Do 3000 zł premii + darmowe konto dla przedsiębiorców w kumulacji promocji Santandera

Łącząc trzy promocje Santandera, przedsiębiorca jest w stanie uzyskać bonusy o wartości 3000 zł, z czego 1000 zł ma postać gotówki. Reszta to środki do wykorzystania w serwisie Sprzedajemy.pl na promowanie swoich produktów i usług.

Na tle rachunków dla klientów indywidualnych konta firmowe są stosunkowo drogie. Nierzadko przedsiębiorcy muszą płacić nawet za zwykły przelew internetowy. Standardem są opłaty za transakcje gotówkowe. W skali miesiąca koszty usług bankowych potrafią pochłonąć kilkadziesiąt złotych, co w ciągu roku przekłada się na kilkaset złotych.

Nawet 3000 zł w promocjach dla firm

Na szczęście są sposoby na to, by nie ponosić tych kosztów. Jakie? Jednym z nich jest promocja Santandera, w ramach której przedsiębiorca przysługuje dwuletnie zwolnienie z opłat za Konto Firmowe Godne Polecenia i najważniejsze usługi.

Do tego, łącząc inne oferty specjalne, może on zdobyć bonusy warte nawet 3000 zł. Nagrody mają różną postać:

 • 20 e-kodów zasilających konto użytkownika w serwisie Sprzedajemy.pl kwotą 100 zł (20×100 zł),
 • do 900 zł money-backu za transakcje firmową kartą płatniczą,
 • 100 zł za instalację terminalu do płatności bezgotówkowych.

Zwolnienie z opłat za rachunek firmowy, money-back oraz premia za instalację terminala (wszystko w ramach V edycji akcji „Premia dla przedsiębiorców”) przysługuje wyłącznie nowym klientom biznesowym Santandera. Chodzi o przedsiębiorców, którzy nie mieli tam konta firmowego po 31 marca 2019 r.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 2000 zł na Sprzedajemy_pl?

Trwająca do 31 marca promocja z voucherami na promowanie się na Sprzedajemy.pl (akcja „Sprzedajemy z premią”) skierowana jest do klientów biznesowych Santandera. Chodzi o osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą.

Ważne! Jeśli uczestnik promocji ma już Konto PRO na Sprzedajemy.pl, przysługuje mu nagroda w postaci 10 kodów zasilających po 100 zł każdy. Pozostali mogą ubiegać się o 20 kodów (druga pula w ramach akcji „Otwórz Sklep”).

Jak zdobyć 2000 zł na promocję na Sprzedajemy.pl?

 1. Mieć lub do 31 marca otworzyć poprzez stronę promocji Konto Firmowe Godne Polecenia
  W ramach promocji należy to zrobić za pośrednictwem kuriera.
 2. Udzielić zgód marketingowych
 3. Mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie handlu
 4. Do 31 marca założyć i aktywować Konto PRO na Sprzedajemy.pl oraz udzielić zgód marketingowych
 5. Do 31 marca wypełnić i wysłać formularz promocji na stronie banku
  Przy okazji należy w nim zaakceptować regulamin promocji oraz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową i na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby promocji. Chodzi tylko o to, by bank mógł poinformować portal Sprzedajemy.pl, że jesteśmy jego klientami i przysługuje nam nagroda.
 6. Opłacać abonament Konta PRO na Sprzedajemy.pl od czwartego do 10. miesiąca od jego założenia (cena: 29-79 zł miesięcznie w zależności od pakietu).

Przekazanie nagrody

Kod na gratisowe doładowanie konta użytkownika w serwisie Sprzedajemy.pl otrzymujemy po wysłaniu formularza promocyjnego. Wyświetli się on na ekranie. Należy go wpisać w odpowiednim miejscu w profilu użytkownika Konta PRO. Trzeba to zrobić do 31 marca.

Pierwsze zasilenie kwotą 100 zł (lub 2 x 100 zł) nastąpi w ciągu trzech dni roboczych od podania kodu. Kolejne wypłaty po 100 zł będą realizowane do końca kolejnego miesiąca. Środki są ważne bezterminowo (do czasu zamknięcia Konta PRO).

Jeśli więc nagrodę aktywujemy 28 grudnia, otrzymamy ją do 31 grudnia. Natomiast kolejne doładowanie otrzymamy do 31 stycznia itd. – aż do 31 października. Do tego dnia trzeba utrzymać Konto PRO (opłacać abonament) i zgody marketingowe.

powrót do menu ↑

Jak zdobyć 900 zł zwrotu za płatności kartą?

Nowy klient biznesowy, który do 31 marca w ramach „Promocji dla przedsiębiorców V” otworzy Konto Firmowe Godne Polecenia i wyrazi zgody marketingowe, może przez pół roku otrzymywać 3 proc. money-backu od każdej płatności bezgotówkowej kartą.

Miesięczny limit zwrotu wynosi 150 zł. Łącznie daje to premię o wartości 900 zł. By tyle otrzymać, należy zrealizować kartą Mastercard Business Debit transakcje na łącznie prawie 30.000 zł, czyli ok. 5000 zł miesięcznie.

Premia za dany miesiąc przekazywana jest do końca następnego miesiąca pod warunkiem zrealizowania do 15. dnia miesiąca przelewu do ZUS-u lub skarbówki na min. 200 zł.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 100 zł za terminal POS

Druga nagroda dostępna w ramach „Promocji dla przedsiębiorców V” to 100 zł w gotówce za zawarcie umowy o terminal płatniczy z firmą Elavon. Należy to zrobić za pośrednictwem Santandera w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia Konta Firmowego Godnego Polecenia. Drugim warunkiem wypłaty premii jest przyjęcie w tym samym okresie choć jednej płatności na urządzeniu objętym umową.

Ważne! Bonus za terminal przysługuje wyłącznie firmom, które jeszcze nie współpracują z Elavonem.

powrót do menu ↑

Zwolnienie z opłat na 2 lata

Ale to nie koniec benefitów przyznawanych przez bank w „Promocji dla przedsiębiorców”. Trzecią nagrodą przysługującą nowemu klientowi otwierającemu Konto Firmowe Godne Polecenia jest zwolnienie z opłat za podstawowe usługi przez 24 miesiące od założenia rachunku. W szczególności dotyczy ono:

 • prowadzenia konta firmowego,
 • wydania i użytkowania pierwszej karty debetowej (ze względu na money-back warto zdecydować się na Mastercard Business Debit),
 • zwykłych przelewów internetowych (zarówno krajowych, jak i SEPA, czyli w euro),
 • SMS-ów z kodami do autoryzacji,
 • pierwszych 10 przelewów natychmiastowych (w systemie Blue Cash) w miesiącu,
 • wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą,
 • zleceń stałych,
 • poleceń zapłaty.

powrót do menu ↑

Ile kosztuje Konto Firmowe Godne Polecenia?

Aby skorzystać z powyższych promocji należy otworzyć (posiadać) Konto Firmowe Godne Polecenia i używać sprzężonej z nim karty debetowej.

A co z kosztami?

W ramach promocji nasze konto jest darmowe przez 24 miesiące.

Po upływie promocyjnego okresu Santander zacznie naliczać standardowe opłaty za Konto Firmowe Godne Polecenia. Ile one wynoszą obecnie?

Prowadzenie rachunku kosztuje 25 zł miesięcznie. Opłaty unika się po wykonaniu jednego przelewu do ZUS-u lub urzędu skarbowego na min. 200 zł.

Co miesiąc przedsiębiorca ma 15 gratisowych przelewów internetowych do wykorzystania (w ramach rachunku głównego). Za każdy następny płaci 1 zł (nie dotyczy to transferów podatkowych).

Ważne! Przelewy zatwierdza się albo kodem SMS, albo w aplikacji. To pierwsze rozwiązanie jest płatne – 20 gr od każdej wiadomości.

Za obsługę karty Mastercard Business Debit Santander pobiera 7 zł miesięcznie. Nie robi tego, o ile przedsiębiorca wykona plastikiem obrót na 400 zł w miesiącu.

Klient ma darmowy dostęp do bankomatów własnych (1665 szt.). Za każdą operację w innej maszynie bank nalicza prowizję 3,5 proc. (min. 5 zł). Darmowa jest za to usługa cash-back (wypłata sklepowa).

Operacje gotówkowe w oddziałach są obciążone prowizją 0,65 proc. (min. 10 zł). Z wpłatomatów własnych klienci korzystają bezpłatnie. Płacą jednak za każde zlecenie stałe (3 zł) i polecenie zapłaty (2 zł) na rachunki w innych bankach.

powrót do menu ↑

Czy warto ?

Konto Firmowe Godne Polecenia to dobry wybór dla drobnych przedsiębiorców szukających taniego i sprawdzonego rachunku firmowego z benefitami.

Promocje Santandera to ciekawa propozycja dla osób mających tam konto firmowe, które poprzez znany portal ogłoszeniowy Sprzedajemy.pl chciałyby dotrzeć do nowych klientów. W zamian za opłacanie abonamentu w serwisie (29-79 zł) otrzymują doładowanie konta użytkownika o wartości nawet 2000 zł. Przy czym koszty pojawiają się dopiero od czwartego miesiąca. Daje to zysk na poziomie od 446 do 797 zł, nie licząc efektów zwiększonej sprzedaży.

A jeśli przedsiębiorca nie korzysta jeszcze z usług Santandera, na otwarciu Konta Firmowego Godnego Polecenia może zyskać dodatkowe 1000 zł w formie zwrotu za płatności kartą (900 zł) i jednorazowej premii (100 zł).

Dodatkowo otrzymujemy darmowe konto przez 2 lata.  Zwolnienie z opłat obejmuje: prowadzenie rachunku, przelewy, wydanie i użytkowanie karty, wypłaty z bankomatów. To naprawdę dużo.

Później jednak należy pamiętać o kosztach. Na szczęście pod prostym warunkiem można je zniwelować do kilku złotych miesięcznie. Wystarczy, że co miesiąc będziemy na czas opłacać ZUS lub rozliczać się ze skarbówką. Przy częstym korzystaniu karty,  da się je całkowicie wyeliminować.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Kumulacja promocji

+ 3000 zł premii i zwolnienie z opłat na 2 lata
Promocja zakończona
9 Ocena Łączna
3000 zł w promocjach

Ocena
9
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0