Konto Wydajesz & Zarabiasz

Dodaj do porównywarki

BZ WBK oferuje klientom indywidualnym konto, na którym można zarobić, jeśli tylko aktywnie korzystamy z karty płatniczej. Bank zwraca 1 proc. sumy wydatków, poniesionych przy użyciu karty płatniczej (transakcji bezgotówkowych).

Uwaga:Konto zostało wycofane z oferty
Konto zostanie wycofane z oferty banku do końca roku. Znacznie tańszym i bardziej atrakcyjnym kontem jest nowe Konto Jakie Chcę, które oprócz niższych opłat oferuje możliwość uzyskania zwrotu do 300 zł rocznie za płatności za rachunki – gaz, prąd, internet/TV/Telefon.

Dla klientów, którzy co miesiąc zasilają konto kwotą przynajmniej 1000 złotych, bank oferuje darmowe prowadzenie rachunku (jeśli ten warunek nie jest spełniony, opłata za konto w wariancie podstawowym wynosi 7 złotych miesięcznie).

Co warto wiedzieć o koncie Wydajesz&Zarabiasz?

Przelewy dokonywane z konta przez Internet są bezpłatne wyłącznie w ramach banku. Za każdy przelew zewnętrzny klient płaci 0,50 zł, zaś przelew wykonany w placówce banku kosztuje 5 złotych. Również 0,50 zł zapłacimy za zlecenia stałe i polecenia przelewu wykonywane za pośrednictwem Internetu.

Opłata za kartę Visa Wydajesz&Zarabiasz (to właśnie tą kartą musimy płacić, jeśli liczymy na zwrot 1 proc. wydatków) wynosi 3 złote miesięcznie. Tyle samo zapłacimy za kartę MasterCard PAYBACK Multi (używając tej karty zbieramy punkty w programie lojalnościowym PAYBACK). Obydwie karty umożliwiają dokonywanie płatności w Internecie.

Gotówkę można wypłacać bez prowizji we wszystkich bankomatach w kraju, a również w punktach oznaczonych znakiem „cashback”. Wypłata gotówki za granicą to koszt 5 złotych od operacji.

BZ WBK oferuje nowym klientom limit kredytowy w koncie w wysokości miesięcznych wpływów na konto. Po sześciu miesiącach limit może być podwyższony do sześciokrotności dochodów.

5 opinii
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Ted 25 Październik 2018 23:28

  Za wyplate 1000 pln z bankomatu Euronet zaplacilem 40 pln. Wczesniej probawalem znalezc info jaki bedzis koszt, wydawalo mi sie ze 5 zlotych a tu taka niespodzianka. Zrezygnowalem wlasnie z konta

 2. Odpowiedz
  widz 21 Kwiecień 2017 16:28

  Po ponad 10 latach prowadzenia konta, rezygnuję.
  Jak tak można?
  Proponuję wszystkim, którzy mają konto “Wydajesz i zarabiasz”, aby sprawdzili prawidłowe naliczenie opłaty za tzw. płatne SMS-y za przelewy (Elixir i Przelew24).
  U mnie już zdarzyło się, że naliczono podwójnie za tę “usługę” i to nie raz.
  Dla mnie to nie do zaakceptowania.

 3. Odpowiedz
  bogus 21 Maj 2016 18:23

  To po prostu skandal !!! Kiedy w 2011 r. zdecydowałem się na założenie konta w tym banku, brałem pod uwagę min. możliwość darmowego korzystania ze wszystkich bankomatów na terenie kraju. Niestety musiało stać się to nieopłacalne dla zarządu banku bo wprowadzono sobie (a raczej nam)opłatę w wysokości 5 zł za to, że wybieram swoje pieniądze w innym niż ich bankomacie. REZYGNUJĘ bo hasła w stylu 1% zwrotu za płatności kartą to kpina przy wysokości opłat prowizyjnych za kartę, korzystanie z bankomatów i nie wiadomo co jeszcze. Z propozycjami kredytów dzwonią jak ze sr…….ą ale o zmianie opłat prowizyjnych dowiedziałem się przy okazji śledzenia wyciągu, boć to przecież byłby koszt gdyby zadzwonili z informacją. Oczywiści w skrzynce elektronicznej konta była informacja o zmianie prowizji jednak w tejże skrzynce są także miliony śmieci wysyłanych nie wiadomo po co, więc pewnie większość klientów przeczytało ważną informację o zmianach dopiero przy okazji potrącenia przez bank prowizji. Szkoda czasu na ten bank Chuck Noris odszedł ja też odchodzę ;-).

 4. Odpowiedz
  piotrki 20 Kwiecień 2014 18:49

  Mam konto Wydajesz i zarabiasz w WBK. Warunki bardzo niekorzystne. Po zawarciu umowy niemal zerowe koszty, a w międzyczasie zmiana na minus: KAŻDY bankomat / w tym wbk/ 5zł, przelewy 0,50zł, sms z kodem 0,20zł. Porażka. Najbardziej irytujący jest fakt, że W TRAKCIE TRWANIA umowy bank zmienia warunki na niekorzyść klienta. Nie polecam

 5. Odpowiedz
  kamil 21 Styczeń 2014 16:21

  Rezygnuję z tego konta, bo od tego (2014) roku to konto powinno się nazywać “ubierasz się i zarabiasz” ponieważ tylko z płatności kartą za zakup odzieży i obuwia od tego roku liczą 1% a pozostałe nie. Ponadto od lutego 2014 roku podejmowanie gotówki z obcych bankomatów kosztuje 5zł.
  Na innych warunkach zakładałem u nich konto. Więc idę szukać szczęścia do innych.
  Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
 • Porównywarka lokat (0)
 • Porównywarka kont osobistych (0)
 • (0)
Porównaj Teraz
0