mBank wprowadza cztery konta firmowe do oferty

Od 07.01.2014 r. oferta mBanku dla klientów firmowych poszerza się aż o cztery nowe konta firmowe tj. mBiznes konta: Start, Standard, Komfort i Premium. Do kogo są skierowane? Jakie są ich główne korzyści i zalety?

Właściciele firm coraz częściej decydują się na skorzystanie z oferty, jaką prezentuje im mBank. Znaczna jej część została poświęcona każdego rodzaju przedsiębiorstwom – zarówno nowym, dopiero co rozwijającym się, jak cieszącym się stabilną pozycją na rynku. Wśród prezentowanych przez bank propozycji każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Osoby, które dopiero rozpoczynają swój biznes
, mogą skorzystać z wszystkich możliwości, jakie oferuje im mBiznes konto Start
. Założenie rachunku jest całkowicie bezpłatne, jeżeli tylko firma działa krócej niż rok. Do tego dochodzi bezpłatne prowadzenie rachunku, bezpłatne wykonywanie pierwszych pięciu przelewów każdego miesiąca, bezpłatne opłacanie składek ZUS oraz wiele innych całkiem atrakcyjnie prezentujących się możliwości, których brakuje w ofercie przedstawianych przez inne banki. Z oferty mogą skorzystać wszelkiego rodzaju firmy, w tym między innymi firmy jednoosobowe, spółki cywilne, jawne, partnerskie czy z o.o. oraz stowarzyszenia rejestrowe czy wspólnoty mieszkaniowe. Samo założenie konta nie jest za bardzo skomplikowane. Wystarczy złożyć stosowny wniosek i przedstawić ważne dokumenty, aby już po kilku dniach cieszyć się aktywnym kontem bankowym, które zagwarantuje firmie wiele możliwości oszczędzania pieniędzy.

Aktywne przedsiębiorstwa
, które korzystają z uproszczonej księgowości, mogą skorzystać z konta Standard. Skierowane jest ono do młodych firm, których historia istnienia na rynku nie jest dłuższa niż rok i które regularnie opłacają składki ZUS z rachunku firmowego. W ich przypadku opłaty związane z prowadzeniem i utrzymywaniem konta bankowego przedstawiają się praktycznie tak samo, jak opłaty konta Start – zarówno pierwsze przelewy, jak i prowadzenie rachunku czy wypłaty pieniędzy we własnych bankomatach są bezpłatne, co może spotkać się ze sporym zainteresowaniem przedsiębiorców, którym zależy przede wszystkim na oszczędzeniu przynajmniej kilku złotych każdego miesiąca.

Konto mBiznes Komfort
przeznaczone jest przede wszystkim dla firm prowadzących dość aktywną działalność, potrzebujących możliwości obszernego korzystania z wielu funkcji bankowych. Tego rodzaju ofertę wyróżnia przede wszystkim pakiet darmowych przelewów, których, zamiast pięciu, jest aż dwadzieścia. Co więcej, zainteresowana osoba może bez najmniejszych problemów skorzystać z oferty kredytowej banku, który przedstawi jej ofertę dotyczącą pożyczki o wartości nawet do dziesięciu tysięcy złotych. Różnicę zauważa się również w opłatach za prowadzenie rachunku – miesięcznie klient zobowiązany jest do pokrywania kosztów w wysokości 25 złotych. W porównaniu z dwoma ofertami opisywanymi powyżej, ta pod względem finansowym charakteryzuje się niezbyt atrakcyjnie, jednak należy zwrócić uwagę na możliwości, jakie ona oferuje – jest ich naprawdę całkiem sporo.

Ostatnia propozycja, mBiznes konto Premium
, została stworzona przez mBank przede wszystkim z myślą o rozwiniętych i stabilnych przedsiębiorstwach, poszukujących kompleksowych usług przy możliwie jak najlepszych możliwościach zaoszczędzenia kilku groszy każdego miesiąca. W tym przypadku zainteresowane osoby otrzymują aż 50 całkowicie darmowych przelewów oraz możliwość nawiązywania kontaktu z profesjonalnym ekspertem, który zawsze dołoży wszelkich starań, aby zasugerować możliwie jak najlepsze rozwiązanie, jeżeli chodzi o zarządzanie firmowymi finansami. Prowadzenie rachunku kosztuje miesięcznie 50 złotych, jednak daje możliwość korzystania z kompleksowych usług.

Dodaj opinie jako pierwszy!

Dodaj swoją opinie

 

Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
Porównaj Teraz
0