Promocja CitiBank: 200 zł do Lidla za wyrobienie karty kredytowej

Wystartowała kolejna promocja Citibanku, w ramach której możemy tym razem zdobyć 200 zł do wykorzystania w sklepach Lidl. Tak jak w poprzednich promocjach musimy wyrobić kartę Citi Simplicity i płacić nią za wykonywane zakupy.

Citi Handlowy choć jest średniej wielkości bankiem, należy do największych wydawców kart kredytowych na polskim rynku. Wedle stanu na III kw. 2018 r. zajmował trzecie miejsce z liczbą prawie 700 tys. plastików tego typu.

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę utrzymuje wysoką sprzedaż dzięki częstym i atrakcyjnym promocjom.

W ramach jednej z nich oferuje 200 zł do wydania w sklepach sieci Lidl. Premia ma postać kart prezentowych na  taką właśnie kwotę .

Jak zdobyć 200 zł do sklepów Lidl?

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci Citi Handlowego. W szczególności chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2018 r. nie miały głównej karty kredytowej w tym banku. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne. Promocja dostępna jest do 20 kwietnia.

Uczestnik musi też spełnić wymóg:

 • wieku – min. 18 lat,
 • zatrudnienia (otrzymywania świadczenia w przypadku emerytów i rencistów) – min. trzy miesiące w obecnej firmie (dla przedsiębiorców – min 12 miesięcy),
 • dochodu – min. 1200 zł netto (dla przedsiębiorców – min. 2500 zł netto).

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci kart prezentowych? Należy:

1Do 3 listopada na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Umowę zawiera się w pełni online.

Następnie w ciągu 10 dni roboczych przesłać dokument potwierdzający dochody (wyciąg z konta bankowego). Robi się to elektronicznie, przez specjalną stronę. Szczegóły przekaże konsultant banku.

2Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład: zawierając umowę o kartę w sierpniu czas na zalogowanie się mamy do końca września (można to zrobić już w sierpniu). W przypadku wyrobienia plastiku we wrześniu omawiany warunek musimy spełnić do 30 października.

3Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy – wydać kartą łącznie min. 1000 zł

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w sierpniu płatności należy wykonać do końca listopada – czasu więc jest naprawdę dużo.

Przy umowie we wrześniu czas na spełnienie tego wymogu przesunie się do 31 grudnia.

Informację o przyznaniu nagrody Citi Handlowy przekaże jako wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu przez nas wszystkich warunków.

Samą kartę podarunkową bank prześle nam na nasz adres korespondencyjny najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.

Karty będą ważne przez kolejnych 6 miesięcy.  Można z nich korzystać wielokrotnie w sklepach Lidl, aż do ich wyczerpania.

Karta kredytowa w Citi Handlowym

Wydanie karty kredytowej Simplicity jest darmowe. Nie ponosi się też kosztów miesięcznej ani rocznej obsługi pod warunkiem, dokonania kartą transakcji bezgotówkowych za min. 1000 zł w miesiącu. W innym przypadku bank pobierze opłatę miesięczną w wysokości 12 zł.

Jeśli będziemy spłacać powstałe zadłużenie w wyznaczonym terminie, unikniemy również odsetek. W przeciwnym razie zapłacimy 10 proc. w skali roku od wykorzystanego limitu.

By nie ponosić kosztów, należy unikać operacji gotówkowych, czyli wypłat z bankomatów (8 proc. min 10 zł), spłaty w oddziale (20 zł). Nie róbmy też przelewu z rachunku karty ani nie spłacajmy limitu w bankomacie. Należy także zrezygnować z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej CitiPhone (6 zł miesięcznie).

Przy umiejętnym korzystaniu nie poniesie się żadnych kosztów posiadania karty kredytowej Citi Simplicity.

Czy warto?

Jeśli wiemy, jak używać karty kredytowej, i nie jesteśmy zbyt mocno zadłużeni, możemy w prosty sposób zdobyć bon na całkiem spore zakupy. Umiejętnie używana kredytówka Citi Handlowego jest bowiem darmowa, a czas na spełnienie warunków promocji – długi.

Na koniec warto przypomnieć także o alternatywnej promocji karty kredytowej Citi.

 

Możemy w niej zyskać  telefon LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł za wyrobienie nieco wiekszych obrotów kartą jak w promocji z Lidlem (1500 zł).

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: Odbierz 200 zł na karcie prezentowej Lidl

+ 200 zł do Lidla
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 200 zł na zakupy do Lidla

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
2 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Kris 31 Sierpień 2020 16:06

  Czy można jednocześnie skorzystać z tej promocji i promocji allegro?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 31 Sierpień 2020 23:07

   Niestety. Można skorzystać tylko z 1 promocji (200 zł do Lidla lub 200 zł na Allegro)

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0