BNP Paribas: 350 zł w bonach do sklepów sieci Biedronka

Aktualizacja - 2021.04.21

BNP Paribas wystartował z nową promocja, w której można zyskać 350 zł w bonach do popularnej Biedronki. Wystarczy aktywnie korzystać z konta w kolejnych kilku miesiącach. Trzeba się tylko pospieszyć z rejestracją w promocji, bo pula nagród jest ograniczona.

BNP Paribas to duży, ogólnopolski bank o profilu uniwersalnym. Organizacja kierowana przez Przemysława Gdańskiego jest następcą prawnym BGŻ-tu (przejęła go w 2015 r.). Później kupiła jeszcze Sygma Bank i Raiffeisen Polbank. To wywindowało ją na szóste miejsce na rynku pod względem wielkości aktywów.

Banki mają różne sposoby na pozyskanie klientów. Z reguły oferują promocje z premiami pieniężnymi. Czasem zdarzają się nagrody w innej postaci.

Promocja – Zakupy na majówkę

Chodzi o organizowaną przez BNP Paribas akcję pod nazwą „Zakupy na majówkę”.

W zamian za otwarcie tam konta osobistego oraz spełnienie prostych warunków klient może otrzymać gratyfikację w postaci bonów zakupowych do zrealizowania w sklepach Biedronka. Łączna wartość bonusów wynosi 350 zł.

Bank kieruje promocję do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są nimi osoby, które nie miały tam rachunku bieżącego (ROR-u) w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów finansowych tej instytucji nie wyklucza z udziału w promocji.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 31 maja. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 350 zł do Biedronki krok po kroku?

Aby zdobyć bonus 350 zł należy:

1Do 31 maja  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy).

Następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Wniosek składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji na stronie promocji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2Do 14 czerwca zawrzeć umowę i aktywować kartę.

Istnieją dwa sposoby zawarcia umowy: przez kuriera lub w aplikacji GOmobile. Druga metoda nazywana jest wideoweryfikacją albo na selfie. Polega ona na wykonaniu smartfonem kilku zdjęć twarzy oraz swojego dowodu osobistego, które następnie są analizowane przez bankowe algorytmy. Umowę zatwierdza się SMS-em. Kartę płatniczą dostarcza kurier w ciągu 14 dni od otwarcia konta. PIN można jej nadać np. w e-bankowości.

3W każdym z trzech kolejnych miesięcy po dokonaniu rejestracji w promocji:

 • zalogować się do bankowości elektronicznej i wykonać 2 przelewy (w systemie transakcyjnym GOonline albo aplikacji) o dowolnej wartości,
 • zrealizować transakcje bezgotówkowe kartą za min. 200 zł,
 • zapewnić wpływ na ROR łącznie min. 1000 zł (najłatwiej przelewem z innego banku).

Jeśli więc formularz zgłoszeniowy wypełnimy w kwietniu, powyższe warunki spełniamy w maju, czerwcu i lipcu.

Gdy zarejestrujemy się w maju, wymagania realizujemy w czerwcu, lipcu i sierpniu.

O czym warto pamiętać?

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

W sumie do zgarnięcia są karty podarunkowe (e-kody) o łącznej wartości 350 zł . Warunkiem otrzymania całego bonusu jest spełnienie wszystkich wymogów w kolejnych miesiącach. Zatem niespełnienie któregokolwiek z wymogów w jednym miesiącu przekreśla szanse na otrzymywanie następnych nagród.

Przekazanie nagród

Nagroda w formie e-kodów podzielona jest na trzy części o wartości kolejno: 100 zł, 100 zł i 150 zł. Bank prześle je SMS-em na numer podany przy rejestracji do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu wymagań. Kilka dni przed przekazaniem e-kart podarunkowych organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego będzie rozsyłać e-maile informacje o przyznaniu bonusu.

Proste przykłady.

Do promocji przystępujemy w kwietniu. Warunki spełniamy w maju, czerwcu i lipcu. Pierwszy e-kod (100 zł) zostaje przesłany nam do 30 czerwca, drugi (100 zł) – do 31 lipca, trzeci (150 zł) – do 31 sierpnia.

W przypadku otwarcia konta w maju wszystko przesuwa się o jeden miesiąc. Wówczas bank prześle nam e-kody odpowiednio do: 31 lipca, 31 sierpnia i 30 września.

E-vouchery, które maja postać 13-cyfrowego kodu, są ważne do wyczerpania salda, ale nie później niż do 31 maja 2022 r. Każdy bon podarunkowy można wykorzystać w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie Polski, podając jego 13-znakowy kod przy kasie jakby to był zwykły towar.

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Promocja BNP Paribas to sposób na to, by bez wysiłku zdobyć e-karty podarunkowe do Biedronki o łącznej wartości 350 zł. Wystarczy otworzyć tam konto osobiste i używać go przez kilka miesięcy. W sumie musimy wykonać  transakcji kartą łącznie za 600 zł, 6 przelewów oraz trzy razy zasilić rachunek min. 1000 zł.

Udział w akcji może być bardzo opłacalny, ponieważ uczestnik łatwo uniknie opłat związanych z utrzymaniem ROR-u. W tym celu powinien wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą w miesiącu i nie pobierać gotówki z bankomatów innych niż Planet Cash.

A może wolisz nagrody pieniężne? W alternatywnej promocji BNP Paribas do zgarnięcia jest łącznie 300 zł premii w gotówce. Do tego warunki zdobycia bonusu są jeszcze prostsze.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Zakupy na majówkę

+ 350 zł do Biedronki
15 dni do końca promocji
8 Ocena Łączna
8 opinie
Zakupy na majówkę

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Aldo 11 Luty 2021 10:05

  Te promocja BNP są świetne, chyba najłatwiejsze ze wszystkich banków do spełnienia. Do tego po zmknięciu konta i odczekaniu tych 12 miesięcy, można znów wziąć udział w nowej promocji 🙂 Ja właśnie tak robię. 300 zł zgarnięte w 2019 roku, 12 miesięcy odczekane i startujemy do nowej promocji zbonami do Biedronki 😉

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0