Promocja CitiBank: 400 zł do Lidla za wyrobienie karty kredytowej

Wystartowała kolejna promocja Citibanku, w ramach której możemy tym razem zdobyć 400 zł do wykorzystania w sklepach Lidl. Tak jak w poprzednich promocjach musimy wyrobić kartę Citi Simplicity i płacić nią za wykonywane zakupy.

Citi Handlowy choć jest średniej wielkości bankiem, należy do największych wydawców kart kredytowych na polskim rynku. Wedle stanu na III kw. 2018 r. zajmował trzecie miejsce z liczbą prawie 700 tys. plastików tego typu.

Organizacja kierowana przez Sławomira Sikorę utrzymuje wysoką sprzedaż dzięki częstym i atrakcyjnym promocjom.

W ramach jednej z nich oferuje 400 zł do wydania w sklepach sieci Lidl. Premia ma postać kart prezentowych na  taką właśnie kwotę (możemy otrzymać 2 karty po 200 zł).

Jak zdobyć 400 zł do sklepów Lidl?

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci Citi Handlowego. W szczególności chodzi o osoby, które od 1 stycznia 2018 r. nie miały głównej karty kredytowej w tym banku. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne. Promocja dostępna jest do 20 kwietnia.

Uczestnik musi też spełnić wymóg:

 • wieku – min. 18 lat,
 • zatrudnienia (otrzymywania świadczenia w przypadku emerytów i rencistów) – min. trzy miesiące w obecnej firmie (dla przedsiębiorców – min 12 miesięcy),
 • dochodu – min. 1200 zł netto (dla przedsiębiorców – min. 2500 zł netto).

Co zrobić, żeby otrzymać nagrodę w postaci kart prezentowych? Należy:

1Do 20 kwietnia na stronie promocji złożyć wniosek, a następnie zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

W trakcie wypełniania wniosku zostaniemy poproszeni, aby dostarczyć/dołączyć wymagany dokument potwierdzający dochód (np. w przypadku umowy o pracę takim dokumentem będzie wyciąg z konta bankowego z ostatnich 3-miesiecy).

2Aktywować kartę za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
3Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.

Przykład: zawierając umowę o kartę w kwietniu czas na zalogowanie się mamy do końca maja (można to zrobić już w kwietniu).

4Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy – wydać kartą łącznie min. 2000 zł

Liczyć się będą wszystkie “normalne” płatności za zakupy w sklepach, supermarketach, na stacjach paliw, w internecie itp.

Przykład: zawierając umowę w kwietniu płatności należy wykonać do końca lipca – czasu więc jest naprawdę dużo.

Informację o przyznaniu nagrody Citi Handlowy przekaże jako wiadomość w bankowości internetowej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu przez nas wszystkich warunków.

Same karty podarunkowe (2×200 zł) bank prześle nam na nasz adres korespondencyjny najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.

Karty będą ważne przez kolejnych 6 miesięcy.  Można z nich korzystać wielokrotnie w sklepach Lidl, aż do ich wyczerpania.

Prosty przykład.

Jeśli kartę wyrobimy  w kwietniu, to do końca lipca będziemy mieć czas na realizację regulaminowych zadań: zalogowania się do bankowości i dokonania transakcji kartą za 2000 zł. Oznacza to, że średnio w miesiącu będziemy musieli wydać kartą ok. 670 złotych – dla osoby pracującej, nie powinno to stanowić większego problemu.

O spełnieniu warunków CitiBank powinien poinformować nas do końca sierpnia. Z kolei przekazanie nagrody powinno się odbyć do końca września.  Do tego dnia promocyjna karta musi być aktywna.

Im szybciej spełnimy warunki, tym lepiej, bo wtedy skróci się czas oczekiwania na nagrodę. Jeśli warunek płatności zostałyby przez nas spełniony miesiąc wcześniej (np. już w czerwcu), to karty podarunkowe otrzymalibyśmy również miesiąc szybciej (do końca lipca).

Darmowa karta kredytowa w Citi Handlowym

Wydanie karty kredytowej Simplicity jest darmowe. Nie ma też opłaty miesięcznej ani rocznej za użytkowanie – bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. To jedyny taki plastik z funkcją kredytową na rynku.

Jeśli będziemy spłacać powstałe zadłużenie w wyznaczonym terminie, unikniemy również odsetek. W przeciwnym razie zapłacimy 10 proc. w skali roku od wykorzystanego limitu.

By nie ponosić kosztów, należy unikać operacji gotówkowych, czyli wypłat z bankomatów (8 proc. min 10 zł), spłaty w oddziale (20 zł). Nie róbmy też przelewu z rachunku karty ani nie spłacajmy limitu w bankomacie. Należy także zrezygnować z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej CitiPhone (6 zł miesięcznie).

Przy umiejętnym korzystaniu nie poniesie się żadnych kosztów posiadania karty kredytowej Citi Simplicity.

Czy warto?

Jeśli wiemy, jak używać karty kredytowej, i nie jesteśmy zbyt mocno zadłużeni, możemy w prosty sposób zdobyć bon na całkiem spore zakupy. Umiejętnie używana kredytówka Citi Handlowego jest bowiem darmowa, a czas na spełnienie warunków promocji – długi.

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: Odbierz 400 zł na karcie prezentowej Lidl

+ 400 zł do Lidla
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja 400 zł na zakupy do Biedronki

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0