Santander promocja dla przedsiębiorców: 1300 zł premii i darmowe konto na 2 lata

Jesteś drobnym przedsiębiorcą? Nie chcesz płacić za konto firmowe? Otwierając w Santanderze Konto Firmowe Godne Polecenia w promocji dla przedsiębiorców, możesz w kilka miesięcy i bez większego trudu zyskać nawet 1300 zł, a do tego nie ponosić kosztów utrzymania rachunku przez dwa lata.

Większość swoich promocji banki adresują do klientów indywidualnych. Jednak niektóre z nich kierują do przedsiębiorców, czyli osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Tak jest właśnie z bankiem Santander Bank Polska, który organizuje kolejną edycję oferty specjalnej “Promocja dla przedsiębiorców”. W ramach niej otrzymujemy jednocześnie trzy bonusy:

 • możliwość uzyskania do 900 zł zwrotu za transakcje kartą,
 • premię 400 zł za nabycie i aktywację terminalu płatniczego,
 • zwolnienie przez 24 miesiące z opłat: za prowadzenie rachunku bieżącego, przelewy, wydanie i użytkowanie karty do rachunku.

Z oferty mogą skorzystać nowi klienci firmowi. Wedle regulaminu są to przedsiębiorcy, którzy nie posiadali rachunku firmowego od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji

Aby przystąpić do promocji należy:

 • Do 31 października  zawrzeć umowę rachunku bieżącego Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z usługami bankowości elektronicznej MiniFirma, za pośrednictwem formularza na stronie banku,
 • W procesie otwarcia rachunku należy wyrazić zgody marketingowe na kontakt telefoniczny i elektroniczny,
 • Warunkiem uzyskania premii jest wykonanie w danym miesiącu rozliczeniowym minimum jednego przelewu do ZUS/US na kwotę min. 200 zł.

Promocja 900 zł

Główną korzyścią promocji dla przedsiębiorców Santander Banku jest 3% zwrot z wykonanych transakcji bezgotówkowych dokonanych za pomocą karty – maksymalnie do 150 zł miesięcznie.

Bonus jest naliczany przez 6 miesięcy liczonych od dnia otwarcia rachunku. W rezultacie otrzymać możemy maksymalnie 900 zł w ciągu 6 miesięcy (6 x 150 zł).

Zwrot za transakcje za dany miesiąc trafia na rachunek firmowy do końca kolejnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 400 zł za terminal

Santander ma też ciekawą propozycję dla przedsiębiorców planujących przyjmować płatności bezgotówkowe. Mogą oni otrzymać premię w wysokości 400 zł za zawarcie pierwszej umowy o akceptacje kart z Elavon Financial Services oraz aktywację terminala (pierwsza transakcja) nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do promocji.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po zawarciu umowy z Elavon na konto otwarte w ramach promocji.

powrót do menu ↑

Zwolnienie z opłat na 2 lata

Ale to nie koniec benefitów przyznawanych przez bank w „Promocji dla przedsiębiorców”. Drugim bonusem jest 24-miesięczne zwolnienie z opłat. Przez dwa lata otrzymujemy:

 • 0 zł za prowadzenia konta,
 • 0 zł za przelewy wykonywanych w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma,
 • 0 zł za 10 pierwszych przelewów natychmiastowych w systemie BlueCash,
 • 0 zł za realizację zlecenia stałego,
 • 0 zł za realizację polecenia zapłaty,
 • 0 zł za wysłanie smsKodu autoryzacyjnego,
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej,
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą w bankomatach w kraju i zagranicą,

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Promocja jest atrakcyjna, a uzyskanie nagród nie powinno sprawiać problemu. Trzeba tylko otworzyć (posiadać) Konto Firmowe Godne Polecenia i używać sprzężonej z nim karty debetowej.

A co z kosztami? W ramach promocji nasze konto jest darmowe przez 24 miesiące.

Koszty mogą się pojawić po 2 latach.

W standardowej taryfie za prowadzenie konta dla firm Santander pobiera 25 zł miesięcznie, ale nie nalicza opłaty, jeśli klient wykona min. jeden przelew do ZUS o wartości 200 zł. Transfery do ZUS-u i US są darmowe.

Natomiast za zwykłe przelewy Elixir do innych banków przedsiębiorca płaci 1 zł. Co miesiąc otrzymuje też pulę 15 bezpłatnych przekazów zewnętrznych. Do tego dochodzi 20 gr za szósty i kolejny w danym miesiącu SMS autoryzacyjny.

Obsługa karty firmowej kosztuje 7 zł. Santander odstępuje od naliczenia tej daniny, jeśli klient wykona plastikiem obroty bezgotówkowe na min. 400 zł w miesiącu.

Jest jeszcze kwestia obcych bankomatów. Każda wypłata w takiej maszynie to koszt 3,5 proc. pobranej kwoty i nie mniej niż 5 zł. Bezpłatne są tylko urządzenia Santander Banku, czyli mniej więcej co 13. bankomat w Polsce.

powrót do menu ↑

Czy warto ?

Konto Firmowe Godne Polecenia to dobry wybór dla drobnych przedsiębiorców szukających taniego i sprawdzonego rachunku firmowego z benefitami.

Promocja dla przedsiębiorców to szansa na uzyskanie 900 zł za otwarcie konta  i używanie karty płatniczej oraz 400 zł za aktywację terminala.

Dodatkowo otrzymujemy darmowe konto przez 2 lata.  Zwolnienie z opłat obejmuje: prowadzenie rachunku, przelewy, wydanie i użytkowanie karty, wypłaty z bankomatów. To naprawdę dużo.

Później jednak należy pamiętać o kosztach. Na szczęście pod prostym warunkiem można je zniwelować do kilku złotych miesięcznie. Przy częstym korzystaniu karty,  da się je całkowicie wyeliminować.

Konto Firmowe Godne Polecenia

PROMOCJA: dla przedsiębiorców VI

+ 1300 zł premii i zwolnienie z opłat na 2 lata
3 dni do końca promocji
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0