300 zł do Biedronki za wyrobienie karty kredytowej Millenium (+ 600 zł zwrotu)

Chcesz mieć błyskawiczny dostęp do środków w awaryjnej sytuacji? Wyrób kartę kredytową Impresja Banku Millennium. Poza darmowym finansowaniem możesz pod prostymi warunkami zdobyć 300 zł w formie e-kodów do Biedronki i co miesiąc otrzymywać 5% money-back za zakupy w wybranych sklepach.

W świecie finansów jest takie powiedzenie, że nie ma darmowych obiadów, czyli nie ma nic za darmo. Jednak zdarzają się wyjątki.

Jednym z nich jest karta kredytowa. Jeśli będziemy właściwie się z nią obchodzić i w terminie regulować zadłużenie, nie poniesiemy kosztów korzystania z pieniędzy banku.

Regulamin promocji

Jakby tego było mało, niektóre instytucje przyznają gratyfikacje za wyrobienie i używanie tych instrumentów płatniczych. Tak robi np. Bank Millennium, który w ramach promocji „Wiosna z kartą kredytową Mastercard” oferuje e-kody do sklepów sieci Biedronka o wartości 300 zł. Do tego na łatwiejszych niż zwykle zasadach przez rok zwalnia z opłaty za obsługę nośnika.

Ale to nie koniec bonusów. Użytkownik, który wyrobi plastik o nazwie Impresja (na tej karcie skupimy się w tym tekście), może otrzymywać comiesięczny money-back za zakupy w wybranych sklepach. Wartość zwrotów to nawet 600 zł rocznie (5 proc. od transakcji).

Trwająca do 31 maja akcja skierowana jest do nowych posiadaczy karty kredytowej Banku Millennium. Wg regulaminu są nimi klienci, którzy nie mieli tego produktu od 1 stycznia 2019 r. i nie znajdują się w okresie wypowiedzenia umowy o kartę kredytową. Z tym że obowiązuje limit 10000 wniosków.

Promocja dotyczy produktu kredytowego. Zatem osoba nim zainteresowana musi mieć stałe dochody i pozytywnie przebrnąć proces badania zdolności kredytowej.

Ważne! W promocji  wnioski składa się z poziomu bankowości internetowej lub przez aplikację.

Trzeba więc mieć konto w tym banku. Dobra wiadomość jest taka, że za otwarcie ROR-u zyskamy w promocji kolejne 250 zł  – tym razem w gotówce.

Jak zdobyć 300 zł  za kartę kredytową krok po kroku?

1Do 31 maja  lub wyczerpania limitu złożyć wniosek o kartę kredytową Impresja z limitem min. 3000 zł.

Uwaga! Akceptowane są tylko wnioski złożone z poziomu bankowości elektronicznej, czyli w systemie Millenet lub aplikacji mobilnej. By mieć do niego dostęp, trzeba być posiadaczem konta osobistego w Banku Millennium. Jeśli jeszcze go nie mamy, na jego otwarciu możemy zyskać dodatkowe 250 zł.

2Do 31 maja zawrzeć umowę o kartę kredytową Impresja.

3W każdym z sześciu kolejnych miesięcy wykonać kartą transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 350 zł.

I tak, jeśli wniosek o kartę został złożony w kwietniu, transakcje należy wykonać w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku. Natomiast jeśli karta została zawnioskowana w maju, transakcje wykonujemy w czerwcu, lipcu, sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie. Razem więc musimy wydać kartą min. 2100 zł w ciągu 6 miesięcy.

Przekazanie nagrody

Pojedynczy e-kod zakupowy do Biedronki o wartości 50 zł zostanie przekazany do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Zostanie on przesłany w formie kodu za pomocą wiadomości SMS. Jeden uczestnik w czasie trwania Promocji może otrzymać maksymalnie sześć nagród, o łącznej wartości 300 zł.

E-kody do Biedronki będą ważne 12 miesięcy od daty dostarczenia.

Drugą nagrodą jest obniżenie liczby transakcji wymaganych do zwolnienia z miesięcznej opłaty za obsługę instrumentu. Przez pierwsze 12 miesięcy od zawarcia umowy bank wymaga tylko jednej (zamiast pięciu) płatności bezgotówkowych w miesiącu.

Money-back 5 proc. naliczany jest do odwołania od każdej transakcji w sklepach partnerskich Banku Millennium. Do tego grona należą m.in. Smyk, Empik, Sephora, Deichmann, Apart, Zara, Stradivarius. Zwrot wypłacany jest na rachunek karty, czyli pomniejsza istniejące zadłużenie lub generujące nadwyżkę (nadpłatę).


Dodatkową nagrodą są łagodniejsze warunki zwalniające z opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy od wyrobienia plastiku: zamiast pięciu transakcji miesięcznie bank wymaga jednej – na dowolną kwotę.

Ile kosztuje karta kredytowa Banku Millenium?

Skupmy się na kartach Impresja. Dlaczego? Poza warunkowo darmowym pieniądzem umożliwiają one uzyskiwanie tradycyjnego money-backu. Wynosi on 5 proc. od transakcji (maks. 50 zł miesięcznie) i jest naliczany przy płatnościach za zakupy w 25 wybranych sklepach. W tym gronie są takie sklepy jak:

 • Empik,
 • Smyk,
 • Sephora,
 • Deichmann,
 • Apart,
 • Baldinini,
 • Bershka,
 • Cinema City,
 • Coccinelle,
 • Francesco Biasia,
 • Inter Cars,
 • Massimo Dutti,
 • Max Mara,
 • Marella,
 • Oysho,
 • Pennyblack,
 • Pollini,
 • Pull&Bear,
 • Sony Centre,
 • Stradivarius,
 • travelplanet.pl,
 • Uterqüe,
 • Venezia,
 • Zara,
 • Zara Home.

 

Bank wydaje te karty bezpłatnie. Nie nalicza też opłaty rocznej. Pobiera za to 7,99 zł miesięcznie za obsługę, przy czym po wykonaniu przez posiadacza pięciu (w promocji – jednej) płatności bezgotówkowych odstępuje od naliczenia daniny.

Należy także pamiętać o opłatach za niektóre usługi, które w przypadku kart kredytowych nie są wskazane. Chodzi o wypłaty z bankomatów czy przelew z rachunku karty. Każda taka operacja obciążona jest prowizją w wysokości 3,99 proc., nie mniej niż 9,99 zł. Oczywiście za brak spłaty zadłużenia w terminie podanym na wyciągu płaci się odsetki 10 proc. w skali roku.

Opinia na koniec

Dla osób, które chcą mieć darmowy dostęp do finansowania, karta kredytowa Banku Millennium w promocji jest rozwiązaniem wartym rozważenia. I to z wielu powodów.

Po pierwsze – ze względu na brak odsetek (w razie terminowej spłaty zadłużenia). Po drugie – z uwagi na dużą łatwość uniknięcia kosztów utrzymania plastiku (1 płatność bezgotówkowa w miesiącu, a po roku – pięć). Po trzecie – z racji 300-zł bonusu, który zdobywa się po spełnieniu prostych warunków (obroty kartą na 350 zł w każdym z sześciu kolejnych miesięcy). Po czwarte – z powodu money-backu za zakupy u partnerów banku (nawet 600 zł rocznie).

Dodajmy, że za otwarcie konta osobistego w Banku Millennium również można zgarnąć 250 zł w promocji. Ta promocja trwa do 17 maja. W efekcie możemy zyskać nawet 550 zł premii (250 zł za konto osobiste + 300 zł za kartę kredytową) nie licząc 5% moneybacku za zakupu u partnerów.

Konto 360 + Karta kredytowa Impresja

Kumulacja promocji

+ 250 zł za konto i 300 zł za kartę
Promocja zakończona
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  jagaa 21 Kwiecień 2020 13:11

  Czy dobrze rozumiem, by zdobyć wszystkie premie zarówno za konto jak i kartę kredytową to

  By zdobyć premie za konto:
  1. zakładam konto 360 z kontem oszczędnościowym, potem aktywuje sobie apkę mobilną millenium
  2. w maju, czerwcu, lipcu zasilam konto 1000 zł i robię jedną płatność bezgotówkowa

  Za to otrzymuję 200 zł w gotówce i 20 zł w bonie do pyszne.pl.

  By zdobyć premię za kartę
  3. Po otwarciu konta z bankowości internetowej wnioskuje sobie o kartę
  4. W maju, czerwcu, lipcu dokonuję płatności kartą kredytową za min. 200 zł/miesiąc

  Za to otrzymuję 200 zł w gotówce. Poza tym mam zwrot 5% od transakcji kartą w wybranych sklepach przez rok.

  Dodaj swoją opinie

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0