Millenium promocja dla firm: do 2200 zł za konto i aktywność

Przedsiębiorcy, którzy otworzą Konto Mój Biznes i wykażą się aktywnością przez sześć miesięcy, mogą otrzymać nawet 400 zł premii. Do tego bank dorzuci kolejne 1800 zł za skorzystanie z dodatkowych produktów i założenie działalności za jego pośrednictwem.

W 2022 w Polsce powstało ok. 310 tys. działalności gospodarczych. To drugi najlepszy wynik w historii. Wciąż wielu ludzi ma w sobie zapał i wiarę w to, że praca na własny rachunek może być sposobem na życie.

W biznesie przydaje się konto firmowe i kilka innych narzędzi. Tak się składa, że banki są skłonne zapłacić przedsiębiorcom za wybór właśnie ich oferty.

Nawet 2200 zł w promocjach dla firm

Świetny przykład stanowi Bank Millenium. W ramach promocji proponuje on sięgającą 2200 zł premię za skorzystanie z jego produktów.

Do tego na 24 miesiące zwalnia z opłat za podstawowe usługi (rachunek firmowy w PLN i konta w EUR / USD / GBP / CHF oraz karta kredytowa), co przynosi kolejnych kilkaset złotych oszczędności.

Akcja, która trwa do 28 września, skierowana jest do przedsiębiorców (osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą), którzy nie są i od 1 stycznia 2020 r. nie byli stroną umowy o jakikolwiek rachunek firmowy w Banku Millennium.

Premia podzielona jest na kilka części:

 • 20 zł za płatność do ZUS-u (maks. 100 zł przez 5 miesięcy),
 • 5% zwrotu za transakcje na stacjach paliw (maks. 300 zł przez 5 miesięcy)
 • nagroda za dzierżawę terminalu płatniczego (jednorazowo 600 zł),
 • nagroda za zawarcie umowy leasingu (jednorazowo 600 zł),
 • nagroda za zawarcie umowy kredytu(jednorazowo 600 zł).


Uwaga! W promocji głównej nagradzanych jest pierwszych 7500 uczestników. O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na swojej stronie.

powrót do menu ↑

Do 100 zł zwrotu za opłacanie ZUS

Aby zdobyć 100 zł premii należy:

1Do 28 września poprzez dedykowaną stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Mój Biznes z kartą Millennium Visa Mój Biznes.

We wniosku należy udzielić odpowiednich zgód. Wymagana jest zgoda na:

 • przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon

Umowę można zawrzeć na kilka sposobów: metodą na selfie na smartfonie, w systemie transakcyjnym Millenet (dotyczy obecnych klientów indywidualnych), z użyciem e-dowodu lub – jeśli żadna z tych ścieżek nie byłaby dostępna – w placówce.

2Do końca następnego miesiąca po otwarciu konta aktywować aplikację mobilną.

3 W każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia rachunku zapewnić sumę wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł.

4 W każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia rachunku opłacać składki ZUS z założonego konta (z formatki ZUS w Millenet lub Aplikacji mobilnej).

O czym warto pamiętać?

Zgodnie z regulaminem można otrzymać 20 zł za każdą płatność do ZUS w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu Konta Mój Biznes.

Z prostego przeliczenia wynika, że aby maksymalny zwrot za opłacenie składki ZUS może wynieść do 100 zł (5 x 20zł).

Ważne! Pierwszy zwrot liczony będzie od płatności zrealizowanych po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc konto otworzymy w lipcu, na pierwszą nagrodę zapracujemy w sierpniu.

Nagroda za płatności do ZUS-u zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po okresie 5 miesięcy, w których nastąpiło naliczenie premii. Zatem w przypadku otwarcia konta w lipcu nagrodę za płatności do ZUS otrzymamy do końca stycznia 2024 r.

powrót do menu ↑

Do 300 zł zwrotu wydatków na paliwo

Jak zdobyć do 300 zł za wydatki na paliwo? Należy:

 1. Do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy o konto firmowe zalogować się do aplikacji mobilnej
 2. W każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta:
  • zapewnić nań wpływy łącznie min. 1000 zł,
  • opłacać z konta firmowego składki na ZUS i dokonywać zakupów na stacjach paliw.

Premia ma postać money-backu w wysokości 10% sumy płatności  bezgotówkowych wykonanych na stacjach benzynowych (maks. 60 zł/miesiąc). Przy czym nie musimy tam kupować paliwa (decydujący jest kod MCC).

Łącznie z tego źródła możemy uzyskać do 300 zł premii (5 x 60 zł). By otrzymać taki zwrot, musimy wydać na stacjach paliw 3000 zł w ciągu 5 miesięcy (600 zł miesięcznie).

Wypłata premii (zbiorczo) nastąpi do końca następnego miesiąca kalendarzowego po okresie 5 miesięcy. Jeśli więc umowę zawrzemy w lipcu, wymagania spełnimy w okresie od sierpnia do grudnia, nagrodę otrzymamy w styczniu 2024.

powrót do menu ↑

600 zł za terminal

Oprócz podstawowej premii, możemy zdobyć dodatkowe 600 zł za terminal. Co dokładnie trzeba zrobić?

 1. Do 31 października zawrzeć z bankiem i firmą PayTel umowę o terminal POS (fizyczny lub w postaci aplikacji)
 2. Do 30 listopada przyjąć na terminalu płatności bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł.

Przekazanie premii nastąpi do 30 czerwca 2024 r.

powrót do menu ↑

600 zł za leasing i 600 zł za kredyt

Kolejne 1200 zł (600 zł za leasing i 600 zł za kredyt) możemy zdobyć, jeśli  zawrzemy w placówce banku:

 • umowę leasingu z Millennium Leasing o wartości min. 30.000 zł lub,
 • umowę kredytu nieodnawialnego o wartości min. 30.000 zł.

Premię bank przekaże również do 30 czerwca 2024 r.

powrót do menu ↑

Zwolnienie z opłat przez 24 miesiące

W ramach równoległej promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” Bank Millennium przez 24 miesiące nie nalicza opłat za:

 • prowadzenie Konta Mój Biznes,
 • prowadzenie kont walutowych w EUR, USD, GBP i CHF,
 • obsługę karty kredytowej Visa Business.

Oczywiście ostatnich dwóch produktów nie musimy zamawiać. Zwolnienie nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Ważne! Zwolnienie następuje od pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc Konto Mój Biznes założymy w lipcu, opłaty nie zostaną naliczone za sierpień.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Przez 24 miesiące w ramach promocji użytkownik Konta Mój Biznes jest zwolniony z opłat za obsługę konta w pln i kont walutowych (bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta).

Poza promocją Konto Mój Biznes prowadzone jest za 20zł miesięcznie. Opłaty unika się po zapewnieniu wpływów min. 1000 zł lub wykonaniu jednego przelewu do ZUS-u albo skarbówki.

Konto walutowe to koszt 15 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia.

Co miesiąc przedsiębiorca ma do wykorzystania 20 darmowych przelewów internetowych na rachunki zewnętrzne. Do limitu nie są wliczane transfery do ZUS-u ani urzędu skarbowego. Za każdy kolejny przelew bank nalicza 1 zł.

Obsługa karty debetowej Visa Mój Biznes kosztuje 7 zł miesięcznie. Opłata nie jest naliczana, jeśli klient wykona plastikiem obroty bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł w miesiącu.

Klient ma darmowy dostęp do bankomatów własnych Millenium. Wypłata z maszyn Planet Cash oraz Santander kosztuje 1 zł. Łącznie to ponad 6200 urządzeń w całym kraju, czyli co trzecie istniejące. Za każdą operację w innej maszynie bank pobiera prowizję 3,5 proc. (min. 5 zł).

Każda operacja gotówkowa placówce obarczona jest prowizją 0,7 proc. (min. 10 zł). Tańszym rozwiązaniem jest więc korzystanie z wpłatomatów własnych banku. W tym przypadku prowizja wynosi 0,2 proc. (min. 2 zł).

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Banku Millenium to okazja dla przedsiębiorców do zdobycia nawet 2200 zł premii. Przy czym nagrodę maksymalną otrzymają tylko niektórzy. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji.

W większości przypadków będzie to ok. 100 – 400 zł. By tyle zarobić, należy otworzyć Konto Mój Biznes i w każdym z 5 miesięcy zasilać je min. 1000 zł oraz opłacać składki ZUS i realizować transakcje na stacjach paliw.

Dodatkowe gratyfikacje przysługują za zawarcie umowy o terminal (600 zł), leasing (600 zł) i kredyt (600 zł).

Co z kosztami utrzymania (20 + 7 zł)? Można ich uniknąć, co miesiąc zapewniając wpływ min. 1000 zł i wykonując kartą debetową transakcje na łącznie min. 500 zł. Należy też unikać wypłat z obcych bankomatów.

Konto Mój Biznes

Kumulacja promocji

+ 2200 zł premii
4 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0