Do 3200 zł za darmowe konto firmowe w Nest Banku

Nowi klienci, którzy otworzą konto firmowe w Nest Banku w promocji i będą z niego korzystać przez kilka miesięcy, zarobią przynajmniej 800 zł. Premię zwiększą o 1700 zł, jeśli skorzystają z kredytu, wymienią walutę i zainstalują terminal. Do tego zainkasują 700 zł na Allegro, jeśli wystawią tam przynajmniej jedną ofertę sprzedaży.

W Polsce działa prawie 20 banków komercyjnych prowadzących konta firmowe. Jednak założenie rachunku w pierwszej lepszej instytucji nie jest dobrym posunięciem. Może narazić przedsiębiorcę na duże koszty stałe.

Warto przemyśleć wybór. Na rynku znajdziemy bezpłatne konta firmowe. W dodatki na ich otwarciu można zyskać solidną premię pieniężną.

Nawet 3200 zł w promocjach

Świetny przykład stanowi BIZnest Konto w Nest Banku. Otwierając je i spełniając określone warunki, można w kilku częściach zgarnąć nawet 2500 zł. Do tego dochodzi bon o wartości 700 zł do wykorzystania na Allegro.

Trwająca do 31 stycznia promocja skierowana jest do nowych klientów biznesowych. Chodzi o jednoosobowych przedsiębiorców, spółki, fundacje i stowarzyszenia, którzy nie mieli rachunku firmowego w Nest Banku od 1 stycznia 2021.

Do tego dochodzą nagrody w programie rekomendacyjnym (za polecanie kont Nest Banku innym osobom i wpisanie numeru polecającego). W nim można zarobić nawet 2000 zł.

powrót do menu ↑

Łatwe 500 zł na start

Jak zdobyć 500 zł (300 zł + 200 zł) premii krok po kroku?

1Do 31 stycznia 2024 r. zawnioskować o BIZnest Konto przez specjalną stronę promocji.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe i na przetwarzanie danych osobowych oraz utrzymać je do dnia otrzymania premii.

Wymagana jest zgoda na dostarczanie informacji marketingowych promujących usługi lub produkty banku wszystkimi kanałami kontaktu tj. za pośrednictwem:

 • wiadomości SMS/MMS,
 • rozmowy telefonicznej,
 • poczty elektronicznej na adres email,
 • bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Uwaga! Jeśli chcemy zdobyć dodatkowe 200 zł z programu poleceń musimy, we wniosku wpisać numer polecającego , wyrazić zgody marketingowe oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej osobie polecającej. Chodzi o to, by bank mógł nas powiadomić o zdobyciu nagrody. Trzeba też w 1 z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta, wykonać min. 5 płatności na dowolną kwotę (blikiem lub kartą lub przelewem zewnętrznym) oraz zapewnić wpływy min. 5000 zł.

Ważne! Jeśli nie posiadasz numeru polecenia, to wykorzystać nasz sprawdzony kod: 731057783

Przejdź na stronę promocji

2W ciągu 14 dni zawrzeć umowę

Można to zrobić na wiele sposobów: podczas rozmowy wideo z konsultantem, metodą na selfie w aplikacji, przelewem weryfikacyjnym, za pośrednictwem kuriera albo sfinalizować proces w placówce.

3Do końca następnego miesiąca po otwarciu konta:

 • zapewnić wpływy na rachunek łącznie min. 5000 zł,
 • wykonać 5 dowolnych transakcji spośród: płatność Blikiem, płatność bezgotówkowa kartą, przelew zewnętrzny (na dowolną kwotę).

Jeśli konto otworzymy w listopadzie, powyższe warunki spełniamy do końca grudnia.

Nagroda za spełnienie tego warunku to pierwsze 50 zł.

4W każdym z pięciu kolejnych miesięcy (licząc od drugiego miesiąca po zawarciu umowy):

 • zapewnić wpływy na rachunek łącznie min. 5000 zł (w formie przelewów),
 • wykonać przelew do ZUS lub US,
 • zrealizować 3 dowolne transakcje spośród: płatność Blikiem, płatność bezgotówkowa kartą, przelew zewnętrzny.

W przypadku otwarcia konta w listopadzie, powyższe warunki powinniśmy spełniać od stycznia do maja. Za każdy miesiąc, bank przyzna nam nagrodę w wysokości 50 zł.

Uwaga! Bank zastrzega, że na potrzeby promocji jako wpływów nie będzie uznawać przelewów klienta z jego kont w Nest Banku, kredytów ani lokat. Wpływami spełniającymi warunki promocji mogą za to być np. wpłaty gotówkowe czy przelewy od kontrahentów.

Wypłata nagrody

Premia za otwarcie konta podzielona jest na sześć części po 50 zł każda, co łącznie daje 300 zł. Każda zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków jej przyznania.

Bonus z programu poleceń, czyli 200 zł, zostanie wypłacony do 20. dnia roboczego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc umowę zawrzemy w listopadzie, wymagania spełnimy do końca grudnia, nagrodę otrzymamy najpóźniej 29 stycznia.

powrót do menu ↑

300 zł za saldo

Bank nagradza 50 zł za każdy miesiąc utrzymania średniego miesięcznego salda na rachunku w wysokości 50.000 zł. Premię przyznaje przez sześć kolejnych miesięcy. Zatem łączny bonus z tego tytułu może sięgnąć 300 zł.

Przy czym warto zauważyć, że trzymając takie środki na Nest Koncie Oszczędnościowym (7,1%), przedsiębiorca zarobi w ciągu miesiąca prawie 240 zł tytułem odsetek.

Premia za dany miesiąc zostanie przekazana do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

powrót do menu ↑

400 zł za terminal

Z kolejnej nagrody skorzystają nowi klienci biznesowi, którzy otworzą BIZnest Konto i zawrą umowę o terminal płatniczy.

Co dokładnie trzeba zrobić? Należy:

 1. Wyrazić zainteresowanie terminalem
  Można to zrobić poprzez bankowość internetową / w aplikacji / we wniosku o otwarcie konta firmowego / w oddziale banku.
 2. W ciągu 60 dni od otwarcia BIZnest Konta zawrzeć z firmą PayTel umowę o terminal aplikacyjny (na smartfonach z Androidem) lub tradycyjny
  Ważne! Premia za terminal w formie aplikacji Nest POS wynosi 100 zł.
 3. Wyrazić zgody marketingowe najpóźniej w dniu zawarcia umowy o terminal
 4. Wskazać BIZnest Konto do otrzymywania rozliczeń z transakcji przyjętych na terminalu
 5. W ciągu trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywowania urządzenia, wygenerować na nim odpowiedni obrót
  Wysokość premii zależy od wielkości obrotu:
  100 zł: 5000 zł – 7999,99 zł,
  200 zł: 8000 zł – 9999,99 zł,
  300 zł: 10.000 zł – 14.999,99 zł,
  400 zł: 15.000 zł i więcej.

Nagroda zostanie wypłacona do końca piątego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja terminala.

powrót do menu ↑

600 zł za wymianę walut

Za każdy miesiąc, w którym przedsiębiorca wymieni pomiędzy swoimi rachunkami co najmniej 10.000 euro, otrzyma 50 zł. O premię może się starać w każdym z 12 kolejnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta firmowego. Zatem łącznie może on zyskać 600 zł.

Premia za dany miesiąc zostanie przekazana do końca następnego miesiąca po spełnieniu warunków.

powrót do menu ↑

700 zł za kredyt

By otrzymać premię 700 zł, należy w ciągu 180 dni od złożenia wniosku o BIZnest Konto zawrzeć umowę o kredyt firmowy. Nagroda zostanie wypłacona do końca następnego miesiąca po zawarciu umowy.

powrót do menu ↑

700 zł za sprzedaż na Allegro

To promocja dla tych podmiotów, które nie mają jeszcze konta na Allegro (decyduje NIP). By otrzymać kartę podarunkową o wartości 700 zł, przedsiębiorca musi utworzyć konto firmowe na Allegro poprzez link otrzymany w aplikacji Nest Banku i wystawić na nim przynajmniej jedną ofertę sprzedaży.

Przekazanie vouchera nastąpi po upływie 7 dni roboczych od spełnienia warunków. Uczestnik otrzyma kod na adres e-mail przypisany do jego konta na Allegro.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje BIZnest Konto?

BIZnest Konto prowadzone jest bezpłatnie. Bank nie pobiera też opłat za zwykłe przelewy internetowe ani obsługę karty debetowej Visa. Zwolnienia mają charakter bezwarunkowy!

Przedsiębiorca może bez prowizji pobierać gotówkę z bankomatów Euronetu lub – z użyciem Blika – ze wszystkich maszyn w Polsce. Każda operacja realizowana kartą w innym bankomacie kosztuje 6 zł.

Podobne zasady dotyczą wpłatomatów. Transakcje kartą realizowane w urządzeniach Euronetu są bezpłatne.

Brak opłat nie wymaga spełniania żadnych warunków. To jedyny taki pakiet na rynku.

Nasza pełną recenzje konta firmowego Nest Banku oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Nest Banku dla przedsiębiorców to znakomity pretekst, by założyć tam darmowe konto firmowe i jeszcze na tym zarobić.

Do zdobycia jest nawet 2500 zł w gotówce i 700 zł do wydania na Allegro. Z tym że nie wszyscy uczestnicy zgarną maksymalną premię, bo wymaga to skorzystania przez nich m.in. z kredytu, wymiany walut oraz terminala POS.

Jednak w zasięgu każdej osoby prowadzącej biznes będzie 800 zł. Taką nagrodę otrzymają ci, którzy w umowie o BIZnest Konto podadzą numer polecającego oraz w każdym sześciu kolejnych miesięcy: zapewnią wpływ min. 5000 zł, wykonają przelew do ZUS-u, utrzymają saldo min. 50.000 zł i zrealizują pięć transakcji (płatność kartą, Blikiem, przelew zewnętrzny).

BIZnest Konto

Kumulacja promocji

+ 3200 zł premii
63 dni do końca promocji
10 Ocena Łączna
Promocje Nest Banku dla Firm

W pełni darmowe konto firmowe z łatwymi do zyskania bonusami.

Ocena promocji
9.5
ZALETY
 • 300 zł za aktywność
 • 200 zł za numer polecenia
 • 400 zł za terminal
 • 700 zł na Allegro
 • bezwarunkowo darmowe konto firmowe
WADY
 • Brak
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0