Nest Bank promocja dla firm: 200 zł za otwarcie konta i 400 zł za terminal

300 najszybszych przedsiębiorców, którzy otworzą darmowe konto firmowe w Nest Banku, zapewnią wpływy, wydzierżawią terminal i będą na czas płacić daniny publicznoprawne, otrzyma do 600 zł premii.

Organizacja, którą kieruje Marek Kulczycki, należy do najmniejszych na polskim rynku. Jej aktywa wynoszą wokół ok. 7 mld zł, a baza klientów – ok. 0,5 mln.

Nest Bank pod obecną nazwą funkcjonuje od niemal trzech lat. Wcześniej, przed zmianą właściciela, działał jako FM Bank PBP, do którego należały marki BIZ Bank i Bank Smart. Specjalizuje się m.in. w obsłudze małego biznesu.

600 zł w postaci dwóch premii

To właśnie do przedsiębiorców indywidualnych kieruje on swoją najnowszą promocję: „Zimowa edycja BizNest Konto z premią nawet 600 zł”, składająca się z dwóch odrębnych części. W pierwszej nagrodą jest premia pieniężna 200 zł (Premia za Aktywność), w drugiej – 400 zł (Premia za Terminal Płatniczy). Nowi klienci mogą je połączyć i zgarnąć łącznie 600 zł!

Promocja trwa od 5 listopada do teoretycznie 9 marca. Nie należy jednak czekać do ostatniej chwili ze składaniem wniosku o BIZnest Konto. Nest Bank zastrzega sobie bowiem prawo do wcześniejszego zakończenia promocji, jeśli pula rejestracji (300 sztuk) zostanie wyczerpana.

powrót do menu ↑

Premia 200 zł za aktywność

Pierwsza część promocji “Premia za Aktywność” skierowana jest do nowych klientów. W myśl regulaminu chodzi o przedsiębiorców, którzy nie posiadają ani nie posiadali konta firmowego w Nest Banku w ciągu 24 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o rachunek. Wykluczeni są też ci, którzy złożyli wniosek i jest on rozpatrywany. Natomiast posiadanie konta osobistego w Nest Banku nie stanowi przeszkody do wzięcia udziału w promocji.

Jak zdobyć 200 zł premii krok po kroku?

 • Do 9 marca lub wyczerpania puli promocyjnej zawnioskować o BIZnest Konto przez specjalną stronę promocji
 • Do 20 marca zawrzeć umowę o rachunek
 • W każdym z czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych (pierwszy raz najpóźniej 30 kwietnia): zapewnić łączne wpływy na konto min. 2000 zł i wykonać przelew do ZUS/US (zaliczki podatku dochodowego albo pełnej składki ZUS).

Premia zostanie wypłacona do 20. dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona. Klient może więc spodziewać się w sumie czterech przelewów po 50 zł każdy (4×50 zł).

Uwaga! Bank zastrzega, że na potrzeby promocji jako wpływów nie będzie uznawać przelewów klienta z kont w innych bankach, kredytów ani lokat. Wpływami spełniającymi warunki promocji mogą za to być np. wpłaty gotówkowe czy przelewy od kontrahentów.

Ponadto może zwrócić się do uczestnika promocji o udokumentowanie płatności miesięcznej zaliczki podatku dochodowego.

powrót do menu ↑

Premia 400 zł za terminal

Z drugiej części promocji „Premia za Terminal Płatniczy” skorzystają nowi klienci biznesowi, którzy otworzą BIZnest Konto i zawrą umowę o terminal płatniczy.

Jak zdobyć od 100 do 400 zł za terminal POS?

 • Do 9 marca zawnioskować rachunek BIZnest Konto
 • Wyrazić zainteresowanie ofertą nabycia terminala płatniczego First Data Polska (można to zrobić podczas składania wniosku o konto firmowe lub w bankowości internetowej).
 • W ciągu 30 dni od dnia otwarcia konta zawrzeć Umowę Terminala Płatniczego z First Data Polska  na obsługę i rozliczanie transakcji opłacanych kartami płatniczymi
 • W ciągu 60 dni od dnia otwarcia konta – zapewnić na konto wpływy z First Data Polska z tytułu rozliczania transakcji kartowych .

Premia zostanie przekazana do 20 dnia następnego miesiąca po spełnieniu ostatniego z warunków.

Wysokość premii uzależniona jest od zadeklarowanego czasu użytkowania terminala płatniczego określonego w Umowie Terminala i wynosi:

Okres trwania umowy terminalaWysokość premii
12 miesięcy 100 zł
24 miesiące 200 zł
36 miesięcy 300 zł
48 miesięcy 400 zł
powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto firmowe Nest Banku?

BIZnest Konto Nest Banku jest jedynym na rynku bezwarunkowo darmowym kontem firmowym. Przedsiębiorca nie płaci za podstawowe usługi przypisane do rachunku:

 • prowadzenie konta (głównego i pomocniczych),
 • obsługę firmowej karty debetowej,
 • przelewy internetowe ani
 • wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Ponadto może bez opłat korzystać z wpłatomatów Euronet, zleceń stałych, rachunków walutowych w 10 jednostkach rozliczeniowych i przelewów europejskich (SEPA).

Warto dodać, że firmowe konto oszczędnościowe w Nest Banku (BIZnest Oszczędności) jest oprocentowane na 2,25 proc. w miesiącu otwarcia i kolejne dwa pełne miesiące. Stawka dotyczy wkładu do 50 tys. zł. Później jest ustalana w oparciu o wzór WIBOR 3M – 0,5, co na dziś daje 1,2 proc. odsetek.

W ramach programu „Polska Bezgotówkowaużytkowanie terminala przez pierwsze 12 miesięcy jest darmowe. Nie ma też prowizji od przyjmowanych płatności.

Nasza pełną recenzje konta firmowego Nest Banku oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia na koniec

Konto firmowe Nest Bank BIZnest Konto cieszy rosnącą popularnością, szczególnie wśród klientów reprezentujących sektor mikro i małych przedsiębiorstw. Jest kontem niezwykle ekonomicznym – wszystkie podstawowe usługi kosztują 0 zł, począwszy od opłaty za prowadzenie konta, poprzez opłatę za kartę, przelewy, na wypłatach ze wszystkich bankomatów w kraju kończąc.

Z uwagi na bezwarunkowy brak opłat podstawowych BIZnest Konto to rachunek firmowy godny polecenia każdemu mikroprzedsiębiorcy. Jego atrakcyjność podnosi promocja, w ramach której można zyskać nawet 600 zł.

Warunki otrzymania bonusu nie są wymagające. Klient, który rozwija biznes, nie będzie mieć problemów z ich wypełnieniem. Przeszkodę może za to stanowić zakwalifikowanie się do puli 500 nagradzanych wniosków (obowiązuje zasada: kto pierwszy, ten lepszy).

BIZnest Konto

PROMOCJA: Zimowa edycja BIZnest Konto z premią 600 zł

+ 600 zł premii
Promocja zakończona
10 Ocena Łączna
Promocje Nest Banku dla Firm

Do w pełni darmowego konta firmowego, Nest Bank dorzuca 200 zł premii dla nowych klientów oraz do 400 zł za terminal.

ZALETY
 • 200 zł na start
 • 400 zł za terminal
 • bezwarunkowo darmowe konto firmowe
WADY
 • Brak
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0