400 zł na Allegro za kartę kredytową BNP Paribas

Aktualizacja - start nowej promocji - 2022.06.01

Nowy klient, który wyrobi darmową kartę kredytową BNP Paribas i wykona nią odpowiednie obroty, otrzyma karty podarunkowe Allegro o wartości 400 zł. Przy okazji wzbogaci się o sporo punktów w programie lojalnościowym, które będzie mógł wymienić na nagrody.

BNP Paribas to dynamicznie rozwijająca się instytucja. Jej wzrost po części wynika z przejmowania mniejszych podmiotów, np. Sygma Banku, który dawniej był jednym z liderów rynku kart kredytowych.

Teraz instytucja kierowana przez Przemysława Gdańskiego stara się nawiązać do tej pozycji. W tym celu organizuje promocje z różnymi nagrodami.

Promocje karty kredytowej BNP Paribas

Niekiedy te akcje specjalne trwają równolegle. W dodatku można je ze sobą połączyć i otrzymać całkiem pokaźny pakiet bonusów. Tak jest teraz. W zamian za wyrobienie karty kredytowej mamBonus bank proponuje:

 • 400 zł w formie kart podarunkowych Allegro,
 • zwolnienie z opłaty za obsługę karty kredytowej przez pierwsze 12 miesięcy,
 • 7200 punktów w programie lojalnościowym mamBonus.

Trwająca do 31 lipca 2022 r. akcja skierowana jest do nowych klientów. Regulamin definiuje je jako osoby, które w okresie od 1 lutego 2021 r. do 1 czerwca 2022 r. nie miały żadnej karty kredytowej BNP Paribas. Posiadanie innych produktów, np. konta osobistego, nie przeszkadza we wzięciu udziału w promocji.

Jak zdobyć 400 zł w kartach podarunkowych Allegro?

Jak zdobyć 400 zł na zakupy na Allegro? Należy:

1Do 31 lipca wypełnić specjalny formularz na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę kredytową BNP Paribas (np. Mastercard Standard)

Po zostawieniu danych kontaktowych na stronie kontaktuje się z nami konsultant, który przeprowadza przez proces wnioskowania.

2W każdym z 4 kolejnych miesięcy po wyrobieniu karty kredytowej wykonać nią obroty bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł.

Warto pamiętać, że BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki.

Jeśli więc ktoś zawrze umowę w czerwcu, wymagane obroty musi zrealizować od lipca do października. Za każdy miesiąc bank przyzna po 100 zł na karcie podarunkowej Allegro.

3W ciągu dwóch miesięcy od przyznania pierwszej karty podarunkowej Allegro zarejestrować się na stronie mambonus.pl .

W tym celu podajemy swój identyfikator klienta (znajdziemy go na comiesięcznym wyciągu i uzyskamy na infolinii) oraz osiem pierwszych cyfr ze swojego PESEL-u. Trzeba też zaakceptować regulamin programu mamBonus.

4Być posiadaczem karty co najmniej do dnia odbioru nagrody.

Przekazanie nagrody

W promocji główną nagrodę stanowią 4 karty podarunkowe o wartości 100 zł każda. Bank przekazuje je w ciągu 60 dni od spełnienia warunków ich przyznania, czyli wykonania w danym miesiącu wymaganych obrotów za min. 1000 zł (trzy karty Allegro po 100 zł).

Odebranie kart podarunkowych wymaga rejestracji na stronie mambonus.pl (podajemy tam nadawany przez bank identyfikator klienta oraz pierwszych osiem cyfr PESEL-u).

Vouchery należy wykorzystać do 31 grudnia 2024.

6700 punktów na start w programie mamBonus

Oprócz bonów na Allegro, jako posiadacz karty kredytowej BNP Paribas możemy zbierać punkty na nagrody w programie lojalnościowym mamBonus.

Na czym polega program mamBonus?

mamBonus to program premiowy dla posiadaczy kart płatniczych wydanych przez BNP Paribas. Jego członkowie otrzymują rabaty do 50 proc. w 2500 sklepów u 40 partnerów banku.

Dodatkowo posiadacze kart kredytowych w zamian za zrealizowane transakcje gromadzą punkty. Przelicznik punktów zdobywanych za transakcje realizowane kartą kredytową wynosi 2 zł = 1 pkt.

Zebrane punkty uczestnicy programu mogą wymienić na nagrody rzeczowe z 11 kategorii tematycznych, bilety do kina, vouchery (m. in. do Allegro, RTV EURO AGD, H&M, Douglas), doładowania telefonu. Istnieje też opcja wsparcia wybranej fundacji. W katalogu mamBONUS znajdują się m.in. łyżworolki (32770 pkt), elektryczna deskorolka (214250 pkt), licznik rowerowy (11800 pkt).

Członkostwo w programie nie wiąże się z żadnymi obowiązkami czy zobowiązaniami. Dlatego warto do niego przystąpić.

Teraz na nowych członków programu czeka 6700 punktów. Jak je zdobyć?

Już za samą rejestrację do programu mamBONUS na stronie mambonus.pl możemy otrzymać 200 punktów.

Spełniając warunki promocji z kartami podarunkowymi Allegro możemy otrzymać 2000 punktów mamBONUS przez 3 miesiące trwania akcji. Wtedy za każdy miesiąc,  w którym wydamy kartą min 1000 zł otrzymujemy 500 punktów (1 pkt  = 2 zł).

Z kolei dodatkowe 5000 punktów mamBONUS możemy zdobyć dzięki  promocji „5000 pkt na start”.

By je otrzymać należy:

 • Zawrzeć umowę o kartę Mastercard Standard
 • W ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonać kartą cztery płatności bezgotówkowe na min. 50 zł każda.

Bank dopisze promocyjne punkty na koncie uczestnika najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania kartą czwartej transakcji.

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Przez pierwsze 12 miesięcy karta kredytowa mamBonus (w cenniku widnieje jako Mastercard Standard) jest obsługiwana za darmo.

Później BNP Paribas nalicza 9 zł miesięcznie. Jeśli wydamy mniej (ale ciągle min. 500 zł), to opłata zostanie zredukowana do 4,5 zł. Jeśli jednak klient wykona nią obroty na min. 1000 zł miesięcznie, unika opłaty.

Trzeba mieć świadomość, że wiele operacji wykonywanych kartą kredytową obłożonych jest prowizjami. Chodzi tu np. o wypłatę z bankomatu czy przelew z rachunku karty. W obu przypadkach płaci się prowizję 4,9 proc. wartości transakcji (min. 10 zł). W dodatku nie obowiązuje tu okres bezodsetkowy.

Pamiętajmy także o odsetkach. Te bank nalicza, gdy nie uregulujemy zadłużenia w terminie wskazanym na wyciągu. To najlepiej spłacać przelewem, ponieważ spłata w oddziale kosztuje 10 zł.

O czym jeszcze pamiętać? Dostępne w ramach limitu środki sprawdzajmy w e-bankowości. Jeśli zrobimy to w bankomacie, bank pobierze za to 3 zł.

Ważne! Za rezygnację z karty kredytowej przed upływem sześciu miesięcy od jej wyrobienia zapłacimy 25 zł. To rzadko spotykana opłata. Później można to zrobić bezpłatnie.

Opinia na koniec

Promocja karty kredytowej BNP Paribas 400 zł na allegro  należy do bardziej atrakcyjnych w ostatnim czasie. Karty podarunkowe Allegro o wartości 400 zł na pewno przydadzą się każdemu. Sęk w tym, że nie każdy będzie w stanie spełnić warunki jej przyznania, czyli wydać 1000 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy.

Przez pierwsze 12 miesięcy karta kredytowa mamBonus, która oferuje do 56 dni okresu bezodsetkowego, jest darmowa. Później trzeba wykonywać nią obroty na min. 1000 zł miesięcznie, by nie płacić 9 zł za jej obsługę.

Jeśli 400 zł to za mało … 🙂

Możemy łatwo powiększyć nasze “zdobycze” o kolejne premię. Promocję karty kredytowej można połączyć z promocją konta osobistego BNP Paribas. Tam do zyskania jest także 400 zł  – wystarczy założyć konto osobiste i dokonać prostych aktywności.

9 Ocena Łączna
Promocja: Zyskaj do 400 zł z kartą kredytową

Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Karta kredytowa BNP Paribas

PROMOCJA: Zyskaj 400 zł z kartą kredytową

+ 400 zł na Allegro
Promocja zakończona
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Pitras 25 Lipiec 2022 09:51

  Czy jak skorzystam z promocji za założenie konta osobistego z premią 400 zł to czy mogę również skorzystać z tej drugiej promocji 400 zł na Allegro za założenie karty kredytowej?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Lipiec 2022 12:04

   Tak, jak najbardziej można wziąć udział w obydwu promocjach równocześnie (konta osobistego i karty kredytowej).

   W efekcie, łącznie można zdobyć obecnie nawet 800 zł (400 zł za kartę kredytową i do 400 zł za konto osobiste)

 2. Odpowiedz
  Grzegorz 11 Październik 2019 09:11

  nigdzie w umowie nie ma że biorę udział w promocji, na jakiej postawie mogę potem dochodzić swoich praw gdy spełnię wszystkie warunki a mimo to nie otrzymam kodów na Allegro ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 10:15

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo opisanych tam warunków).

   • Odpowiedz
    Grzegorz 11 Październik 2019 10:54

    tylko jest jeden problem
    w regulaminie jest mowa o terminie podpisania umowy i zarejestrowaniu przez internet.
    Podpisując w banku umowę – druk mam jakbym podpisywał wchodząc tam z ulicy, nie ma mowy o tym że jestem gdzieś zarejestrowany i mam dodatkowe profity.
    Zawsze jak podpisywałem umowy promocyjne było wszystko opisane profity, prawa i obowiązki – tutaj nie ma o ty słowa.

 3. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:02

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC?
  Czy po wykorzystaniu można wypowiedzieć kartę kredytową ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:47

   2. Oczywiście po po zgarnięciu nagród, kartę można wypowiedzieć i zamknąć. Warto tak zrobić, gdyż po 1,5 roku (18 miesiącach) będziemy znowu dla banku nowym klientem i będziemy mogli korzystać z kolejnych promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:34

   1. W regulaminie nie ma wymienione konkretnych niedozwolonych kodów, za to jest taka definicja operacji bezgotówkowej:

   Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu. Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

   1) zwrócone lub sporne,

   2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,

   3) wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,

   4) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

   Na pewno wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach czy internecie przejdą.

   Wkluczenia dotyczą wszelkiego rodzaju doładowań wirtualnych portfeli, płatności kartą za rachunki itp.

   • Odpowiedz
    Gregiii 2 Sierpień 2019 15:55

    Czy płatności przez internet za pomocą PayU np. na Allegro za zakupy u konkretnego sprzedawcy przejdą czy nie??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:00

     Normalne, nie kombinowane płatności za towary i usługi będą jak najbardziej zaliczane.
     Nie ma znaczenia wg mnie wtedy kto pośredniczy w transakcji.

    • Dociekliwy 2 Sierpień 2019 15:59

     PayU powinno być w porządku, chodzi o to, by na wyciągach widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika.
     Jeżeli płacimy przez PayU w wyciągu widzimy np. Allegro.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0