Citibank: CitiKonto firmowe z premią do 1500 zł

Aktualizacja - 2023.11.01

Na drobnego przedsiębiorcę, który otworzy CitiKonto dla biznesu i wykaże się aktywnością, czeka premia nawet 1500 zł. Jednak realnie będzie to ok. 850 zł. Do tego przez 24 miesiące nie musi się on przejmować opłatami za najważniejsze usługi powiązane z rachunkiem.

Prowadzenie biznesu ma wiele zalet i trochę wad. Do tych ostatnich zaliczają się m.in. koszty stałe, które trzeba pokrywać bez względu na to, czy w danym miesiącu osiąga się przychody.

Na szczęście przedsiębiorca części stałych wydatków może uniknąć. Chodzi np. o podstawowe usługi bankowe, na których może on jeszcze zarobić.

Citikonto dla Biznesu z premią do 1500 zł

Wystarczy, że weźmie udział w promocji Citi Handlowego „CitiKonto w ofercie dla biznesu”. Otwierając konto firmowe i spełniając określone warunki, przedsiębiorca może zyskać do 1500 zł.

Przy czym nie każdy sięganie po maksymalną premię. Dlaczego?

Część nagrody powiązana jest z wartością kredytu, który trzeba zaciągnąć. Inna część wymaga wymiany walut, a przecież nie każda osoba prowadząca firmę potrzebuje takiej usługi. Niemniej w zasięgu każdego uczestnika jest 850 zł.

Trwająca do 19 grudnia akcja skierowana jest do nowych klientów biznesowych. Chodzi o osoby prowadzące działalność gospodarczą, które nie miały rachunku firmowego w Citibanku po 27 czerwca br.

Na gratyfikację składa się:

 • 50 zł – za zgody marketingowe,
 • 100 zł – za przelew do ZUS-u,
 • do 600 zł money-backu za transakcje kartą,
 • 100 zł – za powiązanie rachunku firmowego z kontem osobistym w Citibanku,
 • 150 zł – za wymianę walut,
 • 1 proc. (500-2000 zł) wartości zaciągniętego kredytu na min. 50.000 zł.

Ponadto bank na 24 miesiące zwalnia z opłat za podstawowe usługi.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 150 zł na start?

1Do 19 grudnia przez stronę promocji złożyć wniosek i zawrzeć umowę o CitiKonto dla biznesu z kartą debetową

We wniosku należy wyrazić zgody marketingowe i utrzymać je co najmniej do końca następnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy.

Umowę podpisuje się za pośrednictwem kuriera. Wcześniej, podczas rozmowy telefonicznej z doradcą, należy potwierdzić swoje dane.

Spełniając powyższe warunki zyskujemy pierwsze 50 zł.

Przejdź na stronę banku

2Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta firmowego zrealizować z niego przelew do ZUS-u.

Nagroda za ten etap to 100 zł.

Wypłata nagrody

Pierwsza nagroda 50 zł (za otwarcie konta i wyrażenie zgód marketingowych) zostanie przekazana do końca drugiego miesiąca po miesiącu, w którym otwarto konto firmowe. Jeśli więc zrobimy to w listopadzie, premię otrzymamy do końca stycznia.

Bonus 100 zł za przelew do ZUS zostanie wypłacony do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku.

powrót do menu ↑

Do 600 zł za płatności kartą

Citibank przez pół roku oddaje 3 proc. każdej transakcji bezgotówkowej zrealizowanej kartą firmową. Miesięczny limit zwrotu wynosi 100 zł. Łącznie daje to 600 zł.

Przy czym warunkiem naliczenia money-backu za dany miesiąc jest zrealizowanie plastikiem obrotu bezgotówkowego na min. 500 zł. Otrzymanie maksymalnej premii wymaga więc wykonania płatności na 3333 zł miesięcznie. Nagroda przekazywana jest do końca następnego miesiąca po zrealizowaniu transakcji.

powrót do menu ↑

100 zł za powiązanie konta firmowego z osobistym

By zgarnąć tę część nagrody, trzeba mieć lub otworzyć w Citi Handlowym CitiKonto osobiste. Jest ono bezwarunkowo darmowe.

A jeśli jeszcze nie jesteśmy klientami indywidualnymi CitiBanku, na otwarciu tam konta osobistego możemy zyskać nawet 400 zł w promocji.

Następnie do 19 grudnia należy złożyć wniosek o ustanowienie połączenia obsługi CitiKonta dla biznesu z CitiKontem osobistym.

Nagroda przekazywana jest do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku otrzymania premii.

powrót do menu ↑

150 zł za wymianę walut

Ten element promocji wymaga otwarcia przynajmniej jednego konta walutowego. Citibank prowadzi rachunki w 11 jednostkach rozliczeniowych (obsługa każdego z nich to 10 zł miesięcznie), ale wymiany można dokonywać w ramach 132 par walutowych.

By otrzymać bonus, należy do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta dla biznesu zrealizować transakcje wymiany na łącznie min. 20.000 zł lub równowartość tej kwoty w innych walutach. Zlecenia można składać w bankowości elektronicznej.

Nagroda przekazywana jest do końca następnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunku otrzymania premii.

powrót do menu ↑

 500-2000 zł za produkt kredytowy

 1. Trzeba mieć odpowiednią zdolność kredytową
 2. Do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia CitiKonta dla biznesu złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kredyt na min. 50.000 zł
  Bank oddaje 1 proc. uruchomionej kwoty kredytu, ale nie więcej niż 2000 zł. Otrzymanie maksymalnej nagrody wymaga więc zaciągnięcia zobowiązania na min. 200.000 zł.
  Nagroda przekazywana jest do końca następnego miesiąca po miesiącu uruchomienia kredytu.
powrót do menu ↑

Konto firmowe za 0 zł na 2 lata

W ramach promocji na 24 miesiące Citibank bezwarunkowo zwalnia z opłaty za:

 • prowadzenie rachunku głównego (w PLN),
 • obsługę karty debetowej,
 • wypłaty z obcych bankomatów,
 • zwykłe przelewy internetowe w PLN i walutowe.
powrót do menu ↑

Opłaty za CitiKonto dla biznesu

Przez 24 miesiące Citikonto firmowe jest darmowe. A potem?

Po upływie 24 miesięcy prowadzenie CitiKonta dla biznesu kosztuje 20 zł miesięcznie. Opłaty unika się pod warunkiem zapewnienia wpływów min. 2000 zł miesięcznie. Innym sposobem na zwolnienie z daniny jest powiązanie z rachunkiem firmowym CitiKonta osobistego.

Obsługa karty firmowej kosztuje 9 zł. Opłata ma charakter stały. Nie można jej uniknąć.

Co miesiąc przedsiębiorca ma do wykorzystania pulę 60 darmowych przelewów internetowych w PLN. Za każdy następny płaci 1,5 zł. Z kosztów zwolnione są transfery podatkowe i do ZUS-u.

Prowizja od wypłat z obcych bankomatów wynosi 2 proc. (min. 9 zł). Prowizja od operacji gotówkowych wynosi 0,6 proc. (min. 12 zł).

Przedsiębiorca może bezpłatnie korzystać z wpłatomatów własnych Citibanku. Każda transakcja we wpłatomacie Euronetu wiąże się z prowizją 0,6 proc. (min. 9 zł).

Nasza pełną recenzje konta firmowego CitiKonta dla Biznesu oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
powrót do menu ↑

Czy warto?

Promocję Citi Handlowego można polecić drobnym przedsiębiorcom, którzy szukają całkowicie darmowego konta firmowego. Otwierając je w Citibanku, mogą oni zyskać nawet 3000 zł.

Przy czym realnie będzie to ok. 850 zł. Wymaga to: wyrażenia zgód marketingowych, zrealizowania przelewu do ZUS-u, wykonywania przez pół roku transakcji kartą na min. 500 zł miesięcznie i powiązania z CitiKontem dla biznesu CitiKonta osobistego. Pozostałą część nagrody otrzymuje się po wymianie walut na min. 20.000 zł oraz zaciągnięciu kredytu na min. 50.000 zł.

Po upływie okresu promocyjnego można uniknąć opłaty za prowadzenie rachunku, zasilając je min. 2000 zł. Natomiast trzeba płacić 9 zł za obsługę karty firmowej.

CitiKonto dla Biznesu

Promocja

+ 1500 zł premii
Promocja zakończona
Nawet 400 zł za konto osobiste
Na koniec warto wspomnieć o innej ciekawej promocji  Citibanku, dla Citikonta osobistego, którą można połączyć z powyższą promocją konta firmowego. W promocji Citibanku z premią 400 zł osoba indywidualna jest w stanie uzyskać bonusy o wartości 400 zł oraz zwolnienie z podstawowych opłat.
9 Ocena Łączna
CitiKonto w ofercie dla biznesu

Ocena promocji
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0