Promocja CitiBank: 600 zł do Lidla za wyrobienie karty kredytowej

Wystartowała szybka promocja Citibanku, w ramach której możemy zdobyć rekordowe 600 zł do wykorzystania w sklepach Lidl. Tak jak w poprzednich promocjach musimy wyrobić kartę Citi Simplicity i płacić nią za wykonywane zakupy. Ale trzeba się pospieszyć bo promocja obowiązuje jedynie do 30 listopada.

Citi Handlowy choć jest średniej wielkości bankiem, należy do największych wydawców kart kredytowych na polskim rynku. Wedle stanu na III kw. 2018 r. zajmował trzecie miejsce z liczbą prawie 700 tys. plastików tego typu.

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę utrzymuje wysoką sprzedaż dzięki częstym i atrakcyjnym promocjom.

W ramach jednej z nich oferuje szybkie 600 zł do wydania w sklepach sieci Lidl. Premia ma postać kart prezentowych na  taką właśnie kwotę .

Jak zdobyć 600 zł do sklepów Lidl?

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci Citi Handlowego. W szczególności chodzi o osoby, które od 1 lipca 2023 r. nie miały głównej karty kredytowej w tym banku. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne. Promocja dostępna jest tylko do 30 listopada 2023 r.

Uczestnik musi też spełnić wymóg:

  • wieku – min. 18 lat,
  • zatrudnienia (otrzymywania świadczenia w przypadku emerytów i rencistów) – min. trzy miesiące w obecnej firmie (dla przedsiębiorców – min 24 miesiące),
  • dochodu – min. 1200 zł netto (dla przedsiębiorców – min. 2500 zł netto).

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci kart prezentowych? Należy:

1Do 30 listopada na stronie promocji złożyć wniosek z wymaganymi zgodami, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Należy pamiętać, aby we wniosku wyrazić zgody marketingowe na przesyłanie przez bank informacji handlowych (środkami komunikacji elektronicznej oraz telefonicznie).

Uwaga! Bank wymaga, by w ciągu 10 dni od złożenia wniosku dostarczyć dokument potwierdzający dochód (szczegóły przekaże konsultant). Można to zrobić przez specjalną stronę. Umowę można zawrzeć online na smartfonie (selfie + zdjęcia dowodu), przez kuriera albo w jednym z nielicznych oddziałów.

Uwaga! Kartę należy aktywować wyłącznie w aplikacji Citi Mobile (nie w przeglądarce!).

2W każdym z sześciu kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy – wykonać kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty.

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w październiku 5 płatności miesięcznie należy wykonać w każdym miesiącu od listopada 2023 do kwietnia 2024 r.

Przekazanie nagród

Bank przekażę kartę prezentową do sklepu Lidl o wartości 100 zł za każdy miesiąc, spośród pierwszych 5 miesięcy, w których wykonamy 5 płatności kartą. Natomiast za ostatni – szósty miesiąc bonus wyniesie 50 zł. Ostatnie 50 zł otrzymamy, jeśli dodatkowo ciągle mamy wyrażone zgody marketingowe. Łącznie w ten sposób można zyskać aż 600 zł (za pełne 6 miesięcy aktywności i utrzymanie zgód marketingowych).

Informację o przyznaniu nagrody Citi Handlowy przekaże jako wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia przez nas warunków oferty.

Karty podarunkowe bank prześle nam mailowo najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.

Karty będą ważne przez kolejnych 4 miesięcy.  Można z nich korzystać wielokrotnie w sklepach Lidl, aż do ich wyczerpania.

Karta kredytowa w Citi Handlowym

Za wyrobienie karty kredytowej Citibank nie nalicza opłaty. Natomiast pobiera 12 zł miesięcznie za jej obsługę.

Na szczęście można uniknąć tej daniny. Jak? Przez pierwsze 12 miesięcy od wydania plastiku jesteśmy całkowicie zwolnieni z tej opłaty. Później bank nie nalicza opłaty pod warunkiem wykonania obrotów kartą na min. 1000 zł miesięcznie.

Sporo kosztuje też spłata zadłużenia w oddziale (20 zł) i bankomacie (10 zł). Unikajmy również usług dodatkowych i w terminie regulujmy dług. W przeciwnym razie bank będzie naliczać odsetki.

RRSO 24,09% – ewentualne koszty mogą się pojawić, jeśli nie będziemy spłacać zadłużenia na czas.

Jeśli będziemy spłacać powstałe zadłużenie w wyznaczonym terminie, unikniemy również odsetek. W przeciwnym razie zapłacimy 10 proc. w skali roku od wykorzystanego limitu.

By nie ponosić kosztów, należy unikać operacji gotówkowych, czyli wypłat z bankomatów (8 proc. min 10 zł), spłaty w oddziale (20 zł). Nie róbmy też przelewu z rachunku karty ani nie spłacajmy limitu w bankomacie. Należy także zrezygnować z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej CitiPhone (6 zł miesięcznie).

Czy warto?

Promocja karty kredytowej Citi Handlowego jest warta uwagi przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze, za jej wyrobienie można pod prostymi warunkami (5 transakcji kartą na dowolną kwotę przez 6 miesięcy) otrzymać karty podarunkowe do Lidla o wartości 600 zł. Po drugie, łatwiej niż zwykle można uniknąć opłaty za obsługę plastiku. Oczywiście do tego dochodzi natychmiastowy dostęp do środków w razie potrzeby.

Na koniec warto dodać, że w ramach promocji CitiKonta Citi Handlowego, pod prostymi do spełnienia warunkami można: zgarnąć nawet 500 zł i stać się posiadaczem darmowego konta osobistego z bezprowizyjnym dostępem do wszystkich bankomatów w kraju.

Karta kredytowa Citi Simplicity

600 zł na zakupy w Lidlu

+ 600 zł do Lidla
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 600 zł do sklepów sieci Lidl

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0