400 zł na zakupy w Morele.net z kartą kredytową Citi

Mądre i aktywne korzystanie z karty kredytowej popłaca. Dowodzi tego promocja Citi Handlowego, w której do zdobycia jest kod rabatowy o wartości 400 zł na zakupy w sklepie ze sprzętem Morele.net.


Citi Handlowy (pod taką nazwą działa w Polsce amerykański Citibank) to średniej wielkości bank, który adresuje swoje usługi przede wszystkim do średniozamożnych i zamożnych klientów. W praktyce nie trzeba mieć kokosów, by zostać jego klientem.

Regulamin promocji 400 zł do Morele.net

Jedną z nisz, w której specjalizuje się instytucja zarządzana przez Sławomira Sikorę, są karty kredytowe. Na polskim rynku Citi Handlowy jest jednym z największych wydawców tych instrumentów. Trudno się temu dziwić, gdyż w pozyskiwaniu klientów często sięga on po atrakcyjne promocje.

W jednej z nich do zyskania jest kod rabatowy o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepie Morele.net. Promocja trwa do 13 grudnia i udział w niej mogą wziąć osoby, które nie miały karty kredytowej Citi Handlowego po 1 stycznia 2018 r.

Jak zdobyć 400 zł krok po kroku?

Celem otrzymania nagrody należy:

  • Do 13 grudnia na stronie promocji złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicity
  • W ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej (Citibank Online) lub aplikacji mobilnej (Citi Mobile) Citi Handlowego
  • W ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy o kartę należy wykonać nią transakcje bezgotówkowe o łącznej wartości min. 1500 zł Czas na spełnienie tego warunku upływa z końcem trzeciego miesiąca kalendarzowego, licząc od miesiąca wyrobienia karty. Jeśli więc zrobimy to w sierpniu, wymagany obrót plastikiem musimy wykonać do końca listopada.

Chętni muszą pozytywnie przejść procedurę badania zdolności kredytowej (wiek 18 lat, minimalny dochód 1200 zł netto, staż pracy w obecnej firmie min. trzy miesiące). W tym celu zostaną poproszeni o dokument potwierdzający dochód, np. wyciąg z konta, który przesyła się mailem lub wgrywa do systemu (szczegóły przekaże konsultant banku).

Przekazanie kodu rabatowego

Bank wyśle kartę podarunkową do wykorzystania w Morele.net w wiadomości wewnętrznej, tj. przez skrzynkę w Citibank Online. Nastąpi to do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Bon jest ważny do 31 sierpnia 2020 roku. Należy wykorzystać go na jednorazowe zakupy o wartości min. 400 zł (dlatego jest to kod rabatowy, a nie bon zakupowy – różnicę należy dopłacić).

Ile kosztuje karta kredytowa Citi Handlowego?

Mądrze używana karta Citi Simplicity jest całkowicie darmowa w utrzymaniu. Nie płacimy za jej wydanie ani obsługę. Jeśli zadłużenie regulujemy w terminie wskazanym na wyciągu, nie płacimy od niego odsetek.

Ewentualne opłaty występują przy usługach dodatkowych, np. bankowość telefoniczna kosztuje 6 zł miesięcznie.

Płaci się także za nieumiejętne posługiwanie się plastikiem. Chodzi tu m.in. o wypłacanie gotówki z bankomatu, przelewy z rachunku karty (8 proc. min. 10 zł od każdej operacji) czy spłatę zadłużenia w oddziale albo bankomacie (10-20 zł od operacji).

Podsumowanie

Promocja Citibanku z 400-zł kodem rabatowym na zakup w sklepach grupy morele.net prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Jednak należy mieć świadomość, że wymagany obrót 1500 zł kartą kredytową może być poza zasięgiem niektórych osób. Na szczęście na jego wykonanie mamy aż trzy pełne miesiące kalendarzowe. Nie musimy też przejmować się kosztami utrzymania karty, ponieważ przy mądrym posługiwaniu się nią opłaty nie występują.

Warto wspomnieć, że w alternatywnych akcjach Citi Handlowy oferuje bony zakupowe o wartości 400 zł do zrealizowania w Biedronce czy na Allegro.

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: Zdobądź voucher do Morele.net

+ 400 zł do Morele.net
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
2 opinie
Promocja zdobądź voucher do Morele.net

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
9.5Ocena Użytkowników
Ocena
9.5
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0