Nest Bank promocja dla firm: 300 zł za otwarcie konta i 400 zł za terminal

W ramach promocji Biznest Konto z premią przedsiębiorca, który otworzy darmowe konto firmowe w Nest Banku, zapewni wpływy, wydzierżawi terminal i będzie aktywny, otrzyma do 700 zł premii.

Nest Bank należy do najmniejszych na polskim rynku. Jej aktywa wynoszą wokół ok. 7 mld zł, a baza klientów – ok. 0,5 mln.

Bank pod obecną nazwą funkcjonuje od niemal pięciu lat. Wcześniej, przed zmianą właściciela, działał jako FM Bank PBP, do którego należały marki BIZ Bank i Bank Smart. Specjalizuje się m.in. w obsłudze małego biznesu.

700 zł w postaci dwóch premii

To właśnie do przedsiębiorców indywidualnych kieruje on swoją najnowszą promocję: „BizNest Konto z premią nawet 600 zł”, składająca się z dwóch odrębnych części. W pierwszej nagrodą jest premia pieniężna 300 zł (Premia za Aktywność), w drugiej – 400 zł (Premia za Terminal Płatniczy). Nowi klienci mogą je połączyć i zgarnąć łącznie 700 zł!

Promocja trwa od 4 lipca do 31 sierpnia 2022 r.

powrót do menu ↑

Premia 300 zł za aktywność

Pierwsza część promocji “Premia za Aktywność” skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu chodzi o przedsiębiorców, którzy nie posiadają ani nie posiadali konta firmowego w Nest Banku od 1 stycznia 2020 r. Wykluczeni są też ci, którzy złożyli wniosek i jest on rozpatrywany. Natomiast posiadanie konta osobistego w Nest Banku nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w promocji.

Jak zdobyć 300 zł premii krok po kroku?

1Do 31 sierpnia zawnioskować o BIZnest Konto przez specjalną stronę promocji.
2Do 15 września zawrzeć umowę o rachunek.

3Wyrazić zgody marketingowe dla banku.

Dla jednoosobowych działalności gospodarczych wymagana jest zgoda na dostarczanie informacji marketingowych za pomocą:

 • wiadomości SMS/MMS,
 • rozmowy telefonicznej,
 • poczty elektronicznej na adres email,
 • bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Dla spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, z o. o., fundacji i stowarzyszeń bank wymaga zgody na dostarczanie informacji za pomocą:

 •  rozmowy telefonicznej,
 • środków komunikacji elektronicznej (np. komputera, tabletu, smartfonu).
4Do końca następnego miesiąca po otwarciu konta wykonać min. 1 transakcję kartą na dowolną kwotę.

Zatem, jeśli konto otworzymy w lipcu, jedną płatność kartą należy wykonać do końca sierpnia.

Nagroda za spełnienie tego warunku to pierwsze 50 zł.

5W każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych:

 • zapewnić łączne wpływy na konto min. 5000 zł,
 • wykonać 3 dowolne transakcje spośród: płatność BLIK, operacja kartą, przelew z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku.

W przypadku otwarcia konta w lipcu, powyższe warunki powinniśmy spełniać od września 2022 do stycznia 2023. Za każdy miesiąc, bank przyzna nam nagrodę w wysokości 50 zł.

Premia zostanie wypłacona do 20. dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona. Klient może więc spodziewać się w sumie sześciu przelewów po 50 zł każdy (6×50 zł).

Uwaga! Bank zastrzega, że na potrzeby promocji jako wpływów nie będzie uznawać przelewów klienta z jego kont w Nest Banku, kredytów ani lokat. Wpływami spełniającymi warunki promocji mogą za to być np. wpłaty gotówkowe czy przelewy od kontrahentów.
powrót do menu ↑

Premia 400 zł za terminal

Z drugiej części promocji „Premia za Terminal Płatniczy” skorzystają nowi klienci biznesowi, którzy otworzą BIZnest Konto i zawrą umowę o terminal płatniczy.

Jak zdobyć od 100 do 400 zł za terminal POS?

 • Do 31 sierpnia zawnioskować o rachunek BIZnest Konto
 • Wyrazić zainteresowanie ofertą nabycia terminala płatniczego Fiserv Polska (można to zrobić podczas składania wniosku o konto firmowe lub w bankowości internetowej)
 • W ciągu 60 dni od dnia otwarcia konta zawrzeć Umowę Terminala Płatniczego z Fiserv Polska  na obsługę i rozliczanie transakcji opłacanych kartami płatniczymi
 • W ciągu 60 dni od dnia otwarcia konta – zapewnić na konto wpływy z Fiserv Polska z tytułu rozliczania transakcji kartowych

Premia zostanie przekazana do 20 dnia następnego miesiąca po spełnieniu ostatniego z warunków.

Wysokość premii uzależniona jest od zadeklarowanego czasu użytkowania terminala płatniczego określonego w Umowie Terminala i wynosi:

Okres trwania umowy terminala Wysokość premii
12 miesięcy 100 zł
24 miesiące 200 zł
36 miesięcy 300 zł
48 miesięcy 400 zł
powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto firmowe Nest Banku?

BIZnest Konto Nest Banku jest jedynym na rynku bezwarunkowo darmowym kontem firmowym. Przedsiębiorca nie płaci za podstawowe usługi przypisane do rachunku:

 • prowadzenie konta (głównego i pomocniczych),
 • obsługę firmowej karty debetowej,
 • przelewy internetowe ani
 • wypłaty z bankomatów sieci Euronet.

Ponadto może bez opłat korzystać z wpłatomatów Euronet, zleceń stałych, rachunków walutowych w 10 jednostkach rozliczeniowych i przelewów europejskich (SEPA).

W ramach programu „Polska Bezgotówkowaużytkowanie terminala przez pierwsze 12 miesięcy jest darmowe. Nie ma też prowizji od przyjmowanych płatności.

Nasza pełną recenzje konta firmowego Nest Banku oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia na koniec

Konto firmowe Nest Bank BIZnest Konto cieszy rosnącą popularnością, szczególnie wśród klientów reprezentujących sektor mikro i małych przedsiębiorstw. Jest kontem niezwykle ekonomicznym – wszystkie podstawowe usługi kosztują 0 zł, począwszy od opłaty za prowadzenie konta, poprzez opłatę za kartę, przelewy, na wypłatach ze wszystkich bankomatów w kraju kończąc.

Z uwagi na bezwarunkowy brak opłat podstawowych BIZnest Konto to rachunek firmowy godny polecenia każdemu mikroprzedsiębiorcy. Jego atrakcyjność podnosi promocja, w ramach której można zyskać nawet 700 zł.

Warunki otrzymania bonusu nie są wymagające. Klient, który rozwija biznes, nie będzie mieć problemów z ich wypełnieniem.

10 Ocena Łączna
Promocje Nest Banku dla Firm

Do w pełni darmowego konta firmowego, Nest Bank dorzuca 300 zł premii dla nowych klientów oraz do 400 zł za terminal.

Ocena promocji
9.5
ZALETY
 • 300 zł na start
 • 400 zł za terminal
 • bezwarunkowo darmowe konto firmowe
WADY
 • Brak
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0