BNP Paribas: 300 zł w bonach do sklepów sieci Biedronka

BNP Paribas wystartował z nową promocja, w której można zyskać 300 zł w bonach do popularnej Biedronki. Wystarczy aktywnie korzystać z konta w trzech kolejnych miesiącach.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  Promocja BNP Paribas: 300 zł za założenie konta .

Banki mają różne sposoby na pozyskanie klientów. Z reguły oferują promocje z premiami pieniężnymi. Czasem zdarzają się nagrody w innej postaci. Jedną z takich promocji uruchomił właśnie BNP Paribas.

Promocja – Apetyt na premię

Chodzi o organizowaną przez BNP Paribas akcję pod nazwą „Apetyt na premię”. Do zdobycia jest łącznie 300 zł w postaci e-kodów do Biedronki. Bank wypłaca ją w trzech transzach (50 + 150 + 100).

Organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego kieruje ją do nowych klientów. W myśl regulaminu są to osoby, które nie miały konta osobistego w tym banku w ciągu dziewięciu poprzednich miesięcy.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 19 lutego. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 300 zł do Biedronki krok po kroku?

Aby zdobyć bonus 300 zł należy:

 • do 19 lutego  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy), następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o otwarcie konta z kartą i usługami bankowości internetowej,
 • do 4 marca podpisać umowę,
 • w każdym z trzech miesięcy: marzec, kwiecień, maj  dokonać transakcji bezgotówkowych za min. 300 zł oraz zapewnić wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.

O czym warto pamiętać?

Obecnie umowę z BNP Paribas podpisujemy SMSem, a kurier w ciągu kilku dni przywozi nam tylko przesyłkę z kartą debetową. Aby aktywować konto musimy nadać kod PIN do karty.

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

W sumie do zgarnięcia są karty podarunkowe (e-kody) o łącznej wartości 300 zł . Warunkiem otrzymania całego bonusu jest spełnienie wszystkich wymogów w kolejnych miesiącach. Zatem niespełnienie któregokolwiek z wymogów w jednym miesiącu przekreśla szanse na otrzymywanie następnych nagród.

EtapWartość e-koduGłówne warunkiWydanie nagrody
do 4 marca 50 zł rejestracja na stronie promocji i otwarcie konta kwiecień 2020
marzec i kwiecień 2020 150 zł dokonanie transakcji za min. 300 zł + wpływy min. 1000 zł maj 2020
maj 2020 100 zł dokonanie transakcji za min. 300 zł + wpływy min. 1000 zł czerwiec 2020

Nagrody przekazywane są w trzech częściach. Jednak zanim to nastąpi, bank wyśle stosowną wiadomość (do 23 kwietnia, 25 maja i 24 czerwca). Samo przekazanie nagród odbędzie się do końca każdego miesiąca. Wszystkie e-kody do Biedronki  otrzymamy w wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.

Każdy bon podarunkowy można wykorzystać w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie Polski, podając jego 13-znakowy kod przy kasie jakby to był zwykły towar.

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Promocja „Apetyt na premię” to wyzwanie długodystansowe, ale warto je podjąć. W zamian za spełnienie niezbyt wygórowanych warunków (transakcje kartą na 300 zł w miesiącu, wpływ 1000 zł) BNP Paribas nagrodzi nas 300 zł w postaci bonów do Biedronki, z tym że będzie je przekazywać w transzach przez trzy miesiące.

Z uniknięciem opłat związanych z utrzymaniem rachunku nie będziemy mieć problemu. Jeśli wybierzemy najtańszą kartę, wystarczy, że użyjemy ją raz w miesiącu.

A może wolisz gotówkę? W alternatywnej promocji BNP Paribas “Chwyć premię” do zgarnięcia jest łącznie 350 zł premii w gotówce. Do tego warunki zdobycia bonusu są jeszcze prostsze.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Apetyt na premię

+ 300 zł do Biedronki
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
8 opinie
Apetyt na premię

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Aldo 29 Lipiec 2020 10:05

  Ten bank nie ogarnia, bo chyba nie próbuje wykiwać klientów. Spełniłem warunki jednej z poprzednich promocji -karty kredytowej “400 zł do Biedronki”, co potwierdzili mi na infolinii, a nagrody nie dostałem! Odpowiedzi na reklamację brak. Będę oczywiście podejmować kroki prawne… 🙁 Ale czy o to w promocji chodzi?

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0