Bonus 200 zł za wyrobienie karty kredytowej Banku Millenium

Karta kredytowa Banku Millennium to nie tylko możliwość darmowego zadłużania się, ale też 200-zł promocja i sięgający 760 zł zwrot za zakupy w wybranych sklepach.


Bank Millenium jest średniej wielkości bankiem o profilu uniwersalnym. Oznacza to, że obsługuje wszystkie segmenty rynku. Możemy kojarzyć go po oddziałach w różowej tonacji i reklamach z Radosławem Kotarskim.

Regulamin promocji

Instytucja, którą kieruje Joao Bras Jorge, oferuje m.in. karty kredytowe. Ich sprzedaż wspiera okresowymi promocjami.

W ramach jednej z nich kusi 200-zł bonusem w formie uznania rachunku karty. Przy okazji liberalizuje warunki zwalniające z miesięcznej opłaty za obsługę instrumentu. Zgodnie z regulaminem, trwająca do 31 marca akcja skierowana jest do klientów, którzy nie byli posiadaczami głównej karty kredytowej Banku Millenium po 1 stycznia 2017 r. Z tym że obowiązuje limit 10000 wniosków.

Promocją objęte są karty: Impresja, Alfa oraz Gold – zarówno z logo Mastercardu, jak i Visy.

Jak zdobyć 200 zł za kartę kredytową krok po kroku?

Natomiast celem otrzymania nagrody należy w ciągu trzech miesięcy od zawarcia umowy:

 • Do 31 marca złożyć wniosek o kartę kredytową z limitem 3000 zł (Impresja lub Alfa) albo 5000 zł (Gold)
 • W każdym z trzech kolejnych okresów (do 30 kwietnia, w maju i czerwcu) wykonać kartą (albo Blikiem) transakcje na min. 200 zł

Uwaga! Wniosek o promocyjną kartę kredytową można złożyć jedynie przez bankowość internetową lub aplikację mobilną Banku Millenium. Oznacza to, że trzeba mieć w nim konto osobiste 360. Ponadto należy wykazać się zdolnością kredytową.

Przekazanie nagrody

Bonus w formie uznania rachunku karty zostanie wypłacony do końca lipca 2020 r.

Dodatkową nagrodą są łagodniejsze warunki zwalniające z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy od wyrobienia plastiku: zamiast pięciu transakcji miesięcznie bank wymaga jednej – na dowolną kwotę

Ile kosztuje karta kredytowa Banku Millenium?

Skupmy się na kartach Impresja i Alfa. Dlaczego? Poza warunkowo darmowym pieniądzem umożliwiają one uzyskiwanie tradycyjnego money-backu. Wynosi on 5 proc. od transakcji (max 760 zł rocznie) i jest naliczany przy płatnościach za zakupy w wybranych sklepach. W tym gronie są m.in. Empik, Smyk, Zara, Apart, Deichmann, Oysho, Sephora i Carrefour.

millenium promocja zwrot 760 zł

Bank wydaje te karty bezpłatnie. Nie nalicza też opłaty rocznej. Pobiera za to 7,99 zł miesięcznie za obsługę, przy czym po wykonaniu przez posiadacza pięciu (w promocji – jednej) płatności bezgotówkowych odstępuje od naliczenia daniny.

Należy także pamiętać o opłatach za niektóre usługi, które w przypadku kart kredytowych nie są wskazane. Chodzi o wypłaty z bankomatów czy przelew z rachunku karty. Każda taka operacja obciążona jest prowizją w wysokości 3,99 proc., nie mniej niż 9,99 zł. Oczywiście za brak spłaty zadłużenia w terminie podanym na wyciągu płaci się odsetki 10 proc. w skali roku.

Opinia na koniec

Dla osób, które chcą mieć darmowy dostęp do finansowania, karta kredytowa Banku Millennium w promocji jest rozwiązaniem wartym rozważenia. I to z wielu powodów.

Po pierwsze – ze względu na brak odsetek (w razie terminowej spłaty zadłużenia). Po drugie – z uwagi na dużą łatwość uniknięcia kosztów utrzymania plastiku (1 płatność bezgotówkowa w miesiącu, a po roku – pięć). Po trzecie – z racji 200-zł bonusu, który zdobywa się po spełnieniu prostych warunków (obroty kartą na 200 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy). Po czwarte – z powodu money-backu za zakupy u partnerów banku (nawet 760 zł rocznie).

Dodajmy, że za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium również można zgarnąć 200 zł w promocji. Ta promocja trwa do 27 marca. W efekcie możemy zyskać nawet 400 zł (200 zł za konto osobiste + 200 zł za kartę kredytową).

Zyskaj nawet 400 zł

PROMOCJA: 200 za konto osobiste i 200 za kartę kredytową

+ 400 zł premii
Promocja zakończona
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Karola 16 Styczeń 2020 15:06

  Dla osób planujących remont mieszkania / domu najlepszą kartą będzie Millennium Alfa. 5% zwrotu za materiały to nawet 760 zł niższy koszt remontu 🙂

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0