Millenium promocja dla firm: 1800 zł za konto firmowe + zwolnienie z opłat na 2 lata

Mikroprzedsiębiorcy, którzy otworzą konto Mój Biznes i wykażą się minimalną aktywnością przez trzy kolejne miesiące, zarobią łatwo 750 zł. Pozostałe nagrody przysługują przedsiębiorcom, którzy wydzierżawią terminal płatniczy (+ 400 zł) oraz zawrą umowę leasingu (650 zł).

Prowadzenie biznesu to ciężki kawałek chleba, ale daje wielką satysfakcję. Co prawda koszty stałe utrzymania firmy rosną, ale w części można je zoptymalizować. Dodatkowo korzystając z niektórych usług, można na tym zarobić. Jak?

Nawet 1800 zł za konto firmowe

Wystarczy założyć Konto Mój Biznes w Banku Millennium. Spełniając proste warunki, zarobimy na tym nawet 1800 zł w ramach dwóch promocji (pierwszą organizuje bank, drugą – wydawca portalu Bankier.pl). Ponadto na 24 miesiące zostaniemy bezwarunkowo zwolnieni z niektórych opłat.

Pierwsza akcja, która trwa do 30 listopada, skierowana jest do przedsiębiorców (osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą), którzy nie są i od 1 czerwca 2019 nie byli stroną umowy o jakikolwiek produkt bądź usługę dla biznesu świadczoną przez spółkę z grupy Banku Millennium. Poza samym bankiem obejmuje ona Millennium Leasing, Millennium TFI oraz Millennium Dom Maklerski.

Z udziału w akcji wyklucza bycie klientem indywidualnym tych podmiotów.

Uwaga! Jeśli chcemy zarobić 300 zł w akcji wydawcy serwisu Bankier.pl, ze złożeniem wniosku musimy zdążyć do 31 października.

Ważne! W promocji głównej obowiązuje limit 5000 uczestników.

Ze zwolnienia z opłaty za konto firmowe, firmowe konto walutowe w EUR, USD, GBP, CHF oraz firmową kartę kredytową Visa Business mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy nie byli właścicielami dowolnego rachunku dla biznesu w 2020 r. Ta akcja trwa do odwołania.

powrót do menu ↑

Jak zarobić 300 zł w promocji Bankier.pl?

Aby zdobyć tytułowe 300 zł trzeba spełnić następujące warunki:

1Do 31 października zarejestrować się na specjalnej stronie promocji, a następnie złożyć internetowy wniosek o otwarcie Konta Mój Biznes.

Przy składaniu wniosku trzeba wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi akcji informacji objętych tajemnicą bankową. Chodzi tutaj jedynie o fakt zawarcia umowy i spełnienia przez nas wymogów akcji – Millennium Bank musi poinformować organizatora promocji, iż premia została przyznana.

Uwaga! Pamiętajmy by dane podane przy rejestracji w promocji, były zgodne z danymi podanymi we wniosku o konto.

2W ciągu 30 dni od wysłania wniosku zawrzeć umowę.

Można to zrobić metodą na selfie (wykonanie smartfonem kilku zdjęć twarzy oraz skanu dowodu osobistego), z użyciem usługi AIS (logowanie na konto osobiste w jednym ze wskazanych banków) lub w placówce. Obecni klienci indywidualni otworzą rachunek firmowy z poziomu systemu transakcyjnego Millenet.

3Do 31 grudnia wykonać jedną transakcję bezgotówkową Blikiem na dowolną kwotę.

4Przekazać organizatorowi promocji numer nowo założonego konta.

O przyznaniu nagrody i spełnieniu warunków klient zostanie powiadomiony e-mailem najpóźniej 28 stycznia 2022 r. Przekazanie premii nastąpi w ciągu kolejnych 14 dni roboczych.

Uwaga! By tak się stało, trzeba będzie na stronie promocji uzupełnić numer konta. Uczestnik ma na to 5 dni roboczych od otrzymania powiadomienia.

Oczywiście, na dzień wypłaty bonusu konto musi być aktywne.

powrót do menu ↑

Proste 450 zł od Banku Millenium

Promocyjne wnioski można składać ze specjalnej strony internetowej promocji lub poziomu bankowości internetowej Banku Millennium dla klientów indywidualnych, czyli przez system Millenet.  Przy czym obowiązuje limit 5000 wniosków.

Aby zdobyć 450 zł (3 x 150 zł) premii należy:

1Do 30 listopada poprzez dedykowaną stronie promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes

We wniosku należy udzielić odpowiednich zgód. Wymagana jest zgoda na:

 • przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon

Umowę można zawrzeć z wykorzystaniem usługi AIS (potwierdzenie danych poprzez zalogowanie do swojego konta w innym banku) lub w oddziale. Pierwsza opcja dostępna jest dla posiadaczy indywidualnych rachunków prowadzonych przez: Bank Pekao, Santander, ING Bank Śląski, mBank, BNP Paribas i Alior Bank.

2 W każdym z trzech kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia rachunku (grudzień 2021, styczeń i luty 2022):

 • zapewnić wpływ zewnętrzny min. 2000 zł,
 • zrealizować firmową kartą debetową transakcje bezgotówkowe na min. 500 zł,
 • wykonać jeden przelew do ZUS na min. 250 zł.

O czym warto pamiętać?

Jako wpływy zewnętrzne nie są uznawane przelewy z konta prywatnego i firmowego prowadzonego na rzecz uczestnika promocji przez spółki grupy Banku Millennium. Wskazane zatem są wpływy od kontrahentów lub po prostu innych osób.

Za trzykrotne spełnienie każdego z opisanych warunków bank przyznaje 150 zł. Zatem łączna premia wynosi 450 zł.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 400 zł za terminal

Oprócz podstawowej premii, możemy zdobyć dodatkowe 400 zł za terminal. Co dokładnie trzeba zrobić?

 • Do 28 lutego 2022 zawrzeć za pośrednictwem Banku Millennium umowę współpracy z firmą PayTel o najem terminalu POS oraz przyjmowanie, realizację i rozliczanie transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub/i Blika Ważne! Umowę należy podpisać w oddziale banku.
 • Do 28 lutego 2022 przyjąć na wydzierżawionym terminalu płatności na łącznie min. 1000 zł.

powrót do menu ↑

Bonus 650 zł za leasing

W tej edycji promocji, można zdobyć kolejny bonus w wysokości 650 zł za leasing. Co należy zrobić?

 1. Do 28 lutego 2022 zawrzeć z Millennium Leasing umowę leasingu o wartości min. 30.000 zł.
powrót do menu ↑

Przekazanie nagród

Premia za otwarcie konta firmowego w promocji Bankier.pl (300 zł) zostanie wypłacona do 28 lutego 2022 (o jej zdobyciu dowiemy się do 28 stycznia).

Nagroda pieniężna za aktywne korzystanie z rachunku (3 x 150 zł) oraz zawarcie umowy o terminal POS (400 zł) zostanie przekazana do 31 marca 2022.

Na bonus za zawarcie umowy o leasing (650 zł) należy poczekać do 31 maja 2022.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Przez 24 miesiące w ramach promocji użytkownik Konta Mój Biznes jest zwolniony z opłat za obsługę konta w pln i kont walutowych (bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta).

Poza promocją Konto Mój Biznes w PLN to miesięczny wydatek 20 zł, a rachunek walutowy – 15 zł. Obsługa karty debetowej Visa Mój Biznes kosztuje 7 zł. Pierwszej opłaty unika się po zapewnieniu wpływu min. 1000 zł lub w razie wykonania przelewu do ZUS-u lub urzędu skarbowego. Zwolnienie z trzeciej daniny przysługuje po wykonaniu plastikiem obrotu bezgotówkowego na 500 zł w miesiącu.

Wszystkie przelewy internetowe do ZUS-u i skarbówki są darmowe. W przypadku innych transferów zewnętrznych obowiązuje limit 20 bezpłatnych transakcji w miesiącu. Za każdą kolejną Bank Millennium nalicza 1 zł.

Gotówkę bez prowizji można podejmować w urządzeniach własnych banku, Planet Cash i Santandera. Łącznie to 6260 maszyn, czyli prawie co trzecia działająca w Polsce. Wypłata w innym bankomacie wiąże się z prowizją 3,5 proc. (min. 5 zł).

Za przeprowadzenie operacji gotówkowej w oddziale ponosi się prowizję 0,7 proc. (min. 10 zł). Skorzystanie z wpłatomatu własnego kosztuje 0,2 proc. (min. 2 zł).

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Ze względu na bardzo okazałą premię warto wziąć udział w promocji konta firmowego Banku Millennium. Do zdobycia jest nawet 1800 zł, o ile skorzystamy ze wszystkich produktów, w tym leasingu i terminalu POS.

W zasięgu każdego przedsiębiorcy jest natomiast nagroda pieniężna w wysokości 750 zł. By tyle zyskać, należy wykonać jedną płatność Blikiem na dowolną kwotę oraz w każdym z trzech kolejnych miesięcy: zapewnić na rachunek wpływ 2000 zł, wydać kartą min. 500 zł i wykonać przelew do ZUS na min. 250 zł.

Koszty utrzymania Konta Mój Biznes mogą być zerowe. W tym celu należy co miesiąc realizować przelew do ZUS lub zasilać rachunek min. 1000 zł oraz realizować plastikiem transakcje bezgotówkowe na min. 500 zł. Należy też unikać bankomatów innych niż Banku Millennium, Planet Cash i Santandera.

Z tym że najkorzystniej posiadać dwa konta: biznesowe i prywatne. Dlaczego? Jeśli nie otworzyliśmy jeszcze tego drugiego, możemy zgarnąć kolejne 250 zł w trwającej aktualnie promocji. W sumie na korzystaniu z obu rachunków zarobimy nawet 1750 zł przy zerowych lub minimalnych kosztach.

Konto Mój Biznes

Kumulacja promocji

+ 1800 zł premii
3 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0