Promocja zakończona

Konto Multi Oszczędnościowe

Sprawdź
+ 6% i 650 zł premii
Promocja zakończona
Dodaj do porównywarki
Aktualizacja - 2024.05.01

Konto Multi Oszczędnościowe 6% w skali roku to tylko jeden z kilku argumentów za tym, by zostać klientem Santandera. Bank oferuje również lokatę wiosenną na 4% oraz sięgającą 650 zł premię za otwarcie i korzystanie z konta osobistego. 

Santander należy do największych banków na polskim rynku. Pod względem sumy bilansowej zajmuje trzecie miejsce, ustępując jedynie dwóm podmiotom kontrolowanym przez skarb państwa.

Organizacja kierowana przez Michała Gajewskiego jest członkiem systemu gwarancji depozytów. Oznacza to, że zdeponowane w Santanderze środki podlegają ochronie BFG do równowartości 100 tys. euro w złotych.

Oprocentowanie 6% – kiedy?

Osoby fizyczne mogą w banku Santander założyć Konto Multi oszczędnościowe z promocyjną stawką 6% w skali roku. Bank nalicza ją dla nowych środków, ale nie większych niż 100 tys. zł. Naliczanie odsetek odbywa się co miesiąc.

Oprocentowanie i opłaty

Nazwa banku
Santander Bank Polska
Nazwa
Konto Multi Oszczędnościowe
Prowadzenie konta
0 zł
Pierwszy przelew w miesiącu
0 zł
Kolejny przelew w miesiącu
10 zł
Oprocentowanie promocyjne
Tak, dla nowych środków do 29 czerwca 2024 r.: 6% do 100 tys. zł
Oprocentowanie standardowe
1%

Założenie i prowadzenie Konta Multi oszczędnościowego odbywa się bezpłatnie. Co miesiąc przysługuje nam jeden darmowy przelew wychodzący. Za każdy kolejny Santander nalicza 10 zł.

powrót do menu ↑

Nowe środki na Koncie Multi Oszczędnościowym

Promocja „Nowe środki na Koncie Multi Oszczędnościowym” polega na podniesieniu stawki na rachunku oszczędnościowym Multi Konto Oszczędnościowe ze standardowych 1% do 6%

w skali roku. Warunkiem naliczania bonusowych odsetek są nowe środki.

Czym są nowe środki w Santander? Chodzi o nadwyżkę na produktach depozytowych, które obejmują konta osobiste, oszczędnościowe i lokaty klienta, względem stanu z 20 marca 2024 r. Nowi klienci spełniają ten warunek automatycznie.

Promocyjna stawka jest naliczana do 29 czerwca 2024 r. Później obowiązuje oprocentowanie standardowe, czyli 1%.

Do oferty można przystąpić do 10 czerwca 2024 r.

powrót do menu ↑

Dodatkowe 650 zł premii i 300 zł zwrotu

Zakładając osobiste Konto Santander (w ramach którego, możemy otworzyć Konto Multi Oszczędnościowe) w Santander Banku, mamy szanse zgarnąć nawet 500 zł premii i 300 zł zwrotu za rachunki.

Na początek, zakładając konto poprzez stronę promocji zgarniemy na start łatwe 400 zł w gotówce. Kolejne 100 zł zyskamy w programie poleceń.  Wystarczy, że wpiszemy po założeniu konta w bankowości kod polecającego (można skorzystać z naszego sprawdzonego kodu: KUKAVJ) i dokonamy transakcji kartą za min. 300 zł. Osoby, które będą rachunki za media z konta otrzymają do 300 zł zwrotu w ciągu roku. Możemy także zdobyć 150 zł za założenie konta swojemu dziecku.

Szerzej o aktualnych promocjach piszemy tutaj:

Santander: do 950 zł premii
+ do 950 zł premii
Promocja zakończona
powrót do menu ↑

Jak założyć?

By otworzyć Konto Multi oszczędnościowe, trzeba mieć ROR, np. Konto Santander. Konto w Banku Santander nie dość, że może być bezpłatne, to jeszcze łatwo zarobić na jego otwarciu nawet 500 zł.

Przejdź na stronę promocji

Jeśli jesteśmy już klientami Santandera, Konto Multi oszczędnościowe najszybciej założymy w systemie transakcyjnym Santander internet. Wystarczy się zalogować, a następnie:

  1. Otworzyć zakładkę Twoje produkty
  2. Kliknąć w Oszczędności i inwestycje
  3. Wybrać opcję Otwarcie Konta.
  4. Przystąpić do promocji: w tym celu należy kliknąć przycisk „Przystąp na stronie szczegółów Konta Multi Oszczędnościowego
powrót do menu ↑

Opinia na koniec

Promocyjne Konto Multi oszczędnościowe zapewnia przyzwoite odsetki – 6% w skali roku. Jest to aktualnie jedna z lepszych ofert na rynku. Plusem też jest w miarę wysoka kwota (100 tys. zł) objęta podwyższonym oprocentowaniem. Minusem to, że musimy zapewnić nowe środki (chyba że jesteśmy nowymi klientami).

A jako nowi klienci możemy na łatwych warunkach zyskać premię sięgającą nawet 500 zł. To chyba najpoważniejszy argument za tym, by zostać klientem Santander Banku.

Konto Santander + Konto Multi Oszczędnościowe

+ 6% i 650 zł premii
Promocja zakończona
9.5 Ocena Łączna
Konto Multi Oszczędnościowe

Ocena
9.5
ZALETY
  • możliwość zyskania dodatkowych 500 zł za założenie konta osobistego i spełnienie warunków aktualnych promocji Santander Banku
Dodaj swoją opinie
Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

Twoja całkowita ocena

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0