Idea Bank Konto Firmowe: premia 600 zł w promocji “Premiowanie za Bankowanie”

Aż 600 zł premii (50 zł przez 12 miesięcy) oferuje Idea Bank klientom, którzy założą konto firmowe i przystąpią do promocji „Premiowanie za bankowanie”.  Sprawdźmy jej szczegółowe warunki.

Atutem programu jest jego duża elastyczność – mogą skorzystać z niego zarówno nowi, jak i obecni klienci, ponadto uzyskanie bonusu finansowego jest możliwe na kilka różnych sposobów.

1

„Premiowanie za bankowanie” – zasady promocji

W najnowszej edycji promocji „Premiowanie za bankowanie” maksymalnie można zdobyć 600 zł, przy czym najwyższa comiesięczna premia to 50 zł wypłacane przez okres 1 roku.

Uwaga, podane kwoty są kwotami brutto, nagroda ulega opodatkowaniu.

Do promocji może przystąpić nowy klient, który zdecyduje się otworzyć konto FIRMA TO JA, jak również osoba posiadająca już ten typ rachunku w Idea Banku. Głównym warunkiem wzięcia udziału w programie jest prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej oraz wypełnienie formularza przystąpienia do promocji „Premiowanie za bankowanie”.

2

Kto może wziąć udział w promocji Idea Banku?

W przypadku nowych klientów, warunkiem wzięcia udziału w „Premiowaniu za bankowanie” jest złożenie wniosku o założenie konta FIRMA TO JA wraz z bankowością elektroniczną na stronie banku, a następnie podpisanie umów.

W przypadku obecnych posiadaczy konta FIRMA TO JA, aby dołączyć do promocji, należy spełnić następujące wymogi:

 1. W okresie 3 ubiegłych miesięcy do dnia przystąpienia do promocji na konto firmowe Idea Banku (konto firma to ja) nie mogły wpłynąć żadne środki, łącznie z wpłatami we wpłatomatach. Jedynym wyjątkiem są wpłaty z innych rachunków należących do danej osoby.
 2. W okresie 3 ubiegłych miesięcy do dnia przystąpienia do promocji z konta firmowego w Idea Banku nie mogły być dokonywane transakcje kartą na łączną kwotę min. 400 zł.
 3. W okresie 3 ubiegłych miesięcy do dnia przystąpienia do promocji z konta firmowego nie mogły być dokonywane żadne przelewy do ZUS i US. Nie mogły być też wykonywane inne przelewy na kwotę łączną min. 1000 zł.

Ponadto, obecny klient, chcąc wziąć udział w promocji, nie mógł uczestniczyć w jej poprzednich edycjach. Dodatkowym warunkiem jest bycie użytkownikiem bankowości Idea Cloud.

3

Premia 600 zł – jak ją zdobyć?

Bonusem finansowym premiowany jest cały szereg aktywności związanych z użytkowaniem konta FIRMA TO JA, począwszy od przelewów do ZUS i US, na wpłatach we wpłatomatach kończąc. Dokładny podział przysługujących nagród przedstawia się następująco:

1

Premia od 10 do 40 zł –  za średniomiesięczne saldo na koncie

Za utrzymywanie średniego miesięcznego salda na koncie można otrzymać, premię w następujących wysokościach:

 • 10 zł – za saldo powyżej 5000 zł,
 • 20 zł – za saldo powyżej 10000 zł,
 • 30 zł – za saldo powyżej 15000 zł,
 • 40 zł – za saldo powyżej 30000 zł.

2

Premia 20 zł – za wpłatę we wpłatomacie

Za wpłatę  we wpłatomacie powyżej 1 000 zł można otrzymać 20 zł premii.

3

Premia 30 zł – za przelew do ZUS lub US

Za przelew do ZUS lub US (od pierwszego przelewu w miesiącu, w którym uczestnik przystąpił do promocji) w kwocie min. 250 zł można otrzymać 30 zł premii.

4

Premia 20 zł – za wystawianie i opłacanie faktury

Za wystawienie i opłacenie faktury na konto uczestnika promocji na kwotę min. 100 zł za pośrednictwem bankowości internetowej, można otrzymać premię 20 zł.

Poszczególne aktywności na koncie ulegają sumowaniu, jednak najwyższa premia, którą możemy uzyskać miesięcznie to 50 zł.
4

Konto firmowe Idea Bank – warto założyć?

Przypatrując się opłatom funkcjonującym w ramach rachunku FIRMA TO JA oraz usługom dodatkowym, które bank przygotował dla jego posiadaczy, można stwierdzić, że jest to jedna z lepszych ofert dla przedsiębiorców na rynku.

Prowadzenie konta, przelewy do ZUS, US oraz przelewy internetowe i mobilne (oraz dodatkowo dwa pierwsze przelewy SEPA w miesiącu) są bezpłatne. 0 zł kosztują również wpłaty we wpłatomatach i wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Użytkowanie karty debetowej jest darmowe pod warunkiem wykonania transakcji bezgotówkowych na min. 400 zł w danym miesiącu. W przeciwnym razie za kartę zapłacimy 4,99 zł.

Na osobną uwagę zasługuje cały pakiet korzystnych z punktu widzenia współczesnego przedsiębiorcy funkcjonalności, które otrzymujemy wraz z kontem FIRMA TO JA. Spośród najważniejszych warto wymienić: rozbudowany system do zarządzania firmą Idea Cloud (a w nim między innymi darmowy program do fakturowania i wirtualny sejf), mobilny wpłatomat na zamówienie, dostęp do darmowych biur coworkingowych, a także bogatą ofertę kredytową.

Nasza pełną recenzje konta firmowego Idea Banku oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.
5

„Premiowanie za bankowanie” – ocena promocji

Warunki, które należy spełnić w promocji „Premiowanie za bankowanie”, nie są trudne do spełnienia. Tym bardziej, że mamy do wyboru aż kilka różnych aktywności, które prowadzą do uzyskania premii finansowych. Istnieje zatem bardzo duże prawdopodobieństwo, że dopasujemy je do sposobu funkcjonowania naszej firmy tak, że będą one całkowicie niezauważalne. Otrzymywanie co miesiąc przez cały rok bonusu w postaci kilkudziesięciu zł, a jednocześnie posiadanie bardzo nowoczesnego konta o wysokiej funkcjonalności, to argumenty przemawiające zdecydowanie za „Premiowaniem za bankowanie”.

Konto Firma to Ja Idea Bank

PROMOCJA: Premiowanie za Bankowanie

9.5 Ocena Łączna
1 opinie
Opłacalna dla aktywnych

Promocja "Premiowanie za Bankowanie" Idea Banku to jedna z najkorzystniejszych aktualnie promocji dedykowanych klientom firmowym.

9.5Ocena Redakcji
Ocena promocji
9.5
6Ocena Użytkowników
Ocena promocji
6
ZALETY
 • 600 zł - wysoka sumaryczna kwota premii
 • Duża liczba sposobów uzyskania premii
 • Jedno z najtańszych i najbardziej funkcjonalnych kont firmowych na rynku
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
10 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Artur 1 Październik 2020 12:08

  Nie polecam, wręcz odradzam. Ogólnie bank naciąga ludzi na różne opłaty których miało nie być, wprowadzając zmiany w tabeli opłat które zapisane są małym druczkiem czego nie sposób zweryfikować (np. wypłaty z bankomatów w polsce darmowe a po paru miesiącach tylko 5 wypłat darmowych, każda kolejna płatna). W samej placówce wiecznie są “awarie” wymagają tony dokumentów by cokolwiek załatwić, infolinia jest beznadziejna i nie potrafią załatwić żadnej sprawy. Mimo wielokrotnego składania rezygnacji z wszystkiego co posiadam, po zadzwonieniu na infolinię mówią że nie składałem takich dyspozycji. Bank naciągaczy.

 2. Odpowiedz
  Eclikris 16 Czerwiec 2018 20:43
  Ocena promocji
  60

  Posiadam to konto osobiste i firmowe.
  Na plus można zaliczyć fajne lokaty i brak opłat.
  Niestety są też minusy:
  1. Aplikacja mobilna trochę się gubi przy kilku operacjach. nie odświeża na bieżaco sald po zmianach itd.
  2. Premia za bankowanie, tu niestety drugi miesiąc z rzędu dostałem tylko część premi. Zaliczono mi wpłatę do US nie wypłacono premii za wystawioną i opłaconą fakturę przez 2 miesiące – czekam na rozpatrzenie reklamacji
  3. Karta debetowa do konta – chciałem ją podlączyć do aplikacji google pay, niestety jest odrzucana. Numer karty (poczatek) jest na liscie akceptowanych kart ale z jakiegoś nieznanego powodu nie dziala.

  podsumowując – konto OK ale jest jeszcze duże pole do doskonalenia.

  Pomocne(1) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  marzena_k 9 Maj 2017 16:11

  Konto rzeczywiście darmowe, premia działa. Jedyna niewielka opłata jest za kartę, jeśli się jej nie używa, ale w moim przypadku jeszcze nigdy nie została naliczona.

 4. Odpowiedz
  Radosaw 1 Maj 2017 15:51

  Mam to konto od 5 miesięcy i nie zamieniłbym je na żadne inne. Wszystkie opcje za 0zł (dużo płacę kartą więc opłata za konto odpada), darmowe przelewy i wypłaty z bankomatów. Polecam każdemu bo to jedno z najlepszych kont na rynku.

 5. Odpowiedz
  jacek 29 Kwiecień 2017 12:56

  Rozsądne konto na jasnych zasadach i nie generuje dodatkowych kosztów, więc się na nie zdecydowałem. Premiowanie za bankowanie traktuję jako miły bonus do konta. Jestem zadowolony z wyboru.

 6. Odpowiedz
  satina 24 Kwiecień 2017 16:07

  Zdecydowałam się na to konto właśnie ze względu na tą premię. Dotrzymałam wszystkich warunków, które klient ma spełnić, żeby ją dostać i u mnie odbyło się bez problemów. Premia zasiliła moje konto, więc ja od siebie mogę polecić.

 7. Odpowiedz
  jkk 20 Kwiecień 2017 18:15

  Dla mnie Idea Bank okazał się strzałem w dziesiatkę. Mam u nich zarówno konto osobiste jak i firmowe i nie zamieniłabym go na żadne inne.

  Przy kilku zasadach jak np płacenie kartą na kwotę minimum 400zł konto jest darmowe. Poza tym mobilny wpłatomat mnie do siebie przekonał, bo jest niesamowitym ułatwieniem.

  Ten bank cały czas unowocześnia wszystko wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta.

 8. Odpowiedz
  anonim 20 Kwiecień 2017 13:29

  Firma To JA i premiowanie

  Nie mam problemu z kontem i premią, no ale faktem jest, że pilnuję spełnienia warunków.

 9. Odpowiedz
  pewu 5 Marzec 2017 08:10

  Najpierw pani, która najpierw opowiadała o tym, że w oddziale wydrukują mi kartę, a potem poinformowała że wniosek już wysłała i karta przyjdzie pocztą. Dojść nie mogła bo … w systemie nie było złożonego wniosku – dowiedziałem się po 2 tyg czekania. Karty, którą dostałem w końcu w oddziale nie mogłem aktywować – kilka wizyt w oddziale, telefony, mejle i nic. 3 tyg czekania bez działającej karty. Pracownicy poza rozkładaniem rąk i radami typu “trzeba było przyjść dzień wcześniej” oraz jednym telefonem z wiadomością, że nic nie są w stanie zrobić nie zaoferowali nic. Straszyli tylko dyrektorem oddziału i ochroną, kiedy przestało być miło. Ile razy tam byłem tyle trafiał się jeszcze jakiś inny głośno arykułujący swoje niezadowolenie klient a to os. fizyczna a to przedsiębiorca. Kolejny patent odrzucony przelew i komunikat “Identyfikator KNR Jedno Prosimy o sprawdzenie danych”, którego nikt w banku łącznie z centralą w stolicy nie był w stanie wyjaśnić. Kompletne lekceważenie klienta.
  “Poziom” prezentowanych “usług” jest moim zdaniem porażająco niski, tempo usuwania problemu żenujace, informacja ze strony banku żadna. Żenująco w tym kontekście brzmią opowieści na pierwszym spotkaniu z propozycją prezentacji moblinego wpłatomatu. Zrezygnowałem z usług tej instytucji – szkoda mojego czasu i nerwów, nawet jeśli konto nic nie kosztuje – są takie konta w innych bankach normalnie działające.

 10. Odpowiedz
  arleta 3 Luty 2017 10:03

  Polecam wszystkim konto oraz “Premiowanie za bankowanie” to najlepsza opcja na obecną chwilę na naszym rynku,jeśli Państwo posiadają firmę to mogą wystawiać faktury przechowywać dane w sejfie oraz bank zapłaci premię.Można wejść do Idea Hub napić się kawy porozmawiać z klientem który bank tak ma???:)

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0