Bliskie Konto Pocztowe

Dodaj do porównywarki

Czy Bliskie Konto Pocztowe jest rzeczywiście w 100% darmowe? Czy jednak istnieją ukryte opłaty i haczyki. Zobacz naszą analizę i opinie użytkowników.

Bank Pocztowy przygotował dla klientów konto internetowe, niemal darmowe. Niemal, bo trzeba płacić za konto (jeśli nie uda nam się wyrobić min. limitu transakcji kartą), i niezwykle trudno jest uniknąć opłat za wypłacanie gotówki z bankomatów.

Ale jeśli ktoś chce mieć naprawdę konto darmowe w Banku Pocztowym, może się postarać: gotówkę można bez prowizji wypłacać w licznych placówkach Poczty Polskiej (minus to kolejki!).

Bank Pocztowy cieszy się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na bardzo łatwy dostęp do szeregu placówek. Bliskie Konto Pocztowe może być opłacalny dla tych, którzy lubią czytelne oferty oraz chcą załatwiać wszystkie codzienne sprawy w jednym miejscu.

Bliskie Konto Pocztowe – podstawowe opłaty i prowizje

Jakie korzyści przygotował Bank Pocztowy dla swoich klientów?

•    brak wymogu minimalnych dochodów;
•    darmowy dostęp do kona przez internet, telefon oraz w oddziałach;
•    bezpłatne prowadzenie i otwarcie rachunku.

Jak wygląda tabela opłat i prowizji jeśli chodzi o Bliskie Konto Pocztowe?

Tabela opłat i prowizji

Nazwa banku
Bank Pocztowy
Nazwa
Bliskie Konto Pocztowe
Przeznaczenie konta
Konto osobiste dla osób od 18 roku życia
Prowadzenie konta
0 zł lub 10 zł lub 5 zł
Przelew przez internet
0 zł
Przelew w oddziale
2,5 zł
Wydanie karty
0 zł
Użytkowanie karty
0 zł
Zwolnienie z opłaty za kartę
karta bezwarunkowo darmowa
Darmowe bankomaty
PKO BP, BZ WBK
Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce
5 zł
Wypłaty z bankomatów za granicą
1% min. 5 zł
Wpłata gotówki w oddziale / wpłatomacie
0 zł
Konto oszczędnościowe
oprocentowanie do 1,25%
Konto walutowe
brak

Co jest darmowe dla użytkowników Bliskiego Konta Pocztowego, a za co przyjdzie nam płacić?

Prowadzenie konta jest bezpłatne pod warunkiem dokonania płatności kartą na łączną kwotę  minimum 300 zł w miesiącu.
Jeśli łączna kwota transakcji wyniesie mniej niż 300 zł w danym miesiącu, wówczas opłata za prowadzenie konta wyniesie aż 10 zł (dla Seniorów 65+ opłata za prowadzenie konta wyniesie 5 zł).

Bezpłatne są krajowe przelewy internetowe. 0 złotych kosztują również przelewy wykonywane przez automatyczny serwis telefoniczny. Ale już przelewy realizowane przy pomocy konsultanta infolinii są płatne. Tyle samo kosztują przelewy zlecane w placówce banku czy na poczcie. Za pośrednictwem Internetu można też bezpłatnie definiować i zmieniać zlecenia stałe.

Niestety, minusem są płatne zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty (2,5 zł). Przelewy krajowe dokonywane w placówce wiążą się z opłatą w wysokości 2,5 zł. Telefoniczny przelew krajowy to koszt 1,5 zł.

Czy karta do konta ZawszeDarmowego jest darmowa?

Karta płatnicza wydawana jest bezpłatnie. Można za jej pośrednictwem dokonywać płatności zbliżeniowych. Wiąże się z nią również usługa Cash Back – pozwalająca na wypłacenie gotówki w kasie sklepu lub w restauracji. Karta jest bezwarunkowo darmowa. Karta MasterCard pozwala na dokonywanie płatności przez internet.

Jak otworzyć konto w Banku Pocztowym

Do założenia rachunku wystarczy dowód osobisty. Konto dostępne jest dla wszystkich obywateli polskich (klienci zagraniczni muszą okazać paszport). Żeby aktywować rachunek wystarczy złożyć wniosek przez internet, zadzwonić na infolinię lub udać się do placówki. Co ciekawe, wniosek o otwarcie konta może przynieść także listonosz.

Opinie końcowe –  zalety i wady


ZALETY:

 • 0 zł za  użytkowanie karty;
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty na Poczcie i w placówkach Banku;

WADY:

 • 10 zł za prowadzenie konta – chyba, że klient będzie dokonywał za jej pośrednictwem codziennych zakupów lub w przeciągu miesiąca dokona transakcji na min. 300 zł;


Jak widać, Bliskie Konto Pocztowe całkowicie bezpłatne nie jest. Miesięczny koszt użytkowania równy 10 zł to dużo, także limit uprawniający do zwolnienia z tej opłaty nie należy do najniższych.

Bardzo irytuje brak aplikacji mobilnej, co dzisiaj jest standardem jeśli chodzi o bankowość.

Opinie i recenzje użytkowników

Bardzo mocno prosimy użytkowników Bliskiego Konta Pocztowego o opinie i recenzje. Polecacie to konto? Jakie jeszcze zalety/wady Wy zauważaliście podczas jego użytkowania? Komu warto założyć właśnie to Konto w Banku Pocztowym?

 

 

4.5 Ocena Łączna
18 opinie
Bliskie Konto Pocztowe

5Ocena Redakcji
Wysokość opłat
6
Bankowość internetowa i mobilna
3
Dodatkowe korzyści
6
4.3Ocena Użytkowników
Wysokość opłat
4.2
Bankowość internetowa i mobilna
4.2
Dodatkowe korzyści
4.5
Dodaj swoją opinie  |  Zobacz opinie i komentarze
24 opinie
Zobacz wszystkie Najbardziej pomocne Najwyższe oceny Najniższe oceny Dodaj swoją opinie
 1. Odpowiedz
  Wodnik53 16 Październik 2020 21:36

  Juz tydzien probuje aktywowac konto i nie udaje sie. Przy pierwszym logowaniu do konta nalezy wpusac nik i czekac na tymczasowe haslo ktore nie przychodzi. Na infolinie juz dzwonie tydzien i tylko slysze prosze czekac. Ju zaluje ze otworzylem konto w tym banku same problemy

 2. Odpowiedz
  KS 6 Sierpień 2020 18:02
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Żenada. Otworzyłem konto, nie mogę się zalogować. MASAKRA.

  + ZALETY: Brak
  - WADY: Logowanie
  Pomocne(2) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 3. Odpowiedz
  nowa 22 Styczeń 2020 19:26

  Bank na każdym kroku ma być “przyjazny” kredyt co do wielkość odsetek duży, opłaty za konto i do tego jak ktoś ma problemy z długami nie mają zielonego pojęcia, że istnieje kwota wolna od potrąceń. Zajęli całą emeryturę umierającej osobie oczywiście niczyja to wina…. bo nie mieli wystarczająco dużo informacji, żeby odblokować wiedza i zastosowanie praw w tym banku na bardzo niskim poziomie nie polecam

 4. Odpowiedz
  Husky556 11 Grudzień 2019 11:53
  0.3
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  0

  Dramat. Konto miało być za zero. Okazało się że co miesiąc naliczają opłaty. Za każdy przelew i wypłatę gotówki pobierają sobię prowizję. Złożyłem wniosek o likwidację konta 2 miesiące temu. Do tej pory konto jest i nadal naliczane są prowizję za utrzymanie. Nie można dodzwonić się na infolinię żeby uzyskać jakiejkolwiek informację. -100/10

  + ZALETY: Brak
  - WADY: Brak obsługi klienta. Wybiera się ofertę za 0 zł a i tak naliczają sobię prowizję ą
  Pomocne(6) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 5. Odpowiedz
  Adam111 29 Listopad 2019 18:39
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Nie widzę żadnych korzyści trzymania w tym banku pieniędzy, po 7 latach męczenia się z tym rachunkiem i ciągłych zmianach w regulaminie zrezygnowałem.

  + ZALETY: brak
  - WADY: -ciągłe podnoszenie opłat -uboga bankowość mobilna -ciągłe awarie i niekompetentna obsługa na poczcie
  Pomocne(13) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 6. Odpowiedz
  robert 4 Sierpień 2019 16:26
  0.8
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  0
  Dodatkowe korzyści
  0

  Badziewie. Nie można płacić kartą w internecie.

  Pomocne(13) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 7. Odpowiedz
  Malgorzata Stanios 1 Maj 2019 16:29
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Ostrzegam przed tym Bankiem ,chciałam założyć sobie lokatę,ale Pani mnie namówiła na inwestycje IPOPENA czy coś w tym rodzaju, mówiła że to korzystniejsze niż lokata,przesdstawiła inwestycje chyba jedynej klientki ,która notabene zyskała (ale myśle że to ktoś podstawiony).Oczywiście założyląm Pani poinformowała że na początku jest jakaś opłata 20% , ale że te inwestycje szybko nadrobią i jeszcze z nadwyższką. Oczywiście nie spodziewałam się niewiadomo jakich zysków,oczywiscie po roku czasu inwestycje nie odpracowały i nie nadpracowały także jestem 20% stratna ,ale trudno .Pieniądze oczywiście wycofałam .Niestety za chciwość i głupotę się płaci,ale ostrzegam innych żeby nie podejmowali takich kroków.

  + ZALETY: nie ma
  - WADY: wszystko
  Pomocne(10) Niepomocne(2)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 8. Odpowiedz
  Rak 16 Grudzień 2018 21:23

  Szczerze nie polecam. Najgorsze konto w Polsce . Użytkując go ok 3 miesięcy czułem się jak za komuny. Po za tym kłopoty z wypłaceniem gotówki w większych sumami. Trzeba zamawiać dzien wcześniej, bo tysiąca na poczcie niema.

 9. Odpowiedz
  Andrzej N. 20 Wrzesień 2018 00:10
  3.3
  Wysokość opłat
  80
  Bankowość internetowa i mobilna
  40
  Dodatkowe korzyści
  80

  Proste, intuicyjne konto, bez ukrytych opłat. Ogromna sieć placówek – każda Poczta. Comiesięczny zwrot do 50 zł. miesięcznie – niższe opłaty za zamówione za pośrednictwem Poczty Polskiej paczki.

  + ZALETY: Polski kapitał, w pełni darmowa karta do konta, ogromna ogólnopolska sieć placówek (każdy Urząd Pocztowy oraz placówki własne Banku Pocztowego), do 50 zł. miesięcznie zwrot za zakupy w Urzędach Pocztowych
  - WADY: brak aplikacji mobilnej, choć od przyszłego roku ma się to zmienić
  Pomocne(10) Niepomocne(6)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 10. Odpowiedz
  Kasia 2 Wrzesień 2018 09:35

  Całkiem przyzwoite, dobre konto osobiste. Jeżeli dokonamy płatności kartą na 300 zł. miesięcznie, to wszystko gra. Jeżeli ktoś ma Envelokonto osobiste, którego tutaj Państwo nie opisujecie, to nawet takich warunków spełniać nie musi. Envelobank to nowa, cyfrowa submarka Banku Pocztowego, skierowana głównie do osób młodych, które korzystają przede wszystkim z bankowości internetowej, w tym aplikacji mobilnej, którą Envelobank posiada, a z której dotychczasowi Klienci Banku Pocztowego od 2019 roku korzystać będą mogli. Wg. mnie to bardzo mocno podniesienie ocenę funkcjonalności banku. Bank pocztowy posiada w swej ofercie w tej chwili i do końca roku najlepszy kredyt gotówkowy – 8.99% oprocentowanie i zupełnie zero procent prowizji do końca roku! 9.36% RRSO. Pocztowy zdecydowanie w tej chwili góruje nad wszystkimi w kwestii kredytów. Do 200 tyś. zł. i na aż 120 miesięcy.

 11. Odpowiedz
  Marcin 2 Wrzesień 2018 01:01
  3.3
  Wysokość opłat
  70
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  80

  Dobry, stabilny, bezpieczny i godny zaufania Polski bank, z nieco ubogo bankowości internetową. Co niedługo może się zmienić, gdyż w ubiegłym roku powstał Envelobanku, posiadający również aplikację mobilną. Jeżeli wierzyćprzedstawicielom Pocztowego, to od przyszłego roku mają być to naczynia połączone, a więc Pocztowy zyska aplikację i wejdzie pełną gębą w 21 wiek. Pocztowy ma aktualnie jedną z najlepszych, dostępnych ofert kredytowych na rynku. Polecam, korzystam.

  + ZALETY: W 100% Polski bank. Osobiście nie mam problemu z dokonaniem płatności na min. 300 zł. w msc. Korzystam również z abonamentu 5 zł. na darmowe bankomaty. Chwilę sobie Bank Pocztowy głównie za bardzo dobrą ofertę kredytową. Oprocentowanie 8.99% i zero prowizji, to najlepsza oferta dostępna na rynku. Szeroki dostęp do placówek pocztowych na terenie całego kraju z pewnością jest sporym atutem, jak i fakt że dla starszych osób gotówkę do domu może przynieść listonosz. Tutaj Poczta jest poza konkurencją. Ponad to w Urzędzie pocztowym petenta może załatwić kilka innych spraw, których w zwyczajnym banku nie załatwi-to kolejna przewaga.
  - WADY: Brak aplikacji mobilnej, choć wyczytałem na internecie, że od 2019 roku Klienci Banku Pocztowego już bez przenoszenia rachunku, jak to ma miejsce dotychczas, będą mogli korzystać z Envelobanku. Oby tak było, będzie to ruch na który czeka wielu Klientów.
  Pomocne(5) Niepomocne(7)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 12. Odpowiedz
  Joanna P 9 Maj 2018 13:02
  0.5
  Wysokość opłat
  10
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  10

  Popełniają błędy po czym nie potrafią się do tego przyznać obarczając winą klienta. Konsultanci zbywają klientów posiłkując się wyuczonym zdaniem “nie jesteśmy uprawnieni do udzielania danych dotyczących Pani sprawy” – serio??? Jak proszę o połączenie z osobą uprawnioną do powyższego słyszę “proszę o kontakt drogą listowną bądź e-mail”. Już raz czekałam 30 dni. Dziś musze czekać kolejny miesiąc!! Brak jakiejkolwiek znajomości polityki jakości i obsługi klienta, zero szacunku i działania mijające się z celem.

  + ZALETY: Brak
  Pomocne(13) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 13. Odpowiedz
  Arek 14 Luty 2018 10:45
  5
  Wysokość opłat
  100
  Bankowość internetowa i mobilna
  100
  Dodatkowe korzyści
  100

  Posiadam rachunek w tym banku i powiem szczeże jestem bardzo zadowolony z tego banku , nie zmienił bym na inny. Konto proste i łatwe w obsłudze , za darmo wypłaty i wpłaty na poczcie dla mnie super , w kolejce stoje pare minut a nie godzine jak kto iiny to pisze. Nawet jak jest dużo ludzi wole postać godzine i wypłaćic kase niż wypłacać z bankomatu ajkiegoś i płącić 10 zł czy ile mi to nie przeszkadza dlatego że poczte mam 2 minuty drogi od domu. A najlepsze jest to że są darmowe przelewy i płace tylko 5 zł mieśięcznie za konto super. Powiem szczeże odradzam bank Alior Bank to jest najgorszy i najdroższy bank miałem w nim konto i zamknołem konto po miesiącu opłaty tragedia 8 zł za wpłaty i 8 zł wypłaty plus 6 zł za konto tragedia powinni wogule zamknąc ten bank masakra jakaś pozdrawiam

  + ZALETY: Darmowe przelewy Darmowe wpłaty i wypłaty na poczcie Konto proste i łatwe w obsłudze Doładowanie telefonu szybko i prosto 5 zł miesięczna opłata
  - WADY: Brak
  Pomocne(6) Niepomocne(11)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 14. Odpowiedz
  Pawel 10 Styczeń 2018 22:18

  Odradzam wszystkim ten Bank. Posiadalem kredyt ktory splacilem w calosci okazalo sie ze brakowalo 140 zl do jego zamkniecia. Bank nie poinformowal mnie o tym az urosly odsetki do 1100 zl. Na szczescie jest w Polsce instytucja Rzecznika Finansowego ktora wyprostowala ta instytucje a pracownicy tego banku maja zerowa wiedze na temat powszechnie obowiazujacych przepisow. Obecnie nadal przepycham sie z tym Bankiem i niedlugo ufowodnie im jak bardzo sa nikompetentni. Bank niewykwalifikowanych ludzi zero profesjonalizmu. Tragedia zaden produkt nie jest konkurencyjny. Odradzam

 15. Odpowiedz
  lilly 5 Maj 2017 10:48
  2.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  50
  Dodatkowe korzyści
  50

  Jak długo się czeka na założenie konta w banku pocztowym i od kiedy ono będzie dostępne po złożeniu wniosku

  Pomocne(15) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 16. Odpowiedz
  kasia 21 Kwiecień 2017 15:51

  Dien dobry.
  Posiadam “KONTO OSZCZEDNOSCIOWE” . W placowce banku pocztowego udzielono mi informacji gdyz do tego konta nie ma kart. Zas z zapisku powyzej o podstawowych cechach konta wynika iz mozna posiadac karte platnicza.? CZY TAK?
  Prosze o informacje o oplatach z tej karty, gdzie i jak mozna zglosic chec posiadania karty do tego konta, skoro w placowkach nie udzielaja takiej mozliwosci.
  Dziekuje
  kasia

 17. Odpowiedz
  MarcinzKrakowa 19 Kwiecień 2017 23:31
  3.15
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  60

  Konto jest ok. Zakupy za 300 zł i wszystko za darmo. Uciekłem z Podkarpackiego Banku Spółdzielczego. Tam był dramat z obsługą i kosztami do 21 zł!

  Tutaj jeśli nie zrobię limitu zakupów w miesiącu naliczają jedynie 5 zł.

  Reasumując:

  Mam dwa konta u nich i synowi też założę.

  + ZALETY: Prawie za darmo. Te 5 zł czasem (ja nie miałem jeszcze jest ok) Nawigacja, autoryzacja. Każdy to ogarnie Darmowe bankomaty Cash4You są wszędzie, ale Bank Pocztowy ma tak kiepską mapę na swojej stronie, że trzeba samemu szukać. Zazwyczaj oznakowane są jako ING, bo tamten bank też obsługują.
  - WADY: Jak jest awaria to potrafi trwać dwa tygodnie. Ostatnio były dwie. Usunęli bankomaty santander oraz PKO bez prowizji. Darmowa wypłata na dowód na poczcie. I stoisz godzinę w kolejce ;) Kiepski PR. Jak mają awarie, to piszą że jej nie ma. W czasie awarii strona działa i blokuje się dostęp do konta po 3 wpisach pinu, bo system nie wie że jest awaria.
  Pomocne(13) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 18. Odpowiedz
  anonim 3 Marzec 2017 15:28
  3.5
  Wysokość opłat
  50
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  80

  Założyłem konto prywatne i firmowe. Póki co jestem zadowolony. Miesięcznie stałe opłaty 5-19zł w zależności czy się spełni warunki. Poza tym wszystko inne darmowe. Przelewy szybko dochodzą i wychodzą. System dobrze działa. Nie jest to może szczyt marzeń jeśli chodzi o Bank, ale jeśli chce się być pewnym miesięcznych kosztów, bez udziwnień jak w innych bankach (tj. płatności za SMS, wpłaty, wypłaty, bankomaty, itp.) to ten bank na początek jest OK.

  Pomocne(1) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 19. Odpowiedz
  pakos 16 Luty 2017 10:40
  3.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  Konto posiadam od prawie roku i mogę polecić – proste i darmowe.

  Z minusów brakuje np. potwierdzenia transakcji sms (po przyjściu przelewu) czy np samodzielnej zmiany limitu transakcji oraz za brak możliwości zmiany nazwy skrótów przelewów zdefiniowanych . Minus za brak możliwości szybkiego płacenia w Payu i visa nie bardzo działa w płatnościach internetowych.

  Plus za proste konto internetowe, za brak opłat za przelewy, prowadzenie i kartę płatniczą.

  Pomocne(2) Niepomocne(1)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 20. Odpowiedz
  kolia 1 Luty 2017 08:43
  3.3
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  70

  A ja mam od roku w Banku Pocztowym. Bankowość elektroniczna za darmo. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa internetowa prosta i logiczna,a w moim wieku to ważne, bo bałam się, że będzie to trudno obsłużyć. Polecam. Zakładałam w Łodzi 15 minut i miałam dostęp do wszystkiego.Wcześniej miałam w PKO, gdzie płaciłam ok. 17 zł za konto! A teraz też mam bankomaty PKO tylko już za konto nie płacę.

  Pomocne(3) Niepomocne(4)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 21. Odpowiedz
  martha 21 Styczeń 2017 20:42
  1
  Wysokość opłat
  20
  Bankowość internetowa i mobilna
  30
  Dodatkowe korzyści
  10

  Kazda operacja to kwota 5 zł, prowadzenie konta internetowego płatne, ciagłe czekanie na pieniądze przelane kilka dni wcześniej.
  Właśnie wczoraj zmieniłam bank. Nareszcie!!!
  Pocztowego NIE POLECAM!

  Pomocne(11) Niepomocne(5)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 22. Odpowiedz
  oko 19 Styczeń 2017 21:46
  1.3
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  10
  Dodatkowe korzyści
  40

  Bankowość internetowa jest po prostu żałosna, częste awarie, przelewy, które się nie wykonują, opóźniona często o kilka dni historia korzystania z karty płatniczej.

  - WADY: słaba bankowość internetowa awarie
  Pomocne(7) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 23. Odpowiedz
  ala 3 Styczeń 2017 06:41
  3.65
  Wysokość opłat
  60
  Bankowość internetowa i mobilna
  70
  Dodatkowe korzyści
  90

  Samodzielnym, internetowym polecam Bank Pocztowy. Bez prowizji za prowadzenie konta, zero za przelewy przez internet, podgląd wszystkich umów (ROR, konta oszczędnościowe, lokaty, kredyty, inwestycje, ubezpieczenia)i operacji. Za kartę jest 4 zł miesięcznie i w tym tylko dwie wypłaty w dowolnym bankomacie, ale udaje się uniknąć kolejnych prowizji wypłacając gotówkę przy okazji zakupów – cash back. No i zawsze można wypłacić za darmo na poczcie w specjalnie wydzielonym okienku. W wersji dla wygodnych – listonosz przyniesie pieniądze pod wskazany adres, emerytom i rencistom też za darmo.

  Pomocne(2) Niepomocne(3)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz
 24. Odpowiedz
  lucyna 19 Kwiecień 2016 10:10
  2.65
  Wysokość opłat
  30
  Bankowość internetowa i mobilna
  80
  Dodatkowe korzyści
  50

  Na tą chwilę bank posiada bezprowizyjne bankomaty wyłącznie sieci planet cash przy supermarketach. Pozostałe niestety płatne 5 zł . Zachęcają do opłacania abonamentu miesięcznego 5 zł aby mieć darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów. Tylko co komu z tego gdy wypłaca z konta raz w miesiącu? Na to samo wychodzi. Pozostaje stanie przy okienku pocztowym.

  - WADY: bankomaty
  Pomocne(3) Niepomocne(0)Już zagłosowałeś wcześniej na ten komentarz

  Dodaj swoją opinie

  Twoja całkowita ocena

   

  Porównaj wybrane konta
  • Porównywarka lokat (0)
  • Porównywarka kont osobistych (0)
  • (0)
  Porównaj Teraz
  0