Alior Bank Bezcenne Chwile: 8000 lub 12000 punktów powitalnych – Regulamin i Warunki

Klienci Alior Banku, którzy dotąd nie zarejestrowali w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile Mastercardu żadnej karty Alior Banku, mogą teraz pod prostymi warunkami otrzymać 8 000 lub 12 000 pkt na start. To tak jakby zyskali 100-150 zł w bonach na nagrody.

Uwaga! Promocja została zakończona.

Jak wiemy, w branży finansowej działają nie tylko banki. Jej uczestnikami są też organizacje kartowe, bez których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie systemu płatniczego i gospodarki. Podmioty te wchodzą w kooperacje, by w ten sposób zachęcić klientów do korzystania z ich usług.

Czym jest program Bezcenne Chwile?

Świetnym przykładem jest program Bezcenne Chwile firmy Mastercard, którego członkami są banki wydające karty płatnicze z logo tej organizacji. Akcja polega na tym, że za każdą transakcję z użyciem tych instrumentów klienci otrzymują punkty i później wymieniają je na nagrody.

Bonusy mają charakter niepieniężny. Są to:

  • nagrody rzeczowe,
  • bilety na koncerty i do kina,
  • vouchery, np. na paliwo czy zakupy w znanych sklepach.

By zbierać punkty, najpierw trzeba zarejestrować kartę w programie. Można to zrobić na jego stronie, po uprzednim założeniu konta, lub – w zależności od banku – przez bankowość elektroniczną. Jednak klient może zgłosić dowolną liczbę aktywnych plastików wydanych przez różne banki (niestety, punkty przypisane są do nośnika, a nie do posiadacza, na którego są wystawione).

Standardowo za każde wydane 50 zł otrzymuje się 1 pkt. Jednak w 70 partnerskich sklepach i punktach usługowych obowiązują zdecydowanie lepsze przeliczniki, np. 2 pkt za każde 5 zł (Carrefour, RTV Euro AGD) czy nawet 8 pkt za każde 5 zł (Multikino, Lux Med, Telepizza).

Więcej punktów otrzymuje się również za zakupy w ramach akcji specjalnych organizowanych przez partnerów. O ich terminach użytkownik jest powiadamiany mailem. Sporo punktów zdobywa się też w ramach promocji powitalnych.

Pełną analizę programu Mastercard Bezcenne Chwile można znaleźć tutaj.

Darmowe punkty powitalne w Bezcennych Chwilach dla klientów Alior Banku

W programie Mastercard Bezcenne Chwile biorą też udział karty płatnicze wydawane przez Alior Bank.

W ramach trwającej do 30 czerwca akcji za pierwszą rejestrację nośnika można otrzymać 8 000 punktów (karta debetowa) lub 12 000 punktów powitalnych (karta kredytowa). Ich wartość to 100- 150 zł.

Aby skorzystać z promocji należy być posiadaczem karty Mastercard Alior Banku, który nigdy wcześniej nie rejestrował karty Alior Banku w programie Bezcenne Chwile.

Jak zdobyć 12000 punktów krok po kroku?

By je zdobyć, należy:

1Mieć lub wyrobić kartę debetową lub kredytową Mastercard Alior Banku
2Zarejestrować kartę w programie w programie Bezcenne Chwile
3W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu dokonać zgłoszonym instrumentem transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 100 zł.

Uwaga! W promocji obowiązuje limit 11 550 nagród dla kart debetowych i 3850 dla kart kredytowych. Oznacza to, że tylko tylu klientów Alior Banku może wzbogacić się o darmowe punkty na start. Alior Bank powiadomi na swojej stronie o wyczerpaniu puli bonusów.

Przekazanie nagrody

Darmowe punkty powitalne zostaną naliczone na koncie uczestnika w ciągu 14 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania, czyli od dnia realizacji ostatniej z wymaganych transakcji. Punkty będą ważne przez 3 miesiące od ich zaksięgowania.

Konto Jakże Osobiste

+ 8000 punktów
Promocja zakończona

Dokumenty do pobrania (pdf)

 

9 Ocena Łączna
3 opinie
Bezcenne Chwile Alior Bank

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0