Promocja zakończona

Konto Max Oszczędnościowe

Sprawdź
Promocja zakończona
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2023.06.01

Konto Max Oszczędnościowe to tylko jeden z kilku argumentów za tym, by zostać klientem Santandera. Bank oferuje również lokatę mobilną na 7% oraz sięgającą 580 zł premię za otwarcie i korzystanie z konta osobistego. 

Santander należy do największych banków na polskim rynku. Pod względem sumy bilansowej zajmuje trzecie miejsce, ustępując jedynie dwóm podmiotom kontrolowanym przez skarb państwa.

Organizacja kierowana przez Michała Gajewskiego jest członkiem systemu gwarancji depozytów. Oznacza to, że zdeponowane w Santanderze środki podlegają ochronie BFG do równowartości 100 tys. euro w złotych.

Oprocentowanie konta max oszczędnościowego

Osoby fizyczne mogą w banku Santander założyć Konto Max oszczędnościowe z promocyjną stawką 8% w skali roku. Bank nalicza ją dla nowych środków, ale nie większych niż 100 tys. zł. Naliczanie odsetek odbywa się co miesiąc.

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
Santander Bank Polska
Nazwa
Konto Max Oszczędnościowe
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
10 zł
Oprocentowanie promocyjne
Tak, dla nowych środków do 29 czerwca: 8% do 100 tys. zł
Oprocentowanie standardowe
1%

Szczegóły w  tabeli oprocentowania.

Założenie i prowadzenie Konta Max oszczędnościowego odbywa się bezpłatnie. Co miesiąc przysługuje nam jeden darmowy przelew wychodzący. Za każdy kolejny Santander nalicza 10 zł.

powrót do menu ↑

Nowe środki na koncie oszczędnościowym

Promocja „Nowe środki na koncie oszczędnościowym – edycja VIII” polega na podniesieniu stawki na rachunku oszczędnościowym Max Konto Oszczędnościowe ze standardowych 1% do 8%

w skali roku. Warunkiem naliczania bonusowych odsetek są nowe środki.

Czym są nowe środki w Santander? Chodzi o nadwyżkę na produktach depozytowych, które obejmują konta osobiste, oszczędnościowe i lokaty klienta, względem stanu z 3 marca 2023 r. Nowi klienci spełniają ten warunek automatycznie.

Promocyjna stawka jest naliczana do 29 czerwca 2023 r. Później obowiązuje oprocentowanie standardowe, czyli 1%. Jednak oferta dostępna jest do 9 czerwca 2023 r.

Szczegóły w regulaminie.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 480 zł premii i 300 zł zwrotu

Zakładając Konto Jakie Chcę (w ramach którego, możemy otworzyć Konto Max Oszczędnościowe) w Santander Banku, mamy szanse zgarnąć nawet 480 zł premii i 300 zł zwrotu za rachunki.

Na początek, zakładając konto poprzez stronę promocji zgarniemy łatwe 300 zł w gotówce i 100 w bonie do Biedronki. Kolejne 80 zł zyskamy w programie poleceń.  Wystarczy, że wpiszemy w  bankowości internetowej kod polecającego (można skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: R2E9T6) i dokonamy kilku transakcji bezgotówkowych. Osoby, które będą rachunki za media z konta otrzymają do 300 zł zwrotu w ciągu roku.

Szerzej o aktualnych promocjach piszemy tutaj:

Santander: do 880 zł premii
+ do 880 zł premii
Promocja zakończona
powrót do menu ↑

Jak założyć?

By otworzyć Konto Max oszczędnościowe, trzeba mieć ROR, np. Konto Jakie Chcę. Konto w Banku Santander nie dość, że może być bezpłatne, to jeszcze łatwo zarobić na jego otwarciu nawet 580 zł.

Przejdź na stronę promocji

Jeśli jesteśmy już klientami Santandera, Konto Max oszczędnościowe najszybciej założymy w systemie transakcyjnym Santander internet. Wystarczy się zalogować, a następnie:

  1. Otworzyć zakładkę Twoje produkty
  2. Kliknąć w Oszczędności i inwestycje
  3. Wybrać opcję Otwarcie Konta.
  4. Przystąpić do promocji: w tym celu należy kliknąć przycisk „Przystąp na stronie szczegółów Konta Max Oszczędnościowego
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocyjne Konto Max oszczędnościowe zapewnia przyzwoite odsetki – 8% w skali roku. Jest to aktualnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Plusem też jest w miarę wysoka kwota (100 tys. zł) objęta podwyższonym oprocentowaniem. Minusem to, że musimy zapewnić nowe środki (chyba że jesteśmy nowymi klientami).

A jako nowi klienci możemy na łatwych warunkach zyskać premię sięgającą 480 zł. To chyba najpoważniejszy argument za tym, by zostać klientem Santander Banku.

Konto Max Oszczędnościowe + Konto Jakie Chcę

Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
Konto Max Oszczędnościowe

Ocena
9.5
ZALETY
  • możliwość zyskania dodatkowych 480 zł za założenie konta osobistego i spełnienie warunków aktualnych promocji Santander Banku
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0