300 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millenium + 760 zł zwrotu za płatności

Karta kredytowa Banku Millennium to nie tylko możliwość darmowego zadłużania się, ale też 300-zł promocja i sięgający 760 zł zwrot za zakupy w wybranych sklepach.


Bank Millenium jest średniej wielkości bankiem o profilu uniwersalnym. Oznacza to, że obsługuje wszystkie segmenty rynku. Możemy kojarzyć go po oddziałach w różowej tonacji i reklamach z Radosławem Kotarskim.

Regulamin promocji

Instytucja, którą kieruje Joao Bras Jorge, oferuje m.in. karty kredytowe. Ich sprzedaż wspiera okresowymi promocjami.

W ramach jednej z nich kusi 200-zł bonusem w formie bonów na Allegro. Przy okazji liberalizuje warunki zwalniające z miesięcznej opłaty za obsługę instrumentu. Zgodnie z regulaminem, trwająca do 16 czerwca akcja skierowana jest do klientów, którzy nie byli posiadaczami głównej karty kredytowej Banku Millenium po 1 stycznia 2018 r. Z tym że obowiązuje limit 7000 wniosków.

Promocją objęte są karty: Impresja, Alfa oraz Gold– z logo Visy.

Jak zdobyć 300 zł na Allegro za kartę kredytową krok po kroku?

Natomiast celem otrzymania nagrody należy:

 • Do 16 czerwca złożyć wniosek o kartę kredytową z limitem 3000 zł (Impresja lub Alfa) lub 5000 zł (karta Gold)
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po zawarciu umowy wykonać kartą (albo Blikiem) transakcje na min. 200 zł

 

Uwaga! Wniosek o promocyjną kartę kredytową można złożyć jedynie przez bankowość internetową lub aplikację mobilną Banku Millenium. Oznacza to, że trzeba mieć w nim konto osobiste 360. Ponadto należy wykazać się zdolnością kredytową.

Przekazanie nagrody

Pojedynczy bon zakupowy na Allegro o wartości 100 zł zostanie przekazany do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Zostanie on przesłany w formie kodu za pomocą wiadomości SMS.

Prosty przykład. Jeśli kartę wyrobimy w maju, warunki musimy spełnić w czerwcu, w lipcu oraz w sierpniu. Karty podarunkowe w takim przypadku zostaną nam przekazane: do końca lipca (za czerwiec), do końca sierpnia (za lipiec) i do końca września (za sierpień).


Dodatkową nagrodą są łagodniejsze warunki zwalniające z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy od wyrobienia plastiku: zamiast pięciu transakcji miesięcznie bank wymaga jednej – na dowolną kwotę.

Ile kosztuje karta kredytowa Banku Millenium?

Skupmy się na kartach Impresja. Dlaczego? Poza warunkowo darmowym pieniądzem umożliwiają one uzyskiwanie tradycyjnego money-backu. Wynosi on 5 proc. od transakcji (max 760 zł rocznie) i jest naliczany przy płatnościach za zakupy w wybranych sklepach. W tym gronie są m.in. Empik, Smyk, Zara, Apart, Deichmann, Oysho, Sephora i Carrefour.

millenium promocja zwrot 760 zł

Bank wydaje te karty bezpłatnie. Nie nalicza też opłaty rocznej. Pobiera za to 7,99 zł miesięcznie za obsługę, przy czym po wykonaniu przez posiadacza pięciu (w promocji – jednej) płatności bezgotówkowych odstępuje od naliczenia daniny.

Należy także pamiętać o opłatach za niektóre usługi, które w przypadku kart kredytowych nie są wskazane. Chodzi o wypłaty z bankomatów czy przelew z rachunku karty. Każda taka operacja obciążona jest prowizją w wysokości 3,99 proc., nie mniej niż 9,99 zł. Oczywiście za brak spłaty zadłużenia w terminie podanym na wyciągu płaci się odsetki 10 proc. w skali roku.

Opinia na koniec

Dla osób, które chcą mieć darmowy dostęp do finansowania, karta kredytowa Banku Millennium w promocji jest rozwiązaniem wartym rozważenia. I to z wielu powodów.

Po pierwsze – ze względu na brak odsetek (w razie terminowej spłaty zadłużenia). Po drugie – z uwagi na dużą łatwość uniknięcia kosztów utrzymania plastiku (1 płatność bezgotówkowa w miesiącu, a po roku – pięć). Po trzecie – z racji 300-zł bonusu, który zdobywa się po spełnieniu prostych warunków (obroty kartą na 200 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy). Po czwarte – z powodu money-backu za zakupy u partnerów banku (nawet 760 zł rocznie).

Dodajmy, że za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium również można zgarnąć 200 zł w promocji. Ta promocja trwa do 22 czerwca. W efekcie możemy zyskać nawet 500 zł premii (200 zł za konto osobiste + 300 zł za kartę kredytową).

Konto 360 + Karta kredytowa Impresja

Kumulacja promocji

+ 200 zł za konto i 300 zł za kartę
12 dni do końca promocji
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  jagaa 21 Kwiecień 2020 13:11

  Czy dobrze rozumiem, by zdobyć wszystkie premie zarówno za konto jak i kartę kredytową to

  By zdobyć premie za konto:
  1. zakładam konto 360 z kontem oszczędnościowym, potem aktywuje sobie apkę mobilną millenium
  2. w maju, czerwcu, lipcu zasilam konto 1000 zł i robię jedną płatność bezgotówkowa

  Za to otrzymuję 200 zł w gotówce i 20 zł w bonie do pyszne.pl.

  By zdobyć premię za kartę
  3. Po otwarciu konta z bankowości internetowej wnioskuje sobie o kartę
  4. W maju, czerwcu, lipcu dokonuję płatności kartą kredytową za min. 200 zł/miesiąc

  Za to otrzymuję 200 zł w gotówce. Poza tym mam zwrot 5% od transakcji kartą w wybranych sklepach przez rok.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0