Millenium promocja dla firm: 1800 zł za konto firmowe + zwolnienie z opłat na 2 lata

Mikroprzedsiębiorcy, którzy otworzą konto Mój Biznes i będą opłacać składki ZUS przez 6 kolejnych miesięcy, zarobią łatwo 600 zł. Otrzymają także do 600 zł zwrotu kosztów zakupu paliwa. Jeśli do tego skorzystają z leasingu albo terminalu POS, zgarną kolejne 600 zł. Przez dwa lata nie poniosą też kosztów obsługi rachunku, w tym kont walutowych.

Wskutek zmian podatkowych od Nowego Roku wzrosną obciążenia publicznoprawne ponoszone przez przedsiębiorców. Jako że w drobnym biznesie liczy się każda złotówka, warto pomyśleć nad zmianą konta firmowego. To może przynieść oszczędności w kosztach stałych i jeszcze całkiem pokaźną premię pieniężną.

Nawet 1800 zł za konto firmowe

Oczywiście trzeba wybrać odpowiednią ofertę. Do tych wartych uwagi należy promocja Bank Millennium.

W jej ramach nagradzane jest otwarcie konta firmowego oraz skorzystanie z jednego z dwóch produktów przydatnych w biznesie. Dzięki niej można zyskać do 1800 zł.

Premia podzielona jest na trzy części:

 • 10 proc. dofinansowania składki do ZUS-u (maks. 600 zł przez sześć miesięcy),
 • 10 proc. money-backu za transakcje na stacjach paliw (maks 600 zł przez sześć miesięcy) oraz
 • nagroda za zawarcie umowy leasingu bądź dzierżawy terminalu płatniczego (jednorazowo 600 zł).

Bonusem jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku głównego, kont walutowych i obsługę karty kredytowej.

Trwająca do 31 marca akcja skierowana jest do nowych klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Chodzi o przedsiębiorców, którzy nie są i od 1 stycznia 2019 nie byli stroną umowy o produkt firmowy dostarczany przez instytucje z grupy Banku Millennium (czyli także spółkę leasingową, dom maklerski, TFI).

A jeśli przedsiębiorca jest klientem banku jako osoba prywatna? Nic nie szkodzi! Wykluczone są tylko osoby, które korzystały z ofert specjalnych Konta o 360° i zamknęły ten ROR.

Uwaga! W promocji nagradzanych jest pierwszych 6000 uczestników. O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na swojej stronie.

powrót do menu ↑

Do 600 zł zwrotu za opłacanie ZUS

Aby zdobyć 600 zł premii należy:

1Do 31 marca poprzez dedykowaną stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes

We wniosku należy udzielić odpowiednich zgód. Wymagana jest zgoda na:

 • przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon

Umowę można zawrzeć na kilka sposobów: metodą na selfie na smartfonie, w systemie transakcyjnym Millenet (dotyczy obecnych klientów indywidualnych), z użyciem e-dowodu lub – jeśli żadna z tych ścieżek nie byłaby dostępna – w placówce.

2 W każdym z 6 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia rachunku opłacać składki ZUS z założonego konta.

O czym warto pamiętać?

Zgodnie z regulaminem można otrzymać do 600 zł jako 10% zwrotu (max. 100 zł miesięcznie) za płatność do ZUS w każdym z 6 miesięcy kalendarzowych  liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu  Konta Mój Biznes.

Z prostego przeliczenia wynika, że aby otrzymać maksymalny zwrot za opłacenie składki ZUS, należy zrealizować płatności na min. 1000 zł miesięcznie.

Ważne! Pierwszy zwrot liczony będzie od płatności zrealizowanych po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc konto otworzymy w grudniu, na pierwszą nagrodę zapracujemy w styczniu.

Money-back 10 proc. za płatności do ZUS-u zostanie wypłacony do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, za który naliczono zwrot. Zatem nagrodę za styczeń otrzymamy do końca lutego.

powrót do menu ↑

Do 600 zł zwrotu kosztów paliwa

Uczestnik promocji może otrzymać do 600 zł jako 10% zwrotu (maks. 100 zł miesięcznie) z  transakcji bezgotówkowych realizowanych kartą firmową na stacjach paliw w każdym z 6 kolejnych miesięcy po otwarciu Konta Mój Biznes.

Z prostego przeliczenia wynika, że aby otrzymać maksymalny zwrot za zakupy na stacjach paliw, należy zrealizować płatności na min. 1000 zł miesięcznie. Na stacjach nie musimy kupować tylko paliwa.

Money-back 10 proc. za transakcje kartą na stacjach paliw zostanie wypłacony do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, za który naliczono zwrot. Zatem nagrodę za styczeń otrzymamy do końca lutego.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 600 zł za terminal lub leasing

Oprócz podstawowej premii, możemy zdobyć dodatkowe 600 zł za terminal lub leasing. Co dokładnie trzeba zrobić?

 1. Do 31 marca otworzyć konto firmowe
 2. Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe
 3. Do 31 maja zawrzeć w placówce banku:
  • umowę leasingu z Millennium Leasing o wartości min. 30.000 zł
   LUB
  • umowę dzierżawy terminala POS z PayTel i przyjąć nim płatności bezgotówkowe na łącznie min. 1000 zł (wpływy muszą zostać zaksięgowane na koncie firmowym otwartym w promocji).

Premię 600 zł za umowę leasingu lub terminal bank przekaże do 31 lipca.

powrót do menu ↑

Zwolnienie z opłat przez 24 miesiące

W ramach równoległej promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” Bank Millennium przez 24 miesiące nie nalicza opłat za:

 • prowadzenie Konta Mój Biznes,
 • prowadzenie kont walutowych w EUR, USD, GBP i CHF,
 • obsługę karty kredytowej Visa Business.

Oczywiście ostatnich dwóch produktów nie musimy zamawiać. Zwolnienie nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Ważne! Zwolnienie następuje od pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc Konto Mój Biznes założymy w grudniu, opłaty nie zostaną naliczone za styczeń.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Przez 24 miesiące w ramach promocji użytkownik Konta Mój Biznes jest zwolniony z opłat za obsługę konta w pln i kont walutowych (bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta).

Poza promocją Konto Mój Biznes prowadzone jest za 20zł miesięcznie. Opłaty unika się po zapewnieniu wpływów min. 1000 zł lub wykonaniu jednego przelewu do ZUS-u albo skarbówki.

Konto walutowe to koszt 15 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia.

Co miesiąc przedsiębiorca ma do wykorzystania 20 darmowych przelewów internetowych na rachunki zewnętrzne. Do limitu nie są wliczane transfery do ZUS-u ani urzędu skarbowego. Za każdy kolejny przelew bank nalicza 1 zł.

Obsługa karty debetowej Visa Mój Biznes kosztuje 7 zł miesięcznie. Opłata nie jest naliczana, jeśli klient wykona plastikiem obroty bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł w miesiącu.

Klient ma darmowy dostęp do bankomatów własnych, Planet Cash oraz Santander. Łącznie to ponad 6200 urządzeń w całym kraju, czyli co trzecie istniejące. Za każdą operację w innej maszynie bank pobiera prowizję 3,5 proc. (min. 5 zł).

Każda operacja gotówkowa placówce obarczona jest prowizją 0,7 proc. (min. 10 zł). Tańszym rozwiązaniem jest więc korzystanie z wpłatomatów własnych banku. W tym przypadku prowizja wynosi 0,2 proc. (min. 2 zł).

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja 1800 zł dla firm Banku Millennium jest całkiem opłacalna. Nawet jeśli nie skorzystamy z leasingu lub terminalu POS (nagroda 600 zł), w naszym zasięgu będzie 1200 zł premii. By ją zdobyć, w każdym sześciu kolejnych miesięcy musimy płacić pełną składkę do ZUS-u i realizować kartą debetową obrót bezgotówkowy na stacjach benzynowych na min. 1000 zł.

Utrzymanie Konta Mój Biznes może być tanie lub nawet darmowe. W tym celu należy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS-u lub skarbówki albo zapewnić wpływ 1000 zł. Opłaty za plastik unikniemy, wykonując nim obrót na 500 zł, czyli dwukrotnie mniejszy niż wymaga tego promocja. Pamiętajmy też, żeby gotówkę pobierać z bankomatów własnych, Planet Cash albo Santandera.

Z tym że najkorzystniej posiadać dwa konta: biznesowe i prywatne. Dlaczego? Jeśli nie otworzyliśmy jeszcze tego drugiego, możemy zgarnąć kolejne 360 zł w trwającej aktualnie promocji konta osobistego. W sumie na korzystaniu z obu rachunków zarobimy nawet 2160 zł przy zerowych lub minimalnych kosztach.

Konto Mój Biznes

Kumulacja promocji

+ 1800 zł premii
70 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0