300 zł na Allegro za kartę kredytową BNP Paribas

Aktualizacja - start nowej promocji - 2021.03.01

Nowy klient, który wyrobi darmową kartę kredytową BNP Paribas i wykona nią odpowiednie obroty, otrzyma kartę podarunkową Allegro o wartości 300 zł. Przy okazji wzbogaci się o sporo punktów w programie lojalnościowym, które będzie mógł wymienić na nagrody.

BNP Paribas to dynamicznie rozwijająca się instytucja. Jej wzrost po części wynika z przejmowania mniejszych podmiotów, np. Sygma Banku, który dawniej był jednym z liderów rynku kart kredytowych.

Teraz instytucja kierowana przez Przemysława Gdańskiego stara się nawiązać do tej pozycji. W tym celu organizuje promocje z różnymi nagrodami.

Promocje karty kredytowej BNP Paribas

Niekiedy te akcje specjalne trwają równolegle. W dodatku można je ze sobą połączyć i otrzymać całkiem pokaźny pakiet bonusów. Tak jest teraz. W zamian za wyrobienie karty kredytowej mamBonus bank proponuje:

 • nawet 3 x 100 zł w formie karty podarunkowej Allegro,
 • zwolnienie z opłaty za obsługę karty kredytowej przez pierwsze 12 miesięcy,
 • 5000 punktów powitalnych w programie lojalnościowym mamBonus,
 • nawet 4200 dodatkowych punktów w tym programie.

Trwająca do 30 czerwcaakcja skierowana jest do nowych klientów. Regulamin definiuje je jako osoby, które od 1 listopada 2019 r. nie miały żadnej karty kredytowej BNP Paribas. Posiadanie innych produktów, np. konta osobistego, nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji.

Jak zdobyć 300 zł w kartach podarunkowych Allegro?

Jak zdobyć 200 zł na zakupy na Allegro? Należy:

1Do 30 czerwca wypełnić specjalny formularz na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę kredytową mamBonus

Po zostawieniu danych kontaktowych na stronie kontaktuje się z nami konsultant, który przeprowadza przez proces wnioskowania.

2W każdym z trzech kolejnych miesięcy po wyrobieniu karty kredytowej wykonać nią obroty bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł.

Warto pamiętać, że BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki.

Jeśli więc ktoś zawrze umowę w marcu, wymagane obroty musi zrealizować w kwietniu, maju i czerwcu. Za każdy miesiąc bank przyzna mu po 100 zł na karcie podarunkowej Allegro.

3W ciągu dwóch miesięcy od przyznania pierwszej karty podarunkowej Allegro zarejestrować się na stronie mambonus.pl .

W tym celu podajemy swój identyfikator klienta (znajdziemy go na comiesięcznym wyciągu i uzyskamy na infolinii) oraz osiem pierwszych cyfr ze swojego PESEL-u. Trzeba też zaakceptować regulamin programu mamBonus.

4Być posiadaczem karty co najmniej do dnia odbioru nagrody.

Przekazanie nagrody

W promocji główną nagrodę stanowią trzy karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Bank przekazuje je w ciągu 60 dni od spełnienia warunków ich przyznania, czyli wykonania w danym miesiącu wymaganych obrotów (1000 zł).

Odebranie kart podarunkowych wymaga rejestracji na stronie mambonus.pl (podajemy tam nadawany przez bank identyfikator klienta oraz pierwszych osiem cyfr PESEL-u).

Vouchery należy wykorzystać do 31 grudnia 2022.

Dodatkowe 11200 punktów w programie mamBonus

Oprócz bonów do Carrefoura, jako posiadacz karty kredytowej BNP Paribas możemy zbierać punkty na nagrody w programie lojalnościowym mamBonus.

Na czym polega program mamBonus?

mamBonus to program premiowy dla posiadaczy kart płatniczych wydanych przez BNP Paribas. Jego członkowie otrzymują rabaty do 50 proc. w 2500 sklepów u 40 partnerów banku.

Dodatkowo posiadacze kart kredytowych w zamian za zrealizowane transakcje gromadzą punkty. Przelicznik punktów zdobywanych za transakcje realizowane kartą kredytową wynosi 1 zł = 2 pkt.

Zebrane punkty uczestnicy programu mogą wymienić na nagrody rzeczowe z 11 kategorii tematycznych, bilety do kina, vouchery (m. in. do Allegro, RTV EURO AGD, H&M, Douglas), doładowania telefonu. Istnieje też opcja wsparcia wybranej fundacji. W katalogu mamBONUS znajdują się m.in. łyżworolki (32770 pkt), elektryczna deskorolka (214250 pkt), licznik rowerowy (11800 pkt).

Członkostwo w programie nie wiąże się z żadnymi obowiązkami czy zobowiązaniami. Dlatego warto do niego przystąpić.

Teraz na nowych członków programu czeka 11200 punktów. Jak je zdobyć?

Już za samą rejestrację do programu mamBONUS na stronie mambonus.pl możemy otrzymać 200 punktów.

Spełniając warunki promocji z bonami do Carrefoura możemy otrzymać 6000 punktów mamBONUS przez 2 miesiące trwania akcji. Wtedy za każdy miesiąc,  w którym wydamy kartą min 1000 zł otrzymujemy 2000 punktów (1zł = 2 pkt).

Z kolei dodatkowe 5000 punktów mamBONUS możemy zdobyć dzięki  promocji „5000 pkt na start”.

By je otrzymać należy:

 • Zawrzeć umowę o kartę Mastercard Standard
 • W ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonać kartą cztery płatności bezgotówkowe na min. 50 zł każda.

Bank dopisze promocyjne punkty na koncie uczestnika najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania kartą czwartej transakcji.

Na co można wymienić zdobyte punkty? Taki dorobek daje prawo do np. piłki do siatkówki, manometru samochodowego, uchwytu samochodowego na smartfon, słuchawek z mikrofonem, ostrzarki do noży, maty do fitnessu, patelni do naleśników.

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Przez pierwsze 12 miesięcy karta kredytowa mamBonus (w cenniku widnieje jako Mastercard Standard) jest obsługiwana za darmo. Później BNP Paribas nalicza 9 zł miesięcznie. Jeśli jednak klient wykona nią obroty na min. 1000 zł miesięcznie, unika opłaty.

Trzeba mieć świadomość, że wiele operacji wykonywanych kartą kredytową obłożonych jest prowizjami. Chodzi tu np. o wypłatę z bankomatu czy przelew z rachunku karty. W obu przypadkach płaci się prowizję 4,9 proc. wartości transakcji (min. 10 zł). W dodatku nie obowiązuje tu okres bezodsetkowy.

Pamiętajmy także o odsetkach. Te bank nalicza, gdy nie uregulujemy zadłużenia w terminie wskazanym na wyciągu. To najlepiej spłacać przelewem, ponieważ spłata w oddziale kosztuje 10 zł.

O czym jeszcze pamiętać? Dostępne w ramach limitu środki sprawdzajmy w e-bankowości. Jeśli zrobimy to w bankomacie, bank pobierze za to 3 zł.

Ważne! Za rezygnację z karty kredytowej przed upływem sześciu miesięcy od jej wyrobienia zapłacimy 25 zł. To rzadko spotykana opłata. Później można to zrobić bezpłatnie.

Opinia na koniec

Promocja BNP Paribas „Zgarnij 300 zł do Allegro” wygląda na atrakcyjną. Karty podarunkowe Allegro o wartości 300 zł na pewno przydadzą się każdemu. Sęk w tym, że nie każdy będzie w stanie spełnić warunki jej przyznania, czyli wydać 1000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy.

Przez pierwsze 12 miesięcy karta kredytowa mamBonus, która oferuje do 56 dni okresu bezodsetkowego, jest darmowa. Później trzeba wykonywać nią obroty na min. 1000 zł miesięcznie, by nie płacić 9 zł za jej obsługę.

Jeśli 300 zł to za mało … 🙂

Możemy łatwo powiększyć nasze “zdobycze” o kolejne premię. Promocję karty kredytowej można połączyć z akcją specjalną konta osobistego BNP Paribas. Tam do zyskania jest dodatkowo 300 zł w gotówce za konto – wystarczy założyć konto osobiste i dokonać prostych aktywności w trzech miesiącach.

9 Ocena Łączna
Promocja: Zgarnij 300 zł do Allegro

Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Karta kredytowa BNP Paribas

PROMOCJA: Zgarnij 300 zł do Allegro

+ 300 zł na Allegro
12 dni do końca promocji
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Pitras 9 Czerwiec 2021 19:51

  Czy jak skorzystam z promocji za założenie konta osobistego z promocją do 300 zł to czy mogę również skorzystać z tej drugiej promocji 300 zł na Allegro za założenie karty kredytowej?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 10 Czerwiec 2021 07:04

   Tak, jak najbardziej można wziąć udział w obydwu promocjach równocześnie (konta osobistego i karty kredytowej).

   W efekcie, łącznie można zdobyć obecnie nawet 600 zł (300 zł w kartach podarunkowych Allegro za kartę kredytową i 300 zł w gotówce za konto osobiste)

 2. Odpowiedz
  Grzegorz 11 Październik 2019 09:11

  nigdzie w umowie nie ma że biorę udział w promocji, na jakiej postawie mogę potem dochodzić swoich praw gdy spełnię wszystkie warunki a mimo to nie otrzymam kodów do biedronki ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 10:15

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo opisanych tam warunków).

   • Odpowiedz
    Grzegorz 11 Październik 2019 10:54

    tylko jest jeden problem
    w regulaminie jest mowa o terminie podpisania umowy i zarejestrowaniu przez internet.
    Podpisując w banku umowę – druk mam jakbym podpisywał wchodząc tam z ulicy, nie ma mowy o tym że jestem gdzieś zarejestrowany i mam dodatkowe profity.
    Zawsze jak podpisywałem umowy promocyjne było wszystko opisane profity, prawa i obowiązki – tutaj nie ma o ty słowa.

 3. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:02

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC?
  Czy po wykorzystaniu można wypowiedzieć kartę kredytową ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:47

   2. Oczywiście po po zgarnięciu nagród, kartę można wypowiedzieć i zamknąć. Warto tak zrobić, gdyż po 1,5 roku (18 miesiącach) będziemy znowu dla banku nowym klientem i będziemy mogli korzystać z kolejnych promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:34

   1. W regulaminie nie ma wymienione konkretnych niedozwolonych kodów, za to jest taka definicja operacji bezgotówkowej:

   Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu. Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

   1) zwrócone lub sporne,

   2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,

   3) wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,

   4) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

   Na pewno wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach czy internecie przejdą.

   Wkluczenia dotyczą wszelkiego rodzaju doładowań wirtualnych portfeli, płatności kartą za rachunki itp.

   • Odpowiedz
    Gregiii 2 Sierpień 2019 15:55

    Czy płatności przez internet za pomocą PayU np. na Allegro za zakupy u konkretnego sprzedawcy przejdą czy nie??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:00

     Normalne, nie kombinowane płatności za towary i usługi będą jak najbardziej zaliczane.
     Nie ma znaczenia wg mnie wtedy kto pośredniczy w transakcji.

    • Dociekliwy 2 Sierpień 2019 15:59

     PayU powinno być w porządku, chodzi o to, by na wyciągach widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika.
     Jeżeli płacimy przez PayU w wyciągu widzimy np. Allegro.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0