300 zł premii za transakcje kartą kredytową BNP Paribas (+470 zł za konto)

Aktualizacja - start nowej promocji - 2022.07.01

BNP Paribas proponuje nowym klientom kartę kredytową z premią 5 proc. od każdej transakcji. Do tego przez rok zwalnia z kosztów jej obsługi. Dorzuca również premię 450 zł za aktywne korzystanie z ROR-u.

BNP Paribas to dynamicznie rozwijająca się instytucja. Jej wzrost po części wynika z przejmowania mniejszych podmiotów, np. Sygma Banku, który dawniej był jednym z liderów rynku kart kredytowych.

Umiejętnie używana karta naprawdę przydatnym narzędziem, które poprawia płynność finansową i zapewnia darmowe finansowanie. W niektórych bankach można jeszcze zarobić na korzystaniu z niej.

Promocje karty kredytowej BNP Paribas

Świetnym przykład stanowi BNP Paribas. Wyrabiając tam kartę kredytową Mastercard Standard, nie tylko nie poniesiemy kosztów jej obsługi przez 12 miesięcy, ale też przez pół roku będziemy otrzymywać zwrot części wydatków nią opłaconych.

Od każdej transakcji bezgotówkowej bank wypłaca 5 proc. jej wartości. Miesięczny limit money-backu wynosi 50 zł. Łącznie daje to premię w wysokości 300 zł. Ponadto w ciągu 12 miesięcy unikniemy w sumie 108 zł (12 x 9 zł) tytułem kosztów obsługi.

A jeśli do tego otworzymy konto osobiste i będziemy z niego aktywnie korzystać przez trzy miesiące, możemy wzbogacić się o kolejne 470 zł w gotówce.

Trwająca do 30 września promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby, które od 1 czerwca 2022 nie miały w BNP Paribas żadnej karty kredytowej.

Uwaga! Akcja dotyczy produktu kredytowego. By więc móc wziąć w niej udział, trzeba wykazać się zdolnością kredytową.

Jak otrzymać 300 zł premii?

Jak zdobyć 300 zł zwrotu za transakcje? Należy:

1Do 30 września wypełnić specjalny formularz na stronie promocji, złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę kredytową BNP Paribas (np. Mastercard Standard)

Po zostawieniu danych kontaktowych na stronie kontaktuje się z nami konsultant, który przeprowadza przez proces wnioskowania.

2Co miesiąc płacić kartą za zakupy

By otrzymać maksymalną premię, czyli 50 zł, powinniśmy zrealizować obroty na min. 1 tys. zł w danym okresie rozliczeniowym. W dobie wysokiej inflacji nie wydaje się to żadnym problemem.

Trzeba tylko pamiętać, że bank do zwrotów będzie akceptował transakcje jedynie z  następujących kategorii / z kodami MCC:

Transport i komunikacja

3000 do 3999 Linie lotnicze (główne), 7512 Wynajem samochodów gdzie indziej nie sklasyfikowany, 7523 Parkingi i garaże podziemne, 3351 do 3441 Wynajem samochodów, 4111 Transport podmiejski, 4112 Linie kolejowe, 4121 Taxi, limuzyny, 4131 Linie autobusowe, 4411 Promy i statki, 4511 Linie lotnicze – inne, 4784 Opłaty za drogi i mosty, 4789 Inne nie wyszczególnione środki transportu.

Turystyka

4722 Biura podróży, Tour operatorzy, 7011 Hotele, motele gdzie indziej nie sklasyfikowane, 3501 do 3999 Hotele, motele 7033 Pola campingowe

Gastronomia

4582 Restauracje, bary i sklepy na lotniskach, 5812 Restauracje, 5813 Bary, 5814 Fast food

Kultura i rozrywka

7991 Muzea 7832 Kina 7932 Bilard 7933 Kręgielnie 7996 Parki rozrywki, cyrki, 7997 Kluby członkostwa (sport, rekreacja, atletyka), kluby krajowe i prywatne pola golfowe 7998 Akwaria, delfinaria 7999 Usługi rekreacyjne, ogrody, muzea, baseny, zoo 7999 Usługi rekreacyjne (nigdzie indziej nie sklasyfikowane)

Przekazanie nagrody

Premia za użytkowanie karty kredytowej podzielona jest na sześć części po maksymalnie 50 zł każda. Ostateczna wartość zwrotu zależy od poziomu naszej aktywności, czyli tego, ile wydamy.

Nagroda za dany miesięczny okres rozliczeniowy ma postać bezgotówkową i wypłacana jest na rachunek karty po jego zakończeniu. Tym samym pomniejsza nasze zadłużenie.

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Wydanie karty kredytowej Mastercard Standard jest bezpłatne. Jej obsługa kosztuje 9 zł miesięcznie. Jednak przez pierwsze 12 miesięcy w ramach promocji klient nie ponosi tej opłaty.

Później może jej uniknąć, wykonując transakcje na łącznie min. 1 tys. zł miesięcznie. Jeśli zapewni obroty co najmniej 0,5 tys. zł, za obsługę zapłaci 4,5 zł. Oczywiście za nieterminową spłatę zadłużenia zapłaci odsetki.

Na co uważać? Na transakcje, które nie są zalecane dla kart kredytowych, czyli np. wypłaty z bankomatów czy przelew z rachunku karty. Za każdą taką operację bank pobiera prowizję 4,9 proc. (min. 10 zł).

Uważajmy również na opłatę za zbyt szybkie rozwiązanie umowy. Jeśli nastąpi to przed upływem sześciu miesięcy od wyrobienia plastiku, bank naliczy 25 zł.

Opinia na koniec

Jeśli chcesz zapewnić sobie darmowy dostęp do finansowania, rozważ wyrobienie karty kredytowej Mastercard Standard w promocji BNP Paribas. Poza darmowym kredytem (przy terminowej spłacie zadłużenia) będziesz mógł odzyskać nawet 300 zł tytułem money-backu za transakcje.

Kosztami nie musisz się przejmować. Przez pierwsze 12 miesięcy obsługa karty kredytowej jest bezwarunkowo darmowa. Później również może taka być (przy obrotach na poziomie 1 tys. zł miesięcznie).

Jeśli 300 zł to za mało … 🙂

Możemy łatwo powiększyć nasze “zdobycze” o kolejne premię. Promocję karty kredytowej można połączyć z promocją konta osobistego BNP Paribas. Tam do zyskania jest 470 zł  – wystarczy założyć konto osobiste i dokonać prostych aktywności.

9 Ocena Łączna
Promocja: Udane lato z kartą kredytową

Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Karta kredytowa BNP Paribas

PROMOCJA: Udane lato z kartą kredytową

+ 300 zł premii
6 dni do końca promocji

Przydatne dokumenty (pdf)

11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Pitras 25 Lipiec 2022 09:51

  Czy jak skorzystam z promocji za założenie konta osobistego z premią 400 zł to czy mogę również skorzystać z tej drugiej promocji 400 zł na Allegro za założenie karty kredytowej?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 26 Lipiec 2022 12:04

   Tak, jak najbardziej można wziąć udział w obydwu promocjach równocześnie (konta osobistego i karty kredytowej).

   W efekcie, łącznie można zdobyć obecnie nawet 800 zł (400 zł za kartę kredytową i do 400 zł za konto osobiste)

 2. Odpowiedz
  Grzegorz 11 Październik 2019 09:11

  nigdzie w umowie nie ma że biorę udział w promocji, na jakiej postawie mogę potem dochodzić swoich praw gdy spełnię wszystkie warunki a mimo to nie otrzymam kodów na Allegro ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 10:15

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo opisanych tam warunków).

   • Odpowiedz
    Grzegorz 11 Październik 2019 10:54

    tylko jest jeden problem
    w regulaminie jest mowa o terminie podpisania umowy i zarejestrowaniu przez internet.
    Podpisując w banku umowę – druk mam jakbym podpisywał wchodząc tam z ulicy, nie ma mowy o tym że jestem gdzieś zarejestrowany i mam dodatkowe profity.
    Zawsze jak podpisywałem umowy promocyjne było wszystko opisane profity, prawa i obowiązki – tutaj nie ma o ty słowa.

 3. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:02

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC?
  Czy po wykorzystaniu można wypowiedzieć kartę kredytową ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:47

   2. Oczywiście po po zgarnięciu nagród, kartę można wypowiedzieć i zamknąć. Warto tak zrobić, gdyż po 1,5 roku (18 miesiącach) będziemy znowu dla banku nowym klientem i będziemy mogli korzystać z kolejnych promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:34

   1. W regulaminie nie ma wymienione konkretnych niedozwolonych kodów, za to jest taka definicja operacji bezgotówkowej:

   Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu. Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

   1) zwrócone lub sporne,

   2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,

   3) wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,

   4) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

   Na pewno wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach czy internecie przejdą.

   Wkluczenia dotyczą wszelkiego rodzaju doładowań wirtualnych portfeli, płatności kartą za rachunki itp.

   • Odpowiedz
    Gregiii 2 Sierpień 2019 15:55

    Czy płatności przez internet za pomocą PayU np. na Allegro za zakupy u konkretnego sprzedawcy przejdą czy nie??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:00

     Normalne, nie kombinowane płatności za towary i usługi będą jak najbardziej zaliczane.
     Nie ma znaczenia wg mnie wtedy kto pośredniczy w transakcji.

    • Dociekliwy 2 Sierpień 2019 15:59

     PayU powinno być w porządku, chodzi o to, by na wyciągach widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika.
     Jeżeli płacimy przez PayU w wyciągu widzimy np. Allegro.

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0