200 zł na Allegro za wyrobienie karty kredytowej Banku Millenium (+ 760 zł zwrotu)

Karta kredytowa Banku Millennium to nie tylko możliwość darmowego zadłużania się, ale też 200-zł promocja i sięgający 760 zł zwrot za zakupy w wybranych sklepach.


Bank Millenium jest średniej wielkości bankiem o profilu uniwersalnym. Oznacza to, że obsługuje wszystkie segmenty rynku. Możemy kojarzyć go po oddziałach w różowej tonacji i reklamach z Radosławem Kotarskim.

Regulamin promocji

Instytucja, którą kieruje Joao Bras Jorge, oferuje m.in. karty kredytowe. Ich sprzedaż wspiera okresowymi promocjami.

W ramach jednej z nich kusi 200-zł bonusem w postaci karty podarunkowej na Allegro. Przy okazji liberalizuje warunki zwalniające z miesięcznej opłaty za obsługę instrumentu. Zgodnie z regulaminem, trwająca do 30 listopada akcja skierowana jest do klientów, którzy nie byli posiadaczami głównej karty kredytowej Banku Millenium po 1 stycznia 2018 r. Z tym że obowiązuje limit 10000 wniosków.

Promocją objęte są karty: Impresja, Alfa oraz Gold– z logo Mastercard.

Jak zdobyć 300 zł  za kartę kredytową krok po kroku?

Natomiast celem otrzymania nagrody należy:

 • Do 30 listopada złożyć wniosek o kartę kredytową z limitem 3000 zł (Impresja lub Alfa) lub 5000 zł (karta Gold)
 • W każdym z 4 kolejnych miesięcy (tj. w grudniu, styczniu, lutym i marcu) po zawarciu umowy wykonać kartą (albo Blikiem) transakcje na min. 350 zł

Uwaga! Wniosek o promocyjną kartę kredytową można złożyć przez bankowość internetową lub aplikację mobilną Banku Millenium. Oznacza to, że trzeba mieć w nim konto osobiste 360. Ponadto należy wykazać się zdolnością kredytową.

Przekazanie nagrody

Do końca kwietnia 2021 r. otrzymamy SMS-em elektroniczny kod, który będzie kartą podarunkową Allegro o wartości 200 zł. Karta będzie ważna do 31 grudnia 2021 r.


Dodatkową nagrodą są łagodniejsze warunki zwalniające z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy od wyrobienia plastiku: zamiast pięciu transakcji miesięcznie bank wymaga jednej – na dowolną kwotę.

Ile kosztuje karta kredytowa Banku Millenium?

Skupmy się na kartach Impresja. Dlaczego? Poza warunkowo darmowym pieniądzem umożliwiają one uzyskiwanie tradycyjnego money-backu. Wynosi on 5 proc. od transakcji (max 760 zł rocznie) i jest naliczany przy płatnościach za zakupy w wybranych sklepach. W tym gronie są m.in. Empik, Smyk, Zara, Apart, Deichmann, Oysho, Sephora i Carrefour.

millenium promocja zwrot 760 zł

Bank wydaje te karty bezpłatnie. Nie nalicza też opłaty rocznej. Pobiera za to 7,99 zł miesięcznie za obsługę, przy czym po wykonaniu przez posiadacza pięciu (w promocji – jednej) płatności bezgotówkowych odstępuje od naliczenia daniny.

Należy także pamiętać o opłatach za niektóre usługi, które w przypadku kart kredytowych nie są wskazane. Chodzi o wypłaty z bankomatów czy przelew z rachunku karty. Każda taka operacja obciążona jest prowizją w wysokości 3,99 proc., nie mniej niż 9,99 zł. Oczywiście za brak spłaty zadłużenia w terminie podanym na wyciągu płaci się odsetki 10 proc. w skali roku.

Opinia na koniec

Dla osób, które chcą mieć darmowy dostęp do finansowania, karta kredytowa Banku Millennium w promocji jest rozwiązaniem wartym rozważenia. I to z wielu powodów.

Po pierwsze – ze względu na brak odsetek (w razie terminowej spłaty zadłużenia). Po drugie – z uwagi na dużą łatwość uniknięcia kosztów utrzymania plastiku (1 płatność bezgotówkowa w miesiącu, a po roku – pięć). Po trzecie – z racji 200-zł bonusu, który zdobywa się po spełnieniu prostych warunków (obroty kartą na 350 zł w każdym z czterech kolejnych miesięcy). Po czwarte – z powodu money-backu za zakupy u partnerów banku (nawet 760 zł rocznie).

Dodajmy, że za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium również można zgarnąć 250 zł w promocji. Ta promocja trwa do 30 listopada. W efekcie możemy zyskać nawet 450 zł premii (300 zł za konto osobiste i lokatę + 300 zł za kartę kredytową).

Konto 360 + Karta kredytowa Impresja

Kumulacja promocji

+ 250 zł za konto i 200 zł za kartę
OSTATNI dzień promocji
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  jagaa 21 Kwiecień 2020 13:11

  Czy dobrze rozumiem, by zdobyć wszystkie premie zarówno za konto jak i kartę kredytową to

  By zdobyć premie za konto:
  1. zakładam konto 360 z kontem oszczędnościowym, potem aktywuje sobie apkę mobilną millenium
  2. w maju, czerwcu, lipcu zasilam konto 1000 zł i robię jedną płatność bezgotówkowa

  Za to otrzymuję 200 zł w gotówce i 20 zł w bonie do pyszne.pl.

  By zdobyć premię za kartę
  3. Po otwarciu konta z bankowości internetowej wnioskuje sobie o kartę
  4. W maju, czerwcu, lipcu dokonuję płatności kartą kredytową za min. 200 zł/miesiąc

  Za to otrzymuję 200 zł w gotówce. Poza tym mam zwrot 5% od transakcji kartą w wybranych sklepach przez rok.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0