Promocja CitiBank: Projektor Overmax Multipic 3.5 za wyrobienie karty kredytowej Citibanku

Ruszyła promocja Citibanku, w której za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity, możemy zgarnąć nowiuteńki projektor Overmax Multipic 3.5 o deklarowanej wartości 549 zł.

W promocjach organizowanych przez banki do zdobycia są głównie gotówka albo bony zakupowe. Jeśli znudziły Ci się takie nagrody, zainteresuj się ofertą specjalną Citi Handlowego.

Jak zdobyć projektor Overmax Multipic w promocji CitiBanku Handlowego?

Bank kierowany przez Elżbietę Światopełk-Czetwertyńską proponuje osobom wyrabiającym kartę kredytową projektor Overmax Multipic 3.5. Wartość gratyfikacji, która powinna spodobać się miłośnikom kina domowego, wynosi aż 549 zł. Sprzęt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Drugim bonus polega na obniżeniu na rok progu miesięcznych wydatków zwalniających z 12-zł opłaty za obsługę karty kredytowej. Zamiast 1000 zł miesięcznie będzie obowiązywać wymóg 300 zł.

Trwająca do 17 marca promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie mają i od 1 stycznia 2020 nie miały głównej karty kredytowej Citibanku. Dobra wiadomość jest taka, że bycie stroną umowy o inny produkt, np. konto osobiste, nie stanowi czynnika wykluczającego.

Uwaga! Akcja dotyczy produktu kredytowego. Należy więc spełnić minimalne wymagania formalne (wiek 18 lat, dochód 1200 zł netto lub 2500 zł na działalności, zatrudnienie od trzech miesięcy lub prowadzenie firmy od 24 miesięcy) i wykazać się zdolnością kredytową.

Aby zdobyć projektor należy:

1Do 17 marca na stronie promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę kredytową Citi Simplicity.

Umowę można zawrzeć całkowicie online, z użyciem metody na selfie. Chodzi o wykonanie kilku zdjęć twarzy i dowodu osobistego.

Uwaga! Kartę należy aktywować wyłącznie w aplikacji Citi Mobile.

2W ciągu 10 dni roboczych przesłać dokument potwierdzający dochody (np. wyciąg z konta bankowego)

Jaki? To zależy od źródła uzyskiwanych dochodów. Szczegóły przekaże konsultant, który oddzwoni po wysłaniu przez nas wniosku.

3Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy zalogować się do aplikacji Citi Mobile i aktywować w niej kartę.

Przykładowo: jeśli umowę zawrzemy w grudniu, czas na zalogowanie będziemy mieć do końca stycznia. W przypadku wyrobienia plastiku w styczniu omawiany warunek musimy spełnić do 28 lutego.

4Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu wyrobienia karty Simplicity zrealizować nią transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 1500 zł.

Jeśli więc umowę zawrzemy w grudniu, czas na wykonanie obrotu plastikiem mamy do końca marca. Im szybciej, tym lepiej, bo to przyspieszy otrzymanie nagrody.

Przekazanie nagrody

Nagrodę w postaci projektora Overmax Multipic 3.5 o wartości 549 zł otrzymamy w ciągu 60 dni od dnia poinformowania nas przez bank o spełnieniu warunków przyznania gratyfikacji. Taką wiadomość Citi Handlowy prześle nam do skrzynki kontaktowej w systemie Citibank Online do końca następnego miesiąca po spełnieniu wymogów.

Jeśli więc obroty zrealizujemy np. w lutym, do końca marca otrzymamy wiadomość, a sprzęt trafi do nas do końca maja. Doświadczenia poprzednich promocji wskazują, że odbywa się to o wiele szybciej.

Opłaty za kartę kredytową Citibanku

Wyrobienie karty kredytowej Simplicity odbywa się bezpłatnie. Za obsługę plastiku, który można dodać do portfela Google Pay i Apple Pay, Citi Handlowy pobiera 12 zł miesięcznie.

Z tym że opłaty można uniknąć, wykonując kartą odpowiednie obroty. W ramach promocji wystarczy 300 zł miesięcznie. Po upływie roku próg wzrośnie do 1000 zł miesięcznie.

Użytkowanie instrumentu zgodnie z przeznaczeniem, czyli terminowa spłata zadłużenia w bankowości elektronicznej, brak wypłat gotówki z bankomatów, brak przelewów z rachunku karty, pozwoli na zredukowanie kosztów jego utrzymania do zera.

Plastik z funkcją kredytową ma 56-dniowy okres bezodsetkowy. Oznacza to, że jeśli spłacimy powstałe zadłużenie w terminie wskazanym przez bank na wyciągu, nie ponosimy kosztów korzystania z jego pieniędzy. W przeciwnym razie nalicza on odsetki karne.

Karta kredytowa to instrument, który bardzo różni się od karty do konta. Tą pierwszą też można pobierać gotówkę z bankomatu, ale ze względu na wysokie prowizje (8 proc., min. 10 zł) lepiej tego nie robić. Podobnie jak przelewów z rachunku karty.

Nie korzystajmy też z usług dodatkowych, np. bankowości telefonicznej Citi Phone. Zadłużenie regulujmy przelewem, a nie w oddziale (20 zł) czy bankomacie (10 zł).

Podsumowanie

Promocja Citi Handlowego z projektorem to propozycja warta rozważenia przez osoby, które potrafią korzystać z zalet karty kredytowej, chcą mieć dostęp do darmowego finansowania i mają chrapkę na sprzęt elektroniczny. W zamian za wyrobienie karty Simplicity i wykonanie nią obrotu na 1500 zł otrzymają projektor Overmax Multipic 3.5 o wartości 549 zł.

Plastik może być darmowy w utrzymaniu. W tym celu wystarczy co miesiąc realizować nim transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł, a od drugiego roku od podpisania umowy – na 1000 zł.

Pozostali mogą postarać się o inną nagrodę. Citi Handlowy to bank, który już od dłuższego czasu ma najlepsze promocje kart kredytowych. Przykładowo: wydając kartą Citi Simplicity nieco mniej bo tylko 1000 zł, otrzymają 300-zł bon do wykorzystania w Biedronce .

Karta kredytowa Citi Simplicity

PROMOCJA: projektor Overmax Multipic 3.5

+ projektor OverMax Multipic 3.5
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
2 opinie
Karta Kredytowa Citi Simplicity z projektorem Ov - Multipic 3.5

9.5Ocena Redakcji
Ocena
9.5
10Ocena Użytkowników
Ocena
10
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0