Refunder Opinie – Jak zyskać 20 zł w promocji za pierwsze zakupy?

Dzięki platformie Refunder zarabianie na zakupach online może być naprawdę proste i przynosić po kilkanaście-kilkadziesiąt złotych miesięcznie. W programie zwrotów uczestniczą bowiem znane marki i e-sklepy, których produkty bądź usługi nabywamy na co dzień. Zwrot za zakupy jest więc bardzo prosty

Ostatnio coraz głośniej mówi się o serwisie Refunder. To należący do grupy Bonnier Business (wydawcy „Pulsu Biznesu” i Bankier.pl) szwedzki startup, który umożliwia swoim użytkownikom otrzymywanie zwrotu za zakupy w wybranych sklepach internetowych. Działa nieco podobnie do Goodie Banku Millennium.

Platforma powstała w 2016 r. i działa również w Polsce, gdzie współpracuje z prawie 800 serwisami e-commerce, w tym Allegro, AliExpress, Media Markt, e-obuwie, RTV Euro AGD.

Zwrot za zakupy

Rejestracja w Refunder jest darmowa. Użytkownik nie ponosi też żadnych opłat związanych z korzystaniem z portalu.

By otrzymać zwrot za zakupy, należy zrealizować je przez Refunder. W praktyce wygląda to tak, że:

 • logujemy się na swoje konto w serwisie,
 • przechodzimy z niego do współpracującego z platformą e-sklepu,
 • tam składamy i opłacamy zamówienie.

Po dokonaniu transakcji jest ona automatycznie rejestrowana na naszym koncie w Refunderze. Nie musimy zgłaszać jej ręcznie. Zwykle następuje to w ciągu kilku godzin. By tak się stało, nasza przeglądarka musi akceptować pliki cookies. Zatem nie powinniśmy korzystać z aplikacji je blokujących (tzw. adblockerów).

Zaksięgowanie premii na koncie użytkownika następuje przeważnie po minimum 15 dniach od zawarcia transakcji.

Uwaga! System nie naliczy nam premii, gdy całość lub część transakcji opłacimy bonem zakupowym, punktami lojalnościowymi lub gdy użyjemy kodu rabatowego udostępnionego przez podmiot inny niż Refunder. Innymi słowy: musimy uiścić całą należność swoimi środkami. Możemy natomiast korzystać ze zniżek, rabatów czy wyprzedaży organizowanych przez dany sklep internetowy. Za takie transakcje normalnie będzie naliczany money-back.

powrót do menu ↑

Promocja 20 zł na start

Każdy nowy Klient, który do 31.12.2021 r. zarejestruje się w Refunder.pl i w ciągu 30 dni dokona zakupów na łączną kwotę min. 30 zł otrzyma bonus 20 zł na start! Dotyczy to tylko pierwszych 2500 rejestracji.

Wypłata premii z Refundera

Środki z Refundera wypłacimy po uzbieraniu 45 zł. Zrobimy to na dwa sposoby:

 • przelewem na konto w banku,
 • PayPalem.

Operację zlecimy w swoim profilu w sekcji „Gotowe do wypłaty”.

Skąd firma pozyskuje pieniądze na premie dla użytkowników? Fundują je sklepy z nią współpracujące. Money-back jest więc prowizją płaconą przez serwisy online platformie Refunder za przekierowanie do nich klientów.

powrót do menu ↑

Wtyczka Refunder

Żeby nie przeoczyć żadnej szansy na otrzymanie zwrotu za zakupy, warto zainstalować w komputerowej przeglądarce wtyczkę Refunder.

Ona będzie nas informować, która z odwiedzanych witryn współpracuje z platformą i umożliwia zdobycie premii. Dzięki niej jeszcze przed zrobieniem zakupów dowiemy się o wysokości dostępnego zwrotu.

Ważne! Pamiętajmy, by przed opłaceniem zamówienia, aktywować zwrot. Jeśli tego nie zrobimy, premia nie zostanie naliczona.

Plugin jest dostępny dla najpopularniejszych przeglądarek:

 • Chrome,
 • Firefox,
 • Internet Explorer.
powrót do menu ↑

Sklepy

Obecnie z Refunderem współpracuje 798 działających w polskim internecie sklepów i serwisów e-commerce. Sporo z nich to znane marki, które są pogrupowane w 12 kategoriach, w tym zdrowie i uroda, sport, elektronika, moda, dom i ogród. Chodzi m.in. o CCC, H&M, Pyszne.pl, Adidas, Intersport, Decathlon, Jula, Media Expert, Douglas. Dotarcie do tej ulubionej przyspieszy wewnętrzna wyszukiwarka lub indeks alfabetyczny.

W serwisie znajdziemy też firmy świadczące usługi finansowe. Jeśli więc chcemy otworzyć konto w banku, zaciągnąć pożyczkę czy się ubezpieczyć, możemy to zrobić przez Refunder i uzyskać premię.

Na platformie są obecne również wypożyczalnie samochodów, firmy kurierskie, przewoźnicy, platformy VOD oraz operatorzy telekomunikacyjni i dostawcy internetu. Widzimy więc, że dzięki Refunderowi można zarabiać, robiąc zarówno codzienne zakupy, jak i te okazjonalne.

Oto przegląd najpopularniejszych sklepów dostępnych w Refunder wraz ze stawkami oferowanego przez nie money-backu.

Sklep Max wysokość money-backu
Pyszne.pl 2%
Telepizza 2,3%
KFC 3,9%
Play 37,5 zł
NJU mobile 47,5 zł
T-Mobile 60 zł
UPC 80 zł
nc+ 65 zł
Palyer+ 10 zł
Poczta Kwiatowa 4,9%
Vectra 75 zł
Carrefour 2,1%
DHL 1,5 zł
Norton AntiVirus 12,5 zł
ESKK 20 zł
Douglas 6,1%
Super-Pharm 3%
Natura 2,75%
AliExpress 3,5%
Allegro 1,1%
Sephora 2,4%
BodyPak 3,4%
Electro.pl 1%
Alibaba 2,7%
Eobuwie 4,9%
Adidas 4%
Nike 2%
Gatta 2%
Orsay 3,5%
Wojas 3,1%
CCC 3,25%
Lidl Online 2,7%
Media Expert 1,2%
RTV Euro AGD 1,8%
Jula 1,4%
Media Markt 1,5%
Intersport 2,8%
GO Sport 3%
Outhorn 3,6%
Decathlon 1%
Booking.com 2%
FlixBus 3,6%
mBank 85 zł
Bank Millennium 37,5 zł
Santander Bank 1,3%
Vivus 1,5%
Smyk 1,8%
Cocodrillo 5,5%
Cobi 2,7%
5.10.15 4,25%
Black Red White 2,5%
4Home 3,6%
Polskie Składy Budowlane Model 2,5%
Komfort 1,75%
Inter Cars 3,9%
iParts 1,75%
powrót do menu ↑

Allegro

W zależności od kategorii zakupów, dokonując transakcji na Allegro przez Refunder, można odzyskać od 0,1 do 1,1 proc. wydanej kwoty.

Uwaga! Niektóre kategorie (np. suplementy diety i odżywki) są wyłączone z programu zwrotów. To samo dotyczy zakupów w formie licytacji.

Rejestracja transakcji na koncie użytkownika następuje do 72 godzin. Money-back naliczany jest od ceny netto przedmiotu. Nie obejmuje kosztów dostawy ani innych opłat związanych z transakcją. W przypadku zakupów u sprzedawców zagranicznych mogą wystąpić niewielkie różnice w kwocie premii, które wynikają z przewalutowania wydanej sumy.

powrót do menu ↑

AliExpress

W zależności od kategorii zakupów na AliExpress money-back wynosi 0,35-3,5 proc., ale nie więcej niż 40 euro. Premia liczona jest od ceny netto, czyli nie obejmuje kosztów przesyłki ani podatku VAT.

Rejestracja transakcji trwa do 48 godzin. Z programu premiowego wyłączone są niektóre towary i usługi.

Po odebraniu zamówienia pamiętajmy, by zaznaczyć pole Confirm Order Received. W przeciwnym razie zwrot się nie naliczy. Tak samo będzie, jeśli zakupy zrobimy przez aplikację AliExpress.

powrót do menu ↑

Eobuwie

Kupując na eobuwie.pl, można zarobić 4,9 proc. wydanej kwoty netto (bez podatku VAT i kosztów dostawy). Odnotowanie transakcji na koncie użytkownika następuje w czasie do 48 godzin. Przy czym zwykle jest to kilka godzin.

powrót do menu ↑

Booking.com

Za rezerwację noclegu w serwisie Booking.com Refunder płaci 2 proc. wartości transakcji netto (bez VAT czy dodatkowych opłat). Ta rejestrowana jest po maksymalnie 48 godzinach. Zwrot otrzymuje się po opłaceniu i zrealizowaniu rezerwacji.

powrót do menu ↑

Media Markt

Za każde zakupy w internetowym sklepie Media Markt otrzymuje się money-back w wysokości 1,5 proc. wydanej kwoty netto (z wyłączeniem VAT-u i kosztów dostawy). Nie dotyczy to kategorii Dom i Ogród. Rejestracja transakcji następuje w ciągu kilku godzin (max to 48 godzin).

powrót do menu ↑

RTV Euro AGD

Premia za zakupy w internetowym serwisie RTV Euro AGD wynosi 1,8 proc. wartości opłaconej transakcji. Oznacza to, że przy wyliczaniu premii nie jest brany pod uwagę podatek VAT, koszty dostawy czy inne opłaty.

Platforma rejestruje zakupy w ciągu kilku godzin od ich dokonania. Najpóźniej następuje to po 48 godzinach.

powrót do menu ↑

Reebok

Wszystkie zamówienia opłacone w sklepie online marki Reebok są premiowane 4-proc. money-backiem. Kwota zwrotu jest naliczana od wartości netto zakupów, czyli nie obejmuje kwoty podatku VAT ani kosztów dostawy. Refunder odnotowuje transakcję na naszym koncie w ciągu kilku godzin (najpóźniej po 48 godzinach).

powrót do menu ↑

Adidas

Za zakupy w e-sklepie Adidasa otrzymujemy zwrot w wysokości 4 proc. wartości transakcji netto (bez VAT-u i kosztów dostawy). Z programu premiowego wyłączona jest linia butów Yeezy. Refunder przypisuje zamówienie do naszego konta w ciągu kilku godzin od jego opłacenia. Maksymalnie zajmuje mu to 48 godzin.

Refunder

Zyskaj 20 zł za pierwsze zakupy

+ 20 zł na start
Promocja zakończona
Zobacz najlepsze okazje
HIT! Zgarnij ponad 1500 zł w promocjach bankowych

W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze promocje banków, które płacą za otwarcie konta online i proste aktywności.

 

9.5 Ocena Łączna
Refunder

Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0