BNP Paribas: 300 zł w bonach do sklepów sieci Biedronka

BNP Paribas wystartował z nową promocja, w której można zyskać 300 zł w bonach do popularnej Biedronki. Wystarczy aktywnie korzystać z konta w kolejnych kilku miesiącach. Trzeba się tylko pospieszyć z rejestracją w promocji, bo pula nagród jest ograniczona.

Uwaga! Promocja została zakończona. Zapoznaj się z pełną ofertą promocji BNP Paribas lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tego banku:  Promocja BNP Paribas: 300 zł premii.

BNP Paribas to duży, ogólnopolski bank o profilu uniwersalnym. Organizacja kierowana przez Przemysława Gdańskiego jest następcą prawnym BGŻ-tu (przejęła go w 2015 r.). Później kupiła jeszcze Sygma Bank i Raiffeisen Polbank. To wywindowało ją na szóste miejsce na rynku pod względem wielkości aktywów.

Banki mają różne sposoby na pozyskanie klientów. Z reguły oferują promocje z premiami pieniężnymi. Czasem zdarzają się nagrody w innej postaci.

Promocja – Premia na szybko

Chodzi o organizowaną przez BNP Paribas akcję pod nazwą „Premia na szybko”.

W zamian za otwarcie tam konta osobistego oraz spełnienie prostych warunków klient może otrzymać gratyfikację w postaci bonów zakupowych do zrealizowania w sklepach Biedronka. Łączna wartość bonusów wynosi 300 zł.

Bank kieruje promocję do nowych klientów. Zgodnie z regulaminem są nimi osoby, które nie miały tam rachunku bieżącego (ROR-u) w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie innych produktów finansowych tej instytucji nie wyklucza z udziału w promocji.

Promocja trwa do momentu osiągnięcia liczby 3000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 23 sierpnia. Po osiągnięciu limitu, możliwość rejestracji zostanie zablokowana. Warto się zatem pospieszyć!

Jak zdobyć 300 zł do Biedronki krok po kroku?

Aby zdobyć bonus 300 zł należy:

1Do 23 sierpnia  zarejestrować się na specjalnej stronie promocyjnej (zaznaczamy wszystkie checkboxy).

Następnie z wygenerowanego tam linku złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą i dostępem do bankowości internetowej.

Wniosek składa się wyłącznie przez link promocyjny otrzymany mailem po rejestracji na stronie promocji. Trzeba podać w nim te same dane, które wpisaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Wymagane są również oświadczenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych.

2Do 6 września zawrzeć umowę i aktywować kartę.

Umowę zawiera się SMS-em na stronie partnera banku, czyli firmy Autenti. Kartę przywozi kurier w ciągu 7-14 dni od otwarcia rachunku. By ją uaktywnić, należy nadać jej PIN.

3We wrześniu:

 • wykonać kartą 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty,
 • zapewnić wpływ na konto łącznie min. 1000 zł;

4W październiku:

 • wykonać 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty z użyciem kodu Blik (chodzi o zakupy w internecie lub płatności w terminalach POS w sklepach stacjonarnych),
 • wykonać 3 zwykłe przelewy internetowe wychodzące (na inne konta, najlepiej do innych banków);

5W listopadzie wykonać 5 płatności bezgotówkowych na dowolne kwoty z użyciem kodu Blik (na zasadach jak wyżej).

O czym warto pamiętać?

BNP Paribas jako transakcje bezgotówkowe akceptuje „normalne” płatności kartą wykonane np.  w sklepach, marketach, na stacjach paliw, w internecie itp.  Nie są akceptowane wszelkie “ułatwiacze” np. płatności za pomocą systemów BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media jak również z kodami MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

W przypadku wpływów bank zawarł również pewne ograniczenia – jako wpływy nie będą akceptowane wpłaty gotówkowe, wpływy z  kredytów udzielonych przez BNP Paribas oraz wpłaty własne (z innych rachunków prowadzonych w  BNP Paribas czy BGŻ Optima). Najłatwiej zatem spełnić warunek wpływów przelewając sobie 1000 zł ze swojego konta w innym banku.

Transakcja Blik to standardowa płatność z wykorzystaniem kodu Blik. Płacić Blikiem możemy zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w internecie np. podczas zakupów na Allegro.  Więcej o płatnościach Blik można dowiedzieć się tutaj: Blik – co to jest i jak działa?

W sumie do zgarnięcia są karty podarunkowe (e-kody) o łącznej wartości 300 zł . Warunkiem otrzymania całego bonusu jest spełnienie wszystkich wymogów w kolejnych miesiącach. Zatem niespełnienie któregokolwiek z wymogów w jednym miesiącu przekreśla szanse na otrzymywanie następnych nagród.

EtapWartość e-koduGłówne warunkiWydanie nagrody
wrzesień 2020 150 zł 5 transakcji kartą + wpływy łącznie na min. 1000 zł październik 2020
październik 2020 100 zł 5 transakcji blik + 3 przelewy listopad 2020
listopad 2020 50 zł 5 transakcji blik grudzień 2020

Przekazanie nagród

Nagroda w formie e-kodów podzielona jest na trzy części o wartości kolejno: 150 zł, 100 zł i 50 zł. Bank prześle je SMS-em na numer podany przy rejestracji w promocji odpowiednio do:

 • 31 października,
 • 30 listopada,
 • 31 grudnia.

Kilka dni przed przekazaniem e-kart podarunkowych organizacja zarządzana przez Przemysława Gdańskiego będzie rozsyłać e-maile informacje o przyznaniu bonusu.

E-vouchery, które maja postać 13-cyfrowego kodu, są ważne do wyczerpania salda, ale nie później niż do 31 października 2021 r.Każdy bon podarunkowy można wykorzystać w dowolnym sklepie sieci Biedronka na terenie Polski, podając jego 13-znakowy kod przy kasie jakby to był zwykły towar.

Ile kosztuje Konto z kartą Otwartą na Dzisiaj?

Konto z kartą Otwartą na DzisiajOsoby poniżej 26 latOsoby od 26 lat
Opłata za prowadzenie konta
0 zł 0 zł
Opłata za kartę
0 zł 3 zł lub 0 zł (0 zł po wyk. 1 transakcji kartą)
Przelew przez internet
0 zł 0 zł
Wypłaty z bankomatów w Polsce
0 zł 0 zł - BNP Paribas, Planet Cash
5 zł - pozostałe
Wypłaty z bankomatów za granicą
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe
0 zł - BNP Paribas, Global Alliance
10 zł - pozostałe

Konto Otwarte dla Ciebie jest praktycznie darmowe w podstawowej obsłudze. Prowadzenie konta jak i przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe.

Dla osób poniżej 26 lat, pozbawione jakichkolwiek opłat jest również użytkowanie karty „Otwartej na Dzisiaj”, której posiadanie wymagane jest do dnia przekazania nagrody. Osoby młode za darmo wypłacą również gotówkę ze wszystkich bankomatów w całej Polsce.

Osoby starsze (od 26 roku życia) zapłacą 3 zł za kartę „Otwartą na Dzisiaj”. Bank przewidział jednak bardzo prosty warunek zwalniający z tej opłaty – mianowicie wystarczy, że dokonają 1 transakcji kartą w miesiącu. Za darmo pieniądze wypłacą z kolei z bankomatów BNP Paribas i Planet Cash.

Co więcej, oferta obejmuje darmowe bankomaty zagraniczne BNP i Global Alliance na całym świecie.

Warto również zaznaczyć, że oprócz serwisu internetowego Pl@net dostępna jest również aplikacja mobilna GOmobile obsługująca najnowsze systemy płatności mobilnych: Google Pay, Apple Pay czy BLIK.

Nasza pełną recenzje Konta Otwartego BNP Paribas oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Czy warto?

Promocja BNP Paribas to sposób na to, by bez wysiłku zdobyć e-karty podarunkowe do Biedronki o łącznej wartości 300 zł. Wystarczy otworzyć tam konto osobiste i używać go przez kilka miesięcy. W sumie musimy wykonać 10 transakcji Blikiem, 5 płatności kartą i 3 przelewy oraz zasilić rachunek min. 1000 zł.

Udział w akcji może być bardzo opłacalny, ponieważ uczestnik łatwo uniknie opłat związanych z utrzymaniem ROR-u. W tym celu powinien wykonać choć jedną transakcję bezgotówkową kartą w miesiącu i nie pobierać gotówki z bankomatów innych niż Planet Cash.

A może wolisz bony na Allegro? W alternatywnej promocji BNP Paribas “Skorzystaj latem” do zgarnięcia jest łącznie 300 zł premii w bonach do wydania na Allegro. Do tego warunki zdobycia bonusu są jeszcze prostsze.

Konto Otwarte na Ciebie

PROMOCJA: Premia na Szybko

+ 300 zł do Biedronki
Promocja zakończona
8 Ocena Łączna
8 opinie
Premia na Szybko

9Ocena Redakcji
Ocena promocji
9
7.7Ocena Użytkowników
Ocena promocji
7.7
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
1 Opinia
 1. Odpowiedz
  Aldo 29 Lipiec 2020 10:05

  Ten bank nie ogarnia, bo chyba nie próbuje wykiwać klientów. Spełniłem warunki jednej z poprzednich promocji -karty kredytowej “400 zł do Biedronki”, co potwierdzili mi na infolinii, a nagrody nie dostałem! Odpowiedzi na reklamację brak. Będę oczywiście podejmować kroki prawne… 🙁 Ale czy o to w promocji chodzi?

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0