Millenium promocja dla firm: do 500 zł za otwarcie konta firmowego

Mikroprzedsiębiorcy, którzy otworzą konto Mój Biznes i wykażą się minimalną aktywnością przez trzy kolejne miesiące, zarobią nawet 500 zł. A jako osoby prywatne mogą zgarnąć kolejne 220 zł za konto osobiste w Banku Millennium.

Osoba fizyczna może być jednocześnie przedsiębiorcą. Dla banku będzie podwójnym klientem. Ten fakt stara się wykorzystać Bank Millennium, który kusi posiadaczy konta osobistego 500-zł premią za otwarcie konta firmowego. W dodatku nagradza 220 zł za otwarcie tego pierwszego (o ile jego posiadacz spełni warunek bezpłatności ROR-u w trzech kolejnych miesiącach).

Promocja 500 zł za konto firmowe

Z trwającej do 29 października promocji „500 zł na dobry początek” mogą skorzystać osoby, które:

 • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą wpisaną do CEiDG,
 • nie są ani nie były stroną żadnej umowy o produkt dla firm dostarczany przez spółki grupy Banku Millennium (poza nim samym obejmuje ona: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium TFI) w ciągu ostatnich 12 miesięcy,

Z promocji są wykluczone osoby, które otworzyły w promocji Konto 360° lub Konta 360° Student, a następnie go zamknęły. Jeśli natomiast rachunek ten jest cały czas aktywny – to można wziąć udział w akcji.

powrót do menu ↑

Proste 200 zł na start

Promocyjne wnioski można składać z poziomu bankowości internetowej Banku Millennium dla klientów indywidualnych, czyli przez system Millenet. Oznacza to, że trzeba posiadać w nim również konto osobiste. Przy czym obowiązuje limit 3000 wniosków.

Czy można założyć konto w oddziale?

Tak, można założyć konto firmowe bez konieczności posiadania konta osobistego – należy wtedy wypełnić specjalny wniosek na stronie promocji. Co więcej, jeśli wybierzemy tą drogę (w oddziale) na zawarcie umowy będziemy mieć czas do 6 listopada.

Aby zdobyć 200 zł premii należy:

 • Do 29 października złożyć wniosek o konto Mój Biznes z kartą Visa Mój Biznes (przez system bankowości elektronicznej Millenet lub aplikację mobilną banku). Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w Millenium możesz je założyć jako pierwsze wypełniając wniosek na stronie banku .  Alternatywnie można wypełnić ten wniosek, a potem założyć konto w oddziale banku,
 • Wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych,
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku (listopad, grudzień, styczeń): wykonać z konta Mój Biznes przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł i otrzymać na konto wpływy zewnętrzne min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Jako wpływy zewnętrzne nie są uznawane przelewy z konta prywatnego i firmowego prowadzonego na rzecz uczestnika promocji przez spółki grupy Banku Millennium. Wskazane zatem są wpływy od kontrahentów lub po prostu innych osób.

Za spełnienie warunków we wszystkich miesiącach bank nagradza premią w wysokości 200 zł.  Wypłata nagród nastąpi do 26 lutego 2021, o ile nasz rachunek będzie ciągle aktywny.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 300 zł za terminal

W tej edycji promocji, oprócz podstawowej premii 200 zł, możemy zdobyć dodatkowe 300 zł za terminal. Co dokładnie trzeba zrobić?

 • Do 31 stycznia 2021  zawrzeć w placówce banku umowę najmu terminala płatniczego PayTel,
 • Do 31 stycznia 2021 zapewnić wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to warunkowo darmowy rachunek. Opłata za jego prowadzenie wynosi 15 zł miesięcznie, ale unika się jej po wykonaniu jednego przelewu do ZUS lub US w miesiącu albo zapewnieniu wpływów zewnętrznych min. 1000 zł. Przy czym przedsiębiorcy ze stażem krótszym niż rok nie płacą za prowadzenie konta przez 12 miesięcy od jego otwarcia.

Obsługa karty do rachunku kosztuje 7 zł. Zwolnienie z daniny uzyskuje się po wykonaniu plastikiem obrotów w wysokości 300 zł miesięcznie.

Wszystkie przelewy internetowe do ZUS i urzędu skarbowego są darmowe. Ponadto co miesiąc klient otrzymuje pakiet 20 bezpłatnych transferów krajowych do innych banków (chodzi o przelewy realizowane w systemie Elixir). Za każdy kolejny płaci się 1 zł.

Za wypłatę w maszynach Santandera i Planet Cash posiadacz konta Mój Biznes jest obciążany 1-zł opłatą. W przypadku innych bankomatów w kraju stawka wynosi 3 proc. podjętej kwoty (min. 5 zł).

Wpłata we wpłatomacie to koszt 0,2 proc., min. 2 zł. Nieco drożej jest w kasie i wrzutni nocnej.

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Czy opłaca się otwierać konto firmowe Banku Millennium w promocji? Jej podstawowe wymagania (w sumie trzy przelewy na zus i trzykrotny wpływ 1000 zł) nie są trudne do spełnienia.Nieco trudniej jest zyskać dodatkowe 300 zł za terminal.

Stosunkowo łatwo da się też uniknąć podstawowych kosztów utrzymania rachunku (przelew podatkowy oraz transakcje kartą na 300 zł).

Z tym że najkorzystniej posiadać dwa konta: biznesowe i prywatne. Dlaczego? Jeśli nie otworzyliśmy jeszcze tego drugiego, możemy zgarnąć kolejne 220 zł w trwającej aktualnie promocji. W sumie na korzystaniu z obu rachunków zarobimy nawet 720 zł przy zerowych lub minimalnych kosztach.

Konto Mój Biznes

PROMOCJA: Konto z premią 500 zł

+ 500 zł premii
9 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0