Do 1900 zł za darmowe konto firmowe w Nest Banku

Nowi klienci, którzy otworzą konto firmowe w Nest Banku w promocji i będą z niego korzystać przez kilka miesięcy, zarobią przynajmniej 700 zł. Premię zwiększą o 400 zł, jeśli zainstalują terminal. Do tego zainkasują 800 zł na Allegro, jeśli wystawią tam przynajmniej jedną ofertę sprzedaży.

W Polsce działa prawie 20 banków komercyjnych prowadzących konta firmowe. Jednak założenie rachunku w pierwszej lepszej instytucji nie jest dobrym posunięciem. Może narazić przedsiębiorcę na duże koszty stałe.

Warto przemyśleć wybór. Na rynku znajdziemy bezpłatne konta firmowe. W dodatki na ich otwarciu można zyskać solidną premię pieniężną.

Nawet 1900 zł w promocjach

Świetny przykład stanowi BIZnest Konto w Nest Banku. Otwierając je i spełniając określone warunki, można w kilku częściach zgarnąć nawet 1100 zł. Do tego dochodzi bon o wartości 800 zł do wykorzystania na Allegro.

Do tego dochodzą nagrody w programie rekomendacyjnym (za polecanie kont Nest Banku innym osobom i wpisanie numeru polecającego). W nim można zarobić nawet 2000 zł.

powrót do menu ↑

Do 500 zł zwrotu za zakupy na stacjach paliw (+ 200 zł w programie poleceń)

Główna promocja “Otwórz BIZnest Konto i otrzymaj zwrot za zakupy na stacji paliw” trwa do 30 kwietnia  2024 r. Skierowana jest do nowych klientów biznesowych. Chodzi o jednoosobowych przedsiębiorców, spółki, fundacje i stowarzyszenia, którzy nie mieli rachunku firmowego w Nest Banku od 1 stycznia 2021.

W akcji tej klient biznesowy może otrzymywać money-back 25% za transakcje na stacjach paliw i w punktach ładowania samochodów elektrycznych. Limit miesięczny zwrotu wynosi 100 zł. W sumie firma może odzyskać do 500 zł.

Jak zdobyć do 500 zł zwrotu na stacjach paliw krok po kroku (+ 200 zł w programie poleceń)?

1Do 30 kwietnia 2024 r. zawnioskować o BIZnest Konto wraz z kartą przez specjalną stronę promocji.

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe i na przetwarzanie danych osobowych oraz utrzymać je do dnia otrzymania premii.

Wymagana jest zgoda na dostarczanie informacji marketingowych promujących usługi lub produkty banku wszystkimi kanałami kontaktu tj. za pośrednictwem:

 • wiadomości SMS/MMS,
 • rozmowy telefonicznej,
 • poczty elektronicznej na adres email,
 • bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Uwaga! Jeśli chcemy zdobyć dodatkowe 200 zł z programu poleceń musimy, we wniosku wpisać numer polecającego , wyrazić zgody marketingowe oraz zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej osobie polecającej. Chodzi o to, by bank mógł nas powiadomić o zdobyciu nagrody. Trzeba też w 1 z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu konta, wykonać min. 5 płatności na dowolną kwotę (blikiem lub kartą lub przelewem zewnętrznym) oraz zapewnić wpływy min. 5000 zł.

Ważne! Jeśli nie posiadasz numeru polecenia, to wykorzystać nasz sprawdzony kod: 537740896

Przejdź na stronę promocji

2W ciągu 14 dni zawrzeć umowę

Można to zrobić na wiele sposobów: podczas rozmowy wideo z konsultantem, metodą na selfie w aplikacji, przelewem weryfikacyjnym, za pośrednictwem kuriera albo sfinalizować proces w placówce.

3W każdym z pięciu kolejnych miesięcy:

 • wykonać przelew do ZUS lub US,
 • jak najczęściej płacić firmową kartą na stacjach paliw.

Co miesiąc bank wypłaca 25% wartości transakcji zrealizowanych plastikiem na stacjach benzynowych. Chodzi o punkty handlowo-usługowe z kodem MCC: 5541, 5542, 5172, 5983, 5552.

Premia wypłacana jest przez pięć kolejnych miesięcy. Limit miesięczny wynosi 100 zł. Łączna nagroda sięga więc 500 zł.

Zatem otrzymanie maksymalnego zwrotu wiąże się ze zrealizowaniem na stacjach paliw obrotów na 400 zł miesięcznie. Oczywiście nie musimy kupować wyłącznie paliwa. Zresztą bank nie ma dostępu do danych o przedmiocie zakupu, tylko miejsca transakcji.

Wypłata nagrody

Money-back za transakcje z danego miesiąca bank wypłaca do końca następnego miesiąca.

Bonus z programu poleceń, czyli 200 zł, zostanie wypłacony do 20. dnia roboczego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Jeśli więc umowę zawrzemy w listopadzie, wymagania spełnimy do końca grudnia, nagrodę otrzymamy najpóźniej 29 stycznia.

powrót do menu ↑

400 zł za terminal

Z kolejnej nagrody skorzystają nowi klienci biznesowi, którzy otworzą BIZnest Konto i zawrą umowę o terminal płatniczy.

Co dokładnie trzeba zrobić? Należy:

 1. Wyrazić zainteresowanie terminalem
  Można to zrobić poprzez bankowość internetową / w aplikacji / we wniosku o otwarcie konta firmowego / w oddziale banku.
 2. W ciągu 60 dni od otwarcia BIZnest Konta zawrzeć z firmą PayTel umowę o terminal aplikacyjny (na smartfonach z Androidem) lub tradycyjny
  Ważne! Premia za terminal w formie aplikacji Nest POS wynosi 100 zł.
 3. Wyrazić zgody marketingowe najpóźniej w dniu zawarcia umowy o terminal
 4. Wskazać BIZnest Konto do otrzymywania rozliczeń z transakcji przyjętych na terminalu
 5. W ciągu trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywowania urządzenia, wygenerować na nim odpowiedni obrót
  Wysokość premii zależy od wielkości obrotu:
  100 zł: 5000 zł – 7999,99 zł,
  200 zł: 8000 zł – 9999,99 zł,
  300 zł: 10.000 zł – 14.999,99 zł,
  400 zł: 15.000 zł i więcej.

Nagroda zostanie wypłacona do końca piątego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja terminala.

powrót do menu ↑

800 zł za sprzedaż na Allegro

To promocja dla tych podmiotów, które nie mają jeszcze konta na Allegro (decyduje NIP). By otrzymać kartę podarunkową o wartości 800 zł, przedsiębiorca musi utworzyć konto firmowe na Allegro poprzez link otrzymany w aplikacji Nest Banku i wystawić na nim przynajmniej jedną ofertę sprzedaży.

Przekazanie vouchera nastąpi po upływie 7 dni roboczych od spełnienia warunków. Uczestnik otrzyma kod na adres e-mail przypisany do jego konta na Allegro.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje BIZnest Konto?

BIZnest Konto prowadzone jest bezpłatnie. Bank nie pobiera też opłat za zwykłe przelewy internetowe ani obsługę karty debetowej Visa. Zwolnienia mają charakter bezwarunkowy!

Przedsiębiorca może bez prowizji pobierać gotówkę z bankomatów Euronetu lub – z użyciem Blika – ze wszystkich maszyn w Polsce. Każda operacja realizowana kartą w innym bankomacie kosztuje 6 zł.

Podobne zasady dotyczą wpłatomatów. Transakcje kartą realizowane w urządzeniach Euronetu są bezpłatne.

Brak opłat nie wymaga spełniania żadnych warunków. To jedyny taki pakiet na rynku.

Nasza pełną recenzje konta firmowego Nest Banku oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocja Nest Banku dla przedsiębiorców to znakomity pretekst, by założyć tam darmowe konto firmowe i jeszcze na tym zarobić.

Do zdobycia jest nawet 1100 zł w gotówce (500 zł + 200 zł + 400 zł) i 800 zł do wydania na Allegro. Z tym że nie wszyscy uczestnicy zgarną maksymalną premię, bo wymaga to skorzystania przez nich m.in. z  terminala POS.

Jednak w zasięgu każdej osoby prowadzącej biznes będzie 700 zł.

BIZnest Konto

Kumulacja promocji

+ 1900 zł premii
Promocja zakończona
10 Ocena Łączna
Promocje Nest Banku dla Firm

W pełni darmowe konto firmowe z łatwymi do zyskania bonusami.

Ocena promocji
9.5
ZALETY
 • 500 zł zwrotu na stacjach paliw
 • 200 zł za numer polecenia
 • 400 zł za terminal
 • 800 zł na Allegro
 • bezwarunkowo darmowe konto firmowe
WADY
 • Brak
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0