Lokata Bezkarna

Dodaj do porównywarki

Lokata Bezkarna BGŻ Optima ma niezłe warunki: 3,5% w skali roku na 3 miesiące, przeznaczona jest dla nowych klientów. Lokatę zakłada się online w zaledwie 5 minut, a w przypadku zerwania umowy, klient zatrzymuje 100% odsetek. Analiza warunków i opinie klientów.

BGŻ Optima to pierwszy internetowy bank w Polsce, specjalizujący się wyłącznie w oszczędzaniu. Konto oszczędnościowe i lokaty  w BGŻ Optima należą do  najwyżej oprocentowanych produktów oszczędnościowych w Polsce.

Z pewnością wiele osób nie chce decydować się na założenie lokaty, ponieważ przeraża ich długi czas trwania zobowiązania, jakiego się podejmują. Właśnie z tego powodu BGŻ Optima przygotował dla swoich klientów zupełnie nową ofertę – lokatę, którą można bezkarnie zerwać przed jej planowanym w umowie zakończeniem.

Warunki Lokaty Bezkarnej

Lokata Bezkarna skierowana jest do osób, które jeszcze nie posiadają konta w banku BGŻ Optima, ale chciałyby je otworzyć. Warto wiedzieć, że zdecydować się na lokatę mogą ci klienci, którzy wybiorą Konto Oszczędnościowe BGŻ Optima, ponieważ wspomniana oferta nie łączy się z żadnym innym, czy to biznesowym, czy wspólnym.

Specyfikacja lokaty

Nazwa banku
BGŻ Optima
Nazwa lokaty
Lokata Bezkarna

Warunki lokaty

Oprocentowanie
3,5%
Okres lokaty
3 miesiące
Minimalna kwota
1000
Maksymalna kwota
20000

Dodatkowe informacje

Klient
~
Konto osobiste (ROR)
wymagane konto
Zerwanie lokaty przez czasem
bez utraty odsetek

Oprocentowanie lokaty jest wysokie – 3,5% do 20 tysięcy złotych oszczędności, co sprawia, iż bije na głowę wiele ofert banków. W dodatku jest “bezkarna”, co oznacza, iż wycofanie swoich pieniędzy wcześniej nie wpływa na wysokość oprocentowania. Tak naprawdę klient może zdecydować się na ten ruch w każdej chwili, a bank wypłaci mu oszczędności – powiększone o odsetki, naliczone od dnia otwarcia lokaty aż do dnia poprzedzającego jej zerwanie włącznie.

Zakładanie Lokaty Bezkarnej w BGŻ Optima

Jak wspomniano wcześniej, aby założyć Lokatę Bezkarną, należy zdecydować się też na otwarcie Konta Oszczędnościowego Smart BGŻ Optima. Składając wniosek o otwarcie konta, potwierdzamy również chęć otwarcia lokaty. Konto ma stałe oprocentowanie 0,7%, nie płacimy nic za jego prowadzenie.

Samo założenie Konta Oszczędnościowego Smart (a zatem i lokaty bezkarnej) jest proste i nie trzeba wcale wychodzić z domu, aby tego dokonać. Wszystko odbywa się online i nie wymaga wcale podpisywania stosu dokumentów. Wystarczy wypełnić wniosek, podając swoje dane i zaczekać na akceptację banku.

Przydatne dokumenty

Lokata Bezkarna

3,5% | 1000 - 20 000 zł | 3 miesiące

10 Ocena Łączna
Lokata Bezkarna

Ocena
10
ZALETY
 • Możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek
WADY
 • Tylko dla nowych klientów
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

   Twoja całkowita ocena

    

   Porównaj wybrane konta
   • Total (0)
   Porównaj Teraz
   0