Nest Bank promocja dla firm: do 1650 zł za otwarcie BIZnest Konta

Nest Bank w najnowsze promocji dla firm proponuje nowym klientom biznesowym naprawdę premię do 1650 zł w zamian za otwarcie rachunku bieżącego, aktywność przez pięć miesięcy i spełnienie dodatkowych warunków. Zainteresowani niczym nie ryzykują, gdyż BIZnest Konto to jedyne na rynku bezwarunkowo darmowe konto firmowe.

Drobni przedsiębiorcy nie mają łatwego życia. Nie dość, że na co dzień są zajęci staraniami o klientów i śledzeniem zmian w przepisach, to jeszcze zmagają się z rosnącymi kosztami. Te widać na każdym kroku.

Jednak części z nich mogą uniknąć. Dotyczy to podstawowych usług finansowych, w tym konta firmowego. Mało tego, są banki skłonne płacić przedsiębiorcom za wybór właśnie ich oferty.

Nawet 1500 zł w promocjach

Świetny przykład stanowi Nest Bank. W zamian za otwarcie tam rachunku firmowego i spełnienie określonych warunków, w tym zawarcie umowy o terminal płatniczy, przyznaje premię do 1650 zł. Z tym, że jest ona podzielona na kilka części:

 • do 350 zł za aktywność,
 • do 300 zł za płatności kartą (zwrot 5% wartości płatności maks. 50 zł/miesiąc),
 • do 300 zł za saldo,
 • do 300 zł za wymianę walutową,
 • do 400 zł za terminal płatniczy.

Trwająca do 30 kwietnia akcja “Nawet 1650 zł z BIZnest Kontem adresowana jest do nowych klientów firmowych. Chodzi o podmioty, które nie mają i od 1 stycznia 2021 r. nie miały BIZnest Konta. W promocji mogą wziąć udział: osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki (cywilne, jawne, partnerskie, z ograniczoną odpowiedzialnością) oraz fundacje i stowarzyszenia.

Do tego organizacja kierowana przez Piotra Kowynię dorzuca bonus 100 zł, jeśli zawarcie umowy nastąpi z polecenia, czyli poprzez podanie numeru polecenia uzyskanego od obecnego klienta banku (osoby polecającej).

powrót do menu ↑

Łatwe 350 zł na start za aktywność

Jak zdobyć 300 zł premii krok po kroku?

1Do 30 kwietnia zawnioskować o BIZnest Konto przez specjalną stronę promocji.

Uwaga! Jeśli chcemy zdobyć dodatkowe 100 zł z programu poleceń musimy, we wniosku należy podać numer polecającego i wyrazić zgody marketingowe. Jak go zdobyć piszemy tutaj.

2W ciągu 14 dni zawrzeć umowę Można to zrobić na wiele sposobów: podczas rozmowy wideo z konsultantem, metodą na selfie w aplikacji, przelewem weryfikacyjnym, za pośrednictwem kuriera albo sfinalizować proces w placówce.

3Wyrazić zgody marketingowe dla banku.

Dla jednoosobowych działalności gospodarczych wymagana jest zgoda na dostarczanie informacji marketingowych za pomocą:

 • wiadomości SMS/MMS,
 • rozmowy telefonicznej,
 • poczty elektronicznej na adres email,
 • bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Dla spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, z o. o., fundacji i stowarzyszeń bank wymaga zgody na dostarczanie informacji za pomocą:

 •  rozmowy telefonicznej,
 • środków komunikacji elektronicznej (np. komputera, tabletu, smartfonu).
4Do końca następnego miesiąca po otwarciu konta wykonać min. 1 transakcję kartą na dowolną kwotę.

Zatem, jeśli konto otworzymy w marcu, jedną płatność kartą należy wykonać do końca kwietnia.

Nagroda za spełnienie tego warunku to pierwsze 50 zł.

5W każdym z 5 kolejnych miesięcy kalendarzowych:

 • zapewnić wpływ na rachunek łącznie min. 5000 zł (w formie przelewów),
 • wykonać przelew do ZUS lub US,
 • zrealizować 3 dowolne transakcje spośród: płatność Blikiem, płatność bezgotówkowa kartą, przelew zewnętrzny.

W przypadku otwarcia konta w marcu, powyższe warunki powinniśmy spełniać od maja do września. Za każdy miesiąc, bank przyzna nam nagrodę w wysokości 50 zł.

Premia zostanie wypłacona do 20. dnia roboczego następnego miesiąca kalendarzowego, za który została naliczona. Klient może więc spodziewać się w sumie sześciu przelewów po 50 zł każdy (6×50 zł).

Uwaga! Bank zastrzega, że na potrzeby promocji jako wpływów nie będzie uznawać przelewów klienta z jego kont w Nest Banku, kredytów ani lokat. Wpływami spełniającymi warunki promocji mogą za to być np. wpłaty gotówkowe czy przelewy od kontrahentów.
powrót do menu ↑

Premia do 300 zł za płatności kartą

Jeśli zrealizujemy w pełnym miesiącu kalendarzowym minimum 3 płatności kartą  to mamy prawo do zyskania premii za płatności kartą.

Bonus miesięczny wyniesie 5% łącznej kwoty transakcji bezgotówkowych kartą zrealizowanych w danym miesiącu kalendarzowym, lecz nie więcej niż 50 zł.

Premia ta będzie naliczana przez kolejnych 6 miesięcy, więc maksymalnie można w niej zdobyć 300 zł.

powrót do menu ↑

Premia do 300 zł za saldo

Klient, który zapewni w pełnym miesiącu kalendarzowym średnie saldo na rachunku firmowym w wysokości co najmniej 50 000 zł, nabywa prawo do premii za saldo w wysokości 50 zł. W tym przypadku do zdobycia jest 6 premii po 50 zł za pierwsze 6 pełnych miesięcy czyli razem 300 zł.

powrót do menu ↑

Premia do 300 zł za wymianę walutową

Uczestnik, który w pełnym miesiącu kalendarzowym wykona przewalutowanie pomiędzy swoimi rachunkami płatniczymi prowadzonymi w zł oraz euro na łączną kwotę 10 000 euro, nabywa prawo do premii za wymianę waluty w wysokości 50 zł. Podobnie jak w poprzednich przypadkach premia ta jest naliczana przez kolejnych 6 miesięcy, a łączna kwota do zdobycia z tego tytułu to maks 300 zł

powrót do menu ↑

Premia 400 zł za terminal

Z ostatniej akcji „Nawet 400 zł za Terminal Płatniczy” skorzystają nowi klienci biznesowi, którzy otworzą BIZnest Konto i zawrą umowę o terminal płatniczy.

Jak zdobyć od 100 do 400 zł za terminal POS?

1Wyrazić zainteresowanie terminalem.

Można to zrobić poprzez bankowość internetową / w aplikacji / we wniosku o otwarcie konta firmowego / w oddziale banku.

2W ciągu 60 dni od otwarcia BIZnest Konta zawrzeć z firmą PayTel umowę o terminal aplikacyjny (na smartfonach z Androidem) lub tradycyjny

Ważne! Premia za terminal w formie aplikacji Nest POS wynosi 100 zł.

3Wyrazić zgody marketingowe najpóźniej w dniu zawarcia umowy o terminal
4Wskazać BIZnest Konto do otrzymywania rozliczeń z transakcji przyjętych na terminalu

5W ciągu trzech miesięcy, licząc od miesiąca następującego po miesiącu aktywowania urządzenia, wygenerować na nim odpowiedni obrót Wysokość premii zależy od wielkości obrotu:

 • 100 zł: 5000 zł – 7999,99 zł,
 • 200 zł: 8000 zł – 9999,99 zł,
 • 300 zł: 10.000 zł – 14.999,99 zł,
 • 400 zł: 15.000 zł i więcej.

Nagroda zostanie wypłacona do końca piątego miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym nastąpiła aktywacja terminala.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje konto firmowe Nest Banku?

BIZnest Konto Nest Banku jest jedynym na rynku bezwarunkowo darmowym kontem firmowym. Przedsiębiorca nie płaci za podstawowe usługi przypisane do rachunku:

 • prowadzenie konta (głównego i pomocniczych),
 • obsługę firmowej karty debetowej Visa,
 • przelewy internetowe.

Przedsiębiorca może bez prowizji pobierać gotówkę z bankomatów Euronetu lub – z użyciem Blika – ze wszystkich maszyn w Polsce. Każda operacja realizowana kartą w innym bankomacie kosztuje 6 zł.

Podobne zasady dotyczą wpłatomatów. Transakcje kartą realizowane w urządzeniach Euronetu są bezpłatne.

Nasza pełną recenzje konta firmowego Nest Banku oraz opinie użytkowników można znaleźć tutaj.

Opinia na koniec

Konto firmowe Nest Bank BIZnest Konto cieszy rosnącą popularnością, szczególnie wśród klientów reprezentujących sektor mikro i małych przedsiębiorstw. Jest kontem niezwykle ekonomicznym – wszystkie podstawowe usługi kosztują 0 zł, począwszy od opłaty za prowadzenie konta, poprzez opłatę za kartę, przelewy, na wypłatach ze wszystkich bankomatów w kraju kończąc.

Promocję Nest Banku można polecić firmom, które szukają bezwarunkowo darmowego rachunku bieżącego z bezpłatnymi usługami podstawowymi (karta, przelewy, bankomaty, wpłatomaty) i łatwo zdobyć premię 350 zł w gotówce. Wystarczy, że w każdym z pięciu kolejnych miesięcy wykażą się aktywnością (wpływ 5000 zł + przelew ZUS/US + transakcja dowolnej wartości: Blik, karta, przelew).

Nagrodę zwiększą o 400 zł, jeśli zawrą umowę o terminal i wygenerują odpowiedni obrót. A jeśli będą dodatkowo płacić kartą, utrzymywać odpowiednie saldo, wymieniać walutę mogą otrzymać dodatkowo do 900 zł .

10 Ocena Łączna
Promocje Nest Banku dla Firm

Do w pełni darmowego konta firmowego, Nest Bank dorzuca 1250 zł premii dla nowych klientów oraz do 400 zł za terminal.

Ocena promocji
9.5
ZALETY
 • wysoka premia
 • bezwarunkowo darmowe konto firmowe
WADY
 • Brak
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0