Millenium promocje dla firm: 400 zł na start + 2500 zł za aktywność

Przedsiębiorcy, którzy otworzą Konto Mój Biznes i wykażą się aktywnością przez sześć miesięcy, mogą otrzymać nawet 1400 zł premii. Do tego bank dorzuci kolejne 1500 zł za skorzystanie z dodatkowych produktów i założenie działalności za jego pośrednictwem.

W 2022 w Polsce powstało ok. 310 tys. działalności gospodarczych. To drugi najlepszy wynik w historii. Wciąż wielu ludzi ma w sobie zapał i wiarę w to, że praca na własny rachunek może być sposobem na życie.

W biznesie przydaje się konto firmowe i kilka innych narzędzi. Tak się składa, że banki są skłonne zapłacić przedsiębiorcom za wybór właśnie ich oferty.

Nawet 2900 zł w promocjach dla firm

Świetny przykład stanowi Bank Millenium. W ramach dwóch promocji (pierwszą organizuje bank, drugą – wydawca portalu Bankier.pl), które można połączyć, proponuje on sięgającą 2900 zł premię za skorzystanie z jego produktów.

Do tego na 24 miesiące zwalnia z opłat za podstawowe usługi (rachunek firmowy w PLN i konta w EUR / USD / GBP / CHF oraz karta kredytowa), co przynosi kolejnych kilkaset złotych oszczędności.

Pierwsza akcja, która trwa do 31 marca, skierowana jest do przedsiębiorców (osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą), którzy nie są i od 1 stycznia 2020 r. nie byli stroną umowy o jakikolwiek rachunek firmowy w Banku Millennium.

A jeśli przedsiębiorca jest klientem banku jako osoba prywatna? Nic nie szkodzi! Wykluczone są tylko osoby, które korzystały z ofert specjalnych Konta o 360° i zamknęły ten ROR.

Premia podzielona jest na kilka części:

 • 400 zł za założenie konta i jedną płatność blikiem (od Bankier.pl)
 • 5% zwrotu za płatność do ZUS-u (maks. 500 zł przez 6 miesięcy),
 • 5% zwrotu za transakcje na stacjach paliw (maks. 500 zł przez 6 miesięcy)
 • nagroda za zawarcie umowy kredytu lub leasingu (jednorazowo 500 zł),
 • nagroda za dzierżawę terminalu płatniczego (jednorazowo 500 zł).
 • nagroda za otwarcie firmy przez Millenet lub aplikację mobilną (jednorazowo 500 zł).

Uwaga! Jeśli chcemy zarobić 400 zł w akcji wydawcy serwisu Bankier.pl, ze złożeniem wniosku musimy zdążyć do 26 marca.
Uwaga! W promocji głównej nagradzanych jest pierwszych 10000 uczestników. O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na swojej stronie.

powrót do menu ↑

Proste 400 zł w promocji na start

Aby zdobyć tytułowe 400 zł na start w promocji Bankier.pl trzeba spełnić następujące warunki:

1Do 26 marca zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, a następnie złożyć internetowy wniosek o otwarcie Konta Mój Biznes z kartą płatniczą Visa.

Przy składaniu wniosku trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej współorganizatorowi akcji, tj. firmie Bonnier Business Polska (wydawcy Bankier.pl i „Pulsu Biznesu”) Chodzi o to, by bank mógł powiadomić drugiego organizatora, że spełniliśmy warunki promocji i należy nam się premia.

Uwaga! Pamiętajmy by dane podane przy rejestracji w promocji, były zgodne z danymi podanymi we wniosku o konto.

2Do 31 marca zawrzeć umowę.

Można to zrobić metodą na selfie (wykonanie smartfonem kilku zdjęć twarzy oraz skanu dowodu osobistego), z użyciem usługi AIS (logowanie na konto osobiste w jednym ze wskazanych banków) lub w placówce. Obecni klienci indywidualni otworzą rachunek firmowy z poziomu systemu transakcyjnego Millenet.

3Do 28 kwietnia spełnić warunki aktywności:

 • dokonać wpłaty na rachunek w wysokości 1000 zł (dla działalności prowadzonej poniżej 6 miesięcy) lub 3000 zł (dla działalności prowadzonej powyżej 6 miesięcy).
 • wykonać płatności Blikiem na łączną kwotę min. 200 zł (chodzi o płatności za towary i usługi w Internecie lub punktach stacjonarnych).

4Przekazać organizatorowi promocji numer nowo założonego konta.

O przyznaniu nagrody i spełnieniu warunków klient zostanie powiadomiony e-mailem najpóźniej 31 maja. Przekazanie premii nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni roboczych.

Uwaga! By tak się stało, trzeba będzie na stronie promocji uzupełnić numer konta. Uczestnik ma na to 5 dni roboczych od otrzymania powiadomienia.

Oczywiście, na dzień wypłaty bonusu konto musi być aktywne.

powrót do menu ↑

Do 1000 zł za składki ZUS i wydatki na paliwo

Jak zdobyć do 1000 zł za składki ZUS i wydatki na paliwo? Należy:

 1. Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy o konto firmowe zalogować się do aplikacji mobilnej
 2. W każdym z sześciu kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta:
  • zapewnić nań wpływy łącznie min. 1000 zł (dla firm działających krócej niż sześć miesięcy) lub 3000 zł (dla firm z dłuższym stażem),
  • opłacać z konta firmowego składki na ZUS i dokonywać zakupów na stacjach paliw.

Premia ma postać money-backu w wysokości 5 proc. sumy płatności na rzecz ZUS-u oraz transakcji bezgotówkowych wykonanych na stacjach benzynowych. Przy czym nie musimy tam kupować paliwa (decydujący jest kod MCC).

Łącznie z każdego źródła możemy uzyskać po 500 zł. By otrzymać taki zwrot, musimy w pół roku opłacić składki na 10.000 zł i tyle samo wydać na stacjach paliw.

Wypłata premii (zbiorczo) nastąpi do końca następnego miesiąca kalendarzowego po okresie sześciu miesięcy. Jeśli więc umowę zawrzemy w styczniu, wymagania spełnimy w okresie od lutego do lipca, nagrodę otrzymamy w sierpniu.

powrót do menu ↑

500 zł za terminal

Oprócz podstawowej premii, możemy zdobyć dodatkowe 500 zł za terminal. Co dokładnie trzeba zrobić?

 1. Do 30 września zawrzeć z bankiem i firmą PayTel umowę o terminal POS (fizyczny lub w postaci aplikacji)
 2. Do 31 października przyjąć na terminalu płatności bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł.

Przekazanie premii nastąpi do 30 listopada.

powrót do menu ↑

500 zł leasing/kredyt

Kolejne 500 zł możemy zdobyć, jeśli do 31 października zawrzemy w placówce banku:

 • umowę leasingu z Millennium Leasing o wartości min. 30.000 zł lub,
 • umowę kredytu nieodnawialnego o wartości min. 30.000 zł.

Premię 500 zł za umowę leasingu lub kredytu bank przekaże do również do 30 listopada.

500 zł za otwarcie firmy przez Millennium

Ostatni bonus również w wysokości 500 zł, może otrzymać przedsiębiorca, który skutecznie zarejestruje swoją działalność w bazie CEIDG za pomocą w Millenetu lub aplikacji mobilnej.

powrót do menu ↑

Zwolnienie z opłat przez 24 miesiące

W ramach równoległej promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” Bank Millennium przez 24 miesiące nie nalicza opłat za:

 • prowadzenie Konta Mój Biznes,
 • prowadzenie kont walutowych w EUR, USD, GBP i CHF,
 • obsługę karty kredytowej Visa Business.

Oczywiście ostatnich dwóch produktów nie musimy zamawiać. Zwolnienie nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Ważne! Zwolnienie następuje od pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc Konto Mój Biznes założymy w lipcu, opłaty nie zostaną naliczone za sierpień.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Przez 24 miesiące w ramach promocji użytkownik Konta Mój Biznes jest zwolniony z opłat za obsługę konta w pln i kont walutowych (bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta).

Poza promocją Konto Mój Biznes prowadzone jest za 20zł miesięcznie. Opłaty unika się po zapewnieniu wpływów min. 1000 zł lub wykonaniu jednego przelewu do ZUS-u albo skarbówki.

Konto walutowe to koszt 15 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia.

Co miesiąc przedsiębiorca ma do wykorzystania 20 darmowych przelewów internetowych na rachunki zewnętrzne. Do limitu nie są wliczane transfery do ZUS-u ani urzędu skarbowego. Za każdy kolejny przelew bank nalicza 1 zł.

Obsługa karty debetowej Visa Mój Biznes kosztuje 7 zł miesięcznie. Opłata nie jest naliczana, jeśli klient wykona plastikiem obroty bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł w miesiącu.

Klient ma darmowy dostęp do bankomatów własnych Millenium. Wypłata z maszyn Planet Cash oraz Santander kosztuje 1 zł. Łącznie to ponad 6200 urządzeń w całym kraju, czyli co trzecie istniejące. Za każdą operację w innej maszynie bank pobiera prowizję 3,5 proc. (min. 5 zł).

Każda operacja gotówkowa placówce obarczona jest prowizją 0,7 proc. (min. 10 zł). Tańszym rozwiązaniem jest więc korzystanie z wpłatomatów własnych banku. W tym przypadku prowizja wynosi 0,2 proc. (min. 2 zł).

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Banku Millenium to okazja dla przedsiębiorców do zdobycia nawet 2900 zł premii. Przy czym nagrodę maksymalną otrzymają tylko niektórzy. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

W większości przypadków będzie to ok. 1000-1500 zł. By tyle zarobić, należy otworzyć Konto Mój Biznes i w każdym z sześciu miesięcy zasilać je min. 1000-3000 zł oraz opłacać składki ZUS i realizować transakcje na stacjach paliw. Do 28 kwietnia trzeba też wydać Blikiem 300 zł.

Dodatkowe gratyfikacje przysługują za zawarcie umowy o terminal (500 zł), leasing bądź kredyt (500 zł) i założenie działalności za pośrednictwem banku (500 zł).

Co z kosztami utrzymania (20 + 7 zł)? Można ich uniknąć, co miesiąc zapewniając wpływ min. 1000 zł i wykonując kartą debetową transakcje na łącznie min. 500 zł. Należy też unikać wypłat z obcych bankomatów.

Konto Mój Biznes

Kumulacja promocji

+ 2900 zł premii
54 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0