300 zł do Biedronki za transakcje kartą kredytową BNP Paribas (+ 450 zł za konto)

Aktualizacja - start nowej promocji - 2024.01.02

W zamian za wydanie 1000 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy bank przyznaje 300 zł na zakupy do Biedronki. Do tego przez rok zwalnia z opłaty za obsługę plastiku. Płaci również 450 zł otwarcie ROR-u.

Choć inflacja maleje, nadal jest na poziomie wyższym niż przez ostatnią dekadę. By więc utrzymać płynność finansową, warto sięgnąć po wsparcie. Może być nim karta kredytowa.

Umiejętnie używana jest darmowa w utrzymaniu. Mało tego. Niektóre banki za jej wyrobienie przyznają specjalne bonusy.

Promocje karty kredytowej BNP Paribas

Świetnym przykładem jest karta Mastercard Standard BNP Paribas. W zamian za jej wyrobienie i spełnienie prostych warunków otrzymuje się 300 zł w formie e-kodów do zrealizowania w sklepach sieci Biedronka. Ponadto bank na rok zwalnia z opłaty za obsługę plastiku.

Ale to nie koniec bonusów. Jeśli otworzymy konto osobiste, możemy zyskać 450 zł.

Trwająca do 29 lutego 2024 r. promocja z kartą kredytową skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które nie były stroną umowy o kartę kredytową BNP Paribas od 1 sierpnia 2022. Naturalnie chętni muszą też wykazać się zdolnością kredytową.

Jak otrzymać 300 zł do Biedronki?

Jak zdobyć 300 zł w postaci e-kodów zakupowych do biedronki? Należy:

1Do 29 lutego 2024 r. złożyć wniosek na stronie promocji o kartę kredytową Mastercard Standard wraz z dostępem do bankowości elektronicznej i zawrzeć umowę

Po zostawieniu danych kontaktowych na stronie kontaktuje się z nami konsultant, który przeprowadza przez proces wnioskowania.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe i utrzymać je do czasu otrzymania nagród. Umowę można zawrzeć na odległość – poprzez wyrażenie woli w trakcie nagrywanej rozmowy telefonicznej – lub w oddziale.

2Do 29 lutego 2024 r. zalogować się do bankowości elektronicznej (systemu GOonline albo aplikacji GOmobile) i tam aktywować kartę oraz nadać jej PIN.
3W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu zawarcia umowy wykonać kartą transakcje na łącznie min. 1000 zł. W tym przynajmniej jedną w miesiącu transakcję wykonaną kartą za pomocą telefonu lub zegarka.

Uwaga! Nie będą uwzględniane transakcje z kodem MCC 5300 – handel hurtowy ani MCC 4111 – usługi transportowe. Tak samo jak wszelkie doładowania portfeli elektronicznych i płatności za rachunki.

Tak więc jeśli kartę wyrobimy w styczniu, transakcję kartą powinniśmy wykonać w lutym, marcu i kwietniu.

Przekazanie nagrody

Premia główna za wyrobienie karty kredytowej podzielona jest na trzy części po 100 zł każda. W sumie daje to 300 zł na zakupy do Biedronki.

Bank przekaże SMS-em kod za dany miesiąc do 30. dnia następnego miesiąca po spełnieniu warunków, czyli po wykonaniu transakcji na 1000 zł.

Przy założeniu, że umowę zawrzemy w styczniu, transakcje realizujemy w lutym, marcu i kwietniu. Pierwszy e-kod otrzymamy do 31 marca.

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Obsługa karty kosztuje 12 zł miesięcznie. Jednak w pierwszym roku z opłaty jesteśmy zwolnieni bezwarunkowo. Natomiast później daniny unikniemy po wykonaniu plastikiem obrotów bezgotówkowych na łącznie min. 1000 zł.

Unikajmy też transakcji gotówkowych: wypłat z bankomatu i przelewów z rachunku. Każda taka operacja wiąże się z 6-proc. prowizją (min. 10 zł). Oczywiście terminowo spłacajmy zadłużenie.

Uważajmy również na opłatę za zbyt szybkie rozwiązanie umowy. Jeśli nastąpi to przed upływem sześciu miesięcy od wyrobienia plastiku, bank naliczy 25 zł.

Opinia na koniec

Promocja BNP Paribas to sposób na wyrobienie darmowej karty kredytowej i zgarnięcie 300 zł w bonach . W tym celu należy w każdym trzech kolejnych miesięcy realizować plastikiem transakcje na łącznie min. 1000 zł.

W pierwszym roku obsługa karty jest bezwarunkowo darmowa. Później opłaty unika się po zrealizowaniu transakcji na łącznie min. 1000 zł.

Jeśli 300 zł to za mało … 🙂

Możemy łatwo powiększyć nasze “zdobycze” o kolejne premię. Promocję karty kredytowej można połączyć z promocją konta osobistego BNP Paribas. Tam do zyskania jest 450 zł  – wystarczy założyć konto osobiste i dokonać prostych aktywności.

9 Ocena Łączna
Kumulacja promocji

Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Karta kredytowa BNP Paribas

Kumulacja promocji

+ 300 zł premii
Promocja zakończona

Przydatne dokumenty (pdf)

12 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  MM 15 Listopad 2023 22:48

  wydaje mi się,że promocja wygasła-po wejściu na stronę promocji i wypełnieniu wszystkiego nie widać żadnego buttona potwierdzającego proces i klikanie na zarejestruj tylko przekierowuje na górę strony,żadnej też informacji,że promocja wygasła,stronę odebrałem jako nieprzyjazną.

 2. Odpowiedz
  Pitras 25 Lipiec 2022 09:51

  Czy jak skorzystam z promocji za założenie konta osobistego z premią 400 zł to czy mogę również skorzystać z tej drugiej promocji 400 zł na Allegro za założenie karty kredytowej?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Lipiec 2022 12:04

   Tak, jak najbardziej można wziąć udział w obydwu promocjach równocześnie (konta osobistego i karty kredytowej).

   W efekcie, łącznie można zdobyć obecnie nawet 800 zł (400 zł za kartę kredytową i do 400 zł za konto osobiste)

 3. Odpowiedz
  Grzegorz 11 Październik 2019 09:11

  nigdzie w umowie nie ma że biorę udział w promocji, na jakiej postawie mogę potem dochodzić swoich praw gdy spełnię wszystkie warunki a mimo to nie otrzymam kodów na Allegro ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 10:15

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo opisanych tam warunków).

   • Odpowiedz
    Grzegorz 11 Październik 2019 10:54

    tylko jest jeden problem
    w regulaminie jest mowa o terminie podpisania umowy i zarejestrowaniu przez internet.
    Podpisując w banku umowę – druk mam jakbym podpisywał wchodząc tam z ulicy, nie ma mowy o tym że jestem gdzieś zarejestrowany i mam dodatkowe profity.
    Zawsze jak podpisywałem umowy promocyjne było wszystko opisane profity, prawa i obowiązki – tutaj nie ma o ty słowa.

 4. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:02

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC?
  Czy po wykorzystaniu można wypowiedzieć kartę kredytową ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:47

   2. Oczywiście po po zgarnięciu nagród, kartę można wypowiedzieć i zamknąć. Warto tak zrobić, gdyż po 1,5 roku (18 miesiącach) będziemy znowu dla banku nowym klientem i będziemy mogli korzystać z kolejnych promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:34

   1. W regulaminie nie ma wymienione konkretnych niedozwolonych kodów, za to jest taka definicja operacji bezgotówkowej:

   Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu. Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

   1) zwrócone lub sporne,

   2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,

   3) wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,

   4) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

   Na pewno wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach czy internecie przejdą.

   Wkluczenia dotyczą wszelkiego rodzaju doładowań wirtualnych portfeli, płatności kartą za rachunki itp.

   • Odpowiedz
    Gregiii 2 Sierpień 2019 15:55

    Czy płatności przez internet za pomocą PayU np. na Allegro za zakupy u konkretnego sprzedawcy przejdą czy nie??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:00

     Normalne, nie kombinowane płatności za towary i usługi będą jak najbardziej zaliczane.
     Nie ma znaczenia wg mnie wtedy kto pośredniczy w transakcji.

    • Dociekliwy 2 Sierpień 2019 15:59

     PayU powinno być w porządku, chodzi o to, by na wyciągach widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika.
     Jeżeli płacimy przez PayU w wyciągu widzimy np. Allegro.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0