Nawet 2400 zł premii w promocji Konta Biznes w Credit Agricole

Przedsiębiorca, który otworzy w Credit Agricole darmowe w utrzymaniu konto firmowe i wykaże się aktywnością, może zyskać do 1900 zł. Do tego bank dorzuci mu 500 zł za terminal lub kredyt.

Na promocjach bankowych można całkiem nieźle zarobić. W przypadku klientów indywidualnych premie wynoszą najczęściej kilkaset złotych. Jeszcze więcej do zyskania mają przedsiębiorcy. Tutaj nagrody pieniężne są kilkukrotnie wyższe.

Do 2400 zł premii w promocji Credit Agricole dla firm

Świetny przykład stanowi Credit Agricole. Otwierając tam konto firmowe (Solista / Sonata / Symfonia) i spełniając dodatkowe warunki, można zyskać nawet 2400 zł. Do tego można przez 12 miesięcy nie ponosić kosztów prowadzenia rachunku i przelewów internetowych.

Trwająca do 30 czerwca promocja skierowana jest do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz osób prawnych, które nie miały konta firmowego w Credit Agricole na 31 grudnia 2022. Na tle innych akcji specjalnych to bardzo krótki okres karencji!

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 400 zł za otwarcie Konta Biznes i aktywność?

1Do 30 czerwca złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Biznes z kartą płatniczą Visa

Przejdź na stronę promocji

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe, zaakceptować regulamin i wyrazić chęć przystąpienia do promocji. Umowę można zawrzeć na kilka sposobów, ale premiowana jest tylko metoda na selfie w aplikacji banku.

2Aktywować bankowość elektroniczną CA24 (serwis lub/i aplikację)
3Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy zapewnić wpływ na konto min. 500 zł
4W każdym z 12 kolejnych miesięcy zrealizować z konta firmowego przelew do ZUS-u lub urzędu skarbowego.

Przekazanie nagrody

Premia za otwarcie konta podzielona jest na 13 części: 100 zł (za zawarcie umowy) i 12 x 25 zł (za przelewy). Bank wypłacać ją będzie do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków. W sumie można zyskać 400 zł.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 1500 zł za transakcje kartą?

Drugą część nagrody stanowi money-back za transakcje kartą firmową. Zwrot wynosi 3 proc. wartości każdej płatności i nie więcej niż 125 zł miesięcznie. Premia wypłacana jest przez 12 miesięcy. Łącznie daje to 1500 zł.

Warunkiem naliczenia zwrotu jest wykonanie kartą w danym miesiącu przynajmniej trzech transakcji bezgotówkowych. By otrzymać maksymalną premię za dany miesiąc, należy zrealizować obrót na co najmniej 4165 zł.

Nagroda za operacje w danym miesiącu wypłacana jest do końca następnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 500 zł za kredyt lub terminal płatniczy?

  1. W ciągu 12 miesięcy od otwarcia konta firmowego zawrzeć z bankiem umowę o kredyt firmowy lub za jego pośrednictwem z firmą Elavon umowę o terminal POS (fizyczny lub w formie aplikacji)
  2. W przypadku terminalu należy jeszcze w każdym z trzech miesięcy od zawarcia umowy przyjąć na nim płatności na min. 500 zł.

Premia zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Biznes?

Załóżmy, że prowadzimy jednoosobową działalność i otworzymy Konto Solista Biznes. Po upływie okresu promocyjnego (12 miesięcy) za jego prowadzenie zapłacimy 10 zł miesięcznie. Za obsługę karty płatniczej Visa bank naliczy 7 zł, a za każdy zwykły (Elixir) przelew zewnętrzny– 1 zł.

Wszystkich opłat unikniemy, co miesiąc zapewniając wpływ na rachunek min. 2000 zł albo realizując przelew do ZUS-u.

Darmowy dostęp do gotówki zapewniają bankomaty własne i Santandera. Za wypłatę w innym bankomacie Credit Agricole pobiera prowizję 3 proc. (min. 5 zł).

Środki możemy bezpłatnie deponować na rachunku poprzez wpłatomaty przy oddziałach.

Nasza pełną recenzje Konta Solista Biznes oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocję Credit Agricole można polecić tym przedsiębiorcom, którzy chcą mieć darmowe w utrzymaniu konto firmowe i zarobić na korzystaniu z niego. W zasięgu każdego jest premia 400 zł przyznawana pod warunkiem wpływu 500 zł do końca następnego miesiąca po otwarciu rachunku i zrealizowania przelewu do ZUS-u / skarbówki w każdym z 12 kolejnych miesięcy.

Do tego dochodzi money-back 3 proc. Jego maksymalną wartość, czyli 125 zł miesięcznie i 1500 zł rocznie, otrzymają ci, którzy wydadzą kartą 4165 zł miesięcznie i 49.980 zł rocznie.

Jest jeszcze bonus 500 zł za terminal bądź kredyt. Jednak tutaj w grę wchodzi przydatność tego rozwiązania.

Kosztów utrzymania Konta Solista Biznes łatwo uniknąć. Wystarczy co miesiąc zrealizować przelew do ZUS-u albo zapewnić wpływ min. 2000 zł.

Konto Biznes

PROMOCJA: 2400 zł premii z Kontem Biznes

+ 2400 zł premii
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
Nawet 2400 zł premii z Kontem Biznes

Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0