Millenium promocja dla firm: do 1500 zł za konto i opłacanie składek

Przedsiębiorca, który otworzy w promocji Konto Mój Biznes i w ciągu pięciu miesięcy będzie opłacał składki ZUS, zainkasuje 1000 zł.  Kolejne 500 zł dostanie za zamówienie terminala. Oprócz tego przez dwa lata nie zapłaci za prowadzenie rachunku.

Przedsiębiorcy to dla banków dochodowa grupa klientów. Dlatego starają się one pozyskać ich względy i przekonać do współpracy. W tym celu organizują promocje z wysokimi premiami pieniężnymi.

Łatwe 1500 zł w promocji dla firm

Świetnym przykładem jest Bank Millenium. W zamian za otwarcie tam konta firmowego i opłacanie składek ZUS przedsiębiorca może zyskać nawet 1000 zł.

Dodatkowe 500 zł może otrzymać za zamówienie terminala.

Oprócz tego bank na 24 miesiące zwalnia z opłaty za prowadzenie rachunku głównego i kont walutowych. Dzięki temu klient biznesowy oszczędza kilkaset złotych.

Trwająca do 3 lipca 2024 r. promocja skierowana jest do nowych klientów. Chodzi o osoby prowadzące działalność gospodarczą, które od 1 stycznia 2021 nie miały w Banku Millenium konta firmowego. Ze zwolnienia mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy nie byli klientami tej instytucji od 1 kwietnia 2023.

powrót do menu ↑

Łatwe 1000 zł na start

Aby zdobyć 1000 zł premii należy:

1Do 3 lipca 2024 r. poprzez dedykowaną stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Mój Biznes z kartą.

We wniosku należy udzielić odpowiednich zgód. Wymagana jest zgoda na:

 • przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe. Umowę można zawrzeć z użyciem metody AIS (logowanie na swoje konto w innym banku), metodą na selfie (kilka zdjęć twarzy i dowodu osobistego) albo sfinalizować w oddziale. Natomiast obecni klienci indywidualni zrobią to w systemie Millenet albo aplikacji mobilnej.

2Do końca następnego miesiąca po otwarciu konta aktywować aplikację mobilną.

3 W każdym z pięciu kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

 • zapewnić sumę wpływów zewnętrznych w wysokości min. 1000 zł,
 • wykonać płatności kartą lub blikiem na łączną kwotę min. 500 zł,
 • wykonywać przelew internetowy do ZUS-u (z formatki ZUS w Millenet lub Aplikacji mobilnej).

Ważne! Pierwszy zwrot (200 zł/miesiąc) za opłacanie składek ZUS  liczony będzie od płatności zrealizowanych po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc konto otworzymy w kwietniu, na pierwszą nagrodę zapracujemy w maju.

Premia za opłacanie składek ZUS podzielona jest na pięć części po 200 zł każda. Łącznie daje to 1000 zł. Nagrodę za dany miesiąc bank wypłaci do końca następnego miesiąca.

powrót do menu ↑

Do 500 zł za terminal

W tym celu należy do 31 sierpnia 2024 zawrzeć umowę o Millennium POS (terminal) lub SoftPOS i zapewnić na nim wpływ w wysokości 1000 zł na otwarte wcześniej konto w ciągu kolejnych 5 miesięcy.

Nagrodę do 500 zł (100 zł miesięcznie) bank wypłaci do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

powrót do menu ↑

Zwolnienie z opłat przez 24 miesiące

W ramach równoległej promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” Bank Millennium przez 24 miesiące nie nalicza opłat za:

 • prowadzenie Konta Mój Biznes,
 • przelewy krajowy w PLN,
 • przelewy w EUR do krajów EOG, w tym na rachunki w innych bankach krajowych,
 • przelewy SEPA w EUR,
 • prowadzenie kont walutowych w EUR, USD, GBP i CHF,
 • obsługę karty kredytowej Visa Business.

Oczywiście ostatnich dwóch produktów nie musimy zamawiać. Zwolnienie nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Ważne! Zwolnienie następuje od pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc Konto Mój Biznes założymy w kwietniu, opłaty nie zostaną naliczone za maj.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Przez 24 miesiące w ramach promocji użytkownik Konta Mój Biznes jest zwolniony z opłat za obsługę konta w pln i kont walutowych (bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta) a także przelewy.

Poza promocją prowadzenie Konta Mój Biznes kosztuje 20 zł miesięcznie. Opłaty unika się po zapewnianiu w danym miesiącu wpływów min. 1000 zł lub zrealizowania przelewu do urzędu skarbowego bądź ZUS-u.

Za prowadzenie konta walutowego płaci się 15 zł. Opłaty nie można uniknąć.

Za obsługę karty debetowej Visa Mój Biznes bank nalicza 7 zł miesięcznie. Nie robi tego, jeśli przedsiębiorca wykonania plastikiem transakcje bezgotówkowe na min. 500 zł miesięcznie.

Co miesiąc klientowi biznesowemu przysługuje za darmo pakiet 20 przelewów internetowych zewnętrznych. Za każdy następny płaci on 1 zł. W limit nie są wliczane transfery do ZUS-u ani “skarbówki”.

Klient ma bezprowizyjny dostęp do gotówki w urządzeniach własnych banku. Wypłata z bankomatów obcych kosztuje 3,5 proc. (min. 5 zł). Przy czym w urządzeniach Planet Cash i Santandera jest to mniej – 1 zł.

W każdym miesiącu przedsiębiorca może bez prowizji deponować gotówkę we wpłatomatach własnych banku. Jednak zwolnienie obowiązuje tylko do kwoty 10.000 zł miesięcznie. Po przekroczeniu tego poziomu bank nalicza prowizję 0,4 proc. wartości wpłaty.

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Banku Millenium wygląda atrakcyjnie. Można bowiem zdobyć w niej łatwo premię dochodzącą do 1000 zł.

Taka nagroda czeka na przedsiębiorców, którzy w każdym z pięciu kolejnych miesięcy zapewnią wpływy min. 1000 zł, wykonają przelew do ZUS-u i wykonają kartą obrót na min. 500 zł. Pozostałe bonusy (do 600 zł) otrzymają, jeśli zdecydują się na: terminal.

Przez 24 miesiące Konto Mój Biznes prowadzone jest bezpłatnie. Później opłaty unika się na wspomnianych wyżej warunkach (wpływ 1000 zł lub przelew do ZUS-u). Natomiast karta jest darmowa pod warunkiem wykonania nią obrotów na min. 500 zł miesięcznie.

Tę całkiem pokaźną nagrodę można zwiększyć, otwierając konto osobiste. W tym przypadku do zyskania jest 600 zł w promocji Millenium .

Konto Mój Biznes

Kumulacja promocji

+ 1500 zł premii
34 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0