400 zł do Biedronki za kartę kredytową BNP Paribas

Zdobycie maksymalnej nagrody w promocji BNP Paribas nie jest trudnym zadaniem. Znacznie trudniej może być znaleźć się w gronie jej uczestników, więc trzeba się spieszyć…

Rynek kart kredytowych w Polsce okres świetności ma dawno za sobą. Jednak banki promują ten produkt, ponieważ stanowi on dla nich źródło stałych przychodów, np. w postaci opłat interchange, które są wyższe niż przy kartach debetowych.

Jedną z takich promocji uruchomił właśnie BNP Paribas. Nagrodą jest bon zakupowy 400 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Jak zdobyć 400 zł na zakupy?

Z oferty „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka” skorzystają klienci, którzy w okresie od 1.01.2018 r nie mieli żadnej karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne.

Promocja BNP ParibasOdbierz 400 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka
Ile można zyskać? 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka
Do kiedy można przystąpić? do 30 listopada 2019 r
Dla kogo? dla klientów, którzy od 1 stycznia 2018 nie mieli w BNP Paribas żadnej karty kredytowej
Najważniejsze warunki 1. Zawrzeć umowę o kartę kredytową
2. Wykonać nią płatności bezgotówkowe na łącznie min. 1,5 tys. zł w ciągu 3 miesięcy następujących po miesiącu zawarcia umowy
Strona promocji z regulaminem

Jak zdobyć 400 zł na zakupy w Biedronce?

Należy:

 • wypełnić formularz na stronie promocji (w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę)
 • do 30 listopada 2019 r. pozytywnie przejść procedurę kredytową i zawrzeć z BNP Paribas umowę o kartę kredytową
 • do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy, wykonać jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości min. 1500 zł
 • co najmniej do 30 kwietnia 2020 r. być posiadaczem karty

Na przekazanie nagrody bank ma 60 dni od dnia spełnienia przez nas wszystkich opisanych powyżej warunków.

Jak widać, na wydanie 1500 zł kartą mamy sporo czasu. Wystarczy wydawać średnio 500 zł na miesiąc i bez problemu spełnimy warunki.

Jednocześnie musimy pamiętać, że BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki.

Prosty przykład:

Umowę o kartę zawieramy 16 listopada. Tym razem transakcje kartą musimy wykonać do końca lutego 2020. Kartę musimy posiadać conajmniej do 30 kwietnia. Wtedy bank powinien nam przekazać nagrodę do końca czerwca.

Odebranie nagrody (czyli e-kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka) wymaga rejestracji na stronie mambonus.pl (podajemy tam nadawany przez bank identyfikator klienta oraz pierwszych osiem cyfr PESEL-u).

E-kod do Biedronki będzie ważny do 30 listopada 2020. Może być on wykorzystywany wielokrotnie w Biedronce do maksymalnej wartości (400 zł).

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Za wydanie standardowej „kredytówki” organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego nie pobiera opłat. Natomiast za jej obsługę nalicza 9 zł miesięcznie. Z tym że, można uniknąć tej opłaty dokonując transakcji kartą za min. 1000 zł w miesiącu. Jeśli wydamy mniej (ale min. 500 zł), to opłata zostanie zmniejszona do 4,5 zł.

Jeśli więc zależy nam na bonie zakupowym, ze spełnieniem warunku bezpłatności karty w pierwszych czterech miesiącach nie powinniśmy mieć większego problemu.

Uwaga! Pamiętajmy, że przy nieumiejętnym korzystaniu z karty pojawią się koszty dodatkowe, np. odsetki (10 proc. w skali roku), opłaty za wypłaty z bankomatów czy za przelewy z rachunku karty (4,9 proc. min 10 zł).

Rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł. Później można to zrobić bezpłatnie, jednak chcąc spełnić warunki promocji – musimy z tym zaczekać conajmniej do 30.04.2020.

Warto także dodać, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, za które możemy otrzymać jakiś drobny upominek z katalogu programu.

Jeśli 400 zł do Biedronki to za mało … 🙂

Możemy łatwo powiększyć nasze “zdobycze” o 400 zł premii. To wszystko do zyskania w promocji 400 zł BNP Paribas – wystarczy założyć konto osobiste i dokonać prostych aktywności w dwóch miesiącach.

9 Ocena Łączna
Promocja: Do 400 zł na zakupy

Zdobycie maksymalnej nagrody w promocji BNP Paribas jest w zasięgu niemal każdego. Wydanie 1,5 tys. zł w ciągu 3 miesięcy nie jest bowiem trudnym zadaniem. Warto więc się pospieszyć i złożyć wniosek.

Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Karta kredytowa BNP Paribas

PROMOCJA: Odbierz 400 zł do Biedronki

+ 400 zł do Biedronki
16 dni do końca promocji
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Pitras 2 Listopad 2019 19:51

  Czy jak skorzystam z promocji za założenie konta osobistego z promocją do 400 zł to czy mogę również skorzystać z tej drugiej promocji 400 zl do biedronki za założenie karty kredytowej?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 3 Listopad 2019 07:04

   Tak, jak najbardziej można wziąć udział w obydwu promocjach równocześnie (konta osobistego i karty kredytowej).

   W efekcie, łącznie można zdobyć nawet 800 zł (400 zł do Biedronki za kartę kredytową i 400 zł za konto osobiste)

 2. Odpowiedz
  Grzegorz 11 Październik 2019 09:11

  nigdzie w umowie nie ma że biorę udział w promocji, na jakiej postawie mogę potem dochodzić swoich praw gdy spełnię wszystkie warunki a mimo to nie otrzymam kodów do biedronki ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 10:15

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo opisanych tam warunków).

   • Odpowiedz
    Grzegorz 11 Październik 2019 10:54

    tylko jest jeden problem
    w regulaminie jest mowa o terminie podpisania umowy i zarejestrowaniu przez internet.
    Podpisując w banku umowę – druk mam jakbym podpisywał wchodząc tam z ulicy, nie ma mowy o tym że jestem gdzieś zarejestrowany i mam dodatkowe profity.
    Zawsze jak podpisywałem umowy promocyjne było wszystko opisane profity, prawa i obowiązki – tutaj nie ma o ty słowa.

 3. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:02

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC?
  Czy po wykorzystaniu można wypowiedzieć kartę kredytową ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:47

   2. Oczywiście po po zgarnięciu nagród, kartę można wypowiedzieć i zamknąć. Warto tak zrobić, gdyż po 1,5 roku (18 miesiącach) będziemy znowu dla banku nowym klientem i będziemy mogli korzystać z kolejnych promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:34

   1. W regulaminie nie ma wymienione konkretnych niedozwolonych kodów, za to jest taka definicja operacji bezgotówkowej:

   Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu. Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

   1) zwrócone lub sporne,

   2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,

   3) wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,

   4) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

   Na pewno wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach czy internecie przejdą.

   Wkluczenia dotyczą wszelkiego rodzaju doładowań wirtualnych portfeli, płatności kartą za rachunki itp.

   • Odpowiedz
    Gregiii 2 Sierpień 2019 15:55

    Czy płatności przez internet za pomocą PayU np. na Allegro za zakupy u konkretnego sprzedawcy przejdą czy nie??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:00

     Normalne, nie kombinowane płatności za towary i usługi będą jak najbardziej zaliczane.
     Nie ma znaczenia wg mnie wtedy kto pośredniczy w transakcji.

    • Dociekliwy 2 Sierpień 2019 15:59

     PayU powinno być w porządku, chodzi o to, by na wyciągach widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika.
     Jeżeli płacimy przez PayU w wyciągu widzimy np. Allegro.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0