Santander Bank Polska: 200 zł za założenie firmy i konta + bonusy do 1300 zł + szansa na wygranie 5000 zł

Myślisz o założeniu działalności gospodarczej? Zrób to za pośrednictwem Santander Bank Polska. Możesz na tym sporo zyskać i przez dwa lata nie ponosić kosztów utrzymania konta firmowego.

W powszechnej opinii konto firmowe jest drogie. Przedsiębiorcy muszą płacić praktycznie za każdą usługę, nawet tak podstawową jak przelewy internetowe. W skali miesiąca utrzymanie takiego rachunku może pochłonąć kilkadziesiąt złotych.

Jednak są wyjątki. Trzeba tylko dobrze poszukać, a znajdzie się tani lub nawet darmowy rachunek firmowy.

Dla kogo jest promocja i co można zdobyć?

Świetnym przykładem jest Konto Firmowe Godne Polecenia. Oferuje je Santander Bank Polska. Za otwarcie tego rachunku Bank przyznaje 900 zł w formie money-backu za płatności kartą, 400-zł bonus za instalację terminala. Jakby tego było mało, zwalnia na 24 miesiące ze wszystkich podstawowych opłat.

Do tego, w ramach równoległych promocji można wziąć udział w akcji konkursowej gdzie bank przyznaje:

 • w ramach nagrody podstawowej (dla każdego zgłoszenia) karty podarunkowe do sklepu RTV Euro AGD o wartości 200 zł,
 • w ramach nagrody specjalnej dla trzech najciekawszych zgłoszeń w miesiącu:
  • karty podarunkowe do RTV Euro AGD (zdobywca nagrody I stopnia otrzyma 3000 zł, II stopnia – 2000 zł, a III stopnia – 1000 zł);
  • każdemu z trzech laureatów wyłonionych w danym miesiącu bank funduje też kampanię reklamową na Facebooku o wartości 2000 zł.

Wystarczy założyć działalność gospodarczą z Santander Bank Polska i wypełnić formularz konkursowy na stronie akcji.

Trwająca do 31 lipca promocja skierowana jest do klientów indywidualnych Santander Bank Polska, którzy mają lub uzyskają dostęp do jego bankowości elektronicznej i zdecydują się na założenie działalności gospodarczej za pośrednictwem banku.

Jak zdobyć nagrody za rejestrację firmy i założenie konta?

1Do 31 lipca przez bankowość internetową (zakładka Oferta Banku –> Konta Firmowe) otworzyć Konto Firmowe Godne Polecenia z kartą płatniczą Visa oraz zarejestrować firmę (szukajmy formularza o nazwie „Działalność Gospodarcza z kontem dla firm i bankowością Mini Firma).

Uwaga! By to zrobić musimy posiadać konto osobiste w Santander Bank Polska z profilem zaufanym. W przypadku braku, możemy taki ROR szybko założyć przez internet  w promocji z premią do 420 zł.

Musimy, także pamiętać by wyrazić zgody na przetwarzanie danych marketingowych, kontakt telefoniczny oraz elektroniczny w celach marketingowych.

2Do 31 lipca wypełnić formularz przystąpienia do promocji na stronie banku.

Powinniśmy tam odpowiedzieć (w max. 1000 znakach) na pytania konkursowe:

Opisz nam swoją historię: Co skłoniło Cię do otwarcia firmy? Czym będzie się zajmować? Jakie masz związane z nią plany i marzenia? Czym będą się wyróżniać Twoje usługi i produkty?

Przekazanie nagród

Nagroda podstawowa za otwarcie konta firmowego i rejestrację firmy, czyli e-voucher do RTV Euro AGD o wartości 200 zł, zostanie przekazana e-mailem do końca następnego miesiąca po przystąpieniu do promocji. Jeśli więc zrobimy to w czerwcu, kartę podarunkową bank wyśle do 31 lipca.

Raz w miesiącu (lipiec i sierpień) komisja konkursowa przyzna autorom wybranych przez siebie prac nagrody dodatkowe. W wyłanianiu laureatów będzie kierować się kryteriami adekwatności, oryginalności i kreatywności.

Karty podarunkowe bank przekaże e-mailem do końca następnego miesiąca po miesiącu przystąpienia do promocji.

Przedsiębiorca, któremu Santander Bank Polska sfinansuje na swoim fanpage’u kampanię o wartości 2000 zł, zostanie wskazany do 31 sierpnia. Przygotowaniem i realizacją akcji marketingowej zajmie się podmiot zewnętrzny. Potrwa ona od 1 do 30 września.

Bonusy o wartości 1300 zł

Klient, który otworzy konto firmowe, będzie mógł przez pół roku otrzymywać money-back za transakcje firmową kartą debetową. Zwrot wynosi 3 proc. od operacji. Miesięczny limit kwotowy to 150 zł, co w sumie daje nawet 900 zł.

Premia za dany miesiące wypłacana jest pod dwoma warunkami:

 • wyrażenie zgód marketingowych,
 • wykonanie z rachunku firmowego przelewu do ZUS-u lub skarbówki na min. 200 zł.

Bonus 400 zł czeka na tych przedsiębiorców, którzy zawrą umowę o terminal i w ciągu sześciu miesięcy przyjmą na nim jedną transakcję kartą. Do rozliczeń muszą wskazać Konto Firmowe Godne Polecenia.

Więcej o promocji dla przedsiębiorców pisaliśmy tutaj.

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Konto Firmowe Godne Polecenia to warunkowo darmowy rachunek. Innymi słowy: można uniknąć najważniejszych opłat z nim związanych.

Jego prowadzenie kosztuje 25 zł miesięcznie. Jednak wykonanie przelewu do ZUS-u na min. 200 zł anuluje tę daninę.

Opłata za obsługę karty debetowej wynosi 7 zł. Zwolnienie z niej daje obrót plastikiem na 400 zł miesięcznie.

Co miesiąc przedsiębiorca może bezpłatnie zlecić 15 przelewów internetowych. Za każdy kolejny płaci 1,3 zł. Z limitu wyłączone są transfery do ZUS-u i skarbówki.

Wypłata z obcego bankomatu wiąże się z prowizją 3,5 proc. (min. 5 zł). W przypadku transakcji gotówkowych za granicą wynosi ona 4 proc. (min. 10 zł).

Płatne są operacje gotówkowe w oddziale. Wpłata to koszt 0,5 proc. (min. 10 zł), a wypłata – 0,65 proc. (min. 20 zł). Bez prowizji można deponować gotówkę we wpłatomatach Santandera.

Nasza pełną recenzje Konta Firmowego Godnego Polecenia można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Promocja Santander Bank Polska to dobra propozycja dla osób rozważających pójście na swoje w biznesie. Pod banalnymi warunkami (rejestracja firmy i otwarcie konta firmowego przez internet oraz opisanie swojego przedsiębiorstwa) mogą oni zyskać nawet 3200 zł w formie kart podarunkowych RTV Euro AGD oraz możliwość wypromowania na Facebooku w ramach kampanii o wartości 2000 zł.

Równie atrakcyjne są gwarantowane nagrody dodatkowe, czyli money-back do 900 zł przez pół roku i 400 zł za terminal. Do tego dochodzi zwolnienie z kosztów utrzymania rachunku przez 24 miesiące.

Po tym okresie Konto Firmowe Godne Polecenia wciąż może być darmowe. W tym celu wystarczy realizować co miesiąc przelew do ZUS-u i obroty kartą na 400 zł.

Załóż firmę z kontem w Santander internet

Kumulacja promocji

+ 200 zł + 1300 zł + szansa na 5000 zł
Promocja zakończona
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0