Promocja zakończona

Lokata z Żubrem II

Sprawdź
+ 7% i 200 zł premii
Promocja zakończona
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2023.10.15

Lokata z Żubrem o oprocentowaniu 7% w skali roku to jeden z lepiej oprocentowanych depozytów w ofercie banku Pekao SA. Jakie są jej warunki i jak ją założyć?

Czy z wysokim oprocentowaniem są związane jakieś haczyki? Sprawdźmy.

Z racji swojej rynkowej (miejsce w TOP3) bank Pekao raczej nie zabiega o pieniądze klientów.  Klienci indywidualni zgromadzili w nim  już ponad 100 mld zł oszczędności. Ma dość depozytów, by z powodzeniem zwiększać akcję kredytową. Jednak mimo to uatrakcyjnia swoją ofertę, proponując m.in. promocje na koncie oszczędnościowym. Najnowsza dotyczy otwarcia lokaty mobilnej z Żubrem z oprocentowaniem 7% w skali roku na okres 3 miesięcy. Osoby decydujące się na założenie konta za pomocą selfie mogą zyskać dodatkowo nawet 200 zł.

Bank z żubrem objęty jest systemem ochrony depozytów BFG. Klienci mogą więc spać spokojnie, ponieważ ich oszczędności są gwarantowane do równowartości 100 tys. euro w złotych. Limit dotyczy wszystkich produktów depozytowych posiadacza w danej instytucji.

Oprocentowanie

Lokata z Żubrem w Pekao SA to nieodnawialny depozyt, którego oprocentowanie zależy od okresu na jaki został zawarty i wynosi:

 • 7% dla lokaty 3-miesięcznej.

Poniżej charakterystyka 3-miesięcznej lokaty z Żubrem:

Specyfikacja lokaty

Nazwa banku
Bank Pekao SA
Nazwa lokaty
Lokata z Żubrem

Warunki lokaty

Oprocentowanie
7,0%
Okres lokaty
3 miesiące
Minimalna kwota
1000
Maksymalna kwota
30000

Dodatkowe informacje

Klient
nowy i obecny
Konto osobiste (ROR)
wymagane konto
Zerwanie lokaty przez czasem
utrata odsetek
Uwaga! Obowiązuje limit kwotowy w wysokości 50 tys. zł . Z oferty można skorzystać tylko jeden raz. Lokatę można założyć z nowych i starych środków.

Aby skorzystać z lokaty na dzień rozpoczęcia promocji, tj. 2 października 2023 r. nie można mieć wypełnionego aktualnego Kwestionariusza preferencji potrzeb, podejścia do inwestowania oraz adekwatności.

Promocja Lokaty z Żubrem II trwa do 30 listopada 2023 r.

By lokata została udostępniona należy:

 • mieć lub założyć konto osobiste w Banku Pekao S.A. lub je otworzyć
 • w okresie trwania promocji (do 30 listopada) wypełnić Kwestionariusz MIFID (preferencji potrzeb, podejścia do inwestowania oraz adekwatności) – odpowiedzieć na wszystkie pytania w nim zawarte (można go wypełnić w serwisie Pekao24 – wybierz Profil indywidualny >>  Ustawienia >> Inwestycje>> Kwestionariusz inwestycyjny lub w oddziale),
 • złożyć w okresie trwania promocji komplet oświadczeń w zakresie wyrażenia zgód marketingowych (zgody można wyrazić samodzielnie w aplikacji PeoPay – wybierz Profil >> Ustawienia >> Zgody i oświadczenia lub w serwisie Pekao24 – wybierz Ustawienia >> Zgody i oświadczenia lub w oddziale),

Należy także mieć wyrażone  zgody marketingowe dla banku i grupy kapitałowej.

Zgodnie z regulaminem należy wyrazić następujące zgody:

 • zgodę na kontakt telefoniczny, w celu przedstawienia przez bank w rozmowach telefonicznych informacji o charakterze marketingowym oraz używania przez bank automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego,
 • zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowej za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
 • zgodę na przetwarzanie danych osobowych, w tym profilowanie dla określenia preferencji lub potrzeb w zakresie produktów lub usług oraz przedstawienia odpowiedniej oferty, przez Spółki z Grupy Kapitałowej, w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług Spółek z Grupy Kapitałowej jako administratorów,
 • zgodę na otrzymywanie informacji handlowo – marketingowych od Spółek z Grupy Kapitałowej, jako administratorów, za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej,
 • zgodę na kontakt telefoniczny przez Spółki z Grupy Kapitałowej, jako administratorów w celu marketingu bezpośredniego z użyciem urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących

Odnowienie lokaty

Lokata mobilna nie jest odnawialna. Posiadacz może tylko raz skorzystać z oferty i otworzyć tylko jedną lokatę w danej edycji promocji.

powrót do menu ↑

Kalkulator odsetek

Lokata z Żubrem to dobra opcja dla tych, którzy chcą dobrze ulokować mniejsze kwoty oszczędności. Zysk netto po 3 miesiącach z takiej inwestycji wyniesie:

Kwota lokaty [zł]Zysk przed opodatkowaniem [zł]Zysk po opodatkowaniu [zł]
1 00017.514.18
5 00087.570.88
10 000175141.75
20 000350283.5
30 000525425.25
powrót do menu ↑

Jak założyć?

Depozyt zakłada się w aplikacji mobilnej Peopay, bankowości Pekao24 lub w oddziale . Oferta jest dostępna do 30 września.

W przypadku nowych klientów, możliwość założenia lokaty w aplikacji mobilnej Peopay powinna się pojawić w ciągu 3-5 dni roboczych po spełnieniu wszystkich warunków.

Dodatkowo osoby, które otworzą ror i spełnią warunki w terminie 24-30 listopada, będą mogły założyć lokatę aż do 9 grudnia.

powrót do menu ↑

Dodatkowa premia do 400 zł

Zakładając Konto Przekorzystne (w ramach którego, możemy otworzyć Lokatę z Żubrem) w Pekao SA, mamy szanse zgarnąć nawet 300 zł premii.

Pierwsze 200 zł można otrzymać za otwarcie konta za pomocą selfie – warunkiem jest pięć transakcji bezgotówkowych za pomocą karty lub aplikacji PeoPay w każdym z 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia rachunku.

Ale to nie wszystko! Na klientów mających potomstwo (młodsze lub nastoletnie) czeka kolejne 200 zł w gotówce za otwarcie konta dla dzieci lub młodzieży.

Szerzej o aktualnych promocjach piszemy tutaj:

Pekao SA: 300 zł w promocjach i 7% na koncie oszczędnościowym
+ 400 zł i 6,5% na KO
Promocja zakończona
powrót do menu ↑

Konto oszczędnościowe na 6,5% i lokaty do 7%

Lokata z Żubrem II  to niejedyna dobra oferta oszczędnościowa, którą znajdziemy w Pekao SA. Bank ma w ofercie inne atrakcyjnie oprocentowane depozyty.

Na Koncie Oszczędnościowym zarobimy 6,5% w skali roku. Stawka naliczana jest przez 5 miesięcy od momentu otwarcia rachunku i obejmuje kwoty do 100 tys. zł.

powrót do menu ↑

Zalety i wady

Lokata z Żubrem II to jedna z najlepszych  lokat w ofercie Pekao i jedna z wyżej oprocentowanych lokat na rynku. Warto z niej korzystać, póki znajduje się w ofercie (do 30 listopada).

Przy okazji zakładając konto osobiste w Pekao możemy zgarnąć  do 200 zł premii za różne aktywności – w ten sposób możemy zarobić więcej, niż z samych odsetek z lokaty.

Konto Przekorzystne + Lokata z Żubrem

7% | 1000 - 30 000 zł | 3 mies.

+ 7% i 200 zł premii
Promocja zakończona

Dokumenty do pobrania (pdf)

8 Ocena Łączna
7 opinie
Lokata z Żubrem II

10Ocena Redakcji
Ocena lokaty
10
6.4Ocena Użytkowników
Ocena lokaty
6.4
ZALETY
 • Wysokie oprocentowanie
 • Możliwość zyskania dodatkowych 200 zł za założenie konta osobistego w promocjach Pekao.
WADY
 • Relatywnie mała kwota maksymalna możliwa do ulokowania,
 • Możliwość założenia tylko jednej lokaty
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze

3 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Kaka 19 Październik 2023 18:13

  U mnie też nie jest dostępna, bo brak jest tego kwestionariusza preferencji potrzeb. Trzeba podpisać umowę na fundusze. Lipa.

 2. Odpowiedz
  Marian 16 Listopad 2022 11:51
  Ocena lokaty
  90

  Można założyć w sumie 3 lokaty, 1 lokata na 3 m-ce, 1 na 6 i jedna na rok

  Pomocne(23) Niepomocne(8)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  Mateo 9 Czerwiec 2020 09:43
  Ocena lokaty
  10

  Lokata niestety dla nie wszystkich obecnych. W myśl regulaminu jest dla:
  “obecnych pełnoletnich klientów o pełnej zdolności do czynności prawnych, którzy w okresie od 1 marca 2020 r. do 15 maja 2020 r. nie logowali się do bankowości mobilnej PeoPay”.
  Słabe to!!!

  - WADY: jak się okazuje nie dla wszystkich obecnych
  Pomocne(74) Niepomocne(17)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0