400 zł do Biedronki za kartę kredytową BNP Paribas

Zdobycie maksymalnej nagrody w promocji BNP Paribas nie jest trudnym zadaniem. Znacznie trudniej może być znaleźć się w gronie jej uczestników, więc trzeba się spieszyć…

Rynek kart kredytowych w Polsce okres świetności ma dawno za sobą. Jednak banki promują ten produkt, ponieważ stanowi on dla nich źródło stałych przychodów, np. w postaci opłat interchange, które są wyższe niż przy kartach debetowych.

Jedną z takich promocji uruchomił właśnie BNP Paribas. Nagrodą jest bon zakupowy 400 zł do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

Jak zdobyć 400 zł na zakupy?

Z oferty „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka” skorzystają klienci, którzy w okresie od 1.01.2018 r nie mieli żadnej karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów jest dopuszczalne.

Promocja BNP ParibasOdbierz 400 zł na zakupy w sklepach sieci Biedronka
Ile można zyskać? 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka
Do kiedy można przystąpić? do 31 grudnia 2019
Dla kogo? dla klientów, którzy od 1 stycznia 2018 nie mieli w BNP Paribas żadnej karty kredytowej
Najważniejsze warunki 1. Zawrzeć umowę o kartę kredytową
2. Do 30 kwietnia wykonać nią płatności bezgotówkowe na łącznie min. 2 tys. zł
Regulamin promocji

Jak zdobyć 400 zł na zakupy w Biedronce?

Należy:

 • wypełnić formularz na stronie promocji (w ciągu kilku dni oddzwoni do nas konsultant banku i przeprowadzi przez dalszy proces wnioskowania o kartę)
 • do 31 grudnia 2019 pozytywnie przejść procedurę kredytową i zawrzeć z BNP Paribas umowę o kartę kredytową
 • do 30 kwietnia 2020 wykonać jedną lub więcej transakcji kartą o łącznej wartości min. 2000 zł
 • być posiadaczem karty co najmniej do dnia odbioru nagrody

Jak widać, na wydanie 2000 zł kartą mamy sporo czasu. Wystarczy wydawać średnio 500 zł na miesiąc i bez problemu spełnimy warunki.

Jednak, warto się pospieszyć z płatnościami, gdyż im szybciej spełnimy warunki, tym szybciej bank przekaże nam nagrodę – ma na to 60 dni.

Jednocześnie musimy pamiętać, że BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. doładowania wirtualnych portfeli czy płatności kartą za rachunki.

Prosty przykład:

Umowę o kartę zawieramy 16 grudnia. Transakcje kartą (łącznie za 2000 zł) wykonujemy do końca kwietnia 2020. Bank przekazuje nam nagrodę do końca czerwca.

Jeśli, transakcje kartą wykonalibyśmy o miesiąc szybciej (np. do końca marca) również nagroda zostałaby nam udostępniona szybciej o miesiąc tj. do końca maja.

Odebranie nagrody (czyli e-kodu o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka) wymaga rejestracji na stronie mambonus.pl (podajemy tam nadawany przez bank identyfikator klienta oraz pierwszych osiem cyfr PESEL-u).

E-kod do Biedronki będzie ważny do 31 grudnia 2020. Może być on wykorzystywany wielokrotnie w Biedronce do maksymalnej wartości (400 zł).

Koszty karty kredytowej BNP Paribas

Za wydanie standardowej „kredytówki” organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego nie pobiera opłat. Natomiast za jej obsługę nalicza 9 zł miesięcznie. Z tym że, można uniknąć tej opłaty dokonując transakcji kartą za min. 1000 zł w miesiącu. Jeśli wydamy mniej (ale min. 500 zł), to opłata zostanie zmniejszona do 4,5 zł.

Jeśli więc zależy nam na bonie zakupowym, ze spełnieniem warunku bezpłatności karty w pierwszych czterech miesiącach nie powinniśmy mieć większego problemu.

Uwaga! Pamiętajmy, że przy nieumiejętnym korzystaniu z karty pojawią się koszty dodatkowe, np. odsetki (10 proc. w skali roku), opłaty za wypłaty z bankomatów czy za przelewy z rachunku karty (4,9 proc. min 10 zł).

Rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 zł. Później można to zrobić bezpłatnie, jednak chcąc spełnić warunki promocji – musimy z tym zaczekać conajmniej do 30.04.2020.

Warto także dodać, że za wyrobienie karty otrzymujemy 5000 punktów mamBONUS, za które możemy otrzymać jakiś drobny upominek z katalogu programu.

Jeśli 400 zł do Biedronki to za mało … 🙂

Możemy łatwo powiększyć nasze “zdobycze” o 250 zł premii. To wszystko do zyskania w promocji 250 zł BNP Paribas – wystarczy założyć konto osobiste i dokonać prostych aktywności w dwóch miesiącach.

9 Ocena Łączna
Promocja: Do 400 zł na zakupy

Zdobycie maksymalnej nagrody w promocji BNP Paribas jest w zasięgu niemal każdego. Wydanie 2 tys. zł kartą nie jest bowiem trudnym zadaniem. Warto więc się pospieszyć i złożyć wniosek.

Ocena
9
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
Karta kredytowa BNP Paribas

PROMOCJA: Odbierz 400 zł do Biedronki - II etap

+ 400 zł do Biedronki
Promocja zakończona
11 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Pitras 4 Grudzień 2019 19:51

  Czy jak skorzystam z promocji za założenie konta osobistego z promocją do 250 zł to czy mogę również skorzystać z tej drugiej promocji 400 zl do biedronki za założenie karty kredytowej?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 5 Grudzień 2019 07:04

   Tak, jak najbardziej można wziąć udział w obydwu promocjach równocześnie (konta osobistego i karty kredytowej).

   W efekcie, łącznie można zdobyć obecnie nawet 650 zł (400 zł do Biedronki za kartę kredytową i 250 zł za konto osobiste)

 2. Odpowiedz
  Grzegorz 11 Październik 2019 09:11

  nigdzie w umowie nie ma że biorę udział w promocji, na jakiej postawie mogę potem dochodzić swoich praw gdy spełnię wszystkie warunki a mimo to nie otrzymam kodów do biedronki ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 11 Październik 2019 10:15

   Podstawą ewentualnych reklamacji przy każdej promocji bankowej jest jej regulamin (gdybyś nie otrzymał nagrody mimo opisanych tam warunków).

   • Odpowiedz
    Grzegorz 11 Październik 2019 10:54

    tylko jest jeden problem
    w regulaminie jest mowa o terminie podpisania umowy i zarejestrowaniu przez internet.
    Podpisując w banku umowę – druk mam jakbym podpisywał wchodząc tam z ulicy, nie ma mowy o tym że jestem gdzieś zarejestrowany i mam dodatkowe profity.
    Zawsze jak podpisywałem umowy promocyjne było wszystko opisane profity, prawa i obowiązki – tutaj nie ma o ty słowa.

 3. Odpowiedz
  Krystian 1 Sierpień 2019 23:02

  Czy są jakieś obostrzenia przy płatności kartą w zakresie kodów MCC?
  Czy po wykorzystaniu można wypowiedzieć kartę kredytową ?

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:47

   2. Oczywiście po po zgarnięciu nagród, kartę można wypowiedzieć i zamknąć. Warto tak zrobić, gdyż po 1,5 roku (18 miesiącach) będziemy znowu dla banku nowym klientem i będziemy mogli korzystać z kolejnych promocji

  • Odpowiedz
   Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 15:34

   1. W regulaminie nie ma wymienione konkretnych niedozwolonych kodów, za to jest taka definicja operacji bezgotówkowej:

   Operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności przy pomocy Karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo – usługowym akceptującym płatności Kartą oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku Karty lub wypłata z bankomatu. Za Transakcje Kartą nie są uznawane następujące transakcje:

   1) zwrócone lub sporne,

   2) przeznaczone na spłatę zadłużenia w innym banku,

   3) wykonane Kartami dodatkowymi, wydanymi do rachunku Karty Uczestnika,

   4) polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług.

   Na pewno wszystkie „normalne” płatności kartą w sklepach czy internecie przejdą.

   Wkluczenia dotyczą wszelkiego rodzaju doładowań wirtualnych portfeli, płatności kartą za rachunki itp.

   • Odpowiedz
    Gregiii 2 Sierpień 2019 15:55

    Czy płatności przez internet za pomocą PayU np. na Allegro za zakupy u konkretnego sprzedawcy przejdą czy nie??

    • Ania - Tanie-Konto.pl 2 Sierpień 2019 16:00

     Normalne, nie kombinowane płatności za towary i usługi będą jak najbardziej zaliczane.
     Nie ma znaczenia wg mnie wtedy kto pośredniczy w transakcji.

    • Dociekliwy 2 Sierpień 2019 15:59

     PayU powinno być w porządku, chodzi o to, by na wyciągach widzieć konkretny sklep, a nie pośrednika.
     Jeżeli płacimy przez PayU w wyciągu widzimy np. Allegro.

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0