Jak zarabiać na promocjach bankowych ponad 3000 zł nie wychodząc z domu?

Aktualizacja tygodniowa promocji - 2024.06.11

Czasami wymuszone “siedzenie” w domu to świetna okazja na łatwe dorobienie atrakcyjnej sumy. Zebraliśmy w 1 miejscu promocje tych banków, które płacą niezłe pieniądze za otwarcie konta bankowego i aktywność na nim. Nie marnuj czasu w domu – wykorzystaj go jak najlepiej!

Promocje bankowe to niezły sposób na dorobienie całkiem niezłych pieniędzy. Dlaczego? Wystarczy poświęcić kilkanaście minut na wypełnienie wniosku o konto bankowe, spełnić określone warunki aktywności w regulaminie (np. wykonać przelew lub zasilić konto) by otrzymać gwarantowane nagrody w postaci gotówki lub bonów.

Obecna sytuacja sprawiła, że wiele osób przebywa w domu, opiekując się dziećmi, starszymi albo pozostając na tzw. postojowym. Okres letni to także czas wakacji i urlopów. To może być dobra okazja, by skorzystać z promocji bankowych i łatwo zarobić kilkaset złotych, otwierając konto bankowe online.

Umowę o ROR można bowiem zawrzeć nie tylko w oddziale i przez kuriera. Część instytucji już wcześniej wdrożyła nowoczesne metody potwierdzania tożsamości na odległość takie chociażby jak fotoweryfikacja (tzw. metoda na selfie).

Część banków umożliwiających zdalne zawarcie umowy o konto bankowe prowadzi obecnie akcje specjalne. Przystępując do nich i spełniając określone warunki, można zyskać łącznie ponad 1500 zł. Oto przegląd promocji umożliwiających zdobycie premii pieniężnej bez wychodzenia z domu.

Jak zarobić ponad 3000 zł na promocjach bankowych?

Tak naprawdę wszystko zależy od naszej operatywności. Przeważnie w tym samym czasie odbywa się kilka promocji w różnych bankach, w których do zdobycia jest kilkaset złotych premii. Im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę i będziemy mogli skupić się na ofercie konkurencji.

W sumie w opisanych poniżej promocjach można zarobić ponad 3000 zł. Po otrzymaniu bonusów można z czystym sumieniem wypowiedzieć umowy i rozstać się z bankami.

powrót do menu ↑

Łatwe 620 zł na start w promocjach konta BNP Paribas

Najłatwiej bonusy zdobywa się w BNP Paribas. W zamian za założenie konta poprzez specjalną stronę promocji, a następnie wykonanie kilku prostych aktywności w 2 kolejnych miesiącach zdobywa się do 620 zł premii.

W BNP Paribas umowę o konto zawiera sie całkowicie online.  Robi się to, podając kod SMS w systemie firmy Autenti, do którego zostaniemy przekierowani. By aktywować rachunek, musimy jeszcze nadać karcie PIN. Plastik dostarczy nam kurier. Login znajdziemy w umowie otrzymanej mailem.

BNP Paribas: Konto Otwarte dla Ciebie

Promocja: Aktywni latem

+ 620 zł
18 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

do 600 zł za otwarcie konta w Banku Millenium

Promocje Banku Millennium należą do najlepszych na rynku, ponieważ oferują atrakcyjną premie i nie stawiają wygórowanych wymagań. Tak jest i tym razem.

600 zł za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium to przyzwoita i banalnie łatwa do uzyskania premia. Warunki do zdobycia też nie są przesadnie trudne do spełnienia. Jednak wymagają konsekwencji i cierpliwości, bo trzeba realizować je w każdym z 6 kolejnych miesięcy. Dodatkowe 100 – 200 zł można otrzymać za otwarcie konta dziecku.

Plus jest taki, że w zamian zyskuje się również zwolnienie z opłat związanych z utrzymaniem ROR-u i darmowy dostęp do wszystkich bankomatów.

Millennium Bank umożliwia też założenie Konta Oszczędnościowego Profit ze stawką do 6,25% w skali roku.

Millennium Bank: Konto Millennium 360

600 zł w wiosennej promocji Konta 360 Millennium

+ 600 zł
13 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

Nawet 700 zł w promocjach  Santander Banku

Niekiedy jeden bank organizuje kilka akcji specjalnych jednocześnie. Umiejętne ich zsynchronizowanie pozwala na sięgnięcie po całkiem spore bonusy. Tak jest w Santanderze, który płaci za otwarcie konta i aktywności w trzech promocjach,  które możemy połączyć ze sobą.

Nagroda podstawowa wynosi 600 zł w gotówce. Ale to nie wszystko. Jeśli w bankowości internetowej podamy kod osoby polecającej, zyskamy jeszcze 100 zł w bonach podarunkowych.

W kolejnej akcji za założenie konta dziecku można zyskać dodatkowe 150 zł.

Łącznie w ciągu kilku miesięcy można zyskać do 850 zł premii.

Do odwołania możemy też zyskiwać 1 proc. miesięcznie (maks. 300 zł na rok) od kwoty opłaconych rachunków za media.

Santander: Konto Santander

Kumulacja promocji

+ do 700 zł
80 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

750 zł na start w mBanku

Na cały pakiet nagród, mogą liczyć klienci mBanku, którzy otworzą tam konto osobiste i spełnią proste warunki. Za wykazanie się aktywnością w kolejnych trzech miesiącach (zasilenia i transakcje kartą) otrzymają nawet 450 zł w gotówce i 200 zł w bonach do Biedronki.

Do tego będą mogli otworzyć konto oszczędnościowe Moje Cele z oprocentowaniem do 7,5% w skali roku i zyskać dodatkowe 100 zł za otwarcie konta dziecku.

mBank: eKonto

Kumulacja promocji

+ 750 zł
98 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

200 zł za otwarcie konta w Pekao

Bardzo łatwo otrzymuje się 200 zł premii otwierając konto w Pekao SA metodą na selfie przez stronę banku lub w aplikacji z wykorzystaniem biometrii twarzy. Wystarczy co miesiąc wykonać 5 transakcji kartą w okresie trzech miesięcy od otwarcia ROR-u, by zarobić 200 zł.

Zaletą posiadania konta osobistego w Pekao SA jest też możliwość trzymania pieniędzy na koncie oszczędnościowym oprocentowanym na 7% przez 5 miesięcy.

Przy okazji można zyskać   100 zł za otwarcie konta dziecku.

Pekao SA: Konto Przekorzystne

Kumulacja promocji

+ 200 zł
1 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

700 zł za konto w Citibanku

Citibank postanowił pójść pod prąd rynkowego trendu i zaoferował darmowe konto osobiste. Do tego dorzuca 700 zł za jego otwarcie i spełnienie prostych warunków (wpływy min. 2000 zł w dwóch pierwszych miesiącach + 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł w kolejnych 5 miesiącach + wpływ wynagrodzenia).

Citibank: Citikonto

Otwórz CitiKonto i zyskaj do 700 PLN

+ 700 zł
6 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

Do 740 zł w promocjach Alior Banku

W ramach kolejnej edycji promocji powitalnej w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie określonych warunków Alior Bank proponuje łącznie do 500 zł premii.

Do tego bank dorzuca 1% zwrot za transakcje wykonane telefonem (do 240 zł/ rok).

Zaletą posiadania konta osobistego w Alior Banku jest też możliwość trzymania pieniędzy na koncie oszczędnościowym oprocentowanym na 7% w skali roku przez 3 miesiące.

Alior Bank: Konto Jakże Osobiste

Kumulacja promocji

+ 740 zł
110 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

600 zł zwrotu za płatności w Velo Banku i 50 zł w programie poleceń

Nowy klient, który otworzy VeloKonto, może liczyć  na 60 zł na start i comiesięczny money-back za płatności kartą debetową i Blikiem przez 9 miesiecy. Od każdej transakcji bank wypłaca 5 proc. W ciągu miesiąca można tak zyskać 60 zł. Zatem łączna premia sięga 600 zł.

Zwrot za płatności to tylko jedna z korzyści otwarcia ROR-u w Velo Banku. Nowy klient (osoba polecana), może zyskać dodatkowe 50 zł za otwarcie konta osobistego, wpisanie kodu polecenia i trzykrotne zasilenie konta kwotą. min. 2000 zł.

Klienci Velobanku mogą także otworzyć otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 7% w skali roku przez 3 miesiące dla nowych środków.

VeloBank: VeloKonto

Kumulacja promocji

+ 650 zł
49 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

do 500 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim

W ramach trwającej do 27 czerwca 2024 r. akcji specjalnej w zamian za otwarcie konta osobistego i spełnienie warunków promocji można zyskać nawet 500 zł.

ING Bank Śląski: Konto Direct/Mobi

Promocja: załóż konto i zyskaj

+ 500 zł
15 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

Nie marnuj czasu w domu, wykorzystaj okazje

Jak widać, nawet w tak trudnej sytuacji można znaleźć pozytywy. Łączna pula nagród w opisanych promocjach przekracza 3000 zł.

Można zwielokrotnić  premię nawet do kilku tys. zł. pomagając założyć konto bankowe członkom rodziny: współmałżonkowi, ojcu, matce, rodzeństwu itd.

By zyskać nagrody, nie trzeba wychodzić z domu, tylko wykorzystać możliwości, jakie daje współczesna bankowość. Wymagania ofert specjalnych sprowadzają się do zawarcia umowy o konto oraz aktywności w postaci przelewów, wpływów na rachunek i transakcji kartą. Wszystko to można zrobić online.

Koszty? Jeśli będziemy spełniać warunki ofert specjalnych, w większości przypadków nie poniesiemy opłat związanych z posiadaniem konta ani obsługą karty.

Chcesz regularnie zarabiać na promocjach bankowych i nie przegapić żadnej okazji?

 

6 opinii
 1. Odpowiedz
  krzysiek 30 Lipiec 2022 11:03

  Tytuł powinien brzmieć “Jak ZAROBIĆ 1500+ zł na promocjach bankowych”. Takich sum nie da się ZARABIAĆ, czyli powtarzać miesięcznie w nieskończoność choć rozumiem intencje autora: zainteresować czytelnika możliwością zgarnięcia konkretnych bonusów za otwarcie konta i wykonanie – w zależności od banku – łatwiejszych lub trudniejszych warunków. Dobrze, że istnieją takie strony bo mocno pomagają w wyszukiwaniu i objaśnianiu nie zawsze jasnych warunków wymaganych do otrzymania premii. Raz sam zgarnąłem prawie 1500 zł w pół roku (jako kompletny “świeżak” bez historii w bankach) choć gdybym się postarał to wyszłoby więcej ale na siłę promocji nie szukałem.

 2. Odpowiedz
  Marek 3 Maj 2022 15:02

  To i ja się pochwalę. Kilka dni temu otrzymałem przelew 200 zł za założenie konta w Pekao SA. Poniżej zrzut:

  pekao promocja

  Dzięki za rzetelne wpisy na portalu. Naprawde fajne pieniądze można zgarnąć, praktycznie bez większego wysiłku.

 3. Odpowiedz
  Anula 26 Grudzień 2020 20:03

  Potwierdzam promocje, w bnp paribas trzeba bylo pamietac o przelewach i transakcjach karta, ale mozna bylo zarobic 350 zl, a ostatnio za karte kredytowa+ dodatkowa i mobilna w Santander BP 200 zl bez koniecznosci transakcji. Warunki spelnione gotowla wyplacona. Super promocje

 4. Odpowiedz
  Magda 13 Maj 2020 16:58

  Ja brałam udział w poprzedniej Money manii z Santanderem (edycja 21)

  Konto założyłam jakoś w listopadzie 2019, w kolejnych miesiącach spełniłam wymagane warunki, a sam przelew 200 zł premii przez organizatora (firmę Totalmoney) nastąpił 3 kwietnia. Poniżej zrzut jak to wyglądało w historii rachunku:

  money mania santander

  Dużo wcześniej (chyba już w styczniu) otrzymałam przelew dodatkowych 50 zł z programu poleceń – także warto pamiętać by wpisać kod polecajacy przy wypełnianiu wniosku.

  Także ja promocję Santander Banku jak najbardziej polecam to 200 zł i 50 zł wypłacili mi w terminach i bez żadnych komplikacji.

 5. Odpowiedz
  Waldi 24 Marzec 2020 21:06

  Ja mogę tylko potwierdzić, że wszystko tutaj opisane działa i da się realnie zarabiać przez internet w ten sposób.

  Dzięki promocjom bankowych (i precyzyjnym instrukcjom tutaj) zarobiłem już kilka set złotych w ciągu kilku miesięcy.

  Pierwsze 350 zł zarobiłem w promocji BNP Paribas (nagrodę dostałem w dwóch transzach), poniżej zrzuty z historii mojego konta, które sobie zachowałem:

  bnp promocja przelew

  paribas promocja

  W lutym dostałem 200 zł od Alior Banku.

  alior promocja przelew

  Aktualnie jestem w trakcie uczestnictwa w promocji Pekao (200 zł) i Millennium (200 zł).

  Aha i zakładam też w tych bankach zawsze osobne konto na żonę, dzięki temu każda premia wchodzi x2 .

  Jakoś trzeba chociaż minimalnie reperować swój budżet 🙂

  Oczywiście po przelewie bonusów konta przeważnie zamykam. Konto w BNP już zamknięte, w Alior Banku czekam na zamkniecie (można w tym banku zamknąc konto online).

  W millenium konto se chyba zostawię bo tam maja fajnie oprocentowane konto oszczędnościowe.

  Także, to wszystko opisane tutaj jak najbardziej działa!

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Kwiecień 2020 16:51

   Dziękujemy za te opisy “z życia wzięte” 🙂 i prosimy o dalsze

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0