Jak zarabiać na promocjach bankowych ponad 1000 zł nie wychodząc z domu?

Aktualizacja tygodniowa promocji - 2021.06.08

Wymuszone siedzenie w domu to świetna okazja na łatwe dorobienie atrakcyjnej sumy. Zebraliśmy promocje tych banków, które płacą za otwarcie konta online i aktywność na nim w postaci transakcji bezgotówkowych i wpływów. Nie marnuj czasu w domu – wykorzystaj go jak najlepiej!

Promocje bankowe to niezły sposób na dorobienie całkiem niezłych pieniędzy. Dlaczego? Wystarczy poświęcić kilkanaście minut na wypełnienie wniosku o konto bankowe, spełnić określone warunki aktywności w regulaminie (np. wykonać przelew lub zasilić konto) by otrzymać gwarantowane nagrody w postaci gotówki lub bonów.

Metody otwierania konta online

Sytuacja sprawiła, że wiele osób przebywa w domu, opiekując się dziećmi, starszymi albo pozostając na tzw. postojowym. To może być dobra okazja, by skorzystać z promocji bankowych i łatwo zarobić kilkaset złotych, otwierając konto online.

Umowę o ROR można bowiem zawrzeć nie tylko w oddziale i przez kuriera. Część instytucji już wcześniej wdrożyła nowoczesne metody potwierdzania tożsamości na odległość. Są to:

Biometria twarzy

To tzw. metoda na selfie, która polega na tym, że na pewnym etapie procedury otwierania rachunku jesteśmy proszeni o sfotografowanie swojej twarzy i dokumentu tożsamości pod różnymi kątami. W tym celu wykorzystujemy aparat w smartfonie. Wcześniej musimy zainstalować w telefonie aplikację banku, w którym chcemy otworzyć konto osobiste, oraz potwierdzić numer telefonu kodem SMS albo na ekranie smartfona.

Biometrię twarzy w procesie otwierania ROR-u stosują np. Bank Pekao oraz Credit Agricole.

Wideoweryfikacja

Sposób podobny do powyższego. Z tym że tutaj, przy użyciu kamery internetowej, rozmawiamy z konsultantem. W trakcie procesu zakładania konta prosi on nas o przystawienie twarzy i dokumentu tożsamości do kamery.

W ten sposób otworzymy konto osobiste m.in. w Santanderze oraz Nest Banku.

Przelew autoryzacyjny

Polega na wysłaniu z już posiadanego rachunku bankowego przelewu na numer otwieranego konta. Zwykle opiewa on na 1 zł. Kwota jest zwracana na otwarty w ten sposób ROR. By procedura przebiegła pomyślnie, dane na przelewie i wprowadzone do wniosku muszą się zgadzać. Przykładowo jeśli zmieniliśmy miejsce zamieszkania albo wyrobiliśmy nowy dowód osobisty, musimy zaktualizować te dane w banku, z którego zlecamy transfer. Istotne jest również to, by potwierdzić tam swoją tożsamość. Ważne! Niektóre banki stosujące tę metodą wymagają dołączenia do wniosku skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości. Zanim wyślemy przelew weryfikacyjny, powinniśmy zapoznać się z dokumentami. Te bank udostępnia nam mailem. Ich postanowienia zatwierdzamy kodem SMS, który otrzymamy na numer podany we wniosku.

Konto na przelew otworzymy m.in. w ING Banku Śląskim, Alior Banku i Santander Banku.

Ponadto wciąż większość banków nadal umożliwia otwarcie rachunku w procesie kurierskim. Jak to wygląda w praktyce?

Po złożeniu formularza na stronie banku goniec przywozi dokumenty do podpisania. Zanim je nam przekaże, prosi o okazanie podanego we wniosku dokumentu tożsamości celem porównania danych. Następnie podpisujemy umowę, kurier zawozi ją do banku, a ten aktywuje ROR. Całość zajmuje kilka dni.

Niektóre instytucje wykorzystujące ten sposób (np. Santander, ING Bank Śląski) mogą wymagać dołączenia do umowy kserokopii dokumentu tożsamości lub załączenia jego skanu jeszcze na etapie składania wniosku.

Uwaga! Konto założone w procesie zdalnym ma ograniczoną funkcjonalność. Oznacza to, że nie daje ono dostępu do Profilu Zaufanego ani nie umożliwia aplikowania o świadczenie w ramach programu „Rodzina 500 plus”.

By zyskać pełną funkcjonalność, trzeba udać się do oddziału i potwierdzić tam swoją tożsamość. Chodzi po prostu o okazanie dokumentu i złożenie podpisu na karcie wzorów.

Część banków umożliwiających zdalne zawarcie umowy o ROR prowadzi obecnie akcje specjalne. Przystępując do nich i spełniając określone warunki, można zyskać łącznie ok. 1500 zł. Oto przegląd promocji umożliwiających zdobycie premii pieniężnej bez wychodzenia z domu.

powrót do menu ↑

Jak zarobić ponad 1000 zł na promocjach bankowych?

Tak naprawdę wszystko zależy od naszej operatywności. Przeważnie w tym samym czasie odbywa się kilka promocji w różnych bankach, w których do zdobycia jest kilkaset złotych premii. Im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej otrzymamy nagrodę i będziemy mogli skupić się na ofercie konkurencji.

W sumie w opisanych poniżej promocjach można zarobić ponad 1000 zł. Po otrzymaniu bonusów można z czystym sumieniem wypowiedzieć umowy i rozstać się z bankami.

powrót do menu ↑

500 zł za otwarcie konta w Banku Millenium

Promocje Banku Millennium należą do najlepszych na rynku, ponieważ oferują atrakcyjną premie i nie stawiają wygórowanych wymagań. Tak jest i tym razem.

500 zł za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium to przyzwoita i banalnie łatwa do uzyskania premia. Warunki do zdobycia (wpływ 1000 zł + 1 płatność kartą albo Blikiem) też nie są przesadnie trudne do spełnienia. Jednak wymagają konsekwencji i cierpliwości, bo trzeba realizować je w każdym z czterech kolejnych miesięcy.

Plus jest taki, że w zamian zyskuje się również zwolnienie z opłat związanych z utrzymaniem ROR-u i darmowy dostęp do wszystkich bankomatów.

Millennium Bank: Konto 360 stopni

Kumulacja promocji

+ 500 zł
12 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

350 zł w promocjach  Santander Banku

Niekiedy jeden bank organizuje kilka akcji specjalnych jednocześnie. Umiejętne ich zsynchronizowanie pozwala na sięgnięcie po całkiem spore bonusy. Tak jest w Santanderze, który płaci za otwarcie konta i rejestrację karty w trzech promocjach,  które możemy połączyć ze sobą.

Nagroda podstawowa wynosi 300 zł. Jeśli we wniosku podamy kod osoby polecającej, zyskamy dodatkowe 50 zł.  Łącznie w ciągu trzech miesięcy można zyskać 350 zł premii.

Do odwołania możemy też zyskiwać 1 proc. miesięcznie (maks. 300 zł na rok) od kwoty opłaconych rachunków za media i założyć lokatę na 1 proc.

Santander Bank: Konto Jakie Chcę

Kumulacja promocji

+ 350 zł
12 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

300 zł w promocji konta BNP Paribas

Najłatwiej bonusy zdobywa się w BNP Paribas. W zamian za założenie konta poprzez specjalną stronę promocji, a następnie wykonanie kilku prostych aktywności w kolejnych 3 miesiącach zdobywa się 300 zł w gotówce.

W BNP Paribas umowę o konto zawiera sie całkowicie online.  Robi się to, podając kod SMS w systemie firmy Autenti, do którego zostaniemy przekierowani. By aktywować rachunek, musimy jeszcze nadać karcie PIN. Plastik dostarczy nam kurier. Login znajdziemy w umowie otrzymanej mailem.

BNP Paribas: Konto Otwarte dla Ciebie

Promocja: Złap premię

+ 300 zł
12 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

250 zł na start w mBanku

Na cały pakiet nagród, mogą liczyć klienci mBanku, którzy otworzą tam konto osobiste i spełnią proste warunki.   Za wykazanie się aktywnością w kolejnych czterech miesiącach (zasilenia i transakcje kartą) otrzymają nawet 250 zł w gotówce.

Do tego będzie mógł otworzyć konto oszczędnościowe Moje Cele z oprocentowaniem 1,7 proc. w skali roku.

mBank: eKonto

Promocja: ekonto plus premia

+ 200 zł
102 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

160 zł za założenie konta w ING Banku Śląskim

Nagroda podstawowa wynosi 110 zł. Aby bank ją wypłacił nam należy do 30 września dokonać za pośrednictwem karty debetowej lub systemu BLIK płatności bezgotówkowych o łącznej wartości minimalnej 1000 zł.

Dodatkową nagrodę 50 zł, otrzymamy jeśli:

 • 3 z wykonanych transakcji zrobimy BLIKIEM w internecie
 • na nasze konto wpłynie min. 1000 zł (tytułem: wynagrodzenia, renty lub emerytury) w 3 dowolnych miesiącach trwania promocji,
 • założymy min. jeden cel oszczędnościowy (poprzez moje ING) i zgromadzimy na nim min. 300 zł.
ING Bank Śląski: Konto Direct/Mobi

Promocja: 160 zł za otwarcie konta

+ 160 zł
12 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

150 zł za darmowe konto w Citibanku

Citibank postanowił pójść pod prąd rynkowego trendu i zaoferował darmowe konto osobiste. Do tego dorzuca 150 zł za jego otwarcie i spełnienie prostych warunków (należy zalogować się do aplikacji mobilnej, zasilić rachunek min. 100 zł, wykonać płatności mobilna za min. 100 zł, przelać wynagrodzenie w kwocie min. 2000 zł).

Citibank: Citikonto

Promocja: Finansowa rewolucja

+ 150 zł
1 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

150 zł za otwarcie konta w Pekao

Bardzo łatwo otrzymuje się 100 zł premii otwierając konto w Pekao SA metodą na selfie przez stronę banku lub w aplikacji z wykorzystaniem biometrii twarzy.  Wystarczy co miesiąc spełnić warunek bezpłatności rachunku (wpływ 500 zł) oraz cztery transakcje kartą w okresie trzech miesięcy od otwarcia ROR-u, by zarobić 100 zł. Przy okazji, po uprzedniej rejestracji, można zyskać punkty powitalne w Mastercard Bezcennych Chwilach o wartości 50 zł.

Pekao SA: Konto Przekorzystne

Kumulacja promocji

+ 150 zł
26 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

50 zł w bonach za konto Getin Banku

W ramach promocji „Polecam Proste Zasady” otrzymuje się bon zakupowy (o wartości 50 zł) do Decathlona lub na Allegro. Nastąpi to pod warunkiem:

 • podania we wniosku o ROR i kartę kodu polecającego,
 • wyrażenia i nieodwołania zgód marketingowych
 • w każdym z trzech kolejnych miesięcy od zawarcia umowy: zapewnienia jednorazowego wpływu 1500 zł z konta w innym banku lub rachunku firmowego prowadzonego przez Getin Bank.

Bon zakupowy to tylko jedna z korzyści otwarcia ROR-u w Getin Banku. Jako jego klienci będziemy mogli otworzyć konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2% na rok.

Getin Bank: Konto Proste Zasady

Kumulacja promocji

+ 50 zł
12 dni do końca promocji
powrót do menu ↑

Nie marnuj czasu w domu, wykorzystaj okazje

Jak widać, nawet w tak trudnej sytuacji można znaleźć pozytywy. Łączna pula nagród w opisanych promocjach oscyluje wokół 1000 zł.

Można zwielokrotnić nasza premię nawet do kilku tys. zł. pomagając założyć konto bankowe członkom rodziny: współmałżonkowi, ojcu, matce, rodzeństwu itd.

By zyskać nagrody, nie trzeba wychodzić z domu, tylko wykorzystać możliwości, jakie daje współczesna bankowość. Wymagania ofert specjalnych sprowadzają się do zawarcia umowy o konto oraz aktywności w postaci przelewów, wpływów na rachunek i transakcji kartą. Wszystko to można zrobić online.

Koszty? Jeśli będziemy spełniać warunki ofert specjalnych, nie poniesiemy opłat związanych z posiadaniem konta ani obsługą karty.

Wyjątek stanowi Alior Bank, gdzie wymagania zwalniające z danin za ROR (wpływ 1500 zł) i plastik (transakcje na 300 zł) są nieco większe niż warunki promocji (wpływ 1000 zł i trzy płatności bezgotówkowe).

Chcesz regularnie zarabiać na promocjach bankowych?

 

4 opinie
 1. Odpowiedz
  Anula 26 Grudzień 2020 20:03

  Potwierdzam promocje, w bnp paribas trzeba bylo pamietac o przelewach i transakcjach karta, ale mozna bylo zarobic 350 zl, a ostatnio za karte kredytowa+ dodatkowa i mobilna w Santander BP 200 zl bez koniecznosci transakcji. Warunki spelnione gotowla wyplacona. Super promocje

 2. Odpowiedz
  Magda 13 Maj 2020 16:58

  Ja brałam udział w poprzedniej Money manii z Santanderem (edycja 21)

  Konto założyłam jakoś w listopadzie 2019, w kolejnych miesiącach spełniłam wymagane warunki, a sam przelew 200 zł premii przez organizatora (firmę Totalmoney) nastąpił 3 kwietnia. Poniżej zrzut jak to wyglądało w historii rachunku:

  money mania santander

  Dużo wcześniej (chyba już w styczniu) otrzymałam przelew dodatkowych 50 zł z programu poleceń – także warto pamiętać by wpisać kod polecajacy przy wypełnianiu wniosku.

  Także ja promocję Santander Banku jak najbardziej polecam to 200 zł i 50 zł wypłacili mi w terminach i bez żadnych komplikacji.

 3. Odpowiedz
  Waldi 24 Marzec 2020 21:06

  Ja mogę tylko potwierdzić, że wszystko tutaj opisane działa i da się realnie zarabiać przez internet w ten sposób.

  Dzięki promocjom bankowych (i precyzyjnym instrukcjom tutaj) zarobiłem już kilka set złotych w ciągu kilku miesięcy.

  Pierwsze 350 zł zarobiłem w promocji BNP Paribas (nagrodę dostałem w dwóch transzach), poniżej zrzuty z historii mojego konta, które sobie zachowałem:

  bnp promocja przelew

  paribas promocja

  W lutym dostałem 200 zł od Alior Banku.

  alior promocja przelew

  Aktualnie jestem w trakcie uczestnictwa w promocji Pekao (200 zł) i Millennium (200 zł).

  Aha i zakładam też w tych bankach zawsze osobne konto na żonę, dzięki temu każda premia wchodzi x2 .

  Jakoś trzeba chociaż minimalnie reperować swój budżet 🙂

  Oczywiście po przelewie bonusów konta przeważnie zamykam. Konto w BNP już zamknięte, w Alior Banku czekam na zamkniecie (można w tym banku zamknąc konto online).

  W millenium konto se chyba zostawię bo tam maja fajnie oprocentowane konto oszczędnościowe.

  Także, to wszystko opisane tutaj jak najbardziej działa!

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Kwiecień 2020 16:51

   Dziękujemy za te opisy “z życia wzięte” 🙂 i prosimy o dalsze

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0