Millenium promocja dla firm: 600 zł za konto firmowe + zwolnienie z opłat na 2 lata

Mikroprzedsiębiorcy, którzy otworzą konto Mój Biznes i wykażą się minimalną aktywnością przez trzy kolejne miesiące, zarobią nawet 600 zł. A jako osoby prywatne mogą zgarnąć kolejne 500 zł za konto osobiste w Banku Millennium.

Prowadzenie działalności gospodarczej to ciężka praca. Jednak ma też sporo zalet, dlatego nie brakuje chętnych do zakładania jednoosobowych firm. Co miesiąc decyduje się na to kilka-kilkanaście tysięcy osób. Banki przygotowały dla nich premie pieniężne.

Promocja 600 zł za konto firmowe

Jednym z nich jest Bank Millenium, który mikroprzedsiębiorcom proponuje do 600 zł za otwarcie kotna firmowego i spełnienie określonych warunków.

Trwająca do 30 czerwca akcja skierowana jest do nowych klientów firmowych. Chodzi o osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które nie są lub w ciągu 12 miesięcy przed 1 maja nie były stroną umowy o żaden produkt dla biznesu z oferty grupy Banku Millenium (obejmuje też leasing, usługi maklerskie oraz fundusze inwestycyjne).

Z promocji nie skorzystają również klienci, którzy otworzyli Konto 360° lub Konto 360° Student w akcji promocyjnej i zamknęli już ten rachunek.

Ważne! W promocji obowiązuje limit 3000 wniosków.

Dodatkowo, w ramach równolegle dostępnej oferty, klient zyskuje zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku rozliczeniowego w złotówkach i kont walutowych w EUR, USD, GBP i CHF oraz karty kredytowej przez 24 miesiące. Ta akcja trwa do odwołania.

powrót do menu ↑

Proste 300 zł na start

Promocyjne wnioski można składać ze specjalnej strony internetowej promocji lub poziomu bankowości internetowej Banku Millennium dla klientów indywidualnych, czyli przez system Millenet.  Przy czym obowiązuje limit 3000 wniosków.

Aby zdobyć 300 zł premii należy:

1Do 30 czerwca poprzez dedykowaną stronie promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes

We wniosku należy udzielić zgód marketingowych.

Umowę można zawrzeć z wykorzystaniem usługi AIS (potwierdzenie danych poprzez zalogowanie do swojego konta w innym banku) lub w oddziale. Pierwsza opcja dostępna jest dla posiadaczy indywidualnych rachunków prowadzonych przez: Bank Pekao, Santander, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas i Alior Bank.

2 W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia rachunku (lipiec, sierpień, wrzesień):

 • zapewnić nań wpływy zewnętrzne min. 1000 zł (najlepiej przelewem z innego banku),
 • wykonać z konta firmowego przelew do ZUS na min. 250 zł,
 • zrealizować kartą firmową transakcje bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł.

Niespełnienie ostatniego wymogu skutkuje obniżeniem premii do 200 zł.

O czym warto pamiętać?

Jako wpływy zewnętrzne nie są uznawane przelewy z konta prywatnego i firmowego prowadzonego na rzecz uczestnika promocji przez spółki grupy Banku Millennium. Wskazane zatem są wpływy od kontrahentów lub po prostu innych osób.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 300 zł za terminal

W tej edycji promocji, oprócz podstawowej premii, możemy zdobyć dodatkowe 300 zł za terminal. Co dokładnie trzeba zrobić?

 • Spełnić warunki opisane powyżej
 • Do 30 września zawrzeć w placówce umowę o terminal i przyjąć na nim płatności z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami na min. 1000 zł.

powrót do menu ↑

Przekazanie nagród

Premia za otwarcie konta firmowego podzielona jest na trzy części po 100 zł każda, co w sumie daje 300 zł. Pierwszą (100 zł) bank wypłaci do 15 lipca, a dwie następne (200 zł) – zbiorczo do 29 października.

Również do 29 października przedsiębiorca otrzyma bonus 300 zł za terminal.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Za prowadzenie Konta Mój Biznes Bank Millenium nalicza 20 zł miesięcznie. Za obsługę karty debetowej Visa pobiera 7 zł miesięcznie.

Obu opłat można uniknąć: zapewniając wpływ 1000 zł lub wykonując przelew do ZUS-u / skarbówki (dla konta) oraz realizując plastikiem obrót na min. 500 zł (dla karty firmowej).

Pamiętajmy o zwolnieniu z kosztów przez 24 miesiące w ramach promocji.

Co miesiąc przedsiębiorca otrzymuje pulę 20 darmowych zewnętrznych przelewów internetowych (nie dotyczy transferów do ZUS i US). Za każdy kolejny płaci 1 zł.

Klient może bezpłatnie pobierać gotówkę w maszynach własnych Banku Millennium. W urządzeniach należących do Santandera i Planet Cash zapłaci 1 zł prowizji za każda wypłatę.  Wypłata w innym bankomacie kosztuje go 3,5 proc. (min. 5 zł).

Wpłata w oddziale to koszt 0,7 proc. (min. 10 zł). W przypadku transakcji we wpłatomacie banku płaci się prowizję 0,2 proc. (min. 2 zł).

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocję Banku Millenium można polecić tym przedsiębiorcom, którzy szukają bezpłatnego w utrzymaniu konta firmowego i chcą zarobić na jego otwarciu. W zamian za aktywność (wpływy 1000 zł + przelew do ZUS + płatności kartą na 500 zł) w każdym z trzech kolejnych miesięcy otrzymają 300 zł. Podwoją premię, jeśli zawrą umowę o terminal i przyjmą na nim płatności na min. 1000 zł.

Aktywne używanie rachunku skutkuje zwolnieniem z kosztów jego utrzymania. Klient ma bezprowizyjny dostęp do gotówki w bankomatach własnych banku.

Z tym że najkorzystniej posiadać dwa konta: biznesowe i prywatne. Dlaczego? Jeśli nie otworzyliśmy jeszcze tego drugiego, możemy zgarnąć kolejne 500 zł w trwającej aktualnie promocji. W sumie na korzystaniu z obu rachunków zarobimy nawet 1100 zł przy zerowych lub minimalnych kosztach.

Konto Mój Biznes

PROMOCJA: Wiosenna promocja

+ 600 zł premii
12 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0