Konta zarabiające ze zwrotem opłat

Najnowsze porównanie kont zarabiających z premią, które będą na siebie zarabiać oraz pozwolą nam na większy pakiet oszczędnościowy, aniżeli standardowe lokaty czy konta oszczędnościowe.

Inwestycje dla polegają na pomnażaniu majątku. Obarczone są wyższym ryzykiem oraz wyższą możliwą do uzyskania stopą zwrotu. Oszczędności są nudne, inwestycje dają pewien dreszczyk emocji. Zostawmy więc to co nudne i zobaczmy jak możemy zarobić na banku tak, aby podpiąć to pod inwestycje. Jak zwykła mawiać Joanna Krupa, trzeba mieć fun, czemu by nie mieć fun z zarabiania na banku.

Na czym rzecz polega w przypadku kont zarabiających z premią?

Polega na sprytnym wykorzystaniu produktów bankowych dla własnych korzyści. Korzyści w postaci wyższych zysków, aniżeli standardowe oferty zarobkowe banku. Trzeba tylko poświęcić trochę czasu na przejrzenie ofert produktów bankowych pod kątem naszych predyspozycji, czy zwyczajów płatniczych. Część banków oferuje swoim klientom dodatkowe bonusy za aktywność kartami płatniczymi. Inne banki oferują wyższe oprocentowanie rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych za uczynienie z konta podstawowego źródła miesięcznych wpływów i wydatków z tytułu np. wynagrodzenia. Inne bonusy to programy partnerskie, programy lojalnościowe, punkty wymieniane na rzeczowe nagrody etc.

Zacznijmy jednak od wyboru najlepszego konta, które będzie na siebie zarabiać plus pozwoli nam na większy pakiet oszczędnościowy, aniżeli standardowe lokaty czy konta oszczędnościowe:

Nazwa banku

Nazwa produktu

Oprocentowanie rachunku

Bonusy

BGŻ Bank

Konto z Podwyżką

0,00 %

Podwyżka w wysokości 1% kwoty wpływu na konto – nie więcej niż 50 zł miesięcznie. W skali roku może dać nam to do 600 zł dodatkowego zarobku.

PNB Paribas Bank

Konto Witalne

5,80 %

Oprocentowanie 5,80 % plus darmowa pożyczka do kwoty 7500 zł na 24 miesiące

Bank Millenium

Dobre Konto

0,00 %

Bank zwraca 3 % wydatków, które zostały zapłacone kartą wydaną do Dobrego Konta, można zaoszczędzić do 50 zł miesięcznie.

Meritum Bank

Konto Zarabiające

8,50 % oprocentowanie dla lokaty powitalnej na 3 miesiące jako produkt dodatkowy dla konta

Zwrot do 4 % wydatków na paliwo, przy minimalnych miesięcznych wpływach 1500 zł

Alior Bank

Konto Zakupowe

4,00 % dla lokaty nocnej jako dodatkowy produkt do konta

Zwrot 1 % wydatków za dokonanie płatności bezgotówkowej lub internetowej przy pomocy karty wydanej do Konta Zakupowego

Bank Zachodni WBK

Konto Wydajesz & Zarabiasz

0,00 %

Zwrot 1% od każdej płatności dokonanej kartą Visa Wydajesz & Zarabiasz albo możliwość zbierania punktów PAYBACK za płatności kartą MasterCard PAYBACK Multi.

Konto Wydajesz & Zarabiasz Plus wraz z kredytem gotówkowym upoważnia do bonusu; prowizji kredytowej obniżonej co najmniej o 40%.

Źródło: opracowanie własne na podstawie stron www wyżej wymienionych banków

Dodaj opinie jako pierwszy!

   Dodaj swoją opinie

    

   Porównaj wybrane konta
   • Porównywarka lokat (0)
   • Porównywarka kont osobistych (0)
   • (0)
   Porównaj Teraz
   0