200 zł w bonach na zakupy (Allegro, Douglas, H&M) za kartę kredytową BNP Paribas

W zamian wyrobienie karty kredytowej BNP Paribas i spełnienie prostych warunków możemy zdobyć 200 zł premii w formie bonów do wykorzystania na Allegro, Douglas, H&M czy RTV Euro AGD.

Rynek kart kredytowych w Polsce okres świetności ma dawno za sobą. Jednak banki promują ten produkt, ponieważ stanowi on dla nich źródło stałych przychodów, np. w postaci opłat interchange, które są wyższe niż przy kartach debetowych.

Jedną z takich promocji uruchomił właśnie BNP Paribas. Nagrodą są bony zakupowe do wykorzystania w wybranych sklepach m. in.: Allegro, Empik, H&M, Euro RTV AGD. W sumie może to być nawet 200 zł (cztery vouchery po 50 zł przez cztery kolejne miesiące).

Jak zdobyć 200 zł na zakupy?

Z oferty „Zgarnij nagrody z kartą kredytową” skorzystają klienci, którzy w okresie od 1.01.2018 r nie mieli żadnej karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne.

Jak zdobyć 200 zł na zakupy? Należy:

 • wypełnić formularz na stronie promocji (w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę)
 • do 31 marca pozytywnie przejść procedurę kredytową i zawrzeć z BNP Paribas umowę o kartę kredytową
 • w każdym z kolejnych czterech miesięcy po miesiącu zawarcia umowy: dokonać płatności bezgotówkowych kartą na łączną kwotę co najmniej 1 tys. zł oraz min. jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej
 • być posiadaczem karty co najmniej do dnia odbioru nagrody

Warto pamiętać, że BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki.

Pojedynczą nagrodę stanowi 15000 punktów mamBONUS, które można wymienić na voucher zakupowy (m.in. Allegro, RTV EURO AGD, H&M, Douglas, e-Bilet), o wartości 50 zł lub na inne nagrody dostępne w katalogu programu mamBonus.

Nagroda jest przekazywana za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym zostały spełnione warunki aktywności (płatności kartą za min. 1000 zł/miesięcznie +  1 logowanie do bankowości internetowej lub aplikacji). Jeden uczestnik może zdobyć maksymalnie cztery vouchery o wartości 50 zł w całym okresie promocji.

Odebranie nagrody wymaga rejestracji na stronie programu mambonus.pl (podajemy tam nadawany przez bank identyfikator klienta oraz pierwszych osiem cyfr PESEL-u).

Na czym polega program mamBonus?

Chodzi o program premiowy dla posiadaczy kart płatniczych wydanych przez BNP Paribas. Jego członkowie otrzymują rabaty do 50 proc. w 2500 sklepów u 40 partnerów banku.

Dodatkowo posiadacze kart kredytowych w zamian za zrealizowane transakcje gromadzą punkty. Przelicznik punktów zdobywanych za transakcje realizowane kartą kredytową wynosi 1 zł = 2 pkt. Zatem zebranie 5000 pkt wiąże się z koniecznością wydania 2500 zł.

Zebrane punkty uczestnicy programu mogą wymienić na nagrody rzeczowe z 11 kategorii tematycznych, bilety do kina, vouchery (m. in. do Allegro, RTV EURO AGD, H&M, Douglas), doładowania telefonu. Istnieje też opcja wsparcia wybranej fundacji. W katalogu mamBONUS znajdują się m.in. łyżworolki (32770 pkt), elektryczna deskorolka (214250 pkt), licznik rowerowy (11800 pkt), smartfon Xiaomi Redmi (159790 pkt).

Dodatkowe 5000 punktów mamBonus

Warto także dodać, że za wyrobienie karty możemy łatwo zdobyć dodatkowe 5000 punktów mamBONUS, dzięki  promocji „5000 pkt na start”.

By otrzymać dodatkowe punkty należy:

 • Zawrzeć umowę o kartę Mastercard Standard
 • W ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonać kartą cztery płatności bezgotówkowe na min. 50 zł każda.

Bank dopisze promocyjne punkty na koncie uczestnika najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania kartą czwartej transakcji.

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Za wydanie standardowej „kredytówki” organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego nie pobiera opłat. Natomiast za jej obsługę nalicza 9 zł miesięcznie. Z tym że, można uniknąć tej opłaty dokonując transakcji kartą za min. 1000 zł w miesiącu.

Jeśli więc zależy nam na bonie zakupowym, ze spełnieniem warunku bezpłatności karty w pierwszych czterech miesiącach nie będziemy mieć problemu. Wszak zdobycie vouchera wymaga wydania właśnie 1 tys. zł miesięcznie.

Uwaga! Pamiętajmy, że przy nieumiejętnym korzystaniu z karty pojawią się koszty dodatkowe, np. odsetki (10 proc. w skali roku), opłaty za wypłaty z bankomatów czy za przelewy z rachunku karty (4,9 proc. min 10 zł).

Rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł. Później można to zrobić bezpłatnie.

Jeśli 200 zł to za mało … 🙂

Możemy łatwo powiększyć nasze “zdobycze” o kolejne 300 zł premii. To wszystko do zyskania w promocji 350 zł BNP Paribas – wystarczy założyć konto osobiste i dokonać prostych aktywności w dwóch miesiącach.

9 Ocena Łączna
Promocja: Zgarnij nagrody z kartą kredytową

Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Karta kredytowa BNP Paribas

PROMOCJA: Zgarniaj nagrody z kartą kredytową

+ 200 zł na zakupy
Promocja zakończona
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Pitras 4 Grudzień 2019 19:51

  Czy jak skorzystam z promocji za założenie konta osobistego z promocją do 250 zł to czy mogę również skorzystać z tej drugiej promocji 400 zl do biedronki za założenie karty kredytowej?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Grudzień 2019 07:04

   Tak, jak najbardziej można wziąć udział w obydwu promocjach równocześnie (konta osobistego i karty kredytowej).

   W efekcie, łącznie można zdobyć obecnie nawet 650 zł (400 zł do Biedronki za kartę kredytową i 250 zł za konto osobiste)

 2. Odpowiedz
  Grzegorz 11 Październik 2019 09:11

  nigdzie w umowie nie ma że biorę udział w promocji, na jakiej postawie mogę potem dochodzić swoich praw gdy spełnię wszystkie warunki a mimo to nie otrzymam kodów do biedronki ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 10:15

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo opisanych tam warunków).

   • Odpowiedz
    Grzegorz 11 Październik 2019 10:54

    tylko jest jeden problem
    w regulaminie jest mowa o terminie podpisania umowy i zarejestrowaniu przez internet.
    Podpisując w banku umowę – druk mam jakbym podpisywał wchodząc tam z ulicy, nie ma mowy o tym że jestem gdzieś zarejestrowany i mam dodatkowe profity.
    Zawsze jak podpisywałem umowy promocyjne było wszystko opisane profity, prawa i obowiązki – tutaj nie ma o ty słowa.

 3. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:02

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC?
  Czy po wykorzystaniu można wypowiedzieć kartę kredytową ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:47

   2. Oczywiście po po zgarnięciu nagród, kartę można wypowiedzieć i zamknąć. Warto tak zrobić, gdyż po 1,5 roku (18 miesiącach) będziemy znowu dla banku nowym klientem i będziemy mogli korzystać z kolejnych promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:34

   1. W regulaminie nie ma wymienione konkretnych niedozwolonych kodów, za to jest taka definicja operacji bezgotówkowej:

   Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu. Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

   1) zwrócone lub sporne,

   2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,

   3) wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,

   4) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

   Na pewno wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach czy internecie przejdą.

   Wkluczenia dotyczą wszelkiego rodzaju doładowań wirtualnych portfeli, płatności kartą za rachunki itp.

   • Odpowiedz
    Gregiii 2 Sierpień 2019 15:55

    Czy płatności przez internet za pomocą PayU np. na Allegro za zakupy u konkretnego sprzedawcy przejdą czy nie??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:00

     Normalne, nie kombinowane płatności za towary i usługi będą jak najbardziej zaliczane.
     Nie ma znaczenia wg mnie wtedy kto pośredniczy w transakcji.

    • Dociekliwy 2 Sierpień 2019 15:59

     PayU powinno być w porządku, chodzi o to, by na wyciągach widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika.
     Jeżeli płacimy przez PayU w wyciągu widzimy np. Allegro.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0