Promocja CitiBank: Tablet Samsung Galaxy A7 Lite za kartę Citi Simplicity

Wyrabiając kartę kredytową Citibanku i wydając nią w dwa miesiące łącznie 2000 zł, otrzymuje się tablet Samsung Galaxy A7 Lite o wartości prawie 700 zł. Do tego unika się kosztów utrzymania plastiku.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji Citibanku lub przeczytaj prześwietlenie najlepszych promocji tego banku: Citibank: promocja 990 zł  lub Citibank: promocja Lidl 600 zł.

Przy stosunkowo niewielkiej skali działania Citi Handlowy należy do czołowych wydawców kart kredytowych w Polsce. Zajmuje miejsce w top5. Klientów pozyskuje nie tylko względnie dobrymi warunkami finansowymi, ale też atrakcyjnymi promocjami.

Promocja Citibanku z tabletem Samsung Galaxy A7 Lite

W jednej z nich klient, który wyrobi kartę Simplicity i spełni proste warunki, może otrzymać tablet Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3 wi-fi z dyskiem 32 GB. Jego deklarowana wartość wynosi 699 zł. Sprzęt jest objęty dwuletnią gwarancją producenta.

W trwającej do 31 grudnia akcji mogą wziąć udział nowi klienci. Chodzi o osoby, które od 1 stycznia br. nie miały karty kredytowej Citibanku. Przy czym chodzi o główną kartę. Inne produkty tego banku, np. ROR, nie stanowią przeszkody w tym, by starać się o nagrodę.

Ważne! W promocji obowiązuje limit 250 zgłoszeń. Decyduje zasada, że kto pierwszy, ten lepszy.

Uwaga! Jako że akcja dotyczy produktu kredytowego, chętni muszą spełnić wymagania formalne. Są nimi odpowiedni wiek (18 lat) oraz dochody (min. 1200 zł netto) i staż pracy (co najmniej 3 miesiące).

Akcję z tabletem można połączyć z inną ofertą specjalną dotyczącą darmowego konta osobistego. W niej w zamian za wpływy na rachunek i transakcje kartą debetową do zgarnięcia jest 400 zł w gotówce.

citi samsung galaxy tab a7 lite promocjaSamsung T220 Galaxy A7 Lite 3 w opinii użytkowników

Sprzęt wyposażony jest w wyświetlacz z matrycą TFT o przekątnej 8.7″ (format ekranu to 16:10). Za sprawą 8-rdzeniowego procesora i pamięci RAM 3 GB oraz systemu Android 11 tablet działa w miarę płynnie i wydajne. Jego smukłość i stosunkowo niska waga (371 g) sprawiają, że dość wygodnie obsługuje się go nawet jedną ręką.

Tablet ten nie ma funkcji telefonu, ale można go podłączyć do sieci bezprzewodowej w standardzie 802.11 ac. Obsługuje Asystenta Google.

Znajdziemy w nim również dwa aparaty. Tylny zapewnia rozdzielczość 8 Mpix, przedni – 2 Mpix. Oba mają funkcję autofocusu i są w stanie nagrywać filmy full HD 1080p.

Klienci popularnego sklepu z elektroniką przyznali mu średnią notę 4,9 / 5. Najwyżej ocenili łatwość użytkowania oraz design i łączność wi-fi.

Jak zdobyć tablet Samsung Galaxy A7 Lite? Instrukcja krok po kroku

Aby zdobyć tablet należy:

1Do 31 grudnia na stronie promocji złożyć wniosek o kartę i zawrzeć umowę

Przed zawarciem umowy należy dostarczyć wymagany dokument potwierdzający dochody. Jaki? To zależy od formy zatrudnienia. Formalności można załatwić w pełni online. We wniosku należy też wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej firmie dostarczającej tablet.

Uwaga! Uwaga! Obowiązuje limit 250 zgłoszeń. Warto więc pospieszyć się ze złożeniem wniosku.

Przejdź na stronę promocji

2Do 31 grudnia zawrzeć umowę i aktywować kartę w bankowości elektronicznej.

Umowę można zawrzeć metodą na selfie, czyli wykonując smartfonem kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego. Inne sposoby to: kurier i oddział.

Kartę należy aktywować w aplikacji Citi Mobile lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.

3W każdym z dwóch kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł.

Jeśli więc kartę wyrobimy w październiku, wymagania spełniamy w listopadzie i grudniu.

Przekazanie nagrody

Najpierw bank przekaże informację o przyznaniu nagrody. Zrobi to poprzez wiadomość w serwisie Citibank Online do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków. W naszym przykładzie będzie to koniec stycznia. Następnie nagrodę za wyrobienie karty kredytowej Simplicity przekaże w ciągu 45 dni. Wyśle ją na adres korespondencyjny.

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Obsługa karty kredytowej Simplicity kosztuje 12 zł miesięcznie. Jednak z opłaty zwalnia wykonanie obrotów na łącznie min. 1000 zł miesięcznie. To tyle, ile trzeba wykonać, żeby spełnić warunki promocji.

By uniknąć kosztów, należy również zrezygnować z usług dodatkowych powiązanych z kartą. Chodzi np. o naklejkę zbliżeniową i usługę CitiPhone. Ponadto, żeby uniknąć odsetek, zadłużenie trzeba spłacać w terminie (okres bezodsetkowy sięga 56 dni). Nie należy też wykonywać niezalecanych dla tego rodzaju karty transakcji jak wypłata w bankomacie czy sprawdzanie tam salda.

Opinia na koniec

Promocja Citi Handlowego to bardzo dobra oferta. W zamian za wyrobienie karty kredytowej i wydanie nią w ciągu dwóch miesięcy łącznie 2000 zł otrzymuje się tablet Samsung Galaxy A7 o wartości 699 zł.

Premię można zwiększyć o 400 zł w gotówce, otwierając bezwarunkowo darmowe konto osobiste i wykazując się aktywnością (wpływ 2000 zł + 5 płatności debetówką przez dwa-cztery miesiące). Szczegóły tutaj.

Kosztów utrzymania plastiku się unika, spełniając wymagania promocji. Chodzi o transakcje bezgotówkowe na min. 1000 zł miesięcznie.

A może bon 600 zł do Lidla zamiast tableta?

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnych promocjach karty kredytowej Citi. Przykładowo: dokonując kartą Citi Simplicity min. 5 płatności w każdym z kolejnych 6 miesięcy, możemy otrzymać bon 600-zł do sklepów Lidl.

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa z tabletem Samsung Galaxy A7 Lite

+ Tablet Samsung Galaxy A7 Lite
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
10 opinie
Karta kredytowa z tabletem Samsung T220 Galaxy A7 Lite 3/32GB

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0