BNP Paribas: 450 zł do Biedronki za konto + lokata 5%

Aktualizacja - 2022.05.18

BNP Paribas wystartował z nową promocja, w której można zyskać 450 zł w bonach do popularnej Biedronki. Wystarczy aktywnie korzystać z konta w kolejnych trzech miesiącach. Trzeba się tylko pospieszyć z rejestracją w promocji, bo pula nagród jest ograniczona.

Uwaga! Promocja została zakończona przed czasem z powodu wyczerpania się limitu wniosków. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  BNP Paribas: promocja 450 za konto .

BNP Paribas to duży, ogólnopolski bank o profilu uniwersalnym. Organizacja kierowana przez Przemysława Gdańskiego jest następcą prawnym BGŻ-tu (przejęła go w 2015 r.). Później kupiła jeszcze Sygma Bank i Raiffeisen Polbank. To wywindowało ją na szóste miejsce na rynku pod względem wielkości aktywów.

Banki mają różne sposoby na pozyskanie klientów. Z reguły oferują promocje z premiami pieniężnymi. Czasem zdarzają się nagrody w innej postaci.

Promocja 450 zł do Biedronki

Chodzi o organizowaną przez BNP Paribas akcję pod nazwą „Grilluj z bankiem”.

W zamian za otwarcie tam konta osobistego oraz spełnienie prostych warunków klient może otrzymać gratyfikację w postaci bonów zakupowych do zrealizowania w sklepach Biedronka. Łączna wartość bonusów wynosi 450 zł.

Bank kieruje promocję do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są nimi osoby, które nie miały tam rachunku bieżącego (ROR-u) w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów finansowych tej instytucji nie wyklucza z udziału w promocji.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 5 czerwca. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 450 zł do Biedronki krok po kroku?

Aby zdobyć bonus 450 zł należy:

1Do 5 czerwca  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy).

Następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Wniosek składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji na stronie promocji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2Do 19 czerwca zawrzeć umowę i aktywować kartę.

Istnieją dwa sposoby zawarcia umowy: przez kuriera lub w aplikacji GOmobile. Druga metoda nazywana jest wideoweryfikacją albo na selfie. Polega ona na wykonaniu smartfonem kilku zdjęć twarzy oraz swojego dowodu osobistego, które następnie są analizowane przez bankowe algorytmy. Umowę zatwierdza się SMS-em. Kartę płatniczą dostarcza kurier w ciągu 14 dni od otwarcia konta. PIN można jej nadać np. w e-bankowości.

3W czerwcu:

 • wykonać 1 przelew na dowolną kwotę za pomocą bankowości elektronicznej.

4W każdym z miesięcy lipiec, sierpień, wrzesień:

 • wykonać 5 przelewów na dowolną kwotę,
 • zrealizować transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę min. 250 zł,
 • zapewnić wpływy na ROR łącznie min. 1000 zł (najłatwiej przelewem z innego banku).

O czym warto pamiętać?

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Przekazanie nagród

Nagroda w formie e-kodów podzielona jest na 2 części o wartości kolejno: 150 zł i 300 zł. Bank prześle je SMS-em na numer podany przy rejestracji odpowiednio do:

 • 31 lipca,
 • 31 października.

Kilka dni przed przekazaniem e-kart podarunkowych organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego będzie rozsyłać e-maile informacje o przyznaniu bonusu.

E-vouchery, które maja postać 13-cyfrowego kodu, są ważne bezterminowo aż do wyczerpania salda. Każdy bon podarunkowy można wykorzystać w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie Polski, podając jego 13-znakowy kod przy kasie jakby to był zwykły towar.

Szczegółowa instrukcja jak nimi płacić w Biedronce znajduje się tutaj.

Lokata 5% do 50 tys. zł

W ofercie depozytowej BNP Paribas znajdziemy 5-miesięczną Lokatę GOmobile ze stawką 5% w skali roku.

Kwota Oprocentowanie w skali roku przez 5 miesięcy
do 50 000 zł 6,0%

Założymy ją wyłącznie z poziomu aplikacji (w menu wybieramy Dla Ciebie > Oszczędności > Otwórz lokatę > Lokata GOmobile). Depozyt jest nieodnawialny. Limit wpłat wynosi 50.000 zł.

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj Osoby poniżej 26 lat Osoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 5 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 3 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 5 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 3 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego [email protected] dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Promocja BNP Paribas to sposób na to, by bez wysiłku zdobyć e-karty podarunkowe do Biedronki o łącznej wartości 450 zł. Wystarczy otworzyć tam konto osobiste i używać go przez cztery miesiące.

Udział w akcji może być bardzo opłacalny, ponieważ uczestnik łatwo uniknie opłat związanych z utrzymaniem ROR-u. W tym celu powinien wykonać trzy transakcje bezgotówkowe kartą w miesiącu i nie pobierać gotówki z bankomatów innych niż Planet Cash.

A może wolisz nagrody pieniężne? W alternatywnej promocji BNP Paribas do zgarnięcia jest łącznie 400 zł premii w gotówce i 50 zł w bonie do Biedronki. Do tego warunki zdobycia bonusu są jeszcze prostsze.

Konto Otwarte na Ciebie

Promocja: Grilluj z bankiem

+ 450 zł do Biedronki
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
8 opinie
Grilluj z bankiem

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Aldo 16 Maj 2022 10:05

  Te promocja BNP są świetne, chyba najłatwiejsze ze wszystkich banków do spełnienia. Do tego po zamknięciu konta i odczekaniu tych 12 miesięcy, można znów wziąć udział w nowej promocji 🙂 Ja właśnie tak robię. 300 zł zgarnięte w 2021 roku, 12 miesięcy odczekane i startujemy do nowej promocji z bonami do Biedronki 😉

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0