Plus Bank

Plus Bank S.A. to prywatny bank działający nieprzerwanie od 1991 r. W swojej 25-letniej historii zmieniał szyld i właścicieli, jednakże obecnie to jedna z najbardziej prężnych i najszybciej rozwijających się instytucji. Plus Bank współpracuje obecnie z Cyfrowym Polsatem oraz operatorem Polkomtel Sp. z o.o., dzięki czemu ma dostęp do najlepszych i najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.

Plus Bank S.A. powstał w Poznaniu jako polski bank oparty na polskim kapitale i polskiej strukturze właścicielskiej. Tak pozostało do dziś. Bank wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Plus Bank S.A., do której zalicza się także m.in. IB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Centrum Szkolenia i Zarządzania Nieruchomościami sp. z o. o. oraz Paszport Korzyści sp. z o.o. Właścicielem całego konglomeratu jest Zygmunt Solorz-Żak.

Dziś Plus Bank S.A. to sieciowy bank oferujący szeroki wachlarz usług bankowych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. To bank uniwersalny, który stawia na tradycyjne i sprawdzone rozwiązania oraz urządzenia mobilne. W całej Polsce rozsianych jest prawie 100 oddziałów banku. Ponadto klienci mogą korzystać z innych placówek – do ich dyspozycji oddano 1200 punktów sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Co ważne, wszystkie środki zgromadzone w depozytach Plus Banku są zabezpieczone przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Instytucja ta powstała, by chronić środki pieniężne np. w razie ogłoszenia upadłości przez konkretny podmiot. Kwota depozytów nieprzekraczająca równowartości w złotych 100 000 euro jest gwarantowana w całości.

Konto Plus

Konto Plus

Plus Bank to całkiem ciekawa instytucja – łączy w sobie ofertę telekomunikacyjną oraz usługi bankowe. Jedną z flagowych produktów ...

Porównaj wybrane konta
  • Total (0)
Porównaj Teraz
0