Alior Bank Bezcenne Chwile: 4000 punktów powitalnych – Regulamin i Warunki

Klienci Alior Banku, którzy dotąd nie zarejestrowali się w programie lojalnościowym Bezcenne Chwile Mastercardu, mogą pod prostymi warunkami otrzymać nawet 4000 pkt na start. To tak jakby zyskali 50 zł w bonach na nagrody.

Jak wiemy, w branży finansowej działają nie tylko banki. Jej uczestnikami są też organizacje kartowe, bez których trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie systemu płatniczego i gospodarki. Podmioty te wchodzą w kooperacje, by w ten sposób zachęcić klientów do korzystania z ich usług.

Czym jest program Bezcenne Chwile?

Świetnym przykładem jest program Bezcenne Chwile firmy Mastercard, którego członkami są banki wydające karty płatnicze z logo tej organizacji. Akcja polega na tym, że za każdą transakcję z użyciem tych instrumentów klienci otrzymują punkty i później wymieniają je na nagrody.

Bonusy mają charakter niepieniężny. Są to:

  • nagrody rzeczowe,
  • bilety na koncerty i do kina,
  • vouchery, np. na paliwo czy zakupy w znanych sklepach.

By zbierać punkty, najpierw trzeba zarejestrować kartę w programie. Można to zrobić na jego stronie, po uprzednim założeniu konta, lub – w zależności od banku – przez bankowość elektroniczną. Jednak klient może zgłosić dowolną liczbę aktywnych plastików wydanych przez różne banki (niestety, punkty przypisane są do nośnika, a nie do posiadacza, na którego są wystawione).

Standardowo za każde wydane 50 zł otrzymuje się 1 pkt. Jednak w 70 partnerskich sklepach i punktach usługowych obowiązują zdecydowanie lepsze przeliczniki, np. 2 pkt za każde 5 zł (Carrefour, RTV Euro AGD) czy nawet 8 pkt za każde 5 zł (Multikino, Lux Med, Telepizza).

Więcej punktów otrzymuje się również za zakupy w ramach akcji specjalnych organizowanych przez partnerów. O ich terminach użytkownik jest powiadamiany mailem. Sporo punktów zdobywa się też w ramach promocji powitalnych.

Pełną analizę programu Mastercard Bezcenne Chwile można znaleźć tutaj.

Darmowe punkty powitalne w Bezcennych Chwilach dla klientów Alior Banku

W programie Priceless Specials biorą też udział karty płatnicze wydawane przez Alior Bank. W ramach trwającej do odwołania promocji za pierwszą rejestrację nośnika można otrzymać 4000 pkt powitalnych. Ich wartość to ok. 50 zł.

Jak zdobyć 4000 punktów krok po kroku?

By je zdobyć, należy:

1Mieć lub wyrobić kartę debetową Mastercard Alior Banku powiązaną z jego ROR-em
3Zarejestrować kartę w programie z poziomu Alior Online lub Alior Mobile
4Wyrazić zgody marketingowe na kontakty telefoniczne lub mailowe
5W ciągu 30 dni od przystąpienia do programu dokonać zgłoszonym instrumentem transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 50 zł.

Przekazanie nagrody

Darmowe punkty powitalne zostaną naliczone na koncie uczestnika w ciągu 25 dni roboczych od spełnienia wszystkich warunków ich otrzymania, czyli od dnia realizacji ostatniej z wymaganych transakcji. Punkty będą ważne przez dwa miesiące ich zaksięgowania.

Konto Jakże Osobiste

Dokumenty do pobrania (pdf)

 

9 Ocena Łączna
3 opinie
Bezcenne Chwile Alior Bank

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
9Ocena Użytkowników
Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0