 zł
11 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

Do 440 zł w promocjach Alior Banku

W ramach najnowszej promocji Alior Banku „Bankuj mobilnie” w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie określonych warunków proponuje on łącznie do 200 zł premii. Przy czym klient otrzymuje ją w 4 miesięcznych częściach po 50 zł.

Do tego bank dorzuca 1% zwrot za transakcje wykoane telefonem (do 240 zł/ rok).

Zaletą posiadania konta osobistego w Alior Banku jest też możliwość trzymania pieniędzy na koncie oszczędnościowym oprocentowanym na 1 proc.

Alior Bank: Konto Jakże Osobiste

Kumulacja promocji

+ 440 zł
64 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

200 zł za darmowe konto w Citibanku

Citibank postanowił pójść pod prąd rynkowego trendu i zaoferował darmowe konto osobiste. Do tego dorzuca 200 zł za jego otwarcie i spełnienie prostych warunków (należy zalogować się do aplikacji mobilnej, zasilić rachunek min. 100 zł, wykonać płatności za min. 500 zł, przelać wynagrodzenie w kwocie min. 2000 zł).

Citibank: Citikonto

Promocja: Finansowa rewolucja

+ 200 zł
36 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim

Nagroda podstawowa wynosi 110 zł. Aby bank ją wypłacił nam należy do 19 kwietnia dokonać za pośrednictwem karty debetowej lub systemu BLIK płatności bezgotówkowych o łącznej wartości minimalnej 1000 zł.

Dodatkową nagrodę 50 zł, otrzymamy jeśli:

 • 3 z wykonanych transakcji zrobimy BLIKIEM w internecie
 • na nasze konto wpłynie min. 1000 zł (tytułem: wynagrodzenia, renty lub emerytury) w 3 dowolnych miesiącach trwania promocji,
 • założymy min. jeden cel oszczędnościowy (poprzez moje ING) i zgromadzimy na nim min. 300 zł.
ING Bank Śląski: Konto Direct/Mobi

Promocja: 160 zł za otwarcie konta

+ 160 zł
83 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

Nie marnuj czasu w domu, wykorzystaj okazje

Jak widać, nawet w tak trudnej sytuacji można znaleźć pozytywy. Łączna pula nagród w opisanych promocjach przekracza 1500 zł.

Można zwielokrotnić  premię nawet do kilku tys. zł. pomagając założyć konto bankowe członkom rodziny: współmałżonkowi, ojcu, matce, rodzeństwu itd.

By zyskać nagrody, nie trzeba wychodzić z domu, tylko wykorzystać możliwości, jakie daje współczesna bankowość. Wymagania ofert specjalnych sprowadzają się do zawarcia umowy o konto oraz aktywności w postaci przelewów, wpływów na rachunek i transakcji kartą. Wszystko to można zrobić online.

Koszty? Jeśli będziemy spełniać warunki ofert specjalnych, w większości przypadków nie poniesiemy opłat związanych z posiadaniem konta ani obsługą karty.

Chcesz regularnie zarabiać na promocjach bankowych i nie przegapić żadnej okazji?

 

4 opinie
 1. Odpowiedz
  Anula 26 Grudzień 2020 20:03

  Potwierdzam promocje, w bnp paribas trzeba bylo pamietac o przelewach i transakcjach karta, ale mozna bylo zarobic 350 zl, a ostatnio za karte kredytowa+ dodatkowa i mobilna w Santander BP 200 zl bez koniecznosci transakcji. Warunki spelnione gotowla wyplacona. Super promocje

 2. Odpowiedz
  Magda 13 Maj 2020 16:58

  Ja brałam udział w poprzedniej Money manii z Santanderem (edycja 21)

  Konto założyłam jakoś w listopadzie 2019, w kolejnych miesiącach spełniłam wymagane warunki, a sam przelew 200 zł premii przez organizatora (firmę Totalmoney) nastąpił 3 kwietnia. Poniżej zrzut jak to wyglądało w historii rachunku:

  money mania santander

  Dużo wcześniej (chyba już w styczniu) otrzymałam przelew dodatkowych 50 zł z programu poleceń – także warto pamiętać by wpisać kod polecajacy przy wypełnianiu wniosku.

  Także ja promocję Santander Banku jak najbardziej polecam to 200 zł i 50 zł wypłacili mi w terminach i bez żadnych komplikacji.

 3. Odpowiedz
  Waldi 24 Marzec 2020 21:06

  Ja mogę tylko potwierdzić, że wszystko tutaj opisane działa i da się realnie zarabiać przez internet w ten sposób.

  Dzięki promocjom bankowych (i precyzyjnym instrukcjom tutaj) zarobiłem już kilka set złotych w ciągu kilku miesięcy.

  Pierwsze 350 zł zarobiłem w promocji BNP Paribas (nagrodę dostałem w dwóch transzach), poniżej zrzuty z historii mojego konta, które sobie zachowałem:

  bnp promocja przelew

  paribas promocja

  W lutym dostałem 200 zł od Alior Banku.

  alior promocja przelew

  Aktualnie jestem w trakcie uczestnictwa w promocji Pekao (200 zł) i Millennium (200 zł).

  Aha i zakładam też w tych bankach zawsze osobne konto na żonę, dzięki temu każda premia wchodzi x2 .

  Jakoś trzeba chociaż minimalnie reperować swój budżet 🙂

  Oczywiście po przelewie bonusów konta przeważnie zamykam. Konto w BNP już zamknięte, w Alior Banku czekam na zamkniecie (można w tym banku zamknąc konto online).

  W millenium konto se chyba zostawię bo tam maja fajnie oprocentowane konto oszczędnościowe.

  Także, to wszystko opisane tutaj jak najbardziej działa!

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Kwiecień 2020 16:51

   Dziękujemy za te opisy “z życia wzięte” 🙂 i prosimy o dalsze

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0