Millenium promocja dla firm: do 600 zł za otwarcie konta firmowego

Mikroprzedsiębiorcy, którzy otworzą konto Mój Biznes i wykażą się minimalną aktywnością przez trzy kolejne miesiące, zarobią nawet 600 zł. A jako osoby prywatne mogą zgarnąć kolejne 250 zł za konto osobiste w Banku Millennium.

Osoba fizyczna może być jednocześnie przedsiębiorcą. Dla banku będzie podwójnym klientem. Ten fakt stara się wykorzystać Bank Millennium, który kusi posiadaczy konta osobistego 500-zł premią za otwarcie konta firmowego. W dodatku nagradza 250 zł za otwarcie tego pierwszego (o ile jego posiadacz spełni warunek bezpłatności ROR-u w czterech kolejnych miesiącach).

Promocja 600 zł za konto firmowe

Z trwającej do 30 kwietnia akcji „Wiosenna promocja z kontem firmowym” mogą skorzystać osoby, które:

 • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą wpisaną do CEiDG,
 • nie są ani nie były stroną żadnej umowy o produkt dla firm dostarczany przez spółki grupy Banku Millennium (poza nim samym obejmuje ona: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium TFI) w ciągu ostatnich 12 miesięcy,

Z promocji są wykluczone osoby, które otworzyły w promocji Konto 360° lub Konta 360° Student, a następnie go zamknęły. Jeśli natomiast rachunek ten jest cały czas aktywny – to można wziąć udział w akcji.

powrót do menu ↑

Proste 300 zł na start

Promocyjne wnioski można składać ze specjalnej strony internetowej promocji lub poziomu bankowości internetowej Banku Millennium dla klientów indywidualnych, czyli przez system Millenet.  Przy czym obowiązuje limit 3000 wniosków.

Aby zdobyć 300 zł premii należy:

 • Do 30 kwietnia otworzyć konto Mój Biznes z kartą  poprzez dedykowaną stronie promocji,
 • Wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych,
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku (maj, czerwiec, lipiec): wykonać z konta Mój Biznes przelew do ZUS w wysokości min. 250 zł lub dokonać transakcji kartą za min. 250 zł
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku  (maj, czerwiec, lipiec) : otrzymać na konto wpływy zewnętrzne min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Jako wpływy zewnętrzne nie są uznawane przelewy z konta prywatnego i firmowego prowadzonego na rzecz uczestnika promocji przez spółki grupy Banku Millennium. Wskazane zatem są wpływy od kontrahentów lub po prostu innych osób.

Za spełnienie warunków we wszystkich miesiącach bank nagradza premią w wysokości 300 zł.  Wypłata nagród nastąpi w dwóch turach: pierwsze 100 zł do 15 maja (za otwarcie konta) i 200 zł do końca sierpnia (za realizację wymogów w maju, czerwcu i lipcu).

powrót do menu ↑

Dodatkowe 300 zł za terminal

W tej edycji promocji, oprócz podstawowej premii 200 zł, możemy zdobyć dodatkowe 300 zł za terminal. Co dokładnie trzeba zrobić?

 • Do 31 lipca  zawrzeć w placówce banku umowę najmu terminala płatniczego PayTel,
 • Do 31 lipca zapewnić wpływy zewnętrzne w wysokości min. 1000 zł z tytułu rozliczania transakcji opłacanych kartami płatniczymi

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to warunkowo darmowy rachunek. Opłata za jego prowadzenie wynosi 15 zł miesięcznie, ale unika się jej po wykonaniu jednego przelewu do ZUS lub US w miesiącu albo zapewnieniu wpływów zewnętrznych min. 1000 zł. Przy czym przedsiębiorcy ze stażem krótszym niż rok nie płacą za prowadzenie konta przez 12 miesięcy od jego otwarcia.

Obsługa karty do rachunku kosztuje 7 zł. Zwolnienie z daniny uzyskuje się po wykonaniu plastikiem obrotów w wysokości 300 zł miesięcznie.

Wszystkie przelewy internetowe do ZUS i urzędu skarbowego są darmowe. Ponadto co miesiąc klient otrzymuje pakiet 20 bezpłatnych transferów krajowych do innych banków (chodzi o przelewy realizowane w systemie Elixir). Za każdy kolejny płaci się 1 zł.

Za wypłatę w maszynach Santandera i Planet Cash posiadacz konta Mój Biznes jest obciążany 1-zł opłatą. W przypadku innych bankomatów w kraju stawka wynosi 3 proc. podjętej kwoty (min. 5 zł).

Wpłata we wpłatomacie to koszt 0,2 proc., min. 2 zł. Nieco drożej jest w kasie i wrzutni nocnej.

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Czy opłaca się otwierać konto firmowe Banku Millennium w promocji? Jej podstawowe wymagania (w sumie trzy przelewy na zus i trzykrotny wpływ 1000 zł) nie są trudne do spełnienia.Nieco trudniej jest zyskać dodatkowe 300 zł za terminal.

Stosunkowo łatwo da się też uniknąć podstawowych kosztów utrzymania rachunku (przelew podatkowy oraz transakcje kartą na 300 zł).

Z tym że najkorzystniej posiadać dwa konta: biznesowe i prywatne. Dlaczego? Jeśli nie otworzyliśmy jeszcze tego drugiego, możemy zgarnąć kolejne 250 zł w trwającej aktualnie promocji. W sumie na korzystaniu z obu rachunków zarobimy nawet 850 zł przy zerowych lub minimalnych kosztach.

Konto Mój Biznes

PROMOCJA: Wiosenna promocja

+ 600 zł premii
17 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0