Millenium promocja dla firm: do 300 zł za otwarcie konta firmowego

Mikroprzedsiębiorcy, którzy otworzą konto Mój Biznes i wykażą się minimalną aktywnością przez trzy kolejne miesiące, zarobią nawet 300 zł. A jako osoby prywatne mogą zgarnąć kolejne 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium.

Osoba fizyczna może być jednocześnie przedsiębiorcą. Dla banku będzie podwójnym klientem. Ten fakt stara się wykorzystać Bank Millennium, który kusi posiadaczy konta osobistego 300-zł premią za otwarcie konta firmowego. W dodatku nagradza 200 zł za otwarcie tego pierwszego (o ile jego posiadacz spełni warunek bezpłatności ROR-u w trzech kolejnych miesiącach).

Promocja 300 zł i konto firmowe

Z trwającej do 31 października promocji „300 zł i konto firmowe” mogą skorzystać osoby, które:

 • prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą wpisaną do CEiDG,
 • nie są ani nie były stroną żadnej umowy o produkt dla firm dostarczany przez spółki grupy Banku Millennium (poza nim samym obejmuje ona: Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski i Millennium TFI),
 • są posiadaczami Konta 360° (odpadają ci, którzy mieli kiedyś ten rachunek i go zamknęli).

Jak otrzymać premię za konto Mój Biznes Banku Millennium?

Promocyjne wnioski można składać jedynie z poziomu bankowości internetowej Banku Millennium dla klientów indywidualnych, czyli przez system Millenet. Oznacza to, że trzeba posiadać w nim również konto osobiste. Przy czym obowiązuje limit 2000 wniosków.

Aby zdobyć 300 zł premii należy:

 • Do 31 października złożyć wniosek o konto Mój Biznes z kartą Visa Mój Biznes, jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w Millenium możesz je założyć jako pierwsze wypełniając wniosek na stronie banku,
 • Wyrazić i nie odwoływać zgód marketingowych,
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu rachunku (listopad, grudzień, styczeń): wykonać z konta Mój Biznes przelew do ZUS w wysokości min. 200 zł i zapewnić wpływy zewnętrzne min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Jako wpływy zewnętrzne nie są uznawane przelewy z konta prywatnego i firmowego prowadzonego na rzecz uczestnika promocji przez spółki grupy Banku Millennium.

Za spełnienie warunków w jednym miesiącu bank nagradza premią w wysokości 100 zł. Łącznie można więc zyskać 300 zł.

Niewykonanie opisanych czynności w jednym miesiącu nie przekreśla szansy na zdobycie gratyfikacji w kolejnym miesiącu. Wypłata nagród nastąpi w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków, o ile nasz rachunek będzie ciągle aktywny.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Konto Mój Biznes to warunkowo darmowy rachunek. Opłata za jego prowadzenie wynosi 15 zł miesięcznie, ale unika się jej po wykonaniu jednego przelewu do ZUS lub US w miesiącu albo zapewnieniu wpływów zewnętrznych min. 1000 zł. Przy czym przedsiębiorcy ze stażem krótszym niż rok nie płacą za prowadzenie konta przez 12 miesięcy od jego otwarcia.

Obsługa karty do rachunku kosztuje 7 zł. Zwolnienie z daniny uzyskuje się po wykonaniu plastikiem obrotów w wysokości 300 zł miesięcznie.

Wszystkie przelewy internetowe do ZUS i urzędu skarbowego są darmowe. Ponadto co miesiąc klient otrzymuje pakiet 20 bezpłatnych transferów krajowych do innych banków (chodzi o przelewy realizowane w systemie Elixir). Za każdy kolejny płaci się 1 zł.

Za wypłatę w maszynach Santandera i Planet Cash posiadacz konta Mój Biznes jest obciążany 1-zł opłatą. W przypadku innych bankomatów w kraju stawka wynosi 3 proc. podjętej kwoty (min. 5 zł).

Wpłata we wpłatomacie to koszt 0,2 proc., min. 2 zł. Nieco drożej jest w kasie i wrzutni nocnej.

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Czy opłaca się otwierać konto firmowe Banku Millennium w promocji? Jej wymagania (w sumie trzy przelewy podatkowe i trzykrotny wpływ 1000 zł) nie są trudne do spełnienia. Stosunkowo łatwo da się też uniknąć podstawowych kosztów utrzymania rachunku (przelew podatkowy oraz transakcje kartą na 300 zł).

Z tym że musimy posiadać dwa konta: biznesowe i prywatne. Ale jeśli nie otworzyliśmy jeszcze tego drugiego, możemy zgarnąć kolejne 200 zł w trwającej aktualnie promocji. W sumie na korzystaniu z obu rachunków zarobimy 500 zł przy zerowych lub minimalnych kosztach.

PROMOCJA: 200 za konto osobiste i 300 za konto firmowe

Zgarnij razem nawet 500 zł

+ 500 zł premii
8 dni do końca promocji
Millenium promocja dla firm: do 300 zł za otwarcie konta firmowego
Ocena: 10 na podstawie 2 głosów.

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0