Millenium promocja dla firm: 2000 zł za konto firmowe + zwolnienie z opłat na 2 lata

Mikroprzedsiębiorcy, którzy otworzą konto Mój Biznes i będą opłacać składki ZUS przez 5 kolejnych miesięcy, zarobią łatwo 500 zł. Otrzymają także do 500 zł zwrotu kosztów zakupu paliwa. Jeśli do tego skorzystają z leasingu albo terminalu POS, zgarną kolejny 1000 zł. Przez dwa lata nie poniosą też kosztów obsługi rachunku, w tym kont walutowych.

Prowadzenie biznesu to ciężki kawałek chleba, ale daje wielką satysfakcję. Co prawda koszty stałe utrzymania firmy rosną, ale w części można je zoptymalizować. Dodatkowo korzystając z niektórych usług, można na tym zarobić. Jak?

Zyskaj do 2000 zł dla Twojej działalności

Oczywiście trzeba wybrać odpowiednią ofertę. Do tych wartych uwagi należy promocja Bank Millennium.
W jej ramach nagradzane jest otwarcie konta firmowego oraz skorzystanie z jednego z dwóch produktów przydatnych w biznesie. Dzięki niej można zyskać do 1800 zł.

Premia podzielona jest na cztery części:

 • 5% zwrotu za płatność do ZUS-u (maks. 500 zł przez 5 miesięcy),
 • 5% zwrotu za transakcje na stacjach paliw (maks. 500 zł przez 5 miesięcy)
 • nagroda za zawarcie umowy leasingu (jednorazowo 500 zł),
 • nagroda za dzierżawę terminalu płatniczego (jednorazowo 500 zł).

Uwaga! W promocji nagradzanych jest pierwszych 5000 uczestników. O wyczerpaniu limitu bank poinformuje na swojej stronie.

Bonusem dodatkowym jest bezwarunkowe zwolnienie z opłaty za prowadzenie rachunku głównego, kont walutowych i obsługę karty kredytowej.

Trwająca do 30 września akcja skierowana jest do nowych klientów prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Chodzi o przedsiębiorców, którzy nie są i od 1 stycznia 2018 nie byli stroną umowy o produkt firmowy dostarczany przez instytucje z grupy Banku Millennium (czyli także spółkę leasingową, dom maklerski, TFI).

powrót do menu ↑

Do 500 zł zwrotu za opłacanie ZUS

Aby zdobyć 500 zł premii należy:

1Do 30 września poprzez dedykowaną stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Mój Biznes z kartą debetową Visa Mój Biznes

We wniosku należy udzielić odpowiednich zgód. Wymagana jest zgoda na:

 • przetwarzanie przez bank danych kontaktowych w celu przekazywania informacji marketingowych i handlowych firm współpracujących,
 • otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych przez kanały elektroniczne oraz otrzymywanie informacji marketingowych przez telefon

Umowę można zawrzeć na kilka sposobów: metodą na selfie na smartfonie, w systemie transakcyjnym Millenet (dotyczy obecnych klientów indywidualnych), z użyciem e-dowodu lub – jeśli żadna z tych ścieżek nie byłaby dostępna – w placówce.

2Do końca następnego miesiąca po otwarciu konta aktywować aplikację mobilną.

3 W każdym z 5 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia rachunku opłacać składki ZUS z założonego konta.

O czym warto pamiętać?

Zgodnie z regulaminem można otrzymać do 500 zł jako 5% zwrotu (maks. 100 zł miesięcznie) za płatność do ZUS w każdym z 5 miesięcy kalendarzowych  liczonych od kolejnego miesiąca kalendarzowego po otwarciu  Konta Mój Biznes.

Z prostego przeliczenia wynika, że aby otrzymać maksymalny zwrot za opłacenie składki ZUS, należy zrealizować płatności na min. 2000 zł miesięcznie.

Ważne! Pierwszy zwrot liczony będzie od płatności zrealizowanych po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc konto otworzymy w lipcu, na pierwszą nagrodę zapracujemy w sierpniu.

Money-back 5% za płatności do ZUS-u zostanie wypłacony do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, za który naliczono zwrot. Zatem nagrodę za sierpień otrzymamy do końca września.

powrót do menu ↑

Do 500 zł zwrotu kosztów paliwa

Uczestnik promocji może otrzymać do 600 zł jako 5% zwrotu (maks. 100 zł miesięcznie) z  transakcji bezgotówkowych realizowanych kartą firmową na stacjach paliw w każdym z 5 kolejnych miesięcy po otwarciu Konta Mój Biznes.

Z prostego przeliczenia wynika, że aby otrzymać maksymalny zwrot za zakupy na stacjach paliw, należy zrealizować płatności na min. 2000 zł miesięcznie. Na stacjach nie musimy kupować tylko paliwa.

Money-back 5% za transakcje kartą na stacjach paliw zostanie wypłacony do końca następnego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, za który naliczono zwrot. Zatem nagrodę za sierpień otrzymamy do końca września.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 1000 zł za terminal lub leasing

Oprócz podstawowej premii, możemy zdobyć dodatkowe 500 zł za terminal oraz 500 zł za leasing. Co dokładnie trzeba zrobić?

 1. Do 30 września otworzyć konto firmowe
 2. Wyrazić i utrzymać zgody marketingowe
 3. Do 31 października zawrzeć w placówce banku:
  • umowę leasingu z Millennium Leasing o wartości min. 30.000 zł (nagroda 500 zł),
  • umowę dzierżawy terminala Millennium SoftPOS i przyjąć nim do końca listopada płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 1000 zł (wpływy muszą zostać zaksięgowane na koncie firmowym otwartym w promocji).

Premię 600 zł za umowę leasingu lub terminal bank przekaże do 31 grudnia.

powrót do menu ↑

Zwolnienie z opłat przez 24 miesiące

W ramach równoległej promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” Bank Millennium przez 24 miesiące nie nalicza opłat za:

 • prowadzenie Konta Mój Biznes,
 • prowadzenie kont walutowych w EUR, USD, GBP i CHF,
 • obsługę karty kredytowej Visa Business.

Oczywiście ostatnich dwóch produktów nie musimy zamawiać. Zwolnienie nie wymaga spełniania żadnych dodatkowych warunków.

Ważne! Zwolnienie następuje od pierwszego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Jeśli więc Konto Mój Biznes założymy w lipcu, opłaty nie zostaną naliczone za sierpień.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto Mój Biznes?

Przez 24 miesiące w ramach promocji użytkownik Konta Mój Biznes jest zwolniony z opłat za obsługę konta w pln i kont walutowych (bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta).

Poza promocją Konto Mój Biznes prowadzone jest za 20zł miesięcznie. Opłaty unika się po zapewnieniu wpływów min. 1000 zł lub wykonaniu jednego przelewu do ZUS-u albo skarbówki.

Konto walutowe to koszt 15 zł miesięcznie bez możliwości zwolnienia.

Co miesiąc przedsiębiorca ma do wykorzystania 20 darmowych przelewów internetowych na rachunki zewnętrzne. Do limitu nie są wliczane transfery do ZUS-u ani urzędu skarbowego. Za każdy kolejny przelew bank nalicza 1 zł.

Obsługa karty debetowej Visa Mój Biznes kosztuje 7 zł miesięcznie. Opłata nie jest naliczana, jeśli klient wykona plastikiem obroty bezgotówkowe na łącznie min. 500 zł w miesiącu.

Klient ma darmowy dostęp do bankomatów własnych, Planet Cash oraz Santander. Łącznie to ponad 6200 urządzeń w całym kraju, czyli co trzecie istniejące. Za każdą operację w innej maszynie bank pobiera prowizję 3,5 proc. (min. 5 zł).

Każda operacja gotówkowa placówce obarczona jest prowizją 0,7 proc. (min. 10 zł). Tańszym rozwiązaniem jest więc korzystanie z wpłatomatów własnych banku. W tym przypadku prowizja wynosi 0,2 proc. (min. 2 zł).

Pełna analiza kosztów konta firmowego millenium została przedstawiona tutaj.

powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocje dla firm Banku Millennium są całkiem opłacalne. Nawet jeśli nie skorzystamy z leasingu lub terminalu POS (nagroda 2 x 500 zł), w naszym zasięgu będzie 1000 zł premii. By tyle zyskać, musimy wykonać jedną płatność Blikiem na dowolną kwotę oraz w każdym sześciu kolejnych miesięcy płacić pełną składkę do ZUS-u i realizować kartą debetową obrót bezgotówkowy na stacjach benzynowych na min. 2000 zł.

Utrzymanie Konta Mój Biznes może być tanie lub nawet darmowe. W tym celu należy co miesiąc wykonywać przelew do ZUS-u lub skarbówki albo zapewnić wpływ 1000 zł. Opłaty za plastik unikniemy, wykonując nim obrót na 500 zł, czyli dwukrotnie mniejszy niż wymaga tego promocja. Pamiętajmy też, żeby gotówkę pobierać z bankomatów własnych, Planet Cash albo Santandera.

Z tym że najkorzystniej posiadać dwa konta: biznesowe i prywatne. Dlaczego? Jeśli nie otworzyliśmy jeszcze tego drugiego, możemy zgarnąć kolejne 360 zł w trwającej aktualnie promocji konta osobistego. W sumie na korzystaniu z obu rachunków zarobimy nawet 2360 zł przy zerowych lub minimalnych kosztach.

Konto Mój Biznes

Kumulacja promocji

+ 2000 zł premii
2 dni do końca promocji

 

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0