Tanie-Konto.pl · Deutsche Bank · Konto dbNET Biznes

Konto dbNET Biznes

Opinie (8)

deutsche bank

Wybór konta bankowego dla firm nie jest zadaniem prostym. Przed ostateczną decyzją warto zapoznać się z ofertami poszczególnych banków, aby wybrać tę najlepszą. Wiele możliwości oferuje Deutsche Bank, czyli jeden z banków najbardziej docenianych przez biznesmanów i osób posiadających całkiem spore miesięczne przychody.

Wybierając rachunek dbnet biznes właściciel firmy otrzymuje za darmo: prowadzenie rachunku, wypłaty z bankomatów na całym świecie, krajowe przelewy przez internet, za przelewy do ZUS i US, darmowe wpłaty i wypłaty w oddziałach, dodatkowo jeden przelew SEPA w miesiącu.

Załóż Konto
Zobacz Szczegóły


Porównanie opłat za dbNET Biznes

dbNET Biznes
Prowadzenie konta [zł/miesiąc] 0
Przelew przez Internet [zł] 0
Przelew do ZUS i US [zł] 0
Zlecenie stałe [zł] 0
Polecenie zapłaty [zł] 0
Opłata za użytkowanie karty [zł/miesiąc]0 zł lub 3.5 zł (w przypadku wykonania przy użyciu karty VISA Business Electron min. jednej transakcji finansowej w ciągu miesiąca kalendarzowego opłata nie jest pobierana)
Bankomaty darmowe (bez prowizji)Wszystkie bankomaty w Polsce
Wypłaty z innych bankomatów w Polsce0 zł
Koszt wypłat z bankomatów za granicą [zł]0 zł
Wpłaty darmowe gotówki (bez prowizji)oddziały DB
Pełna tabela opłat i prowizji
Konto dbNET Biznes - Deutsche Bank - Oceń to konto poniżej:

Ocena konta:
3.7 na 5
7 głosów
1 2 3 4 5

Forum - Opinie i Pytania (8 komentarzy) :

 1. Bogdan
  Bogdan
  14.01.2017. 12:10

  Konto dbNET Biznes - Deutsche Bank

  Rezygnując z karty dostajemy faktycznie konto bez dodatkowych opłat również za przelewy internetowe co jest na plus

 2. opalarek
  opalarek
  14.12.2016. 18:52

  konto biznes

  Uwaga na konto firmowe. Przy składaniu wniosku przez internet jest informacja że następny krok to telefon od kuriera który umówi się na dostarczenie umowy proszą o przygotowanie ksero dowodu osobistego. Jednak procedura jest inna.
  Dzwonią z info lini przeprowadzają dokładny wywiad w sprawie profilu działalności firmy a na koniec zażyczyli sobie przygotować ksero książki przychodów i rozchodów. Zaznaczam że nie starałem sie o limit kredytowy więc nie rozumiem po co im to. Domyślam się że chca odrazu przygotować ofertę kredytową ale ja nie lubie jak mi się coś wciska na siłe.

 3. Marcin
  Marcin
  23.10.2016. 20:34

  Konto biznes

  Póki co jestem zadowolony. Jeden mankament - nie informują o przerwach technicznych, które potrafią organizować w środku dnia - przez cały dzień, dzięki czemu można mieć spory problem, jeśli ktoś potrzebuje stałego dostępu do konta w ciągu dnia.
  Reklamacje i klienta olewają.

 4. 2ru
  2ru
  28.01.2015. 22:13

  Kpiny

  Wniosek złożony 11 stycznia 2015. Do dzisiaj (28 stycznia) brak dokumentów do potrzebnych do otwarcia rachunku. Na infolinii miła pani powiedziała, że kurierzy mają dużo pracy i trzeba się uzbroić w cierpliwość. Jak na początku tak jest trudno otworzyć rachunek to ciekawe co będzie później. Wysyłam wniosek do meritum. Przynajmniej mają aplikację mobilną i darmowe konta walutowe.

 5. Natalia
  Natalia
  15.12.2014. 13:08

  db BANK

  Zdecydowanie nie polecam. Przede wszystkim system internetowy przedpotopowy, brak aplikacji na urządzenia mobilne. O ile można to wybaczyć to księgowanie niektórych opłat po 4-5 dniach jest dość problematyczne, bo nigdy nie wiesz, co cię na koncie zaskoczy. Poza tym brak możliwość kredytowania przez pierwsze 2,5roku jest raczej na niekorzyść banku. Formalności załatwia się wieczność. Byłam przez pół roku klientką banku i niestety rezygnuję.

 6. Adam
  Adam
  08.12.2014. 21:26

  DB Bank

  To konto jest dla kamikadze, minęło pięć dni i cały czas czekam na zmianę danych dostępowych do konta. Prezes spółki ze względu na dokonane przez niego nadużycia został odwołany, zgłosiłem ten fakt, do banku. W placówce kazano przynieść protokół spółki i wniosek złożony do KRS. Zrobiłem to, ale dane dostępowe z poziomu konta nie zostały zmienione. Czyli tym samym bank zostawił dostęp do konta osobie trzeciej, niepowołanej. To skandal.

 7. Henryk Wojciechowski
  Henryk Wojciechowski
  06.06.2014. 11:16

  dbnet Biznes to porazka

  Założyłem konto dbnet Biznes z rzekomo darmowymi przelewami.
  Po miesiącu korzystania zwijam wszytkie kredyty i konta w tym banku. Kłamstwo na kłamstwie. Mam w umowie darmowe przelewy a i tak pobierają opłaty, składane reklamacje mają w dupie.
  Obsługa zero. Ten bank i to konto to porażka, nie wierzcie w zapisy nawet w umowie. Jak założycie konto dopiero wtedy zobaczycie jak to wygląda naprawdę.

 8. Mirosawa
  Mirosawa
  03.12.2013. 18:58

  założenie konta biznesowego

  mam pytanie czy można założyć konto dla organizacji związkowej , nie może być imienne tylko na organizacją związkową.


Dodaj komentarz

* = wymagane pole

:

:

:

: