400 zł do Morele.net za kartę kredytową BNP Paribas

Zdobycie maksymalnej nagrody w promocji BNP Paribas nie jest trudnym zadaniem. Znacznie trudniej może być znaleźć się w gronie jej uczestników, więc trzeba się spieszyć…

Rynek kart kredytowych w Polsce okres świetności ma dawno za sobą. Jednak banki promują ten produkt, ponieważ stanowi on dla nich źródło stałych przychodów, np. w postaci opłat interchange, które są wyższe niż przy kartach debetowych.

Jedną z takich promocji uruchomił właśnie BNP Paribas. Nagrodą są bony zakupowe do wykorzystania w sklepach Morele.net. W sumie może to być nawet 400 zł (cztery vouchery po 100 zł przez cztery kolejne miesiące).

Jak zdobyć 400 zł do Morele.net?

Z oferty „Do 400 zł na zakupy na morele.net z kartą kredytową” skorzystają klienci, którzy w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie mieli żadnej karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne.

Promocja BNP ParibasDo 400 zł na zakupy do Morele.net
Ile można zyskać? 400 zł do wydania w sklepie Morele.net
Do kiedy można przystąpić? do 31 maja 2019 r
Obowiązuje limit 4000 uczestników
Dla kogo? dla klientów, którzy w ciągu ostatnich 18 miesięcy nie mieli w BNP Paribas żadnej karty kredytowej
Najważniejsze warunki 1. Zawrzeć umowę o kartę kredytową
2. Wykonać nią płatności bezgotówkowe na łącznie min. 1 tys. zł miesięcznie przez cztery kolejne miesiące
Strona promocji z regulaminem

Jak zdobyć 400 zł w bonach do Morele.net ? Należy:

 • Wypełnić formularz kontaktowy na stronie promocji
 • do 31 maja 2019 r. pozytywnie przejść procedurę kredytową i zawrzeć z BGŻ BNP Paribas umowę o kartę kredytową
 • Wykonać nią płatności bezgotówkowe na łącznie co najmniej 1 tys. zł miesięcznie (100 zł za każdy miesiąc aktywności)

Nagroda (pojedynczy bon 100 zł na Morele.net) jest przekazywana za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym zostały spełnione warunki aktywności (płatność kartą za min. 1000 zł/miesięcznie).

Każdy uczestnik promocji może otrzymać maksymalnie 4 nagrody o łącznej wartości 400 zł (4×100 zł).

Nagroda jest przekazywana w ciągu siedmiu dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca. Jeśli więc umowę zawrzemy w marcu, to wymagane transakcje realizujemy w kwietniu, a bon otrzymujemy na początku maja.

Odebranie vouchera wymaga rejestracji na stronie mambonus.pl (podajemy tam nadawany przez bank identyfikator klienta oraz pierwszych osiem cyfr PESEL-u). Jeden uczestnik może zdobyć maksymalnie cztery karty podarunkowe w całym okresie promocji.

Promocja teoretycznie trwa do 31 maja 2019 r. Ale uwaga! Liczba uczestników jest ograniczona do 4000 osób.

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Za wydanie standardowej „kredytówki” organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego nie pobiera opłat. Natomiast za jej obsługę nalicza 72 zł rocznie. Z tym że w pierwszym roku posiadania plastiku można uniknąć tej daniny, wydając po min. 500 zł w pierwszych dwóch okresach rozliczeniowych.

Jeśli więc zależy nam na bonie zakupowym, ze spełnieniem warunku bezpłatności karty w pierwszym roku nie będziemy mieć problemu. Wszak zdobycie vouchera wymaga wydania 1 tys. zł miesięcznie.

Uwaga! Pamiętajmy, że przy nieumiejętnym korzystaniu z karty pojawią się koszty dodatkowe, np. odsetki (10 proc. w skali roku), opłaty za wypłaty z bankomatów czy za przelewy z rachunku karty (4,9 proc. min 10 zł).
9 Ocena Łączna
Promocja: Do 400 zł na zakupy na Morele.net

Zdobycie maksymalnej nagrody w promocji BGŻ BNP Paribas jest w zasięgu każdego, kto zdoła zakwalifikować się do puli 4000 uczestników. Wydanie 1 tys. zł w ciągu miesiąca nie jest bowiem trudnym zadaniem. Warto więc się pospieszyć i złożyć wniosek, zwłaszcza że w pierwszym roku karta może być bezpłatna.

Ocena
9
Dodaj swoją opinie
Karta kredytowa BNP Paribas

PROMOCJA: Do 400 zł na zakupy na morele.net

+ 400 zł do sklepu Morele.net
5 dni do końca promocji
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0